Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Wybory prezydenckie 2010

strona 18/23

4 lipca 2010, 07:46 / niedziela
głos oddany!
Zawsze i wszędzie Hrabinia jebana będzie!

I jeszcze na dzień dobry: Spytaj POlicjanta (względnie iti itp.):
odnośnik
4 lipca 2010, 10:57 / niedziela
4 lipca 2010, 19:32 / niedziela
4 lipca 2010, 20:11 / niedziela
spyderusu: " to jest dla mnie populizm, bo tj niemożliwe, to nie jest logicznie przemyślane walnął sobie cyfry z d.... Dodałbym, że w tym momencie mam dług publiczny i między innymi wielki dług zagraniczny do spłacenia. I jak on to spłaci?? Walnie formułe zbankrutujmy sobie i utwórzmy monarchie. Tj mega niepoważne, robienie ludziom wody z mózgu."

Skąd wiesz, że walnął sobie cyfry z dupy? Liczyłeś?

Dług publiczny i dług zagraniczny powstaje właśnie przez socjalistów, którzy, aby zdobyć władzę naobiecują wszystko i wszystkim nie przejmując się, że nie ma na to pieniędzy. JKM już dawno mówił, że minister finansów zarządzający tak w prywatnej firmie już dawno zostałby wyrzucony na zbity pysk.

Rozumiem, że obecnie dług jest spłacany nie rolowany w nieskończoność?

"Ja go kojarzę z UPR mógłbys mi wytłumaczyć dlaczego teraz jest w WiP? To tylko kosmetyczna zmiana czy coś więcej??"

Nie jestem pewny, ale jakiś konflikt wewnętrzny w UPR. Mimo to JKM nie odcina się od historii z UPR, co więcej UPR razem z WiP wystartują do wyborów.
4 lipca 2010, 20:11 / niedziela
zaglosowalem :D
4 lipca 2010, 20:33 / niedziela
Na szczęście Komorowski wygrał !!!
4 lipca 2010, 20:50 / niedziela
ja też głosowałem na Komorowskiego :)
mam nadzieję że sondaże będą odpowiadały wynikom :)
4 lipca 2010, 20:53 / niedziela
Dobry Wieczór Lechiści.Witamy na przyjaznej rosyjskiej ziemi,proszę przygotowac paszporty do kontroli...hehe
4 lipca 2010, 20:57 / niedziela
Powiedz swoim wnuką ,że tu była kiedyś Polska!!
Chuj wszystkim w dupę co glosowali na zdrajców Narodu Polskiego!!
4 lipca 2010, 20:58 / niedziela
Bronisuawo tak pęknie dziś pani mówiua i jeszcze Batoszewski z demencjom i ślimak, siła spokoju... Uroniuem łze... Hrabinio, teraz gdzie nie pojadem to sze wstyda mnic nie bendem! Pienknom jest nasza Bronia Hrabinia!!!
I zuo pokonaua!
I wszystkie elektory jego zuo pokonauy, a klase eurpejsko pokazując figem ciemnocie pokazauy, a dwa razy pokazac to nie każden potrafi trefniś...
4 lipca 2010, 21:01 / niedziela
TBG chuj to w twoje dupsko za obrażanie kolegów po szalu przegrać też można z honorem
4 lipca 2010, 21:02 / niedziela
oj juz nie placz eljot :)
4 lipca 2010, 21:04 / niedziela
Eljot, dziś chyba znowu przegiołeś z alko... Cały wschód głosował za Kaczorem, tak więc ci którzy głosowali na tego debila to stoją w jednej lini z ruskim....:)
4 lipca 2010, 21:05 / niedziela
A tak na marginesie, to czy obrońcy zwierząt nie powinni zając sie sprawą głodzenia ssaków morskich??? Toż Bronia zrobiła szlaban swojemu ołtarzowemu waleniowi, bo było go zdecydowanie mniej. Drżyjcie dziś warszawianie o swoje czworonogi, zwłaszcza o kociarze...
4 lipca 2010, 21:23 / niedziela
Krisblu2 spełniły się twoje marzenia. Na razie masz to:
odnośnik
niedługo będzie tak:
odnośnik
A jeśli jesteś bystry, to sam dostrzeżesz, że to dopiero początek.

A najbardziej zawiedziony będziesz Ty. Bo Ty im wierzysz.
4 lipca 2010, 21:29 / niedziela
Rombis-Cały wschód głosował za Kaczorem, tak więc ci którzy głosowali na tego debila to stoją w jednej lini z ruskim....:)
Ci ludzie jeszcze pamiętają ruskiego okupanta ,wiec głupie komentarze pozostaw dla siebie!!
4 lipca 2010, 21:33 / niedziela
Pamiętają, ale widać nie wyciągają wniosków. Tak jak pokazują głównie wsie i starsi ludzi głosowali na Kaczora, który nomen omen ostatnio wchodził w dupe komuchom... A Lechia niby tak nienawidzi komuny.... zakłamanie
4 lipca 2010, 21:33 / niedziela
Jak to mawiał stalin ,nie ważne kto glosuje ważne kto liczy glosy!!
Dziś oddaliście głos na chuja co ma za plecami ubrana,kiszcazka,walese ,borowskiego,cimoszewicza i wielu innych żydo-komunistycznych oprawców.
4 lipca 2010, 21:33 / niedziela
Drogi Rombisiu, dziś moja sąsiadka (Bronia) wygrała więc mam prawo sobie wypic. To jedno. Drugie, to pytanie: za Twoje, kurwa mac piję? Chyba nie?
Piszesz cos o wschodnich wojewodztwach, które są prokaczyńskie. Otóż jestem z NICH DUMNY, a bardzo martwi mnie Wielkopolska i Pomorze, ale domyślam się genezy tego wyboru, niestety...

KRISBLU, masz mnie za totalną pipę jeśli skoro sądzisz, że płaczę :)

odnośnik
4 lipca 2010, 21:35 / niedziela
TBG: idz sobie poczytac polonica.net :)
1947: jak myslisz ze mnie zarazisz swoim fetyszem to sie mylisz, to ze lubisz grube baby nie znaczy ze powinienes sie tym chwalic :P
4 lipca 2010, 21:36 / niedziela
kto tu wlazil komucą w dupe?chyba sobie żarty stroisz.
Nawet szmaciarz pojechał do męża złodziejki blidy by uśmiechnąć sie do lewicy!
4 lipca 2010, 21:38 / niedziela
Eljot, pij ile chcesz, pij za swoje i za co chcesz, jednak ilość alkoholu którą pochłaniasz odbija się na Twoim mózgu i na sposobie Twojego "myślenia"...
4 lipca 2010, 21:38 / niedziela
Dziś wybralyśmy nowom królowom. To dla niej:
odnośnik
4 lipca 2010, 21:39 / niedziela
krisbulu -powiem ci tak ..W dupie byleś gówno widziałeś!
Pojecie o polityce czerpiesz z telewizji i prasy bo jak widać książki żadnej nie przeczytałeś.
4 lipca 2010, 21:40 / niedziela
To Ty głosowałeś na tłustą pierwszą damę i coś takiego:
odnośnik
Tobie nie powinno przeszkadzać. Posiedzi babszytl na Helu, będziesz miał niedaleko.
Nie tłumacz się. Nie musisz.
4 lipca 2010, 21:49 / niedziela
Rombisiu, to mój ostatni wpis dla ciebie, a zarazem o drugi za dużo...
Pierdolnij se baranka w jakąś nośną ścianę, wypij z gwinta dykty, a może zbliżysz się do mojego poziomu.
Zresztą wcale bym tego nie chciał, bo obcowanie z czymś takim jak ty trąca o torsje.
Bez odbioru ciasna piczko, pisząca o Lechistach w trzeciej osobie.
4 lipca 2010, 21:57 / niedziela
wpis wcześniejszy do Krisblu2, wiernego ucznia POpaprańców. Ciekawe, jak Krisblu2 będzie patrzył na swoje zapatrzenie w tych, którzy zrobią wszystko, by Go okraść. Może tego nawet nie zauważy, bo co teraz robią złodziejaszki z PO? Ano robią zamach na media. Niedługo POtem założą szlaban na internecie (na razie będą działać w białych rękawiczkach, po bandzie pójdą najprawdopodobniej przed wyborami do sejmu).

Wszystkim, którzy potrafią korzystać z tego, co zobaczą:
Przypatrujcie się zmianom w TVP. Jakie programy będą znikać. Jacy dziennikarze wylecą.
4 lipca 2010, 22:08 / niedziela
Pierwsza dama !!!
odnośnik
Nie ma siły, by Polska jej nie dostrzegła.
Ale jaja. Jak przyjdzie na premierę do teatru będą musieli z dwóch foteli robić jeden. W samolocie jak podejdzie do okna, to maszyna zacznie się obracać na skrzydło. W samochodzie będzie sama jeździć z tyłu. O ile znajdą taki wózek, by się zmieściła w drzwi!
Dobrze, ze wrota w pałacu prezydenckim wielkie i budowli nie trzeba będzie przebudowywać.
No i budżet państwa będzie musiał dopisać stałą pozycję, która codziennie zostanie zmielona przez pierwszą damę w postaci pół tony żarcia.
4 lipca 2010, 22:09 / niedziela
Wbrew pozorom dzisiejsza porażka sporo wniesie, bo teraz, bez upierdliwych vet kartofla (itp.) PO rozwinie skrzydła. POczekajmy i nie bójmy się, bo bez eskorty wielkiego brata (CCCP), żadna komuna się tu nie zainstaluje na dłużej.
4 lipca 2010, 22:12 / niedziela
ciekawe jestem jak urny wyborcze z wiosek spłyną
i czy wynik się odwróci ? : ))
4 lipca 2010, 22:24 / niedziela
A czy rozkaz żeby "być razem"jeszcze obowiazuje?
Rombis ależ ci starsi, o których piszesz z taka pogardą własnie wyciągają wnioski z historii.Ile wycierpieli od okupanta ze wschodu i którego teraz każe sie im kochać w imię jakiegoś pojednania?Zresztą gajowy elekt powiedział ze nie ma Polski wschodniej i zachodniej,północnej i południowej no nie?:-))
No i jak powiedział Jarek przyzwoitość wymaga aby pogratulować wygranym, co niniejszym czynię.Durne teksty o Gierku i komunie prawdopodobnie zaważyły o wyniku...
4 lipca 2010, 22:25 / niedziela
Eljot, na szczęście ciasną pizdeczką jesteś Ty zapijaczony gościu. Zapewne nie wiesz, że mózg trzęźwieje trzy tygodnie, Twój, jesli jeszcze jest to od lat nie wytrzeźwiał....
4 lipca 2010, 22:26 / niedziela
Pinochet, nie odwróci. Nie po to nawoływali, by brać kwitki upoważniające do głosowania "w Polsce" i nie po to wynaleziono kolorowe ksero, by tego Schetynowi chłopcy nie wykorzystali.
Oni mieli polewkę z kartofla, ze wzrostu Kaczyńskich i Giertycha, z opalenizny Leppera, z "borubara", z czego się tam oni nie śmiali.
Teraz ja będę miał polewkę. Bez litości.
Prezydent, który twierdzi, ze nie ma Polski północnej ani południowej. Sympatyk Amiki Poznań. Który lubi poobcowac z tłuszczykiem:
odnośnik
4 lipca 2010, 22:32 / niedziela
Lubię tego Rombisa.
Czyj był Olsztyn przed wojną? A Opole? Rombis zaraz będzie wiedział, bp wrzuci sobie te nazwy na internet.
A co do stałych wydatków na fundusz reprezentacyjny dla prezydenta. Jeszcze ciuchy:
odnośnik
4 lipca 2010, 22:34 / niedziela
Putin otwiera szampana teraz pewnie :(
4 lipca 2010, 22:47 / niedziela
W momencie gdzie cała władza jest w rękach Tuska i jego ekipy,przed opozycja pojawiaja sie powazne zadania.Przede wszystkim uwaznie patrzec na rece naszego rządu we wszelkich kontaktach z Rosja(wszystkie podpisywane umowy gospodarczo-ekonomiczne itp.)
4 lipca 2010, 22:49 / niedziela
Śmieszne te wasze spiskowe wypociny. Brak argumentow i nienawisc. Życiowi frustraci glosowali an Jarka i tyle
4 lipca 2010, 22:58 / niedziela
To nie są wypociny spiskowe tylko troska o swój kraj.
4 lipca 2010, 22:59 / niedziela
Kolejny matoł!
4 lipca 2010, 23:01 / niedziela
Gdańsk okazał sie Bastionem Lewicy!
I to mnie kurwa smuci
4 lipca 2010, 23:01 / niedziela
wyniki (nie sondaże) PKW z 20 procent komisji wyborczych, dzisiaj tj 4.07.2010 godz 23.00

Kaczor 49,39 %
podstawianiec 51,61 %
4 lipca 2010, 23:03 / niedziela
ups
Kaczor 49.39 %
podstawianiec 50,61 %

z pierwszych 20 % zliczonych głosów
4 lipca 2010, 23:03 / niedziela
verde dla ścislości gajowy 50,61% a sondaże jak zwykle;-))
4 lipca 2010, 23:12 / niedziela
zacytuje sam siebie
Pinochet
4 lipca 2010, 22:12 / niedziela
ciekawe jestem jak urny wyborcze z wiosek spłyną
i czy wynik się odwróci ? : ))

Jeszcze Jaro wygra i co wtedy z otwartymi szampanami ? : ))
4 lipca 2010, 23:15 / niedziela
najpóźniej spływają wyniki z dużych miast a tam Kaczor chyba nie nadrobi,
acz . . ciekawe,
zalezy kto gdzie ma ucho nastawione,
chór wujów mocno wstrzemięźliwy czyżby dobre wieści od dobrych ludzi się potwierdzały ? ?
zobaczymy
w pierwszej turze o godzinie 23.00 po zliczeniu 20 % głosów przewaga podstawiańca na Kaczorem wynosiła 2 % by ostatecznie wzrosnąć do ca 5 %
4 lipca 2010, 23:28 / niedziela
wiem, chciałem ich nastraszyć heh
i tak wyrównane wyniki
ciekawe czy Merkel, Putin i Dukaczewski już otworzyli szampana
czy czekają do oficjalnych wyników
5 lipca 2010, 00:05 / poniedziałek
mam nadzieje, ze moj glos pomogl. zaglosowalem na obydwu ;]
5 lipca 2010, 00:06 / poniedziałek
Nie od dzis wiadomo ze srodowiska kibicowskie są radykalne w swoich przekonaniach ale zeby az tak? Smiejecie sie z zony B.K? ok, moze nie jest za bardzo wyjsciowa ale reprezentuje heteroseksualne zwiazki :D czego nie mozna powiedziec o J.K. Kto mialby zostac pierwsza dama? Kot Alik, jego partner czy mama spiąca z nim w jednym łóżku i podająca smoczka i misia do snu? Tak wygląda mąż stanu? bez żartów
5 lipca 2010, 00:12 / poniedziałek
"Wśród osób z wykształceniem podstawowym bezapelacyjnie wygrał Jarosław Kaczyński. Wśród tej grupy uzyskał on 61.6%, podczas gdy Bronisław Komorowski 38,5%. Na odwrót ukształtowało się poparcie osób z wykształceniem wyższym - 66,2% poparło Komorowskiego, a 33,8% Kaczyńskiego.
Dziekuje, dobranoc
5 lipca 2010, 00:12 / poniedziałek
godzina 24.00 zliczone głosy z 51,5 % ogólnej liczby obwodów

Kaczor 50,41 %
podstawianiec 49,59 %
1 ..... 16 17 18 19 20 ..... 23
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023