Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 20.04.2010 godz. 16:30 - NOWY TERMIN

strona 4/5

19 kwietnia 2010, 19:43 / poniedziałek
tak ale tam jest inna data i godzina ..
19 kwietnia 2010, 20:19 / poniedziałek
Ale będą normalnie ważne na mecze...

Czy przechodzac przez bramofurty ktos patrzy Ci na date spotkania??
Najważniejszy jest kod kreskowy... Jesli nie został juz wykorzystany wcześniej to spokojnie wejdziesz...
19 kwietnia 2010, 20:29 / poniedziałek
Dzieki kolego:-) Pozdro
19 kwietnia 2010, 21:16 / poniedziałek
Nic nie pisali na stronach Lechii czy to na Lechia.pl, Lechia.gda.pl czy na Lechia.net... Była tylko informacja o oddaniu biletu jeśli ktoś z jakiś powodów nie będzie mógł dostać sie na Traugutta...

Więc co idzie za tym powinno się wejść na zakupione wcześniej bilety...
19 kwietnia 2010, 21:43 / poniedziałek
Co do biletow - dzialacze Lechii chca chyba zrazic do siebie kibicow z innych niz Gdansk miast. Jak ktos ma na T29 kilkanascie czy kilkadziesiat km to nie bedzie jechal specjalnie dzien wczesniej po bilet. A jak przyjezdza w dniu meczu to musi placic 10 zl wiecej. Czyli np jutro zaplaci za mecz dyszke wiecej, ale nie moze juz kupic biletu na mecz z Ruchem. Ten pewnie kupi w niedziele - o 10zl drozej. Do tego jeszcze koszty dojazdu, czas itp problemy, ktorych nie maja mieszkancy Gda. A gdyby ktos kupil jutro bilet na Lechia-Ruch to bylby juz zobligowany by na to spotkanie przybyc. A tak - nie ma biletu - sa wahania czy jechac - bo zona marudzi, katarek dziecku leci z noska, leje jak z cebra. Sa tysiace sytuacji... A jak wladze klubu chca zapelnic Baltic Arena? Przeciez jak na 40-tys stadion przyjdzie 10 tys to bedzie totalny piknik :/ Wiem, ze mozna kupic karnet, ale nie mieszkajac w Gdansku nie ma sie pewnosci, ze bedzie mozliwosc przyjazdu na kazdy mecz. Zwlaszcza, jak ktos jest aktywny zawodowo. A pracowac trzeba - dawno juz skonczylem lata kiedy pieniazki na mecz dawal Tata :)
19 kwietnia 2010, 22:04 / poniedziałek
@ cruz

Jakby się chciało to można wszystko załatwić tylko trzeba mieć chęci...

Nie powinno być tłumaczenia że aktywny zawodowo to nie moge kupić biletu i mieszkam do tego kilkadziesiąt kilometrów dalej...

Jest sprzedaż biletowa dla naszych FC, może zostawić ksero dowodu swojemu zaufanemu koledze który jak bedzie w pobliżu albo jak bedzie szedł kupić bilet dla siebie zakupi dla kolegi a ten mu pieniadze odda najwyżej...

Najważniejsze jest to by mieć w bazie zdjęcie zrobione później jest tylko łatwiej... Może niedlugo będzie można i zwykłe bilety zamówić przez internet, a nie tylko karnety i np. odbierac je w dzień meczu przy odzielnym okienku za okazaniem dowodu tożsamości...

Co do zapełnienia Gdańskiej Areny nie wierze że klub otworzy wszystkie poziomy i będzie można na każdym meczu mieć skład 40tysięczny jeśli owy by się udało zebrać... Wydaje mi się że poprostu będzie otworzony 1poziom na iles tam tysięcy ludzi tak jak jest bodajże w Kielcach...

Co prawda to klub nie pomyślał z 1... Mogli by sobie darować te 10 zł za jutro bo i tak raczej nikt nie kupi biletu bo większość pracuje... Zresztą to był za krótki czas od ogłoszenia terminarzu żeby ktoś mógł sobie zorganizować czas by przyjechać i kupić bilety
19 kwietnia 2010, 22:10 / poniedziałek
i P.S bo zapomniałem...

W zeszłym sezonie nie można było kupić biletu w dzień meczu więc wtedy było zrażenie do siebie kibiców z po za Gdańska...

Zarzą na proźbe przywrócił tą formułke z 2ligi (obecnej 1wszej) ale właśnie owym kosztem tych 10zł więcej...

I niech tam ludzie nie piszą bzdur że na mecze z Legia bilet w przed sprzedaży na prosta kosztował 50 zł bo tyle kosztował na Kryta... 40zł kosztował na Prosta, 30 na Zegar, 20 ulgowy...

Najlepiej zamieszać ludziom w głowie...

Normalne ceny biletów to
Ul. 10zl
Zegar 20zl
Prosta 30zl
Kryta 40zl

Na mecze z Wisła, Lechem, Legią o 10 zł droższe

W dzień meczu zakupienie biletu kosztuje także 10zl drożej...
19 kwietnia 2010, 23:04 / poniedziałek
Jutro z całą pewnością pamięć ofiar zostanie uczczona minutą ciszy. I tu miałbym gorącą prośbę, żeby ta minuta była rzeczywiście minutą, bo z reguły w takich sytuacjach trwa ona coś koło 15 sekund i zanim cały stadion zdąży się uspokoić jest po wszystkim.

Heil Lechia!!
20 kwietnia 2010, 09:25 / wtorek
Jeszcze nie spotkałem się z sytuacją żeby "minuta ciszy" trwała minutę. Raczej chodzi o sam fakt i może to rzeczywiście trwać kilkanaście sekund.
20 kwietnia 2010, 09:46 / wtorek
Jeśli (daj Boże) dziś wyjdziemy zwyciesko - to do końca sezonu możemy powoli odpuszczać lige koncetrujac sie na rewanżu w PP.

Nad 7 i 8 miejscem mielibyśmy już 6 pkt przewagi - co wystarczy raczej do utrzymania tej lokaty.

Dziś zapewne zobaczymy najsilniejszy skład po tak długiej żałobnej przerwie.

licze na jakies 3:1 :)
20 kwietnia 2010, 10:13 / wtorek
3 punkty zostaja dzis przy Traugutta, innej opcji nie widze. jeszcze niedawno odprawialismy z kwitkiem kazdego kto zawital na nasz stadion, trzeba sobie przypomniec te czasy. spokojne zwyciestwo w wymiarze 2:0 w pelni mnie zadowoli.
A MY SWOJE!
20 kwietnia 2010, 15:35 / wtorek
Kafar rzucil praktycznie najlepsze co ma na dzisiejszy pojedynek. No moze poza Pietrowskim - ale niech sie wykaze.

Lechia rozpocznie mecz z Polonią Bytom w składzie:

Kapsa, Bąk, Kozans, Wołąkiewicz, Mysona, Pietrowski, Surma, Nowak, Lukjanovs, Dawidowski, Wiśniewski.
20 kwietnia 2010, 16:20 / wtorek
Szanowni koledzy moglibyście mi podać jakiś link do relacji live bo niestety mój net nie pociągnie sopcasta a ja ze względu na pierdoloną chmurę wulkaniczną ugrzązłem w Irlandii i niestety nie mogę być na Traugutta :(.
Z góry dziękuję....
20 kwietnia 2010, 16:22 / wtorek
20 kwietnia 2010, 16:28 / wtorek
Dzieki Tomek..
Lechia do boju !!
20 kwietnia 2010, 16:46 / wtorek
Ehhh Wołąkiewicz... Ale dobrze, że cisną.
20 kwietnia 2010, 17:26 / wtorek
mecz fajny... jak tak zagrają z Jagą cały mecz to jest jesczze szansa na Bydgoszcz

ps: Michniewicz niezle walnął z tym zakladem o Hubercie.

ps2: tu troche lepszy stream: odnośnik
20 kwietnia 2010, 17:43 / wtorek
Dodam, ze Pietrowski zaskakuje pozytywnie.
Jeszcze coś z niego będzie.
20 kwietnia 2010, 18:28 / wtorek
zero
20 kwietnia 2010, 18:29 / wtorek
Niestety znowu bez zwycięstwa na T29.

Skuteczność, skuteczność i jeszcze raz skuteczność. Bez tego daleko nie zajdziemy.
20 kwietnia 2010, 18:30 / wtorek
cieszy ładna gra, akurat to mnie mile zaskoczylo, mielismy duza przewage przez caly mecz szkoda karnego mecz byl do wygrania

boje sie czy lubin nas nie przegoni w tabeli
20 kwietnia 2010, 18:59 / wtorek
Czemu gralismy tylko godziene?? A jezeli juz to czemu ta z początku a anie z konca ? No nic żyje sie dalej
20 kwietnia 2010, 19:04 / wtorek
Cały mecz przewazalismy ale co z tego... Decyzje trenera Kafarskiego mega zaskakujace : co ma dac zmiany pod sam koniec meczu? czemu schodzi Dawidowski,a zostaje Piotrowski, naprawde nieporozumienie
20 kwietnia 2010, 19:19 / wtorek
Cóż, znów strata punktów i to z naprawdę słabym zespołem. No, ale jak się nie wykorzystuje karnego czy sytuacji sam na sam - to ciężko wygrywać.

Kafarskiemu naprawdę chyba coś do łba uderzyło - długo czekał ze zmianami, a jak już je przeprowadzał - to zdjął Dawida bez którego w ataku nie istniejemy, a potem w 90 minucie wpuszcza Bajicia. Kurwa, na czas chciał grać? Jeszcze tylko Kosznika brakowało.
20 kwietnia 2010, 19:24 / wtorek
przed chwilą Brozio pokazał, jak się wykorzystuje sytuacje pod bramką przeciwnika.

Jakby było 0:0 i Lechia nie stworzyła żadnej sytuacji to bym płakał. Brakowało tylko bramek, a zmiana Dawida (poza oszczędzaniem sił) nie wiem czym była powodowana.
20 kwietnia 2010, 19:37 / wtorek
Piotrowski? A kto to???
20 kwietnia 2010, 20:31 / wtorek
Jak się karnego nie wykorzystuje i takich sytuacji jak niżej, to nie ma co marzyć o zwycięstwie:
odnośnik
20 kwietnia 2010, 20:35 / wtorek
"Dawid" bezdyskusyjnie najlepszy na boisku.szkoda karnego i niewykorzystanych szans.apeluje do pilkarzy Lechii!Panowie,zacznijcie strzelac czasem bez przyjecia w polu karnym...moze kilka strzalow pojdzie bokiem,ale czasem bramka wpadnie!!!nie szukajcie na sile lepiej ustawionego kolegi,tylko sprobujcie strzelac!!!dzis pare razy az prosilo sie o strzal z pierwszej pilki w polu karnym...co Kafar zamierzal z tymi zmianami wie chyba tylko on sam!!!do zobaczenia w niedziele.......
20 kwietnia 2010, 20:51 / wtorek
ciekawe ile naszych kochanych kibicow sukcesu nagle znienawidzi Wołakiwewicza :) !

bez odzewu - ogolnie mecz na plus

jedyny minus to godzina !!! kto robi mecze w tygodnie przed 17 !!!
20 kwietnia 2010, 20:55 / wtorek
Boldi tylko PZPN...
Co do meczu to dobrze grali ale brak skutecznosci. To jest cos czego Lechisci od dawna nie moga przeskoczyc
20 kwietnia 2010, 21:02 / wtorek
Wołąkiewicz nawet jakby trafił w światło bramki to Skaba by to wybronił. Zły róg wybrał - zdarza się.
20 kwietnia 2010, 21:07 / wtorek
Mecz jak mecz, napisze to co ostatnio- nie zawsze sie wygrywa, trudno. Remis nie jest zlym wynikiem, choc powinny byc 3 punkty, szkoda karnego.
Ktos pochwalil Pietrowskiego- moim zdaniem zagral dzis padake, szczegolnie strata gdy dal sie ograc jak dziecko w pierwszej polowie pod nasza bramka mogla byc niebezpieczna. Nowak bez rewelacji dzis. Ogolem mecz bez historii. Wybralem sie pierwszy raz do mlyna od pewnego czasu w meczu ligowym i to co tam zobaczylem i uslyszalem to masakra.
Obok mlyna siedzial sobie koles z panienka i krzyczal kilka razy co ma mlyn spiewac a potem az podszedl do D. chyba tylko po to by zaszpanowac przed panienka. Potem jeszcze raz wrzasnal na ludzi by podniesli barwy w gore, cel szczytny, intencje moim zdaniem nie.
Po lewej po ukosie sobie stalo dwoch typow, jeden ow ygladzie informatyka w okulaarkach, ktory uaktywnial sie tylko jak byly bluzgi, w zwyklych piosenkach jak rzucilo mi sie w oczy to mylil sie, przy klaskaniu rowniez. Nie wspominam o rachitycznie zwisajacym miedzy jego rekoma szaliczku i rownie rachitycznym klaskaniu i mruczeniu pod nosem lub w ogole nie spiewaniu(kurwa w MLYNIE!). Szacun dla dwoch czy trzech kolesi za nim, widac po ubiorze, ze jakies starsze skiny(choc juz troche wlosow mieli) ktorzy z na pelnej pizdzie darli ryja spiewajac(nie krzyczac jak niektorzy w okolo) nawet gdy ludzie w mlynie cichli. Pelen szacun. Bylo troche ludzi, ktorzy widac, ze chcieli spiewac jak tamci dwaj i gdyby zrobic w mlynie selekcje coby wyjebac tych, ktorzy sa dla lansu(ludzie z mlyna potrafili pierdolnac tekst jak Galek mowil o meczu w niedziele, ze na taka chujnie to nie beda marnowac 20zl...) bylby moze porzadek bo moze wtedy by spiewano. Choc ogolnie doping nie byl najgorszy. I na sam koniec jeszcze male nawiazanie do samego meczu: Dawidowski to napierdalal za trzech i wielki szacun dla niego. Widac, ze jemu sie chcialo naprawde.
I CHCIALBYM NAPISAC, ZE WIELI SZACUN DLA TEGO NIEWIDOMEGO KOLESIA CO BYL NA MECZU. NIE BYL PIERWSZY RAZ ALE CO GO WIDZE Z PRZEWODNIKIEM TO BRAK MI SLOW, PRAWDZIWY KIBIC, NAPRAWDE WIELKI SZACUNEK DLA GOSCIA.
Chuj w dupe tym co wychodzili ze stadionu przed koncem bo nie byli usatysfakcjonowani wynikiem(pomijam tych co naprawde wyjsc musieli ale to byl maly odsetek).
Ogolnie jednak rzecz ujmujac- bylem, zdarlem jak zawsze gardlo, bylo fajnie. Bo na T29. Baterie do niedzieli naladowane.
20 kwietnia 2010, 21:28 / wtorek
Za duzo wychwalania Dawidowskiego. Walczy, biega - to kazdy widzi. Ale kazdy tez widzi ze czesto skacze do glowki kilka metrow obok, ze czesto bardziej mysli jak sie przewrocic niz kiwnac, i ze glupio fauluje. Za glupawe ciaganie obroncy za galoty powinien dzisiaj dostac kartke. Jego zmiana az sie prosila, tyle ze 20 minut wczesniej.
Nowak zdecydowanie najlepszy na boisku. Dobra druga polowa Wisni.

Cwiczyc karne - panowie !

Kafar, dlaczego ten sklad nie gral z Jaga ? Tamto bylo chore, dzisiaj sie potwierdzilo. Ale ... dosc o tym.

Dzisiaj az przyjemnie sie patrzylo na boisko. Dzieki.
20 kwietnia 2010, 21:45 / wtorek
Fakt. Tak grającą Lechię chciałoby się oglądać w każdym meczu. Dużo walki , częsta dominacja i gra piłką no i sytuacje pod bramką, dziś mieli więcej niż w poprzednich pięciu meczach. Tylko skuteczności pod bramką zabrakło, grali tak jakby chcieli wejść z piłką do bramki zamiast przyłożyć konkretnie .Nowak wreszcie mecz na poziomie , Dawid , Wania i Wiśnia bardzo dużo zdrowia zostawili i chwała im za to. Reszta w normie na tle cienkiej poloni. Odnośnie zmian to dwie w końcówce to jakieś nieporozumienie , czyżby brak odwagi u Kafara w obawie o nie korzystny wynik? Mam nadzieję że jeszcze w tym sezonie wypiję po meczu na T29 za zwycięstwo...
20 kwietnia 2010, 21:52 / wtorek
Kafar robi te zmiany tylko dla tego,zeby w statystykach bylo ok.
20 kwietnia 2010, 21:55 / wtorek
Kafar robi te zmiany tylko dlatego,zeby w statystykach bylo ok.
20 kwietnia 2010, 21:59 / wtorek
Westham88

Nie chodziło mi dokładnie o dzisiejszy mecz bo to rzeczywiscie lekka przesada ale sami wiemy czym to jest spowodowane. Poprostu grajac 4 mecze jednego dnia wiadomo ze niektore musza zaczac sie wczesniej. Natomiast czesto slychac placze o wczesniejsze mecze w soboty. I tutaj przyklad w UK np ostatnio mecz Man utd Chelsea o 12 30 tamtejszego czasu.

A co do dzisiejszego meczu zabraklo toche szczescia i apropo Nowaka jak dla mnie poprostu wygladal troche lepiej niz Surma z Pietrowskim bo czesciej byl przy pilce. Zagral dobrze bez wiekszych bledow ale nie wiem dlaczego ma problemy(i nie tylko on) z zagraniem w tempo. Praktycznie kazda pilka do rozpedzonego na skrzydle Wani byla nie w tempo. Co prawda nie za plecy (chociaz takich tez kilka bylo) ale zamiast dograc pilke metr dwa przed zawodnika tak zeby dojsc do niej na pelnym sprincie i minac rozpedem obroncow to bardzo czesto zawodnk biegnie szybciej niz pilka i musi zwalniac zeby jej nie wyprzedzic.
20 kwietnia 2010, 22:06 / wtorek
DO ''leśny..." jezeli Ty nie widzisz ile daje Dawidowski druzynie i co znaczy gdy on schodzi z boiska to proponuje Ci bys zmianił dysypline sportowa bo na piłce to sie kompletnie nie znasz...
20 kwietnia 2010, 22:07 / wtorek
Nowak zagral przecietnie jak na swoje mozliwosci!
20 kwietnia 2010, 22:11 / wtorek
Jak dla mnie...jak na swoje mozliwosci to zagral tylko Kapsa
20 kwietnia 2010, 22:17 / wtorek
Nie wiem jaki mecz oglądaliście Panowie... Lechia zagrała dzisiaj słabo, żeby nie rzec beznadziejnie, bez polotu, zaangażowania, woli walki, często akcje kończyły się rozpaczliwym "wybiciem" piłki przed siebie, a nuż przejmie ją ktoś z przodu i może nawet celnie strzeli na bramkę? Najgorsze, że tłem była równie słaba Polonia. Jeden z najsłabszych moim zdaniem meczy na Traugutta (obok PP z Jagiellonią) w tym sezonie. Z taką grą niestety w niedzielę porażka z Ruchem.

Nawet na gola z karnego Lechia nie zasłużyła...
20 kwietnia 2010, 22:24 / wtorek
No akurat z karnego to ,,jak psu buda'' sie nalezalo ;)
20 kwietnia 2010, 22:32 / wtorek
Ile trzeba wypić przed meczem, żeby później pisać takie głupoty o jego poziomie? Lechia słabiutko! Pewnie nie mogła wejść w tryb meczowy, po dwutygodniowej przerwie w grze.

Zmiany to jakieś nieporozumienie było. Brakowało tylko, żeby zamiast Surmy wszedł Maciek z klanu.

Ilość widzów adekwatna do cen biletów i poziomu spektaklu. Dziękujemy tobie zarządzie! Na Ruch zróbcie podwyżkę i zmuście Kafara żeby w pierwszym składzie wyszedł Łajzans, Bajić i Kosznik.

Brawo za Dawidka, u nas się odbudował, a teraz będzie grał w Widzewie, bo nasz pseudoinwestor nie daje mu nawet połowy tego, co oferują łodzianie.

Czy wejściówka do U7, wygrana na dzisiejszym meczu przez jednego z kibiców, to forma przeprosin za obelgi jakie w jego kierunku posłał pewien błazen?
20 kwietnia 2010, 22:43 / wtorek
7 przykazanie nowego testamentu: nikt ci tyle nie zapłaci ile Widzew obieca.

poza tym, za gw co prawda, ale to chyba prawda: Po meczu z Polonią nowy, trzyletni kontrakt z Lechią podpisał Tomasz Dawidowski .
20 kwietnia 2010, 22:46 / wtorek
Panie Kafar zmiany to może zaczniemy robić w doliczonym czasie drugiej połowy to może coś urwiemy no ale remis jest dobrym wynikiem dla trenera z zajebiście słabą polonią
20 kwietnia 2010, 22:50 / wtorek
GRATULACJE DLA ZNAWCOW KTORZY TWIERDZA ZE LECHIA DZIS ZAGRALA DOBRY MECZ:::)))) TYLKO SIE USMIAC IDZIE

bicie glowa w mur i zero pomyslu na akcje z wykonczeniem !!!!!! tak sie gra na podworku , gralismy z 11 kosznikami sory 10 i 1 rudawym ktorzy tym punktem maja geby uchachane wstyd KPINA Z PORAZ N W TYM SEZONIE Z NAS KIBICOW

jak patrzy sie na te wolne nasze pierw PIATKA PREDZEJ JAK GRAL DZIS NOWAKA to naprawe sie czlowiekowi na usta pchaja h..... JAK ZAWODNIK 1 LIGOWY 4 DOSLOWNIOE 4 RAZY Z RZEDU NIE MOZE WRZUCIC PILKI W POLE NA ODLEGLOSC 20METROW? CZY TO JEST NAPRAWDE TAKIE TRUDNE???? wszystko sie konczy na obroncach i wybiciu w las pily !!!!

w polowie pol naszej druzyny biegalo se kolo LYSEGO obroncy ktory tymi samymi zakosami zawijal cala nasza lewa strone ::))))

karny ?? trudno najlepszym sie zdarza HUBERT nie trafil ale ogolnie szczegolnie w 1 polowie sla balony w aut mial slabszy dzien ,lecz ambicja calej druzyny procz DAWIDA jest na poziomie 3 ligI GDZIE TA AMBICJA JEST? ZEBY MECZU U SIEBIE NIE WYBIEGAC ??

BUZALA WCHODZAC NA BOISKU PO 3 MIN ODYCCHA REKAWAMI ? CZYM SIE ZMECZYL BIEDAK? PREDZEJ LIGA ZA DLUGA BO AZ 13 MECZY W RUNDZIE DZIS JAKIE WYTLUMACZENIE JEST? PRZERWA BYLA ZA DLUGA? SMIECH NA SALI

CZAS PIERDOLONAC PANIE JENEK CZY TURNOWIECKI W STOL I COS ZROBIC Z TA FUSZERKA KTORA OGLADAMY OD PARU DOBRYCH MECZY - A SPRAWA DAWIDA NABIERA WIEKSZEGO ECHA I JUZ NIEDLUGO WYJDZIE NA JAW SMIERDZACA SPRAWA Z KONTRAKTEM CZYZBY TACZKE WAM PODSTAWIC NIEDLUGO POD BIURO ????
20 kwietnia 2010, 23:08 / wtorek
Generalnie dobry mecz do 60 minuty. Szkoda karnego, bo mogło to się inaczej potoczyć. . . choć później jeszcze powinien być jeden 100% karny dla nas po faulu na Bąku...

Dawidowski tradycyjnie najlepszy na boisku, obrona solidnie, pomoc... no właśnie, pomocnicy grają w większości do tyłu, ZERO strzałów z dystansu - to jest nasz problem!
20 kwietnia 2010, 23:24 / wtorek
ja akurat bylem w pracy i ogladalem mecz na kompie, ale nie gralismy zle, mielismy duza przewage bytom nic nie gral, mielismy zasluzonego karnego, kilka akcji ktore powinny sie zakonczyc golem. brakuje nam typowego snajpera ktory by wykanczal akcje
20 kwietnia 2010, 23:32 / wtorek
Mecz pod względem piłkarskim ani porywający, ani jakiś koszmarny. Momentami bardzo powolny, ale kilka ciekawych akcji widzieliśmy. Co do trenera, to jeden bardzo duży minus - jak w drużynie atakującej, gospodarzu przy, co by nie było niezadowalającym wyniku można dokonać zmianę w 90min!! Tak można grać na czas, ale nie gdy się chce wygrać (nowy zawodnik nic nie wniesie, bo nie ma czasu żeby pograć ....przepraszam tylko chaos wniesie).

Co do dopingu, bo to mnie najbardziej boli. Dziś to była ŻENADA jak, chyba nigdy. Młyn chyba pobił rekord frekwencji, a reszta stadionu nijako kwapiło się do dopingu. (Czasami jak jakaś akcja, rożny lub gdy trzeba było krzyknąć "Rudy Chuj")....to jest już naprawdę tragedia (i nie mam tu na myśli nikogo kto kieruje dopingiem). Ludziom na Lechii się po prostu nie chce dopingować !!
20 kwietnia 2010, 23:33 / wtorek
dodam, ze mile mnie zaskoczyl Krzysiek Bak, ktory ostatnie mecze mial slabsze, narzekalem ze malo sie wlacza w akcje ofensywne, dzisiaj zagral dobry mecz i mial okazje strzelic bramke
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.030