Gdańsk: środa, 17 kwietnia 2024

Rozbił się samolot z Lechem Kaczyńskim na pokładzie

strona 3/25

10 kwietnia 2010, 12:15 / sobota
[*] R.I.P. Dla Arkadiusza Rybickiego i Macieja Płażyńskiego . [*]
Ogarnijcie się ludzie . Nie ważne jak rządzili.. ważne to że byli ludźmi.. takimi jak każdy z nas.. Trochę szacunku .
I jestem za tym aby dziś się spotkać o 17 na stadionie i zaśpiewać hymn polski..i uczcić pamięć tych wszystkich ludzi. [*]
10 kwietnia 2010, 12:15 / sobota
Brak słów!!!! Zal i Smutek....
Współczucia dla rodzin! [*]
10 kwietnia 2010, 12:18 / sobota
Ból, smutek, przygnębienie i nie dowierzanie. Zginął kwiat polskiej inteligencji, w tym samym miejscu co 70 lat temu. Historia brutalnie się z nami obeszła.

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.......
10 kwietnia 2010, 12:20 / sobota
Wielki dramat.ńiech odpoczywają w pokoju.Simek i ta morda błagam wyloguj się chocaż na ten najbliższy tydzień.Zygac się chce.Wsydu Waśc oszczędż!
10 kwietnia 2010, 12:23 / sobota
[*]
10 kwietnia 2010, 12:24 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
10 kwietnia 2010, 12:24 / sobota
dlaczego jaruzelski nie polecial ? hmm w sumie wydaje sie to kompletna bzdura i czyms absolutnie niemozliwym, ale jest bardzo wiele osob, ktore uwazaja, ze to rosja jest sprawca tej katastrofy hm
10 kwietnia 2010, 12:25 / sobota
[*] żal serce ściska
10 kwietnia 2010, 12:25 / sobota
10-04-1940 i 10-04-2010 [*]
10 kwietnia 2010, 12:26 / sobota
lista osób na pokładzie, sporo porządnych osób
odnośnik
10 kwietnia 2010, 12:28 / sobota
[']

niepojęte
10 kwietnia 2010, 12:29 / sobota
Ogarnijcie się, Polska straciła nie najważniejszych ludzi w państwie.

[']
10 kwietnia 2010, 12:34 / sobota
Ogarnijcie się, Polska straciła nie tylko Prezydenta, ale także najważniejszych ludzi w państwie.

[']

przepraszam za błąd w poprzednim poscie
10 kwietnia 2010, 12:46 / sobota
[*]

mod - zablokuj dostęp do tego fora takim idiotom jak simek. I po IP też, bo nicka zmienią.

Poglądy polityczne odchodzą w tym momencie na bok. To jest qrwa nieprawdopodobne!!!!! W historii tylko 1 prezydent RP zginął - dziś kolejnych dwóch: Kaczyński i Kaczorowski.
10 kwietnia 2010, 12:48 / sobota
Cześć ICH pamięci!
Niech spoczywają w pokoju!

ps. do "mądrych inaczej" nie głosowałem na Pana Prezydenta, ale twierdziłem,że to Nasz Prezydent, bo Polacy Go wybrali i dlatego należy mu się szacunek;
zresztą nieistotne są tu moje sympatie czy antypatie polityczne, bo zginęło też tam wielu innych porządnych ludzi...
10 kwietnia 2010, 12:49 / sobota
Śp. Maciej Płażyński na Mszy św. za Biało-Zielonych u O.O Cystersów w Oliwie.
04.03.2010r.

odnośnik
10 kwietnia 2010, 12:54 / sobota
telefony w dłoń ludzie,informować całą BiałoZieloną Brać
T29 godz.17ta
oddajmy hołd wszystkim ofiarom w tym Maćkowi Płażyńskiemu i Arkowi Rybickiemu
[*]
10 kwietnia 2010, 12:59 / sobota
Tak więc do 17 !
[*]
10 kwietnia 2010, 12:59 / sobota
Tragedia całej polski.
Spoczywajcie w pokoju.
10 kwietnia 2010, 13:00 / sobota
o 21ej w Katedrze msza św., jutro o 12ej w Mariackim.
10 kwietnia 2010, 13:02 / sobota
Ludzie. Ogarnijcie się bo robicie chlew. straciliśmy wiele ważnych ludzi a wy kompromitujecie nas,, kibiców. naprawdę, zastanowcie się co wypisujecie.

po 70 latach podobna tragedia.

[*]
10 kwietnia 2010, 13:04 / sobota
[*]
Niech Lwy się ustosunkują co do tego czy zjawić się o 17 na stadionie by oddać cześć zmarłym. Ja jestem za.
10 kwietnia 2010, 13:07 / sobota
Szok [*]
10 kwietnia 2010, 13:08 / sobota
Wielka tragedia i czarna karta zapisana w historii Ojczyzny... [*]
10 kwietnia 2010, 13:13 / sobota
W samolocie obecna była również ANNA WALENTYNOWICZ [*]
10 kwietnia 2010, 13:20 / sobota
ale jazda :-(
10 kwietnia 2010, 13:22 / sobota
{*}

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
10 kwietnia 2010, 13:26 / sobota
Moderatorze.

Usuń *zupełnie* początek tego wątku.

Wypowiedzi Simka i spółki są wprost wymarzoną okazją, by znowu móc przedstawić nas, kibiców, w złym świetle. Uniknijmy tego.

Nie masz narzędzi? Skontaktuj się z adminem, niech to zrobi z poziomu bazy danych.

Wstyd.
10 kwietnia 2010, 13:37 / sobota
Ludzie jak macie takie poglądy to się chociaż nie wypowiadajcie... Zróbcie to dla tej normalnej i większej większości, którzy potrafią uszanować to że zginęła prawie że elita. Posłowie z pierwszych ław poselskich, prezydent, pierwsza dama, kombatanci. Ale niesmak jak się czytało te posty...
10 kwietnia 2010, 13:45 / sobota
O 17 na T29 [']
10 kwietnia 2010, 13:47 / sobota
17 na T29

żałoba narodowa będzie przez tydzień to znaczy że piątkowy mecz z Ruchem także zostanie odwołany ?
10 kwietnia 2010, 13:51 / sobota
szczerze mówiąc - nie wiem, czy aby napewno nasza świątynia (jakkolwiek byśmy jej nie czcili, to jednak jest stadion piłkarski) jest najodpowiedniejszym miejscem by oddać hołd tym co zginęli - są chociażby kościoły, czy coś

ad kiko7 - z tuym "kwiatem inteligencji" bym nie przesadzał, jakkolwiek - było nie było, śmierć zabrała przedewszystkim głowę państwa, PREZYDENTA RP (nawet Lecha Kaczyńskiego jako takiego, a przedewszystkim właśnie prezydenta, co słusznie gdzieś zauważył verde), szefów sztabu wojska RP, dyplomatów, polityków pełniących istotne funkcje w państwie (jacy by oni nie byli), postaci istotne dla historii wspołczesnej Polski, jak wspomniany Kaczorowski, ale także ich rodziny np. - i co ważne, zginęli też przedewszystkim LUDZIE, Bogu ducha winni, - kto tego nie rozumie i nie potrafi uszanować, świeci jak zgasła świeczka na słonecznym dworze i powienien przynajmniej w poczuciu - jak to zostało ujęte tutaj gdzieś - jakiejkolwiek przyzwoitości chociaż przemilczeć...

a co do samego wypadku - no cóż, poprostu smutna sprawa, cokolwiek by możnabyło jeszcze powiedzieć nie wiem czy byłoby wystarczające

szczególnie szkoda mi wymienianych tutaj Płażyńskiego i Rybickiego, ale także Kurtyki, no i również chociażby matki Kaczyńskich...

szalom

ps. co do Jaruzela - jeśli sie nie mylę o nie miał teraz lecieć wogóle, tylko bodaj w maju, czy kiedy ten sowiecki cyrk z defiladami miałbyć
10 kwietnia 2010, 13:52 / sobota
Czy ty czlowieku nie masz innego rzeczy w glowie niz mecz z Ruchem???????????

Nawet tak nie zartuj dzieciaku!!!!!
10 kwietnia 2010, 14:18 / sobota
Wyrazy szacunku i dla rodzin ofiar....
Będę
10 kwietnia 2010, 14:51 / sobota
Tragedia wielka tym bardziej ze jej skutki dopiero przed nami......
...a zwyczajnie po ludzku żal wszystkich.....
10 kwietnia 2010, 14:56 / sobota
Teraz to juz niewazne kogo z nich lubilem a kogo nie. To ogromna tragedia, szczegolnie dla naszego panstwa. Pokoj ich duszom. Badzcie dzis o 17 na stadionie...
10 kwietnia 2010, 15:19 / sobota
(*) (*) Wieczny odpoczynek...
10 kwietnia 2010, 15:38 / sobota
smutneee... ilu "naszych" vipów z Gdańska zgineło ? tak czytałem liste zaginionych i jestem wstrząśnięty
10 kwietnia 2010, 15:40 / sobota
Setki razy robiliśmy ten samolot na lotnisku w Gdańsku.

To był WRAK.

Same załogi żartowały odnośnie stanu tecznicznego samolotów- ale do dziś były to czerstwe żarty..

Samolot ten był poprostu straszny, nie było sytuacji żeby nie wyladował i ktos nie określił go mianem "grat,wrak, ruina"

Nawet opony w tych samolotach to było troszke gumy - reszta wystajace druty napelnione azotem.

Kazdy mowil ze kiedys ten samolot spadnie.. ale nikt nie myslal ze to naprawde sie stanie..

Wielkie wyrazy wspolczucia dla rodzin zmarłych, i choc ja osobiscie byłem wielkim przeciwnikiem Prezydenta- to szanuje go za reprezentowanie Biało- Czerwonych barw.

Zgineli w drodze, żeby oddac hołd pomordowanym Polakom, i zgineli na tej ziemi.
Czy te okolice Katynia są jeszcze niewystarczajaco przesiąkniete Polska krwią?

Na pokładzie tego samolotu znajdował sie przyjaciel mojego ojca,z którym 3 tygodnie temu w Kirkorze czcili wspólnie 50 urodziny mojego ojca - Leszek SOLSKI - syn zamordowanego w Katyniu żołnierza Polskiej armii. Był na pokładzie gościem zaproszonym na tą Katyńska ziemie.

Nie wróci.
Czcijcie ich pamiec - zasłużyli sobie na to.
10 kwietnia 2010, 15:45 / sobota
szacun dla Boldiego
10 kwietnia 2010, 15:46 / sobota
Tragedia i tyle a dla tych co piszą że to nie była czołówka elity w Polsce to Przypomnę że oprócz Prezydenta RZECZPOSPOLITEJ zginoł cały sztab Wojska Polskiego (z gen szefa sztabu na czele )
Franciszek Gągor
i pozostali dowódcy
Gen. broni Bronisław Kwiatkowski

Gen. broni pil. Andrzej Błąsik

Gen. dyw. Tadeusz Buk

Gen. dyw. Włodzimierz Potasiński

Wiceadmirał Andrzej Karweta

Gen. bryg. Kazimierz Gilarski
Zginął Prezes NBP i Prezes RPP ,dalej Prezes PkOlu i wielu wielu innych ludzi(przepraszam rodziny tych których nie wymieniłem) i uważam że decyzja o odwołaniu meczów jest słuszna i ja jako POLAK byłoby mi wstyd gdybym miał się cieszyć podczas rozgrywek gdy jest taka tragedia
10 kwietnia 2010, 15:50 / sobota
Zielony zielony przede wszystkim to była czołówka opozycji zwlaszcza PIS.
Tym bardziej jak slucham o łzach rozpaczy pewnych polityków to...
Jedno jest pewne ta tragedia "uporządkowala" scena polityczną w Polsce.
10 kwietnia 2010, 15:58 / sobota
Boldi, widze, ze ty z branzy lotniczej, z ktora jestem posrednio zwiazany(malzonka, a wlasciwie malzonka bedzie niebawem i tesciowie). O tym samolocie rowniez slyszalem niejedno. Za politykami nie przepadalem, ani za pisem ani za po ani za innymi. Ale to tragedia przede wszystkim dla naszego kraju. To tragedia dla rodzin tych co zgineli. Wielka tragedia jest takze strata tak wyszkolonych ludzi(nasz sztab wojska). Brak slow :(
10 kwietnia 2010, 16:04 / sobota
Zielony zielony przede wszystkim to była czołówka opozycji zwlaszcza PIS.
Sebastian KARPINIUK PO
nie szufladkować ludzi po tragedii
10 kwietnia 2010, 16:16 / sobota
rowniez nie nalezalem do zwolennikow Prezydenta Kaczynskiego,Pisu....ale zginal Prezydent Polski,mojego kraju....mozna miec rozne poglady,ale kazdemu nalezy sie szacunek.okazmy nasz szacunek dla Nich na najblizszym meczu zaczynajac go od Hymnu Polski....Wieczny Odpoczynek Racz Im Dac Panie....
10 kwietnia 2010, 16:16 / sobota
odnośnik

.......
10 kwietnia 2010, 16:19 / sobota
kto to-uderzyles sie w glowe ostatnio?
10 kwietnia 2010, 16:21 / sobota
On tylko wkleil link.. to bylo do przewidzenia, ze i takie glosy sie pojawia.
10 kwietnia 2010, 16:26 / sobota
tak jak napisał t-t wrzucilem tylko link ,a jak dla mnie ten kto napisal ten artykuł grubo przesadzil
10 kwietnia 2010, 17:32 / sobota
[*]
Niech spoczywają w spokoju
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.486