Gdańsk: piątek, 25 września 2020
FORUM
Podstrony:


Rozbił się samolot z Lechem Kaczyńskim na pokładzie

strona 8/25

16 kwietnia 2010, 20:50 / piątek
Uroczystości pogrzebowe w Trójmieście

Na placu Solidarności w Gdańsku sobotnie i niedzielne ceremonie transmitowane będą na telebimie o rozmiarach 4x6 m, ustawionym w pobliżu Pomnika Poległych Stoczniowców. Naprzeciw telebimu ustawione zostanie 100 ławek z miejscami dla ok. 500 osób.

W sobotę o godz. 18:30 w gdańskim kościele św. Brygidy odbędzie się msza święta za duszę Anny Walentynowicz. Jej pogrzeb odbędzie się w środę, 21 kwietnia. Przed pochówkiem, w kościele parafialnym zmarłej (Najświętszego Serca Jezusowego w Gdańsku-Wrzeszczu) zostanie odprawiona msza święta, godzina dopiero zostanie ustalona.

Maciej Płażyński, prezes Stowarzyszenia Wspólnota Polska, poseł i były marszałek Sejmu zostanie pochowany w środę, 21 kwietnia w Gdańsku w Bazylice Mariackiej. Uroczystości pogrzebowe połączone z mszą św. rozpoczną się o godz. 12. Będzie im przewodniczyć abp. Sławoj Leszek Głódź.
odnośnik
16 kwietnia 2010, 23:44 / piątek
Piękne przemówienie panie Prezydencie :((((( Zaden z poprzednich prezydentów nie miałby odwagi powiedziec takich słów.
odnośnik
17 kwietnia 2010, 00:58 / sobota
Para Prezydencka i Wszyscy zmarli w tej ostatniej podróży niech spoczywają w pokoju.
Prezydent i Prezydentowa napewno spoczną w godnym miejscu .
Cześć Ich pamięci .
17 kwietnia 2010, 08:29 / sobota
odnośnik

Wklejam, ale nie komentuję. To trzeba przemyśleć.

Wszystkie dokumenty dotyczące WSI, także komisji ds. służb specjalnych czy byłych agentów SB zostały przejęte około 2 godziny po informacji o katastrofie. W tamtym momencie nie było jeszcze wiadomo, czy Kurtyka przeżył czy nie.

Nastąpiło również przeszukanie warszawskiego mieszkania ś.p. Wassermana. (czego szukali tam funkcjonariusze możemy się tylko domyślać). Szykują się poważne zmiany w wojsku, służbach specjalnych i wszystkich instytucjach państwa.
Nastąpiła próba przejęcia kierownictwa IPN i zablokowanie dotychczasowych ciał kolegialnych. Mianowany przez Komorowskiego następca Władysława Stasiaka, przejmuje gabinet zmarłego nie pozwalając wdowie po zmarłym ministrze na zabranie osobistych rzeczy zmarłego.
Zostaje odwołany dyrektor Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, Sławomir Dębski, bez podania powodów merytorycznych. Niepokojące sygnały dochodzą z ośrodków wojskowych.

Wszystko to pod przykrywką pojednania i Żałoby Narodowej

Gdy dodamy do tego pasmo dezinformacji rosyjskich:

1. Oficjalna wiadomość, że samolot był w bardzo dobrym stanie opublikowana przez oficjalne źródła przed zbadaniem szczątków maszyny oraz przed rozszyfrowaniem czarnych skrzynek.

2. Kłamliwy zarzut niekompetencji polskiej załogi (brak znajomości rosyjskiego) i uwłaczające polskiej delegacji i polskiej załodze zarzuty lądowania z powodu nacisków Prezydenta na pilotów.

3. Publikacja w rosyjskich mediach fałszywki udającej nagraną rozmowę załogi samolotu przed katastrofą z wieżą – otrzymana podobno ze źródeł rządowych Rosji po otwarciu czarnej skrzynki.

4. Fałszywa rozmowa z rosyjskim kontrolerem lotów – zdemaskowana przez zawodowych lotników.

Na dodatek, gdy przyjrzymy się nie mającym precedensu zachowaniom medialnym władz Rosyjskich i gdy dodamy 2 do 2 czyli służby rosyjskie do interesów byłej WSI (które zawsze bronił Komorowski) będącej ekspozyturą GRU w Polsce; to włosy stają dęba z przerażenia. " is fecit cui prodest" ; tę premię łacińską przypomniał któryś z blogerów

Ten popełnił zbrodnię, kto na niej skorzystał !

Niemożliwe? Bo w głowie się nie mieści czy niewykonalne?

Przypomnijmy, zatem fragment opinii Ryszarda Drozdowicza z Laboratorium Aerodynamicznego Politechniki Szczecińskiej :

„Jako pilot oceniam, że sugerowany w mediach błąd pilota jest mało prawdopodobny. Na podejściu do lądowania nie wykonuje się żadnych manewrów typu silne przechylenie lub nagłe zmiany prędkości. A takie silne przechylenie zauważyli świadkowie. Pilot wykonał dodatkowe kręgi nadlotniskowe, aby upewnić się, co do warunków lądowania i na tej podstawie podjął uzasadnioną decyzję o lądowaniu. Nieprawdopodobne też jest, aby doświadczony pilot wraz z drugim pilotem pomylili się co do wzrokowej oceny wysokości, nawet w przypadku awarii przyrządów, która jest również nieprawdopodobna. Należy tutaj zauważyć, że mgła jest na ogół z prześwitami i przy dziennym świetle nie stanowi istotnej przeszkody do wzrokowej oceny warunków lądowania. Okoliczności wskazują jednak na poważną awarię lub celowe zablokowanie układu sterowania. Taką blokadę można celowo zamontować tak, aby uruchomiła się przy wypuszczeniu podwozia lub klap bezpośrednio na prostej przed lądowaniem. Przy blokadzie klap lub lotek na prostej katastrofa była nieunikniona, gdyż pilot nawet zwiększając nagle ciąg, nie był w stanie wyprowadzić mocno przechylonej ciężkiej maszyny, mając wysokość rzędu 50-100 m i prędkość rzędu 260 km/h”.
17 kwietnia 2010, 08:41 / sobota
cd

A także przypomnijmy fakty:

1. W nocy z 30 czerwca na 1 lipca 2008 roku akcją zbrojną zostają przejęte z BBN przez SKW (Służbę Kontrwywiadu podległą Premierowi Tuskowi) akta z Komisji Weryfikacyjnej do spraw WSI. Zostają też zajęte twarde dyski m.in. z komputera Jana Olszewskiego

2. Publikacja Raportu z likwidacji WSI wskazuje na powiązania wielu znanych polityków i funkcjonariuszy państwowych (w tym Bronisława Komorowskiego) z WSI którego funkcjonariusze szkoleni byli w Moskwie w siedzibie GRU.

3. Aneks do Raportu WSI pozostaje w gestii Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego (pod opieką Władysława Stasiaka lub Aleksandra Szczygło) i czeka na odtajnienie oraz publikację.

4. Sam zarzut dotarcia do części aneksu powoduje rewizję służb podległych Tuskowi u znanych dziennikarzy i urzędników oraz aresztowanie i zniszczenie dziennikarza Sumlińskiego.

5. Wiedzę o agenturze GRU w WSI (a właściwie WSI-GRU) oraz SB wśród polityków i działaczy państwowych posiada także IPN w swoich zbiorach zastrzeżonych, do których dostępu strzeże Janusz Kurtyka – Prezes IPN.

6. W sierpniu 2008 r. podczas ataku Rosji na Gruzję Przezydent RP Lech Kaczyński konsoliduje przywódców państw z Europy Środkowej i razem z nimi, działając w charakterze żywej tarczy wyrusza do stolicy Gruzji. Ten gest pobudza także wpływową opinię międzynarodową (Francja, USA, WB) do działania co razem zmusza Rosję do wycofania swoich wojsk do Osetii. Lech Kaczyński staje się najbardziej znienawidzonym politykiem przez Władze Federacji Rosyjskiej i postrzegany jest jako istniejące zagrożenie dla rosyjskich planów imperialnych.

7. Jest już rok 2010. Kandydatem PO do wyborów prezydenckich zostaje Marszałek Sejmu Bronisława Komorowski. Wygrana jednak nie jest pewna wobec poparcia jakie wciąż ma Lech Kaczyński i możliwości ujawnienia brzydkiej karty zawartej w Aneksie do raportu WSI.

8. Marzec 2010 – Sejm RP głosami PO i Lewicy przegłosowuje ustawę mającą doprowadzić do zmiany Prezesa IPN na popieranego przez PO i Lewicę – czyli partie antylustracyjne. Ustawę blokuje Prezydent RP Lech Kaczyński – zapowiada przekazanie jej do Trybunału Konstytucyjnego.

9. Marzec 2010 – Obraduje Komisja Sejmowa ds. wyjaśnienia Afery Hazardowej, w której działa Zbigniew Wassermann – śledczy PiS. Komisja pomimo większości z PO zaczyna po woli demaskować aferzystów.

10. W 2011 roku odbędą się wybory parlamentarne. Wygrana PO – partii, która przez 4 lata nie odniosła żadnych sukcesów, nie przeprowadziła żadnych reform oraz zasłynęła Aferą Stoczniową, Aferą Hazardową, Przeciekową, Prywatyzacji Szpitali i uzależnieniem Polski od dostawy gazu z Rosji wydaje się coraz mniej prawdopodobna. Zwłaszcza w przypadku odtajnienia Aneksu do Raportu WSI przez Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

11. PO potrzebuje sukcesu i dofinansowania, lecz nie ma na to pieniędzy, gdyż Państwo zostało koszmarnie zadłużone. Na drodze do 8 mld zł. z NBP stoi jego prezes Sławomir Skrzypek.

12. Pomimo jednej rocznicy zagłady polskich oficerów w Katyniu Premier Tusk z PO w reakcji na propozycję Premiera Federacji Rosyjskiej Putina podejmuje w marcu2010 decyzję o rozdzieleniu obchodów w Katyniu na cześć oficjalną z Putinem i Tuskiem (i jego zapleczem z PO) oraz nieoficjalną z Kombatantami i Prezydentem Kaczyńskim (oraz jego zapleczem z Kancelarii Prezydenta, BBN i gośćmi). Premier Tusk nie zabiega u władz rosyjskich o obecność Prezydenta RP na tej samej, oficjalnej uroczystości.

13. Spotkanie Tuska i Putina jest pełne sukcesów i komentowane, jako przełom w stosunkach Polsko-Rosyjskich.

14. 10 kwietnia 2010 na tzw. uroczystości nieoficjalne w Katyniu wylatuje prezydencki Tu-154 i rozbija się w niejasnych okolicznościach pod Smoleńskiem. Gina miedzy innymi; Prezydent Lech Kaczyński z Małżonką, Władysław Stasiak, Aleksander Szczygło, Janusz Kurtyka, Sławomir Skrzypek i Zbigniew Wassermann.

15. Godzinę po katastrofie obowiązki Prezydenta RP przejmuje Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski.

Nie ma spiskowej teorii dziejów, jest natomiast spiskowa praktyka służb rosyjskich słynących z bezwzględności (np. próba otrucia biotoksyną Juszczenki – ówcześnie pro-zachodniego kandydata na Prezydenta Ukrainy), głęboko zakonspirowanej agentury (patrz archiwa Mitrochina i Bukowskiego oraz tzw. teczki moskiewskie) oraz mistrzostwa w dezinformacji i propagandzie.

Czyż nie jesteśmy bombardowani teraz miłością i jednością, nagłymi pięknymi gestami ze wschodu, panslawistycznym porozumieniem i zewsząd dobrym słowem na temat tego, którego przez 3 lata opluwano?

Czyżby można o Kaczyńskich nagle dobrze mówić bo w końcu, w czyjejś opinii, stali się niegroźni?

Czy nie macie wrażenia, że odwraca się teraz naszą uwagę fundując narodowi uduchowione i makabryczne w istocie "igrzyska"?

Wg mnie logiki tu trudno odmówić. A włos na głowie się jeży.
17 kwietnia 2010, 09:48 / sobota
włos to się jeży na głowie, że w polsce mamy tyle pisowskiego ścierwa i moherowego gówna którzy jedyne co mają we łbach to słoma...zaraz pisiory powiedzą że to ruskich wina, że samolot się rozbił, i że to ruskich wina, że nad europą jest taka chmura że samoloty nie latają i większość prezydentów nie przyleci w niedziele, i że wogóle niech ruscy przepraszają nas co miesiąc, a niemcy powinni nas przeprosić jest 150 razy...bym powiedział kawał który wczoraj słyszałem ale, że jest żałoba to się powstrzymam...
17 kwietnia 2010, 09:57 / sobota
vid widac po twoim języku co z ciebie za ścierwo.
17 kwietnia 2010, 10:02 / sobota
vid jestes najwiekszym scierwem jakie splodzilo to forum.
i pomyslec ze taki baran chodzi na Lechie...
17 kwietnia 2010, 10:14 / sobota
panie pilocie, dziura w samolocie !
17 kwietnia 2010, 10:52 / sobota
niestety, nie po naszemu. Ale przekaz jasny dla każdego
odnośnik
17 kwietnia 2010, 11:41 / sobota
ech, vid, vid... sztandarowy przykład "polityki miłości" czy innego "polactwa" :)

a co się będziesz krępował 'jakąś głupią żałobą po jakimś głupim prezydencie który nic nie zrobił', dawaj, zwłaszcza że pewnie jak w przypadku wszystkich tego typu dowcipów opowiadanych sobie przez 'młodych, wykształconych, z wielkich miast, gardzących moherami, i pisowskim ścierwem', jest niezwykle błyskotliwy i zabawny, czyż nie? (a'propo - odnośnik )

szalom
17 kwietnia 2010, 12:22 / sobota
vid, aż żal pomyśleć, że w Polsce, a szczególnie w Gdańsku, w Kolebce Solidarności jest tyle tego peowskiego, uległego gówna, które za punkt honoru ma obrażanie i wyśmiewanie wszystkiego co Polskie. Gówna, które codziennie musi wylizać czyjeś dupsko. Wszystko jedno, czy jest to dupsko izraelskie, ruskie czy niemieckie!!!
17 kwietnia 2010, 12:26 / sobota
Proponuje olac tego prowokatoa vid11 bo merytoryczna dyskusja,zmieni sie w przepychanke po kontra pis.
17 kwietnia 2010, 12:48 / sobota
Do VID11:
Nie jestem PIS-owcem, ale ton i inwektywy rzucane przez Pana na zwolenników tej partii dotknęły mnie. Jestem pewny, że odnoszą się również do mnie...
Nie mam pojęcia kim Pan jest, bo nick mi nic nie mówi...
Ja nazywam się:
TOMASZ STOPPA
Chętnie poznałbym Pańskie personalia (zrobimy to oczywiście nie na forum), bo byłoby ciekawie spotkac się w świecie realnym. (to nie jest groźba etc., zwłaszcza, że do bicia żaden ze mnie kozak).
Myślę, że dobrym miejscem byłby sąd. Co Pan na to?
17 kwietnia 2010, 12:51 / sobota
vid11 sie nie ujawni bo grozilo by to conajmniej lisciem,bo w tym przypadku haslo tylko szmata bije brata nie wchodzi w gre.Bo jak takie scierwo moze byc moim bratem ??
17 kwietnia 2010, 12:58 / sobota
Vid11:

Człowieku jeśli tak można Cię nazwać jak trzeba być skurwysyńsko podłym żeby tak napisać???Chciałeś zabłyszczeć?Jeżeli tak do brawo!!!Masz ode mnie 10 punktów w lidze hools!!!Jako bonus dodam 10 punktów w lidze huliganów wp i onetu!!!Jeżeli jesteś prawdziwym Lechistą z krwi i kości to będziesz wiedział jak się zachować po takim wpisie...100 % poparcia Eljot!!!Tylko Lechia Gdańsk!!!
17 kwietnia 2010, 13:25 / sobota
już to dawałem
linia lotu na podstawie ściętych drzew
odnośnik
teraz autor nową wersię ustalił, czyżby go ktoś odwiedził ? : )
odnośnik
tu info na wp o tym, tytuł Prezydencki samolot leciał dobrym kursem
odnośnik
nawet zmieniony kurs jest pod skosem więc skąd ten tytuł ?
tak doświadczony pilo ląduje z tyloma osobistościami ?
aha, lud jest głupi : )
a na koniec wywiad z Wiktorem Suworowem, byłym agentem sowieckiego wywiadu wojskowego GRU, skazanym w Rosji na karę śmierci, autorem książek dotyczących historii ZSRS (m.in. "Lodołamacz" i "Akwarium")
odnośnik
co ciekawe on też się dopatrzył kogoś na tym filmie ; )
a czeczeńskie portale to wszystko napisać mogą aby zaszkodzić Rosji więc o marne źródło.
Z tego co zapamiętałem z postów vida to zamuje sie na forum zwalczaniem alkoholu na Lechii, reszte sami sobie dopowiedzcie
17 kwietnia 2010, 13:46 / sobota
Nie dyskutujcie z tym ścierwem, nie dajcie się prowokować. Dziś i jutro kiedy nasza Ojczyzna opłakuje swoich najlepszych Synów nie pora na to. Nie czas na nienawiść. Choć trudno się powściągnąć każdemu, kto w sercu nosi Polskę, kiedy czyta takie słowa. Żegnamy dziś i jutro WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU, naszych Rodaków, zwolenników i członków wszystkich partii politycznych bez różnicy, nawet posłów SLD. Wszyscy oni bowiem zginęli tragicznie na służbie Ojczyźnie, nikt tam do Katynia nie leciał na wycieczkę, lecz tylko po to by osobiście oddać hołd pomordowanym przez sowietów oficerom polskim. Dlatego jeszcze raz proszę, przynajmniej przez te 2 dni ostatnie dni żałoby, w dniu pogrzebu Prezydenta Polski, uszanujmy ich pamięć przynajmniej ciszą, dość wylewania tej nienawiści.
17 kwietnia 2010, 15:20 / sobota
Krzysiu z Oruni (vid11), jak tylko ciebie spotkam na osiedlu, napluję w twoją pryszczatą japę!
17 kwietnia 2010, 15:28 / sobota
vid - gadzie omyłkowo zwany czlowiekiem, czyzby twoi mocodawacy już odwolali rozkaz?
17 kwietnia 2010, 15:40 / sobota
tak się zastanawiam, czy kolega vid jest kibicem Lechii. Jeśli tak, to mam nadzieję, że się przerzuci na Arkę. Choć z jego mózgiem to w Gdyni raczej wygonią go z trybun.
17 kwietnia 2010, 16:36 / sobota
„W katyńskim lesie, puste krzesła krzyczą, i krzyk ich niemy całą Polskę rani. Panie Prezydencie, Twój Naród w bólu głosuje zniczami"
17 kwietnia 2010, 16:42 / sobota
"Żegnamy dziś i jutro WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU, naszych Rodaków, zwolenników i członków wszystkich partii politycznych bez różnicy, nawet posłów SLD. Wszyscy oni bowiem zginęli tragicznie na służbie Ojczyźnie, nikt tam do Katynia nie leciał na wycieczkę, lecz tylko po to by osobiście oddać hołd pomordowanym przez sowietów oficerom polskim."

i wez juz admin zamknij ten watek, bo zal patrzec na to co tu ludzie wypisuja...
17 kwietnia 2010, 17:21 / sobota
kolego, krzysgd, co do tych blokad w momencie wypuszczania podwozia(jeśli to nie jest Twoja opinia, to będę mówił o opinii osoby która to pisała), jeśli takowe blokady były, to jak po remoncie ten samochod przyjechał do Polski ? Ruscy go wypchnęli do granicy a późnie - "Radźcie sobie sami" ? Nie, ten samolot przyleciał do Polski, zresztą przed wylotem do Katynia samolot odbywał jeden lot, niestety nie jestem w stanie przytoczyć w jakim celu i po co. Więc należy się zastanowić czy aby nie na siłę szuka się dziury w całym - ale cóż taka mentalność :)

Pozdrawiam
17 kwietnia 2010, 17:26 / sobota
CO do postu wyżej, nie samochód, tylko samolot miało być :)
17 kwietnia 2010, 18:35 / sobota
carrol-nawet z sld......
powiem Ci szczerze ,ze wole bardziej tych z sld bo oni chociaż nie ukrywają tego kim sa,gorsze sa szczury z platformy obywatelskiej bo tam kapusie i zdrajcy przefarbowały swoje ogony!!!!!
Bóg -Honor -Ojczyzna!!!!
17 kwietnia 2010, 18:50 / sobota
Konik czytaj wolniej, acz dokładniej. czarno na białym stoi:
Przypomnijmy, zatem fragment opinii Ryszarda Drozdowicza z Laboratorium Aerodynamicznego Politechniki Szczecińskiej : itd.
odnośnik
17 kwietnia 2010, 21:39 / sobota
TBG - najwięksi zdrajcy i kapusie to pewnie byli Śp. Płażyński i Rybicki?
17 kwietnia 2010, 22:06 / sobota
Jednak po klęsce pod Maciejowicami i wyrżnięciu mieszkańców Pragi przez feldmarszałka Suworowa, wojska rosyjskie wkroczyły do Warszawy. 7 stycznia 1795 roku król Stanisław August pod konwojem został wywieziony z dawnej swojej stolicy do Grodna. I wtedy tysiące ludzi, pewnie tych samych, co kiedyś, pod wpływem propagandy jurgieltników, pogardzali nim i nie szczędzili mu szyderstw, którzy jeszcze kilka miesięcy wcześniej chcieli go powiesić, teraz, potykając się, biegły z płaczem za królewską karetą, wpadały pod konie rosyjskiej eskorty, żeby tylko jeszcze raz chociaż spojrzeć na króla – na ostatniego króla Polski, która właśnie utraciła niepodległość.

Stanisław Michalkiewicz
całość odnośnik

oraz
jakże trafny filmik
odnośnik
17 kwietnia 2010, 22:29 / sobota
Wymieniali lampy tuż po katastrofie Tu-154
Zdjęcia rosyjskich wojskowych i milicjantów, którzy kilka godzin po tragedii na smoleńskim lotnisku wymieniają reflektory i żarówki w lampach wskazujących samolotom położenie pasa startowego, opublikowała białoruska gazeta internetowa "Wieści Witebska". Wykonał je białoruski dziennikarz Siergiej Serebro. Więcej zdjęć zamieścił na swoim blogu. Rozmawialiśmy z nim. - Lampy stały bez żarówek - stwierdza.
odnośnik

więc chyba było jak tu opisane:

Nawet litościwa Natura stworzyła w tym celu odpowiednie warunki, spuszczając na czas lądowania w okolice lotniska Siewiernoje gęstą mgłę, która wkrótce potem taktownie ustąpiła. Wieża kontrolna zasugerowała więc lot do odległego około 100 km Mińska. Tam trzeba by znaleźć jakieś autokary dla pasażerów – a zanim by się znalazły, zanim wyruszyły, zanim dojechały – jeśli by w ogóle się znalazły – to zapadłby zmrok i uroczystość spaliłaby na panewce. Słowem – wszyscy chcieli dobrze. Tymczasem wyszło ZA DOBRZE i stąd taka konsternacja.
odnośnik
17 kwietnia 2010, 23:00 / sobota
O zmarłych się nie wypowiadam!!
A co do Płażyńskiego to w platformie już go nie było nieprawdaż?
17 kwietnia 2010, 23:59 / sobota
TBG- brawo, dobrze, ze sa ludzie, ktorzy nie dali sie peowej propagandzie oslepic i widza jacy tam siedza ludzie i jak szkodza naszemu krajowi. Zanim ktos mnie nazwie pisowcem czy czyms podobnym to od razu zaprzecze gdyz z pisem czy tez jak to niektorzy lubuja sie w okresleniu "mohery"(moim zdaniem stracilo ono na swojej zabawnosci gdy wszelkie lewackie kurwy zaczely tego uzywac) nic mnie nigdy nie laczylo, nawet nic sympatii.
18 kwietnia 2010, 00:10 / niedziela
Lwy Północy w Pałacu Prezydenckim
odnośnik
18 kwietnia 2010, 00:12 / niedziela
jak mozna wymieniac zarowki, skoro... ich nie bylo?

po drugie - czy przed ladowaniem najwazniejszych osobistosci naszego kraju nie bylo na lotnisku i w okolicy nikogo ze strony polskiej, kto by pilnowal, iz wszystko przebiega prawidlowo? czemu wysylamy prezydenta i najwazniejszych politykow w ciemno, na jakies wypizdowo z lotniskiem zaopatrzonym w "drewniane" lampy? ktos sprawdzil stan techniczny tegoz lotniska ?

czy poprostu, w zaufaniu, zostawilismy to wszystko naszym przyjaciolom ze wschodu?

doszukujemy sie spisku? zastanowmy sie czy nie moglismy temu zapobiec...
18 kwietnia 2010, 00:12 / niedziela
Nigdy nie byłem za pisem. Ale na pewno jestem moherem. I jestem z tego dumny! Tak samo, jak jestem dumny z tego, że jestem kibolem! Nie wierzę Ruskim od kiedy cokolwiek pamiętam, bo wiem, że Rusek chce ukraść, oszwabić oszukać. Zwłaszcza nas, Polaków. PO jest jeszcze gorsza od Rusków. Ci przynajmniej chcą wielkiej Rosji, czyli myślą o własnym interesie. PO chce wielkich pieniędzy. Dla siebie.

I tak dla jaj: na najbliższym meczu mamy zakaz cieszenia się:
odnośnik
18 kwietnia 2010, 01:59 / niedziela
tak tak to na prwno wina tuska :) ciekawe ile zaplacil Ialandii za ten wulkan, dzieki ktoremu pogrzeb na wewwelu zostanie zbojkotowany (nijako)
18 kwietnia 2010, 04:07 / niedziela
Carroll, np wymieniać przepalone ?
To lotnisko jest stare, i bez sprzętu.
Jak Car Putin lądował to wszystko dodatkowe było ale odleciał i to zwineli.
a teraz ciekawa analiza filmu co dawałem
zanim to obejrzycie dam pewien cytat

"Problem w zrozumieniu Rosjanina jest taki, że nie bierzemy pod uwagę faktu, że on nie jest Europejczykiem ale Azjatą i dlatego myśli przebiegle. My nie możemy zrozumieć Rosjanina bardziej niż Chińczyka czy Japończyka, i od kiedy mam z nimi do czynienia nie miałem żadnego szczególnego pożądania zrozumienia ich poza obliczeniami jak dużo ołowiu lub stali trzeba zużyć, aby ich zabić. W dodatku, poza cechami charakterystycznymi dla Azjatów, Rosjanie nie mają szacunku dla ludzkiego życia i są sukinsynami, barbarzyńcami i pijakami"
gen.George Smith Patton (1885 -1945)

odnośnik
18 kwietnia 2010, 11:44 / niedziela
ad Rooz - coraz bardziej mam poważne wątpliwości, czy aby napewno umiesz czytać, ZWŁASZCZA ze zrozumieniem

i przy okazji chyba wypada jednak poznać znaczenie pewnych słów zanim się je użyje, nawet 'niejako'

szalom
18 kwietnia 2010, 16:06 / niedziela
polecam poczytać tą stronę:
odnośnik
18 kwietnia 2010, 16:43 / niedziela
Pinochet - to jest cytat ze stronki, ktora zapodales: "Serebro jest pewny, że lampy nie świeciły. - Stały bez żarówek - stwierdza."

-napisales: "To lotnisko jest stare, i bez sprzętu." -ja sie pytam jakim prawem ten samolot tam ladowal?

Rooz - Twoj post byl odpowiedzia na moj? jesli tak to odsylam do wypowiedzi protokolant_syj :)
18 kwietnia 2010, 17:03 / niedziela
chyba nikt normalny nie wierzy w takie farmazony jak wypisują ci co rozszyfrowują ten filmik,zwykłe hieny które chełpią się ludzką tragedią,wypisują takie insynuacje a z waszej ciekawości czerpią zyski,za każde odświeżenie strony
18 kwietnia 2010, 18:39 / niedziela
carroll, oczywiście masz rację, ja dałem tytuł z tvn24, czy to był skrót myślowy czy świadoma manipulacja tego nie wiemy. Bo gdyby była to wymiana żarówek przepalonych na nowe to lampy mogły działać podczas katastrofy no nie?
Ale skoro nie było żarówek to lampy raczej nie świeciły, chyba że wleciały świetliki tam.
Co roku tam lądowali więc czemu nie teraz ? Przed wizytą Putina i Tuska zainstalowano odpowiednią aparaturę, co wyjasnia że lotnisko nie było nowocześnie wyposarzone prawda. Ale Car odleciał i sprzęt tez zabrano. Aha, delegacja Tuska leciała wojskowym CASA. Oczywiście inną kwestą jest upchanie najważniejszych osób w państwie w 1 samolocie bo to skrajna głupota/nieodpowiedzialność. Wypadek CASA
nic nie nauczył, gorzej, tym razem wszystkich dowódców sił zbrojnych dano na 1 samolot.
Ale czemu samolot leciał nieprawidłowym kursem ?
odnośnik
nawet na poprawionej wersji tego typa nie leci prawidłowo
odnośnik
LP z dźwiękami to trudniej jest.
Ale wejdzcie w to
odnośnik
ściągnijcie film i odtwarzajcie programem Media Player Classic
mozna zwalniać i klatkować, patrzcie co zaznaczył po czym poźniej puśćcie
A wpisy nic nie wnoszące prosze o kasowanie
Login: jarekSTG
Aktywacja konta: 10 kwietnia 2010
18 kwietnia 2010, 18:53 / niedziela
a czemu uważasz moje wpisy za nic nie wnoszące,ja też mógłbym to samo o twoich napisać ,wymyślanie teori spiskowych i rozpowszechnianie jej na forum klubu piłkarskiego to jest dopiero paranoja,naszczęście nie twoja skromna osoba decyduje o tym co sie znajduje na tym forum a co nie,jedno ze sztandarowych haseł Lechi-NIE CENZURZE dla przypomnienia
18 kwietnia 2010, 20:05 / niedziela
jarekSTG

człowieku Ty nawet nie potrafisz poprawnie napisać nazwy Lechia Gdańsk więc o czym tu z Tobą dyskutować.
18 kwietnia 2010, 20:08 / niedziela
a gdzie złapałeś mnie na błędzie?
18 kwietnia 2010, 20:13 / niedziela
Lechii Gdańsk kurwa nauczcie się wkońcu pisać poprawnie ci co nie wiedzą,bo nowy temat założe z poprawną nazwą i będe go codziennie odświeżał
18 kwietnia 2010, 20:14 / niedziela
o fakt jedno"i"zjadłem,za coś takiego wśród nie omylnych to się chłosta należy
18 kwietnia 2010, 20:16 / niedziela
Axel-"w końcu"jest poprawnie
18 kwietnia 2010, 20:26 / niedziela
Ja w Twoim wpisie tylko jednym znalazłem 5 byków nie mówiąc już o znakach interpunkcyjnych!Walisz je tam gdzie Ci pasuje czy jak Ci się palec omsknie?
18 kwietnia 2010, 20:41 / niedziela
wiecie co,zaproście profesora poloniste i niech bany jebie za byki,co to ma do rzeczy?To forum robi takie jak w ostatnim czasie kibice na T29,każdy ponad każdym,wszyscy widzą wszystko tylko u innych.Ktoś skomentuje coś czego jesteśmy autorami należy mu się lincz,za byle błachą sprawe wjebane na stadionie.Oplówacie wszystko to na co walczyły pokolenia przed nami(wolność słowa).Większoścć uzytkowników tego forum to zwykli lanserzy którzy sami nie wiedzą po co przychodzą na mecze a potem wygłaszają swoje mądrości co gdzieś wyczytali albo usłyszeli.Wróćcie do korzeni i przypomnijcie sobie czym jest Lechia i jej kibice bo na pewno nie tym co prezentujecie(większość)na tym forum
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.321