Gdańsk: środa, 3 czerwca 2020
FORUM
Podstrony:

Rozbił się samolot z Lechem Kaczyńskim na pokładzie

strona 10/25

22 kwietnia 2010, 22:21 / czwartek
widzisz Pinochet, ja jestem daleki od ferowania takiego wyroku... jednak tak jest nasz swiat skonstruowany, ze niczego wykluczyc nie mozna...
22 kwietnia 2010, 22:31 / czwartek
Pinochet zgadzam się z Tobą. W takich przypadkach jak nie wyjaśnione okoliczności katastrofy. Należ zadać sobie pytanie - Kto zyskał na śmierci. Może tu jest odpowiedź...
odnośnik
23 kwietnia 2010, 17:35 / piątek
Och sondaże ,sondaże nie wiem co o nich mam myśleć ;)
Zachęcają już do pełnej mobilizacji bo gruncik się trochę odsunął ?
Lecz w tym roku mam nadzieje ,że nasze kochane babusie zachowaj kochanej inteligentnej młodzieży dowody osobiste. Czas na rewanż!!!
23 kwietnia 2010, 21:31 / piątek
Na tym filmie widać wszystko dużo lepiej.
odnośnik
23 kwietnia 2010, 22:41 / piątek
ja pierdole, ...ten filmik od milano....
wiecie co byloby gdyby okazalo sie ze to prawda ?
.
23 kwietnia 2010, 23:04 / piątek
Ale niestety to jest prawda!:
odnośnik
Link dedykuję wszystkim spiskowcom!!!
Każdy znajdzie coś dla siebie.
Pozdro ze świata normalnych....
24 kwietnia 2010, 07:36 / sobota
Ta jasne a ruscy stali obok samolotu i czekali az spadnie! Czego ludzie nie wymysla? Widocznie tak mialo byc i dajcie spokoj z tymi teorami spiskowymi
24 kwietnia 2010, 08:22 / sobota
Jeżeli nawet strzelano, to nie pomyślał nikt z was np. , że to strzelanie do hien, które od razu przybiegły rozkradać co tylko można ? Dlaczego tak nie mogło być ?
24 kwietnia 2010, 08:38 / sobota
A ja myślę, że czas ten temat przenieść do działu "luźne gadki" gdzie jest miejsce an politykę, spiski, i te inne - zgodnie z intencją twórców forum. Czy kolega administrator mógłby coś z tym zrobić?
24 kwietnia 2010, 09:21 / sobota
A czy ja powiedziałem, że to prawda i w to wieże?

Moim zdaniem to jest za bardzo nieprawdopodobne. Poklikajcie w te linki parę postów wyżej i poczytajcie.
24 kwietnia 2010, 15:30 / sobota
Znalazłem tłumaczenie i wygląda na najprawdopodobniejsze, bo na większość tłumaczeń szkoda słów
ale filmik został zrobiony sporo czasu po katastrofie ; ) tego nie wiedzielismy więc różne interpretacje były, czasem głupsze czasem madrzejsze.
za oficjalną godzine wypadku uznano 8:56 to wtedy gdy słychać syreny.

Jestem Białorusinem i rosyjski znam od urodzenia. Na filmiku wyraźnie słyszę: "Ni ch*ja siebie!" [Ни х*я себе!] Oznacza to nic innego jak: "O ja pie**ole!" wypowiedziane w kontekście ogromnego zdziwienia i poruszenia, również ogromu wrażeń.
Jestem pewny na 100%, bo sam zwłasza w młodszym wieku, wielokrotnie wykorzytywałem ten zwrot :)

Poniżej dodaję tłumaczenie wszystkich głosów jakie udaoło mi sie usłyszeć na filmiku:
Tekst (najpierw cyrylicą oryginał po rosyjsku)
00:43 (do kolegi) Кругом давай, кругом! Он уходит! - Okrążaj go, okrążaj! On ucieka!
00:48-00:49 (do kogoś) Давай сюда, паскуда! - Chodź tu, kanalio!
(dosłownie: "dawaj tu, paskudo!" Użyte w tonie rozkazującym)
00:54 (do kogoś) Стоять!!! - Stać!!!
00:57 [słychać pierwszy strzał]
1:00-1:02 (filmujący do siebie) Них*я себе?! - O ja pie**olę!
1:06 [słychać drugi strzał]
1:12-1:13 (do gapiów) Все назад, быстро! - Wszyscy do tyłu, natychmiast!
1:13 [słychać trzeci strzał]
1:15 [słychać czwarty strzał]
1:18-1:21 (do dziadka) Отец уходи, всё, уходим. - Ojciec, odejdź. Już, idźcie.
(Słowo "ojciec" w tym kontekście jest zwrotem grzecznościowym do starszej osoby która by mogła być dla zwracającego się w wieku jego ojca. Rosjanie używają bardzo często takich zwrotów zwłaszcza do starszych osób z szacunkiem.)
1:21 (filmujący do siebie) Них*я себе?! - O ja pie**olę!
-------- -
Kanalio - Rosjanie nazwaliby tak raczej kogoś kto dopuszcza się skrajnie niemoralnego występku. Na przykład szabrownika. W tej sytuacji na pewno to była milicja, a ten ktoś próbował coś ukraść z miejsca katastrofy. Sądząc po wyrazie "kanalio" które jest używane bardzo rzadko, mogę wywnioskować, że ten ktoś mógł się nawet dopuścić okradania ciała.
Ale to są tylko moje prywatne odczucia. Mogę się mylić. Mógł po prostu oglądać szczątki samolotu i być wzięty pomyłkowo za szabrownika.
24 kwietnia 2010, 16:06 / sobota
Wcześniej dałem link do blogu gdzie "spiskowcy" "oszołomy" itp podawały w wątpliwość czas katastrofy
a to niespodzianka : ) teraz w "oficjalnych" mediach :
Kiedy naprawdę rozbił się tupolew odnośnik
Do katastrofy doszło 10 minut wcześniej, niż podawano? odnośnik
GDZIE PODZIAŁO SIĘ 31 MINUT? odnośnik
i filmik odnośnik

plus
Laptop Szczygły rzeczywiście zniknął po katastrofie odnośnik
Pytania o śledztwo odnośnik
24 kwietnia 2010, 19:24 / sobota
z innej beczki, abstrachując od teorii spiskowych (do których mam dość krytyczny stosunek, chociaż po pierwsze, pewne szczegóły i niuanse wydają się być delikatnie mówiąc 'dość interesujące', a po drugie - zarzucanie komukolwiek choroby psychicznej z powodu innych poglądów jest przejawem 100% zlewaczenia umysłu /psychuszki, schizofrenia bezobjawowa, te rzeczy...zresztą wspominałem już o tym kiedyś chyba?/, a słowa "widocznie tak miało być" brzmią jak dla mnie lekko... strasznie)
nie wiem czy było, ale w każdym razie - niestety, 'zabawa zwłokami' nie ustała po pochówku prezydenta:
odnośnik
z drugiej strony:
odnośnik
wreszcie ktoś to powiedział - brawa dla pana min. Zdrojewskiego, inna rzecz że niestety 'sprawa IPNu' już jest ugrana od dawna, a ten wypadek był już tylko jej dopełnieniem...

szalom
24 kwietnia 2010, 20:28 / sobota
My tu teorie spiskowe a gowno wyborcze juz maci
odnośnik
24 kwietnia 2010, 23:12 / sobota
A mi w glowie zapadla mysli R Ziemkiewicza, ktory pare dni temu powiedzial w tv (mniej wiecej): nie wiadomo czy dowiemy sie prawdy nt katastrofy, wazniejsze czy my w ta ostateczna wersje uwierzymy. A prawda jest taka, ze zawsze beda jakies niedopowiedzenia ( takie jak np kolejne wersje podawane przez Rosjan czy dziwne dzialania ABW) i nigdy nie bedziemy wiedziec wszystkiego. Pewnie tylko s.p. Pilot z zaloga moze cos konkretnego na ten temat wiedziec. Moze kiedys nam to wytlumacza...
25 kwietnia 2010, 06:48 / niedziela
jeśli to było umyślne to byłby majstersztyk ,PIS rozbity w pył ,IPN nie istnieje, świadkowie agenturalnej przeszłości bolka nie żyją polityka w Polsce zmienia się o 180 stopni, tusek z putinem jak starzy ziomale płaczą na miejscu katastrofy ,cyrk z pojednaniem narodowym -to jest lepsze amerykańskich filmów katastroficznych mam nadzieje ze to zbieg okoliczności .
25 kwietnia 2010, 20:37 / niedziela
Skończcie już bo się rzygać chce...
25 kwietnia 2010, 20:38 / niedziela
odnośnik
Krótkie podsumowanie tygodnia żałoby narodowej.
26 kwietnia 2010, 22:41 / poniedziałek
ruskie metody!!!
odnośnik
26 kwietnia 2010, 22:43 / poniedziałek
27 kwietnia 2010, 00:32 / wtorek
27 kwietnia 2010, 04:32 / wtorek
"Powtórzmy: wina leży po stronie kontrolerów lotu. Dlaczego? Bo nie zamknęli lotniska. Według zasad międzynarodowych rządzących awiacją, gdy jakiekolwiek czynniki zagrażają bezpieczeństwu lotów, lotnisko po prostu się zamyka."

"Rosyjscy kontrolerzy ruchu bronią się, że polscy piloci nie posłuchali sugestii, by nie lądować w Smoleńsku, a odlecieć do Mińska bądź Moskwy. -->Ale przecież samolot VIP nie ma obowiązku słuchać się żadnych „sugestii” wieży."<-- oczywiscie, przeciez to VIPY!! sluchac sie nie musza!!!

"Dlaczego Rosjanie nie zamknęli lotniska? Bronią się, że chodziło im o uniknięcie skandalu dyplomatycznego. Jakby to wyglądało gdyby zabronili polskiemu prezydentowi wylądować i tym sposobem uniemożliwili mu uczestnictwo w uroczystościach katyńskich?"

i teraz pomyslcie sobie jakby zareagowano w Polsce na to, ze ruscy nie pozwolili ladowac (zamkneli lotnisko)... szczerze sie nad tym zastanowcie...

"Służby amerykańskie przechwyciły rozmowę między sowieckim pilotem myśliwca SU--15. -->Pozostaje ona oficjalnie utajniona. Oto ona...<--" :)))))
27 kwietnia 2010, 17:16 / wtorek
27 kwietnia 2010, 22:10 / wtorek
odnośnik Bardzo interesujący artykuł z wypowiedziami fachowców od lotnictwa.
27 kwietnia 2010, 22:15 / wtorek
27 kwietnia 2010, 22:31 / wtorek
Widzę, że wrzuciłem prawie to samo co Tomas 73. Fajnie jednak, że dotarło też pewno do większego grona niż czytelnicy niezależnej.pl .
28 kwietnia 2010, 00:13 / środa
carroll
co do skandalu masz wytłumaczenie przecież, 5 akapit
analogiczna sytuacja ale jakby jechali samochodem i dróżnik odnośnik otworzył szlaban przed VIPami : )
nie było zakazu lądowania !
*-->Pozostaje ona oficjalnie utajniona. Oto ona...<--" :)))))
"ofiacjalnie" : ) tajemica poliszynela tak zwana, zresztą pisze że on jako jedyny nie ma certyfikatu a to akurat poważny czlowiek
O tym był nawet film, o tym zestrzeleniu z tego co pamiętam odnośnik
żeby jeszcze zamydlic dam zdjęcia po ladowaniu w lesie odnośnik
to jest ciekawe, po ponad 2 tygodniach nagle zeznaja BORowcy odnośnik
plus linki ww : )
7 maja 2010, 19:40 / piątek
odświeżam,
na rozgrzewke Ziemkiewicz odnośnik
a to już mistrzostwo :
Nikołaj Łosiew, emerytowany pilot wojskowy, właściciel pobliskiej działki, był na miejscu w 20 minut po katastrofie. Jak powiedział Polskiemu Radiu, w rozbitej kabinie widział oprócz członków załogi przypiętych pasami do foteli ciało jeszcze jednej osoby.
odnośnik
Ciał pilotów przecież szukano chyba z 2 tygodnie. Kabina też była roztrzaskana przecież ( na zdjęciu jest tył samolotu). A u nagle mam świadka. W którą wersje wierzyć ?

dość długi i spiskowy ale logiczny tekst odnośnik
filmik ciekawy odnośnik
a na koniec odnośnik
20 maja 2010, 19:13 / czwartek
20 maja 2010, 19:59 / czwartek
Pinochet
Teorie a gdzie masz fakty?
Może gremliny narozrabiały tak samo wiarygodne.
Może Kafar jest winny wraz z bin ladenem ...
20 maja 2010, 20:09 / czwartek
Na pokład samolotu lecącego do Smoleńska, wsiadł człowiek "mały' ,kłótliwy, przeciętny prezydent ,zaściankowy i ksenofobiczny, mierny polityk...
Autor słów:
-"spiepszaj dziadu"
-"małpa w czerwonym"
-"ja panią załatwię"
nieznający za to słów refrenu hymnu...
Pośmiewisko nie tylko satyryków, ale całej Europy i prezydent z rekordowo niskim poparciem społecznym...
W trumnie ze Smoleńska przywieziono:
-"wybitnego męża stanu"
-"patriotę"
-"bohatera narodowego"
-"ojca narodu"
-"największego Polaka-równego Królom...
Więc ja się kurwa pytam kto podmienił zwłoki?!
Gdzie jest ciało Kaczyńskiego...
20 maja 2010, 20:13 / czwartek
odnośnik Dla zainteresowanych tutaj tez ciekawy artykuł

Informacja, że Tu-154 podchodził do lądowania prawie do końca na autopilocie, w 100 proc. potwierdza tezę, że załogę wprowadzono w błąd przy użyciu tzw. meaconingu - twierdzą Marek Strassenburg Kleciak, specjalista ds. systemów trójwymiarowej nawigacji, i Hans Dodel, ekspert od systemów nawigacji i wojny elektronicznej, autor książki „Satellitennavigation”.
20 maja 2010, 20:27 / czwartek
"w rozbitej kabinie widział oprócz członków załogi przypiętych pasami do foteli ciało jeszcze jednej osoby."
Jasne! w zasadzie po uderzeniu w ziemie z predkoscią 200 km/h obróconym o 180 st samolotem, uszkodzeniu uległo tylko lusterko boczne i odpadł kołpak.
Myslę ze faktycznie tajemnicze zabójstwo JFK w Dallas to pikuś w porównaniu z katastrofą TU-154.
To przykre, ze ludzie dorabiają sobie teorie, mając mgliste pojecie o tym co sie stało.

Ps. Po samolocie rozbitym w Trypolisie też został tylko tylko tylny statecznik tzw."ogon" i .........jeden chłopiec.
Ciekawe czy tu też Tusk z Putinem maczał palce...
20 maja 2010, 20:27 / czwartek
Tu właśnie jest pytanie.Nie mieli prawa po 110 metrze od ziemi z tego korzystać.
20 maja 2010, 21:24 / czwartek
Cygnus x-1 - piszesz: "To przykre, ze ludzie dorabiają sobie teorie, mając mgliste pojecie o tym co sie stało."

Myślę że to nie tyle przykre, co tym ludziom jest przykro iż nie mogą zaufać w sprawie wyjaśnienia katastrofy ani rządowi, ani tym bardziej tej śmiesznej komisji badającej sprawę.

Nikt normalny nie chce żeby ten wypadek okazał się zamachem, ale chyba każdy z nas chciałby mieć pewność że nikt nie maczał w tym palców. Niestety, sposób w jaki wyjaśniana jest (i przedstawiana nam) cała sytuacja aż się prosi o formułowanie różnych teorii.
20 maja 2010, 21:26 / czwartek
ad nazwa - nie wiem, czy to zabawne dzieło to jest produkt twojej własnej autorskiej 'wysokiej myśli technicznej', czy skądś zapożyczony (...co w zasadzie na jedno wychodzi)

w każdym razie - świadomość, że ludzie twojego pokroju pójdą zaraz 'wybierać lepszą Polskę', niewątpliwie dodaje mi skrzydeł, wiary i nadziei

wiara może się przydać i być szczególnie potrzebna, jeśli mi te skrzydła jak już będę stąd spierdalał do Tel-Avivu osłabną gdzieś nad Morzem Śródziemnym

ale w razie czego zawsze pozostaje ta nadzieja, że do tego czasu wprowadzą połączenie bezpośrednie z Rębiechowa, albo przynajmniej bilety trochę potanieją...

szalom
20 maja 2010, 21:27 / czwartek
nazwa - ktoś cię oszukuje, ewidentnie robi w ch...a,
problem w tym czy pierwsi czy drudzy,
i jak ty się biedaku teraz odnajdziesz ?
pogubiło się nieboże,
20 maja 2010, 23:10 / czwartek
w pewnym sensie ma On racje.

Wszyscy mieli go w dupie, glosowaly na niego glownie babcie bodajze srednia wieku ponad 55 lat(ojciec rydzyk SA zadzialal skutecznie)- a teraz nagle obronca ucisnionych, legenda, pochowany z Krolami Polski, obok ludzi pokroju Sobieskiego..

Mowie to z pelnym szacunkiem dla zmarlego, ale nagle stal sie czlowiekiem ktorego wszyscy kochali :| hm transformers ?

A teraz braciszek wykorzystuje imie zmarlego bliźniaka żeby złapac fotel po Nim, i duzo ludzi to łapie.. no coż. Ludzie sa jak choragiewki - co nieraz dobitnie pokazalo Nam to forum.
20 maja 2010, 23:41 / czwartek
WGB, w jaki sposób JK wykorzystuje imię zmarłego bliźniaka?

To, o czym pisze nazwa i WGB to nie jest dowód jak ludzie zmienili swoje podejście odnośnie Prezydenta (w końcu ktoś go wybrał), tylko jak zachowują się nasze super obiektywne media.
20 maja 2010, 23:49 / czwartek
"Moj zmarly brat wskazalby mnie na nastepce" - "jestem mu to winny" - "Musimy dokonczyc jego dzielo" - "Brat pomoze mi wygrac te wybory" - "Dzieki memu bratu jestesmy jedna Wielka Polska"

duzo jeszcze tych przykladow ?

STOP PREZYDENTURZE Z LITOSCI !
20 maja 2010, 23:56 / czwartek
Najpierw do postu nazwy
Pewnie że ma racje, to są relacje tvn & gw
nagła zmiana frontu po wypadku/zamachu o 360 stopni jakby to ujął W Bolek ; )
częśc ludzi już zozumiało żę robiono ich w chuja : )
MPTCZ nie dziwia Cie mataczenia np z godziną ? ukrycie incydentu z BORem ?
brak śledztwa polskiego itp itd
a może to talibowie z Klewek ? ten argument jest lepszy niż z gremlinami

brak przeszukania terenu mimo takiej informacji
w sprawie katastrofy samolotu linii PanAm koło szkockiego miasteczka Lockerbie byłoby prowadzone w podobnych warunkach jak pod Smoleńskiem, prawdopodobnie nigdy by nie odkryto dowodów na to, że był to zamach bombowy, nie mówiąc o wskazaniu podejrzanych z Libii. 22 lat temu przez pięć miesięcy ponad tysiąc policjantów i żołnierzy przeczesywało rejon tragedii i zbierało najdrobniejsze szczątki maszyny, które były rozsiane na terenie kilkunastu kilometrów kwadratowych. W końcu znaleziono koronny dowód zamachu bombowego - chodziło o fragment płytki obwodu drukowanego o wielkości około jednego centymetra, który był częścią zapalnika.

Rok później, po innym libijskim zamachu na samolot DC-10 francuskich linii lotniczych UTA, zostało przeszukanych 200 kilometrów kwadratowych afrykańskiej pustyni. Wtedy znaleziono mały fragment zapalnika zrobionego z mechanizmu stosowanego w pralkach, który pochodził z Libii.
odnośnik
plus jako dodatek
odnośnik
21 maja 2010, 00:29 / piątek
Jaki On czuły:
odnośnik
Jak On ich kocha:
odnośnik
Teoretycznie powyższe sytuacje nie mają nic wspólnego ze śmiercią Kaczyńskiego. Jednak jak się dobrze zastanowić...
Kilka postów wyżej jest odnośnik do wywiadu Wiktora Suworowa, który ukazuje własną optykę smoleńskiego "lądowania" samolotu. Bardzo cenny punkt widzenia, bo tak naprawdę Suworow patrzy na zdarzenie jako sowiecki oficer GRU. Aby to zrozumieć, trzeba przeczytać jego książki "Akwarium" i "Żołnierze wolności". Po ich lekturze świat wydaje się zupełnie inny, niż przed przeczytaniem. I wówczas to co dla nieświadomych jest "teorią spiskową" natychmiast staje się możliwe.
21 maja 2010, 10:33 / piątek
WGB - wygooglowałem cytaty które wkleiłeś, okazuje się że jedynym ich źródłem jest... forum lechia.gda.pl. Więc następnym razem podawaj źródło, zamiast siać ferment.

Jeśli myślisz że kwestia wybrania JK na prezydenta jest kwestią litości, to radziłbym Ci albo zainteresować się na poważniej polską sceną polityczną i najnowszą historią, albo nie udzielać się w takich tematach.
21 maja 2010, 11:12 / piątek
Pinochet napisał: " . . . Najpierw do postu nazwy
Pewnie że ma racje, to są relacje tvn & gw . . ."

jeśli ktoś przy ocenie dokonań prezydentury śp. Kaczyńskiego podpiera się "racjami" tvn, wyborczej, wojewódzkich, szamonów majweskich, bartoszewskich, bolków, i reszty tej swołoczy
to . . .ma rację ? ? ?
sądzę że nie uważam
jeśli takie tvn, chłodną analizę, ocenę dokonań zastępowało szyderą i chichotem który skutecznie miał wyłączyć myslenie i refleksję, i jak widać wyłączył
i ktoś to łyka jak ciepłe kluchy to faktycznie
" . . pośmiewisko nie tylko satyryków ale i całej Europy" zdolne do tak nieludzkich odzywek jak "zabierzcie ta małpę w czerwonym"
nie może być tym człowiekiem który grał na podmiotowość Polski, na taką geopolitykę która miała zacieśniać więzy krajów naszego regionu że nie bedę się o tym więcej rozwodził, który wygrzebał z kąta obciachu poszanowanie historii patriotycznej Polski, który negował symbol okragłego stołu, Bolka i wszystkich patologii III RP,

no nie może byc, to ta sama osoba,
dziwne że Ci sami satyrycy którzy chichotami powyłaczali myslenie ubogim rozumem, którzy szydzili z jego kartoflanej prezencji, wzrostu, przywar,

nie brali na warsztat charakterystczej dla drugiej strony sporu koncepcji sformułowanej słowami Bartoszewskiego która ustawiała Polskę, tysiącletni kraj,
w roli brzydkiej i ubogiej panny która przypadkiem znalazła się na wykwintnym przyjęciu,
tysiącletni kraj który jak powiedział Sarkozy nie powinien nie korzystać z okazji do siedzenia cicho,
tylko z miłym uśmiechem nazywanym polityka miłości łykać to co zadecydują możni tego kąta świata,

poparcie Komorowskiego leci na łeb na szyję, społeczeństwo jakby chwilowo się ocknęło, bach w zeszłym tygodniu Angela Merkel uhonorowała Tusku najwazniejszym odznaczeniem przyznawanym w Niemczech nagrodę Karola Wielkiego za jednoczenie w Europie i korzystanie z siedzenia cicho,
ot śledztwo . . kpina, no ale nie można się domagac, wszak jestesmy brzydką panną na wydaniu,

nie takich słów jak bartoszweskiego ani salonowi satyrycy ani cała Europa nie bedzie mu miała za złe,
chichot, cóż społeczeństwo, kazde społeczeństwo jest jak drzewo, jest pień, gałęzie, liście, są i korzenie które nigdy nieba ani słońca nie widziały i nie ujrzą,

oni nie wiedza, nie sa w stanie pojąć, objąć tego dysonansu poznawczego który poprzez systemową lawinę chichotu do nich się przebił
ich system wartości, punkty odniesienia, ocena zasług, sukcesów i porażek na wielu polach skomplikowanej materii jaką jest prezydentura takiego kraju jak Polska zawierają się w wojwódzkim i szkle kontaktowym,
że o gw nie wspomnę,

tylko ze to jest ich "racja", nie moja

gdzieś tu w temacie obok kto wklejał linki do pytań do Komorowskiego, dziesiątki i setki podobnych istotnych kwestii jak te tam zawarte, tylko co korzenie mają o tym wiedziec ? ? ?
21 maja 2010, 11:22 / piątek
to porownanie z drzewem to chyba za bardzo Ci nie wyszlo,bo nawet dzieci w szkole podstawowej wiedza,ze korzenie sa najwazniejsze :)
21 maja 2010, 11:33 / piątek
otóż nie w tym rzecz która część ważniejsza a która nie,
ale w tym że niektórzy dali się tak przeprać iz spoza tego chichotu nie są w stanie rozróżnić spraw podstawowych, elementarnych
tak jak korzenie nigdy nie zobaczą nieba, słońca ani chmur,
a że sa wazne,
jasne,
tai nazwa być może jest bardzo dobrym kolejarzem albo może nawet bardzo dobrym ogrodnikiem czy lekarzem
to że nie ogarnia złozonych problemów polityki wewnętrznej, zewnętrznej, geopolityki,
to że skupiając się na "małpach w czerwonym" i "spieprzaj dziadu" nie widzi, bo nie chce lub nie potrafi, a najczęściej jedno i drugiae objąć szerszego kontekstu, mechanizmów rządzących tak naszym krajem jak i tą częścią świata,
nie czyni z niego kogoś nieważnego, niepotrzebnego,
jest ważny, a na powierzonym odcinku może i najwazniejszy co nie zmienia faktu że nieba, słońca i chmur nigdy nie zobaczy,
nigdy nie pojmie skąd ten dysonans poznawczy,
będzie się odzywał tylko i wyłącznie z perspektywy brzydkiej panny na wydaniu
21 maja 2010, 20:40 / piątek
śledztwo odnośnik
23 maja 2010, 20:59 / niedziela
verde, ja napisałem "relacje", a nie "racje" tvn & gw
i ma racje w tym sensie że dwie nawzajem się wykluczające opisy tej osoby
prowadziły ww media co świadczy o ich delikatnie mówiąc nie obiektywizmie.
Ci nieco bystrzejszy oglądacze/słuchacze nie mających jeszcze spranych mózgów już się zorientowali że robiono z nich idiotów.

o jest ciekawe

Dzisiejsza relacja por.Artura Wosztyla wnosi nowe,ważne informacje. Otóż wg.dowódcy Jak'a syrena lotniskowa zawyła wkrótce po tym jak usłyszał huk i dźwięk silników (w międzyczasie zdążył dowiedzieć się od człowieka wybiegającego z wieży kontrolnej, ze Tupolew odleciał(!).
odnośnik
Co Stalin mówił o jeńcach polskich zamordowanych m.in w Katyniu ?
Uciekli, ewakuowali się do Mandżurii : ))
ta sama gadka
31 maja 2010, 22:58 / poniedziałek
1 czerwca 2010, 01:16 / wtorek
jak ktoś lubi : ) . . . . . . spiskowa teoria z samolotem bliźniakiem

odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.260