Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

ŚP Maciej Płażyński

strona 1/1

19 kwietnia 2010, 14:20 / poniedziałek
odnośnik
"Inicjator powołania na początku lat 90-ych ubiegłego wieku Sportowej Spółki Akcyjnej FC Lechia. Wierny kibic, stadion we Wrzeszczu odwiedzał nie tylko w momentach, gdy Lechia grała z Górnikiem Zabrze, ale również gdy podejmowała Grom Kleszczewo, czy Tęczę Siwiałka."

Dziś przywieziono do Gdańska zwłoki tragicznie zmarłego Macieja Płażyńskiego. W marszu przez ulicę Długą, do kościoła Mariackiego wzięło udział ok 30 Lechistów. Z klubu, który tak wiele mu zawdzięcza, NIE BYŁO NIKOGO!!!!

WSTYD PANOWIE LECHIŚCI!!! WSTYD!!!!
19 kwietnia 2010, 15:01 / poniedziałek
jak juz tak wszystkich podsumowujesz i rozliczasz to wez rozlicz mi pita bo ja w robocie jestem i niemam czasu. pozdro
19 kwietnia 2010, 15:07 / poniedziałek
Pracujesz Misiek w klubie? Bo chyba wstyd był skierowany do tych nieobecnych.
19 kwietnia 2010, 15:11 / poniedziałek
masz tam napisane u niego ze chodzi o pracowników klubu? prezesów itd? słowo KLUB niedotyczy ciebie?mnie?innych? wytłumacz mi
19 kwietnia 2010, 15:15 / poniedziałek
Tak rozumuje, ze chodzi o władze klubu - napisane jest że było 30 kibiców, więc "nikogo nie było" nie może się tyczyć kibiców.
19 kwietnia 2010, 15:26 / poniedziałek
Misiek_fan- nie rozliczam nikogo. Każdy ma własne sumienie.
Ja tylko napisałem swoją opinię o tym wydarzeniu. Jest mi wstyd, że w klubie który tak wiele zawdzięcza Panu Płażyńskiemu, nie było ani jednej osoby, która przyszłaby złożyć mu hołd. Tak samo jest mi wstyd, że tylko niespełna 30 Lechistów, brało udział w tym wydarzeniu
19 kwietnia 2010, 15:29 / poniedziałek
a ja mam nie czyste sumienie? co wy wogóle gadacie. ofensywny elektorat PISu.... i jak w tym kraju ma byc dobrze. nie wnikam juz wiecej bo to bez sensu. pozdro
19 kwietnia 2010, 15:40 / poniedziałek
Co ty chłopie pierdolisz o jakimś ofensywnym elektoracie? Tu jest mowa o uroczystościach pogrzebowych związanych z kibicem Lechii...
19 kwietnia 2010, 15:43 / poniedziałek
Tak to właśnie jest Panie Misiek Fan brak czytania ze zrozumieniem najkrótszą drogą do zakończenia rozmowy gdzie głównym merytorycznym argumentem jest "ofensywny" atak na PiS...brawo!!!Ja jestem zasmucony tak samo jak Łowca Skór ale mam nadzieję że delegacja z klubu pojawi się na pogrzebie!!!Ja byłem dziś i będę też w środę.Tylko Lechia Gdańsk
19 kwietnia 2010, 17:02 / poniedziałek
Przestańcie się kłócić. Kto mogł być ten był. Z reszta myślę, że w srode o 12 bedzie wiecej osob ;)
mnie np. dzisiaj nie bylo bo nie moglem.
Pozdrawiam
19 kwietnia 2010, 17:36 / poniedziałek
Z całym szacunkiem dla wszystkich Lechistów. Cyfra 30 jest niestety nieciekawa. Zresztą to niejedyna negatywna cyfra związana z tą tragedią. Polecam artykuł który znalazłem na www.lechia.boo.pl odnośnik Uważam, że jest ciekawy i w pełni się z tą opinią zgadzam.
19 kwietnia 2010, 20:50 / poniedziałek
Kilkuset Mławian pożegnało byłego Marszałka Sejmu RP Macieja Płażyńskiego, tragicznie zmarłego w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. Samochód z trumną Marszałka zatrzymał się w poniedziałek 19 kwietnia, o godzinie 6 rano przed mławskim ratuszem.
Mieszkańcy Mławy oddali hołd jednemu z założycieli Platformy Obywatelskiej, Prezesowi Stowarzyszenia "Wspólnota Polska", posłowi na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Skłaniając głowy w żałobnej ciszy Mławianie symbolicznie pożegnali wszystkie ofiary tragedii 10 kwietnia.

Maciej Płażyński od lat bardzo związany był z dużyną Lechii Gdańsk, dlatego hołd złożyła Mu również delegacja Mławskich Lechistów.

odnośnik
19 kwietnia 2010, 22:40 / poniedziałek
"W poniedziałek i wtorek czuwanie w kościele będzie trwało do 21.00. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę 21 kwietnia o godz. 13, po czym ciało śp. Macieja Płażyńskiego zostanie złożone w kaplicy Matki Boskiej Ostrobramskiej w Bazylice Mariackiej. " z trojmiasto.pl

Jest okazja, aby jutro po meczu wiele osób w barwach oddało hołd, do czego namawiam! Oczwyiście w pełni zachowując powagę sytuacji!
19 kwietnia 2010, 23:05 / poniedziałek
W dniu dzisiejszym kibice Lechii odbyli jedną wartę honorową przy trumnie z Maciejem Płażyńskim
W dniu jutrzejszym planowane są 3 takie warty z naszym udziałem oraz złożenie wieńca.
A co do wpisu Łowcy Skór......
Na oficjalnej stronie klubowej ŚP. Maciej Płażyński jest ukazany jako znany kibic naszej drużyny. Jest przedstawiona jego sylwetka. Pan Płażyński swego czasu bardzo mocno w niższych ligach pomagał Lechii. Nie był kibicem od święta, a na meczach Lechii bywał regularnie i to w niższych ligach. Zawsze utożsamiał się z kibicami i przebywał wśród nich. Nie lubił miejsc VIP.
To nie jest już wstyd, ale zwykła kompromitacja, że w dniu dzisiejszym nie było ani jednego przedstawiciela klubu. A przecież pan Jenek, Turnowiecki lub też rzecznik prasowy klubu, pan Słowikowski od lat twierdzą, że są kibicami pracującymi w klubie..... W dniu dzisiejszym sam sobie zadaje pytanie czy są czy się za nich tylko uważają....
Panowie czy nie wstyd wam nie przed kibicami Lechii, ale czy nie wstyd wam przed ŚP panem Płażyńskim????

W dniu dzisiejszym trumnę nieśli rugbiści i kibice...Zabrakło jedynie przedstawicieli klubu. Brak słów
19 kwietnia 2010, 23:20 / poniedziałek
O jakim Ty wstydzie piszesz LP ?
Oni przestali sie wstydzic wtedy,jak sie sprzedali-teraz co najwyzej kieruja wzrok gdzie indziej,jak sie mijaja z nami.
20 kwietnia 2010, 19:07 / wtorek
orientujecie sie moze czy z uwagi na państwowy charakter pogrzebu kazdy będzie mógł wziąć w nim udział i wejść do Kościoła Mariackiego?
20 kwietnia 2010, 20:01 / wtorek
orientujemy się.
20 kwietnia 2010, 21:07 / wtorek
Czy na jutrzejszym pogrzebie ŚP Płażynskiego będzie coś w stylu że kibice zbierają się razem chodzi mamy wziąć szale. Jeśli głupi napisałem to sorki.
20 kwietnia 2010, 22:44 / wtorek
Marcin przedstawiciele Lechii byli 2 razy w Warszawie i oddali hołd zarówno panu Prezydentowi i panu Płażyńskiemu. W Gdańsku kibice nieśli trumnę przez ulicę Długą i pełnili 4 honorowe warty przy trumnie. W dniu dzisiejszym po meczu kibice kolejny raz oddali hołd w kościele Mariackim i złożyli okolicznościowy wieniec w barwach klubowych oraz zostawili szalik. Jak myślisz czy jutro nas zabraknie???? Ubieraj garnitur do tego szalik Lechii i bez zbędnych pytań zasuwaj na uroczystości pogrzebowe.

PS. Do chwili obecnej nikt z klubu nie złożył hołdu panu Płażyńskiemu...WSTYD!!!!!!
21 kwietnia 2010, 04:32 / środa
21 kwietnia 2010, 08:21 / środa
LP dzięki chodziło mi o potwierdzone info.
Bo do kościoła się wybieram. W końcu Stare Miasto do czegoś zobowiązuje
21 kwietnia 2010, 15:18 / środa
Marcin jak stare miasto do czegoś zobowiązuje to dlaczego nie reprezentujesz go na wyjazdach?
Ale z ciebie huligan odnośnik
21 kwietnia 2010, 16:24 / środa
Hihi zimno było. A tak na poważnie w maju matura i trzeba się uczyć mam kursy itp. które wypadają w weekendy i ciężko jest się wyrwać.
Czy my się znamy 1488 ? jak tak to skąd napisz mi na nk.
Szacunek dla kibiców którzy dziś byli, Tusk wspomniał o kibicach chwała mu za to. A ktoś z zarządu był na mszy bo nie widziałem.
21 kwietnia 2010, 16:46 / środa
bueuhee
21 kwietnia 2010, 16:57 / środa
Nie wierzę.
21 kwietnia 2010, 17:52 / środa
Marcin hooligan z Ciebie pełną gębą dosłownie i w przenośni....!!!

Panie Maćku proszę pokazać tam na górze co to znaczy biało-zielona krew,dziękuje Wszystkim kibicom Naszej Lechii za przybycie na dzisiejszą uroczystość,serce rosło widząc znajome twarze z T29!!!Tylko Lechia Gdańsk!!!
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.455