Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Wybory prezydenckie 2010

strona 10/23

22 czerwca 2010, 11:35 / wtorek
nie chodzi o to czy Ty sie sugerowałeś,
ale o Twoje oskarżanie pisowskiego ścierwa jakim jest tvp o zakłamywanie rzeczywistości, i notoryczne powoływanie się na źródła trybuny salonu-tvn i im pokrewnych
o ewentualną refleksję i korekte na przyszłość w krytycznym poznaniu otaczającego świata
widzę wymagam nazbyt wiele,
chichot szkieł kontaktowych i demotywatory to jest ten poziom i ta opcja która całkowicie wyczerpuje waszą zdolnośc percepcji
22 czerwca 2010, 11:36 / wtorek
a potem stalem sie wyksztalciuchem i stalem tam gdzie stalo zomo
wiec w dupe sobie wsadzie te wasza pseudopatriotyczna agitacje
teraz latwo byc "patrota"

Te nerwy ;)
22 czerwca 2010, 11:36 / wtorek
verde : tak, jest kurwieniem... mozesz to nazywac "zabieganiem", "zmiana wizerunku" albo jak zywnie Ci sie podoba. mi w tym przypadku przychodzi na mysl tylko slowo na "k". nie przerzucaj sie jakimis linkami z dupy bo wkleilem konkretny cytat o konkretnej sytuacji i to, ze inni to kurwy nie oznacza, ze jarek nia nie jest.

twoje horyzonty sa tak szerokie, ze moze wyplyn na nie i zrob cos co warte jest lepszej sprawy niz walenie 5 postow na godzine. jak wspominalem wczesniej - nie popieram komorowskiego wiec odstosunkuj sie.
22 czerwca 2010, 11:40 / wtorek
ok, dla Ciebie to słowo na k. i nikt Ci go nie broni miec : )

dla Ciebie ten link odnośnik jak najbardziej adekwatny i do tematu i do kontekstu Twej wypowiedzi jest linkiem z dupy ? ?

cóż, i tym się różnimy : ) wolny kraj

ps. robię sobie przerwę ; )
22 czerwca 2010, 11:41 / wtorek
tak, linkiem z dupy bo co mnie obchodzi teraz walesa? napisalem o kaczynskim, a ty mi nocna zmiane robisz... a w korei polnocnej zabijaja ludzi w obozach pracy, to tez mi wkleisz bo nie robi tego kaczynski?
22 czerwca 2010, 11:43 / wtorek
Chłopie co zes sie tak uczepił tego Kryże?On w porównaniu do mordercy Jaruzelskiego jest nikim.
W PZPR byli i niezyjacy juz Geremek,Kuron,guru PO Balcerowicz,wspierajacy PO Michnik,wspierajaćy PO wspołwłaściciel TVNu Mariusz Walter,w Sejmie w latach 60-tych i 70-tych zasiadal wspierajacy PO Tadeusz Mazowiecki.Nawet nie chce mi sie wymieniac ich wszystkich.Wspierajacy PO Adam Michnik powiedzial kiedys"można o mnie powiedzieć ze pochodze z zydokomuny i to w sensie scislym"
22 czerwca 2010, 11:47 / wtorek
grucha604 a czy równie mocno jak słowa Kaczyńskiego wkurza Cie KOALICJA PO-SLD rzadząca w Warszawie?
22 czerwca 2010, 11:47 / wtorek
naprawde zeby zjebac komorowskiego nie trzeba wychodzic tak daleko w przeszlosc... wystarczy przypomniec jego ostatnie teksty albo znajomosc z miro i stachem czy jak mu tam na imie bylo. a wy tutaj z zydokomuna juz ;) to samo sie tyczy kaczynskiego. bo on mial takie same kontakty z zydokomuna, przydupasem walesy razem z bratem byl x lat, okragly stol tez krecil a mazowiecki pewnie byl jego bogiem przez dobra dekade. potem sie odcial bo za malo mu siana posypali i za daleko byl od koryta. sprul sie dzieciak, teraz za to postkomuchom lize dupe bo to droga do salonu.

co do kryze... to zawsze tak samo "nie byl taki zly"... koalicja z lepperem "dziejowa koniecznosc". tak, na tym takie kurwy jak politycy (komorowski as well) wlasnie graja, potem chca waszych glosow a wy ich oburzeni bronicie, wyzywajac sie nawzajem chociaz oni sie smieja i tylko licza kase. przejzyjcie na oczy
22 czerwca 2010, 11:50 / wtorek
zwykly ktos : tak, wkurzaja mnie wszystkie lody krecone z czerwonymi przez kogokolwiek, tak jak i czerwoni krecacy pierdolnikiem nawet w pierdziszewie dolnym. niestety ludzie maja krotka pamiec. btw tak samo mierzi mnie koalicja pis - sld w tvp i PR ;]
22 czerwca 2010, 11:51 / wtorek
odnośnik
jak juz sie przerzucamy linkami :)
22 czerwca 2010, 11:58 / wtorek
odnośnik
i to :)
22 czerwca 2010, 11:59 / wtorek
" a mazowiecki pewnie byl jego bogiem przez dobra dekade. potem sie odcial bo za malo mu siana posypali i za daleko byl od koryta. sprul sie dzieciak, teraz za to postkomuchom lize dupe bo to droga do salonu"-rozumiem ze masz cokolwiek na poparcie tej tezy poza swoim widzimisie?
A mi ten cytat jakos kojarzy sie z Tuskiem zmieniajacym partie jak popadnie:KLD Unia Wolności,PO byle ciagle utrzymac sie przy korycie.Podobnie zreszta jak Bronek:najpierw Unia Demokratyczna,potem Unia Wolności,nastepnie Stronnictwo Konserwatywno Ludowe,potem AWS,obecnie PO
W jednym sie zgadzamy zeby "zjebac" Komorowskiego nie trzeba siegac daleko w przeszłosc-wystarczy go posluchac:)
22 czerwca 2010, 12:00 / wtorek
wałęsa natychmiast po obaleniu rządu Olszewskiego wypozyczył orginały akt dotyczących agenturalnej działalności Bolka,
po czem ich nie zwrócił, jest dokładny spis kart których nie zwrócił,
potem wypozyczał jeszcze dwakroć i za każdym razem zwracał mniej,
potem uzyskał pożadany wyrok sadu lustracyjnego który uznał go za "poszkodowanego" bo w aktach nie było orginałów kart których nie zwrócił

to rzeczywiście było dobrych parę lat temu, ale też nie znowu aż tak dawno temu

teraz tusku z komorowskim korzystając z pełnienia obowiązków naprędce i cichaczem forsują nowelizacje ustaw,
w tym nowelizację ustawy o ipn, w której to wedle "ich" pomysłu ipn będzie zobowiązany do wydawania orginalnych kart z teczek nie tylko ludzi inwigilowanych, ale też będzie musiał wydawac orginały tych kart esbekom i ich agentom,
dotychczas ipn wydawał tylko kopie, teraz tusku i komor forsują wydawanie orginałów kart,
o innych jeżących włos na głowie pomysłach z tejze nowelizacji nie wspominam
może tylko to że sbek lub esbecki agent który dotychczas woggóle wgladu do tych akt nie miał teraz poza tym że dostanie orginały kart to . . . bedą w nich nie powykreslane żadne nazwiska tam sie przewijające,
dotychczas w udostepnianych kopiach dokumentów chroniąc ludzi te nazwiska były zakrywane

to kurwa, nie jest to że w korei północnej oozy pracy,

to jest wypełnianie tej roli która razwiedka rozpisała tuskowi i komorowskiemu,
to jest nowelizacja ustawy której projekt jest w tej chwili złozony na ściezce legislacyjne,
rzecz jasna w trybie najpilniejszym z pilnych, w razie by hrabia jednak drugiej tury nie wygrał i nie mógł by niezawetować

tylko . . . jak ktoś sie takimi rzeczami interesuje choć pobieżnie to o takich kwiatkach wie,
jak ktoś nie ma pojecia najmniejszego w co wokóół jest grane to . . . będzie to dla niego link z dupy
bylo już o tem odnośnik
22 czerwca 2010, 12:01 / wtorek
Co sie uczepiłem,zadaj sobie to pytanie.Ale troche Ci podpowiem.Po pierwsze Cimoszewicz nie jest w rządzie ani w partii PO,po drugie nie skazywał osób walczących o wolną Polske bo tak mu kazano,po trzecie nie jest synem zbrodniaza,tak więc nie wiem coś sie tak go uczepił.
22 czerwca 2010, 12:06 / wtorek
a ja z uporem maniaka wolę to, co sam porównuję do świni. I co ma mnie reprezentować:
odnośnik
Dla upewnienia: to co się wlecze z tyłu. Bo to z przodu to już osobna historia. Ładniejsza dla oka, trudniejsza do zweryfikowania (bo dokumenty po 10 kwietnia zostały "zagospodarowane").
22 czerwca 2010, 12:07 / wtorek
zwykly

"Jak ten cytat ma sie do niezrealizowania zadnej wyborczej obietnicy PO?.Gdzie jest podatek liniowy,gdzie jest likwidacja Senatu,gdzie jest odebranie poslom immunitetu?Gdzie rozliczenie afer hazardowej,stoczniowej,Misiaka i innych?"

Nie tylko PO nie zrealizowało swoich obietnic wyborczych:
-"Wprowadzimy dwie stawki podatku PIT (18 i 32%)" - program wyborczy PiS (jesień 2005, kampania wyborcza)
-Istotnie jednak należy zrezygnować z dużej liczby należących do Kancelarii Prezydenta obiektów, na przykład z pałacyku w Wiśle, który – w razie mojej wygranej – przekażę na cele społeczne" - Lech Kaczyński (jesień 2005, kampania wyborcza)
- Zbudujemy 3 miliony mieszkań w ciągu 8 lat" - liderzy PiS (jesień 2005, kampania wyborcza)
W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory prezydenckie. Byłaby to sytuacja nie do zaakceptowania przez polskie społeczeństwo" - Jarosław Kaczyński dla PAP (20.10.2005)
- "Mimo obecności na tej sali ekscelencji biskupów, muszę powiedzieć, że należy rozważyć przywrócenie kary śmierci [...] bo są tak źli ludzie, że tylko w ten sposób można przed nimi uchronić społeczeństwo. Musimy zrobić wszystko, by tacy ludzie nie uniknęli kary, by nie opłacało im się kalkulować, że wyjdą po kilku latach z więzienia. Morderca musi być ukarany do końca" - Jarosław Kaczyński w Łomży (17.05.2007, kampania wyborcza do wyborów samorządowych na Podlasiu)
- "Jeśli PiS będzie rządził po wyborach, to podjęta zostanie sprawa powstania województwa środkowopomorskiego. [...] My tę sprawę po wyborach podejmiemy, jeśli tylko będziemy rządzić" - Jarosław Kaczyński na spotkaniu wyborczym w Kołobrzegu (10.10.2007)

To tylko kilka. Zaznaczam iż zdaję sobie sprawę z tego że część z obietnic została spełniona (np ulga podatkowa na dzieci w wys. 1 145 zl). I nie chodzi mi w tym wpisie o o przepychanki kto spełnił więcej a kto mniej obietnic tylko o obiektywne podejście do sprawy. Dodam jeszcze że nie spełnienie jednej z wymienionych przeze mnie obietnicy znacznie ułatwiło koalicji PiS LPR i Samoobrony na spełnienie pozostałych (brak weta prezydenta dla ustaw proponowanych przez rząd), a co działo się gdy u władzy była koalicja PO PSL weto za wetem wetem pogania (chociaż w niektórych przypadkach weto prezydenta było dobrym posunięciem)
22 czerwca 2010, 12:10 / wtorek
Czy Cimoszewicz nie jest synem zbrodniarza?Oficjalnie w wkikipedi jest napisane ze w w czasach stalinizmu byl: "był zawodowym wojskowym, uczestnikiem II wojny światowej, pracownikiem WAT na stanowisku szefa Informacji Wojskowej, następnie w WSW."
Co mowia inne zrodła?
"(...) Oto przyszły pułkownik Cimoszewicz w czasie wybuchu wojny w 1939 roku, mając lat 22, nie uczestniczy w obronie Polski, nie jest żołnierzem Armii Polskiej broniącej ojczyzny przed dwoma najeźdźcami. Przeciwnie - już w październiku 1939 r. jest poborcą dostaw obowiązkowych w wołkowyskim Rejnopolnamzakie. Czyli jest na służbie jednego z zaborców - bolszewików. Rekwirował płody rolne od polskich rolników na rzecz najeźdźcy".
Całość

odnośnik
22 czerwca 2010, 12:13 / wtorek
verde : nadal wracam do linkow z dupy, ja pisze o tym co robi teraz kaczynski a ty mi robisz wyklady z histori, ktore znam. nie ma to wplywu na ocene jego obecnego zachowania. dlatgo z dupy, rozumiesz?

zwykly ktos : dobra, z mazowieckiego sie wycofuje ;) z reszty nie hyhy
22 czerwca 2010, 12:15 / wtorek
A czy w przeciwieństwie do Kryże jest w rządzie prawicowym na stanowisku ministra z ramienia partii prawicowej?
22 czerwca 2010, 12:18 / wtorek
cze1984
Prezydent Lech Kaczyński wetowal ustawy????
No prosze Cie,wystarczy sprawdzic w google.
Kaczyński zawetował 17,a odesłał do TK 19 ustaw, co łącznie daje nieco ponad 6% wszystkich ustaw w tym okresie. Czy uważasz, że te ponad 6% ustaw usprawiedliwia nieudolne tłumaczenia rządu, że nic nie mogli zrobić? Co z tymi ustawami w szufladach, którymi chwalił się Tusk zaraz po zwycięstwie wyborczym? ? Kaczyński wcale nie odbiegał pod względem ilości zawetowanych ustaw od swoich poprzedników. Czy na nich również była taka nagonka, że zatrzymują modernizację kraju?
Dużo ludzi twierdzi, że prezydent w sumie nic nie robił. Mały cytat z Money.pl: "Jak sprawdził Money.pl Lech Kaczyński do 13 lipca, skierował do Sejmu 38 projektów ustaw. Jego poprzednik - Aleksander Kwaśniewski w ciągu dwóch kadencji swoje uprawnienia ustawodawcze wykorzystał 44 razy, Lech Wałęsa wniósł do Sejmu 22 projekty ustaw.(...)Biorąc pod uwagę, iż Lech Kaczyński ma przed sobą jeszcze sporo ponad rok urzędowania można powiedzieć, a Aleksander Kwaśniewski sprawował urząd 10 lat, z wyliczeń Money.pl wychodzi iż Kaczyński jest najbardziej aktywny jeżeli chodzi o liczbę
22 czerwca 2010, 12:23 / wtorek
sprawdzony przez bezpiekę patent z tamtą nocą i z wyczyszczeniem akt Bolka
JEST W TEJ CHWILI REALIZOWANY za pomocą marionetek tuskowo-komorowskich,
to nie wykład z historii tylko rzeczywistość chwili obecnej pod rządami podstawiańców,
ciąg dalszy tamtej nocy na skalę mającą na celu ostatecznie zatrzeć slady o prawdzie
i podstawiańcy to co im rozpisano w tej chwili to realizują

ok : ) kończe tymczasem
22 czerwca 2010, 12:25 / wtorek
nie martw sie, nie ma juz postkomuny, czerwoni sa nawroceni. prawda zostala pokazana, oni tez sa ludzmi
22 czerwca 2010, 12:25 / wtorek
"ok : ) kończe tymczasem"
alleluja!
22 czerwca 2010, 12:35 / wtorek
A podobno Belka to swietny kandydat na szefa NBP.a co mowi Napieralski?
" mówię otwarcie, że nie rozmawiałem o stołkach w przypadku NBP. W tej sprawie rozmawiałem tylko z Komorowskim i mój jedyny postulat do niego był następujący: prosiłem, żeby Komorowski sprawdził u Schetyny, czy będzie dyscyplina w głosowaniu nad kandydaturą Marka Belki, bo przychodziło do nas wielu posłów PO i mówili, żebyśmy nie popierali kandydatury Marka Belki, bo to jest zły kandydat, a my mamy swoich, mówili. W PO było wielkie rozżalenie odnośnie tej kandydatury i powiedziałem Komorowskiemu, że nie chcę żebyśmy oddali głos na Belkę, a on nie przejdzie lub przejdzie jednym głosem, bo to byłaby kompromitacja. Więc Schetyna mija się z prawdą."
22 czerwca 2010, 13:26 / wtorek
13:02
- Jeśli ktoś mnie zapyta, kim jest Józef Oleksy, to powiem, że jest polskim lewicowym politykiem... - dodał Kaczyński.
22 czerwca 2010, 13:40 / wtorek
W normalnym kraju taka wypowiedz wywołałaby miedzynarodowy skandal,w w Polsce bedzie pewnie uznana za pozytywną dla Komorowskiego.Komu dopingują szwaby w drodze po prezydenture?
odnośnik
Wlasnie dlatego musi wygrać Kaczyński
22 czerwca 2010, 14:27 / wtorek
a niech wygrywa, ja na szczescie mam to juz gdzies :) bo ani jeden, ani drugi nie sa dla mnie ludzmi, ktorych chcialbym widziec na najwyzszym stanowisku. jarek wczoraj skonczyl sie w mych oczach, komorowski to pionek. chuj im na grob i powodzenia na nowej drodze zycia :)
22 czerwca 2010, 14:30 / wtorek
:)
22 czerwca 2010, 14:43 / wtorek
-- A na pana kto zagłosował?

Mądrzy ludzie. To 400 tys. osób, które wiedzą o co chodzi. Reszta to owce, które głosowały, bo tak im w telewizji powiedzieli.

--Ale jaka wizja bardziej się panu podoba, Kaczyńskiego czy Komorowskiego?

Nie ma większej różnicy. Przecież obaj reprezentują głęboko lewicowe partie. Żadna nie domaga się zniesienia przymusu ubezpieczeń czy obowiązku jeżdżenia w pasach. Jedni chcą się opiekować ludźmi w imię Pana Boga, drudzy w imię Karola Marksa. Większej różnicy między nimi ma. Ale w tej kampanii nie chodzi o samych kandydatów. Po raz pierwszy nie wstydziłem się startu w wyborach. Wcześniej musiałem konkurować z drobnymi cwaniaczkami, złodziejami, agenciakami. Tym razem startowali ludzie którzy coś sobą reprezentują. Ale problem w tym ze za nimi stoją dwa gangi złodziei bez cienia czci i godności, którzy chcą rozkraść Polskę. Kaczyński i Komorowski są więc tylko instrumentami mafii, które chcą opanować Polskę. Z tego powodu lepiej, żeby Komorowski przegrał. Wtedy PO nie dostanie monopolu władzy. A przecież lepiej, żeby dwie mafie się kłóciły, niżby jedna miała w całości wziąć we władanie kraj.

odnośnik
22 czerwca 2010, 14:52 / wtorek
hm, ale ja jestem madry :D obowiazek spelniony, reszta niech pozostanie milczeniem ;]
22 czerwca 2010, 15:43 / wtorek
Krisblu2
Ja też wielokrotnie stałem tam, gdzie stało zomo, bo chwilę wcześniej z tego miejsca spierdoiło :). Piszesz o swojej działalności w NZS-ie - daruj, ale czasy Przemkowe robią na mnie przeciętne wrażenie, aczkolwiek w książkach to lepiej WAM wychodzi... TERAZ. Nieważne.
To, że wredny Verde nie działał przed 89 nie znaczy, że nie może zajmowac stanowiska jakie zajmuje, Ty mu tego masz prawo odmawiac? Rok 89, dla mnie to jest skurwienie ideałów Sierpnia 80... Magdalenka... Itd.
To co jest teraz to są konsekwencje. Nie jestem PISowcem, po prostu wkurwiają mnie pieczeniarze z PO i ich higieniczne poglądy i to żygodajne chwalenie się Broni, że był internowany. Co mieli mnie kurwa internowac w wieku 13 lat?! Przepraszam...
Ja z Tobą mogę się spotkac na piwie nawet przed 2 turą, bo nie sądzę by doszło do zabijania Ciebie, no chyba, że staniesz w mundurze, tam gdzie stało zomo :) Nie wiem jednak, czy dobrze odbierzesz pierdolnięcie kamulcem z torowiska?
Co Ty studiowałeś?
22 czerwca 2010, 15:53 / wtorek
Podziwiam ze w wieku 13 lat przeganiales ZOMO z miejsc gdzie stali.
No chyba ze myli Ci sie ZOMO z oddzialami prewencji :).
A studiowalem ekonomie na UG.
22 czerwca 2010, 16:18 / wtorek
"po wynikach to widac ze kryminaliści glosuja na PO,marszalkoprezydent wygral w kazdym wiezieniu i areszcie w kraju:)"

Zwykły ktosiu,troche nie jarze Twojej retoryki,raz piszesz o akcjach wymierzonych w kibiców,za chwile piszesz,że to kryminaliści głosują na BK po uzyskał największe poparcie ze wszystkich kandydatów w ZK i AŚ,pozwole sobie przypomnieć,że wiele osób tamtą akcje jak i kilka innych okupiło wyrokami i sankami,równiesz kilku może nawet i Twoich kolegów po szalu odbywa wyroki za akcje na stadionach.Tak więc Ich też nazywasz "Kryminalistami"?
22 czerwca 2010, 16:21 / wtorek
Sąd ws. Kaczyński-Komorowski: Prezes PiS mówił nieprawdę, ma sprostować
22 czerwca 2010, 16:38 / wtorek
Jarek to nie moja wina ze czegos nie rozumiesz.To pod rzadami PO sa najwieksze akcje wymierzone przeciwko kibicom i slusznie zauwazasz ze wielu kibiców znalazło sie tam min,dzieki koalicji Schetyny i Waltera.
Nie zmienia to faktu ze we wszystkich wiezieniach i aresztach w kraju wygrał Komorowski.Tak jak 3 lata temy wygrało tam PO.I co by nie mówic jest to twardy elektorat PO/Komorowskiego.
Kryminalistami nazywam wszystkich.ktorzy sa w wiezieniu i maja prawomocne wyroki.Kryminalistami nazywam np takich gowniarzy jak ci ,zo zabili ostatnio corke kibica Gryfa Słupsk.I wiesz co?Gdyby to ode mnie zalezalo to kazalbym ich wieszac.Chwalebnie jarku STG ze bronisz kryminalistów ,ja wolę bronic ofiar i poszkodowanych .
22 czerwca 2010, 16:44 / wtorek
Mam nadzieje ze sztab Kaczyńskiego sie odwola:
"Przed chwilą usłyszałem na TVN -24 wywiad z P.Min. Kopacz , która ludziom wmawia inne znaczenie słów niż to jest powszechnie przyjęte. Jest to bezczelność nowe określanie znaczenia słów przez ministra zdrowia .
Jest to sprawa b.ważna, gdyż jest próbą fałszowania znaczenia - słów przed niezawisłym Sądem R.P.
Znaczenie słów objaśniają poważne słowniki jak Wł. Kopalińskiego czy „Słownik Wyrazów Obcych PWN” Warszawa 2002r. Gdzie :
Str. 571
Komercjalizacja - 1. dostosowanie działalności przedsiębiorstwa do wymogów gospodarki rynkowej; także przygotowanie przedsiębiorstwa do prywatyzacji. 2. oparcie działalności artystycznej, literackiej itp., na zasadach handlowych, zwykle kosztem jakości lub poziomu wykonania.
Str. 577
Komunalizacja – przejęcia, przejmowanie prywatnego mienia przez gospodarkę komunalną
Taka jest próba fałszowania znaczenia słów przez Ministra Zdrowia iii R.P.
bliskiej osoby pani Beaty Sawickiej specjalistki od "kręcenia lodów". Mówiła o niej nasza "frontmenka".
Śkandal. !!!! "
22 czerwca 2010, 16:45 / wtorek
"pozdrowienia do wiezienia" mowi ci to cos?
22 czerwca 2010, 16:50 / wtorek
Naprawde zaczynam watpic czy Ty ukonczyles te studia czy tylko studiowales.Tak "Pozdrowienia do wiezienia "mowia mi cos.A co mówia Tobie?Wykształciuchowi jak sam siebie dowartościowałes:)
22 czerwca 2010, 16:55 / wtorek
".I co by nie mówic jest to twardy elektorat PO/Komorowskiego."
No to chyba się kolego mocno mylisz jeśli uważasz,że wczasowicze z AŚ czy ZK popierają PO z powodów politycznych,wynika to prędzej z niechęci do takich ludzi jak Kaczyński,a dlaczego tak jest to powinieneś wiedzieć.
22 czerwca 2010, 16:56 / wtorek
Ja, Jarosław Kaczyński, kandydat na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na wiecu wyborczym w Lublinie w dniu 9 lipca 2010 roku rozpowszechniłem informację, że Bronisław Komorowski chce by służba zdrowia była prywatna, sprywatyzowana. Informacja ta jest nieprawdziwa.
22 czerwca 2010, 17:01 / wtorek
I jeszcze jedno jeśli tak gardzisz KRYMINALISTAMI to jak śmiesz popierać Kaczyńskiego,przecież to On tworzył rząd z Lepperem,który ma nie jeden wyrok na swoim koncie
22 czerwca 2010, 17:02 / wtorek
Co mnie obchodzi dlaczego wiezniowie popieraja PO i Komorowskiego?Popierali w 2007 popieraja w 2010.I to jest fakt.
Masz pewnie racje ze glosuja tak z niecheci do Kaczyńskiego,ale co z tego?Morderca Jaruzelski tez bedzie glosował na Bronka K.Co mnie obchodzi dlaczego?Interesuja mnie fakty a nie czyjes odczucia.
Krisblu2 spokojnie,bedzie apelacja,juz raz sie podniecaleś a dzień pózniej sad rozbil w pył orzeczenie sedziny Matlak
22 czerwca 2010, 17:08 / wtorek
Gardze KRYMINALISTAMI jak 95% społeczeństwa.I myślę że jest to zdrowy objaw i ich miejsce jest we więzieniu.Chcę by moja rodzina czuła sie bezpieczna,by zaden zbok nic nie zrobił mojej córce,by nikt nie buchnąl nam samochodu spod bloku itp.Mieszanie spraw kibicowskich w zwykly kryminał to paranoja.To raz.Dwa gardzę kryminalistami,dlatego nie moge POpierac tych wszystkich MiROW,Rychów,Grześków,Misiaków,Sawickiej,sponsorow PO jak Sobiesiak inni.Dlatego nie moge popierac Platformy i Bronka K.
22 czerwca 2010, 17:13 / wtorek
Wez Zwykly puszysz się tutaj tylko piszac 50 postow dziennie, odpocznij trochę, do 4 lipca dużo czasu, popisz na forum Rydzyka.
22 czerwca 2010, 17:18 / wtorek
Podziwiam ze w wieku 13 lat przeganiales ZOMO z miejsc gdzie stali.
No chyba ze myli Ci sie ZOMO z oddzialami prewencji :).
A studiowalem ekonomie na UG.

Nie wiem gdzie Ty stałeś - bohaterze z NZSu, który nawet nie był w stanie sobie zredagowac i wydrukowac gazetki w maju 88 na humance (Reduta strajkowa) - ale ja od pierwszych dymów z ZOMO byłem i w okolicach "zieleniaka" i potem cały czas w Gdańsku. Mam Ci wymieniac gdzie byłem? Może Ciebie to dziwic, ale byłem w tych miejscach skąd spierdaloało złomowisko, prewencja, czy huj wie kto. Czy napisałem, że sam ich przeganiałem? Pomyśl trochę. To, że Ci się w pale nie mieści, że napierdalał się ktoś na pierwszej linii, że bohaterów z zomo przeganiał kamieniami tak, że gubili tarcze i pałeczki, to Twój biznes ;) To Cię pewnie przerasta?

Możesz kozakowac przed kims kto w opozycji nie robił nic, albo robił gówno, ale chłopcze, nie do mnie te teksty!
Napisz mi kim TY wogóle jesteś i co w podglebiu robiłeś, bo na ten moment to się zastanawiam, czy jest z kim gadac!
Uprzedzając Twoje ew. pytanie podaję:
TOMASZ STOPPA
22 czerwca 2010, 17:25 / wtorek
Zapytam się wprost czy kibice Lechii którzy odbywają prawomocne wyroki sądu w ZK za występki chuligańskie,ustawki też nazwiesz KRYMINALISTAMI
22 czerwca 2010, 17:27 / wtorek
Panowie,
osadzony nie będący pozbawiony praw obywatelskich może głosowac na kogo chce, podobnie jak każdy inny człowiek, to nie należy do przedmiotu sporu. Proponuję odpuszczac takie argumenty, podobnie jak te, że żona Komorowskiego jest gruba. To jest naprawdę niskie i niepotrzebne.
22 czerwca 2010, 18:02 / wtorek
"Podziwiam ze w wieku 13 lat przeganiales ZOMO z miejsc gdzie stali.
No chyba ze myli Ci sie ZOMO z oddzialami prewencji :)."

Zmylil mnie wpis o 13 latach w 89 roku. Sory. Wiec za to zdanie przepraszam.

Tylko mi powiedz jedno Eljot. Jak Ty bys sie poczul gdyby ktos postawil Ciebie tam gdzie ZOMO.
22 czerwca 2010, 18:08 / wtorek
:Napisz mi kim TY wogóle jesteś i co w podglebiu robiłeś, bo na ten moment to się:" itd
nic wielkiego: jakies DKFy, jakis strajk, jakies bibuly i ksiazki na stoliku w holu wydzialu, jakies komisje, zjazdy
22 czerwca 2010, 18:17 / wtorek
a co do tej gazetki to fakt
po spiepszeniu ilustam klisz do powielacza w koncu sie udalo to napisac i jechalismy z tym do Solidarnosci na powielacz. o ile mi sie ze starosci nie pomylily strajki, gazetki i inne okolicznosci.
1 ..... 8 9 10 11 12 ..... 23
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.471