Gdańsk: czwartek, 17 października 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 20.04.2010 godz. 16:30 - NOWY TERMIN

strona 3/5

14 kwietnia 2010, 19:05 / środa
Rusko co? ty kurwo terminarz do poprawki! wtorek 16:30 paranoja
14 kwietnia 2010, 19:41 / środa
Ciekawe czy będzie można bilet zwrócić, jeżeli ktoś w tym terminie nie może przyjść, a już go zakupił w kasie ...
14 kwietnia 2010, 19:44 / środa
Mozna normalnie w kasach.
14 kwietnia 2010, 19:51 / środa
dzięki, na ale i tak trzeba postarać się być.
14 kwietnia 2010, 21:08 / środa
16:30 to lekka przeginka w środku tygodnia!! Mam nadzieję, że Zarząd nie da sobą pomiatać!!! a przede wszystkim Nami!!
DO ROBOTY!!!!
14 kwietnia 2010, 21:43 / środa
chociaż na 18 przesunąć... o 16:30 nawet w TV mało ludzi obejży już nie mówiąc o byciu na meczu ( tak wiem młodzież będzie) .
15 kwietnia 2010, 02:01 / czwartek
Mam nadzieje że grupa Ultras Lechia przygotuję jakąś okolicznościową oprawę która nawiąże do ostatnich wydarzeń. Szczerze mówiąc jestem dość zaskoczony tym jak rzadko prezentujemy oprawy Ultras od kiedy weszliśmy do I ligi. Mam nadzieje że to się zmieni i podczas meczu obejrzymy ładną oprawę (a nie maleństwa co w III lidzę robią lepsze) a przy okazji uczcimy i wyrazimy nasz patriotyzm. Chodzi i o podobną oprawę jak podczas meczu z Cracovią (upamiętniającą stan wojenny).

AVE LECHIA
15 kwietnia 2010, 09:32 / czwartek
Tak wczesna godzina to jakieś nieporozumienie. Niektórzy pracują do 16, 17 i na pewno nie zdążą. A ten mecz jest bardzo ważny, nie z powodów sportowych, ale symbolicznych. Wszyscy przecież chcemy oddać hołd Panu Prezydentowi, wiernym Lechistom - Maciejowi Płażyńskiemu, Aramowi Rybickiemu oraz wszystkim innym poległym w katastrofie. Panowie działacze załatwcie przesunięcie terminu rozpoczęcia meczu przynajmniej na godzinę 18, nie ulegajcie dyktatowi komercyjnej telewizji. Wszyscy chcemy być obecni razem.
15 kwietnia 2010, 09:37 / czwartek
DziuhniLG może byś pomógł Ultrasom przy oprawach, palców wskazujących mamy dostatek, tylko z w ykonawcami gorzej. Wtedy Twoje nadzieje mają szanse się spełnić, nic prostszego:)

Aejaejao!!!
15 kwietnia 2010, 14:45 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
15 kwietnia 2010, 15:53 / czwartek
DziuchniLG to moze faktycznie przyjdz do grupy Ultras pomoz lub cos w tym stylu bo pisać kazdy może i napinać sie na forum Trzecia Liga niech se Robi swoje.. Ultras Lechia Gdansk Robi takie i nie mów ze są złe Tylko ci przypomne ze oni naprawde dużo pracy i serca wkładają to co robią

LG
16 kwietnia 2010, 12:11 / piątek
No i znowu zamiast rewelacyjnego Buziego, Kafar wystawia jakiegoś Pietrowskiego który grać nie potrafi... Może odrazu niech zdejmie też Dawida, Wanie i na stałe wtawi do podst. 11 Rogala, Bajicia i Kosznika to odrazu wygramy LM... Ma pod nosem dobrych zawdoników to wstawia jakiś Pietrowskich i inne kaleki...Nie pojęte dla mnie.
16 kwietnia 2010, 19:42 / piątek
Gdyby ktoś nie był dziś na sparingu i nie wie to Krzysiu Bąk złapał poważną kontuzję podczas dzisiejszego meczu i nie wiadomo czy zagra jeszcze w tym sezonie. Przynajmniej tak to wyglądało z trybun.
16 kwietnia 2010, 20:24 / piątek
Po agresywnym wjezdzie jednego z mlodzikow. Bedzie bardzo, bardzo ciezko grac mecze co 3 dni bo szerokiej kadry to my nie mamy co bylo dzis dokladnie widac. Kafar w ogole mial w czesc spotkania zupelnie wyjebane, ale to przemilcze. Jezeli bedziemy grac kosznikiem, Piatkiem, Pietrowskim, Bajiciem... Kaczmarkiem(to co gral ostatnio i dzisiejszy spar to ogromne rozczarowanie..) to moze byc marnie jesli idzie o wyniki, bo gramy juz tylko o pietruszke.
16 kwietnia 2010, 20:46 / piątek
No nie wiem czy gramy o pietruszkę. Przegramy z brudasami to dościgną nas na 1 pkt. Nasza przewaga nad 7 miejscem coraz bardziej topnieje...
16 kwietnia 2010, 20:52 / piątek
Bardzo mozliwe że ani Pucharu ani 8 miejsca nie będzie.
16 kwietnia 2010, 21:00 / piątek
gramy o pietruszke poniewaz utrzymanie juz jest, a to czu zawodnicy dostana premie ora czy Kafar bedzie mial przedluzony kontrakt po meczu z Jagiellonia mi konkretnie wisi
17 kwietnia 2010, 12:42 / sobota
Czy ja wiem czy o pietruszke ? zawsze to lepiej wygrywac niz przegrywac, morale rosna, kasa wieksza, sponsorzy lepiej patrza.
Dlatego uwazam, ze jak Lechia utrzyma 6 miejsce, to bedzie to swietny wynik i dobra pozycja wyjsciowa na nastepny sezon, aby tego dokonac pierwszy najwazniejszy krok nalezy postawic we wtorek :)
17 kwietnia 2010, 12:54 / sobota
Zajebiście mecz z Polonią i Ruchem nie dla mnie. Ten terminarz jest do dupy i tyle w temacie. Piłka nożna dla kibiców!!!!!!
17 kwietnia 2010, 13:58 / sobota
Ja stracilem 30zl za mecz z Polonia B :)
17 kwietnia 2010, 15:27 / sobota
A nie mozna zwrocic biletu?
17 kwietnia 2010, 16:25 / sobota
Wlasnie nie wiem, nie mialem czasu isc potem na T29 a teraz to juz za pozno bo juz mnie w Gdansku nie ma.
17 kwietnia 2010, 16:37 / sobota
Mozna w kasach trzeba tylko z biletem przylesc.
17 kwietnia 2010, 20:57 / sobota
t-t pikniku w domu siedź i mleko pij.
nie oceniaj kogoś po jednym meczu, daj szanse, bo równie dobrze możemy się Vani uczepić że on jako napastnik bramek nie strzela. Kosznik jest słaby, tu się zgodzę, ale Pietrowski miał przebłyski, a ty go jednym meczem wyrzucasz z drużyny. Kaczmarek też zagrał słabo i też musi odejść? W takim razie wyrzucimy wszystkich, bo tak trzeba robić? po jednym meczu wyrzucić wszystkich, drużyna to 11 osób a nie jedna! pamiętaj o tym!
18 kwietnia 2010, 00:08 / niedziela
Dziekuje za rade z mlekiem ale nie skorzystam. Przeczytaj prosze moja wypowiedz jeszcze raz i znajdz, gdzie chocby posrednio, wyrzucam kogos z druzyny. Jesli ktos jest nie w formie to przeciez nie ma co go na sile pchac do skladu ale nikt tu nie mowi o wyjebaniu z druzyny! Napisalem to co zauwazylem w ich grze i jak sie nie zgadzasz to Twoja sprawa, masz takie prawo jak ci, ktorzy lubuja sie w grze Buziego i ci, ktorzy twierdza, ze gra padake.
Odnosnie samego Pietrowskiego to owszem, mial przeblyski i bardzo bym chcial, zeby gral na dobrym poziomie- choc co juz pisywalem wczesniej- jego gra mnie nigdy nie urzekala ale licze, ze to co teraz gra to chwilowa znizka formy jakie sie czesto pilkarzom zdarzaja i ze jako wychowanek bedzie mial ZASLUZONE i WYPRACOWANE(czyli bedzie gral git) miejsce w skladzie. To bardzo fajnie, ze nazwales mnie piknikiem ale coz- i tu sie kolego myliles, przejrzyj z laski swojej tematy po meczach z Odra, polonia Waarszawa czy chociazby Legia i zobacz co pisalem to moze zmienisz zdanie, jesli nie to trudno, moj swiat sie od tego nie zawali. Pozdrawiam
18 kwietnia 2010, 08:47 / niedziela
Kapsa
Bąk Kożans Wołąkiewicz Mysona

Wiśniewski Surma Nowak Kaczmarek

Dawidowski Lukjanovs

taki skład powinien sobie poradzić we wtorek 2:0 dwa karne na Dawidowskim ;)
18 kwietnia 2010, 12:22 / niedziela
Do placzkow co "stracili" 30 zeta,stracone zostaly na wasz ukochany(?) klub...
18 kwietnia 2010, 13:55 / niedziela
ciekawe jak druzyna zagra po dosyc dlugiej przerwie?mam nadzieje,ze po dobrym meczu trzy punkty zostana w Gdansku...do zobaczenia na meczu
18 kwietnia 2010, 13:57 / niedziela
ciekawe jak druzyna zagra po dosyc dlugiej przerwie?mam nadzieje,ze po dobrym meczu trzy punkty zostana w Gdansku...do zobaczenia na meczu
18 kwietnia 2010, 14:00 / niedziela
widze podwojnie,czy moj post sie rozmnozyl?:)
18 kwietnia 2010, 15:21 / niedziela
miedzy nami to zenada!!!godzina pojebana
odnośnik
<----to jest juz zenada!!!!!!
18 kwietnia 2010, 15:26 / niedziela
dla legii to w sumie zadna roznica.oni nawet grajac na swoim stadionie graja jakby bez kibicow i dopingu wiec sie juz przyzwyczaili....
18 kwietnia 2010, 18:36 / niedziela
co mają sie sprawy legii do naszego meczu,dla tego typu pogawędek jest inny wątek
18 kwietnia 2010, 19:20 / niedziela
No cóż, na sektorze gości zdaje się nie będzie nikogo. Nie wiem czy to przez termin spotkania, czy też ,że ostatnio im gościna się w Gdyni nie udała :) , w każdym bądź razie zapowiada się piknikowo i spokojnie na trybunach. Z uwagi na godzinę i dzień spotkania, obstawiam,że jak na trybunach będzie 3,4 tyś. ludzi to będzie super :)
Oczywiście przydałoby się zwycięstwo ,żeby już te 8 miejsce mieć na spokojnie :)
18 kwietnia 2010, 19:37 / niedziela
Moja propozycja marketingowa. W dniu meczu, bilety 20 PLN drożej!
18 kwietnia 2010, 21:20 / niedziela
Oczywiście się zjawię ,ale dla mnie wynik ma niewielkie znaczenie...jedyny ważny mecz do końca sezonu to 4maja 20.15(oby po nim był jeszcze jeden)...i nawet komplet zwycięstw w lidze nie zaciemni mi obrazu tego co się stało(wału) w pierwszym meczu z J.B...........Proponuję ankietę ...wolałbyś 6-ste...miejsce w lidze i porażkę w pucharze...czy 14-te i puchar....? Chyba tylko zarząd z trenerem zastanawialiby się nad odpowiedzią....
18 kwietnia 2010, 21:28 / niedziela
Co za głupota w dniu takiego meczu ( w tygodniu i o tej godzinie ) podwyższać jeszcze cenę biletów o 10 zł...
18 kwietnia 2010, 21:29 / niedziela
"Odbyło sie spotkanie osób decyzyjnych i postanowiliśmy ze jednak drugi raz do Gdańska nie jedziemy.Uznajemy liczbe 260 osób które były w Gdańsku za ostateczną.Wtorek jest niezbyt wygodną opcją tym bardziej ze większość osob pracujących pobrała juz sobie urlopy ostatnio i kolejnych juz sie nie da załatwić.Podróżować całą Polskę po raz drugi nie zamierzamy w kilkanaście osób.
Mam nadzieje ze wszyscy sie podporządkują naszej woli!"-to jest oficjalne stanowisko polonii bytom
18 kwietnia 2010, 22:15 / niedziela
jarekSTG - gdyby nie protestujący pod Wawelem uznałbym cię za idiote tygodnia. a tak zostałes tylko viceidiotą
19 kwietnia 2010, 08:53 / poniedziałek
O co ci chodzi?Napisałem tylko jakie jest stanowisko poloni bytom odnośnie przyjazdu do Gdańska bo co nie którzy zastanawiają sie czy przyjadą.Sam chyba jesteś idiotą skoro mnie nim nazywasz,tylko dlatego ze nie rozumiesz tego co napisałem.
19 kwietnia 2010, 09:36 / poniedziałek
No cóż, jak widać kibice nie są piłkarzom, władzom klubu potrzebne. Generalnie z kibicami to tylko sam kłopot, ups poza oczywiście przypadkiem kiedy kibic leci kupić kolejny gadżet klubowy w ramach tzw. marketingu (szkoda, że na polu zdobywania innych sponsosorów brak tych działań marketingowych). Dlaczego kłopot? Dlatego, że trzeba wynając ochronę, zabezpieczyć imprezę, otworzyć kasy biletowe na godzinę i zapłacić Paniom kasjerkom itd. Jednym słowem same koszty. Do tego kibic jeszcze czasami ma czelność wyrażać swoję dezaprobatę dla poczynań piłkarzy na boisku. Jednym słowem skandal! Skąd takie przemyślenia? Odpowiedź: termin meczu z Polonią był zmieniany, nikt chyba do końca nie wiedział kiedy ten mecz się odbędzie, w końcu okazało się że we wtorek o 16:45, a potem że nawet jeszcze wcześniej bo 16:30. W sobotę 17.04 na stronie lechia.pl pojawia się komunikat, że w poniedziałek i we wtorek mozna zakupywać bilety, gdzie w poniedziałek do godz. 18-ej, a we wtorek, czyli w dniu meczu od 10 do 15:30. Dodatkowa okazja w dniu meczu bilety o 10 zł drożej. Gratulacje dla Panów od marketingu z Klubu za umożliwienie kibicom zakupu biletów na tak dogodnych warunkach! Ja akurat mam karnet i mnie to nie dotyczy, ale mając na uwadze sytuację jaką mieliśmy w ostatnim tygodniu w Polsce, godzinę rozgrywania spotkania w dniu będącym dniem pracującym i krótki czas na zakup biletu w przedsprzedaży Klub powinien sprzedawać bilety we wtorek po normalnej cenie i to nawet już w czasie trwania pierwszej połowy, bo niektórzy jadąc prosto z pracy mogą wpaść na stadion równo z gwizdkiem meczowym lub nawet później. Przy takim podejściu do kibiców nie widzę szans, aby na tym spotkaniu było więcej niż 3-4 tyś. widzów. No, ale może o to Klubowi chodzi... W ten temat podejścia do kibiców wpisuje się również sytuacja nas nie dotycząca, ale jednak wiele mówiąca, o tym jaki ma się stosunek do kibica w Polsce. Legia dostaje list z sugestią gry na Polonii i zgadza się. Mecz odbędzie się bez kibiców, którzy mają wykupione karnety i innych kibiców, którzy ew. chcieliby zobaczyć ten mecz. Co ciekawe mecz odbędzie się o godz. 20-ej. Dla kogo? Dla kibiców w kapciach przed TV? Może od razu ustalmy, że mecze w Polsce odbywają sie bez kibiców, są dostępne wyłącznie dla pikarzy i ich rodzin, władz klubów, a kibic może ew. obejrzeć sobie mecz w TV. Nie ma kosztów, nie ma problemów z chamstwem na trybunach, nie ma kar za transparenty, race itp. Czysty zysk...
19 kwietnia 2010, 10:48 / poniedziałek
Mimo wszystko, jutro wszyscy dopingujemy! Zdzieramy gardła na maxa! Pomóżmy naszym piłkarzom wygrać mecz. Choć nie walczymy w lidze już praktycznie o nic to zwycięstwo powinno pozwolić uwierzyć naszym, że nawet PP nie jest jeszcze przegrany!

Wszyscy na T29 !
19 kwietnia 2010, 11:00 / poniedziałek
DALI jesteś kolejnym który pozjadał zęby na marketingu. Powołujesz się na wyjątkową sytuacje, ale zapominasz, że również marketing Lechii działa w wyjątkowej sytuacji. Zostali zmuszeni do rozgrywania meczu o takiej a nie innej porze. A jak sam piszesz, to oznacza zmniejszone zainteresowanie meczem. Do tego trzeba dodać, że część biletów została sprzedana już przed pierwszym terminem i nie została zwrócona (oczywiście kupiona po normalnej cenie nie podwyższonej). A zasada płacenia o 10 zł więcej w dniu meczu obowiązuje już od jakiegoś czasu. No i do tego trzeba dodać, że jeśli ktoś planuje przybycie na mecz to dzisiaj można nabyć bilet po normalnej cenie. Oczywiście mogliby w drodze wyjątku zmienić na ten mecz zasadę ale osobiście wątpię czy to wpłynie na sprzedaż. Ten co chce obejrzeć nabył lub dzisiaj kupi. A ten co się waha zapłaci i tak 10zł więcej bo się zdecydował jednak iść. Przecież, każdy ma możliwość wyboru.

Kiedyś Lechia nie miała szczęścia do działaczy. Teraz kiedy,powoli wszystko zaczyna funkcjonować normalnie, co nie którzy dalej będą narzekać w imię zasad.
Wg mnie nie ma się co czepiać polityki cenowej biletów. A marketing idzie w kierunku przyciągnięcia jak największej liczby kibiców. Wystarczy poczytać o polityce cenowej w Śląsku na fanslask.pl, żeby stwierdzić, że na Lechii źle się nie dzieje i wszystko na razie zmierza w dobrym kierunku.
19 kwietnia 2010, 11:13 / poniedziałek
''...na Lechii zle sie nie dzieje...'' - :-)
19 kwietnia 2010, 11:16 / poniedziałek
Maxiwoj, nie zjadłem zębów na marketingu, ale trochę się na tym znam. Poza tym obserwując poczynania władz Lechii uważam, że nie trzeba znać się nawet na marketingu, aby zauważyć że marketingu w naszym klubie nie ma. Dla mnie marketing to nie tylko wyprodukowanie kolejnego gadżetu, dzięki któremu do Klubu wpadnie dodatkowa kasa od kibica lub ilość sprzedanych karnetów wiernym fanom, którzy i tak by przyszli na mecz. Marketing to coś więcej - to działania zachęcające do pzybycia na stadion większe rzesze widzów, to działania rekamujące mecze na mieście, to różnego rodzaju promocje czy też akcje np. w szkołach zachęcające do pojawienia się na Lechii nowe rzesze przyszłych fanów, to odpowiednie widowisko za które klient (kibic) będzie chciał w pzryszłości jeszcze raz zapłacić, to komfort oglądania na stadionie, czyste krzesełka, większa liczba toi-tojów, więcej punktów gastronomicznych, w których będzie można zjeść w normalnycch warunkach jakiś posiłek i w krótkim czasie, tak aby nie stać w kolejce przez 1/4 meczu, wychodzenie na przeciw potrzebom i oczekiwaniom kibiców, w tym w tak prozaicznej sprawie jak możliwość zakupu biletu 24h np. przez internet dla zarejestrowaych fanów.
19 kwietnia 2010, 11:39 / poniedziałek
Ale przecież to w klubie robią. Odwiedzanie miast z silnymi FC i rozgrywania sparingu z lokalnym zespołem. Współpraca szkoleniowa z różnymi klubami. Przyciąganie uczniów na stadion. Gazeta "Lechista" itd... O Lechii jest coraz więcej w gazetach i w internecie. A dzięki gadżetom drużyna jest bardziej rozpoznawalna. Często i gęsto pierwsze co widzą nowi kibice to szalik u znajomego, przechodnia czy rodziny i tak się zaczyna...
Ale najważniejszym czynnik jest bardzo dobra gra drużyny... a w tym sezonie nie możemy narzekać na pozytywne emocje na stadionie chociażby mecz z Legią (oczywiście są również wpadki jak z Jagielonią), ale dla mnie to zapowiedź, że w następnym sezonie możemy już być zagrożeniem dla najlepszych.
Podejrzewam, że więcej działać marketingowych zauważysz jak będzie się zbliżać okres oddanie do użytku nowego stadionu, bo w końcu tam będzie ponad 40 tyś miejsc do zapełnienia.

A jutro 3:0 dla Lechii
19 kwietnia 2010, 14:55 / poniedziałek
Swoja droga to widac jak malo ludzi w Polsce jest zainteresowanych ogladaniem meczow na zywo. Ciagle plakanie ze mecz za wczesnie albo ze w srodku tygodnia. A co jesli nasza liga kiedys dogodni chociaz ogon tych lig zachodnich i trzeba bedzie rozgrywac mecze co 3 dni? Trzeba spojrzec obiektywnie i zobaczyc ze w innych ligach czesto mecze bardzo prestizowe sa rozgrywane o wczesnych porach a dodatkowo graja duzo wiecej kolejek w sordku tygodnia.

Mam nadzieje ze jednak troche nas bedzie na meczu bo jakby nie patrzec to pilka i tak jest najpopularniejszym sportem w Polsce.
19 kwietnia 2010, 17:01 / poniedziałek
Chrzanek pokaż mi najmocniejsze ligi gdzie prestiżowe mecze rozgrywane są o wczesnej porze w środku tygodnia???Pomogę Ci europejskimi ligami interesuję się dość długo są one bowiem dodatkowym zródłem mojego dochodu i tak Anglia gra zazwyczaj w soboty niedzielę poniedziałki,wtorki i środy i tak jeżeli szlagiery wypadają jednego dnia to jeden mecz jest już o 12.45 gdzie większość Angoli albo ma wolne albo może te wolne sobie bez problemu sobie załatwia gdyż obcokrajowców do pracy w sobotę jest nie miara z całym szacunkiem dla Polaków na Wyspach a reszta rozgrywana jest o 15.00 i 17.30,w niedzielę natomiast mecze rozgrywane są o 13.30 i 17.00 w poniedziałek 0 19.45 a jeżeli kolejka wypada we wtorek bądz w środę mecze rozgrywane są o jednej godzinie o 19.45 tak aby lud pracujący mógł obejrzeć swoich idoli...jedziemy dalej Hiszpania rozgrywa swoje mecze w systemie sobota-niedziela oraz wtorek-środa-czwartek i tak w weekend mecze zaczynają się od 18.00 20.00 bądz 22.00 tak więc widzisz nie ma problemu z dotarciem na stadion w niedzielę natomiast zaczynają od 17.00 przez 19.00 kończąc o 21.00 i przeważnie szlagiery tak jak wczoraj Real-Valencia rozgrywane są w czasie najlepszej oglądalności i tak są to 3 terminy sobota 20.00 i 22.00 oraz niedziela 19.00 i 21.00 jak kolejka wypadnie w niedzielę przeważnie mecze rozgrywane są w godzinach wieczornych i zaczynają się od 20.00 20.45 21.00 bądz 22.00...jedziemy dalej Niemcy wiadomo kolejka rozłożona na piątek sobotę i niedzielę i tak piątek naturalnie wieczór 20.45 sobota większość spotkań 15.30 więc przystępnie i jeden mecz przeważnie szlagier o 18.30 w niedzielę są przeważnie dwa mecze w terminach 15.30 i 17.30 a jeżeli kolejka wypada w tygodniu mecze są rozłożone na dwa dni wtorek i środa a godzina to naturalnie 20.45 ,dalej mamy Włochy od niedawna jeden mecz jest w piątek o godzinie 20.45 dalej w soboty jeden meczyk jest o 18.00 drugi przeważnie szlagier o 20.45 w niedzielę typowo rodzinnie praktycznie wszystkie mecze zaczynają się o 15.00 a szlagier przewidziany jest albo na 18.30 ja wczoraj derby bądz 20.45 i na koniec Francja mecze przeważnie sobota-niedziela i tak sobota 19.00 i jeden mecz o godzinie 21.00 niedziela dwa mecze o 17.00 i jeden o 21.00 przeważnie szlagier jeżeli kolejka wypada w tygodniu choc zdarza się to rzadko to mecze są rozgrywane albo o 20.45 albo o 21.00....tak więc widzisz żadna z najmocniejszy lig nie rozgrywa kolejek o tak śmiesznych godzinach jak u Nas.Ja wiem że jest to zmiana spowodowana katastrofą pod Smoleńskiem,ale termin jutrzejszego spotkania o 16.30 jest lekko śmieszny tak samo jak to że piłkarzyki nie dali by rady rozgrywać spotkań co 3 dni....niech jeszcze zlikwidują im PP i niech zabronią wyjazdu na kadrę a wtedy będziemy mieli najkrótszy sezon w Europie ale za to piłkarze będą mieli więcej czasu na chodzenie po galeriach więcej czasu na solarium i co ważne będą mogli wreszcie nauczyć się od Matiego Borka jak szybko i skutecznie wetrzeć we włosy całą paletę żelu z Selgrosa :-D Pozdrawiam :-D
19 kwietnia 2010, 18:54 / poniedziałek
Witam. kupilem pakiet 3 biletow 1 z nich juz wykorzystalem na jage czy beda one wazne na polonie i ruch ??
19 kwietnia 2010, 19:42 / poniedziałek
A kolego co masz napisane na bilecikach :) ? Domyślam się że jest tam wpisane "Polonia Bytom" a na drugim "Ruch Chorzów". Więc na 100000% nie straciły one ważności :)

Pozdrawiam
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.046