Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Rozbił się samolot z Lechem Kaczyńskim na pokładzie

strona 15/25

15 czerwca 2010, 19:46 / wtorek
lajcik, brakowało tylko 16 sekund, wielkie mi halo,
grunt że się odnalazły, lepiej późno niż wcale . . .
wogóle nie powinno się tego braku wogóle ujawniać,
niczemu to nie służy z wyjątkiem podważania wiarygodności, rzetelności i niezależności naszego śledztwa,
a komu na tym zależy ? ? wrogie insynuacje
15 czerwca 2010, 21:57 / wtorek
Do kolegi Rettever:
Jeśli tobie wydaje się, ze jestem za PiS-em, to jesteś w błędzie. Poważnym. A dlaczego napisałem to, co napisałem o POpaprańcach? Przeczytaj uważnie wpis kolegi Małysz Powrót z godz. 10:30. zakończony stwierdzeniem o jego apolityczności. Albo jest ten wpis jawnym nabijaniem się, albo... no właśnie, co to jest?
Funkcjonuje takie powiedzonko, że w każdej partii są złodzieje, ale jeśli w Platformie nie jesteś złodziejem, to możesz tam robić za gońca lub sekretarkę. POczytaj o aferach w PO. Dowiedz się, kim jest Tomuś Misiak, który dążył do sprzedaży stoczni i jaki w tym miał ów wrocławski senator Platformy interes własny. To tylko pierwszy przykład z brzegu. Gdańskiego.
18 czerwca 2010, 17:10 / piątek
Rosjanie przetopią wrak Tu-154. Nie oddadzą go Polsce
odnośnik
oraz
odnośnik
18 czerwca 2010, 23:32 / piątek
-Ilu Polakow potrzeba do sciecia drzewa?
-96 i samolot.
19 czerwca 2010, 01:57 / sobota
@up: odnośnik

szalom
19 czerwca 2010, 10:17 / sobota
Do Krisblu2:
- hahahahaha
zajebisty dowcip
- hahahahaha
nie moge się powstrzymać od śmiechu
- hahahahaha
kurwa, umieram...
- hahahahaha
marnujesz się, powinieneś iść do kabaretu
- hahahahaha
łoiłbyś kasę, ludzie waliliby na Twoje występy drzwiami i oknami
- hahahahaha
jesteś przezajebisty, po prostu genialne, rewelacja. Skąd zaczerpnąłeś inspirację?
- hahahahaha
po prostu najlepszy kawał jaki słyszałem w życiu
- hahahahaha
kończę, bo umieram ze śmiechu......................
19 czerwca 2010, 11:44 / sobota
Krisblu2 ty chyba powinieneś zostać sławnym satyrykiem? Może to co piszesz jest dla Ciebie śmieszne ale pamiętaj, że możesz swoim ciężkim dowcipem obrazić wielu ludzi.
19 czerwca 2010, 12:24 / sobota
do Krisblu2
ale ty jesteś jebnięty,ty chyba masz zryty mózg
19 czerwca 2010, 12:26 / sobota
Krisblu2 przebaczyłeś rodzicom, że taki hartkor im wyszedł?
ilu Żydów jest potrzebnych?
19 czerwca 2010, 12:32 / sobota
Krisbu gdyby w tym samolocie lecieli twoi starzy też byś takie bzdury pisał ?
tragiczna śmierć wielu ludzi nie jest chyba dobrym powodem do kpin
19 czerwca 2010, 12:49 / sobota
Szacunek dla Lecha Kaczyńskiego, jak był prezydentem to w Waszawie nie było pochodów zboczeńców.
A teraz co się dzieje? Irlandia !!! Skandal Międzynarodowy. wybiórcza.pl/ odnośnik
Teraz warszawiacy mają prezydentową z platformy i wszystko jest ,,normalne,,
19 czerwca 2010, 13:28 / sobota
Lepszy durny kawal niz bzdury pisane przez Nasz Dziennik, bo niektorzy je biora na serio :P
19 czerwca 2010, 13:35 / sobota
masz gówno zamiast mózgu
19 czerwca 2010, 13:52 / sobota
Krisblu , gdybym był chamem to zapytałbym ilu potrzeba murzynów, żeby dupsko Ci przetrzepali i Twoim bliskim?! Gdybym był- ale nie jestem ;) .
Bez pozdrowień .
TYLKO LECHIA !!!
19 czerwca 2010, 14:00 / sobota
Czemu radzieccy przyjaciele nie oddadzą nam wraku ale go przetopią ?
odnośnik
OFICER CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK Gene Poteat, "Charleston Mercury"
odnośnik
19 czerwca 2010, 14:19 / sobota
krisblu2; "Lepszy durny kawal niż bzdury pisane przez Nasz Dziennik, bo niektórzy je biorą na serio"
Chłopie, zmartwychwstałem po tym jak odjechałem na tamten świat ze śmiechu po Twoim dowcipie.
A tak na serio: marnujesz się. Naprawdę. Nie wiem, jak z Twoją dykcją i predyspozycjami mimicznymi, ale teksty do kabaretu możesz pisać śmiało. Jest kilka takich kabaretów, które całą swoją energię poświęcają obśmiewaniu PiS-u, Kaczyńskich (jeszcze obu). Nawet nieźle sobie z tego żyją, bo maja dofinansowanie. Nawet trochę ludzi na ich występy przychodzi, część się śmieje na zabój. Piosenki w stylu "zakonnice mają cyce" czy kawały a'la "zimny Lech" - to ten poziom.
Mam podejrzenie graniczące z pewnością, że "Naszego Dziennika" nigdy nie czytałeś.
W dalszej rodzinie mam osobę, co to zawsze wszystko wie najlepiej. Takie "nie znam się, ale..." Usłyszałem wykład o idiotyzmie "Radia Maryja". Zadałem pytanie, czy kiedykolwiek słuchała tego radia. Jak myślisz, jaka padła odpowiedź? (dyskusja toczyła się w gronie rodzinnym, zatem kłamstwo szybciutko wyszłoby na jaw).
Sam nie czytam "ND", ale kilka razy miałem tę gazetę w ręku. O wiele bardziej merytoryczna od większości gazet. No ale są takie, które wczoraj ogłaszały, ze Komorowski ma 51 procent poparcia, a dziś, podczas ciszy wyborczej namawiają, by zakończyć wybory w pierwszej turze.
I w ten sposób dzięki Tobie zazębił się nam ten temat z wątkiem "Prawda a'la wybiórcza"
19 czerwca 2010, 14:35 / sobota
A mi tam się te kawały podobają i co mi zrobisz "panie jestem nieskazitelnie czysty, uczciwy i prawy"? Każdy ma swoje. Śmierć, szczególnie tylu osób, zawsze jest czymś przykrym, ale jak na drogach ginie po 1000 osób dziennie, to jakoś tragedii się z tego nie robi. Ja świętej pamięci Lecha Kaczyńskiego miałem/mam kompletnie w dupie. Dla mnie był miernym politykiem, miernym człowiekiem i tak już zostanie. Ciekawe ilu z Was mówiło o nim w samych superlatywach przed 10.04? 10 może 15 procent.

STOP SZTUCZNEJ ŻAŁOBIE!

PS: Zaraz pewnie zaczniecie mnie wyzywać od Donków, Bronków itd., ale powiem szczerze, że mam w to wyjebane. Jedynym słusznym kandydatem jest AO i taka jest prawda. Narazie płaczki, mohery, fałszywi...
19 czerwca 2010, 14:47 / sobota
jakie to oganiczone umysłowo
mysla że Kaczyński się tam tylko rozbił
macie wątek uśmiechnijmy się i tam idzcie z tymi kawałami
albo załóżcie wątek o jego postaci, czy był zły czy dobry
to wątek o katastrofie
PS
odnośnik
odnośnik
19 czerwca 2010, 16:55 / sobota
Po tragedii smoleńskiej Palikot w wywiadzie sam przyznał, że jego rola w polityce, a dotąd były to głównie obelgi pod adresem Ś.P. Lecha Kaczyńskiego polegała głównie na odciąganiu opinii publicznej od polityki. Kolejne pytanie powinno brzmieć : DLACZEGO? Czego ludzie nie powinni wiedzieć lub co powinni przeoczyć?

Ponadto dlaczego wszyscy dawni agenci oraz funkcjonariusze dawnego systemu popierają Bronisława Komorowskiego?

Oto jest pytanie?

Ja nie chcę należeć do tak szacownej grupy społecznej i nie będę go popierał.
19 czerwca 2010, 17:28 / sobota
Zimny_Leszek, uważam za chwalebny twój wysiłek. Założyleś konto na lechia.gda.pl, aby wyrazić swoje zdanie. Myslę, że twoje poglady poruszą sumienia narodu i podąży on twoją, jakże słuszną drogą. W koncu ktoś, publicznie, ośmielił się wyrazić opinię o nie żyjącym Prezydencie. Jak pragnę poznać wszelkie twoje życiowe mądrości i przemyslenia. Powiedz co myślisz w temacie 'Adoptowanie dzieci przez pary homoseksualne" Czekam z niecierpliwościa.
19 czerwca 2010, 18:17 / sobota
Jestem osobą tolerancyjną, ale uważam, że takie pary nie powinny adoptować dzieci. To może się odbić na ich psychice i spowodować brak akceptacji ze strony rówieśników ( patrz niejaki trampi ). Niby panuje równość, ale sądzę że to jest przesada...
19 czerwca 2010, 19:36 / sobota
Dzieląc ludzi ze względu na pobudki, które ich napędzają do działania wyróżniamy trzy kategorie:
1 Idealiści. Robią coś, bo w coś wierzą. Przez tych z punktu drugiego uważani za naiwniaków. Kolega Zimny Leszek do nich nie należy, sam stwierdził, że "ma wyjebane".
2 Interesowni. Za pieniądze robią wszystko. Dadzą sobie nasrać na głowę, można się z nich śmiać, jak trzeba będą się śmiać z siebie sami. Zjedzą krowie gówna, będą się tarzać w błocie. Byle tylko kasa się zgadzała. Ktoś płaci? Sramy przed kamerą na środku salonu! Tacy nie zrobią jednego: nie dadzą się zabić, bo w tym interesu już nie widzą.
Jeśli ktoś za podobne wpisy Zimnemu Leszkowi płaci, wszystko gra, wiadomo o co chodzi (platforma szukała jeleni, którzy będą pisali pożyteczne dla partii komentarze na wszystkich możliwych stronach, jednak najlepszym postanowiono płacić).
3. Idioci.
Mimo szczerych chęci i długich poszukiwań czwartego motywu nie wynaleziono.
Jak tam, Zimny, do której kategorii należysz?
19 czerwca 2010, 20:14 / sobota
Zimny_Leszek
"Jedynym słusznym kandydatem jest AO"
Parę chwil i jesteś rozszyfrowany. Jakim człowiekiem jesteś, skoro popierasz kandydata, który ma inne poglady niż ty. AO w swioch wypowiedziach dopuszcza legalizację związków homoseksualnych i w przyszłości adopcję dzieci przez takie pary. Chciałes błysnąć? Niestety nie masz czym. Nie masz swoich pogladów, tylko akceptujesz poglądy innych, które zasłyszałeś, ale do końca ich nie rozumiesz.
19 czerwca 2010, 20:14 / sobota
ad 1947 - mnie się wydaje, że to jednak może być coś zupełnie innego, mianowicie...

ad Zimny Leszek - jesteś SŁABY, 'prawdziwku'

szalom
19 czerwca 2010, 21:48 / sobota
no jak się mohery zagotowały :)
zupełnie jak by to było forum radia maryja :)
a tak swoja droga to zimny lech najlepiej smakuje z kaczką po smoleńsku :D
i na oftopa z tym tematem :D
19 czerwca 2010, 22:41 / sobota
krisblu2 jesteś jedno wielkie =ZERO.
20 czerwca 2010, 08:44 / niedziela
mirekgd100
19 czerwca 2010, 22:41 / sobota
krisblu2 jesteś jedno wielkie =ZERO.

Nie obrażaj brata po szalu. Napisał tyle, na ile bylo go stać. Uszanuj to.
20 czerwca 2010, 11:25 / niedziela
Trampi zagalopowałeś się, ze swoją ironiczną tolerancyją.
jak ktoś jest kurwą to po co szukać innych rzeczowników?
krisblu2 jest ,,twoim bratem po szalu,, ? bo dla mnie jest tylko ,,jedno wielkie 0=ZERO na tym forum,,
20 czerwca 2010, 11:46 / niedziela
ad niebieski krzysiu - nie sądziłem, że na zupłenie jak forum radia maryja zwita kiedyś zupełnie jak słynny roman żurek, widzę że się nam tu istny kabareton, czy inny bałtroczyk przedstawia robi
serio - pogrążacie się, chłopcy wesołki, jak widać 'scenarzysta forsę wziął', no chyba że sami sobie te wasze teksty wymyślacie, to...taaaaaki szacun

szalom
20 czerwca 2010, 12:15 / niedziela
Przepraszam :(
20 czerwca 2010, 14:29 / niedziela
trampi
20 czerwca 2010, 08:44 / niedziela
mirekgd100
19 czerwca 2010, 22:41 / sobota
krisblu2 jesteś jedno wielkie =ZERO.

Nie obrażaj brata po szalu. Napisał tyle, na ile bylo go stać. Uszanuj to."

otóż to, czy garbatemu muwi się o jego garbie???
20 czerwca 2010, 14:34 / niedziela
20 czerwca 2010, 15:41 / niedziela
Wywalic ten temat z forum.Co to ma wspolnego z Lechia!!!!!!
20 czerwca 2010, 18:36 / niedziela
@up - jak widać, ogarnięcie zbliżone do tego, którym dysponują tutejsi kabareciarze

szalom

ps. co ten temat ma wspólnego odpowiedz sobie sam - drobna podpowiedź, cobyś się nie męczył zbytnio: odnośnik - nr. 61, 67, 79
20 czerwca 2010, 19:51 / niedziela
"ps. co ten temat ma wspólnego odpowiedz sobie sam - drobna podpowiedź, cobyś się nie męczył zbytnio: odnośnik - nr. 61, 67, 79"

a numer 31 juz nie?
Nic ten temat nie ma wspolnego z Lechia, Ci ludzie mieli, (przynajmniej 2 z nich) ale to co tu jest nawypisywane nie ma nic wspolnego z klubem.
22 czerwca 2010, 11:56 / wtorek
ma. Podobnie jak śp. Nikoś i Wolf. I gdańska bandytka. Jak wybory samorządowe w (bodaj) 2004 roku. Jak Marek Popielarz. Jak Roman Korynt. Jak zdobycie górki na Ejsmonda w 1984 roku. Jak rugby. Jak "a na drzewach zamiast liści, będą wisieć komuniści". Jak finał PP w Piotrkowie Trybunalskim, jak melanże we Wrocławiu, jak bójki w Łodzi. Jak biało - zielone koszulki Celitiku. Jak nocne straże, by komuś mordę obić. Jak kradzież z kantorka, jak ksiądz Jarek Wąsowicz i organizowane przez niego pielgrzymki na Jasną Górę. Jak legenda Makarona (starego, tego z Chełma). Jak spalony pociąg w drodze do Oławy. Jak Tczew, Słupsk, czy Malbork. Jak Mateusz Bąk, Wojciech Łazarek, czy zawodnik, który w Lechii wystąpił 5 minut. Jak Bolek Wałęsa. Jak mecz na stadionie w Turynie i na boiskach klasy A. Jak biało - zielone flagi. I jak historia "Władców Północy". Jak demonstracje pod "Brygidą". Jak FMW i Solidarność. Jak strajki w 1980, a zwłaszcza w 1988 roku. Jak śp. Grabarz czy Dufo. Jak tysiące innych rzeczy i spraw. Jak Ty, Krisblu2, choć Twoje poglądy i antykomunistyczny charakter nastrojów na T29 nijak mają się do siebie. Jak biało - zielone krzesełka na nowo budowanym stadionie. Jak zgoda ze Śląskiem i Wisłą oraz byłe zgody z Ruchem, Jagiellonią czy Widzewem. Jak Lwy Północy. Jak strona internetowa, na której właśnie jesteś. Jak wojna z Arką i Pogonią. Jak "Pokolenia Lechii Gdańsk" i podróż z kibicami Wisły po Motławie. Jak historia Wolnego Miasta, jak nocne rozmowy i takowe wycie pod nocnymi sklepami: "A my swoje...".
Czy chcesz, czy nie - to jest Lechia. A śmierć prezydenta, to nie tylko przełożenie meczu z Polonią Bytom czy półfinału PP z Jagiellonią oraz odejście Rybickiego i Płażyńskiego.
22 czerwca 2010, 12:04 / wtorek
odnośnik

Wytlumaczcie mi co jest na tym zdjeciu. Bo do dzis sie zastanawiam. To jest kilkudzisieciu metrowy wrak samolot uloznyw calosc ? Czy jakas czesc. Zludzenie optycznie jest bardzo duze, przez te plyty, ktore wydaja ie yc zwyklymi plytkami chodnikowymi a na nich czesci. Bo nie widzialem kilkunastometrowych plyt, chyba ze ruscy maja takowe u siebie. Pozdrawiam
22 czerwca 2010, 12:12 / wtorek
Wątpię, żeby Anelka ryzykował przejście do Lechii i zahamowanie swojej kariery. U Kafara siedziałby na ławie lub grał ogony, bo jak wiadomo mamy szeroką kadrę. Raczej nie wygrałby rywalizacji o miejsce w pierwszym składzie z Wanią i Dawidem.
22 czerwca 2010, 12:39 / wtorek
To są takie duże płyty. Najpierw robi wylewkę po całości, a następnie nacina żeby beton nie pękał. Przykład terminal kontenerowy Gdynia. Pozdrawiam.
23 czerwca 2010, 11:18 / środa
Szkoda czasu na czytanie artykułów o przetopieniu Tutki, które powołują się jako źródło na gazetę "Żyzń". Dlaczego? No cóż, wśród aktualnych informacji z tej gazety ta o samolocie znalazła się między tekstem o kosmitach, którzy przejęli kody startowe rosyjskich rakiet atomowych, a informacją o odnalezieniu szczątek Arki Noego.

Co starsi pamiętają taką gazetę z początku lat 90 - "Skandale". "Żyzń" to coś podobnego, najwyraźniej tam dalej ma rację bytu.
25 czerwca 2010, 15:24 / piątek
25 czerwca 2010, 15:41 / piątek
Hańba!!! Zdrada!!!
25 czerwca 2010, 19:40 / piątek
Jasne że hańba i zdrada. Ale tak naprawdę nastąpiła ona 4 czerwca 1992 roku. Wówczas to Bolek z Mieciem podpierając się Donkiem i paroma innymi skurwielkami zdradził Polskę, zdradził nasze ideały.
Teraz to tylko popłuczyny tamtej zdrady i zdrajcy pomniejsi. Kupcza Polską, a w zasadzie ją zaprzedają.
25 czerwca 2010, 20:02 / piątek
uwaga !ostatnie doniesienia Rz i Pospieszalskiego-otoz dotarli oni do dokumentow,ze pierwszy zdradzil sprawe Polska Mieszko I.szczegoly w najblizszym "warto rozmawiac"!!!!!!
25 czerwca 2010, 20:29 / piątek
Z ostatniej chwili: Larsen został wybrany pierwszym palikotem tego tematu...
25 czerwca 2010, 20:32 / piątek
Nie Mieszko, lecz Maleszka
Nie pierwszy, lecz ostatni chuj
Nie Pospieszalski tylko Michnik
Nie w programie, lecz w gazecie
Poza tym wszystko się zgadza.
25 czerwca 2010, 20:37 / piątek
Larsen zastanow sie chwilkę...jakim debilem trzeba być, żeby 50-kilku proc poparcie swojej parii zamienić niemal na remis, a obecnie jak wynika z kilku portali na kilkuoproc porażkę? co trzeba sobą reprezentować?
26 czerwca 2010, 09:18 / sobota
26 czerwca 2010, 09:50 / sobota
Biorąc pod uwagę tuszę małżonki Bronka Komorka tak wyglądają ich zabawy erotyczne:
odnośnik
26 czerwca 2010, 10:05 / sobota
1947 opanuj się.
1 ..... 13 14 15 16 17 ..... 25
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.464