Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Wybory prezydenckie 2010

strona 16/23

1 lipca 2010, 22:33 / czwartek
logiczne wyjścia są 2
albo nie głosować
albo zagłosować na mniejsze zło którym jest Kaczyński
1 lipca 2010, 22:50 / czwartek
Jeśli Komór zostanie nie daj boże Prezydentem RP przez najbliższych 5 lat katastrofa w Smoleńsku, afera hazardowa nie zostanie wyjaśniona (wręcz zostanie tak ukryta, że przez następne 20 lat nie dowiemy się prawdy). Pytanie dla wyznawców Gazo Bronka dlaczego komisja śledcza w sprawie "afery hazardowej" ma się zebrać dopiero 7lipca?
2 lipca 2010, 00:38 / piątek
2 lipca 2010, 07:26 / piątek
"cze1984 głosujesz na Bronka że bronisz go gdybaniami ?
"Tego nie możesz być pewien. Mogłoby być tak, że pajac Walter zbratałby się wtedy z z Kazimierzem Marcinkiewiczem i mielibyśmy to samo."

Miałem taki zamiar, ale zastanawiam się czy w ogóle pójdę na te wybory. Kaczyński już raz ludzi oszukał a Komorowski przestaje mnie przekonywać swoimi wypowiedziami.
2 lipca 2010, 08:12 / piątek
- Podnieście kieliszek
rzecze bazyliszek:
Na toast za Bronka
szykuje się żonka

zagłosujcie sami:
chcecie takiej damy?
odnośnik
2 lipca 2010, 08:35 / piątek
żona bronka z siostrami

odnośnik
2 lipca 2010, 08:48 / piątek
odnośnik a tak będzie wyglądać żona bronka po wyborach, żeby być bardziej proeuropejska

odnośnik a tak się zabawia "przyszła" pierwsza dama :D
2 lipca 2010, 08:51 / piątek
Alternatywa pierwszej damy

odnośnik
2 lipca 2010, 10:12 / piątek
Andreew:
1."JKM nigdy nie mówił, że chce znieść wszystkie podatki. Chce znieść dochodowy i maksymalnie zmniejszyć pozostałe podatki (wydaje mi się że mówił o zmniejszeniu VAT-u do 3% + pogłowny + za ziemię) oraz zlikwidować przymusowe składki na ZUS i NFZ.
Państwo zajmowałoby się tylko wojskiem, policją, sądownictwem i minimalnie administracją stąd wydatki byłyby dużo niższe."
i to jest dla mnie populizm, bo tj niemożliwe, to nie jest logicznie przemyślane walnął sobie cyfry z d.... Dodałbym, że w tym momencie mam dług publiczny i między innymi wielki dług zagraniczny do spłacenia. I jak on to spłaci?? Walnie formułe zbankrutujmy sobie i utwórzmy monarchie. Tj mega niepoważne, robienie ludziom wody z mózgu.

2.Tylko, że on nie jedzie na dotacjach, bo ich nie ma, bo mu nie przysługują, jaka jest gwarancja, żeby z nich nie korzystał gdyby mógł. Poza tym ja sam jestem wrogiem dopłat jakie otrzymują partie zasiadające w sejmie.

3 Ja go kojarzę z UPR mógłbys mi wytłumaczyć dlaczego teraz jest w WiP? To tylko kosmetyczna zmiana czy coś więcej??

protokolant syj
Filmik walnąłem, bo mi się podoba. Proste.

A propos jak większości tu podobają się umizgi Kaczyńskiego do lewicy i chwalenie m. in Gierka likwidowanie postkomuny itp??

zzz
no to ja jestem debilem, bo wolę stałego kretyna bronka, niż lewico-centrowo-prawicowego Jarka, który teraz wszystkich lubi bo potrzebuje głosów. Sam sobie zaprzecza. Zresztą dla mnie od zawsze PiS to partia socjalistyczna- lewicowa, tylko sami sie lansowali na prawicę i tak ich wszyscy odbierają. Od SLD rożnią się tylko światopogladem, ale gospodarka to dokładnie to samo.
2 lipca 2010, 10:13 / piątek
odnośnik
i to jest argument :)
2 lipca 2010, 10:54 / piątek
Tusza się zgadza, ale nie wiedziałem, że żona Broni ma dwie głowy!!! To faktycznie jest argument :)
2 lipca 2010, 10:56 / piątek
To też argument
odnośnik
2 lipca 2010, 11:01 / piątek
A po to żonce Bronka potrzebne są głąby kapuściane. Jednym z nich jest niewątpliwie Bronio
odnośnik
2 lipca 2010, 11:04 / piątek
eljot: glowy jak glowy, ale 4 cycki ma :)
2 lipca 2010, 11:05 / piątek
Nie jest ważne, jakie wady ma kandydat. Ważne jest tylko to pod kogo jest on podwieszony, jakie środowiska i interesy reprezentuje. A Komorowskiego popieracze należą do tej samej grupy co m i.n.: byli działacze Unii Demokratycznej i Unii Wolności, zwolennicy grubej kreski, piewcy okrągłego stołu, podpieracze lewej nogi, wyborcy Kwaśniewskiego, przeciwnicy ukarania sprawców stanu wojennego i zbrodni komunistycznej na Wybrzeżu w 1970 r., przeciwnicy dekomunizacji, przeciwnicy ujawienia agentury PRL, ludzie związani z ITI, Polsat, TVN, Walter, Solorz, byli tajni współpracownicy i ich mocodawcy, Gazeta Wyborcza, Tygodnik Powszechny, Krytyka Polityczna, zwolennicy politycznej integracji w ramach Unii Europejskiej, zwolnicy skompromitowanej politycznej poprawności, lewicujący intelektualiści, dziennikarze i artyści, zwolennicy tolerancji wobec innych upodobań, organizatorzy tęczowych parad, feministki, propagatorzy parytetów, zwolennicy koncepcji rezygnacji z jak największej części suwerenności Polski na rzecz poszerzenia kompetencji organów unijnych, masoneria polska, wrogowie naszego św. Kościoła Katolickiego, uwłaszczona po 89 r. nomenklatura, zwolennicy zatuszowania afery hazardowej oraz niewyjaśniania innych afer i korupcji.
Jak ktoś głosuje na Komorowskiego, staje tym samym w jednym szeregu, ramię w ramię z nimi. Hańbi tym samym to co możnaby określić mianem etosu kibica Lechii Gdańsk, który mieści w sobie i kultywuje takie wartości jak solidarności, wolności, prawda, tradycja, polskości. Nie podoba ci się Kaczyński, okey, masz takie prawo, zostań w domu, nie głosuj wcale. Ale nie idź na wybory, by głosować na Komorowskiego, bo to wstyd, bo to szkodzenie umiłowanej Ojczyźnie.
2 lipca 2010, 11:05 / piątek
Coś prosto z przedwyborczego festynu. Babsko walnęło kilka bronków i jest jej wszystko jedno:
odnośnik
2 lipca 2010, 11:24 / piątek
castrop: wstyd to piepszyc takie bzdury
2 lipca 2010, 11:47 / piątek
castorp nie Tobie oceniać kto jest godzien bycia kibicem Lechii.
Idąc Twoim tokiem rozumowania głosując na Jarka stajesz ramię w ramię z członkami i kibicami pewnego klubu z wioski rybackiej za Sopotem w stronę Słupska. Na szczęście mamy demokrację i każdy odda głos wg swojego upodobania.
2 lipca 2010, 12:00 / piątek
Jakie bzdury? Gdzie napisałem nieprawdę? Jak ktoś siebie samego lokuje w tym samym szeregu, co osoby należące do tych środowisk, o którym napisałem (bezsprzecznie stojących za Komorowskim, przeciwko Kaczyńskiemu), to zrozumiałe, że mu nie w smak. Jak kogoś nie stać na niezależne samodzielne myślenie i na refleksję, dlaczego te akurat środowiska są murem za Komorowskim, a zdecydowanie przeciwko Kaczyńskiemu, to jest albo zmanipulowanym durniem bez trzeźwego osądu, ignorantem nie znającym najnowszej historii Polski, albo też w jakiś tam sposób (może tylko pośredni) przynależy do beneficjentów interesów tych środowisk. Bo jak inaczej to wyjasnić. Przykro, ale takie są fakty.
Moim zdaniem bycie Lechistą do czegoś zobowiązuje. Już górnolotnie nie będę się tu rozwodził o patriotyzmie, solidarności czy poszanowaniu tradycji, ale przynajmniej minimum przyzwoitości i uczciwości zawsze i wszędzie obowiązuje. Komorowski sam w sobie nie jest jakimś tam demonem, mógłby być nawet od biedy w innych okolicznościach kandydatem na prezydenta z PiS. Problemem jest nie z samym Komorowskim, nie rzecz w tym, że jest dupowaty, bylejaki, podatny na wpływy, miałki, ale niepokój budzi to co i kogo on reprezentuje i firmuje swoją kandydaturą. Niestety lista osób i wykaz środowisk stojących za nim są porażające.
2 lipca 2010, 12:15 / piątek
Rozumiem, że ten kto ma własne zdanie i poglądy inne niż Ty i elektorat Jarka, jest durniem??. Czy to akurat moja wina że ludzie pokroju wajdy czy michnika popierają tego samego kandydata co ja?? Może tak samo jak ja są zniesmaczeni tym co wyprawiał PiS jak był u władzy i z dwojga cienkich moim zdaniem kandydatów wybiera mniejsze zło w postaci B. Komorowskiego
2 lipca 2010, 12:36 / piątek
Jeszcze nie tak dawno bronek był najlepszy, a teraz koledzy z peło wybierają "mniejsze zło" ;-)

BeKa - taki jest ten wasz kandydat.
2 lipca 2010, 12:47 / piątek
Wybierają "mniejsze zło", bo poruszyliśsmy ich sumieniem, pomalutku kruszeją ;-)))) A może ze względu na mundial rzadziej ogladają TVN?

Kolego, a co wyprawiał PiS jak był u władzy 2 lata z kulą u nogi w postaci niewygodnych koalicjantów (w przymusowej kolicji nie z miłości, zawiązanej z braku innej możliwości, bo taki był układ sił w parlamencie po wyborach)? Bo ja niczego takiego nie przypominam sobie, czego musieliby się szczególnie wstydzić.
A co zrobiło PO? Obiecali złote góry, cuda, mamili młodzież, na Euro miały być autostrady, druga Irlandia. Gdzie to jest, co są warte ich obietnice? Nie robią nic, oprócz propagandy. Czym się zasłużyli Polsce, co jest ich najgłośniejszym dokonaniem. Ekscesy medialne Palikota, może afera hazardowa - korupcja, w którą zamieszany jest sam przewodniczący klubu parlamentarnego?
A to, że popierasz Komorowskiego ramię w ramię z Jaruzelskim, Urbanem, Michnikiem, Wajdą, nie jest przypadkiem. Po prostu za dużo oglądasz TVN i przesiąknąłeś propagandą i kłamstwami (w rodzaju straszenie PiSem i IV Rzeczpospolitą). Te środowiska dość umiejętnie, w perfidny sposób, bo z pewnym wdziękiem, udawaniem obiektywizmu, rozpowszechniają i propagują za pomocą swoich mediów od kilku lat te same brednie. Wierzą w Goebbelsowską teorię, że kłamstwa powtarzane setki razy w końcu przemieniają się w prawdę. Już prawie sam Kaczyński chyba im uwierzył, bo też zaczyna się dystansowac od haseł IV RP. A teraz mają jeszcze zdobyć pełny monopol władzy, zawłaszczyć wszystkie media, urzędy państwowe. Czarne gradowe chmury wiszą nad Polską. I to czy je zdołamy odpędzić z naszego nieba, zależy od nas samych.
2 lipca 2010, 12:58 / piątek
Kibice Śląska Wrocław rownież mają bekę z Komorowskiego i stojących za nim "autorytetów"
odnośnik
Ch^^ w dupę temu kto odda głos Komorowskiemu!!!
2 lipca 2010, 13:04 / piątek
ad spyderus - to fajnie, ba, nawet słodziutko i uroczo że się podoba, ale... co on ma takiego przypominać? :) zwłaszcza że wrzuciłeś go niczym jaką konmemoratywę 'NIGDY WIĘCEJ WOJNY, NIGDY WIĘCEJ FASZYZMU' na gruzach '45 :))))))
a i 'stały Bronek', to też całkiem zabawne - chociaż, faktycznie, może i stały w porównaniu z przysłowiowym wręcz 'stałym jak Niesiołowski' :))))))

i taka ciekawostka:
odnośnik
żeby co bardziej nadgorliwi zwolennicy JarKacza sobie nie strzelali w stopę - oczywiście fotomontaż, ale... trafny :)))))

szalom
2 lipca 2010, 13:12 / piątek
protokolant masz fotomontaz odnośnik
2 lipca 2010, 13:25 / piątek
hehehe, urocze, widać że szeregowa Pomaska jak zawsze w pełni gotowa, widać pionierskie, znaczy, młododemokratyczne tradycje w pełni :))))

i ciekawostka-poczytanka od RAZa: odnośnik

szalom
2 lipca 2010, 13:29 / piątek
Glosując na Bronka,Palikota dostaniesz gratis:
odnośnik
2 lipca 2010, 13:35 / piątek
Jarosław Kaczyński oświadczył wczoraj w Sosnowcu, że Edward Gierek opozycję "jakoś tam tolerował, a nie zamykał do więzień". Mówił też, że Gierek "choć był komunistą, to był komunistą patriotą". I że był znacznie bardziej łagodny od swojego poprzednika. A przede wszystkim chciał budować Polskę silną, tak, by znalazła się w pierwszej dziesiątce światowych potęg. W "Kropce nad i" w TVN24 mówił, że powiedział to "co od wielu lat myślał" i że mocarstwowa postawa Gierka "była dobra".

ja nie mam pytan, kaczorowi odjebalo do szczetu

nie dla schizofrenikow w palacu
2 lipca 2010, 13:35 / piątek
Jakbyście poczytali moje wypowiedzi w tym wątku to odnotowalibyście fakt, że od samego początku B. Komorowski nie leżał mi jako kandydat PO na prezydenta.

Kulę u nogi w postaci koalicjantów LPR i Samoobrony partia J. Kaczyńskiego sama sobie przytwierdziła. Zapomniałeś już o zapowiedziach prezesa o koalicji z PO (dziwnym trafem po wygraniu wyborów parlamentarnych te zapowiedzi ucichły) próby stworzenia koalicji spełzły na niczym poprzez pyszałkowatość i pragnienie posiadania monopolu na władzę Jarka.
Co zrobił takiego PiS przez dwa lata rządów? Sprawił że staliśmy się pośmiewiskiem w Europie poprzez wyznaczanie na wysoką rangą stanowiska takich "kompetentnych" ludzi jak Anna Fotyga, Roman Giertych czy Andrzej Lepper. Wprowadził kilka wspaniałomyślnych ustaw strzelając niektórym grupom społecznym w nogi (jak np. obowiązkowe mundurki w szkołach - rodziny wielodzietne miały nie lada problem jeżeli wszystkie dzieciaki były w wieku szkolnym i dla każdego trzeba było kupić takowy mundurek nie mówiąc już o podręcznikach, sądy 24 godzinne, które pomagają skazać leszczy, a grube rybki dalej hasają) Wprowadzenie skorumpowanego ministra sportu do struktur PZPN w celu jego rozwiązania i nie dopięcia sprawy do końca (tutaj akurat bilans jest na zero bo jak się okaząło Drzewiecki też święty nie jest) chociaż do PO też można mieć pretensję że wystraszyli się Platiniego i Blattera. Powołanie jakże prawego i uczciwego min. sprawiedliwości Z. Ziobry (tylko dlaczego chciał korzystać ze swojego laptopa w wannie??) i jego wspaniałe aresztowanie dr G. Kłamstwo w sprawie zmniejszenia bezrobocia, które faktycznie zmniejszyło się, ale tylko dla tego że drastycznie wzrosła liczba osób wyjeżdżających za granicę za chlebem.
Już nie wspomnę o fakcie nazywania siebie patriotą gdy nie zna się słów hymnu państwowego i kilku innych ciekawych gafach. Zarzucasz PO że obiecała cuda a ich nie spełniła, a czy PiS spełnił wszystkie swoje obietnice?? Obietnice składane w trakcie kampanii można sobie wsadzić między bajki lub jak kto woli w dupę, bo są składana tylko po to aby przekabacić obywatela na swoją stronę.
Jeszcze jedno napisałeś, że Komorowski byłby nawet dobrym kandydatem z ramienia PiS, czyli głosujesz na Jarka bo Bronek jest z PO??
P.S GW nie czytam na TVN oglądam tylko filmy jeżeli lecą jakieś dobre (niestety ale TeFałPe raczy nas tylko gównianymi serialami i z dupy wyjętymi programami rozrywkowymi z zajebistymi prowadzącymi jak Kurzajewski)
2 lipca 2010, 13:42 / piątek
odnośnik
Polecam zdjęcie pod tekstem:)
2 lipca 2010, 13:47 / piątek
grucha 604-cos o schizofreni,specjalnie dla Ciebie:)
"Po wczorajszych słowach Kaczyńskiego o gierku (głupich przyznaję) zawrzało....Wyborcy PO i antykaczyści triumfowali pisząc o Kaczyńskim neokomunista inni wypisywali jak to blisko PiSowi do SLD....

Tylko że dziwnym trafem za każdym razem okazuje sie iż ten komuch którego wymieni Kaczyński wspiera już....Bronisława. Tak było choćby z synem gierka, tak było z oleksym......Wystarczyło by Kaczyński powiedział w debacie o tym iz chciałby powtórzyć reformę wilczka i.......oczywiście na drugi dzień wilczek na konferencji poparł Bronisława:), o reszcie polityków SLD juz nie wspomnę.......

OSOBNO potraktuje tę deklarację....z 10 maja.

Wojciech Jaruzelski stwierdził, że choć popiera Grzegorza Napieralskiego jest przekonany, że wybory wygra Bronisław Komorowski. Gen. Jaruzelski zadeklarował, że w II turze zagłosuje na marszałka Sejmu.

Czy Was drodzy wyborcy Komorowskiego nie zastanawia ten fenomen? Zarzucacie Kaczyńskeigo epitetami, a tymczasem to Komorowskiego popieraja gremialnie komuniści, Unia Pracy i politycy SLD w większości. Czy nie brzydzi Was stanie w jednym szeregu z "takimi" osobami??????? Czy nie uważacie że dajecie sie manipulować? Dwie wypowiedzi Kaczyńskiego o oleksym i gierku Was oburzają.....Tymczasem to Komorowskiego popierają środowiska komunistyczne.

WY naprawdę nie widzicie różnicy między słowem a czynem????? Nie widzicie do kogo komunistom bliżej? Nie przeszkadza Wam sojusz robotniczo-obywatelski?"
2 lipca 2010, 13:51 / piątek
komor nie lizal dupy jaruzelowi zeby otrzymac jego poparcie a kaczor sam z siebie oficjalnie sie przyznaje do ciagotek i pierdzieli bzdury, a syn gierka popiera kaczora bo przy nim to wlasnie opowiadal swoje banialuki. mozesz mowic, ze deszcz pada ale kaczor pluje swojemu elektoratowi w twarz na niespotykana skale. wg mnie juz sie zatracil i nie ma w nim juz nic sensownego. teraz wszyscy sa wspanialymi polakami, ktorzy na swoj sposob sluzyli Polsce. rzygac mi sie chce, kiedytaki pajac co kiedys wyzywal kolegow z opozycji od zomo teraz robi wszystko, zeby zostac piewca prlu.
2 lipca 2010, 13:54 / piątek
WY naprawdę nie widzicie różnicy między słowem a czynem?????

taaa, mozna sie skurwic werbalnie i jest spoko. dziwnie macie, propisowcy.

ja sie nie opowiadam za zadna ze stron ale zenuje mnie to co robi kaczynski. pisze o tym dla rownowagi bo wiekszosc tego forum traktuje go jak pierdolonego mesjasza, a jest on wysokiej jakosci polityczna prostytutka, gotowa poswiecic wszystkie swoje idealy dla WLADZY. to przerazajace wg mnie i tyle

jak on mowi, ze od wielu lat chcial pochwalic gierka publicznie to ja sie pytam, O CZYM ON KURWA PIERDOLI?
2 lipca 2010, 13:58 / piątek
ja osobiscie jestem w ciezkim szoku ze postkomunisci popieraja Bronka a nie Kaczke
zupelnie im sie w glowach poprzestawialo
przeciez naturalnym jest ze powinni popierac Maciarewicza, Kurskiego, Ziobre no i Kaczora :)
2 lipca 2010, 14:03 / piątek
W przypadku Kaczyńskiego to są tylko słowa na "zwabienie", a raczej zneutralizowanie w II turze elektoratu postkomuny. U Bronka słowom towarzyszą czynu, z czego "towarzysze czyny" są oczywiście radzi. Już Komorowski bezwstydnie wykorzystał prerogatywy zmarłego prezydenta i cynicznie zhandlował stanowiska prezesa NBP na rzecz postkomunisty Belki w celu skaptowania elektoratu eseldowskiego. Podobnie z Cimoszewiczem, jaką to ciepłą posadkę załatwi dla niego, w ambasadory pójdzie, wkrótce się przekonamy?
A jak Bronek dalej się rozpędzi, to niechybnie Jaruzelski wkrótce zostanie szefem BBN, Urban rzecznikiem prasowym prezydenta, mąż Bidy mianowany zostanie do komitetu walki z korupcją i łapówkarstwem (zastąpi nieudolną Piterę), Wilczek szefem komitetu doradców ekonomicznych zostanie, a młody Gierek doradcą ds nauki. Taka to będzie koncepcja prezydentury wszystkich Polaków a la Bronek Komorowski.
2 lipca 2010, 14:07 / piątek
Wam się w głowach poprzestawiało skoro głosujecie jak postkomuna. A postkomuniści to lisy kute na cztery nogi, juz oni dobrze wiedzą, kto ich interesów przypilnuje. U nich nie ma sentymentów. Nie dziwi więc, że za Bronkiem stoją murem.
2 lipca 2010, 14:10 / piątek
Castorp a'propos tego kto Komorowskiego popiera.
Wyobraź sobie że zakładasz firmę, firma sobie prosperuje prężnie działa i się rozwija. W pewnym momencie firma musi zostać przekazana w inne ręce. Do wyboru masz dwie osoby jedna Cię opluwa i chce Ci tą firmę zamknąć druga tylko kandyduje (chyba że coś umknęło mojej uwadze) Odpowiedz mi, którą osobę wytypujesz na przejęcie firmy???
2 lipca 2010, 14:11 / piątek
ja nie glosuje na te kurwy :] a gierek jr. jest po stronie kaczora wiec tez nie sciemniaj tutaj bo z laczka bedzie :D
2 lipca 2010, 14:22 / piątek
Cze1984, nie rozumiem, co ty mi tu za zagadki bez sensu serwujesz. Raczej jestem błyskotliwy, ale nie jarzę, o co ci chodzi z tą firmą. To ja ci podobną zagadkę (w twoim stylu) napiszę. Chcesz kupić 2 kilo jabłek i idziesz na rynek. A tam jedna osoba handluje używanymi ubraniami, a druga w lipcu jedzie na urlop do Hiszpani. Którą wybierasz?
A tyś grucha, gdzieś wyczyłał, że Gierek popiera Kaczyńskiego? Bo cos mi się nie chce w to wierzyć.
2 lipca 2010, 14:24 / piątek
grucha604 tak z ciekawości,nie jestes "tym" Gruchą z Lechii prawda?Z takimi poglądami nie możesz byc...:)Zeby nie zarobic z laczka:),to powiem tylko,ze nikt tak nie lizal dupy SLD jak PO i nikt nie jest takimi prostytutkami politycznymi jak Komorowski czy Tusk.To PO zawarl koalicje z SLD w Warszawie,to Komorowski na szefa NBP desygnował byłego lewicowego premiera,to Komorowski lizal dupę Cimoszewiczowi,żeby go poparł.To gajowego popieraja tak"lubiani" na stadionie Lechii komuniści jak Kwaśniewski,Jaruzelski,Urban czy Oleksy.To Palikot ofiarował stanowisko vice premiera dla Napieralskiego za poparcie w drugiej turze dla Komorosia.
Zeby zdobyc władze Komorowski jest w stanie zrobic wszystko,powiedziec wszystko,ale na szczescie to sie nie stanie,bo wierzę w rozsądek Polaków i wierzę,ze ci ktorzy juz raz sie sparzyli na rzadach Uni Demokratycznej,Unii Wolności, KLD czy PO nie będa na tyle glupi by nabrać sie ponownie.I choć to może naiwne to wierzę,ze TVN nie wszystkim wyżarł mózgi:)
2 lipca 2010, 14:25 / piątek
Nie jadam jabłek wolę gruszki ;)

Ty= Lewica (sorry za przyrównanie ale pasuje do scenariusza)
Człowiek opluwający = Kaczyński ze swoją kliką
Drugi kandydat = Komorowski ze swoją kliką
2 lipca 2010, 14:25 / piątek
ta, to mi sie pojebalo :D czas na laczka. wiec racja, kaczynski popiera gierka, a gierek popiera komorowskiego. tez niezle ;]
2 lipca 2010, 14:26 / piątek
powyższy link, który ktoś wkleił, za RAZem prawie w całosci, żeby było wiadomo kto głosuje na bronę i dlaczego:

Redaktor Gadomski będzie głosował na Komorowskiego, bo Kaczyński to socjalista i etatysta, który zwiększy mechanizmy rządowej redystrybucji dochodów.

Redaktor Żakowski będzie głosował na Komorowskiego, bo Kaczyński to ultraliberał, który w okresie swych rządów rozmontował całkowicie mechanizmy redystrybucji, chroniąc fortuny oligarchów.

Redaktor Kolenda Zalewska będzie głosować na Komorowskiego, bo to prawdziwy katolik, przyjęty w kampanii wyborczej przez kardynała Dziwisza.

Profesor Łagowski będzie głosować na Komorowskiego przeciwko biskupom, którzy pozwalają sobie palcem wskazywać kandydatów, podżegając do wrogości.

Profesor Środa i stadko skupionych wokół niej feministek będzie głosować na Komorowskiego, bo to liberał, z którym można się dogadywać, a z Kaczyńskim, jako katolikiem „nie ma żadnej wspólnej płaszczyzny”.

Redaktor Kontek z „Faktu” będzie głosować na Komorowskiego, bo go zbrzydziło, że Kaczyński gra trumnami.

Redaktor Michnik z „Gazety Wyborczej” będzie głosować na Komorowskiego, bo IV Rzeczpospolita to państwo, które zabiło Barbarę Blidę.

Generałowa Andersowa będzie głosować na Komorowskiego, bo to stary prawy Polak z patriotycznej tradycji.

Jerzy Urban będzie głosować na Komorowskiego, bo „jego prezydentura popchnie PO w lewo, w stronę SLD”.

Lech Wałęsa będzie głosować na Komorowskiego, bo to człowiek niezłomny w walce z komunizmem.

Wojciech Jaruzelski będzie głosować na Komorowskiego, bo to człowiek kompromisu, który nikogo nie wyklucza.

Generał Dukaczewski będzie głosować na Komorowskiego, bo on wie, a my się domyślamy.

Andrzej Wajda będzie głosować na Komorowskiego, bo to jest wojna domowa.

Aleksander Kwaśniewski będzie głosować na Komorowskiego, bo zgoda buduje.

Kora Jackowska będzie głosować na Komorowskiego, bo on kocha zwierzęta.

Władysław Bartoszewski będzie głosować na Komorowskiego, bo trzeba ustrzec Polskę przed kandydatem, który ma doświadczenie w hodowli zwierząt futerkowych.

Daniel Olbrychski będzie głosować na Komorowskiego, bo „to jest dowodem inteligencji”

Andrzej Chyra będzie głosować na Komorowskiego, ale Władysława, bo mu się pozajączkowało.

Redaktor Orliński będzie głosować na Komorowskiego, bo uważa się za lewicowca, cokolwiek to znaczy.

Redaktor Michalski będzie głosować na Komorowskiego, bo uważa się za konserwatywnego modernizatora, cokolwiek to znaczy.

Kuba Wojewódzki będzie głosować na Komorowskiego, bo „trzeba powiedzieć nie głupiemu patriotyzmowi, który nas ośmiesza przed Europą”.
2 lipca 2010, 14:51 / piątek
Generalnie jednej rzeczy nie kumam. Dlaczego jak ktoś związany szeroko i blisko z SLD poprze bronka to od razu się pisze, że bronka popierają komuniści, a jak jarka to to jest taktyka?? Weźcie się trochę zastanówcie. Kto na wiecu lizał dupę i mówił o zakończeniu postkomuny i pojawieniu sie lewicy?
Rozumiem jak niedługo kaczyński pochwali bieruta i gomułke to będzie kolejny manewr taktyczny???
Najlepsze jest to, że kaczynski zgrywa teraz polityka światowego bo dogaduje sie z konserwatystami z WB. I moje pytanie o ten European Voice -dopłaty i armię. Dlaczego on to sprostował tylko w Polsce, a wt ym czasopiśmie juz nie? Bo ciemny lud w Polsce wszytko kupi???
Najbardziej śmieszą mnie ci co piszą - prawdziwi Lechiści głosuja na jarka?? Nie zauwazyliście ze Jaro kazał zakonczyć wojne polsko - polska?? Jak słuchacie szefa?? Zresztą kim wy jesteście, żeby pouczać innych??
Jedna i druga partia nie dotrzymywała obietnic i nie pisać, że tylko jedna bo się na śmieszność narażacie.
wybór jest prosty wybieramy pomiedzy jarkiem który mysli, że nasze Państwo ma największą gospodarkę na świecie, o armii już nie mówiąc, a bronkiem, który ma poprostu słuchać rządu i sie nie kompromitować jak ś.p lech i jarek

poza tym, nie wiem czy niektórzy zauważyli, ale prezydent tak naprawdę ma prawo veta tylko. On nie kieruję państwem i polityką zagraniczną. On tylko reprezentuje państwo
2 lipca 2010, 14:54 / piątek
Ty się kompromitujesz. Sawicka, Piesiewicz, Drzewiecki - mówi ci to coś?
2 lipca 2010, 15:02 / piątek
I co z tymi 3 osobami??Kogoś z nich skazali???
2 lipca 2010, 15:06 / piątek
Tomasz Lipiec :)
2 lipca 2010, 15:12 / piątek
apropos wojny polsko-polskiej: to chyba Andrzejek Wajda mówił, ze te wybory to będzie wojna.

a Donald Tusk w październiku 2009 mówił, że "na wojnę potrzebuję ludzi doświadczonych. Twardych. W wywiadzie dla TVN mówił, że w parlamencie szykuje się wielka wojna polityczna z PiS."

zgoda buduje
2 lipca 2010, 15:13 / piątek
spyderusu-sprawa jest banalnie prosta.Bronka popieraja komuniści-Kwaśniewski,Oleksy,Cimoszewicz,Jaruzelsk i,Urban i wielu innych.I jest to realne poparcie,tak jak realna jest koalicja PO i SLD w Warszawie.Media przedstawiaja to poparcie jako pozytywne,jako przeciwstawienie się "kaczyzmowi" cokolwiek to oznacza.Komorowskiego popiera byly szef WSI Dukaczewski....Kaczyńskiego nie popiera nikt z komunistycznej nomenklatury,słowa Kaczyńskiego skierowane sa do elektoratu lewicowego by zdobyc ich glosy.Powiesz - to zaprzedanie się.Ok,ale taka jest polityka.Czym innym jest dostrzezenie pozytywnych cech u Gierka(komunisty)-pewnie jakieś miał jak każdy od realnych rzadow z SLD czy wspólnego lansowania sie z mordercą Jaruzelskim.
Kibice Lechii Gdańsk głosują tak jak każe im serce.I nic nikomu do tego.Na tym forum jest tylko wymiana poglądów.Ale kibice Lechii Gdańsk powinni pamietac słowa Tuska o tym ,ze nie bedzie siedział z "bandytami" na meczu w Warszawie z Polonią,powinni pamietać o akcji Widelec,gdz Schetyna na prośbe Waltera"zatrzymał" ponad 700 kibiców Legii.I obecność kibiców Lechii z flagą na spotkaniu z Kaczyńskim jasno pokazało,ze ta prawicowa część kibiców Lechii popiera Kaczora:)
I na koniec-Komorowskiego popieraja tez inni kibice Lechii-jak np Picknick,ktory nie widzi nic złego w brataniu sie ze śledziami jak napisał w innym związku:)
2 lipca 2010, 15:17 / piątek
to kto wygra? :)
1 ..... 14 15 16 17 18 ..... 23
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.481