Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok PP 06.04.2010

strona 2/6

6 kwietnia 2010, 20:39 / wtorek
Sopcast - kanał 56947

Nie wiem, co kierowało Kafarskim jak wybierał skład.
6 kwietnia 2010, 20:39 / wtorek
kurwa i to ma byc sklad na polfinal pp??? kosznik? nie wystawilismy najmocniejszych zawodnikow poczatek meczu i juz przegrywamy
6 kwietnia 2010, 20:45 / wtorek
Brawo Kafar za skład!!! Gdzie jest Bajić???
6 kwietnia 2010, 20:48 / wtorek
Ale brama! 0:2.
6 kwietnia 2010, 20:48 / wtorek
Aż by się chciał powiedzieć "Ale urwał, ale to było dobre!". Piękna bramka, szkoda, że nie Lechisty. Ale skład to jst dobra okrutnie... Brakuje Bajica.
6 kwietnia 2010, 20:48 / wtorek
0-2 Zajebiście :))...
Skład też zajebisty..
6 kwietnia 2010, 20:48 / wtorek
Kafar zebys ty przypadkiem nie przekombinowal,szok !graja bez pomyslu i wiary w siebie rezerwowym skladem!
Byles" naszym" trenerem zebys tego przez swoja madrosc nie stracil a na to sie zanosi!
6 kwietnia 2010, 20:49 / wtorek
Czyżby powtórka z Lubina ? Jagielonia jest zboczona... :)
6 kwietnia 2010, 20:50 / wtorek
mafogda: bez kitu ... ALE URWAŁ !!! strzał nie do obrony :/
6 kwietnia 2010, 20:50 / wtorek
* miało być

Ale skład to jest dobrany okrutnie.

Klepczarek powinien dostać drugą żółtą.

Ale niech grają! Doszli do 1/2, nie mają nic do stracenia. Jeszcze nic się nie stało chociaż sytuacja jest bardzo zła.
6 kwietnia 2010, 20:51 / wtorek
coś Kafar przekombinował z tym składem ale do puki piłka w grze...
6 kwietnia 2010, 20:52 / wtorek
jasne strzal nie do obrony, ale kto w ogole pozwolil mu strzelic ?:) obrona dzisiaj gra tak jak to ja bym bronil :) czyli beznadziejnie, no coz chyba w przyszlym roku to nie my zagramy w LE trudno, za rok!
6 kwietnia 2010, 20:52 / wtorek
Nie rozumiem Kafara. Wystawia rezerwy na mecz z Wisłą - przegrywamy 0:3, mimo to, robi to samo dziś i przegrywamy po 30 min gry 0:2.
6 kwietnia 2010, 20:55 / wtorek
Dwie świetne asysty Piątka + jego zajebiste wolne = zasłuzona ława
6 kwietnia 2010, 20:58 / wtorek
Mam nadzieje ,ze po tym meczu zrozumiecie wreszcie ,ze z tym trenerem to daleko nigdy nie zajdziemy!!!
Dla kibiców Lechii jest to jeden z najważniejszych meczy od wielu wielu lat a szansa jaka jest przed nami na zdobycie pp i występy w europejskich pucharach tak szybko możne sie juz nie zdążyć!!
Wiec nie rozumiem jak można zrobić takie roszady w składzie?Co na to zarząd .przecież gra w europejskich pucharach powinna być dla was priorytetem ,bo gdzie indziej można sie tak wypromować !
Pozdrowienia z emigracji!!
6 kwietnia 2010, 21:00 / wtorek
CO TO JEST ? Jagiellonia gra w 10tkę (Lewczuk poza boiskiem) i klepie nas niemiłosiernie ... :/ a nasi nawet nie atakują ...
6 kwietnia 2010, 21:00 / wtorek
Mam pytanie:
Karol Piątek zmienia barwy klubowe??
No zajebiście ta gra wygląda!!!
6 kwietnia 2010, 21:01 / wtorek
Sklad Kafara okazuje tylko to co on tak naprawde umie!
6 kwietnia 2010, 21:01 / wtorek
kurwica mnie ogarnia jak mozna wystawic taki sklad!?
6 kwietnia 2010, 21:05 / wtorek
no to teraz Piątek ratuje Kosznika przed samobójem ...
6 kwietnia 2010, 21:06 / wtorek
Brawo Lechia, brawo Kafar. brawo Kosznik do spółki z Piątkiem.
Ogólnie brawo, kurwa!!!!!!!!!
6 kwietnia 2010, 21:11 / wtorek
wyrównamy ,ale kurwa ta pierwza polowa to skandal. Piatkowi, Kosznikowi i sedziemy wjebalbym kare
6 kwietnia 2010, 21:12 / wtorek
mecz życia Kosznika...
6 kwietnia 2010, 21:12 / wtorek
Nie gadajcie glupot na Kafara!!!!! Zobaczcie ze w jadze nie gra Franek i Grosicki i co? Wygrywaja 2:0. Poprostu Kafar na nich postawil i prawdopodobnie zrobil to ostatni raz.
Ale pilka w grze....
6 kwietnia 2010, 21:14 / wtorek
tvp sport
6 kwietnia 2010, 21:16 / wtorek
GDZIE JEST SURMA, NOWAK, LUKJANOVS, DAWIDOWSKI, MYSONA??? BRAWO KAFAR!
6 kwietnia 2010, 21:19 / wtorek
Ja pierdziel wg mnie Kafar ( z całym szacunkiem) wystawiając taki skład odpuścił PP.... "odpuścił" piszę bardzo łagodnie co by nie napisać sprzedał (oddał za poprzedni sezon)...Pozdro z emigracji....Chociaż ja wciąż wierzę....
TYLKO BKS
6 kwietnia 2010, 21:20 / wtorek
tym bardziej wiedząc ,ze jaga jest osłabiona powinni grac w najlepszym składzie i w pierdolić tu kilka bramek!! My nie gramy w bialymstoku zeby robić eksperymenty!!!
Tu trzeba bylo zadać mocny cios i jechać spokojnie do bialego!!
Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla kafara !!
Przecież on dobrze wie ze rezerwy nie nadają sie na lige wiec po co to robi?
Trzeba bylo zlać mecz z zagłębiem i przygotować sie na dzisiejszy jakże ważny dla wszystkich mecz!!
6 kwietnia 2010, 21:20 / wtorek
kurwa o co chodzi z tym sladem !? oszczedza na lige? sprzedal mecz !? Kafar kurwa o co ci chodzi nacpales sie czegos?
6 kwietnia 2010, 21:21 / wtorek
odnośnik

TV. Nie tnie i w dobrej jakości. Jakby ktoś nie miał jeszcze meczu na żywo.
6 kwietnia 2010, 21:23 / wtorek
Czy wy widzicie miny piłkarzy?
Oni sie kurwa śmieją ,nie ma w nich piłkarskiej złości ,chęci . To juz koniec!!
6 kwietnia 2010, 21:23 / wtorek
mati lg Kafar to twoj stary? kurwa to jest paranoja wystawic taki sklad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6 kwietnia 2010, 21:25 / wtorek
Mecz się ułożył tragicznie. Ale co się dziwić jak Kafarski ma za zadanie zajęcie 8 miejsca w lidze to chyba jasne jest że mecz w Lubinie dla niego był ważniejszy. Teraz na boisku powinno dojść do 2 zmian:
Dawidowski za Pietrowskiego, Nowak za Piątka.
Kaczmarek z Nowakiem para ofensywnych pomocników, Dawidowski środek ataku, Buzała, Zabłocki po bokach i mecz da się uratować. Kurs w tej chwili na Lechię jest 26 postawiłem 100 więc do roboty chłopaki
6 kwietnia 2010, 21:35 / wtorek
he, he buziek. powiedz że żartowałeś, tu się nic nie da uratować
6 kwietnia 2010, 21:39 / wtorek
Grosicki wchodzi. 0:4
6 kwietnia 2010, 21:46 / wtorek
ruch -pogon 1;1
6 kwietnia 2010, 21:49 / wtorek
Ja pier***. Czerwona dla Jagi, karny... i bramkarz wybronił! Czemu nie strzelał Hubert!? A była taka okazja do kontaktowej bramki i pójścia za ciosem i zamiast wejścia na rywala to może przyjść zwątpienie w sukces.
6 kwietnia 2010, 21:50 / wtorek
Żegnaj Bydgoszcz :( A miało być tak pięknie :/ Lechia z niewiadomego powodu zaczęła tracić bardzo dużo goli i trzeba przyznać że to nie bynajmniej wina Kapsy. Cos się posypało w naszej obronie mimo że się specjalnie nie zmieniła w stosunku do jesieni. A tutaj 3 gole z Wisła i Legią, 2 gole z Zagłębiem, jeżeli dodać do tego po golu z Śląskiem oraz Wisłą w PP do wyjdzie że w ostatnich 5 meczach Lechia straciła 10 goli + dwie dzisiaj.

Żal Piątek :( Jak można taką 100 zmarnować :/

A pogoń wyrównała :/ Normalnie żal. Nie wiem kompleks Traugutta?? A przy okazji nie brakuje wam gier przy naturalnym świetle jak w 2 lidzę?? Ja wspominam tamte czasy wspaniale a oswietlenie jakos mnie dobija. Ale to tylko moja subiektywna opinia
6 kwietnia 2010, 21:52 / wtorek
Karol Piątek z całym szacunkiem. Podążaj śladami Kosznika. Jak można być tak cienkim? Co się stało? Oddajemy Jadze ostatnie 3-1??
6 kwietnia 2010, 21:57 / wtorek
I tym meczem Piątek dobitnie pokazuje, dlaczego w tym sezonie nie gra w podstawowym składzie.
6 kwietnia 2010, 22:00 / wtorek
kafarowi sie niezle beret zryl! W lidze gramy o pietruche a on z lubinem gra jak o mistrzostwo a w puchary olal na calej linii! Z drugiej strony jak mamy tak grac w pucharach to lepiej sie tam niepchac, bo tylko wstyd bedzie i tyle!
6 kwietnia 2010, 22:02 / wtorek
Kafar dziękujemy za dzisiejszy skład. Winę możesz śmiało wziąść na siebie. A wystarczyło wystawić Dawida, Surmę, Arka w pierwszym składzie i byłoby extra.
6 kwietnia 2010, 22:02 / wtorek
co ten Buzala qurwa zrobil????!!!!
6 kwietnia 2010, 22:09 / wtorek
W klubie powinna być osoba, która podczas TAKICH meczów pakuje walizki zawodnikom typu Kosznik
6 kwietnia 2010, 22:18 / wtorek
ostatnie 4 mecze :
porazka
porazka
remis
porazka
chyba cos nie tak?
6 kwietnia 2010, 22:19 / wtorek
Kafar, czy liga w tym momencie była ważniejsza niż możliwość gry w P.Uefa? Czy nie widzisz ile Dawid i Iwan dla nas znaczą? Jeśli Hubert strzela bramki z karnych czemu do piłki podchodzi ta lebioda Piątek? K..a chłopie ogarnij się, bo tracisz całe nasze zaufanie
6 kwietnia 2010, 22:23 / wtorek
Dawidowski to spec od wywalczania karnych. To moje podsumowanie dzisiejszego meczu - o innych sprawach pisać nie trzeba.
6 kwietnia 2010, 22:25 / wtorek
Boki obrony Jagi to tragedia ale Kafar za skład to wielki minus , dobrze widziałes jakim składem wychodzi jaga a Ty u nas grasz takim składem kurwa Kosznik i Piatek DNO !!! jezeli odpadniemy z tego pucharu to wyłacznie przez Twoj osobisty bład, Lechia to nie barca nie mamy po 3 zawodników na kazda pozycje.

Ruch 1-1 Pogon jak Pogon awansuje smutek bedzie jeszcze wiekszy.
6 kwietnia 2010, 22:27 / wtorek
ODDAJCIE PIENIĄDZE!!!!!!!
Klub powinien oddać kibicom kasę za bilety za tak żałosny mecz , najlepiej niech ściągną tę kasę od piątka , kosznika i buzały , Kafarski też niech się dorzuci...
6 kwietnia 2010, 22:30 / wtorek
Kuzyn oczywiście że dla Kafarskiego liga jest ważniejsza, jego z ligi będą rozliczać w PP za zadanie miał dojście do 1/4 finału

Cool nie żartowałem z resztą jak wszedł Nowak to gra się diametralnie zmieniła, nie wiem czemu nie wsedł w 45 min no ale cóż. A Ty to ten sam Cool co na tym innym forum ? ;]

Mecz dobitnie pokazał ile dla naszej gry znaczy Surma i mimo iż w ostatnich spotkaniach Łukasz jest w średniej dyspozycji to i tak nawet słabo dysponowany robi znaczącą różnicę. Bardzo duży plus dla Dawidowskiego za pierwszego karnego(swoją drogą na wiosnę to już 4 przez Tomka wywalczony karniak) i jeszcze większy za drugiego. Bardzo duży minus dla sędziego za błędne decyzje które wypaczyły wynik(nie przyznanie nam wapna w 11 min, nie wyjebanie gracza Jagiellonii i przyznanie karnego z kapelusza dla nas) moim zdaniem ten sędzia powinien wrócić do drugiej ligi bo wyraźnie nie wytrzymuje ciśnienia

Na koniec zaś nie ma co płakać tylko niech każdy idzie do swojego księdza proboszcza i da na msze za mecz w Białymstoku. Dwumecz się jeszcze nie skończył trzeba dalej wierzyć
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.424