Gdańsk: piątek, 29 maja 2020
FORUM
Podstrony:

Wybory prezydenckie 2010

strona 11/23

22 czerwca 2010, 18:29 / wtorek
Wybacz Zaki ostatni moj post dzisiaj:)
jarek STG znam wielu kibicow Lechii,ktorzy maja,te plame na zyciorysie.Nie znam NIKOGO z Lechii Gdańsk,kto by siedział za ustawke.Nie znam wogole i nie slyszalem o NIKIM,kto by siedział za ustawke.ZA takie rzeczy sie nie siedzi.Za wybryki chuliganskie rowniez.Owszem mozna zostac zatrzymanym na 48 godzin,bulic jakies kary finansowe ale nie siedzi sie za to.
Chłopie czy ty jestes tak ograniczony czy tylko podpuszczasz?Odpowiem pytaniem.(Byla chyba taka sprawa na Slasku,wydaje mi sie ze chodzilo o jednego z kibiców Ruchu,)Kim jest dla Ciebie kibic ktory napadl na listonosza i zgwlalcil go?Zwyklym pedrylem,czy kibicem,z ktorym bedziesz przybijal piatki i pil piwko?
Zanim odpowiesz przemysl to:)
22 czerwca 2010, 18:48 / wtorek
No dobra ostatni wpis w tym temacie,skończmy rozmywanie.To,że Ty nikogo takiego nie znasz to nie znaczy,że takich osób nie ma.Ja mam rodzine w Koninie i często spędzałem tam wakacje tak więc troche kontaktów zostało.Ostatnio los chciał,że o tym spokojnym mieście zrobiło się głośno po wydarzeniach na stadionie Aluminiu tak więc odświerzyłem kontakty ot tak z ciekawości aby dowiedziec się jak teraz wygląda syt.na rewirach.Wiesz ilu chłopaków dostało sanki za(tak zgadza się nie za wyst.chul)napaść na policjanta z przedłużeniem ręki(wiesz co to?)-około 15.Tak masz racje w necie możesz nazywać ich KRYMINALISTAMI a na stadionie jedziesz z większością "zostaw kibica".No chyba,że się myle.
22 czerwca 2010, 19:22 / wtorek
przepychajcie sie :D

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej (adres) Wojewódzki Szpital Psychiatryczny, ul. Srebrniki 1, (WRZESZCZ)

2 KACZYŃSKI Jarosław Aleksander 48
3 KOMOROWSKI Bronisław Maria 39

Szpital, ul. Partyzantów 2/4 , Pruszków (Tworki)

2 KACZYŃSKI Jarosław Aleksander 68
3 KOMOROWSKI Bronisław Maria 52

i co z tego? dzizus, to juz sa argumenty ponizej bena. populistyczne pierdolele :]
czas zajac sie czyms konstruktywnym... moze zamalowywaniem billboardow albo spolecznymi akcjami pomocy ubogim? szkoda naszych sil na takie przepychanki. wizji jest kilka ale w tej kampanii okazalo sie, ze wszyscy chca tego samego. "prawica" kocha "lewice", rowy zostaly zakopane, ziemkiewicz napije sie z urbanem a lis z pospieszalskim. potem razem bedziemy swietowac rocznice zalozenia PZPR i Solidarnosci, w koncu wszyscy sluzyli Polsce. nie ma postkomuny ani styropianu, jest tylko wladza, kasa i stanowiska.

im szybciej sie tego nauczymy, tym szybciej wybuchnie rewolucja :D

duch Katynia omotal juz kaczora, cimoszko caluje sie z komorowskim a napieralski, gorliwy uczen kwiatkowskiego trzyma klucz do prezydentury. nie wiem jak wam ale mi sie rzygac chce, to wszystko osiaga juz takie poziomy absurdu ze chyba zglosze sie do sprywatyzowanego szpitala na in vitro i aborcje ;]
22 czerwca 2010, 19:55 / wtorek
Koleś, jakie klisze? Wy mieliście tam wtedy sito? O Kurwa, to nie spodziewałem się, myślałem, że Impuls Wam Borsuczek rzeźbił, czyżby nie?
Napisałem: N I E W A Ż N E. Ważne, ze Pawełek jest prezydentem, a taki głupek jak TY mnie poucza.
Kurwa mać przyjmuję coś napisał i glebię przed Twoimi dokonaniami. Wkurwileś mnie, nie masz odwagi napisać kim jesteś, więc o czym chcesz dalej ze mną gadać?
Masz we łbie nasrane (cytuję Ciebie)?
Pozdrawiam Ciebie mimo wszysto, za to co zrobiłeś: za strajk, stoliczki i inne piczki.
( i pamiętaj, że nie każdy jest takim Kozakiem jak TY).
A co do studiów, to myślałem, że jesteś po filologii polskiej.
eljot
22 czerwca 2010, 20:05 / wtorek
nasrane we lbie ma Verde, nie bierz tego do siebie Eljot:P no chyba ze podzielasz jego wybitne argumenty
a co do kliszy do powielacza czy jak to sie nazywalo to byl pewnie inny strajk ten z maja 89
mozemy isc na piwo, nie musze sie przedstawiac zwlaszcza w internecie
22 czerwca 2010, 20:08 / wtorek
a jeszcze zacytuję klasyka: Te nerwy ;)
22 czerwca 2010, 21:25 / wtorek
22 czerwca 2010, 23:39 / wtorek
:) no nie mogę zawsze na straży, zawsze coś znajdą. :) Od tego knucia i szukania kto jest kim, normalny człowiek by już dawno zwariował. też dam linka a co: odnośnik (moje zdanie na temat agentów J23 naszych czasów). Dlatego tylu ludzi nie lubi PISu z Jarkiem na czele za knucie i szukanie kto tu jest kim. Tylko, że gdzie tu jest miejsce dla zwykłego człowieka, którego głównym problemem i celem w życiu jest zapewnienie w miarę normalnego standardu życia dla rodziny. A polityk i tak ma was na końcu w d.... więc po co to knucie ? No chyba że należy się do oddziałów bojowych danej partii i tylko w partii widzi się sens życia.
To jest chore.
23 czerwca 2010, 00:30 / środa
A ja swoje:
ONA będzie reprezentować Ciebie:
odnośnik
23 czerwca 2010, 02:01 / środa
z drugiej strony na szczescie jest lepiej

odnośnik

biedna Ojczyzna
kaszalot vs siersciuch
23 czerwca 2010, 07:54 / środa
kolego 1947

Nie każdy urodził się seksbombą nie każdy ma predyspozycje do bycia pięknym i seksownym. Maria Kaczyńska też piękna nie była. Tak wiem też się z niej nabijali i osobiście potępiam takie zachowanie. I apeluje do Ciebie jeżeli 5 lat temu stałeś w obronie p. Kaczyńskiej to nie zniżaj się do poziomu tej durniejszej części elektoratu PO i oszczędź sobie tego typu uwag na temat p. Komorowskiej. Ciekawe jak Twoja żona by wyglądała po urodzeniu pięciorga dzieci.

Teraz wyobraźcie sobie Alika podającego łapę Barrackowi albo Merkel ;)
23 czerwca 2010, 08:30 / środa
z Barackiem może być konflikt odnośnik przy spotkaniu w Białym Domu zwierzaki mogły by się nie polubić.
23 czerwca 2010, 08:36 / środa
No to jak coś to napisz na ocets@ug.edu.pl
23 czerwca 2010, 08:56 / środa
verde-

Dziwi mnie, że ty jako ortodoksyjny wolnościowiec głosujesz na socjalistę mamiony rozliczeniem komunistów i rozbiciem układu. Dla mnie nie ma różnicy czy okrada mnie komunista czy antykomunista. Złodziej to złodziej.

Moim zdaniem w obecnym systemie demokratycznym, ludzie nie idą do polityki, żeby rządzić i polepszać los Polaków, a żeby zarobić i ustawić się oraz swoich przyjaciół/rodzinę/kochankę.

Wybory to jedna wielka farsa. Przypominają nominacje w BigBrotherze czy też głosowanie w Eurowizji. Nie głosuje się na kandydata, który mądrze mówi tylko na tego który fajnie wygląda, fajnie mówi i wogóle jest taki swojski.

Ludziom którzy zielonego pojęcia o polityce wmówiono, że ich obywatelskim obowiązkiem jest głosować(!!). A ja się pytam skąd pani tereska z kwiaciarni na rogu ma wiedzieć który kandydat będzie lepszym prezydentem, jeśli biedna kobiecina nawet nie może znaleźć czasu na przeczytanie programów wyborczych i biografii 10 kandydatów. To tak jakbyś ty poszedł do sklepu kupić żonie podpaski....wybrałbyś te które widziałeś w domu, albo te w fajniejszym opakowaniu...żadnej inwencji twórczej, wybrać i mieć spokój...

Dla ciebie podstawą jest rozbicie układu, dla mnie rozbicie systemu, bo w tym systemie w miejsce jednego układu wejdzie inny.

Dla ciebie rozliczenie komunistów, dla mnie sprawienie, żeby do polityki szli ludzie, którzy chcą rządzić, a nie się nachapać, a więc ukrócenie możliwości zarobku, czyli:
rozwiązanie senatu (senator kosztuje 10 tys), jednomandatowe okręgi wyborcze(abyś mógł głosować na konkretnego kandydata i go rozliczać, a nie na partię), zmniejszenie liczby posłów z 460 do 40-60 (każdy poseł kosztuje 20 tys zł) i zmniejszenie wynagrodzenia posłów, ministrów do minimum krajowego lub brak wynagrodzenia.

Po tym można przejść do dyskusji o służbie zdrowia,socjalu czy też rozliczeniu zbrodniarzy.

Pozatym Kaczor już rządził(Marcinkiewicz, Kaczyński) i jakoś nie zachwycał rozliczaniem komunistów, budową autostrad czy też czymkolwiek innym. Naobiecywał zdobył władzę i tyle....

Co do rozbijania układów i faworyzowaniu swoich ludzi, dzisiaj znalazłem:

"Część urzędników kancelarii prezydenta i premiera bezprawnie otrzymała w ubiegłym roku nagrody - wynika z raportu Najwyższej Izby Kontroli.....Nagrody wypłacono pomimo wcześniejszej decyzji posłów, że w roku 2009 dodatkowych pieniędzy nie będzie.....Tymczasem w kancelarii premiera 16 osób dostało nagrody na łączną kwotę ponad 160 tysięcy złotych, natomiast w kancelarii prezydenta suma wypłaconych pieniędzy przekroczyła 450 tysięcy złotych. "odnośnik

dodatkowo:
"Nagrody zostały wypłacone także członkom KRRiT - 112 tys. złotych i kilku osobom kierującym KRUS-em - 370 tys. złotych."odnośnik
23 czerwca 2010, 09:08 / środa
1947: ja rozumiem ze wg Twojej argumentacji najlepszym prezydentem byl Kwasniewski?
23 czerwca 2010, 09:09 / środa
zwykły ktoś:"Jarek STG Kaczyński nigdy nie powiedział ze ma lewicowe poglądy.Powiedział"Niech nam mówia ze jesteśmy lewicowi,może i troche jesteśmy"Nie baw sie w dziennikarza TVN 24 i cytuj dokladnie."

Ale Kaczyński ma lewicowe poglądy na gospodarkę !! Komorowski również !! Patrz afera o prywatyzację służby zdrowia. Obaj nie chcą prywatyzować, obaj boją się jak ognia postawienia ich w jednym szeregu z ludźmi chcącymi prywatyzować. A przecież państwowa służba zdrowia to jest najczystszy socjalizm !!

Jeśli chodzi o równouprawnienia, religie itp. to zgadza się Kaczyński jest prawicowy, jednak spojrzenie na gospodarkę ma lewicowe !!

Polacy wybierali między dwoma socjalistycznymi kandydatami, a trzecie miejsce zdobył lewak już w czystej postaci (gospodarka + równouprawnienie + wolność wyznań). Już wcześniej pisałem, że wynik wyborów to porażka prawicy, która łącznie zdobyła około 3% głosów.

Ale dopóki zadeklarowani wolnościowcy tacy jak verde (sorry) będą głosować na socjalistę w nadziei rozliczenia jaruzelskiego i innych mend, to Polska będzie szła w lewą stronę (patrz włażenie w dupę lewaka napieralskiego).
23 czerwca 2010, 09:11 / środa
Specjalnie zaniżam poziom dyskusji. Tam, gdzie argumenty odbijają się o ścianę ignorancji pozostaje populizm.
A jeśli chodzi o zależność między ilością dzieci a objętością brzucha to proponuję takie rozwiązanie:
odnośnik
Swoja drogą fajny wybór: kot czy świnia? Ten watek nader intelektualnej rozgrywki przedwyborczej podeślę komu trzeba, będą jaja.
23 czerwca 2010, 09:14 / środa
1947: ciekawe jak bys wygladal jak bys urodzil piecioro dzieci :)
23 czerwca 2010, 09:32 / środa
Niemożliwe, żebym urodził choć jedno. Wyrok natury. Lecz gdybym miał wyglądać jak Pierwsza Dama Komorowska, to wolałbym sobie w łeb strzelić. Od razu. Albo skoczyć z wierzy Eiffla. Ale byłby rozbryzg !!!
Ale zawsze można stwarzać pozory normalności:
odnośnik
23 czerwca 2010, 09:52 / środa
acha...skąd pochodził 1 092 000 zł przyznanych nagród?

a)z wydobycia ropy naftowej

b)z przychodów z prywatyzacji PZU

c)z trzynastych pensji posłów

d)z podatków
23 czerwca 2010, 10:06 / środa
Platforma działa!!! Znaleziono już sposób, żeby Komorowska przestała tyć
odnośnik
23 czerwca 2010, 10:19 / środa
1947 Odnoszę wrażenie że jesteś członkiem elektoratu ze Szpitala Psychiatrycznego na Srebrzysku tudzież innych Tworkach
23 czerwca 2010, 14:16 / środa
Wolałbym wziąć na ręce i przytulić kota Kaczyńskiego niż paść w objęcia pani Komorowskiej ;-))) Ale to żart oczywiście. Wybrzydzanie na urodę żony Komorowskiego to chwyt poniżej pasa. To to samo jak czepianie się psiego czy kociego ogona albo fryzur żon kandydatów, czyli coś w stylu retoryki profesora Pierduszewskiego, pseudoautorytetu platformianego. Nie warto zniżać się do takiego poziomu. Dla Pani Komorowskiej pełen szacunek za urodzenie i wychowanie kilkoro dzieci. I pozostaje jej tylko życzyć, by jej mąż nie wygrał, co byłoby ze szkodą dla Polski i jej rodziny.
23 czerwca 2010, 19:08 / środa
owsiak-i-blida-wunderwaffe

" . . . Jakie jest największe zmartwienie sztabu wyborczego Komorowskiego? Oczywiście, poza tym, że kandydatem jest właśnie Bronisław Komorowski? Po pierwsze frekwencja, po drugie , wygasający strach przed Kaczyńskim, który wobec histerycznej agresji PO jest ostoja spokoju i koncyliacyjności. A zatem voila- na frekwencje mamy szlachetny festyn, który ma wyciągnąć przeważnie młodych ludzi z domów, dając im w dodatku nimb szlachetności i wzniosłych intencji, na zanikający strach zaś odgrzebano i otrzepano z kurzu i liści sprawę Blidy ....."

całość odnośnik
23 czerwca 2010, 19:21 / środa
z tą blidą to oczywiście tak całkiem nie apropolis gry trumnami
23 czerwca 2010, 19:53 / środa
1947 - przesadzasz z żoną Broni... Nie wnikam w to dlaczego tak wygląda, bo ha mi do tego. Jego sprawa i nawet niezgorzej to o nim świadczy, bo co, jakby miał Muchę to byłoby dla RP lepiej???
Nie podoba mi się POdobna do PO retoryka - darujmy to sobie. Po co nam to? Chcemy gadac o Kotach i braku zamążpójstwa? Noż żenada.

Mnie w tym wszystkim zaczyna bardzo niepokoic casus Napieralskiego. Robi się nieciekawie i mam nadzieję, że JK się zachowa właściwie.

10 kwietnia nie zmienił w mojej ocenie nic w stosunku do postkomuny... Żal mi tych co zgneli... Z różnych opcji i tych stewares i pilotów.

Przepraszam, ale kryminalistom pokroju Jaruzela mógłbym wybaczyc, gdyby sie połajali, a na to szans nie widzę.
23 czerwca 2010, 20:37 / środa
"To to samo jak czepianie się psiego czy kociego ogona albo fryzur żon kandydatów, czyli coś w stylu retoryki profesora Pierduszewskiego, pseudoautorytetu platformianego"

ktoś wyżej zaznaczył, że wpasowuje się w platformiany styl kampanii i brnie tym nurtem.

Widać broń po (straszenie PiSem) przestaje działać stąd prowokacje (happening palikota w Lublinie i dzisiejsze popierdułki komorowskiego). Kaczyński na szczęście konsekwentnie spokojny.

Wkurwia wchodzenie w tyłek napieralskiemu, który w końcu i tak wystawi wszystkich (jednych i drugich) do wiatru.
23 czerwca 2010, 21:00 / środa
odnośnik

12 minuta 15 sekunda

mógłby ktoś mądrzejszy ta wiekopomną : ) wypowiedź słońca peru wyciąć i zarzucić na jutubku ?
23 czerwca 2010, 23:22 / środa
Urban zadeklarował poparcie Komorowskiego w II turze
odnośnik
23 czerwca 2010, 23:55 / środa
bolek, michnik, jaruzel, urban wszystkie ręce na pokład

a plastikowy kutas dla Leny, klasa
odnośnik
24 czerwca 2010, 02:53 / czwartek
Tak, wiem. Tłuste cielsko Pierwszej Damy może wytykać tylko idiota. Tłuste porównania
odnośnik
robi również kretyn.
Natomiast alkoholowe happeningi wmawiające Lechowi Kaczyńskiemu ukryty alkoholizm były w porządku. Plastikowe członki - również. Bo o alkoholu i skaczacym, gumowym penisie rozprawiali POlitycy, a o tłustej babie na fotelu mówi ktoś, kto nie przepada za POpierdółkami.
24 czerwca 2010, 09:06 / czwartek
22 czerwca 2010 skończył się w Polsce postkomunizm. Gratulacje dla wszystkich narodowych socjalistów.
24 czerwca 2010, 10:22 / czwartek
1947 - nic nie pisałem o kretyniźmie...
24 czerwca 2010, 11:29 / czwartek
Ty, eljot - nie. Ale che1984 - tak.
Wiem, ze niektórych opasłość przyszłej/niedoszłej Pierwszej Damy stoi drzazgą w oku. No to jadę po bandzie. Tak jak nikt nie miał skrupułów wobec "moherowych", przy ośmieszaniu Rydzyka, Giertycha (czy ktoś teraz zna nazwisko ministra edukacji narodowej? - a wówczas każdy uczeń znał Giertycha), prezydenta i jego żony. Gdy Bolek Wałęsa był "nie tego", to w Wyborczej o nim, że dzieciorób. Teraz to już nie jest wada. Ani u Wałęsy, bo on już nie Bolek, ani u Komorowskiego. AKURAT Z TYM, ŻE MIEĆ SPORO DZIECI JEST OK SIĘ ZGADZAM, dlatego wówczas ten dzieciorób bolał.
Jednak kto dołki kopie, ten sam w nie wpada. I teraz ja mam polewkę:
Maciora na prezydentową !!!!!!
24 czerwca 2010, 12:12 / czwartek
"Ty, eljot - nie. Ale che1984 - tak."
To ja się dołączam na TAK

Kretyn :P
24 czerwca 2010, 14:25 / czwartek
grucha - polityka, pisałem już i kazdy kolejny dzień wydaje si eto potwierdzac,

PO po otrzymaniu jakże wymowngeo wsparcia chóru wujów ob Bolka rozpoczynając poprzez michnika, jaruzela po urbana,

kupiła soie jeszcze przed pierwsza turą kwaśniewskiego, belkę i cimoszewicza,
którzy wykalkulowali sobie ze ich fortuna przy "Polsce jasnej" stoi,

a tu szpas, skazywany na skreslenie Napieralski taki wynik wykrecił,

teraz Komorowski konsekwentnie będzie podtrzymywał podział postkomuchów na lepszych znaczy tych od jaruzela i urbana opo belke kwacha i cimosza,
jednoczesnie odcinając sie od Napieralskego i tych których on reprezentuje,

stąd nie przypadkiem nie przyjął jego propozycji wczorajszeo spotkania zeby go nie uwiarygadniać,

kaczyński odwrotnie, w jego interesie, w jego interesie wizji państwa jest istnienie lewicy z którą PiS musi odbudowac zdolnos ć koalicyjną tak samo jak musi odbudowac zdolność koalicyjną z PSL
nie jest w jego interesie powstanie jednej "jasnej i nowoczesnej" partii władzy od jaruzela, urbana, michnika, belki, cimosza, wyborczej, tvn poprzez mira, zbycha i zdzicha, do niesioła, palikota, bolka, tusku i gajowego z wasem"

polityka panie, gra interesów,
jesli razi to Twoje poczucie smaku i estetyki,
na pocieszenie,
akurat największe kurwy po stronie hrabiego
24 czerwca 2010, 19:05 / czwartek
verde: czy ty masz w swoich wywodach jakies merytoryczne uwagi czy tylko bluzgi ?
24 czerwca 2010, 21:37 / czwartek
24 czerwca 2010, 21:40 / czwartek
:)) zgoda buduje:))
24 czerwca 2010, 22:24 / czwartek
24 czerwca 2010, 23:09 / czwartek
Stań do walki
odnośnik
24 czerwca 2010, 23:32 / czwartek
24 czerwca 2010, 23:35 / czwartek
25 czerwca 2010, 00:29 / piątek
Jesli wedlug Ciebie,to co przedstawiasz,to merytoryczne uwagi,to gratulacje-brawo.
25 czerwca 2010, 02:50 / piątek
Merytoryczne, merytoryczne. Tyle, ze na jego poziomie.
Po ostatnich odnośnikach przeczytałem kilka wcześniejszych wypocin Krisblu2. Rżnął intelektualistę, ale nie wytrzymał presji i na koniec słoma mu z butów wyszła.
Tak to jest, jak mentalny chłop w gumowcach znajdzie się na salonach.
25 czerwca 2010, 07:41 / piątek
wyrownalem do poziomu debaty :)
25 czerwca 2010, 08:14 / piątek
Zróbcie sobie samozwańczy politolodzy debatę,czy lepiej pompować grubą babę,czy kota. Będzie merytorycznie.
25 czerwca 2010, 08:15 / piątek
Krisblu2 napisał: " . . . .trzy roznice: lepper, blida, kaczka po smolensku
......
spojz na to co sie dzieje
teraz jarek sie brata z jak on to nazywa "lewicą"
taka polityczna kurwa bo inaczej tego nazwac nie mozna
byle tylko do wladzy
.....
a teraz jarek najlepszy kolega SLD
przeciez normalny czlowiek to by sie pozygal patrzac na to co sie teraz dzieje
......

i tego debila ze stoczni.

troche durna argumentacja :D
a jak jaruzel zaglosuje na kaczora to co?
lepiej jemu nie ufac bo jeszcze tak zrobi, bronka w koncu do pierdla wsadzil a kaczora nie :D

verde: czy ty masz w swoich wywodach jakies merytoryczne uwagi czy tylko bluzgi ? ....."
================================================== ====

to było tylko o tyle niemerytoryczne jeśli ktoś za wszelką cenę chce udawać przed samym soba że stanął w jednym szeregu,
z urbanem jerzym,
jaruzelskim mordercą,
michnikiem adamem,
bolkiem euromedrcem,
leszkiem millerem,
kwaśniewskim aleksandrem

nie udawaj głupszego niż jestes, nie musisz

chce ci sie zygac na umizgi kaczora o głosy lewicowego elektoratu,
tymczasem sam z własnej woli stanąłeś w tych wyborach po tej stronie gdzie kiedys . . . . . . . . : ))))))))))))))))))))))))))))))

uwaga, uwaga, pobudka, jaruzelski już poparł komorowskiego, nie wiesz czy udajesz ze tego nie wiesz ? ? ?

o tych ludziach co wyżej pisałem i ośmieliłem się nazwać ich kurwami, pisząc o umizgach obu kandydatów jako politycznej grze interesów, zabiegach o głosy, to oczywiscie merytoryczne nie było,
boli Ci e że stoisz z kurwami ? ? może zechcesz ich bronić ? ? ?
dla ciebie to zapewne ludzie honoru,
zapewne dlatego nie zbiera ci sie na zyganie jesli stoisz z nimi ramię w ramie,
za to ochoczo zawsze i wszędzie wyżygasz sie tyle razy ile razy kaczyński nazwie sld partią lewicową

nie dodawaj sobie juz więcej z tym rzekomym zanizaniem swego poziomu do poziomu tu debaty bo to pociesznie wygląda : ) maestro elegancji się znalazł w dupę lepszy : )

__________________________________________________ _____________

z dzisiaj w temacie wywiad z leszkiem millerem

CYTAT: " . . . Rz: Jak się panu podobają zaloty PiS i PO do Grzegorza Napieralskiego?

Leszek Miller, były premier: Traktuję to jako część teatru wyborczego. Pamiętam dobrze, jak prezes PiS Jarosław Kaczyński mówił o SLD, że jest to organizacja przestępcza. Zatem nie traktuję jego obecnych słów poważnie. Wiem, że jego zabiegi o względy Sojuszu skończą się 4 lipca.

RZ: - A później SLD znowu będzie wrogiem dla PiS?

Leszek Miller: - Przypuszczam, że tak, bo wzajemna niechęć między SLD a PiS nie wynika tylko z oceny przeszłości. PiS przekreśla dorobek III RP, czyli polskiej transformacji, a Sojusz aktywnie w tym procesie uczestniczył....." odnośnik
25 czerwca 2010, 08:31 / piątek
wydaje się że spór o "dorobek" III RP to spór żywy, to jest realne uzasadnienie siły kontestującego go PiS,
i z drugiej strony zwornik całego szeregu chóru wujów od pożytecznych idiotów po najzwyklejsze kurwy do morderców mających na rękach krew Polaków (to do jaruzela i kiszczaka)
znany front żywotnie zainteresowany utrzymaniem status quo okrągłostołowej zdrady
żadne tam koty czy kaszaloty, choć intelektualna ułomność hrabiego istotnie . . . śmieszy żeby nie powiedziec żenuje, szczęsciem substytut ma tylko obgrywać rozpiski, jak to ma zwyczaju robic, kto chce łatwo znajdzie czym kiedy i komu się wysługiwał
25 czerwca 2010, 09:08 / piątek
krisblu2 się zagotował. Teraz to widzi i mu głupio.
Natomiast wizja pierwszego dnia urzędowania nowej prezydentowej jest taka, ze siądzie na fotelu a potem trzeba będzie wzywać strażaków do demontażu mebla.
odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.311