Gdańsk: piątek, 18 października 2019
FORUM
Podstrony:

Grubas z prostej zrobił transfer na zegar!

strona 1/1

1

25 kwietnia 2010, 21:51 / niedziela
Zauważyliście to? Dziś dał o sobie znać! Byłem naocznym świadkiem tego!

Mam nadzieje, że ktoś zrobi w końcu tego laczka!!
25 kwietnia 2010, 22:10 / niedziela
no to uwazaj bys laczka nie dostał !!!

a tak na serio to jakby takiego - ,,Grubasa '' (Szacun ) z klonowac i porozmieszczac na trybunach co 15-20 metrów po trybunach to doping byłby na kazdym meczu na maksa przez 90 minut a i przed i w przerwie doping by był !!!!!

trzeba pomyslec o tym na serio i jak juz za rok na Uczniowskiej bedziemy to w kazdym sektorze powinna byc przeszkolona osoba ( moze przez ww osobę ) i ona powinna mega mobilizowac ziomków ze swojego sektora bo nasz ,,młynek'' nie da rady z 20 tys ludzi zmobilizowac !!!!
26 kwietnia 2010, 12:11 / poniedziałek
Prosta nie odda Grubasa z prostej, to było tylko chwilowe wypożyczenie;)

Nie damy nikomu, nikomu nie damy bo Grubas z prostej do prostej należy!!!
:)))

Aejaejao!!!
26 kwietnia 2010, 13:32 / poniedziałek
Rada Radowski sądząc po wpisie zasiadujesz na Z3. Ten zwany przez Ciebie "Grubasem" (wcześniej przez castropa - sorry za ewentualna pomyłkę w nicku), mój serdeczny kolega uczestniczy w życiu kibicowskim bardzo, bardzo długo. Ma setki wyjazdów, setki akcji i wiele wkładu w odbudowę klubu oraz budowany przez wiele lat wizerunek stylu kibicowskiego naszej ukochanej Lechii. Ty w tej nowej historii widać zaczynasz dopiero uczestniczyć, zresztą masz prawo nie wiedzieć, kim dany osobnik jest. Jednakże ta niewiedza nie upoważnia Cię to do komentarzy typu sprzedać laczka, nawet w formie żartu. Szacunek do starej gwardii Lechii się należy, bez względu na okoliczności. I zapamiętaj, gdyby chociaż 50 procent kibiców obecnych na stadionie w dniu meczu dopingowało Lechię tak jak on wątek UCZMY SIĘ DOPINGOWAĆ prawdopodobnie nie istniałby.
26 kwietnia 2010, 13:46 / poniedziałek
Trawa - myśle że wpis Rady należy traktować sympatycznie, podobnie zresztą jak mój i chyba nie potrzebny ten poważny ton w Twoim wpisie. Kto ma wiedziec to każdy wie kto, co i jak długo:) Może jestem w błędzie, ale mam nadzieje że nie i trochę humoru czy delikatnej ironi nikomu nie powinno zaszkodzić, grunt to z dystansem traktować takie sprawy;)

Aejaejao!!!
26 kwietnia 2010, 15:30 / poniedziałek
Trawa - ten temat jest czysto humorystyczny :)
26 kwietnia 2010, 16:14 / poniedziałek
Szkoda bo ja już byłem pewien że się w niedzielę do nas na Z1 przeniósł!To nie ten?Taki po solarium?
26 kwietnia 2010, 16:17 / poniedziałek
skoro humorystyczny to dlaczego dajesz to tutaj a nie do 'luźne gadki' i robisz burdel...
26 kwietnia 2010, 16:34 / poniedziałek
Byłeś kiedyś w burdelu? Tam panuje ład i porządek.

Temat tyczy się dopingu, osób mobilizujących oraz osoby co coś znaczy w świecie kibicowskim. Tak więc idealnie pasuje tutaj!
26 kwietnia 2010, 17:30 / poniedziałek
Ja czekam na komentarz Castropa :)
26 kwietnia 2010, 17:43 / poniedziałek
a na prostej wogle dopinguja?? bo cos słabiutko im to idzie...prosta bo 30 minutach nie ma sił na doping
26 kwietnia 2010, 20:28 / poniedziałek
ogladnijcie sobie Football Factor z Polski tam jest owy (Grubas)-czlowiek legenda na T29 ,pamietacie inciatywe Naprzod Lechio,to On byl jednym z glownymch kandydatow:) Pozdro dla Ciebie i brata z UK

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.208