Gdańsk: niedziela, 12 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok PP 06.04.2010

strona 3/6

6 kwietnia 2010, 22:37 / wtorek
TBG pierdol zmywak u brudasów na wyspie, wracaj chłopaku i obejmij posadę trenera, jesteś genialny,a twoja myśl szkoleniowa jest tak pożądana nie tylko w Polsce,ale w każdej najśliniejszej lidze w europie. Jakie to smutne, ty myjesz gary po pakistańcach,a mógłbyś poprowadzić Lechię do Ligi Mistrzów.
6 kwietnia 2010, 22:38 / wtorek
hehe cyt. Na to co pokazała dziś nasza jedenastka wraz z trenerem Kafarskim mam tylko jedno słowo - sabotaż

Dobry komentarz. Podoba mi się:) Całość odnośnik
6 kwietnia 2010, 22:40 / wtorek
Bez woli walki i wiary w zwycięstwo podszedł dzisiaj rezerwowy skład Lechii do meczu o finał PP !! Dla Lechistów te rozgrywki mają szczególny historyczny wymiar, natomiast przez piłkarzy i trenera zostały potraktowane dzisiaj jak trening sparing ..Jestem wkurwiony to jest kpina ze starszych kibiców, którzy pamiętają 83r ..Można przegrać ale nie w takim stylu !!
6 kwietnia 2010, 22:41 / wtorek
Piszę do wszystkich zwolenników takich piłkarzy jak Buzała, Zabłocki, Piątek i także Kaczmarek - przede wszystkim. Widzieliście co znaczą, nie jest to poziom ligowy. Jasne, że obrońcy nasi a szczególnie Kosznik to rówież tragedia.
Ponadto Kafarski, przegra ten puchar przez swoje wydumane przemyślenia. Nie wiem o co chodzi, ale ten skład trzeba było wystawić w Lubinie i prawdopodobnie byłby finał pucharu a w lidze tylko 1 punkt mniej. Wygląda to na zarozumiałość. Oj trenerze, przecież ciągle jesteś na dorobku, a ja mam poczucie, że przeceniasz swoją wiedzę i na siłę chcesz to udowodnić.
Zwróccie Uwagę, że lechia jest jedną z najgorzej punktujących drużyn w lidze w tym roku.
Gdyby nie jesień byłaby uciążliwa walka o utrzymanie i wcale nie musiałaby się zakończyć powodzeniem.
6 kwietnia 2010, 22:49 / wtorek
Komentować dobitnie meczu nie będę bo szkoda pisać to samo co większość kumatych...
A co do dopingu i ludzi którzy podobno mieli dzisiaj wspomóc młyn to się zawiodłem trudno się mówi. Liga Liga jeszcze raz Liga bo jeżeli chodzi o Puchar Polski tak jak mówił Buzała w dzisiejszym wywiadzie " Bydgoszcz to nasze marzenie " marzenia marzeniami ale... co zrobić było tyle okazji ...
6 kwietnia 2010, 22:50 / wtorek
A ja uważam ze zostały wyłudzone odemnie pieniądze !!! To był półfinał RPP a wyszedł drugi skład. Panie Kafarski Ja byłem na finale w Piotrkowie Trybunalskim po tym co dziś zobaczyłem niech Pan wypierdala !
6 kwietnia 2010, 22:51 / wtorek
Ty napisz cos lepiej do trenera .... 2:1 do przodu z Legia ... jedyny koles co cos ciagnie do przodu ...Dawid ...Kafar go sciaga ...bo kartki ...bo w lubinie nie zagra....parodia ....
puchar polski ... najwazniejszy mecz w sezonie .... dawid siedzi ...nowak siedzi ...surma siedzi .... POJEBAŁO GO ! .... the special one ... szarlatan .... murinio ...
brak słów .... trener w lato do holandii po nauki taktyki .... wlsciwie nietaktyki tylko zdrowego rozsadku ....
Kafar odaj pieniadze!!!!!!! Kibice wydaja ciezko zarobione pieniadze zeby dopingowac Lechie w polfinale Pucharu Polski a ty kurwa jaja sobie z nas robisz i wystawiasz rezerwy. Palancie jeden walnij sie w ten leb, pomysl o tych ktorzy ci placa - kibicach. Ostre slowa ale mam wrazenie ze naszemu trenerowi cos odbija. Odstawienie we wczesniejszych meczach od skladu Kaczmarka i stawianie na Kosznika na to wskazywalo a sklad w ktorym zaczelismy mecz to potwierdzil. Kafar, nie ma zadnego usprawiedliwienia, jak wspomni cos o rotacji albo wyrownanym skladzie to chyba pojade na najblizszy trening i mu powiem co mysle, czy on ma mnie kibica za idiote??
Co do meczu to wszyscy widzieli te meczarnie. Ze srodkiem pola Piatek, Laizans, Pietrowski watpie czy utrzymalibysmy sie w 1 lidze. Krzysiu Bak - chlopie wez sie w garsc bo dzis odwalales totalna chale, stac cie na duzo wiecej. Trzeba koniecznie kupic prawego obronce zeby byla konkurencja na tej pozycji. Kaczmarek, widac ze brakuje mu ogrania, zagrania ktore jesienia mu wychodzily, dzis jak nie jest w trybie meczowym sie nie udawaly. Piatek - najgorszy zawodnik, totalna beznadzieja i dno. Nie ma szybkosci, techniki, przyjecia, absolutnie nic. Laizans to przy nim Iniesta a Bajic to przy nim Fabregas.
Zablocki slabo, Buzi nawet niezle ale oczywiscie w swoim stylu spieprzyl setke. Jedyna pozytywna postac meczu - Tomek Dawidowski.
Ja mam pytanie - co Piątek robił przy 1 karnym? Gracz ledwo rozegrał kilka meczy w sezonie i pcha się do karnego to logiczne że powinien podjesć Hubert. Tak byłoby 2-2 chociaż Lechia powinna przegrać wyżej niż z Juve ;P

W każdym razie Kafar trochę przesadził ze składem. Dawid powinien grać od początku a Surma i Nowak też raczej powinni wejsć w "11"

Niestety jeżeli Lechia ma się rozwijać to sorry ale trzeba się z niektórymi piłkarzami się pożegnać i patrzeć na sentymenty. Oto oni:

Piątek - to nie ten piłkarz co kiedys, do tego skonfilktowany z trenerem oraz wyraźnie gra bez ambicji. Dziękujemy

Kosznik - pozostaje piłka plażowa

Rogalski - bez komentarza

Bajić - kopanie rowów w uzbekistanie ewentualnie liga kambodżańska

Zabłocki - niby całkiem niezły ale nie strzela za dużo praktycznie w ogóle. Mimo to z szacunkiem się z nim pożegnać.

Co do meczu to popieram wypowiedź jednego z przedmówców. Mecz to była niezła padlina aż szkoda gadać. Powinni zwrócić kasę za bilety albo przynajniej tym co zapłacili a mieli karnety. Nie mówię tu akurat o klubie a o grajkach i trenerze który raczej się nie popisał się dzisiaj dlatego tak kiepsko to wyglądało. Mimo to szanuje Kafara i mam nadzieje że w Białymstoku powalczymy tym bardziej że nie będziemy grać na T29 na którym nasi kochani kopacze i nie umieją grać

AVE LECHIA
Kafar - oddaj pieniądze za bilety. Podpisuję się pod określeniem sabotaż. Całą drogę powrotną tylko to mi do głowy przychodziło. No, ewentualnie kilka panienek na "k".

Mecz nie zost6ał przegrany przez Kozansa, Kosznika, czy kogo tam jeszcze, ale przez Kafara. Głupota, buta i pycha w jednym. I niestety kononowicze wymierzyły za to karę. "przyjaciele" zza Buga nie pokazali niczego szczególnego, ale i to wystarczyło.
6 kwietnia 2010, 22:55 / wtorek
kurwa co za mecz :( sedzia chciał nawet żebyśmy wygrali. no ale trundo jest rew. ! Czy wygrywasz czy nie...!!!
6 kwietnia 2010, 22:57 / wtorek
Dzisiaj nawet na doping nie zasłuzyliscie!!!!! kurwa 3 dni mieli na regeneracje sił 3 dni!!! a on wystawia rezerwowy skład bo podstawowi piłkarze byli zmeczeni??ja pierdole....kurwa jego mac!!!
6 kwietnia 2010, 23:01 / wtorek
KAFAR!!!!! to Ty przegrałeś ten Puchar Polski i to meczem w Lubinie.

Była okazja zagrać rezerwami z Zagłebiem i dzięki temu na pełnej kurwie ojebalibysmy Jagiellonie bez problemów. Kafarowi pojebały sie priorytety wolał 1 nieznaczący punkt w Lubinie zamiast finał na który cały GDAŃSK czekał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kosznik,Laizans,Piątek,Zabłocki,Kaczmarek,Buzała,P iotrowski!! żenada!!!!

To nie Jaga wygrała lecz my przegraliśmy już 4 dni temu!!! ja nie bedąc trenrem lepszy skład bym wystawił od kiedy kurwa w 1/2 PP gra sie rezerwami? co to kurwa za zmiany już po 30 min przy 0-2 bym zagrał o wszystko i SURME WANIE i DAWIDA na boisko bym wpuścił!

Żal aż serce bolało co to była za gra!!!!!!!
6 kwietnia 2010, 23:04 / wtorek
yyy Rogalski dzisiaj grał??
6 kwietnia 2010, 23:06 / wtorek
Kurwa mać czy Kafarski myśli, że jest geniuszem jak Mourinho czy po prostu ma wyjebane na PP??? Przecież trzeba mieć coś z deklem, żeby wystawić taką jedenastkę na dzisiejsze spotkanie.

PS. Brakowało mi jeszcze dzisiaj Bajicia i Rogalskiego do pełni szczęścia.
6 kwietnia 2010, 23:07 / wtorek
Panie trenerze ' dziękuję" ci za to, że czekałem 27 lat na taki mecz i spierdoliłeś mi cały wieczór. Prawda jest taka, że jesteś człowiekiem bez jaj. wiadomo nie od dziś, że to nie Ty ustalasz skład...Z pełną odpowiedzialnością piszę, że opierdoliłeś ten mecz. Ja osobiście czuję się oszukany. Przez tyle lat chodzę i jeżdzę po Polsce zawsze pełny nadziei i z jednym marzeniem.... Ty mnie dziś pierdolony kaszubie okradłeś z moich marzeń i z mojej wiary. Mam szczerą ochotę napluć Ci w ryj...
6 kwietnia 2010, 23:08 / wtorek
Nie nie grał ale on pise o piłkarzach do odstrzelenia w lecie i generalnie ja się z nim zgadzam nawet dorzuciłbym jeszcze ze dwa nazwiska.
Chociaż Rogalskiemu oddam że w tym sezonie jak już gra to przynajmniej się stara. Co prawda niewiele umie jak na poziom e-klasy ale stara się to nadrobić
6 kwietnia 2010, 23:09 / wtorek
tak - w PS3
6 kwietnia 2010, 23:11 / wtorek
Kafarski ja już Tobię dziękuję. odejdź. To wszystko.
6 kwietnia 2010, 23:11 / wtorek
Idę jebnąć lufę bo nie wyrobie.. na wkurwie rano do pracy no ja pierdole
6 kwietnia 2010, 23:12 / wtorek
KAFAR SPRZEDAŁEŚ MOJE MARZENIA .

Dziś zostałem oszukany ze złudzeń że MY NASZ KLUB ach szkoda mówić.
PYTAM SIĘ GDZIE BYŁ
SURMA - IWAN-NOWAK-DAWID-MYSONA- WIŚNIA
ale nie bo zagrać mieły ASY pokroju
PIĄTEK - KOSZNIK-ZABŁOCKI-PIETREK-LAIZANS

A i przepraszam tych piłkarzy co grali (a nie potrafią na tym poziomi ligi) jak i nawet Kosznika bo przecież skoro trener mu mówi że jest dobry to chłopina gra (a że widać że nie ma wogóle kondycji i umiera na boisku to od czego DO KURWY NEDZY JEST TRENER )CO TO WOGÓLE JEST NAJważniejszy mecz w Sezonie(oprócz ewntualnego finału A TEN USuwa 6 podstawowych piłarzy ze składu a na dodatek każe strzelać karnego graczowi co prawie wogóle nie gra.

DLA MNIE TRENERZE KAFARSKI TO JEST BRAK SZACUNKU DO KIBICA ZA WYSTAWIANIE TAKIEGO SKŁADU gdzie można było osiągnąć sukces
6 kwietnia 2010, 23:13 / wtorek
Andrzej Kuchar jebie puchar
6 kwietnia 2010, 23:14 / wtorek
ja tutaj nie rozumiem 99,9% wypowiedzi :)

dostaliscie swojego wymarzonego buzałe, swojego piatka , i jeszcze muszacego grac bo wychowanek pietrowskiego w 1 skladzie - a po meczu nagle Wam sie to nie podobaa :)) jak to!??!?!
6 kwietnia 2010, 23:15 / wtorek
Brak szacunku dla Nas kibiców dokładnie!!!!!

I Piątek strzela karnego jak kurwa nawet ogrania nie ma przez ostatnie kilka miesięcy!!!!! nosz kurwa na trybunach przed tym karnym każdy już przewidywał że spali chłopaczyna strzał kurwa i wykrakali!!!

Takie błedy w skłądzie w podejsciu do całego sezonu złe zmiany wstyd!!!!!!!!

Nosz kurwa taki wkurw na wieczór !!!

Ja pierdoleeeeee
6 kwietnia 2010, 23:16 / wtorek
ogladalem mecz w tv...taki moj maly protest-wala w chu.ja z biletami dla karnetowcow to odpuscilem pierwszy mecz u nas od 4 lat.
to co widzialem to byla TRAGEDIA!
JEDYNA BYC MOZE OKAZJA W ZYCIU DLA WIEKSZOSCI KOPACZY BY ZAGRAC W FINALE PUCHARU POLSKI A ONI ZAGRALI NAJGORSZY MECZ OD KIEDY PAMIETAM...chuj ze brak formy,sily,umiejetnosci...BRAKLO AMBICJI...a usmiechy w przerwie zablockiego i innych wskazywaly tylko na dobra zabawe w ktorej uczestnicza...
czuje sie OSZUKANY I WKURWIONY...
byt w lidze zapewniony,przed nami byly raptem 3 mecze o stawke-2 polfinalowe i ewentualnie final...i kur.wa oszukali nas...NAS KIBICOW....trzeba sie najebac...dosc juz tego!!!!!!!
6 kwietnia 2010, 23:16 / wtorek
Śmierdzi tu grubą kopertą... obym się kurwa grubo mylił bo to by była masakra
6 kwietnia 2010, 23:17 / wtorek
Kafar sodowka juz ci uderzyła??
Szacunek dla Ciebie za osiagniecia w tym sezonie ale to co pokazales dzisiaj z nasza pierwsza "11" to paranoja!!!
wkur..y jestem zeby w polfinale pucharu polski wytawiac rezerwowy sklad chlopaku gdzie ty masz oczy??
w rewanzu masz przekonac naszych pilkarzy ze maja zapierdalac i gryzc trawe
6 kwietnia 2010, 23:18 / wtorek
Trenerze poniewaz rewanz w Bialym gramy po bardzo wyczerpujacym i szalenie waznym meczu z Ruchem a przed ekstremalnie trudnym i najwazniejszym od 27 lat meczem z Amica w Poznaniu, to proponuje nastepujacy sklad w srode 21 kwietnia:
Malkowski
Bak Cvirik Oslowski Kosznik
Rogalski Bajic Piatek
Kowalczyk Buzala Zablocki

Jezeli ten sklad odrobilby wynik 1-2 to przejdzie Pan do historii jako absolutny cudotworca, dzieci i wnuki beda o Panu pisac, ulice Pana imieniem nazwia. Zamiast Sobieskiego bedzie Pan mial pomnik na Targu Drzewnym. Nazwa miasta Gdansk zostanie przemianowana na Kafarsk. Real wypierdoli po sezonie Pellegriniego wiec zwolni sie miejsce w klubie godnym Pana umiejętnosci i ambicji.
6 kwietnia 2010, 23:19 / wtorek
aa i jeszcze jedno. To ze Probierz tak samo jak Kafar gral drugim skladem to oczywiscie umyka waszej uwadze- bo przeciez przegralismy..

ale tego ju znikt nie zauwazy ze poprostu my mamy takich pilkarzy jak Buzala, a Oni takich jak Grzyb itp :)
6 kwietnia 2010, 23:19 / wtorek
Ja bym poczekał z wywalaniem Kafara do meczu z Polonią. Jak znowu zagramy padakę to wtedy przyłączę się do Waszych narzekań.
6 kwietnia 2010, 23:20 / wtorek
Boldi tyle, że Probierz mówił w wywiadach że dla nich liga jest najważniejsza teraz i Lechia jest faworytem, więc nikogo nie zaskoczył rezerwami.
6 kwietnia 2010, 23:21 / wtorek
Brawo rafał!!!
Mecz masakra. Doping... Był. Najlepszy jak leciały bluzgi na Jagę. Tylko po co? Skoro oni nawet nie zaczęli na nas jechać a potem tylko odpowiadali? Gra piłkarzy zapewne nam się nie raz przypomni wywołując grymas na twarzy. Skład - eksperyment? No i brawo dla kibiców. Rekorodwych. Tych, kórzy zaczęli opuszczać swoje miejsca w 71 minucie po niestrzelonym karnym.

Jedyny plus to fakt, że po meczu piłkarze nam, jednak, mimo wszystko, podeszli podziękować.

A wynik? Przecież nie jest roztrzygnięty!

Czy wygrywasz czy nie...
carpaccio - post roku!!! Poprawiłeś mi humor, dzięki wielkie!
6 kwietnia 2010, 23:22 / wtorek
Do LP ja Ci powiem jedno..w zeszłym sezonie po meczu piłem piwko z kierownikiem Jagi w Gd. I powiedział tak..."ktoś by mógł powiedzieć my Wam punkty dziś a może i Wy Nam pomożecie kiedyś, ale wierz mi tak nie jest"... jak by mi to powiedział dzis to bym mu nie uwierzył...
6 kwietnia 2010, 23:23 / wtorek
Boldi jakim drugim składem grała Jaga? Nie zagrał tylko Frankowski (choć już chyba ze dwa razy w tym sezonie zaczynał na ławie), a pewnie by wszedł gdyby nie czerwona kartka. Grosicki całą wiosnę wchodzi z ławki. A Jaga w lidze wciąż utrzymania pewna nie jest.
6 kwietnia 2010, 23:24 / wtorek
Bravo buzi!!!
strasznie jestem smutny kurwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PO CHUJ WSZYSTKIE WYSIŁKI , PO CHUJ TO WSZYSTKO JAK W NAJWAZNIEJSZYM MECZU SEZONU WYSTAWIA SIE REZERWOWY SKŁAD KTORY NIE ISTNIEJE OD PIERWSZYCH MINUT, KURWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KURWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dokładnie tu coś śmierdzi a my sobie to tylko " Pokonwersować " możemy
6 kwietnia 2010, 23:26 / wtorek
Kafar straciłes cały moj szacunek po tym meczu.Wiedziales ile ten mecz dla nas kibicow znaczy.I zakpiłes sobie z nas po prostu.Obrosłes w piórka trenerze na dorobku, a miałes niepowtarzalna szanse stać sie drugim zasłuzonym po Jastrzębiu trenerem,ktory wprowadzi nas do europejskich pucharow.Kurwa nie mam słów po prostu chuj ci w dupę!Jebie mnie czy zajmiemy 6 czy 10 miejsce w lidze.Tym jednym meczem straciles szacunek wielu....a mogłes być wielki
Bravo zabłocki!!!
Kafar spotkaj sie z nami kibicami i wytlumacz nam swoja mysla szkoleniowa!!!!
6 kwietnia 2010, 23:27 / wtorek
Zaluj Kafar zes nie slyszal tych hu-jow jakie na ciebie poszly po podaniu skladu. Gra musi sie na kims opierac, druzyna musi miec jakis trzon. Nie masz o tym pojecia cieniasie. To ze przy tak fatalnej grze i wyniku 0:2 nie zrobiles zadnej zmiany w przerwie pokazalo ze na dodatek nie masz jaj. Piatek zjebal wszystkie (nieliczne) wystepy na wiosne, a ty ofiaro oparles na nim pomoc w najwazniejszym meczu. Jaki to jest cienias mozna bylo zobaczyc po wejsciu Nowaka.
Kafar oddawaj moje dwie dychy.
A potem von.
6 kwietnia 2010, 23:28 / wtorek
żeby spotkać sie z kibicami to trzeba mieć jaja, a nie cwela żelema za nosichuja
6 kwietnia 2010, 23:28 / wtorek
Bravo piątek!!!
6 kwietnia 2010, 23:30 / wtorek
nigdy na temat meczow się nie wypowiadałem, ale dzisiaj już nie jestem w stanie sie powstrzymać (i tak na gorąco):
1. w wyjściowym składzie zabrakło tylko Baicia, Rogalskiego i Opuszewicza na bramce;
2. pomimo, że od 30 lat mieszkam w Rumi to nigdy z róznych powodów nie lubiłem kaszubów - dziasiaj mam kolejny powód.
pozdrawiam
6 kwietnia 2010, 23:30 / wtorek
do całej 4 + marco + rogalski = dream team
6 kwietnia 2010, 23:31 / wtorek
Buziek a Ty jesteś Radek z tego innego forum??
Tak to ten sam cool.:) pzdr
6 kwietnia 2010, 23:31 / wtorek
winowajca i osoba odpowiedzialna za to bezczelne upokorzenie kibicow- kafarski.
kurwa najwazniejszy mecz od dluzszgo czasu a ty chlopie sobie z nas jaja robisz.
popaprancy typu kosznik, piatek ,buzala,pietrowski, kaczmarek i im podobni nadaja sie do cyrku.
mam nadzieje ze po solidnej porcji gwizdow kosznik wiecej nie zagra w koszulce Lechii.
kafarski upokorzyles nas i zadrwiles z naszych marzen.pokazales ze jestes samolubna cipa. odkrec to wszystko w bialymstoku..NAM SIĘ TO NALEŻY!!!!!!!!!!
6 kwietnia 2010, 23:33 / wtorek
na wp piszą, że piłkarze Jagi pobili po meczu sędziego. beka byłaby, gdybyśmy z tego powodu dostali walkowera ;) choć patrząc na naszą grę, to w żadnym wypadku nie zasługujemy na finał- a przynajmniej ten skład, który dziś grał.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.284