Gdańsk: wtorek, 31 marca 2020
FORUM
Podstrony:

Rozbił się samolot z Lechem Kaczyńskim na pokładzie

strona 16/25

26 czerwca 2010, 20:47 / sobota
Widzisz, cały numer polega na tym, że jak z Kaczyńskiego (którego fanem nie jestem) robiono kartofla, kiedy się wyśmiewano jego żonę wszystko było ok. Rydzyk to idiota robiący wodę z mózgów (co twierdzili ludzie, którzy nigdy w życiu nie słyszeli Radia Maryja), Giertych to wielki idiota (przy czym to, ze wielki było powodem do niesamowitej polewki). Zresztą z kogo się nie śmiano, wystarczyło tylko sympatyzować z PiS-em by być moherem, wsteczniakiem, dzieciorobem, kotolubnym, śmieszne było to że się nie ma konta lub prawa jazdy. Powodem do drwin było wszystko. Kaczyński - za niski. Na dodatek dwóch takich samych. Giertych - za wysoki. Lepper - mistrz solarium.
Szczerze mówiąc mnie to nie dotyczyło. Ale bolało to, że znienawidzona przeze mnie Platforma robiła co chciała z tzw. opinią publiczną. A gamonie wtórowali głupim rechotem.
Teraz ja mam powody do polewki. Prawda jest taka, że Komorowski zwany Bronkiem (to jest dopiero powód do polewki - idę pod sklep pierdolnąć bronka) rżnie grubą, tłustą świnię. Która roi sobie, że będzie prezydentową.
Locha na tronie!
26 czerwca 2010, 21:23 / sobota
Mamy tego dosyc.!!!!!Skonczyc ten temat. Wybory sie skonczyly!!!!
26 czerwca 2010, 21:29 / sobota
Dosyć, to będziesz miał wtedy, gdy poczujesz na swojej skórze co potrafi zwycięzca, kiedy już dorwie się do władzy.
26 czerwca 2010, 21:46 / sobota
58% PO 28% w Gdansku Iwszystko jasne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27 czerwca 2010, 19:24 / niedziela
1947 wolalbys kota jako Pierwsza Dame?:) czy moze jakiegos ladnego chlopaka?:)moze twoj sen sie zisci jesli kaczor wygra wybory:)1947 to chyba nie twoj rocznik urodzenia bo pieprzysz jak malolat:)nie pozdrawiam :)
27 czerwca 2010, 19:34 / niedziela
1947 ty tak ladnie wszystko tlumaczysz:)wiec wytlumacz mi czemu jarus nie zostal ineternowany w stanie wojennym?nie byl grozny dla komuny czy moze byly inne powody?np za zaslugi jego ojca lub jego wlasne?jego stary niby byl w Ak a potem prowadzil szkolenia dla komuchow.rodzina dostala dom od panstwa.......wytlumaczysz to?na pewno sobie poradzisz....wierze w ciebie hahaha
27 czerwca 2010, 20:54 / niedziela
Mamy was w dupie Pisuary...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27 czerwca 2010, 21:51 / niedziela
larsen, zacznę od złośliwości: 70 to nie jest twoje IQ? Bo czasem coś do rzeczy napiszesz...
Dobra, do rzeczy. Niestety, pomyliłeś moje zapatrywania polityczne. Nie jestem ZA Kaczyńskim, dlatego nie będę grzebał w jego życiorysie by cokolwiek udowadniać czy zaprzeczać. Natomiast jestem PRZECIW złodziejskiej platformie i niekompetencji Bronka. Nawet w tej pesudodebacie w TV ten gamoń pomylił hasła. "Nie ma Solidarności bez wolności" idiota powiedział. No, może nie taki idiota, bo się natychmiast poprawił. Natomiast stwierdzenie, ze w 500 dni chce wybudować 1 000 kilometrów autostrad świadczy o tym, ze facet ma zupełnie wyłączone myślenie.
Nie wiem ile masz lat, ale w jednym z odcinków polskiego serialu, bodaj "Daleko od szosy" pewna wiejska lejdi wpierdalała czereśnie i pluła pestkami. Wówczas pierwszy raz usłyszałem imię "Bronka". W szkole mieliśmy polewkę.
Teraz mam polewkę słuchając innego Bronka. Gościa ze słusznym, choć mało twórczym życiorysem, lecz z sieczką we łbie. Za którym stoją siły tak nikczemne, że nawet nie jesteś w stanie sobie tego uzmysłowić. Choć gdybyś otworzył szeroko oczy, to byś je dostrzegł.
27 czerwca 2010, 23:24 / niedziela
28 czerwca 2010, 08:55 / poniedziałek
Krisnlu2 udowadnia, ze nie bardzo łapie o co w tym wszystkim chodzi. Bo jeśli przyjrzeć się dwójce Kaczyński - Komorowski, to Bronek jest popierany przez Kwaśniewskich, Millerów, Jaruzelskich, Kiszczaków, Michników, Bolków i innych sprzedawczyków którym marzą się ideały Che. I to morda Bronka powinna zostać wpięta w fotkę.
A swoją drogą, ciekawe, co krisblu2 wie o Che. Zerknij do książki wrocławskiego kibica "Jak pokochałem Adolfa Hitlera". Tam jest cały rozdział o Che i o jego wyznawcach, którzy nic nie wiedzą o swoim idolu.
28 czerwca 2010, 09:21 / poniedziałek
Widzisz 1947 wyobraz sobie ze wiem.
Dla mnie che albo mao to taki sam syf jak adolf czy tez hess. Totalitaryzm to jedno wielkie nieszczescie tak samo jak wszelkie fanatyzmy w klimatach radia maryja.
28 czerwca 2010, 09:51 / poniedziałek
jestem ciekaw ile razy Radio Maryja miało negatywny wpływ na Twoje życie kolego. Tak samo jak żądy bądź działania braci Kaczyńskich. Takie, czy inne opinie świadczą o tym jak większość z Was jest opętana przez media i tzw tabloidy jak to sie dzisiaj obrazowo mówi. Nie macie swojego zdania opartego na własnym doświadczeniu i to jest przykre. Ale to jest demokracja. Niedojrzała demokracja, która ma swoje rzymskie brutalne prawa a więc Roma locuta causa finita.
28 czerwca 2010, 10:03 / poniedziałek
wielokrotnie miało wpływ
koalicja z samoobrona
konferencje rządu w telewizji trwam
wstyd za zachowanie prezydenta (traktat lizbonski itd)
i zly cytat zapodales
to juz nie te czasy kiedy "rzym przemawia i sprawa zamknieta" gdy kosciol mial zawsze racje

demokracja panie nastala :) Vox populi, vox Dei
28 czerwca 2010, 10:21 / poniedziałek
Błagam, zamknijcie już ten temat lub przenieście do "Luźnych gadek".
Temat poważny, ale niewiele związany ze sportem i Lechią.
Pozdro
Ave Lechia
28 czerwca 2010, 12:09 / poniedziałek
Krisblu2. To przykre, lecz ostatnio z każdym swoim wpisem się pogrążasz. Koalicja z Lepperem zła. I miała wpływ na Twoje życie. A koalicja z Pawlakiem - OK. I nie ma wpływu. Wpływ na Twoje życie miała konferencja w Radiu Maryja. Żyjemy w tej samej Polsce, lecz ja nawet nie wiedziałem, że kiedykolwiek była takowa konferencja.
Bardziej niż wąchanie się Kaczyńskich z klerem (nie chodzę do kościoła) odczułem akcje antykibicowskie. Legia (tzn. Walter) zrobiła spółkę ze Schetyną (wówczas szefem MSWiA, czyli oberpolicjantem) i stworzono "akcję widelec" którą niemal na żywo relacjonowała TVN.
Na Twoje życie ta akcja, choć okazała się niewypałem, wpływu bezpośredniego nie miała, ale pośredni - i owszem. Powoli się o tym przekonujemy wszyscy. Pomyśl co by było, gdyby "akcja widelec" okazała się sukcesem jej organizatorów. Już na Lechii wielu problemów by nie było, bo większość z naszych kolegów po szalu miałaby zakazy stadionowe.
Ty pewnie nie.
28 czerwca 2010, 12:26 / poniedziałek
Krisblu Twoja gadka jest identyczna jak Twojego idola. Ja Ci piszę o gruszcze a Ty gadasz o jabłku. Zachęcam wobec tego, abys zrozumiał cytowaną przez Ciebie maksymę - głos ludu głosem Boga - żebyś zechciał zajrzeć kilka postów wyżej i odczytać jak to się do Twojego wpisu teraz.
Ale, żeby skrócic czas poszukiwań napiszę tylko, że jeśli idziesz za głosem ludu, to idziesz jak baran za stadem, bo trzeba miec swój rozum i według swojej inteligencji rozsądzać a nie według plotek i nakręconej gadaniny, którą uprawiają nakręcone media. Tym człowiek różni sie od zwierzęcia kolego. Pozdrawiam.
28 czerwca 2010, 12:46 / poniedziałek
Chcemy poznać całą prawdę. Będziemy patrzeć śledczym na ręce - zapowiada w rozmowie z "Rzeczpospolitą" wdowa po Januszu Kurtyce, który zginął w katastrofie pod Smoleńskiem. Zuzanna Kurtyka przyznała, że nie ma zaufania do polskich śledczych. Jej zdaniem olbrzymim błędem było pozostawienie śledztwa jedynie Rosjanom, gdyż teraz dostajemy jedynie to, co Rosjanie zechcą nam przekazać.

Zuzanna Kurtyka ma nadzieję, że stowarzyszenie rodzin ofiar tragedii "Katyń 2010", które powstało wczoraj, przyczyni się do wyjaśnienia okoliczności katastrofy. - Każdy z nas ma status osoby pokrzywdzonej w tej sprawie. Jako takie mamy prawo dostępu do akt śledztwa.
Możemy domagać się dostępu do zgromadzonych dowodów, występować o przesłuchanie dodatkowych świadków oraz powołanie biegłych. Będziemy też patrzeć śledczym na ręce. Zwracać uwagę, czy robią wszystko, aby wyjaśnić przyczyny katastrofy - zapowiedziała.

- Wygląda na to, że Rosjanie już kilka dni po katastrofie wiedzieli, jaki będzie finał śledztwa. Będą się starali udowodnić, że wina jest tylko po stronie polskiej. Oczywiście zaniedbanie ze strony polskiej na pewno były. Są one zresztą bardzo uwypuklane przez Rosjan. Najłatwiej na przykład zrzucić winę na pilotów, którzy nie żyją i nie mogą się bronić - uważa Zuzanna Kurtyka.
zródło odnośnik
29 czerwca 2010, 14:55 / wtorek
Verde, obijasz się to ja wstawiam link;) odnośnik

Krisblu2 - każdy może mieć poglądy jakie chce, ale minimum kultury warto zachować.
30 czerwca 2010, 16:35 / środa
30 czerwca 2010, 16:58 / środa
o gruszkach prosze nie pisac :P

wiadomosci potwierdzily, ze niby zeznania sie roznia. zobaczymy co dalej
30 czerwca 2010, 17:56 / środa
tvn poki co udaje greka
30 czerwca 2010, 18:37 / środa
Są wnioski o przesłuchanie Bronisława Komorowskiego i Donalda Tuska ws. katastrofy rządowego Tupolewa.

Berliński adwokat Stefan Hambura złożył w Wojskowej Prokuraturze Okręgowej w Warszawie wnioski o przesłuchanie Bronisława Komorowskiego i Donalda Tuska. Stefan Hambura jest pełnomocnikiem syna Anny Walentynowicz i brata Stefana Melaka.

Jak pisze w uzasadnieniu, przesłuchanie premiera
i marszałka sejmu mają służyć m.in. "ustaleniu, czy premier Władimir Putin lub inny członek jego rządu chciał znać listę polskiej delegacji na centralne uroczystości w dniu 10 kwietnia 2010 r. upamiętniające 70. rocznicę mordu na polskich oficerach, na której czele miał stać prezydent Lech Kaczyński". Przesłuchania mają także na celu odtworzenie, jak dokładnie wyglądały ustalenia polsko-rosyjskie ws. wizyty polskiej delegacji oraz określenie szczegółów śledztwa wyjaśniającego przyczyny i okoliczności katastrofy smoleńskiej. Zdaniem adwokata nie można wykluczyć, że Rosjanie proponowali polskim władzom wspólne prowadzenie śledztwa na innych zasadach niż to przewiduje Konwencja Chicagowska.
30 czerwca 2010, 18:52 / środa
Dlaczego pod Smoleńskiem mogło dojść do zamachu? Który rosyjski polityk powiadomił Bronisława Komorowskiego o zgonie prezydenta? Kto w polskim rządzie jest, zdaniem wysokiego oficera CIA, „rosyjską marionetką”? O tym w specjalnym, dodatkowym wydaniu „Gazety Polskiej”, które ukaże się w kioskach 1 lipca.
30 czerwca 2010, 18:54 / środa
Niesamowite
Masz więcej takich newsów?
Piszę książkę która ma być bestsellerem sajen fiction a brakuje jeszcze 3 rozdzały.
Dochody ze sprzedaży oczywiście przekażę dla Alika jak tylko jgo pan założy konto.
30 czerwca 2010, 19:18 / środa
sajesns fikszyn??? a masz dowody na to, że NA PEWNO tak nie było???? Może było, może nie ale wierne kopiowanie poglądów rodem z tvn nie świadczy dobrze o twej inteligencji.
30 czerwca 2010, 19:20 / środa
Naszym problemem jest to, że takich newsów jest całe mnóstwo. Wystarczy tylko wyostrzyć wzrok i uważnie słuchać co gadają politycy platformiani (wcześniej SLD). Ale to nie jest Twój problem, bo to tego byś nie dostrzegł, gdyby Ci dali naukowe opracowania.
Poczytaj trochę literatury, później się wypowiadaj. Oleg Gordijewski - o ile to nazwisko cokolwiek Ci mówi.
30 czerwca 2010, 19:24 / środa
nazwa - pisz, nie przeszkadzaj sobie

może kiedyś swem dowcipem dogonisz niedoścignionych, jak choćby... Tadzia Drozdę

szalom
30 czerwca 2010, 19:42 / środa
30 czerwca 2010, 23:02 / środa
odnośnik

odnośnik

Trochę muzykalnie o waszych PiSowskich idolach.
30 czerwca 2010, 23:27 / środa
spyderusu a widzisz jaki jest temat ???? co ty tu wklejasz??? temat wybory prezydenckie jest w lużnych gadkach
1 lipca 2010, 00:04 / czwartek
To był wyrok śmierci dla Tu-154
Wieża w Smoleńsku podała pilotom prezydenckiego Tu-154, gdy dolatywał do lotniska: „zejdźcie do 50 metrów”. Tak wynika z zeznań pilota Jaka-40, porucznika Artura Wosztyla, złożonych w prokuraturze (karta 1165), do których dotarli informatorzy „Gazety Polskiej”. Samolot był już wówczas wprowadzony na fałszywą ścieżkę, wprost w głęboką na 60 m dolinę, a widoczność we mgle w pionie wynosiła 30 metrów. Był to wyrok śmierci dla prezydenckiej maszyny.
Porucznik Wosztyl słyszał słowa kontrolera wieży wydawane po rosyjsku pilotom Tu-154 w radiostacji pokładowej Jaka-40, który wylądował w Smoleńsku 10 kwietnia o godz. 7.22. Rosyjski kontroler wypowiedział je, gdy drugi pilot Tu-154, Robert Grzywna, podał na wysokości 80–70 metrów komendę: odchodzimy. To dowodzi, że wieża kontrolna w Smoleńsku kierowała prezydencką maszynę do zderzenia z ziemią. Kontrolerzy na lotnisku Smoleńsk-Siewiernyj wiedzieli, że polski samolot był na fałszywej ścieżce schodzenia – był kierowany wprost w dolinę, głęboką na 60 metrów. Jak zeznał Wosztyl, rosyjski kontroler powiedział do pilotów prezydenckiego tupolewa: „jak na wysokości 50 metrów nie zobaczycie pasa, odlatujcie”. Wieża wiedziała, że widoczność w pionie w rejonie lotniska wynosiła wówczas zaledwie 30 metrów. Zejście polskiego Tu-154 do poziomu 50 metrów oznaczało nieuchronne zderzenie ze zboczem kończącej się doliny. Gdy piloci dojrzeli przez gęstą mgłę wyłaniające się zbocze, byli bez szans. Tylko znakomite umiejętności pierwszego pilota Arkadiusza Protasiuka spowodowały, że maszyna nie rozbiła się od razu o zbocze, lecz udało mu się poderwać samolot na kilkanaście metrów. Ale zaraz tupolew stracił fragment skrzydła, co stało się początkiem dramatu. To jednak nie tłumaczy tak ogromnych zniszczeń samolotu po upadku z kilku metrów. Co stało się w samolocie przed jego uderzeniem w ziemię, dlaczego kabina pasażerska praktycznie zniknęła w wyniku wypadku, dziś jeszcze nie wiadomo.

Zeznania polskiego pilota, co ciekawe, są w sprzeczności z zeznaniami Pawła Plusnina, kontrolera lotów w Smoleńsku. Zeznał on (karta 2538), według naszych informatorów, że zabronił schodzić pilotom Tu-154 poniżej 100 m. Zastanawiające, że ani komendy Rosjan, którą słyszał porucznik Wosztyl mówiącej o zejściu do 50 metrów, ani nawet tej z zeznań rosyjskiego kontrolera mówiącej o 100 metrach, która byłaby dowodem dobrych intencji wieży, nie ma w stenogramach. Jest to kolejna przesłanka dowodząca, że stenogramy, podobnie jak całe niemal śledztwo, sfałszowano.

Mijają trzy miesiące od katastrofy, a w śledztwie pojawia się coraz więcej niejasności. Tymczasem p. o nieżyjącego Prezydenta, Bronisław Komorowski, nic w wyjaśnieniu tej tragedii nie zrobił. Poza odznaczeniem rosyjskich milicjantów za ich poświęcenie w zabezpieczeniu miejsca katastrofy....
Jeżeli te zeznania sie potwierdzą,to bedzie potezny dowód popierajacy teorie zamachu.CO na to Polski rząd???
1 lipca 2010, 00:27 / czwartek
Jeśli Komorowski zostanie Prezydentem RP kraj Nasz przepadnie. Po pierwsze wyprowadzą związki z zakładów pracy, po drugie postulat liberałów zniosą place minimalne, po trzecie afery np. hazardowa nigdy nie zostanie ujawniona, po czwarte sprywatyzują wszystko co jeszcze zostało do sprywatyzowania.
1 lipca 2010, 00:27 / czwartek
Gruppenführer KAT
odnośnik
oraz
odnośnik
1 lipca 2010, 08:10 / czwartek
Pinochet powtarzasz się, a nawet chyba trzeci raz to samo. Ty jako główny mentor tego wątku powinieneś mieć wszystko pod kontrolą, no chyba że celowo klepiesz to samo któryś raz bo tak Cię zaprogramowali. Widać że nerwowo sie robi w szeregach przed niedzielą, ale spokojnie, świat się nie zawali obojętnie który wygra:)

Aejaejao!!!
1 lipca 2010, 08:18 / czwartek
Sowa masz pojęcie o obecnej działalności związków zawodowych.
Związki były dobre w latach 80 kiedy trzeba było walczyć z ówczesnym systemem w tej chwili zamiast walczyć o dobra pracownika walą w chuja przeżerając pieniądze zakładu (zamiast pracować albo pierdzą w stołki albo zajmują się działalnością związkową) Owszem mają też zasługi - pozyskiwanie dotacji z UE (która jest w ich oczach be ale przecież żaden pieniążek nie śmierdzi) na szkolenia pracowników, ale to wszystko można robić poza zakładami pracy unikając w ten sposób blokady ich rozwijania się.
Polemika na ten temat nie powinna się jednal odbywać w tym wątku.
1 lipca 2010, 08:41 / czwartek
1 lipca 2010, 18:13 / czwartek
MSZ nie wyraził zgody na złożenie kwiatów przez Hilary Clinton na grobie Prezydenta L. Kaczyńskiego i Jego Żony, podczas pobytu w Krakowie.
1 lipca 2010, 18:49 / czwartek
sowa : dziennikarska sciema, radze dokladnie sprawdzac bo te kurwopisy z lewa prawa i srodka tez lubia posciemniac nie gorzej niz polityczne kurwy ;)
1 lipca 2010, 19:13 / czwartek
nie żadna dziennikarska ściema, jeśli ks. Wąsowicz daje swoje slowo. sciema jedna wielka to ta palramentarna liberalna hałastra przy korycie.
1 lipca 2010, 19:35 / czwartek
Ściema to wiedza o hucie Katowice ten Pan Komorowski nawet nie wie, że w/w huta znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Jak tak ograniczony człowiek ma rządzić Naszą Ojczyzną.
1 lipca 2010, 22:55 / czwartek
jacaraca a czy moja wina że rozmazują temat wkleiając zdjęcia Kaczyńskiego na kocie czy jakies teledyski z YT ? lub pisząc "Mamy was w dupie Pisuary...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" : )
Akurat Gruppenführer KAT i te drugie jeszcze nie raz wkleje : )
I czemu mam być nerwowy z powodu "wyborów tubylczego prezydenta" ?

01.07. Warszawa (PAP) - Trzej oficerowie rosyjskiego MSW zostali odznaczeni przez polskie MSWiA medalami "za zasługi dla policji" - za pracę i współdziałanie z polskimi ekspertami w czasie śledztwa dotyczącego katastrofy pod Smoleńskiem.
odnośnik
2 lipca 2010, 13:55 / piątek
ad Mohort - generalnie może i link ciekawy, i już wklejany kilka razy, ale co on ma wspólnego z tematem? (podobnie jak filmik spyderusa, ale nie chcę się powtarzać)
zresztą... i tak nie ma co się zachwycać i w zbytnią hurranastroje wpadać jak dla mnie, dla każdej siły politycznej jesteśmy najwyżej zjawiskiem, które można potraktować instrumentalnie, czy to jako 'wrogów ludu' i przyczynę do pochwalenia się 'sprawnymi służbami prewencyjnymi' itp., czy jako 'kolejny obraz ucisku' i 'opresyjnych rządzących', a i tak dla każdej władzy jesteśmy, jak za przeproszeniem nawiązując do klasyka, te bezpańskie kundle, co to się przestają liczyć jak tylko przestają być zabawką, elektoratem znaczy

no, ale już skoro poszło nie na temat:

ad cze1984 - zaraz, to związki mają 'walczyć z brzydkim, brzydkim, be systemem' (co im i tak nie wyszło, bo udało się to dopiero lokalnemu supermenowi z żoną) czy 'o prawa pracownicze'? ;)))

ad Pinochet - w sumie to tubylczego gubernatora z nadania ludu (vide 'reformujący'), a właściwie to co najwyżej p.o. do straw reprezentatywnych (vide kajzerplan Słońca)

szalom
3 lipca 2010, 07:14 / sobota
CHCEMY PRAWDY !!!
3 lipca 2010, 18:13 / sobota
Konferencja prasowa Stowarzyszenia rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej "Katyń 2010"
odnośnik
3 lipca 2010, 20:07 / sobota
sowa zapomniales napisac jeszcze,ze jezeli wygra Komorowski:nie bedzie juz nigdy cieplego lata,w zimie nigdy snieg nie spadnie,wyschnie Baltyk i wszystkie rzeki i jeziora,krowy nie beda sie cielic,nie beda rosly owoce i warzywa,po nocy nie bedzie juz dnia,doba juz nigdy nie bedzie miala 24 godzin...... hahaha pozdrawiam
3 lipca 2010, 21:20 / sobota
Nie wiem czy ktos zapodawał juz linka do tej strony Smolensk2010.pl odnośnik
3 lipca 2010, 21:42 / sobota
Wypierdalajcie jebane pisiory i od naszej Lechii i ojczyzny odpierdolcie się!!!
Idźcie lizać kakao z rowu ojca tadzia!!!
3 lipca 2010, 21:51 / sobota
gdybyś był na odległoś ramienia to bym cie zabił ty szmaciana gnido, szkoda słów i klawiatury na takie zepsucie i kosmopolityzm, ktore reprezentuja pewne osoby. ale nawet jeśli jaroslaw Kaczyński nie wygra tych wyborów to myślę, że stanie sie to dla dobra Polski dlatego, że wszelkie grany afery i nieudolności wolnomulaci i sowiecka agentura pod przykrywka liberałów z platformy nie będzie juz miała na kogo zwalac winić i oczerniać, wtedy na zawsze się z nimi naród pożegna...
szkoda tylko, że naród działa w swojej obronie i interesie wtedy, kiedy ma nóż na gardle.
3 lipca 2010, 21:54 / sobota
a sprawa katastrofy niedługo wyjdzie na jaw i dzisiejszy rząd odpowie za to srogo.
3 lipca 2010, 21:55 / sobota
Niestety zeusik ale w tym kraju panuje ustrój zwany demokracją,i każdy ma prawo do swoich poglądów politycznych,jesli ci to nie pasuje to przeprowadz sie np. na Kube tam masz wszystko poukładane wg.jednego schematu i nikt nie bedzie cie wkurwiał :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.312