Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Rozbił się samolot z Lechem Kaczyńskim na pokładzie

strona 19/25

3 września 2010, 20:14 / piątek
Grucha a ja za to chciałbym sie mylic ;]
Odnosnie czarnych skrzynek :

1 czarna skrzynke z zestrzelonego koreańskiego samolotu przez radziecki mysliwiec nad Sachalinem w 1983 roku ukrywały władze w ZSRR przez 9 lat.Dane z rejestratora przeczyły zapewnieniom Rosjan,że maszyna wykonywała lot szpiegowski
był to koreański samolot pasażerski,zgineło wtedy 269 osób

"Rozpad ZSRS był nie tylko największą katastrofą geopolityczną XX w., ale również prawdziwym dramatem dla Rosjan"

[-- Władimir Putin przed Zgromadzeniem Federalnym Rosji w orędziu o stanie państwa, 25-04-2005]
3 września 2010, 20:22 / piątek
w samo południe.... wierzysz w to, że tusk uknuł spisek razem z putinem ? że razem zaplanowali zamordowanie 96 osób ?
3 września 2010, 20:30 / piątek
butthead nie do końca mnie zrozumiałes ;]
3 września 2010, 21:02 / piątek
Jak już bierzemy pod uwagę wszystkie teorie spiskowe to nie zapominajmy o odgórnym rozkazie lądowania przez wiadomo kogo ;-/ dajcie sobie na wstrzymanie bo to jest coraz bardziej kompromitujące.
3 września 2010, 21:36 / piątek
picknik mysle,że nikt nie zapomina o tej wersji,która przedstawiłes.A nawet kiedy ktos zapomni to tvn przypomni:)
3 września 2010, 21:37 / piątek
Tusk w tej rozgrywce jest za mały. To tak, jakby szef firmy / mafii konsultował się ze swoim pracownikiem /informatorem jak orżnąć fiskusa / rywala w interesach. Nie ta liga.
Putin, a w zasadzie sowieci, maja u nas tylu agentów, agentów wpływu, informatorów, że wiedzą o nas niemal wszystko. Lądowanie w lesie mogli przygotowywać od dwóch lat, "rozdzielenie" uroczystości katyńskich na "premierowską" i "prezydencką" było ratowaniem SWOICH. tzn tych, którzy po likwidacji rywali politycznych mieli prowadzić polską, prosowiecką politykę. Tuski nawet z tym się nie czają, robią za rusofili choć w skali politycznej jesteśmy tuż po zdarzeniu.

W tym temacie był wałkowany elektroniczny sposób naprowadzania i sposoby jego zaburzania.

Dopatrywanie się moralności w działaniu sowietów tam gdzie grają o najwyższą stawkę (a w tym przypadku stawką jest powrót imperium, czyli najwyższa z możliwych) jest szczytem naiwności.

I na koniec pytanie dla wszystkich:

Kto by KIEDYKOLWIEK wiedział o Katyniu, gdyby Niemcy nie zajęli ziem w które wsiąkła polska krew? - Słucham odpowiedzi, zwłaszcza tych, którzy tak bardzo sowietom ufają.
3 września 2010, 21:50 / piątek
Jestem tez ciekaw,czy gdyby na terenie Polski rozbił sie rządowy samolot rosyjski z prezydentem Miedwiediewem i całym rosyjskim dowództwem sił zbrojnych,to czy Putin tez by sie tak czule przytulał z Tuskiem i czy by Rosja oddała prowadzenie śledztwa w nasze ręce,dumnie ogłaszajac,że maja do nas bezgraniczne zaufanie
4 września 2010, 08:40 / sobota
Pan Artur Górski z PiS chce by w przyszłości PRZENIEŚĆ pomnik księcia Poniatowskiego a w jego miejsce postawić pomnik Kaczyńskiego.Drugi mondrala p.Maciarewicz juz wie kto jest winny katastrofie.Na" ochrone "krzyża Warszawa wydała już ogromne pieniądze bo nie potrafią sobie dać rady z paroma nawiedzonymi.Jarek nie wie już jak najlepiej zaistnieć i jaką twarz pokazać ,kogo wykluczyć i co rozwiązać.Miejsce na Wawelu (Dziwisz) to mało ,trzeba jeszcze pare ulic i skrzyżowań nawać!Pare tablic można jeszcze wmurować.
Dziwny to kraj.Wylatywał marny i mały prezydent a wrócił mąż stany i wielki przywódca!!
4 września 2010, 10:46 / sobota
Tylko musisz zdac sobie sprawe ze zaraz zaczniesz byc jebany przez zagorzalych PiSuarow typu Zeto 1947 Verde.

Ja niestety podzielam twoje zdanie. Najlepszy przyklad kombinowania PiSu jest wlasnie w Gdansku. Zblizaja sie wybory samorzadowe a co za tym idzie wybory na prezydenta WMG i co zade PiSowiec nie chce startowac bo wie ze nie wygra z elektoratem Adamowicza i nie chce wydawac swojej kasy na kampanie bo takiej kampani nie sponosruje partia.

Co do prezydenta niestety ale byl najgorzym jakiego miala III RP paradoksalnie z 3 bylych prezydentow to Kwach byl z nich najbardziej ogarniety. Co do Jareczka to chlopak sie zagubil zdecydowanie ma wiernych swoim pogladom ale coraz wiecej ludzi sie od niego odwraca. Zaraz wybuchnie tutaj jedna albo druga osoba ze co ja pierdole i takie tam ze lepiej patrz na swojego Tuska.
4 września 2010, 12:03 / sobota
zarzadlg - gwoli ścisłości, obecny jest piątym prezydentem III RP... ot tak... dla statystyk.
4 września 2010, 12:23 / sobota
Ha ha ha, ja i PiS - daruj sobie. Pokaż jakiś wpis w którym wspierałem tę partię. Mylą się wam pojęcia. Jeśli już chcesz mnie zaszufladkować światopoglądowo politycznie, to wal "antyPO-wiec", anytykomuna, protradycyjny, antyrosyjski, liberał, ale nie do przesady, przeciwnik imigracji i pedalstwa (chciałem napisać rozpasania seksualnego, ale to za bardzo poprawne politycznie).
Że trochę z tym wszystkim z PiS-em mi po drodze, to fakt, ale jak widzę zakłamanego Kurskiego, chcącego wszystkich powsadzać Ziobrę to mnie skutecznie od tej formacji odrzuca.

Co do prezydentur - chyba mamy zbyt mało wiedzy, by oceniać ich dorobek. Bo nawet Bolek ma swoje plusy dodatnie, wszakże załatwił "na nazwisko" umorzenie sporej części długów. Ostatecznie to pod jego rządami wojska sowieckie wycofały się z Polski (choć obwarowania jakie zrobiono są baaardzo interesujace). Jednak to on utrwalił faktyczną władzę postkomuchów.
Kwaśniewski - z jednej strony NATO, z drugiej pijany w Katyniu, klękający Siwiec, hulające po Polsce służby (nasze i nie nasze), upokorzenie w "jego" Moskwie.
Co by nie powiedzieć Lech takich upokorzeń nie zaznał, a upokarza się tylko tych, których się nie szanuje i tych, którzy sami się nie szanują. Ale każdy ma swój własny odbiór podyktowany tym, jak zrelacjonują to wszystko media.

Jednak stwierdzić, ze Kaczyński był gorszym prezydentem niż Jaruzelski - brak mi słów na skomentowanie czegoś takiego.
4 września 2010, 12:29 / sobota
1947 niestety ale jak wymienilem 3 to umknal mi ten czwarty. Choc moze mi nie umknal no nie wazne. W kazdym badz razie z 3 prezydentow (Walesa Kwachu i Kaczor) w moim przekonaniu Kaczor wypadl najgorzej.
4 września 2010, 13:10 / sobota
Jakby się kłócić to jeszcze jeden był prezydent ;)
4 września 2010, 14:28 / sobota
Tak się zastanawiam.P.Kaczyński leci sobie do Katynia, wraca ,dalej mlaszcze na róznego typu uroczystościach i imprezach,kładzie ładnie rączki przy monologach telewizyjnych ,jeszcze raz czy drugi Pierwsza Dama robi wtope z reklamówką coś tam Palikot wyliczy o "małpeczkach" i przyszły by teraz wybory.Wygrałby je Komorowski lub ktoś inny i co..!!??...no właśnie nie było by pomników,tablic,protestów ,obrońców,nie było by kolejnej komisji,milelibyśmy wakat na Wawelu.No ale nikt by nie wiedział jakiego Męża Stanu MIELISMY!!!
4 września 2010, 14:46 / sobota
Jude String - oczywiście, że był... ograniczyłem ich ilość tylko do III RP.
Kto z młodych słyszał o Bierucie? (tu ograniczeniem czasowym jest zakończenie IIWŚ)- pytanie retoryczne...
Pamiętajmy jeszcze o śp. Kaczorowskim... jakby nie było, był Prezydentem nawet w III RP (człowiek najdłużej sprawujący ten urząd).
4 września 2010, 15:10 / sobota
Marku nie pisałem do Ciebie, tylko do "zarzadLG"
4 września 2010, 15:13 / sobota
Jednak teraz doczytałem do końca jego post i to nie było potrzebne ;)
4 września 2010, 16:10 / sobota
AMYSWOJELECHIA
Tak, tak i ten mlaskajacy sam to sobie wszystko tak obmyślił, żeby teraz stać się męczennikiem czy jego brat to zaplanował ? To jest pytanie. Chłopie jakbym jebniętego Palikota czytał. No i bym zapomniał sam ta mgłe z małpek wódki zrobił :) hahahaha
4 września 2010, 16:53 / sobota
Po pierwsze On nie jest męczennikiem i duzo mu do tego brakuje.Brat tego nie zaplanował ale teraz zamiast w spokoju przeżywac strate bliskich robi z tego ogolnonarodoweharakiri.Rozdrapuje rany i odnosze wrazenie, chce cos mimo wszystko ugrac na tej tragedii.A jego poplecznicy ,chcac byc cały czasz w szkiełku,co rusz wymyślają nowe bajki.
4 września 2010, 17:17 / sobota
Tak jest ! Ci, którzy w latach 1942 - 1989 twierdzili, że w Katyniu Polaków mordowali sowieci to tez oszołomy szukające sensacji i poklasku wśród ciemnogrodzian, katofaszytów i zaplutych karłów reakcji !
4 września 2010, 17:46 / sobota
MarekM
4 września 2010, 14:46 / sobota
Jude String - oczywiście, że był... ograniczyłem ich ilość tylko do III RP.
Kto z młodych słyszał o Bierucie? (tu ograniczeniem czasowym jest zakończenie IIWŚ)- pytanie retoryczne...

Okolicznosci śmierci Bieruta też sa niewiadomą,do dzis trwaja spory historyków na ten temat.Faktem jest,że poleciał do Moskwy na XX Zjazdu KPZR żywy a wrócił do Polski w trumnie.Oficjalna przyczyna zgonu podana do wiadomosci to zator tętnicy płucnej.
4 września 2010, 18:20 / sobota
To co żyjecie w podsycanym przez Jarka przekonaniu ,ze to był spisek ,ze były gospodarz Belwederu był takim niewygodnym i niezwyciężonym prezydentem ,ze Europie groziła druga kadencja więc na pół roku przed jej upływem ten premier jednego i drugiego rządu po konsultacjach doszli do wniosku ze skierujemy go do Smoleńska.No gratuluje.
4 września 2010, 18:51 / sobota
Muszę cię zmartwić, ale Jarek z moim postrzeganiem świata wspólnego ma niewiele. Natomiast trochę interesuję się historią i staram się z niej wyciągać wnioski. Tak, by nie powiedzieć, ze Polak tak przed szkodą, jak i po szkodzie głupi.
4 września 2010, 21:13 / sobota
Znow czytam w jakims tam portalu ,ze któryś poseł PiS ma olśnienie.I co ten mózg wymyślił!!!a mianowicie po ściągnięciu wraku samolotu chce odlać z jego szczątków suknie dla Czarnej Madonny!!!!!czy innej patronki!!Chorzy ludzie,jest tysiące katastrof,ginie setki ludzi a oni nic tylko ZAMACH,MORDERSTWO,KOMISJA i POMNIKI,TABLICE i teraz Suknie.A Sikorskiemu to co tez jakiś pomniczek czy chociaz obelisk.
4 września 2010, 22:11 / sobota
Może pomysł dobry, może głupi. Ktoś chce coś robić - jego problem. Ty się zajmij organizowaniem wyjazdu do Bełchatowa.
4 września 2010, 22:20 / sobota
Dokładnie 1947, moralność sowiecka : )
kiedyś czytałem o tym jak żołnierze sowieccy na uwagę o tym że jeden z nich się topi odpowiedzieli ze śmiechem " nas mnogo" : ) Cywilizacja turańska.
Jakiś osobnik pisze że Kaczyński był słabym prezydentem. Prymityw chyba rozumuje w ten sposób że skoro był słaby to nie należy prowadzić śledztwa, w dodatku wg prymitywa Kaczyński leciał tam sam, nie było dowódców wszystkich rodzajów armii, nie było prezesa NBP, IPN, ostatniego prezydenta na Uchodźstwie, rodzin katyńskich czy polityków różnych opcji.
Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać nad polactwem.

a tu pare ciekawostek
odnośnik
odnośnik
Łódzcy uczniowie przesłuchani po wycieczce do Katynia
tu gw odnośnik
4 września 2010, 22:47 / sobota
Dalej czytam i słucham i tu kolejny kwiatek.Coś nie funkcjonuje na lini Maciarewicz-Kaczynski.Ten pierwszy juz wie kto zawinił (ogłosił to ok.10 naszego czasu) a Jarek mówi o 18 naszego czasu ,ze ten samolocik był przerobiony z bombowca i powinien pnie o średnicy 40 cm ściąć jak żyto o nie urwać skrzydło.Ja myślałem ,ze Jarek z fizyką dynamiczną i statyczną ma niewiele do czynienia a tu się okazuje ,ze ...jednak!!!!Kolega Kurski dziś jest też z kol.Cymańskim zdziwieni o rozwiązaniu ich struktur na pomorzu ale w pełni rozumieją w odróznieniu od kol.europosła (wykluczonego za krytyke )który nie rozumie.Kompletny galimatias a tak na marginiesie.....ostatni Prezydent Warszawy o którym uczyliśmy sie w szkole,który nie uciekł, tylko dowodził obronna w 1939 ,który COŚ NAPRAWDE ZROBIŁ DLA POLSKI swój pomnik ma i to niezbyt okazały o OGRODZIE SASKIM!!!!!To może byłego prezydenta przenieśc,według zasług ,do jakiegoś zagajnika czy ewentualnie sadu!!!!
4 września 2010, 23:02 / sobota
Teraz posłuchałem ,zeby nie być jednostronnym,Radio Maryja,no i co.......prof.Nowak wymyślił kolejną gienialne stwierdzenie.A mianowicie wszyscy którzy kreowali NOWE OBLICZE prezesa czyli Migalski i Poncyliusz są AGENTAMI PO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Przebił wszystkich!!!!
4 września 2010, 23:04 / sobota
Załóż temat o Kaczyńskich i tam wypisuj swoje brednie.
Po co tu bruździsz ?
4 września 2010, 23:07 / sobota
Ale co ja brudze!!!!komentuje ludzi ,dzałaczy czynnych lub biernych ale sprzyjających Pis-owi.Nic nie dodając od siebie!!!!!!!!Teraz chyba widzicie co to za MÓZGI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4 września 2010, 23:11 / sobota
AMYSWOJE... zmień nick i wypierdalaj na onet!
4 września 2010, 23:15 / sobota
No zaglądamy w nick kolegi "AMYSWOJE" i co widzimy? Kolega dołączył do nas dzisiaj? I taki aktywny ! I to w tematach dalekich od stricte kibicowskich... Czyżby ktoś koledze podpowiedział, że ma się tu zalogować?
4 września 2010, 23:20 / sobota
Ale Panowie!!!nie ja zakładałem ten temat,nie ja wymyśliłem te wszystkie -kwiatki-to sa wszystkie /mam nadzieje ze wszystkie/słowa przedstawicieli PiS-u!!!!!z dnia dzisiejszego.Jak coś Wam nie pasuje do wizerunku to ostatnia droga jest do /beatyfikacji/ i potem mozna temat zamknąć.
A potem zajme się Waszym protestem!!!!!w ten sam sposób.Tylko nie /tak jak Wy umiecie bądz tez nie umiecie-wypierdalaj,zamknij sie spierdalaj-tylko cytując WAS SAMYCH!!!!!
4 września 2010, 23:24 / sobota
Pinochet
4 września 2010, 23:04 / sobota
Załóż temat o Kaczyńskich i tam wypisuj swoje brednie.
Po co tu bruździsz ?

AMYSWOJELECHIA
4 września 2010, 23:07 / sobota
Ale co ja brudze!!!!

To sie nadaje do tematu najlepsze teksty na forum:)))

Poza tym to nie jest Maciarewicz tylko Macierewicz.Boldi wróciłes ?:)
4 września 2010, 23:30 / sobota
AMYSWOJE...powiem ci tak nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu...wracaj do swojego pana.
4 września 2010, 23:36 / sobota
Nie to nie ja!!!Myśle o tym łysym z jajem na głowie to nazwijmy go .........no jak chcecie Macierewicz czy ....lider komisji ...czy.............Ale z dyskusją na fakty,ze słowem mówionym to u Was na bakier!!!???Nikt nie komentuje ,nie, są komentarze na najwyższym poziomie,typu spi.....j,wyp.....j,de......u TO WASZ poziom?????Nie w to nie moge uwierzyć!!!Odpowiadajmy sobie na pytania a nie same .........słojiki z gów......m na tablice!!!!
4 września 2010, 23:41 / sobota
A mógłbyś się uwiarygodnić jako kibic? Ostatnio znalazło się tu kilku, którzy z tym mają poważne kłopoty. Na mojego nosa - ty będziesz z tym miał poważne problemy.

A wracając do tematu:
odnośnik
4 września 2010, 23:44 / sobota
A poczytaj sobie kolego <POKOLENIA<Moze Tobie jakiś tam fragment był do tej pory obcy a jeżeli nie to podpytaj Tangensa.
4 września 2010, 23:46 / sobota
Kręcony jeszcze za życia Litwinienki film, opowiada o kulisach działania rosyjskich służb specjalnych. Pokazano w nim między innymi bunt grupy funkcjonariuszy Federalnej Służby Bezpieczeństwa, niegdyś KGB, w tym Aleksandra Litwinienki. Przed kamerami telewizji ujawnili oni kryminalne metody rosyjskich tajnych służb.

Bunt. Sprawa Litwinienki
1:44:51
odnośnik
4 września 2010, 23:51 / sobota
Nie o to pytałem 1947!!!!podpytałeś..?A o działalności służb sowieckich też coś tam wiem.A znów wychodzi kwestia jak długo jestem zarejestrowany!!!!czy jezeli ktoś trzyma palec prosto tez sprawdzasz date????????
4 września 2010, 23:59 / sobota
No gdzie jest ten mądrala /kibic od 3 lat/!!pytałeś Tangensa!!!a dla Ciebie to może obce?? Tangensa nie znasz????
5 września 2010, 00:04 / niedziela
Kolego zarejestrowałeś się 14 grudnia 2009 czyli ...niecałe 8 miesięcy temu!!!!!!
5 września 2010, 00:04 / niedziela
AMYSWOJE...ok PIS jest beee,Kaczyński jest beee...zginął prezydent (obojętnie jak mu na imie) prezydent RP,elita...o tym jest ten temat nie o radio Maryja,nie o Pisie!
A ty prowadzisz kampanie ANTY-PIS dlatego...wypierdalaj.
5 września 2010, 00:05 / niedziela
Czyli "Akwarium" Suworowa czytałeś? Bo to podstawa. Coś jeszcze? Służby sowieckie są Ci znane? Interesujące, z sowieckimi nie miałem nic do czynienia, a uwierz mi, o działanie polskich miałem się nieprzyjemność otrzeć.

Dobra, to że się tu znalazłeś dziś nie jest dla Ciebie problemem. Dla mnie jest to zastanawiające, ale ja taki dość podejrzliwy z natury...
A teraz jakbyś mógł co nieco o swojej działalności kibicowskiej, wszakże nie jesteśmy na forum wędkarskim ani miłośników starych motocykli.
Jakieś wyjazdy? Jacyś znajomi, którzy mogliby za Ciebie poręczyć? Jakieś sytuacje w których byłeś, a które są łatwe do zweryfikowania?
5 września 2010, 00:09 / niedziela
Mowiłem o Panu...Tangensie!!!!!!!
5 września 2010, 00:12 / niedziela
a co to Tangens??? wyrocznia??? wieża mądrości??? autorytet z archiwum???
coś,gdzieś,kiedyś...
5 września 2010, 00:21 / niedziela
Dla Ciebie z 29.listopada 2009 to faktycznie WYROCZNIA!!!!!NAWET nie wisz kto to był i jest!!!!!!!!!Nie zastanawialiście sie nigdy ? WY WSZYSCY !!!!!Dlaczego PAN Tangens i inni nie wypowiadają sie na temat tego Wasz smiesznego protestu,czemu oni i inni mają inne tematy na tym forum w d.....e!!????od pewnego czasu!!!!???Jezeli mózg Wam jest na cos przydatny to pomyślcie!!!!
5 września 2010, 00:21 / niedziela
Spokojnie, sprawdzimy. Wcale to nie jest takie niemożliwe. O kogo pytać? Masz jakieś cechy / czyny na swoim koncie / dokonania lub inne rzeczy które w jakikolwiek sposób wyróżniają Cię z tłumu?
5 września 2010, 00:29 / niedziela
Napewno nie to ,ze zalogowałem sie pare dni temu!!!! i teraz Ty będziesz mnie WERYFIKOWAŁ!!!!!Młody przestań!!!Byłeś na AVI!!!to kolol Lublina a lata juz nie pamiętam ok.1975 moze!!!!Przestan pier.......ić!!!Byłeś ze dwa razy w Starogadzie Gdańskim,choc wątpie,ga zamknięto stadion,i teraz grasz kibica!!!!
5 września 2010, 00:31 / niedziela
AMYSWOJELECHIA
5 września 2010, 00:21 / niedziela
Dla Ciebie z 29.listopada 2009 to faktycznie WYROCZNIA!!!!!NAWET nie wisz kto to był i jest!!!!!!!!!Nie zastanawialiście sie nigdy ? WY WSZYSCY !!!!!Dlaczego PAN Tangens i inni nie wypowiadają sie na temat tego Wasz smiesznego protestu,czemu oni i inni mają inne tematy na tym forum w d.....e!!????od pewnego czasu!!!!???Jezeli mózg Wam jest na cos przydatny to pomyślcie!!!!

Ja myśle,że nie wypowiadali sie na forum bo ciebie wczesniej nie było.Lub druga opcja dostali zakaz pisania na forum od ciebie.Dobrze rozkminiam ??
1 ..... 17 18 19 20 21 ..... 25
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021