Gdańsk: poniedziałek, 24 lutego 2020
FORUM
Podstrony:

muzeum Lechii

strona 1/1

1

16 kwietnia 2010, 13:06 / piątek
Podobno ma powstać muzeum Lechii na nowym stadionie w Letnicy. Ciekaw jestem, jakie tam mają znaleźć się eksponaty, pamiątki klubowe. Mnie osobiście intryguje los starej tablicy wyników. Oparta stoi o budynek hali na Traugutta i niszczeje. Czy ktoś z władz Lechii nie mógł by się zająć tą sprawą, żeby tę tablicę jakość zabezpieczyć przed postępującą korozją (przykryć folią, zakonserwować, albo przenieść w zadaszone miejsce). Mam nadzieję, że nie jest przewidziana na wywiezienie na wysypisko. To kawałek naszej historii. Tablica ta towarzyszyła Lechii przez wiele wiele lat, w dobrych i złych czasach. Dla mnie ma ona wartość sentymentalną, wielokrotnie wyświetlał się na niej wynik, który cieszył nasze serca. Wiele razy wpatrywaliśmy się w nią jak w obrazek, ściskając kciuki, w duchu modląc się, raz aby sędzia jak najszybciej zakończył spotkanie, innym razem wręcz przeciwnie, by mecz przedłużył. Tak czy owak myślę sobie, że ta pamiątka nie zasłużyła sobie na los, by tak bezpańsko leżeć pod murem i rdzewieć na deszczu.
16 kwietnia 2010, 13:26 / piątek
16 kwietnia 2010, 14:24 / piątek
Warto wiedzieć o tablicy, lubie takie pamiatki;)

Zastanawiam sie jednak czy muzeum na PGE Arena to dobry pomysł, bo jak sie okaże że klub nie bedzie operatorem obiektu (a są duże szanse że nie będzie) to może pojawić się konflikt i niechęć klubu do korzystania z obiektu i jeszcze się okaże że zostaniemy na Traugutta, a ewentualnie jedynie mecze LM;) będziemy rozgrywać na PGE, a naszym domem pozostanie stare poczciwe T29:)
Hmmm...

Piękny ten sztandar na filmie, cudo:)

Aejaejao!!!
16 kwietnia 2010, 14:37 / piątek
Może się czepiam ale póki co to nie jest stadion PGE i może nie być. Ciekawe czy w razie co Lotos wogóle podejdzie do rozmów po ostatnim przetargu i po tym jak ich wszyscy wyśmiewali. Co do muzemum to największa będzie gablota z różnymi pucharami :)
17 kwietnia 2010, 11:06 / sobota
bezcenne odnośnik
18 kwietnia 2010, 15:47 / niedziela
18 kwietnia 2010, 16:06 / niedziela
Zdjęcia z 1984 byłyby naprawde pożądane!
18 kwietnia 2010, 16:29 / niedziela
spierdalaj hijeno cmentarna
18 kwietnia 2010, 18:45 / niedziela
:D
18 kwietnia 2010, 19:16 / niedziela
vid11
17 kwietnia 2010, 09:48 / sobota
włos to się jeży na głowie, że w polsce mamy tyle pisowskiego ścierwa i moherowego gówna którzy jedyne co mają we łbach to słoma...zaraz pisiory powiedzą że to ruskich wina, że samolot się rozbił, i że to ruskich wina, że nad europą jest taka chmura że samoloty nie latają i większość prezydentów nie przyleci w niedziele, i że wogóle niech ruscy przepraszają nas co miesiąc, a niemcy powinni nas przeprosić jest 150 razy...bym powiedział kawał który wczoraj słyszałem ale, że jest żałoba to się powstrzymam...
18 kwietnia 2010, 19:59 / niedziela
zegar_
ty jesteś nie halo taki debilny tekst...
18 kwietnia 2010, 22:09 / niedziela
Vid to cmentarna hiena. Dla mnie tez to oczywiste. To pisałem ja "ścierwo"
18 kwietnia 2010, 22:26 / niedziela
zegar i Hejnał 100% poparcia.Takie gady trzeba eliminować,zreszta dziwie sie modowi ze gad nie dostal bana.Wolnośc slowa owszem ale sa jakies granice przyzwoitosci bez wzgledu na poglady czy sympatie polityczne.
19 kwietnia 2010, 11:03 / poniedziałek
I to się jeszcze wpisuje na moim wątku. Jak widzę tego nicka, to doznaję obrzydzenia i przychodzą mi na myśl pamiętne słowa kapitana Wagnera do von Nogaya: "nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić pańskie postępowanie. Pan się nie kwalifikuje nawet do sądu dla ludożerców. W moich oczach jest pan nędznym gadem omyłkowo tylko nazywanym człowiekiem. Niech pan stąd wyjdzie, bo ja nie mogę na pana patrzeć, bydlaku".
19 kwietnia 2010, 12:04 / poniedziałek
buda
19 kwietnia 2010, 13:29 / poniedziałek
krzysiu uważaj, bo Orunia taka duża nie jest
7 listopada 2012, 22:49 / środa
7 listopada 2012, 23:19 / środa
Lipa troche....
Nie wiedzialem,ze potrzebne sa inne zdjecia,a moja mama ma pare zdjec z lat 50-tych,kiedy to biegala w Lechii,razem z takimi tuzami jak Kazimierz Zimny i inni.
12 grudnia 2012, 08:59 / środa
W oczekiwaniu na otwarcie muzeum zapraszamy na wywiad ze Zbyszkiem.
odnośnik
12 grudnia 2012, 15:51 / środa
dobry laczek od castropa załatwiłby sprawe
12 grudnia 2012, 16:05 / środa
Never ending story ;)
Choć już coś tam widać na filmiku :)
17 grudnia 2012, 07:24 / poniedziałek
część druga wywiadu
odnośnik
11 kwietnia 2013, 11:55 / czwartek
odnośnik już jest

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.213