Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Rozbił się samolot z Lechem Kaczyńskim na pokładzie

strona 20/25

5 września 2010, 00:31 / niedziela
To jest temat o katastrofie Smoleńskiej! NIE o proteście i NIE o panu Tangensie!
z panem(jak piszesz)Tangensem mieszkaliśmy po sąsiedzku,bo ja na ZT a,on to pewnie wiesz gdzie i pewnie wiesz gdzie teraz mieszka... i prośba nie sugeruj co on moze myśleć o czym...
5 września 2010, 00:33 / niedziela
A tak na marginesie!!!!To co sam nie możesz czy nie umiesz sprawdzić!!!????Jezeli jestem kibicem Lechii od iluś tam lat to mogę mieć inne zdanie a jak nie to jestem oszołom!!!!!Jesteś dla mnie krótki!!!!!Pamiętasz chociaż Słuposk?????
5 września 2010, 00:38 / niedziela
Super!!!Powiedziałem Tangensowi lub innym ,ze na temat samolotu lub protestu proszę >morda w kubeł< i pan Tangens ,co jest teraz w Swinoujsciu<powiedział mOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To ja CI powiem!!!!Ty masz mózg i dobrze rozkminiłeś!!!!!!Jesteś Wielki!!!
5 września 2010, 00:46 / niedziela
I co ,jak teraz troszke się odkryłem,uwiarygodniłem,to moje zdanie na temat oszołomstwa coś wiecej znaczy czy tez Wasze kryteria to akceptują!!!???
5 września 2010, 00:48 / niedziela
Bardzo byś się zdziwił, gdybyś wiedział na jakich meczach Lechii się meldowałem. No, 1975 to ja dopiero na mecze chodziłem, jeździć zacząłem ciut później. Ale o ile się nie mylę, to Tangensa już wiele lat na Lechii nie ma, a generalnie - wyemigrował chłop. Ale może znasz jeszcze kogoś? I nie wychylaj się z Wolfem, bo nie żyje, ale może "M" ze starego Chełma? Od kilku lat się nie udziela, ale na T 29 bywa i zapewniam Cię, pamięć ma dobrą. Jak jesteś z tego rocznika na pewno on na pewno Ciebie kuma.
5 września 2010, 00:50 / niedziela
Widzisz brachu!! mnie moze ten lub inny kuma ale Ciebie nie!!!!
5 września 2010, 00:51 / niedziela
uwiarygodnił sie! :)))))))))))))))))))))) Tangens=as z rękawa :)))))))))))))))))))))
5 września 2010, 00:54 / niedziela
To moze Ty sie uwiarygodnij?????Dlaczego ja mam mówić ,ze nie jestem wielbłądem????
5 września 2010, 00:56 / niedziela
nie musze :) nie prowadze kampanii anty... na forum internetowym :)
5 września 2010, 00:58 / niedziela
Bardzo byś się zdziwił. Ale mam dla Ciebie niespodziankę. W poniedziałek skołuję jakiś telefon i podam Ci jego numer. Możesz zadzwonić. Ale będą miał do Ciebie parę pytań. Takich sprawdzających, bo zasłanianie się kimś kogo zna się głównie z forum to (kilka ciekawych osób na Lechii nie ma o nim pojęcia, bo na internet nie zaglądają, a w realu Tangens taki straszny kozak raczej nie był, to raczej słaby sposób weryfikowania się.
5 września 2010, 01:01 / niedziela
Jakiej anty........?????jezeli o to chodzi to cytowałem wypowiedzi pisowskiego góru!!!!!!!Panów ,Kaczyńskiego,Maciarewicza,Nowaka,Poncyliusza,Miga lskiego!!!!co jeszcze chłopie?????to sami Wasi ludzie,mozna powiedzić Kwiat PiS-u!!!!
5 września 2010, 01:04 / niedziela
No jezeli dla Ciebie i paru Tobie podobnych p.Tangens to gal anonim to dalej widze Was i Tobie podobnych!!!!
5 września 2010, 01:05 / niedziela
Wasi ludzie??? nienawiść tobą kieruje i nie myślisz! to nie moji ludzie!
5 września 2010, 01:05 / niedziela
Maciarawicza :)
A ten Nowak to chyba kwiat PO
5 września 2010, 01:08 / niedziela
Podaj te telefony i ja Ci podam!!!no to mamy kozaków!!!!Tangens to stary i mało kto o nim słuszał!!!!Panie Mroczek coś Pan w tej Lechii mało zdziałał a dopiero ten 1947 to dopiero wiracha!!!!!!od zeszłego roku jest zarejestrowany!!!!!
5 września 2010, 01:10 / niedziela
Przeczytaj jeszcze raz mój wcześniejszy wpis. Dokładnie. Aż zajarzysz co napisałem.

Tangensa wielu zna z forum. Ja osobiście z realu - nie, choć największych wariatów z tamtego okresu albo znam, albo o sobie słyszeliśmy.

Szczegóły - w poniedziałek. Jeśli zadzwonisz.
5 września 2010, 01:17 / niedziela
Jak mam dzwonić jak wiraszko nie podałeś numeru!!!!!jestem otwarty na takie WERYFIKACJE ale co zrobisz jak sie okarze ,ze to Ja jestem ten WIERNIEJSZY!!!!!!Głupio!!!!ale czekam, na numer!!!!no i nie zapomnij o Wałbrzychu!!!!!co wdedy każdy miał??????
5 września 2010, 01:19 / niedziela
jam jest ten wierniejszy:)))
5 września 2010, 01:24 / niedziela
Ale co wtedy każdy miał????? co jeżeli moje będzie na wierzch??????Moje zdanie o Kaczyńskim będzie miało inny wymiar????Odpowiedz jeden z drugim!!!
5 września 2010, 01:26 / niedziela
Jednak nie chwytasz tego, co się do Ciebie pisze. No to jeszcze raz:

W poniedziałek skołuję "jednodniówkę". W jakiej sieci chcesz - play, heyah, ornage - co Ci odpowiada. Podam ten numer w tym temacie, jak zauważę Twoją aktywność na forum.
Pogadamy, powspominamy... chyba jest co, skoro wspominasz o Wałbrzychu. Chodzi Ci o ten wyjazd z ganiankami między działkami? Ależ to rok 1983 czy 84, czasy niemal nowożytne jak dla nas, starych wyjadaczy. Byłem, byłem.
5 września 2010, 01:27 / niedziela
Moje serce jest biało-zielone!!!!a wasze????????A co było!!!i gdzie był młyn na meczy z Dąb Dębno?????jaki obstawiano wynik?????dzień w cześniej jaki był mecz?????????Jaki był wynik????o ile przedłuzono???????Cwaniaczki!!!!
5 września 2010, 01:30 / niedziela
Kto dla Lechii strzelił gola i ja to było?????(nie z internetu proszę!!!!
5 września 2010, 01:31 / niedziela
:)
5 września 2010, 01:33 / niedziela
Kto i gdzie siedział na Widzewie??????Jak to było???????proszę dalej cwaniaczki!!!!i teraz ja Was weryfikuje!!!!Z kim graliśmy w Starogadzie Gdańskim???co było w Słupsku??????co w Sycewie??????Dalej?????
5 września 2010, 01:33 / niedziela
AMY SWOJE...zmień nick i przestań chlać! w sumie można to pociągnąć,bo bk coraz większa z każdym twoim postem :)
5 września 2010, 01:34 / niedziela
Play, heyah, orange

- czekam na Twoją decyzję
5 września 2010, 01:35 / niedziela
Marnie!!!!!!ale co moje zdanie jest teraz inne??????PiS to oszołomstwo!!!!aqle co weryfikować dalej chcecie????to może Szczecin i mecz z Paprykarzami!!!!!Smiało!!!!
5 września 2010, 01:40 / niedziela
Dla przypomnienia!!!!!1-5!!!! baty!!!!to moze Ty chlejesz!!!Daj chociaz jeden przykład to Ci zaraz powiem bo o......1.45 ide spać!!!!Twój jakiś wyjazd,innaczej Nasz wyjazd!!!!Bo tam gdzie Lechia tam Ja!!!!!
5 września 2010, 01:42 / niedziela
92 puchar PL-wyjazd,sierpień. zkim? gdzie? jaki wynik? :)))
5 września 2010, 01:42 / niedziela
Masakra :))))))))))) AMYSWOJE można liczyc na twoja aktywnosc na forum w przyszłosci ?? jak tacy życiowi ludzie jak ty sie będa tu wypowiadac,to forum napewno ruszy z kopyta
5 września 2010, 01:44 / niedziela
Czyli telefon nie jest według Ciebie dobrym sposobem udowodnienia sobie czegokolwiek?
CZEKAM na Twoją decyzję - w co się zaopatrzyć.

A wiesz, z tym Szczecinem może być ciekawie. Chodzi Ci o mecz na którym była jedna z największych ganianek po mieście? Czy może o ten, na który podróż skończyła się szybciej? A wiesz, że wszystkich zawrócono, a ja byłem?

Jak strzelasz takimi pytaniami, to coś wiesz. Zatem - zapraszam do telefonu. podaj sieć. I wyluzuj, nerwa złapałeś, gotujesz się. Polityka Ci nie służy.
5 września 2010, 01:45 / niedziela
Wy bedziecie mnie weryfikować!!!!!!To moze ja Was zweryfikuje!!!!????Szanuje Ciebie 1947 za bycie na wyjazdach ale za próby mnie weryfikowania......tu troszke przegiełeś.Ja moge Ciebie weryfikować!!!
5 września 2010, 01:49 / niedziela
Podaj tę sieć. Ty będziesz wiedział z kim rozmawiasz, a nie jestem dla Ciebie anonimowy. I ja się dowiem kim jesteś. Będzie łatwiej znaleźć consensus.
5 września 2010, 01:51 / niedziela
spieprzaj dziadu...na onet! :))))))))))))))))))) i zmień nick!
5 września 2010, 02:01 / niedziela
To jest Twoja odpowiedz??? czy Twojego prezydenta????A moja sieć to ORANGE!!!!tak jak powiedziałem ide spać!!!A tak na dobranoc..jaki temat założył Tangens??????
5 września 2010, 02:10 / niedziela
OK, Orange. W poniedziałek włączę jakąś jednodniówkę.

Kto jaki temat zakładał - to nie moje poletko, na ten temat się nie wypowiadam. Tak ostatnio sobie siedzę przy internecie, ale moje życie to raczej w realu się toczy. Stąd też stwierdzenie o Tangensie - chłop zniknął dawno, na tyle dawno, że wielu go nie zna. I to takich, którzy jeździli w latach 80-tych. Ale udzielał się na forum - dlatego powoływanie się właśnie na niego jest łatwe. Każdy to może zrobić. Stąd moje pytanie o kolegę "M" ze Starego Chełma, na które nie raczyłeś odpowiedzieć. A "M" w tamtych czasach był osobą, którego na Lechii znali wszyscy jeżdżący na wyjazdy. A dlaczego - jeśli wówczas jeździłeś to MUSISZ wiedzieć.
5 września 2010, 10:52 / niedziela
Nigdy nie podwazylem faktu ze to byla tragedia zginela Polska elita co nie przeszkadza twierdzic ze byl to najgorszy prezydent. Podporzadkowal urzad glowy panstwa parti ktora swoimi pogladami i sposobem dzialania niczym nie rozni sie od komuszkow.
5 września 2010, 11:32 / niedziela
"M" znali również niejeżdzący:)))
5 września 2010, 11:46 / niedziela
zarzadlg: wiesz na czym polega problem?
Otóż Kaczyński miał swoje wady. Ma je również PiS (i to wiele, oj wiele). Natomiast propaganda narobiła takiej wody z mózgu że wielu się wydaje, iż PO jest cacy, jest fajna i w ogóle.
A jak wejdziesz w szczegóły, zaczniesz się interesować tym, co robią, wychodzi że jest to banda takich skurwysynów jakich w Polsce jeszcze u władzy nie było.

Że zacytuję ichniego klasyka, Grzecha S.:
- Jak chcesz zarabiać pieniądze, idź do biznesu, a jak interesują cię prawdziwe pieniądze, weź się za politykę.

PO to partia, która dla własnych (często indywidualnych) korzyści zrobią WSZYTKO. Rozumiesz? WSZYSTKO.
Jak pięknie rozegrali katastrofę? Zawłaszczyli państwo. Teraz dobierają się do telewizji i już będą nie do ruszenia. Maja opanowane sądownictwo, policję, wojsko, media, są poobsadzani na wszystkich stanowiskach w przedsiębiorstwach w których państwo ma jeszcze jakiś udział. Tylko firmy współpracujące z nimi dostają kontrakty (stadiony, autostrady, ba, nawet wywóz śmieci) Są wszędzie.

Kto tego nie widzi, ten omamiony, oślepiony.
5 września 2010, 11:59 / niedziela
Paranoja i Schizofrenia
5 września 2010, 12:04 / niedziela
1947
A czy w ktoryms miejscu powiedzialem ze podoba mi sie PO ze akceptuje to co robia?? Nie przypominam sobie. To ze jade po PiSuarach nie jest jednoznaczne z tym ze popieram PełO.

PS. Do AMYSWOJE tak sie sklada ze wiem to i owo i kolega 1947 chyba nie musi sie uwiarygodniac przed toba:)
5 września 2010, 12:35 / niedziela
DZIĘKUJEMY!!! DZIĘKUJEMY!!! DZIĘKUJEMY!!!

Idealny wątek na niedzielno-kacowy poranek :D Dawno się tak nie uśmiałem. DZIĘKUJEMY!!!
5 września 2010, 22:04 / niedziela
Te forum to bardzo ale to bardzo specyficzne forum dyskusyjne.Prześledziłem dziś troszke historie w róznych wątkach i pare rzeczy rzuca sie w oczy.
---Nie mozna miec innego punktu widzenia niż GRUPA ADORACYJNA
---Wazną sprawa w odmienności swojego zdania /obojętnie czy mądre czy głupie/jest data rejestracji
---Weryfikacja rozmówcy gdy ma on inne zdanie/ciekawe ,bo jak ma słuszne,to nie musi być weryfikowany
---o jakości zdania decyduje ilość wyjazdów
---odmiennośc w zdaniu wiąże sie z wyzwiskami/sp.....laj,wyp.....laj,jesteś głupi itp.
---Stary ,zweryfikowany formułowicz może mieć swoje zdanie/nie wazne czy mądre czy głupie/
---kompletny brak tolerancji
Kultura na forum jest......a w zasadzie jej nie ma.
Ja cenie wszystkich bo wychodze z założenie ze wszyscy są kibicami Naszej Lechii i JĄ KOCHAJA.
Zawsze pisze nicki formułowiczów z wielkiej litery.
Jako formuła forum kazdy moze miec inne /swoje/zdanie bo nie jesteśmy w Kościele gdzie wszyscy mówią to samo w trakcie np.Koronki.
Ja jeszcze raz deklaruje ,ze jestem kibicem NASZEJ LECHII i tez chce by była WIELKA!!!!!
5 września 2010, 22:31 / niedziela
Widzę, że ochłonąłeś.

Jutro podeślę Ci ten numer. Jest pewien, bardzo łatwy sposób na wzajemną weryfikację kim jesteśmy.

A tak w temacie tytułowego wątku, który nas tu spiknął

odnośnik
5 września 2010, 22:42 / niedziela
Widzisz Ciebie szanuje bo nawet mamy odmienne zdanie to mimo wszystko nikt do nikogo /w odroznieniu/od niktórych /nie uwywasz słów typu SPIEPSZAJ DZIADU!!!!
5 września 2010, 22:45 / niedziela
I co wtedy będe miał prawo miec odmienne zdanie??????I to mi sie w tej całej sprawie nie podoba i nie pasuje!!!
5 września 2010, 22:50 / niedziela
Ja Ci powiem kim jestem!!!Jestem gdańszczaninem i kibicem Lechii.A to ,ze mam inne zdanie od innych to trudno!!!
5 września 2010, 23:00 / niedziela
Jesteśmy na forum kibicowskim? Chciałbyś, by w imieniu - co by nie było - kibiców wypowiadał się jakiś troll?

Jak na zasranych forach, gdzie najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy nie mają pojęcia o temacie na który się wypowiadają?

Życie kibicowskie to taka specyficzna nauka życia. Jak ją przechodzisz, to wiele spraw zaczyna być bardziej zrozumiałych. Kto najwięcej wie o działaniach policji (wcześniej -milicji)? Gangsterzy i kibice. Kto wie jak wpływać na tłumy? Politycy i kibice (ale tylko ci z pierwszej linii). Kto wie coś o chrypce po śpiewaniu? Artyści i kibice, przynajmniej ci drący ryja. I tak dalej.
Dla niektórych kibicowanie to nauka polityki. Zgody, kosy , układy... To też potrafi wiele nauczyć.
Mam nadzieję, że już wiesz, do czego piję.
5 września 2010, 23:05 / niedziela
Nie rób sobie kłopotu i kosztów bo pogadać mozemy tutaj i nasze wpisy /zweryfikują/ nas.Nie będe/sorry/udawadniał ,ze nie jestem wielbłądem.To troszke ponizej mojej godności.Nie bym dygał czy peniał bo tak ktoś to moze odczytac tylko pachnie to minionym okresem i co mi najbardziej nie pasuje =furtka do swobodnej wypowiedzi.A to jest forum i każdy jest równy gdy sece ma biało-zielone.A to co pisałem wczoraj to nie usłyszane czy wyssane z palca fakty.
5 września 2010, 23:28 / niedziela
Widzisz, sam napisałeś o Biało - Zielonym sercu. Wyłapałem już jednego takiego, który kibicem jest co najwyżej okazjonalnym (tu nie piję do Ciebie, Ty podejmujesz temat, choć był moment, że wątpiłem w Twoje intencje).

To teraz wyobraź sobie taką sytuację, że na internecie w sprawach stricte kibicowskich kolesia, który zaliczył setkę wyjazdów poucza jak jeździć gostek, który dupy poza Traugutta nie wychylił. No, może pojechał do Gdyni, ale nie w 83 by zdobyć górkę.
Śmieszne, prawda?

To nie jest temat o kibicowaniu, ale o tym, jak pojmujemy świat, który nas otacza. Możemy się różnić, choć osobiście boli mnie że wielu z nas nie widzi kim są ludzie z PO. Bo znaczy, że nawet gdy dostajemy od nich kopa, to się niczego, jako społeczność, nie uczymy. Akcja widelec, akcja aresztów dla transparentów (tu ciężej będzie winę PO udowodnić, ale tez maczali w tym swoje lepkie paluszki) - było tego więcej (Kuchar jak myślisz, z kim jest poukładany?).

Dla równowagi: PiS z ziobrowymi sądami 24-godzinnymi też jest na odstrzał. Mimo, że choć zamiast uderzyć w nas te sądy przede wszystkim były zmorą wypitych kierowców rowerów.
1 ..... 18 19 20 21 22 ..... 25
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023