Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Rozbił się samolot z Lechem Kaczyńskim na pokładzie

strona 21/25

6 września 2010, 08:06 / poniedziałek
Fakt,ze nasze tu rozmowy trochę odbiegają od przewodniego tematu ale ciesze się ze nie "wpasowałeś się" do ogólnych tendencji w momencie gdy Twój konwersarz ma nieco inne zdanie.
Oczywiście,ze wieloletniemu kibicowi,nie można mówić czy wmówić co ,kiedy i jak ma robić.Całkowita zgoda.
Tu jednak nie był temat czysto kibicowski tylko nazwijmy go polityczny.Gdzie jak sam wiesz Polska jest podzielona dość równo.
Nie jestem wpatrzony w ludzi PO lecz w chwili obecnej nie dostrzegam alternatywy na naszej scenie politycznej.Drażni mnie założenie ,ze"ja i tylko ja mam racje" nie tylko politycznie ale generalnie.Przewijał i nadal przewija się tu na forum temat "kolorowych"zawodników.I tu też pewni formułowicze już tak z założenia lub by dobrze wyglądać przed innymi ,od razu stawiają ich na "spalonym".
Inny drażniący mnie temat to "zapatrzenie" w zgody.Strasznie przeżyłem ostatni mecz z Wisłą "u nas".Myśle,ze jak kocha się jeden klub to trudno kochać pół ligi równie mocno.Nie rozumiem też podejścia niektórych do naszych wyników.Słyszy się czasami ,ze "nie interesuje mnie w której gramy lidze"!?Jak dobrze pamietam te wszystkie lata w II lidze gdy prawie co roku byliśmy drudzy a to wykolegował nas Widzew,Gwardia,sraka to przecież naszym marzeniem był awans.Z drugiej strony zaprzeczeniem sportu jest "tu mi wisizm".Jest jeszcze pare irytujących spraw ale tak jak na wstępie ,nie jest to temat temu poświęcony.
6 września 2010, 17:12 / poniedziałek
Jesteś gotów? Ja - tak.
6 września 2010, 21:35 / poniedziałek
odnośnik I takie pytania powinny byc glosno zadawane przez znanych ludzi

AMYSWOJE jak wytrzezwiałes to odrazu inny człowiek :)
6 września 2010, 21:51 / poniedziałek
Ciesze sie ze zostało to docenione !
6 września 2010, 23:23 / poniedziałek
AMYSWOJELECHIA - jestem (23:30). Jak coś - zapraszam do rozmowy.

A w temacie: ciekawe dlaczego odpowiedź będzie brzmiała "nie", czy też raczej jej nie będzie wcale, co wyjdzie na jedno:
odnośnik
6 września 2010, 23:42 / poniedziałek
Temat zajebany troche wiec odkopuje :
Kręcony jeszcze za życia Litwinienki film, opowiada o kulisach działania rosyjskich służb specjalnych. Pokazano w nim między innymi bunt grupy funkcjonariuszy Federalnej Służby Bezpieczeństwa, niegdyś KGB, w tym Aleksandra Litwinienki. Przed kamerami telewizji ujawnili oni kryminalne metody rosyjskich tajnych służb.

Bunt. Sprawa Litwinienki
1:44:51
odnośnik
-------------------------------------------------- --------------------------------------------
6 odcinek serialu szpieg o naszym super szpiegu Marianie Zacharskim dla tych co nie oglądali,lub nie slyszeli o ,,OLINIE'' film może okazac sie momentami szokujący.To dowód,jak rosyjskie macki daleko moga sięgac.
ps.Szkoda,że tvn juz nie puszcza seriali o podobnej tematyce
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
Niestety w 6 czesciach :(
7 września 2010, 08:58 / wtorek
odnośnik
Tu lepsza jakość i w całości. A do tematu lepiej by pasował "czy leci z nami pilot"
7 września 2010, 11:34 / wtorek
Do:1947-muszę powiedzieć ,ze dobrze mi się z Tobą wymienia poglądami i spostrzeżeniami lecz z przykrością musze stwierdzić ,ze ostatnio dość zmienił mi się harmonogram dzienny(coś jednak trzeba robić by żyć),ze nie zawsze jest możliwe bym był aktywny.

Z drugiej strony zaóważyłem,ze śledząc tematy różnych wątków sprawy sensu^stricte piłkarskie i sportowe przechodzą w watki a to polityczne,społeczne lub kulturowe.A ja już czekam co zaprezentuje Nasza Biało-Zielona Jedenastka .
pozdrawiam Cię
7 września 2010, 11:57 / wtorek
jar
7 września 2010, 09:19 / wtorek
Generalnie to forum pomału zrobiło się nie forum Lechii, ale forum o murzynach, samolotach,knajpach itd. jakoś nikt nie dyskutuje w tematach czysto sportowych, wystarczy zobaczyć wątek Lechia -Bełchatów....toć już znika z 1 strony:)
jacaraca
7 września 2010, 11:17 / wtorek
Dokładnie jak prawisz jar. Dodałbym jeszcze tylko że tematy kibicowskie również pomalutku w mniejszośći.
Wina leży głównie po stronie modów czy adminów, zwał jak zwał, wiadomo o co cho. Zamiast wykasowywać debilne wpisy, przenosić nielechijne tematy do luźnych gadek to zostawiają pożywke dla trolli, napinaczy, podstawionych nicków i innych hujogłowych.
Jak kiedyś czytało się od dechy do dechy to teraz sporadycznie, wybiórczo;) o wpisach nie wspomnę. Coraz mniej starych forumowiczów i normalnych wpisów na poziomie, więc chyba czas OLAĆ TO FORUM I PRZENIEŚĆ SIĘ NA LECHIA NET CZY INNA OPCJE. Już dłużej nie da rady czytać wpisów Boldiego i jego mutacji, rrgg czy innych wszystkowiedzących nic:P O problemach technicznych tej strony też trudno nie wspomnieć, teraz nawet przy tym wpisie jak chce coś poprawić wstecz to mi kasuje tekst, huj nieważne.

MAM TYLKO PROŚBE DO CHŁOPAKÓW Z LP: NIE ODPISUJCIE TYM KRETYNOM BO I TAK NIE ZROZUMIEJĄ, SZKODA WASZYCH STARAŃ, WYSTARCZAJĄCO DUŻO CZASU POŚWIĘCACIE BEZINTERESOWNIE NA KWESTIE KIBICOWSKIE ŻEBY SIĘ UŻERAĆ Z LUDŹMI CO NIE MAJĄ POJĘCIA O SYTUACJI, NIE CHCĄ JEJ ZROZUMIEĆ BO WOLĄ JĄTRZYĆ, A REALIA WYJAZDOWE ZNAJĄ Z TV I GAZET:D

Aejaejao!!!
7 września 2010, 11:59 / wtorek
Jeśli chcesz pogadać, tak byśmy wiedzieli, kim jesteśmy, daj znać. Jakiś telefon zorganizowałem. Uwiarygodnimy się przed sobą. Jakąś najbliższa godzinkę będę w okolicy komputera.
7 września 2010, 12:01 / wtorek
jar
7 września 2010, 09:19 / wtorek
Generalnie to forum pomału zrobiło się nie forum Lechii, ale forum o murzynach, samolotach,knajpach itd. jakoś nikt nie dyskutuje w tematach czysto sportowych, wystarczy zobaczyć wątek Lechia -Bełchatów....toć już znika z 1 strony:)
jacaraca
7 września 2010, 11:17 / wtorek
Dokładnie jak prawisz jar. Dodałbym jeszcze tylko że tematy kibicowskie również pomalutku w mniejszośći.
Wina leży głównie po stronie modów czy adminów, zwał jak zwał, wiadomo o co cho. Zamiast wykasowywać debilne wpisy, przenosić nielechijne tematy do luźnych gadek to zostawiają pożywke dla trolli, napinaczy, podstawionych nicków i innych hujogłowych.
Jak kiedyś czytało się od dechy do dechy to teraz sporadycznie, wybiórczo;) o wpisach nie wspomnę. Coraz mniej starych forumowiczów i normalnych wpisów na poziomie, więc chyba czas OLAĆ TO FORUM I PRZENIEŚĆ SIĘ NA LECHIA NET CZY INNA OPCJE. Już dłużej nie da rady czytać wpisów Boldiego i jego mutacji, rrgg czy innych wszystkowiedzących nic:P O problemach technicznych tej strony też trudno nie wspomnieć, teraz nawet przy tym wpisie jak chce coś poprawić wstecz to mi kasuje tekst, huj nieważne.

MAM TYLKO PROŚBE DO CHŁOPAKÓW Z LP: NIE ODPISUJCIE TYM KRETYNOM BO I TAK NIE ZROZUMIEJĄ, SZKODA WASZYCH STARAŃ, WYSTARCZAJĄCO DUŻO CZASU POŚWIĘCACIE BEZINTERESOWNIE NA KWESTIE KIBICOWSKIE ŻEBY SIĘ UŻERAĆ Z LUDŹMI CO NIE MAJĄ POJĘCIA O SYTUACJI, NIE CHCĄ JEJ ZROZUMIEĆ BO WOLĄ JĄTRZYĆ, A REALIA WYJAZDOWE ZNAJĄ Z TV I GAZET:D

Aejaejao!!!
7 września 2010, 21:40 / wtorek
jacaraca napisał że jar napisał:

Generalnie to forum pomału zrobiło się nie forum Lechii, ale forum o murzynach, samolotach,knajpach itd. jakoś nikt nie dyskutuje w tematach czysto sportowych, wystarczy zobaczyć wątek Lechia -Bełchatów....toć już znika z 1 strony:)
jacaraca

Dokładnie jak prawisz jar. Dodałbym jeszcze tylko że tematy kibicowskie również pomalutku w mniejszośći.
Wina leży głównie po stronie .........więc chyba czas OLAĆ TO FORUM I PRZENIEŚĆ SIĘ NA LECHIA NET

: ) no bez przesady z tym .net :))))
ot ludzie piszą o czym chca i jak chcą, nikt innym nie zabrania zawyżac : )

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
tymczasem

ad rem
CYTAT: " . . . .Doświadczenia III RP powodują, że sformułowanie “nie grajmy…” zapala dla mnie światełko ostrzegawcze. Tak się dziwnie składa, że przez ostatnie 20 lat maskowało ono chęć ukrycia czegoś.

Fraza ta wyrasta z czasów PRL, gdy “nieodpowiedzialni politykierzy i ich otumanieni najemnicy grali…” – tu wstawić odpowiednią kwestię. Przejdźmy jednak do III RP, kiedy to postulat lustracji określony został jako “gra teczkami”. Sensu nie miało to żadnego, gdyż dopiero ujawnienie dokumentacji służb komunistycznych uniemożliwiałoby jakąkolwiek grę pochodzącymi z nich informacjami. Nie o sens jednak chodziło, a o ukrycie informacji. “Nie grać” znaczyło “nie ujawniać” i zachować dla wyłącznego użytku “odpowiedzialnych”. Dotyczyło to nie tylko lustracji.

Od 10 kwietnia słyszymy apele o “niegranie tragedią smoleńską”. Tak naprawdę chodzi o wyjęcie tej sprawy z debaty publicznej. Premier Donald Tusk i jego medialni propagandyści w kółko powtarzają, że to sprawa dla niezależnej prokuratury. W rzeczywistości nawet najbardziej niezależny wymiar sprawiedliwości powinien podlegać społecznemu osądowi choćby w formie publicznej debaty. W tym jednak wypadku mamy do czynienia ze sprawą bez precedensu. W samolocie, na terenie ościennego kraju, z którym łączy nas splot konfliktowych relacji, ginie blisko 100 wysokich dostojników państwowych z prezydentem na czele. Zgoda na przekazanie zbadania przyczyn katastrofy temu krajowi podlega politycznemu osądowi od razu. Jeśli nie mamy o tym debatować – a w wyniku tego podejmować polityczne decyzje – to o czym?

Obrońcy decyzji premiera kazali nam oczekiwać z jej oceną do ujawnienia efektów śledztwa. Czy niszczejący na smoleńskim lotnisku wrak polskiego samolotu, najważniejszy dowód materialny, którego – pomimo naszych monitów – nie udało się dotąd ani ogrodzić, ani przykryć brezentem, nie jest jakąś odpowiedzią? Niezależnie jednak od stanu śledztwa decyzja premiera miała charakter polityczny i tak winna być oceniana.

A tragedia smoleńska wraz z jej okolicznościami winna prowadzić do zasadniczych, politycznych wniosków. . . . " KONIEC CYTATU

o i to jest bardzo zgrabnie ujęte, akuratnie

odnośnik
8 września 2010, 23:14 / środa
ciekawe, 16 sekunda
odnośnik
oraz
odnośnik
13 września 2010, 23:23 / poniedziałek
14 września 2010, 10:34 / wtorek
Widocznie trafili na sęka. Drzewo przed komitet Maciarewicza!
14 września 2010, 16:17 / wtorek
samoloty nie sa przystosowane do uderzania w cokolwiek, nawet jak bociana stukna to zawracaja ;P

ja sie nadal, k***a, pytam, gdzie jest krzyz?!?!?
14 września 2010, 18:02 / wtorek
Tu krzyże nie ma, jest za to Krzysio. Ale jest tez artykuł z 17. kwietnia:
odnośnik
14 września 2010, 20:11 / wtorek
heh tu nie chodzi o uderzenie w brzoze na tym obrazku
odnośnik
teraz mi powiedzcie jak zdołał zrobić beczkę i się rozjebać na grzbiecie ?
po raz drugi
szach i mat : )
14 września 2010, 20:21 / wtorek
Jak to jak? Kaczor zakrzyknął "żywcem nas nie wezmą!", złapał za stery i wylądował :).
14 września 2010, 20:59 / wtorek
Pinochet : powiedz mi jak to zrobil a twoj szach dostanie mata ;D
15 września 2010, 01:33 / środa
tak ? odnośnik
15 września 2010, 18:25 / środa
to by mu ujebało kawałek skrzydła w okolicach zderzenia z brzozą
ale nie całe
po drugie przechył idzie na część ze skrzydłem
więc jak zdołał zrobić beczkę i wyjebać się na grzbiet ?

odnośnik

odnośnik
odnośnik
odnośnik
15 września 2010, 20:45 / środa
wiec? ;>
15 września 2010, 21:36 / środa
Zaraz udowodnią, że tu154 lądują w każdej mgle w każdym lesie a nawet w górach (tak jak wszystkie bombowce świata) i że to ruscy specjalnie wyhodowali superwytrzymałą brzozę żeby strąciła naszego tupolewa(i jeszcze go złapała i przekręciła kołami do góry). paranoja i schizofrenia
15 września 2010, 21:44 / środa
Krzysiu, od kiedy to SOWIECKI Tupolew po RUSKIM przeglądzie jest "nasz"?
Dla przypomnienia: runął w RUSKIM Smoleńsku, podczas gdy ROSJANIE posiadają nową broń potrafiąca zakłócać przyrządy elektroniczne.

A tak w nieco innym temacie: kiedy ostatnio byłeś na meczu?
15 września 2010, 21:51 / środa
A maja broń do machania brzozami?
15 września 2010, 23:09 / środa
Przykład manipulacji Lisa.W ciągu 3 i pół minuty Tomasz Lis wykorzystuje 16 sposobów manipulacji w celu zdyskredytowania prezydenta Kaczyńskiego.
Ile ci dali,hej kurwo ile ci dali:)
odnośnik
odnośnik
4 władza kreuje rzeczywistośc ;]
15 września 2010, 23:58 / środa
Krzysiu: jakiś mecz? W tym sezonie? W poprzednim? Już nie mówię o wyjazdach, u siebie jakiś. Wiesz w ogóle, gdzie jest ulica Traugutta?
16 września 2010, 00:21 / czwartek
Może jeszcze numer karnetu mam ci podać? Na te rundę? Na poprzednią? Na jeszcze wcześniejsze? Zakręt od alei gwiazd jak mnie szukasz , a w przerwach chodzę na kiełbaskę. I co to ma wspólnego z ruską brzozą i najgorszym prezydentem RP?
16 września 2010, 01:46 / czwartek
Z brzozą - nic, ale z twoją obecnością tutaj - dość sporo. Nie jesteśmy na forum wędkarzy morskich ani stronach zbieraczy nalepek od zapałek.

Skoro masz karnecik, to jesteś w plecy? Wiesz o czym mówię? Czy jesteś kłamcą?
16 września 2010, 09:39 / czwartek
Nie wiem? Co mam w plecy?
A co do mojej obecności tutaj to przysłało mnie WSI :P
16 września 2010, 10:02 / czwartek
Odpowiedz na pytanie: masz karnet?
16 września 2010, 10:06 / czwartek
Tak mam karnet.
16 września 2010, 10:09 / czwartek
No to chyba nie zaoszczędziłeś. Wiesz o czym mówię?
16 września 2010, 10:34 / czwartek
Zupełnie nie wiem.
16 września 2010, 10:42 / czwartek
co za gadki ;] lepiej mi powiedzcie gdzie jest krzyz!!!
16 września 2010, 11:00 / czwartek
To teraz mogę Ci powiedzieć, żeś jest zwykłym chujkiem podszywającym się pod kibica Lechii.
Jak chcesz, to chętnie powiem ci to w twarz. Powiedz gdzie i kiedy.

W temacie "Bolek" taka oto między nami odbyła się korespondencja:

1947
3 września 2010, 17:03 / piątek
Gdyby tak googlomann Krisblu2 zechciał zerknąć na nazwisko Jerzego Szylera i co ma ten były kolega z pracy do powiedzenia o Bolku, byłoby gitara.

Że Bolek jest Bolkiem wie już każde dziecko, lecz nie Krzyś niebieski.

Natomiast dowodów na to, że Krzyś jest kibicem wciąż nie ma żadnych.
Byłeś, Krzysiu, na meczu Lechia - Śląsk? O parę szczegółów chętnie bym Cię zapytał...

Krisblu2
3 września 2010, 17:21 / piątek
Akurat wtedy o ironio byłem we Wrocławiu :)
A tak wracając do tematu to zasługi Wałęsy są tak wielkie, że mógłby być Bolkiem, Lolkiem a nawet Tosią :). I tak żaden żyzek czy cyckiewicz tego nie zmiani.

Z TEGO WYNIKA, ŻE KŁAMIESZ TERAZ, ALBO KŁAMAŁEŚ WCZEŚNIEJ
albo masz karnet i jesteś w plecy, bo nie byłeś na meczu Lechia - Śląsk, albo go nie masz i nie za bardzo wiesz o co cię pytałem, bo zapomniałeś coś już raz napisał.

czyli: chuj jesteś zwykły. A raczej niezwykły.
16 września 2010, 11:25 / czwartek
odnośnik
na meczu nie byłem, w plecy nie jestem, wiem że tego nie ogarniesz swym ciasnym rozumkiem.
jeszcze coś ?
16 września 2010, 11:38 / czwartek
zjebales, powinno byc na tle gazety polskiej
16 września 2010, 11:41 / czwartek
Macie na komendzie oryginały, czy to tylko zrobiony na szybko wydruk?
16 września 2010, 11:51 / czwartek
Żebyś człowieku wiedział co mamy na komendzie to byś się bał wychodzić z domu :)
A swoją drogą brnij dalej :D
16 września 2010, 12:07 / czwartek
Dobra. Jesteś leszczem, gotowym stwierdzić, żeś pies.
Z twoim bywaniem na meczach Lechii gotów jestem stwierdzić, że może i chadzasz, być może służbowo. Co nie zmienia postaci rzeczy, że na niwie sportowej chętnie bym sobie z tobą POrozmawiał.
To, że masz spaprany mózg przez POparanców to czuć, no cóż, nie ciebie jednego taka przypadłość dopadła. Ale to juz tylko twój problem.

A tutaj coś od twojego guru i jak najbardziej na temat:
odnośnik
16 września 2010, 22:00 / czwartek
Krzysiu, nie obgryzaj więcej paznokci !!!
16 września 2010, 23:27 / czwartek
Niedługo po zamachu pisałem,że ludzie sie wkurwia i zaczną wychodzic na ulice.To już sie zaczyna dziac .Tusk chyba tez stosuje sie do jednego ze stwierdzeń lenina,że najłatwiej sie rządzi narodem skłóconym,jeśli tak jest to daleko na tym nie zajedzie.Jazda z tą kurwą :)
17 września 2010, 12:28 / piątek
17 września 2010, 16:26 / piątek
fotyga i kaczynski aj waj :D

na tego typa to patrzec nie moge, nie mowiac juz o sluchaniu
19 września 2010, 23:16 / niedziela
Nie wiem czy było
odnośnik
20 września 2010, 22:37 / poniedziałek
20 września 2010, 22:44 / poniedziałek
4 października 2010, 11:23 / poniedziałek
Nowy prezio i nowe spojrzenie kto jest dobrym Polakiem:
odnośnik
1 ..... 19 20 21 22 23 ..... 25
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.515