Gdańsk: czwartek, 16 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów , 25.04.2010

strona 2/4

14 kwietnia 2010, 15:18 / środa
Drogi patrioto,Polaku,bracie po szalu t-t.A czy ja gdzieś napisałem że jestem za tym aby para Prezydencka była pochowana z Naszym Czcigodnym Marszałkiem?Chodzi mi tylko o te przepychanki no i wymyślanie różnych bajek na temat katastrofy.A jeśli chodzi o to czy słusznie na Wawelu czy nie,to pewnie ile ludzi tyle opinii.To bodajże decyzja kancelari Prezydenta a najbliższa rodzina to zaakceptowała.Żeby 1945 się nie wkurzał LECHIA-ruch obstawiam 2-1
14 kwietnia 2010, 15:19 / środa
Nie wkurzam się, spokojnie : ) Tylko pytałem.
14 kwietnia 2010, 17:17 / środa
Damianoss - a czy ja gdziekolwiek, w tym co napisalem do Ciebie, wspomnialem o pochowku? W ogole nie o to mi chodzilo i nawet na mysli tego nie mialem piszac o Pilsudskim. Przeczytaj, prosze, moj post jeszcze raz uprzednio czytajac swoj poprzedni. Jak nie zalapiesz o co mi chodzilo, to Ci potem napisze.
14 kwietnia 2010, 20:10 / środa
t-t.Widzisz człowiek uczy się całe życie.A więc-czytając Twój post tam gdzie napisaleś owy ja przeczytałem nowy o którym ludzie teraz tyle piszą.I myślałem że chodzi Ci o Prezydenta.A ten byk z z zamiast s to po prostu pośpiech.Marszałku J Piłsudski zwracam honor!
16 kwietnia 2010, 21:51 / piątek
Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów / nd 25.04.2010 godz. 17.00 (C+)
21 kwietnia 2010, 14:36 / środa
Ruch cos wczoraj marnie z Odra, fartem wygrali widac ze forma im siadła.

Mysle ze nasza wspaniala ekipa przelamie się na T29, co bedzie dobrym prognostykiem przed PP.

No i w koncu widok pelnej klatki rzadko spotykany w WMG w tym sezonie zawsze lepiej dla widowiska.
21 kwietnia 2010, 20:27 / środa
Teraz kwestia czy maja przelamac sie u nas, na naszym terenie czy oszczedzac najlepszych na mecz z Jagiellonia... bo jak znam zycie to takie cudu nie bedzie, ze dwa mecze w najsilniejszym skladzie zagramy.
21 kwietnia 2010, 20:33 / środa
nasze orly z drugiego, rownie dobrego jak pierwszy skladu beda mialy szanse zmazac pucharowa plame ;) a moze zagraja drugi raz z Jaga? :)
21 kwietnia 2010, 20:40 / środa
t-t ależ sprawa jest oczywista! na Jagiellonię się oszczędzaliśmy, na Bytom graliśmy super ale nic nam nie wchodziło, teraz na Ruchu będzie ciężko bo kibiców mało i doping słaby a w dodatku filar obrony nie zagra więc będziemy osłabieni i kolejny remis. i tak psim swędem dowieziemy 8m. bo cała liga juz się dowiedziała, że Lechia kochana ma przed oczami tylko kasę za premiowane miejsce i w dupie PP a Kafarski bez 8m. przestanie istnieć. dlatego też mając na uwadze powyższe i jakże wymagające przedsięwzięcie trzymam kciuki za chłopaków, bo już sobie wyobrażam jakie to chlanie sie szykuje i feta po zakończeniu sezonu że hej!a niech by tam na Długim Targu!
21 kwietnia 2010, 21:23 / środa
Przestańcie bluzgać piłkarzy i zamiast tego zacznijcie dopingować Lechie, I BĘDZIE GIT !!!!!!
21 kwietnia 2010, 21:43 / środa
Rozjebiemy Białystok, potem przejdziem Chorzów/Szczecin i będziem mistrzami..; )

Przynajmniej Pucharu Polski!

Feta na długiej, byłoby wspaniale...
21 kwietnia 2010, 21:48 / środa
tak nie bluzgajcie, nie istotne, że w każdym normalnym klubie piłkarze walczą o każde zwycięstwo bo z tego są premie i radość kibiców, nie istotne że w zadłużonym klubie Ruch Chorzów piłkarze mają to w nosie i grają, że ręce same sie składają do oklasków, nie istotne że zwyczajowo sie przyjęło iż wypłacana kasa rośnie wprost proporcjonalnie do osiąganych wyników, bo w Lechii jest tak, że im większa kasa tym wynik i gra są odwrotnie proporcjonalne. tak wyglada logika piłkarza, którego przychodzę dopingować do jeszcze lepszej gry. pytanie teraz czy jemu się chce?
21 kwietnia 2010, 22:22 / środa
no to co, kupuj bilet na pociąg do chorzowa i wypierdalaj im tam klaskać...

płaczki i chlory niech zostaną w domach, reszta w niedziele na T29 i doping !!!!!!!!!!!!!!
21 kwietnia 2010, 22:58 / środa
Niedlugo sie okaze, ze Lechia nie gra na miare oczekiwan bo doping jest za slaby. Jesli w II lidze doping byl taki wspanialy to co przeszkadza by byl rownie dobry? Milczenie tzw kibicow sukcesu? Na poczatku kazdego meczu jest niezle, ale jak pilkarze sie do tego nie dostrajaja to potem malo komu chce sie drzec ryja. Pamietacie mecz z Odra w lidze? Do konce byl doping dla naszych bo oni oddawali ten wysilek kibicom, do konca chcac strzelic bramke. Nie udalo sie, ale atmosfera byla super. Teraz ma sie czasami wrazenie, ze gdyby mecz byl np o 8.30 i ogladaloby go 100 osob to nic by to nie zmienilo :( To po co zdzierac gardlo i krzyczec LECHIA GOL! jak rzadko kiedy dziala to na pilkarzy? I nie pisze o sobie bo daje z siebie tyle ile moge i po kazdym meczu musze leczyc moje struny glosowe...
21 kwietnia 2010, 23:37 / środa
ale przeciez doping nie bedzie naszym pilkarzom pomagal, bo... Kafar tego nie chce :) co z tego, ze 10000 gardel bedzie dopingowalo Lechie do ostrych atakow i otwartej gry z takimi tuzami ligi jak P.Bytom, kiedy trener im tego zabrania ;)
22 kwietnia 2010, 11:38 / czwartek
Doping, dopingiem ,zas zaangazowanie zawodnikow nie jest do konca takie jakby sie tego oczekiwalo. Mysle ze mecz z Ruchem bedzie bardzo ciezki a Lechii tak naprawde juz wszystko zwisa. W lidze nic juz nie zdziałają, Puchar w plecy wiec po co sie starac? Typowy polski minimalizm. Tak to jest gdy Zarząd stawia malo ambitne cele. Mam nadzieje ze cele na przyszly sezon beda duzo ambitniejsze i ktos pomysli o Pucharze Polski w ramach tych celow. Bo udzial Lechii w polfinale PP jest chyba dla samego Zarządu zaskoczeniem. Ambitne cele oznaczają zaangazowanie zawodnikow, a tak mamy to co mamy. Dobra gre przez pol godziny a potem.....no comment
22 kwietnia 2010, 13:00 / czwartek
To na huj na ten stadion przychodzisz kurwa. Kup se chrupki i zostań w domu przed telewizorem, jak nie ma sensu dla ciebie dopingować, bo piłkarze słabo grają albo "im zwisa", albo "będziemy dopingować jak będą grać lepiej i wyższe cele"..Ręce opadają kurwa, ręce opadają...............

2-ga LIGO WRÓĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22 kwietnia 2010, 14:07 / czwartek
Vid ty chyba pierdolneles sie w dziecinstwie glowa w jakis slupek,o ile juz wyszedles z tego wieku.Kibic jest od tego zeby krytykowac jezeli nie podoba mi sie mecz,i kurwa za mecz z jaga i z polonia nalezy Im sie krytyka.A Ty kurwa nie,ktos Cie olewa a Ty mowisz ze deszcz pada.Kazdy z nas bierze wynagrodzenie za dobrze wykonana prace,a za zjebane dostajemy opierdol od szefa.I w tym wypadku pilkarzom nalezy sie krytyka za dwa ostatnie meczeI chyba kazdy z nas woli ogladac LECHIE w pierwszej lidze ale nie Ty,bo Ci sie kurwa chorki na meczu nie podobaja.Jedni kibicuja i spiewaja a drudzy placa za bilet i przychodza mecz obejrzec na zywo, bo kochaja pilke a niekoniecznie zespoly ktore ogladaja.I zaden kurwa vid nie bedzie nikomu mowil czy mam ogladac w domu mecz czy na stadionie.
22 kwietnia 2010, 14:14 / czwartek
Rece opadaja, jak sie czyta niektore posty. Zwlaszcza te, gdzie brak argumentow zastepowany jest wulgaryzmami. Co przeszkadza dopingowac ludziom na T29? Dalej nie wiem. I niby w II lidze ma byc inaczej? Dlaczego? Bo Wisla Plock przyjedzie? :) Dziecinada. Jak ktos chce to dopinguje. I tyle. Moze na Ruchu bedzie lepiej, zobaczymy...
22 kwietnia 2010, 14:18 / czwartek
vid11
22 kwietnia 2010, 13:00 / czwartek
2-ga LIGO WRÓĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Może w Gdyni wróci więc spełnią sie twoje skryte marzenia
22 kwietnia 2010, 14:50 / czwartek
marcinek8 a kto niby Ciebie olał? Trener? Piłkarze? To jest krytyka? To jest nic więcej, ale wylewanie swoich żali. W PP błąd popełnił trener wierząc, że drugi garnitur poradzi sobie z Jagielonią tak samo jak w lidze z Wisłą poniósł porażkę, za co należy się krytyka, ale zawodnicy kibiców nie olali, zrobili co mogli. A czepianie się braku zaangażowania w meczu z Polonią to już jest szczyt. Piłkarza grali przez 60 min z pełnym zaangażowaniem robiąc kilka naprawdę dobrych akcji i będą blisko strzelenia bramki, zabrakło nie wiem szczęścia może umiejętności nie wiem, a i jeszcze jedno Polonia broniła się w 11 a mimo to nie mieliśmy problemu z tworzeniem tych akcji. Na pewno piłkarze ani trener Ciebie nie olali.
Ruch będzie nastawiony bardziej ofensywnie przez co będzie groźniej pod naszą bramką, ale dzięki temu też będzie więcej miejsca pod bramką Ruch. Może to pozwoli dokładnie dograć czy przyłożyć nogę. A może i szczęście uśmiechnie się do napastników.
22 kwietnia 2010, 16:04 / czwartek
mcinek8, proponuje powrót do szkoły na naucze czytanie ze zrozumieniem, a te głupie odzywki zachowaj dla kolegów z podwórka. nie będzie mi jakiś cwel jeden z drugim wyzywał piłkarzy bo zamiast w lewo to ten kopie w prawo...bo tak kurwa jest już co mecz. Na huj na ten mecz przychodzić głąbie ty, wyzywać swoich piłkarzy czy ich dopingować bez względu czy grają lepiej czy gorzej...6-te miesjce bo poprzednim sezonie, jeden czy drugi gorszy mecz i jakiś kacap będzie mi tu pierdolił jakieś głupoty. Kiedy trzeba ich krytykować to krytykuje ale przez większosć czasu ich dopinguje, nawet jak grają słabiej (może wtedy nawet bardziej!).

Pinochet, to nie o to chodzi. Dobrze wiesz o czym mówie więc po co mnie łapiesz za słówka, przyłaźą takie burki jeden z drugi raz na ruski rok się zjawi na meczu, powyzywa troche i wielki fanatyk i ekspert się robi...2-goligowa atmosfera i ludzi niestety już nie wróci :[
22 kwietnia 2010, 16:34 / czwartek
vid dziecko w czrnobylu robione
Boldiego kolesia na chemi, swoimi śledzowymi postami przebijasz
,,2-ga LIGO WRÓĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!,, jebnij się w pryszczaty pysk młotkiem, to wyzdrowiejesz
22 kwietnia 2010, 16:52 / czwartek
Vid, przychodzę i kibicuje Lechii kiedy Ty biegales jeszcze w pieluchach:)
Nie stwierdzilem w swoim poscie tego ze nie ma co dopingowac, wprost przeciwnie uwazam ze doping powinien byc jak najlepszy.
Naleze do obiektywnych ludzi a nie slepo zapatrzonych w zespol.
A gwoli scislosci jestem na kazdym meczu Lechii w Gdansku.
22 kwietnia 2010, 16:54 / czwartek
Maxiwoj, chcialbym zauwazyc że mecz trwa 90 minut:)
22 kwietnia 2010, 17:29 / czwartek
Witam ;)

Ja te słowa T Kafarskiego inaczej zrozumiałem niż wy... dla mnie te słowa mówią o tym ze ludzie na prostej krzyczą na piłkarzy takie słowa jak zapierdalaj, biegaj przeklinają. przez to piłkarze mogą się denerwować i nie są pewni siebie czy maja kogoś kryć czy biec za ta piłką i się gubią, nie wierze w to ze miał na myśli nasz doping jestem w 100% pewny ze jeszcze doping im pomaga...

Tylko zwycięstwo :)
22 kwietnia 2010, 18:19 / czwartek
czy ktos sie kuma ilu i czywogole kibicow ruszku ma byc razem z zydzewem
22 kwietnia 2010, 18:22 / czwartek
asas oczywiście tyle, że pokaż mi drużynę która przebiega pełne 90 minut z pełnym zaangażowaniem (oczywiście w naszej lidze). Na początku tego sezonu Lechia miała bardzo dobre 20 minut prawie w każdym meczu, a teraz ten czas się zdecydowanie wydłużył, wiec ja tu widzę postęp.
22 kwietnia 2010, 18:23 / czwartek
Wiejus, to że kibice krzyczą zapierdalaj itd. to nie znaczy że zawodnik ma robić to co kibice mówią w danym momencie, on tu jest od grania i do niego należą wybory co jest najlepsze w danym momencie, więc takie tłumaczenie można sobie o kant dupy rozbić (bez napinki). On bierze za to hajs, on trenuje X lat żeby dojść do pewnego poziomu, ale biegać powinni.

Pozdrawiam
22 kwietnia 2010, 18:34 / czwartek
ktos urwa wie czy oni przyjada??????????????????????????????????????
22 kwietnia 2010, 18:43 / czwartek
przyjadą na pewno, mają zapisy od dzisiaj
22 kwietnia 2010, 18:47 / czwartek
A mnie ciekawi inna rzecz. Jeszcze w tamtym sezonie dalo sie zauwazyc ze kiedy druznie byl potrzebny doping bo uderzala glowa w mur probujac strzelic bramke niektorzy z zawodnikow sami podbiegali pod prosta i gestami rak zachecali to glosniejszego dopingu. Teraz wogole nie da sie odczuc jakiejs interakcji na linii kibice - pilkarze. Po meczu to samo, albo wymuszane podbieganie pod trybuny albo koncowy gwizdek i caly stadion momentalnie pusty.
22 kwietnia 2010, 19:08 / czwartek
dzieki 1945
22 kwietnia 2010, 19:13 / czwartek
z tego co się orientuje to dostali 400 biletów,ale z całą pewnością można powiedzieć że będzie ich z 2 razy tyle już raz pokazali jak się mogą zebrać a by przyjechać na Lechie bo jak sami mówią to dla nich najważniejszy wyjazd.Tak więc do niedzieli oszczędzać gardła aby pokazać jak się bawi WIELKA LECHIA
22 kwietnia 2010, 19:17 / czwartek
odnośnik

Konik007

Każdy jest inny i każdy inaczej coś odbiera ja tam jestem pewien ze nie chciał powiedzieć ze mamy zły doping lub jest nie potrzebny... i zostanę przy swoim stwierdzeniu...

A co do pucharu to bym zrobił ciekawa akcje po zakończeniu tego spotkania, ci co zostają po meczu zamiast krzyczeć "dziękujemy" to " chcemy puchar " chciałbym uświadomić tym ze dla mnie jest ważniejszy mecz pucharowy zamiast ligowy tzw z Piastem bo na pewno będą kombinować z ustaleniem składu ponieważ są mecze co 3 dni i wolał bym żeby wyszła rezerwa na Piasta niż na jagielonie ...
22 kwietnia 2010, 20:55 / czwartek
"Chcemy puchar" zamiast dziekujemy - swietny pomysl, 1945% popieram!
23 kwietnia 2010, 10:12 / piątek
vid ja już ci to raz napisałem ale się powtórzę, raz ostatni: jak jesteœ taki kozak żeby tu na forum wyzywać innych kibiców to weŸ kurwa podejdŸ na meczu, do tego czy innego "kacapa" i mu to powiedz. Zakaż bluzgania na kosznika, wyœmiewania rogala czy darcia mordy żeby jeden z drugim zapierdalał na maxa. A jak nie masz jaj, bo jesteœ zwykłym internetowym leszczem, to stul cipę i przestań wyprowadzać ciosy zza firewalla. Dobrze ci radzę, wkońcu ktoœ się może wkurwić za te wyzwiska i namierzyć krzykacza. Nie wiem kim jesteœ ale sšdzšc po wpisach nie jesteœ osobš, która mogłaby mieć jakikolwiek wpływ na "trybuny" "na żywo". Także, albo albo, albo morda albo czyny.
23 kwietnia 2010, 10:39 / piątek
Jeszcze pytanie mi się nasunęło, jak ci ktoś pluje w twarz to udajesz że pada? Bo postawy Kosznika(i nie tylko) w meczu z Jagą inaczej jak powyżej nazwać nie można. Zjebał akcję, stracił piłe i sobie kurwa getry poprawia zamiast zapierdalać za akcją? To ja więcej serca wkładam w walkę jak z kumplami piłke kopię.
Żeby była jasność, nie mam pretensji do piłkarzy za mecz z Polonią, tam im po prostu zabrakło szczęscia i zdecydowania.
Ps. Forum pięknym jednostajnym torem kieruje się ku dnu, powyzywajcie się jeszcze i bedzie kompletny muł.
23 kwietnia 2010, 17:29 / piątek
o ktorej jest mecz? 14.45 czy 17?
23 kwietnia 2010, 18:28 / piątek
ad Bete - daj spokój, poprostu "ten typ tak ma" (czasem mam wrażenie że tego pokroju kolesie gdy dostali szkolnych jasełkach rolę drzewa wmawiali sobie, że to jest to "drzewo poznania dobra i zła"), no poporostu nie poradzisz

tu komuś powie, że ten jest 'kurwa cwelem' czy kogo innego 'wypierdoli', a gdzie indziej jeszcze skreśli innych jako 'ścierwo i gówno'...

wot, kurwa, gieroj

szalom

ps. swoją drogą - odnośnik - chyba jednak coś w tym jest
23 kwietnia 2010, 18:46 / piątek
a jego moralność i miłość do piłkarzy tzw. ślepa, jest taka jak miłość do baby, która sie puszcza a on by jej jeszcze serenady pod oknem śpiewał. to żołnierzyk! ale brawo brawo tak trzymaj, a karnet też masz?
23 kwietnia 2010, 18:54 / piątek
mcinek8 - jest roznica miedzy nie zadowoleniem z meczu a bezensownym bluzganiu pilkarzy i trenera
23 kwietnia 2010, 20:47 / piątek
A myyyy swojeeeeeeee...................................... ..

Tylko zwyciestwo !!!
Lechia Gdańsk!!!
23 kwietnia 2010, 23:01 / piątek
mimo wszystko mam nadzieje ze w niedziele bedzie komplet i bedziemy dopingowac naszych grajkow na 1000% az do zdarcia gardeł,tak aby goscie nawet na chwile nie doszli do glosu i zdobedziemy 3 pkt

A MY SWOJE
LECHIA GDAŃSK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23 kwietnia 2010, 23:39 / piątek
JEST!!!!!!!!!!!!!!!! KOSZNIK WRESZCIE W SKLADZIE!
Wierzcie mi ale jego gra jest bardzo dobra rzecza dla reszty zawodnikow!
Wystawienie kosznika w wyjsciowej 11, tudziez zmiana na niego w czasie meczu jest korzystna z punktu widzenia uczenia sie przez druzyne. Otoz grajac z kosznikiem nasz team uczy sie grac i walczyc w 10-tke. Wowczas gdy kosznika zastapi sie w ktorym meczu pilkarzem to nasi dostaja skrzydel bo nauczyli sie juz grac w 10-tke a tu prosze, nie ma kosznika, jest pilkarz i graja w 11 i stad czasem graja ladnie i polotem.
24 kwietnia 2010, 12:44 / sobota
No!Jak jest Kosznik to dzwonię do szwagra i biorę go na mecz.A co tam niech se chłop popatrzy jak nie grac w piłę.
24 kwietnia 2010, 18:06 / sobota
po dzisiejszych spotkaniach 6 miejsce obronione i niestety coraz bliżej wykonania założonego planu :D jutro remis szczytem marzeń przy takiej postawie

Wszyscy na T29 !!!!
24 kwietnia 2010, 18:23 / sobota
Ze strony śmieRdzieli

Trwają zapisy na wyjazd kibiców Ruchu do Gdańska na spotkanie z Lechią. Koszt to 85 zł (w tym przejazd w obydwie strony pociągiem rejsowym oraz bilet na mecz). Zapisywać się można jeszcze w piątek w godz. 8:00-17:00 w nowym budynku klubowym.

Zbiórka fanów "Niebieskich" odbędzie się dokładnie o północy na dworcu PKP w Chorzowie Batorym. Odjazd o godz. 00:15. Na niedzielne spotkanie otrzymaliśmy 400 biletów. Początek meczu z Lechią o godz. 17:00. (Niebiescy.pl)
24 kwietnia 2010, 18:32 / sobota
bete: hahah, 100 punktów w lh dla ciebie, wyzywaj i napinaj się na forum dalej...coś ci się nie podoba to zamknij jape i nie komentuj... a wyzywanie a krytyka to dwie różne rzeczy, jak lubisz wyzywać swoich piłkarzy od kurew to fajny z ciebie gość...coraz więc jakich przypadkowych "fanatyków" jak ty przychodzi na T29 ostatnio...
24 kwietnia 2010, 21:11 / sobota
Na meczu mają się pojawić zagraniczni skauci. Na pewno chodzi o jakis spektakularny transfer Kosznika lub Marko.B. Oboje mają szansę stać kluczowymi wodopojami na Cyprze lub Malcie. Szansa gry choćby minuty w pierwszej "11" = 0 (słownie zero) zatem życzę Kosznikowi owocnej kariery w podawaniu bidonów a Marko będzie prostował ręczniki lub banany. Przy okazji może i Rogalski się załapie jako babcia klozetowa gdzies w 4 lidze San Marino.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.306