Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

KAFAR dzięki

strona 1/15

6 kwietnia 2010, 22:51 / wtorek
za PP wlk dzięki i tyle w temacie...ja nie będąc trenerem wybrałbym lepszy skład...
6 kwietnia 2010, 22:53 / wtorek
to co zrobil kafar zenada turnowiecki i kuchar wont z Lechi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6 kwietnia 2010, 22:56 / wtorek
szkoda że nie dano szansy Darkowi Kubickiemu....ktos dawno dawno temu powiedział mi " zwolnienie D to wielka strata dla Naszej odrodzonej Lechii"...ja mu zaprzeczyłem i teraz przyznaje się do błedu...
6 kwietnia 2010, 22:57 / wtorek
heheheh i czego sapiesz ?!!

ze dostaliscie swojego upragnionego Piatka i Buzale do skladu ?!?!?
nagle jest źle :D ? przeciez z nimi mialo byc tak dobrze :D !!! jednak jest źle :D ?
przeciez nawet taki wyczekiwany Kaczmarek byl !

aa i jeszcze jedno - papadopulos czy jak tam masz- przytul sie do piatka po tym meczu :)

hehehe matko...

STOP MODZIE NA LECHIE
6 kwietnia 2010, 22:58 / wtorek
was pojebało ? ? ? jedna wpadka jest przeciesz rew. Bedzie dobrze.
6 kwietnia 2010, 23:00 / wtorek
zadna wpadka , zarzad odpuscil puchar
6 kwietnia 2010, 23:00 / wtorek
piatek 3 asysty ! szkoda ze wszystkie dla Jagielloni:) ! ciekawe jaki teraz bedzie placz.. bo przeciez po co kafar ich wystawial co nie :D ?

Dzieki Kafar za polfinal - bramka Huberta ratuje sytuacje.

LECHIA POJECHAC Z NIMI W REWANZU I ZAMKNAC USTA WSZYSTKIM PLACZACYM DZIECIAKOM !! KAFAR DAJESZ !!!
6 kwietnia 2010, 23:01 / wtorek
jak napisał wyżej james i tyle ( po to założyłem ten wątek, NIE ŻEBY ZWALNIAĆ OD RAZU KAFARA:) ale ten skład to wg mnie sabotaż:)
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cię...
6 kwietnia 2010, 23:02 / wtorek
KrzysiuLG
Rewanż z jagiellonią? ciężka sprawa na dzień dzisiejszy brak klasy zero dokładności totalna korozja zawodników szkoda pisać
6 kwietnia 2010, 23:02 / wtorek
Obudź się. Trener Kafarski wyciągnął już max ze swojej postawy. Nie ma aż takiej wiedzy i autorytetu wśród piłkarzy Lechii, aby osiągnąć większe sukcesy. A z tej pomarańczy jeszcze da się wycisnąć soki. Nie oszukujmy się, żeby wygrać z Jaga na wyjeździe 3:1 musielibyśmy ŻREĆ trawę, nie gryźć, więc wyluzujcie co niektórzy, chyba, że chcecie się dalej wkurwiać. Po prostu trzeba zatrudnić trenera nowego, swoją drogą to nowi piłkarze itk. itd

W moim sercu tylko Lechia, na zawsze.
Dzisiaj Lechia grała totalne ZERO. Nie zasłużony karny, z którego padła bramka.
6 kwietnia 2010, 23:05 / wtorek
"Dzisiaj Lechia grała totalne ZERO. Nie zasłużony karny, z którego padła bramka."
ja traktuje ten "niezasłużony " karny jako rekompensatę za brak karnego z 11 minuty:) więc spoko:)
6 kwietnia 2010, 23:07 / wtorek
jozin- ok, jeśli tak patrzeć, to masz rację ;)
6 kwietnia 2010, 23:07 / wtorek
dlaczego nie grał Dawid od pierwszej minuty ?? najlepszy zawodnik ostatnich meczy !!!

dlaczego nie grał AREK ?? Kosznik błedy w poprzednich meczach i co znów dzis gra !!

co z Surmą ??

czy po jednym dobrym meczu Zabłocki zasłużył na ten mecz ??

czemy te zmiany tak późno ??
6 kwietnia 2010, 23:08 / wtorek
Zarząd odpuścił puchar? A jaki mieliby w tym interes, mając pewne utrzymanie? Prędzej Kafar i piłkarze zesrani przed utratą premii za 8 miejsce.
6 kwietnia 2010, 23:09 / wtorek
powiem więcej - Lechia zaczęła na dobre grać dopiero, gdy Mido dostał czerwoną kartkę ( swoją drogą niesłuszną, choć faul i karny był ) i śmiem twierdzić, że gdyby nie to że Jagiellonia grała w 10tkę, nasza gra i tak wyglądała by nieporadnie ... nurkowanie Dawidowskiego pozostawię bez komentarza, bo mimo że ten gol daje nam nadzieję na dalszą grę to ... faulu nie było. Co jak co, ale na mecz u siebie, dla swoich kibiców, Kafar powinien wystawić optymalny skład.
6 kwietnia 2010, 23:10 / wtorek
S-urmy nie było,
A-rka Mysony też,
B-ez Ivansa w składzie
O-raz Pawła Nowaka i...
T-omka Dawidowskiego
A-Wiśni nawet na ławce.
Ż-enadę Kafar odjebałeś pajacu
6 kwietnia 2010, 23:10 / wtorek
a nie wystarczy nam 1:0 w rewanzu ?
6 kwietnia 2010, 23:10 / wtorek
Wystarczy wygrac 1:0 na wyjeździe zeby zalatwic dogrywke - a w karnych moze byc roznie ! mamy pilkarzy strzelajacych karne, jak np Hubert, Bak, czy tez nawet Rogal.

Awans jest sprawa otwarta- ale przeciez kibice sukcesu beda plakac ze porazkaaaa :)
6 kwietnia 2010, 23:12 / wtorek
Szulc - niestety az tak dobrze nei jest :) 1:0 wystarczylo by jadze gdyby przegrala 2:1 w Gdansku
6 kwietnia 2010, 23:13 / wtorek
Boldi chyba 1:0 w galerii w promocji. Jaga wjebała dwie bramy na wyjeździe a one mają pierwszorzędne znaczenie w dwumeczu.
Taki mądry a taki głupi :)
6 kwietnia 2010, 23:13 / wtorek
Nie wiem co to dzisiaj się stało.

Nie wiem, dlaczego Kafar zrobił dzisiaj wszystko żeby tego nie wygrać.

Dlaczego grał tak słabym składem?

Dlaczego od początku drugiej połowy nie wrzucił wszystkich sił na pokład i nie jebnął w Jagę Dawidowskim, Lukjanovsem, Surmą?

Dlaczego Surma w ogóle nie zagrał?

Co się kurwa tam dzisiaj w ogóle stało?

Czy idąc tym tropem w Białymstoku zagramy juniorami, czy może wypożyczymy Cetnarowicza i Manuszewskiego?

Dlaczego zmarnowaliśmy dzisiaj szansę na największy sukces tego Klubu od lat?

Od zawsze Kafar robił na mnie wrażenie człowieka zajebiście zapatrzonego w siebie, zadufanego, zarozumiałego, ale... szło za tym coś z jajem, jakoś bronił się wynikami. Patrzyłem na tą jego zarozumiałą gębę, ale myślałem 'a ch*, gadaj sobie co chcesz, na Twoje szczęście rzeczywiście dajecie radę w lidze'.

Ale dzisiaj... k*wa, czy on dzisiaj naprawdę oślepł na boisku?

Obstawił plecy z Jagiellonią na dużą kasę u buka?

Drużyna powiedziała mu 'Kafar, do widzenia'?

Co się do k*wy arki dzisiaj wydarzyło na Traugutta, co?

Jeszcze długo nie wyjdę z wkurwionej, smutnej bezsilności na ten wynik... :(
6 kwietnia 2010, 23:14 / wtorek
co wy piszecie dogrywka bedzie jesli bedzie 2-1 dla nas
przy 1-0 dla nas jaga awansuje !!!
6 kwietnia 2010, 23:14 / wtorek
Gówno, nie wygrać 1:0 o czym ty piszesz. Jagiellonia strzela 2 bramki na wyjeździe, my jedną i przechodzimy tak? Ty i te twoje teorie.
6 kwietnia 2010, 23:14 / wtorek
Oj nie jeczcie, bedzie co ma byc. Zagrali padake, trudno. Niezawsze sie wygrywa, choc bysmy tego z calego serca pewno chcieli. Lechia to cos wiecej niz te jebane wyniki. Lechia to MY. Lechia to nasza milosc a nie wklady do koszulek, ktorym niezawsze sie chce grac badz sa zle poustawiane. Jak zawsze po meczu, szczegolnie u nas na T29- jestem szczesliwy. Wyniki to rzecz drugorzedna. Nie robcie prosze paniki. "Czy wygrywasz czy nie..."
6 kwietnia 2010, 23:14 / wtorek
ja tam kibicem sukcesu nie jestem.ale ale ale... żal że po tylu latach jazdy po wsiach odpuszcza się taką szansę jaką jest niewątpliwie pokazanie się w PP... żal że wystawia się taki skład...znam wielu WIELKICH kibiców co wyszli po 70 min .....i chodzą Oni na Lechijke dłużej niż niejeden z Nas...
6 kwietnia 2010, 23:15 / wtorek
Ogarnijcie się, jakie 1:0? Musimy wygrać 2:0, lub 2:1 z wygraną dogrywką.
6 kwietnia 2010, 23:15 / wtorek
Byłem zwolennikiem zatrudnienia Kafara i do tej pory często go chwaliłem, jednak brak słów dla określenia tego, co dziś odpierdolił. Pewnie i jest zdolnym trenerem, ale mentalnie dziś upadł bardzo nisko - nie wyobrażam sobie, żeby taki numer wywinął np. Kubicki. Trzeba było przynajmniej mieć jaja i powiedzieć jasno przed meczem, że odpuszczasz Puchar Polski.
6 kwietnia 2010, 23:17 / wtorek
Musimy wygrać 2:0. 1:0 oznacza, że jagiellonia nam strzeliła dwie, czyli na WYJEŹDZIE mają lepszy bilans strzelonych bramek. Dla tych co nie wiedzą. Jak by było np. 3:2 dla nas to my awansujemy, bo strzeliliśmy im o jedną więcej na wyjeździe... więc teraz już wiecie, że będzie ciężko.
6 kwietnia 2010, 23:17 / wtorek
Jak odpadniemy bedziecie lamentowac mamy jeszcze rewanz z Wisła tez nie mielismy szans wiec spokojnie :)
6 kwietnia 2010, 23:19 / wtorek
POCZEKAJMY !!!!!!!!!!!

Nie wiem co miał znaczyc ten skład ale być moze jest to jakies przemyslane zagranie.

Bedzie rewanż, zobaczymy. Chłopaki dzisiaj biegali jak muchy w gównie. Tez odniosłem takie wrazenie jakby nic chciali awansowac. Karnego mozna zawsze nie strzelic. ALe trzeba zapierdalac byt stwarzac kolejne okazje.

Nie ma co osądzac tym bardziej ze ogólna ocena sezonu jest jak najbardziej pozytywna wiec do założyciela watku.... wiem ze jestes rozgoryczony tak samo jak i ja ale WES PIERDOLNIJ SIE W ŁEP !!!
6 kwietnia 2010, 23:19 / wtorek
Tylko porównaj sobie 1 mecz z Wisła z dzisiejszym
6 kwietnia 2010, 23:20 / wtorek
Odpuścił? Okej.

Ale dlaczego?

Zawodnicy mają obiecaną premię. Może nie kupią za to fury, ale przynajmniej jak Kosznik nie będą musieli zapierdalać za piłką przez rok, by zrobić sobie wakacje na Cyprze.

... więc... nie, nie przez brak motywacji zawodników.

Przez co?

Popatrzcie - chwili na boisku nie zagrał Surma. Surma! Główny rozgrywający, mózg drużyny. Czy to nie pierwszy mecz bez Surmy w sezonie?

W PÓŁFINALE PUCHARU POLSKI?!

Kolesie są w podobnym wieku. Czy to nie konflikt Kafarski-Surma, w którym przegranym teraz okazuje się Kafarski?
6 kwietnia 2010, 23:22 / wtorek
@ pique
Cwano myślisz
6 kwietnia 2010, 23:25 / wtorek
I żeby było jasne, ja nie lamentuję.

Ja ch*ami rzucam po chacie, że trener Mojego Zespołu strzelił w kolana chłopakom jeszcze przez rozpoczęciem meczu, wystawiając prawie drugi skład.

Surma i Nowak lepsi od Laizansa i Pietrowskiego, Dawidowski i Lukjanovs lepsi od Zabłockiego i Buzały, Mysona lepszy od Kosznika...

K*a, nie chcę lamentować, ja się pytam trenera, który ma zapierdalać ku chwale tego Klubu, co on chciał dzisiaj zrobić!
6 kwietnia 2010, 23:26 / wtorek
do KURAK ..może i w "łep" się pierdolnę ..ale wierz mi że,po pierwsze przeczytaj całość tego wątku (napisałem wyżej że ten wątek nie tyczy siępodziękowaniu trenorowi tylko podziękowaniu za dzisiejszy skład) i tyle nie chce mi się dyskutować z analafbetą sry ....a i tak pozdrawiam
6 kwietnia 2010, 23:27 / wtorek
Boldi tepaku zamknij juz ryj...do tej pory tolerowalem twoja glupote ale tym wpisem o 1-0 i przejsciu do finalu pokazales jaki z ciebie blazen.wypierdalaj do galerii jak to mowia poprzednicy.
ps.nie myslalem ze znize sie do tego poziomu i skieruje cie tam gdzie twoje miejsce galerianko ale...koledzy maja racje
6 kwietnia 2010, 23:28 / wtorek
Kafar nieźle spierdolił sprawę. Mam nadzieję, że chociaż będzie potrafił się do tego przyznać. W środku nie istnielismy w ogóle zanim wszedł Nowak. Pietrowski , Piątek i Łajzans każdą piłkę podawali do rywala. Zabłocki w ataku to dramat, niech wraca do brudnych paznokci. O Koszniku mogę napisać jedno, wypierdalaj z Lechii panienko. Dla tego kretyna bez ambicji ważne by kasa się zgadzała, więc po chuj grać.
Nie wiem czy Kafar i piłkarzyki (bo piłkarzami nazwać można tylko nielicznych z nich) są pazerni na premię za 8 miejsce w lidze, że kurwa gralismy rezerwami?
Najbardziej boli, że tak ambitny i chyba najlepszy gracz Lechii Tomek Dawidowski siedzi na ławie, a gdy wchodzi od razu zaczynamy mieć sytuacje, do tego on sam robi 2 karne w 30 minut! Brawo także dla Ivansa, Nowaka, Krzysia Bąka (mimo niecelnych wrzutek) i pary stoperów oraz Pawła Buzały ,który przynajmniej zapierdala!
6 kwietnia 2010, 23:30 / wtorek
śledż z kościerzyny czekał na tą chwilę, zeby naszą LECHIĘ UPOKORZYĆ i mu się po cześci udało,bo wierze,ze to nie koniec przygody z pucharem
6 kwietnia 2010, 23:31 / wtorek
I tu sie, pique z Toba zgadzam. Kafar popelnil ogromny blad, wyszedl sklad, ktory powinien grac z zaglebiem a nie w najwazniejszym meczu sezonu.

Przypuszczam jednak, ze tu jasniepan Kuchar maczal palce. Poki co final czy nawet zwyciestwo i Liga Europejska sa mu nie na reke bo to trzeba wydac kasiore na wzmocnienia, zeby nie bylo tragicznego blamazu a i to poprzeczka sie podwyzsza. Moim zdaniem on jest winny tej porazki. Tylko, ze my kibice nic na to nie poradzimy.
6 kwietnia 2010, 23:31 / wtorek
boldi to ty wychodziłes w 70 minucie? bo coś szybko na forum napisałeś.
6 kwietnia 2010, 23:33 / wtorek
Kafar życzę tobie z całego serca aby chuj twój już nigdy w życiu rozkoszy nie zaznał
6 kwietnia 2010, 23:35 / wtorek
L P-brawo 100% poparcia dla twego wpisu
6 kwietnia 2010, 23:35 / wtorek
Zabieraj Kosznika i Piątka i wypierdalaj do Kościerzyny
6 kwietnia 2010, 23:37 / wtorek
Bo to jest złośliwy Kaszub. I tyle!!!Pochrzaniło mu się w głowie ,mógł tych ogórków wystawić w Lubinie a dziś grać normalnym pierwszym składem!Potraktował nas kibiców jak frajerów,takim składem nie miał prawa zagrać !!!Już w meczu z Legią przekombinował w drugiej połowie!Przez jego głupotę mamy bardzo małe szanse na wymarzony finał !!!
6 kwietnia 2010, 23:45 / wtorek
bo to jest tak po co nam puchar ???,,puchar wiaze sie z tym ze musimy kupic prawie nowa 11stke wzmocnienia by nasze mecze w ludze europejskiej jakos wygladaly a z tym skladem to by byla masakra
nawet zespol z san marino bo z nami pojechal do zera z nasza dzisiejsza wyjsciowa 11stka
ale kurwa panie trenejro nikt by nie narzekal ze bysmy przegrali w lidze europejskiej ale nie po to czekamy tyle lat wydajemy ciezko zarobione pieniadze bysmy ogladali taki mecz...dawno nie widzialem tak grajac naszej Lechi
Kafar udowodnij nam ze final nam sie nalezy!!!
6 kwietnia 2010, 23:47 / wtorek
I to ma być trener Naszej Lechii w nastepnym sezonie? Tu trzeba gościa z jajami,a nie dzieciaka z kaszubskiej prerii.Pytam się dlaczego kurwa Piątek był kapitanem w tym meczu,kurwa, jak on w tym sezonie nawet murawy dobrze nie powąchał i dalej sie pytam dlaczego kurwa on strzelał rzut karny,a nie Hubert ? dlaczego kurwa? I on chciał w Lechii lepszy kontrakt?,niech idzie do arki,Do zarządu:wypadało by trochę przewietrzyć ten skład i obniżyc ceny biletów na mecz z polonią,bo takiej padliny dawno na Traugutta nie widziałem.
6 kwietnia 2010, 23:49 / wtorek
proponuje!!!!!!!!!!tak jak zawodniczki lotosu zostaly pociągniete do konsekwencji finansowych,tak niech sie stanie z uczestnikami grającymi dzisiaj w BIAŁO-ZIELONYCH barwach.płacić szmaty za bilety do końca sezonu!!!!!!!!!!
6 kwietnia 2010, 23:52 / wtorek
zarząd ma pacynke więc go nie zmieni...
6 kwietnia 2010, 23:54 / wtorek
Polecam wam wszystkim:

Bywasz piekącym jadem trollów
na internetowym forum
Wiwat Polonia, frustrata,
wiwat dom psychopata
Jam nieudacznik, grafoman i śmieć
Tylko tu możesz być Bogiem, na wszystkich podnosisz nogę
I załatwiasz te sprawę jak pies

Job twoju mać, bladź, chuj wam w żopu
7 kwietnia 2010, 00:01 / środa
a ja Ci polecam coś znacznie mniej skomplikowanego: nie pluje się swoim kibicom w twarz,

a ineczej tego co się odbylo . . nie tylko dizsiaj podcas meczu, ale i w sobote, i przed meczem
otóż inaczej tego nazwać nie można
 
1 2 3 ..... 15
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.421