Gdańsk: wtorek, 1 grudnia 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk vs Juventus Turyn (na otwarcie stadionu)

strona 1/1

1

5 kwietnia 2010, 18:58 / poniedziałek
Jakoś nigdzie nie widziałem tematu o tym, i może to jeszcze za wcześnie ale może jakaś ciekawa dyskusja (wspomnienia?) nie rozwinie. Ja osobiście zamiast samego meczu wolałbym zrobić z tego taką impreze, nazwijmy to masową. Znaczy nie sam mecz, tylko jakieś wydarzenia oprócz samego meczu... Jakieś "imprezy" towarzyszące, jakieś wywiady...Sam nie wiem co jeszcze... A co do samego meczu to np. pierwsza połowa ten stary, wielki Juventus (zibi, platini itd.) vs tamta Lechia. A druga połowa już obecnymi składami. Bo napewno Platini i cała reszta z chęcią by zagrali...Jakieś już może są informacje na ten temat?
5 kwietnia 2010, 20:08 / poniedziałek
Ciekawa propozycja, może petycja kibiców Lechii do Biegu, Miasta czy pzpn. bo chyba takie imprezy zaczyna organizować z dużym wyprzedzeniem (tak mi się wydaję). Ale też może być problem kasa miasta jest pusta- to nie żart jak ktoś się interesuje to wie np. sprzątanie miasta co 3/4 dni czy brak innych inwestycji remont dróg...
5 kwietnia 2010, 20:46 / poniedziałek
Jeśli miała by być taka opcja, że Juve zagra starym składem jest tylko jedna osoba dla której by to zrobili. A tą osobą jest Lech Wałęsa.
5 kwietnia 2010, 20:51 / poniedziałek
oby tylko nie BOLEK!!!!
Agenci sb do izraela!!!
5 kwietnia 2010, 20:57 / poniedziałek
juve to kurwa zboczona skorumpowana szmata pierdolona cała italia i nich się śmieje a otwiera stadion w Gańsku???
chajc to nie wszystko
ja jestem za bojkotem tego głupiego pomysłu

lepszy Śląsk Wisła

od biedy bezdomni lub Barca
5 kwietnia 2010, 20:58 / poniedziałek
nie jedna połowe a cały mecz
niewyobrazam sobie by taki dzien 2 godziny tylko na stadionie
mecz w starych składach 2*30 minut ( dadza rady ;) )
i nasze aktualne gwiazdy ( mam nadzieje ze tez juz z pucharem Polski ) 2*45
+ konkurs rzutów karnych dla kubiców np za kase np na dom dziecka
tylko wazne by włosi przyjechali w silnym składzie bo mecz z rezerwami nie ma sensu to juz lepiej wtedy inna druzyne np Werder
5 kwietnia 2010, 21:00 / poniedziałek
Lub Millwall :-)
5 kwietnia 2010, 21:36 / poniedziałek
hJenek byłby szczęśliwy ;)
5 kwietnia 2010, 22:39 / poniedziałek
Podobno przed meczem z Juve ma być mecz pokazowy ze Szpakiem Skórcz 2x 25min
W Skórczu już kołują wózki. Zapowiada się konkret
5 kwietnia 2010, 22:40 / poniedziałek
co wy tak z tym Juve????! niech zagraja z arą! pasują do siebie!
Na otwarcie widziałbym: Lechia-repra Polski lub Śląsk/Wisła!!!
5 kwietnia 2010, 22:57 / poniedziałek
Arka - wyzwiska na otwarcie stadionu...
Repra - Totalna żenada - raz w życiu byłem na meczu repry i już nigdy nie pójde (oprócz euro 2012 o ile zagrają w Gdańsku). Buractwo w biało-czerwonych wieśniackich strojach kupionych za 3 zł pod stadionem.
Jakiś inny klasowy zespół - Barcy (pierwszego składu) raczej nie mają większych szans ich ściągnąć (chociaż kto wie, ale bardzo nikłe szanse). A poza tym po co szukać innych jak Juve idealnie pasuję (wiadomo dlaczego).

No i jeżeli operator stadionu i miasto mają zamiar zarabiać (nie dokładać do tego stadionu) to ważne (albo i najważniejsze) będą ceny biletów (i nie tylko mecz otwarcia). Bo do dobrej frekwencji na stadionie potrzebne są dwie rzeczy: wyniki drużyny i ceny biletów. Zrobią drogie bilety to będzie przychodzić po max. 7-8tys. "stałej ekipy" = potężne pieniądze miasto będzie dokładać do stadionu. No oczywiście bez tych cyrków z kupowaniem biletów jakie są teraz...
6 kwietnia 2010, 08:22 / wtorek
@vid11 muszę cię zmartwić Repra będzie grała na Narodowym aby pan lATO przyjechał w złotej karocy na mecz, a tak poważnie Polska będzie w koszyku A lub B i będzie grała w Warszawie...
Co wy się uczepiliście tej Barcy są lepsze kluby niż ona choćby Real Madryt albo Manchester United.
6 kwietnia 2010, 08:43 / wtorek
proste i najlepiej dwa mecze: składy z lat 80tych mecz na T29 a współczesne składy na Bałtyk Irenie kilka godzin później, cały dzień święto i zabawa dla gdańszczan
6 kwietnia 2010, 09:05 / wtorek
Jest duża szansa na klasowego rywala na otwarcie. Wystarczy zdobyć teraz Puchar Polski a potem wygrywać pokolei w lidze europejskiej. Kto wie może akurat na otwarcie trafi nam się Juve :)
W innym przypdaku może z takiego meczu wyjść taka kicha jak wyszła w Gdyni gdzie klasowym zespołem był trzeci sort West Ham
6 kwietnia 2010, 19:57 / wtorek
Proponuję przed meczem z Juve ustawić się z ich kibolami na Brzeźnie na plaży.
19 kwietnia 2011, 19:48 / wtorek
a ja mam pytanie, czy na meczu otwarcia stadionu będą kibice gości? Przyjedzie ktoś z Turynu i będą mieli swój sektor??
19 kwietnia 2011, 19:53 / wtorek
acha.
19 kwietnia 2011, 20:22 / wtorek
Tak Buval z mama.
19 kwietnia 2011, 20:57 / wtorek
przyjedzie ich zgoda....z Wawy.

TYLKO LECHIA!
20 kwietnia 2011, 00:00 / środa
W ostatnim wywiadzie z Kucharem padają słowa: Na razie nie wiadomo, czy i z kim zagra Lechia latem na inaugurację PGE Areny. Uważa pan, że taki mecz ma sens? Kogo chciałby pan zobaczyć na PGE Arenie? Na co Kuchar odpowiada: Chciałbym grać z wielkim klubem, ale stąpamy mocno po ziemi. Musimy tu działać według mojej zasady życiowej, czyli wyważyć pomiędzy wystarczająco a zbyt dużo.
Jak widać nic nie wiadomo i deklarcje, że Sportfive już dawno załatwił mecz z Juventusem można włożyć w bajki, tak jak podobno zapisane w umowie 80 mln zł dla Lechii przez okres 10 lat. Chciałbym przy okazji zauważyć, że Juventus nie robi na mnie wrażenia (w lidze włoskiej męczą się aby załapać się do LE i zdobywając PP moglibyśmy z nimi lub z kimś podobnej klasy i miary zmierzyć się w walce o coś) i wolałbym mecz z naprawdę klasowym rywalem albo jeszcze lepiej mecz w LE - nawet z drużyną z Azerbejdżanu ;-)
20 kwietnia 2011, 17:25 / środa
na otwarcie stadionu

Lechia -Wisla !!! i zaprośić kibiców Śląska , zrobić fete TKWM jakiej jeszcze nie było ! : )
20 kwietnia 2011, 22:37 / środa
@ DALI
skoro dla Ciebie Juventus to za słaby klub, to nie wnikam.. 1 we Włoszech, 3 w Europie, 5 na świecie...
a co do mojego pytania, Legioniści dostaną swój sektor ?
i jeszcze pytanie z początku wątku: Kiedy 'normalna' sprzedaż biletów na ten mecz ?
Czy będzie możliwość przez internet czy coś?
20 kwietnia 2011, 22:47 / środa
Login: buffi33
Ksywa: buffi
Miasto: SZCZECIN

i wszystko jasne
20 kwietnia 2011, 22:52 / środa
buffi33, czy Juventus gra w LM? Które miejsce zajmuje w Serie A? Walczy o grę w LM w tym sezonie? Jest w półfinale Pucharu Włoch? Odpowiedz sobie na te pytania... Juventus był wielki w latach 80-tych. Może i ma najwięcej kibiców we Włoszech, ale już nie w Turynie. Nie potrzebuję meczu towarzyskiego o nic, graliśmy już taki latem z Villarreal, które z Tottenhamem zagrało na poważnie (4:1) a z nami a marszu rezerwami na remis. Sparing to o nic to niech sobie grają śledzie z Beroe albo Amica z Borussią. Poza tym nie ma co dywagować. Dziś zobaczyliśmy że nie mamy drużyny i żaden mecz na otwarcie PGE Areny nie ma sensu.
20 kwietnia 2011, 23:08 / środa
dokładnie Trzej Królowie na otwarcie ;-)
im bliżej końca budowy tym bardziej drużyna w stanie katastrofy sportowej :(
niech zarząd da sobie spokój z wydawaniem kasy na mecz otwarcia, tylko zajmie się realnie wzmocnieniem drużyny, bo nie wiem w jaki inny sposób chce zapewnić jakikolwiek zysk z tego obiektu i realizację umowy operatora.

paprykarz szczeciński - legioniści to mają swój sektor na łazienkowskiej.; heh
szkoda gadać ;-)
20 kwietnia 2011, 23:18 / środa
dla tych z ległej w drodze wyjątku jest przewidziany sektor tęczowy
21 kwietnia 2011, 07:45 / czwartek
Chcecie otwarcia stadionu ? Zaproscie Wisle i Slask. Zrobcie malutki turniej , reke sobie dam uciac ,ze z Krakowa i Wroclawia przyjechaloby mnostwo kibicow. Po co jakies Juventusy i inne na ktorych trzeba wydac nie wiadomo ile kasy . PRzyjada makarony, poszwendaja sie po boisku 90 minut , wezma sporo siana i spierdola . A z bracmi z Wroclawia i Slaska mozna stworzyc super atmosfere.
21 kwietnia 2011, 09:38 / czwartek
Wiesz, zgodzę się że to fajny pomysł taki mini turniej zgód.
Ale patrząc ze strony marketingowej to już troche gorszy.
Na normalne mecze ligowe z Wisłą czy to Śląskiem zbieramy ledwo po 9tyś a co dopiero sparing.
Zalóżmy że przyciągnie ludzi nowy obiekt: max 15-18 tyś przyjdzie, plus niech przyjedzie po 1,5tyś z Wisły i Śląska. to nadal za mało
21 kwietnia 2011, 11:15 / czwartek
Ja proponuję Lechia Gdańsk - Delta Miłoradz - zamknie to pięknie historię od A-klasy do Ekstraklasy i nowego stadionu, dodatkowo zgodnie ze zdaje się ulubioną filozofią zarządu będzie "tanio i dobrze"
21 kwietnia 2011, 13:41 / czwartek
ok, tyle że jak za 40 lat będziesz wspominać mecz otwarcia, zapomnisz że jakiś Tottenham (z pełnym szacunkiem dla tej drużyny) dotarł tak wysoko w LM w jednym sezonie. Juventus to nawet za 100 lat będzie klasowym klubem. A poza tym aż tak chcecie pogromu swojego klubu ? ;)
co do mojego pytania na które dalej nie otrzymałem sensownej odpowiedzi... Czy to taki problem udzielenia normalnej odpowiedzi drugiemu człowiekowi, czy jak ktoś jest ze Szczecina, kibicuje innej drużynie, to już nie ma żadnego prawa na nic ?bo ja wierzę, że Lechia ma jeszcze jakichś normalnych kibiców -.- ( z szacunkiem dla klubu i dla was).Dlatego pytam jeszcze raz: Czy będzie możliwość kupienia biletów online? I jeszcze raz zapytam o trybunę dla gości: Będzie takowa na meczu otwarcia, czy też nie ??
21 kwietnia 2011, 13:47 / czwartek
Będzie możliwosc kupna tylko i wyłącznie motoda online (lechia.kupbilety.pl), a paprykarzom IP specjlanie będzie blokowane.
21 kwietnia 2011, 13:57 / czwartek
Odpowiem Tobie - choć wiem, że to niekulturalne - pytaniami.

Czy stadion będzie gotowy w tym terminie?
Czy na pewno to bedzie Juve?
Czy Operator przewiduje odrębny sektor dla gości?

Na te pytania nikt nie zna jeszcze odpowiedzi, więc wyluzuj i czekaj na konkrety. Na razie możemy tylko spekulować, a nie o to Tobie chodziło.
21 kwietnia 2011, 14:38 / czwartek
i dziękuję bardzo. Zawsze wolę się upewnić, nie jestem z Gdańska i wolę wcześniej wiedzieć o takich rzeczach, dlatego dziękuję jeszcze raz.
24 maja 2011, 11:41 / wtorek
Temat naszego rywala na otwarcie PGE Areny ostatnio ucichł, tak naprawde nadal nie wiemy z kim i kiedy zagramy mecz otwarcia.
24 maja 2011, 11:56 / wtorek
Pierwszy mecz ligowy, badz co badz wierze, ze sie uda mecz w lidze europejskiej. prosto i naturalnie z checia dobrego wyniku. bilety po 10-20-30 zł i sprawa zalatwiona.
te wszystkie otwarcia sa gowno warte, pilkarze graja na pol gwizdka.

sie niektorzy tego juve uczepili.
24 maja 2011, 13:09 / wtorek
bardzo dobry pomysł z zaproszeniem Wisły Kraków . Byłby fajny mecz , przyjechali by kibice Wisły i Śląska . jestem za ;)
24 maja 2011, 14:46 / wtorek
Ja osobiscie nie chcial bym, zeby Lechia grala swoj pierwszy mecz z Wisla. To bedzie pierwszy mecz Lechii i zapoczatkowanie nowej historii naszego klubu i na tym evencie chcial bym zeby doping byl glownie dla Lechii a jak bysmy grali z Wisla to pewnie doping by byl glownie dla Wisly.
24 maja 2011, 15:04 / wtorek
drużyna gra przed sezonem kilka sparingów,

więc fajnie by było gdyby udało się na taki sparing ściągnąć jakiegoś lepszego rywala do Gdańska (drużynę rozpoznawaną w Europie) i w ten sposób zainaugurować stadion. To nadal może być sparing - z 10 zmianami :)
24 maja 2011, 15:24 / wtorek
@rekin
zapewne jest tak, że w kwestii rywala na otwarcie stadionu, decyzje zostały wstrzymane do czasu rozstrzygnięć ligowych. Nasz awans do rozgrywek LE po pierwsze może spowodować brak wolnych terminów do rozegrania takiego meczu po drugie może samoczynnie go rozwiązać - przeciwnik zostanie wyłoniony w losowaniu pierwszych rund pucharów europejskich.

@Lechista_UK
czy na ostatnim meczu Lechii z Wisłą doping były niewłaściwy? Moim zdaniem wszystko miało należyte proporcje, czyli Lechia przede wszystkim.
24 maja 2011, 15:43 / wtorek
mil a moim zdaniem nie miało
w szczególności tuż po meczu okrzyk "chodzcie do nas, chodzcie do nas" by po kilku chwilach zaintonować "lidera mamy...". Moim zdaniem było to nie wporządku.
24 maja 2011, 18:24 / wtorek
@mil - Jezeli dla Ciebie wszystko wporzadku to ok ale dla mnie nie do konca. Owszem, byl doping dla Lechii do chyba drugiej bramki. Spiewanie przez caly stadion Wisla to jest potega, Wisla najlepsza jest to nie wiem czy to takie zajebiste. Ja rozumiem zgoda, wspolne wspieranie obu dwoch druzyn ale bez przesady. Dla mnie Lechia jest potega a nie Wisla i tak powinien myslec kazdy Lechista, no chyba ze to spiewaliscie miejac wyrombane co spiewacie. Druga sprawa to jak np. Bajic schodzil z boiska to gwizdy a jak Malecki to juz caly stadion wyjmowal aparaty robil foty i skandowal jego nazwisko. Dlatego zbytnio nie lubie meczow z Wisla bo nie dosc, ze zawsze nam wbija 3:0 :) to jeszcze ''kibice'' Lechii staja sie kibicami Wisly.
24 maja 2011, 19:59 / wtorek
Znam zarzuty jakie się pojawiły po poprzednich meczach, ale w tym meczu mam wrażenie, że doping w znakomitej większości dotyczył Lechii. Nie pamiętam stadionu śpiewającego "Wisła to jest potęga, Wisła najlepsza jest" - przyznaję na T29 to nie jest zajebiste. Pamiętam hasła po 3 bramce, ale one wynikały z frustracji wynikiem meczu, nie tłumaczy to tych co to śpiewali niemniej należy to wziąć pod uwagę.

Będąc jednak w temacie uważam, że po awansie do LE powinien znaleźć się wolny termin na rozegranie meczu otwarcia np. z Juve, lub mecz 3 rundy kwalifikacyjnej powinien być tym meczem (duża szansa na silnego rywala). A pierwsze rundy LE powinniśmy zagrać na T29.
24 maja 2011, 20:07 / wtorek
Lechista UK jestes niedorozwinięty ...
24 maja 2011, 20:38 / wtorek
nie na pewno nie jest... za to ubliżanie na necie, to wiocha...
24 maja 2011, 20:52 / wtorek
Ja nie ublizam, tylko jak ktos takie glupoty wypisuje to jak go nazwac ?
24 maja 2011, 21:21 / wtorek
no jakie głupoty ? ja pamiętam mecz z Wisłą gdzie pół stadionu skandowało Ma-rek Źień-czuk, po tym jak nam brame zajebał...
a walczyliśmy wtedy o utrzymanie... to jest patologia
24 maja 2011, 21:28 / wtorek
A ja głupi myslałem ze mówimy o ostatnim meczu...

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.402