Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Rozbił się samolot z Lechem Kaczyńskim na pokładzie

strona 5/25

11 kwietnia 2010, 20:40 / niedziela
Nie Byłeś moim zwolennikiem.Ale jakie to ma teraz znaczenie!Polska płacze.I mi niejedna łza poleciała.Zadne słowa nie odzwierciedla bólu.W gardle ściska.Szok.Jeszcze Polska nie zgineła........Cześc Twojej Pamięci!Jakaś taka pustka...
jak bez Ojca.Brak słów.....
11 kwietnia 2010, 20:51 / niedziela
Czuje straszną pustkę w środku...
11 kwietnia 2010, 21:40 / niedziela
Panie Prezydencie
oddałem Ci mój głos,
byś godnie reprezentował Rzeczpospolitą Polską
Wykonałeś zadanie
dziękuję Ci
jak dorastający syn z Ojcem nie zawsze się rozumieliśmy

Tam z Wojtyłą, Starzyńskim, Kaczorowskim, Płażyńskim, Sikorskim...

Jeszcze Polska nie zginęła !!!!!!!!!!!!
11 kwietnia 2010, 21:58 / niedziela
Jesteśmy sierotami... Naród Płacze Lechia Płacze... Boże opiekuj się nimi...
11 kwietnia 2010, 21:59 / niedziela
11 kwietnia 2010, 22:21 / niedziela
12 kwietnia 2010, 09:20 / poniedziałek
odnośnik Co o tym myślicie? Ja uważam to za godny pomysł.
12 kwietnia 2010, 09:35 / poniedziałek
Jak najbardziej dobry pomysł.
12 kwietnia 2010, 10:30 / poniedziałek
Uważam, że to godny pomysł. Zważywszy na to, że w dniu dzisiejszym jeden z portali opublikował nigdy nie publikowany wywiad z Panem Prezydentem o jego planach organizowania w Warszawie IO i budowania obiektów sportowych w Warszawie. Widzimy Go takiego, jakim nie znaliśmy. O zgrozo! Bo widać jak zmanipulować można medialnie każdą osobę, czemu nie przedstawiano Jego osoby zgodnie z prawdą?.
Podobnie uważam godnie moglibyśmy złożyć hołd Naszym Wielkim Braciom Maciejowi Płażyńskiemu i Arkadiuszowi Rybickiemu. Może należy się zastanowić, czy nowy stadion, nową ulice prowadzącą na stadion nazwać Ich imieniem. Niech pozostaną z Nami na zawsze.
12 kwietnia 2010, 10:35 / poniedziałek
Nawet nie spodziewałem się po sobie, że jeszcze dziś tak żle i cięzko będę sie czuł.
12 kwietnia 2010, 11:59 / poniedziałek
Nie tylko Ty... Nie sposób opisać jaka ogromna tragedia nas spotkała.

Bardzo dobre pomysły. Stadion im. Lecha Kaczyńskiego. A także z ulicami w Gdańsku.
12 kwietnia 2010, 14:43 / poniedziałek
Niestety ten dramat jeszcze długo,długo będzie nas prześladował.Jeszcze pogrzeby przed nami.A i póżniej ciężko będzie o TYM zapomniec.Najważniejsze że potrafimy się jednoczyc w takich trudnych momentach.Myślę że Prezydent był by dumny z nas Polaków.Nikt sobie nie zdawał sprawy że może pozostawi po sobie taką rozpacz.BYŁEŚ NISKI WZROSTEM ALE BYŁEŚ WIELKIM CZŁOWIEKIEM!!!!!Polska zalała się łzami po Tobie Panie Prezydencie!Nasz Prezydencie.

b
12 kwietnia 2010, 17:02 / poniedziałek
13 kwietnia 2010, 00:20 / wtorek
Śmierć komunie!!!
odnośnik
13 kwietnia 2010, 03:27 / wtorek
Stadion Kaczyńskiego? Chyba Was pogięło.

Co On miał z piłką wspólnego? Że kiedyś był prezydentem w mieście stadionu? Wszyscy teraz lamentują, a trzy dni temu jeszcze dla większości był 'kurduplem'.

Nie odbieram Mu szacunku, również całe wydarzenie przeżywam, ale... umiaru, Lechio, umiaru!
13 kwietnia 2010, 07:09 / wtorek
Co myślicie o tym,aby zoorganizować wyjazd kibiców Lechii na pogrzeb prezydenta?Sam się powaznie zastanawiam nad prywatnym wyjazdem,ale jeśli LP zorganizowałyby autokar to chętnie bym się dołaczył.Wypdało by w imieniu kibiców Lechii wystawić delegacje na uroczystości pogrzebowe,
13 kwietnia 2010, 08:31 / wtorek
pique
13 kwietnia 2010, 03:27 / wtorek
Stadion Kaczyńskiego? Chyba Was pogięło.

Co On miał z piłką wspólnego? Że kiedyś był prezydentem w mieście stadionu? Wszyscy teraz lamentują, a trzy dni temu jeszcze dla większości był 'kurduplem'.
-----

A co wspólnego z lotniskiem w Rębiechowie miał tow "Bolek"? Co wspólnego z Gdańskiem ma PGE?
Z tego co mi wiadomo, to Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, wydał decyzję o budowie Stadionu Narodowego w Stolicy. Tak więc dla mnie, naturalną rzeczą jest że z szacunku dla Niego, Stadion Narodowy powinien nosić Jego imię.
13 kwietnia 2010, 09:41 / wtorek
W Biurze Poselskim Macieja Płażyńskiego wyłożona jest Księga Kondolencyjna.
Biuro znajduje się przy ulicy Szerokiej 80/81 w Gdańsku i czynne jest w godzinach 10-17.
Zapraszamy!

------------

W Biurze Poselskim Arama Rybickiego wyłożona jest Księga Kondolencyjna.
Biuro znajduje się we Wrzeszczu, ul. Kossaka 1 (godz. 10-17).
Zapraszamy!
13 kwietnia 2010, 10:38 / wtorek
Przede wszystkim czytajcie ze zrozumieniem a nie jak te osły jeden od drugiego..pisałem, że godne zastanowienia było by nazwanie stadionu oraz ulicy biegnącej do nowego stadionu imieniem naszych Wielkich Braci Macieja Płażyńskiego i Arkadiusza Rybickiego.
13 kwietnia 2010, 13:09 / wtorek
13 kwietnia 2010, 14:07 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 kwietnia 2010, 14:24 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 kwietnia 2010, 14:29 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 kwietnia 2010, 14:30 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 kwietnia 2010, 14:33 / wtorek
jako złośliwość ? ?
co najwyżej braki w elementarnym wychowaniu,
nikt Cię nie zmusza byś zmieniał zdanie, nawet jeśli się mylisz,
ale . . nie czas teraz na spór o ocenę,
ten jeszcze nadejdzie, doczekasz się,
nie czas
13 kwietnia 2010, 14:35 / wtorek
Ciiii, panowie, wstrzymajmy sie z klotniami na tematy polityczne, jest zaloba, badzmy ponad naszymi pogladami przez ten czas. A to, ze nazwa ulice/place/inne przybytki imieniem prezydenta jest zupelnie naturalne i nawet nie bedac jego fanem nie nalezy temu oponowac. Zamordowany Narutowicz obiektywnie rowniez wiele dobrego nie zrobil a przy czyjej ulicy miesci sie PG chyba kazdy wie. Jest to delikatna kwestia ale wydaje mi sie, ze jesli ktos tego nie popiera to przynajmniej niech nie oponuje, myslmy logicznie- wbrew temu co pokazuja media na pewno nie zrobia nam milionow przybytkow imienia tragicznie zmarlego prezydenta, nnawet nie bedzie to 1/4 tego ile jest ulic, itd. im. JP II .
Teraz jest czas na zadume, dla wierzacych dodatkowo na modlitwe i wykorzystajmy go w spokoju, a nie skaczac sobie do oczu. Co juz w naszej bialozielonej rodzinie na tym forum niestety sie zdazalo.
13 kwietnia 2010, 14:40 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 kwietnia 2010, 15:00 / wtorek
Byłeś tam ? widziałeś jak naciskał ?
Presja była, odlecenie do Mińska/Moskwy wiązało się z spóźnieniem na obchody
ale czy byłeś tam że piszesz że naciskał tak jak w Gruzji ? Zresztą było tam całe dowódctwo armii. Po katastrofie CASA gdzie trąbiło się aby dowództwo nie latało razem teraz wsiedli wszyscy dowódcy wszystkich rodzajów sił zbrojnych...
Brazylia ogłosiła żałobę po polskiej tragedii
odnośnik
Rosja - żałoba po katastrofie
odnośnik
Steaua Bukareszt
odnośnik
Smoleńsk proponuje pomnik ku czci ofiar katastrofy
odnośnik
a to u naszych zachodnich "przyjaciół"
odnośnik
13 kwietnia 2010, 15:01 / wtorek
Te spiskowe teorie małyszu podpowiada ci twoja nienawiść do osoby Prezydenta, a w czasie żałoby twoje teorie sa wyjątkowo niesmaczne.
13 kwietnia 2010, 15:37 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 kwietnia 2010, 15:40 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 kwietnia 2010, 15:41 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 kwietnia 2010, 15:45 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 kwietnia 2010, 15:46 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 kwietnia 2010, 15:49 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 kwietnia 2010, 15:50 / wtorek
Małysz może i masz racje ale poczekaj z tym chociaż do poniedziałku. Jeżeli nie ze wzgl. na szacunek do Prezydenta to chociaż dla pozostałych osób i ich rodzin.
13 kwietnia 2010, 15:51 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 kwietnia 2010, 15:52 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 kwietnia 2010, 16:03 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 kwietnia 2010, 16:12 / wtorek
Zbanować debila-małysza, knuje intrygi w stylu wyborczej, tylko nie dać mu sie sprowokować. Nikogo nie obchodzą twoje urojenienia!!
13 kwietnia 2010, 16:23 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 kwietnia 2010, 16:40 / wtorek
13 kwietnia 2010, 17:06 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 kwietnia 2010, 18:52 / wtorek
Malysz - ban

reszta postow, ktore byly skierowane do malysza - skasowane

Prosilem juz, odlozmy wszelkie klotnie na bok, zapomnijmy o swoich sympatiach i antypatiach politycznych. Wszyscy jestesmy Polakami, zginal nasz prezydent oraz wiele innych waznych nam osob, mamy zalobe narodowa a taki malysz stara sie siac ferment i rzucac oskarzenia bez dowodow. wstrzymajmy sie z tym wszystkim na czas zaloby, do czasu wynikow sledztwa.
13 kwietnia 2010, 19:29 / wtorek
Dziękuję
14 kwietnia 2010, 08:59 / środa
Mam nadzieję, że kibice Wisełki (i nie tylko Wisełki) zrobią dziś wieczorem porządek z tymi "protestantami" pod Wawelem.
14 kwietnia 2010, 10:59 / środa
14 kwietnia 2010, 11:25 / środa
Castorp, może Ty byś się pofatygował pod Wawel sprzedać laczka komu trzeba.
14 kwietnia 2010, 12:00 / środa
A mi sie wydaje ze troche za bardzo to do serca przyjmujecie ta tragedie. Jak dlamnie Pan Prezydent Kaczynski byl miernym Politykiem i nie widze potrzeby robic z niego Bohatera. Mi szkoda jest jego jako czlowieka, bo zginal tragicznie.
Czy Wawel czy nie i tak mu zycia nie zwruci!
Aby mu ziemia lekka byla.
14 kwietnia 2010, 12:06 / środa
Dokładnie tak jak mówisz.
1 ..... 3 4 5 6 7 ..... 25
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.453