Gdańsk: czwartek, 17 października 2019
FORUM
Podstrony:

Tomasz Kafarski 100% poparcia

strona 1/4

7 kwietnia 2010, 21:06 / środa
Na pohybel wszystkim płaczkom, co zawsze są idealni, nigdy nie popełniają błędów.

Na pohybel tym co kochają Lechię gdy jest cacy, a gdy zdarza się porażka odwracają się plecami.

Na pohybel tym co w wątku "Kafar dzięki" pojechali z trenerem Lechii Gdańsk gorzej niż z najgorszym wrogiem.

Tomek!
100% poparcia. Nie zawsze jest się na górze.
100% poparcia za to co zrobiłeś i robisz w tym sezonie. Za to, że z drużyny walczącej o utrzymanie zrobiłeś z Lechią drużynę grającą o coś więcej.

1,5 roku temu odpadliśmy w 1/16 finału Pucharu Polski także z Jagiellonią. Dziś także rywalizujemy z Jagą, ale już w 1/2 i dopóki piłka w grze...

A malkontentów w naszym kraju nigdy nie brakowało. I to nawet nie zmieni Mistrzostwo Polski czy Puchar...itp

Mam nadzieję, że na tym forum znajdą się także prawdziwi kibice Lechii Gdańsk, którzy udzielą "Kafarowi" 100% poparcia.
7 kwietnia 2010, 21:12 / środa
Idź spać Mejson.
7 kwietnia 2010, 21:14 / środa
i po co nowy watek otwierasz juz jeden o kafarze wystarczy zaraz sie zaczna inne watki kafar99% poparcia kafar80% poparcia kafar43%poparcia
7 kwietnia 2010, 21:20 / środa
Spamek
A jak nie masz nic mądrego do napisania to sam idz spać.

--------------------------
7 kwietnia 2010, 21:23 / środa
Tomasz Kafarki 37% poparcia
7 kwietnia 2010, 21:27 / środa
t-t
żal mi cię

widzę że iloraz twej inteligencji sięga 37.
7 kwietnia 2010, 21:33 / środa
Mejson- Kafar 0,(1)00% poparcia...Kręcenie,,LODÓW(Może własnych!),, a nie myśl trenerska :-/ ....SABOTAŻYSTA !!!! Byłeś na meczu ???To nie pitol...Bo to nie był mecz z takich co można podciągnąć pod ,,Nie wyszedł,,.Twoje 100% można podciągnąć pod opinie z ,,Księżyca,, . TYLKO LECHIA !!!!
7 kwietnia 2010, 21:36 / środa
A co kurwa, mamy mowic ze jest zajebiscie gdy nie jest ? Kafarski polecial w chuja i teraz bedzie zbieral swoje plony !
7 kwietnia 2010, 21:36 / środa
Z matematycznego punktu widzenia "Mejson- Kafar 0,(1)00%" nie ma sensu...
7 kwietnia 2010, 21:39 / środa
Lechia to nie cyrk, dlatego Błazen WON!!!

Lechia to nie teatrzyk lalek, dlatego Kafar marionetko WON!!!

W dupie mam to, czy autor tematu pomyśli o mnie i mojej miłości do Lechii!!!! To co stało się wczoraj, to taki piłkarski Katyń!!!

Wielkie słowa, wielkie obietnice. Tylko że zamiast uczty, dół w środku lasu. Zamiast poczęstunku, strzał w tył głowy. Nasze marzenia, nasze nadzieje zostały wczoraj zamordowane i zasypane 2 metrami piachu!!!
7 kwietnia 2010, 21:40 / środa
A co tu ma sens:-[? Bo nie 100% (Po)Parcia...na pewno.
7 kwietnia 2010, 21:46 / środa
Kafarski może tylko w jeden sposób odkupić winy. Zdobyć PP i obronić 6te miejsce w lidze. Poczekajmy do rewanżu.
7 kwietnia 2010, 22:08 / środa
Mejson ty pałko chyba pewnych rzeczy nie rozumiesz ... ile masz latek 12 ?
Odpuszczać PP można na etapie 1/16 i wystawiać głębokie rezerwy. Natomiast w półfinale w najważniejszym meczu od ponad 20 lat tak Nas w chuja zrobić i zagrać drugim sortem to jest niewybaczalne rozumiesz pajacu ?? I jeszcze ten drugi sort gra bez ambicji zero zaangażowania !! Zabłocki w przerwie meczu gdy przegrywamy 2 -0 śmieje się jak naćpana dziwka.. Rozumiesz śmierdzielu że zostaliśmy oszukani ...Jednak wielu starszych Lechistów miało rację ze z tym zarządem zmierzamy w kierunku drugiego ITI !!! Jedyne co może przywrócić zaufanie do Kafara to pierdolnięcie Jagi i awans do finału !!
7 kwietnia 2010, 22:18 / środa
i tak bedzie. Pierdolniemy Jage i do Bydgoszczy

a jak w to nie wierzysz Lizusie - Leonie to twoja sprawa

----------------------------------------

7 kwietnia 2010, 22:26 / środa
100 % poparcia dla kosznika!!!
7 kwietnia 2010, 22:31 / środa
100% poparcia dla Piatka!
7 kwietnia 2010, 22:33 / środa
Paweł "Kadra" Kapsa 100% poparcia!
7 kwietnia 2010, 22:37 / środa
a po rundzie jesiennej Ci sami ktorzy tak teraz szczekaja na Kafara - nosili go na rekach.
7 kwietnia 2010, 22:42 / środa
Mejson ty jesteś lizusem zarządu albo jego członkiem... A o moją wiarę w Lechię się nie bój !!! NIGDY JEJ NIE OPUSZCZĘ Zmienią się zarządy ale ja zostanę na dobre i na złe Ja na Lechii byłem na wielu setkach meczów od 1985 r różne cuda na kiju się widziało :) ale to co było we wtorek to nie była gra w piłkę nożną ale.... gra w chuja na małe bramki i to z kibicami rozumiesz wywłoko zarządu !!!
7 kwietnia 2010, 22:43 / środa
dokladnie, co drugi pieniacz jechal po derbach w Gdyni na stadion przy Traugutta i calował "Kafara" po rękach

-------------------------------
7 kwietnia 2010, 22:46 / środa
Mejson.
powtorze sie: nie rozumiesz ze nam wcale nie chodzi o to ze Kafar jest zlym trenerem, tylko o to ze sie zeszmacil sluchajac Zarzadu/Kuchara/Jenka i odpuscil ten mecz???
7 kwietnia 2010, 22:47 / środa
Kafar 100% poparcia, ale jak :

1) zobacze sklad LG 21 kwietnia!

2) przeczytam, zobacze (cokolwiek) - ze Kafar zrozumial, ze nie ma 2 x rownorzednych skladow oraz ze wiecej takich eksperymentow z moja ukochana druzyna nie bedzie robil.

Mimo wszystko szacunek za to, czego dokonal do tej pory.
7 kwietnia 2010, 22:51 / środa
...jeszcze dlugo bedzie sie ciagnal smrod po tym meczu za trenerem i zarzadem...a Ty Mejson zostales sam ze swoim 100 proc poparcia...
7 kwietnia 2010, 22:51 / środa
Co to za czasy ze jakis glab z zarzadu mowi kto ma grac w podstawowym skladzie bo wyglada to lepiej marketingowo... wyjebac zarzad a kafara na warunkowy bo robi dobra robote tylko teraz podpisal cyrograf z diablem...
7 kwietnia 2010, 22:56 / środa
odpuscil mecz?! zobaczymy co bedziesz sapal jak wyjdziemy na rewanz

Kapsa
Bak - Wolakiewicz - Kozans - Mysona
Lukjanovs - Surma - Nowak
Wisniewski - Dawidowski - Kaczmarek

zobaczymy co wtedy powiecie !

ze juz nie wspomne ze w tym meczu wybiegli Wasi wielcy faworyci, jak Buzala, Piatek czy tez Pietrowski

ale wynik jest w plecy, wiec i sapac trzeba :)
bo jakbysmy wygrali to by bylo ałaaaaa Buzaaałaaa !! Piatek !! bogowqie !!

a ze jest inaczej ? reakcje widac powyzej :)
7 kwietnia 2010, 23:01 / środa
Mejson? Arek Mysona zalogował się na forum? choć pamiętam czasy gdy Seba Fechner tu się wpisywał. dobry boże co to były za czasy!!!!
7 kwietnia 2010, 23:02 / środa
hehe Boldi od wczoraj piszesz ze niby dostalismy Buzale i Piatka i ze niby polowa forum ich chcialo ale jakos widze nikt nie reaguje na Twoje idiotyzmy

ja np wchodze wmiare mozliwosci tutaj codziennie i dotychczas jakos nie zauwazylem zeby ktos sie dopominal o Buzale w pierwszym skladzie.
Zauwazylem natomiast ze Ty hmmm, nie bede Cie obrazal :)
7 kwietnia 2010, 23:02 / środa
Przestan czlowieku z taka bajera.
7 kwietnia 2010, 23:04 / środa
To bylo do Boldi.
Chlopie,to forum jest ogolno dostepne,a Ty takie rzeczy piszesz.
7 kwietnia 2010, 23:06 / środa
nie zauwazylem domagania sie Buzaly :D ? hahahah to ladne denka musisz nosic :D
7 kwietnia 2010, 23:12 / środa
Pozdrawiam wujka staszka
Elo odjazd
7 kwietnia 2010, 23:15 / środa
Ronald Siklić 74% poparcia
7 kwietnia 2010, 23:19 / środa
Ryszard Karbowniczek - 69 % popracia.
7 kwietnia 2010, 23:25 / środa
Leszek Kaniszewski 27% poparcia, ale widać tendencję wzrostową.
8 kwietnia 2010, 00:14 / czwartek
Roland Kazubowski! 69 %
8 kwietnia 2010, 00:46 / czwartek
maniek z nocnego - 40% poparcia
8 kwietnia 2010, 04:17 / czwartek
Halina z Gazowni 14 % poparcia
8 kwietnia 2010, 05:53 / czwartek
Kafar za to co robisz na codzień - 100% poparcia
Za PUCHAR POLSKI -0% poparcia a nawet minus miliard procent
8 kwietnia 2010, 07:20 / czwartek
Rysiu z Klanu 15% poparcia!
8 kwietnia 2010, 08:05 / czwartek
1945 - masz stare dane: Rysiek z Klanu już 19%. w ogóle temat ciekawy i rozwojowy i o to chodzi na tym forum
8 kwietnia 2010, 08:14 / czwartek
A sorry, faktycznie. Mój błąd.
8 kwietnia 2010, 08:25 / czwartek
Dobrze, że sie przyznałeś - nie każdy by potrafił.

Z ostatniej chwili: Lechu Kaniszewski - tak jak ktoś pisał tendencja wzrostowa juz ma 33% i ciongnie w góre
8 kwietnia 2010, 08:29 / czwartek
Temat poruszany jest oczywisty. Popieram trenera za jego dokonania. Także zgadzam się, że błedy popełniają ci co nic nie robią lub udają, że pracują. Jednak chciałbym zwrócić na dwie sprawy uwagę. Pierwsza to błąd trenera w meczu z Legią (zmiana Dawida) prwadopodobnie spowodował porażkę. I o taki błąd nie mam pretensji, każdemu może się przytrafić w trakcie trwania meczu.
Jednak wystawienie takiego składu do najważniejszego do tej pory spotkania w sezonie, to kolosalna nieodpowiedzialność, a nie błąd. Myslę, że każdy kto o tym pomyśli, stwierdzi podobnie. Dlatego nawołuję wszystkich, aby nie obrażać Kafarskiego, a jedynie polemizować z min na temat jego niestandardowych poczynań. Uważam także, że dobrze iż wziął odpowiedzialność na siebie, ale jest to za mało - myślę, że powinien się wytłumaczyć dlaczego podjął taką decyzję i co chciał osiągnąć.
8 kwietnia 2010, 08:36 / czwartek
Całe swoje poparcie i oddanie za mądre i rozważne decyzje w najważniejszym meczu od lat Naszej Lechii składa były kandydat na Prezydenta RP Krzychu Kononowicz 100 % Podają dzisiejsze FuCKty tow. Waltera
8 kwietnia 2010, 08:36 / czwartek
rysiek po wizycie u wojewódzkiego ma już 23%.szalony
8 kwietnia 2010, 08:58 / czwartek
tak jest domino: Lechu ma juz 35% ale wydaje się, że do 50% nie dojdzie. zakład?

a będąc bardziej serio: jak trochę ochłonąłem i jestem w stanie spojrzeć na sprawę troszkę spokojniej - trochę podzwoniłem i wydaje mi się, że to była suwerenna decyzja Kafara, nikt mu z góry nie kazał takiego składu wystawiać.

kombinował tak: Jaga jest słaba na wyjazdach, pewnie wystawi słabszy skład to my wystawimy Laizansa, Jedi, Piątka, Kosznika i po żenującej pierwszej połowie będzie 0-0. ludzie trochę pogwiżdżą, w drugiej wpuszczę Wanię, Dawida, Nowaka może coś ukłują, a nawet jak nie to do Białego jedziemy z wynikiem 0-0 tak jak do Krakowa. a tam jedziemy z Białorusią na pełnej kurwie i mamy finał.

szkoda, że nie oglądał meczów Jagi w tym roku bo mimo różnych wyników grali naprawdę nieźle. poza tym na 2 linię gdzie jest m.in. Hermes wystawić takie trio jak my daliśmy, nosz kurwa mać.....

tak se pewnie kombinował. tak myślę. tylko co to zmienia?
8 kwietnia 2010, 09:16 / czwartek
Ten wielki bez dwóch zębów i z wąsem co szwagrowi z majtek piersiówkę we wtorek za bramofurtą wyciągnąl 1% poparcia
8 kwietnia 2010, 10:11 / czwartek
Kafar KASZUBIE albo finał albo WYPIE:RDALAJ tyle odemnie.
8 kwietnia 2010, 10:52 / czwartek
Roman Frydryszak 100% poparcia... za fryzurę!
8 kwietnia 2010, 11:36 / czwartek
jasne,ze Kafar 100 proc poparcia.zrobil blad,ale patrzac na caloksztalt jego pracy z druzyna to widac,ze druzyna gra inna pilke niz za np Koali.nie wyszedl nam mecz,ale np babajaga tez nie wystawila pierwszego skladu (brak Franka i Grosickiego).my po prostu nie mamy 20 rownorzednych zawodnikow.dla kilku zawodnikow ekstraklasa to za wysokie progi.nie rozumiem tej jazdy na Kafara i druzyne.wyzywanie Kafara od kaszubow to poziom ponizej dna.samo slowo Kaszub jest ok,ale kontekst w jakim jest uzywane na tym forum jest tragiczny.niektorzy mysla,ze jak zaloza sobie szalik na szyje to juz moga mowic ze "Lechia to Oni".chcialbym was wyprowadzic z bledu.Lechia to my Wszyscy:kibice,pilkarze,zarzad.widac,ze nie tylko tzw "pikniki" i kibice sukcesu":)ale tez starzy kibice? chodza na mecze a nie na Lechie. Lechie ma sie w sercu i nie nigdy nie wyzywa sie Wlasnych pilkarzy,trenerow.znalem kilku "wielkich" kibicow Lechii.bardzo sie puszyli,mowili jacy sa wspaniali-teraz na pytanie chodzisz na Lechie? odpowiadaja nie mam czasu,albo teraz chodze na zuzel i hokeja:) tu na tym forum tez jest kilku takich co tylko jobami rzucaja na wszystkich,zamiast np dopingowac druzyne w ciezkich chwilach.wszystkim nam sie marzy Wielka Lechia-ale pod wzgledem kibicowskim duzo nam jeszcze brakuje do tego.nie sztuka jest "podlaczac sie "pod sukcesy druzyny.sztuka jest byc z druzyna rowniez w ciezkich chwilach.przykladow mozna by mnozyc.podam jeden. jak moze grac dobrze np Buzala czy Rogalski kiedy wlasni kibice na wlasnym stadionie i na forum klubu rzucaja pod ich adresem kurwy i joby?mozna komentowac,mozna krytykowac,ale trzeba trzymac poziom.czasami czuje sie tu jak na forum wrogow Lechii.tyle w temacie.Tylko Lechia Gdansk!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.275