Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Wybory prezydenckie 2010

strona 3/23

4 czerwca 2010, 13:05 / piątek
A na kogo zagłosujesz picknic w 2 turze ?
4 czerwca 2010, 14:13 / piątek
pikniczku, jeśli serio tych dwóch palantów i pseudointeligenckich dowcipnisiów aż tak cię bawi i porusza, zwłaszcza tym to...jednak chyba nie mamy za bardzo o czym gadać, so sorry (no, ale do tego poziomu już 'młodzi wykształceni sympatyczni elektorzy' przyzwyczaili)

idź lepiej powtykaj w psie gówno polską flagę jak jeden z wesołków powyżej, pobutuj Pospieszlskiego, i pomódl się do Palikota, i tylko uważaj na zakrętach bo rzuca, ahoj

szalom
4 czerwca 2010, 14:23 / piątek
a, i taki czikawes znalazłem: odnośnik

szalom

ps. a, i ad TBG - nic osobistego, ale szczerze mówiąc - nie wiem, czy miałbym czyste sumienie głosując na kryptosocjalistę, zwolennika legalizacji pedzio-związków :) (mimo, że w niektórych kwestiach sie z nim zgadzam)
4 czerwca 2010, 16:33 / piątek
Co do drugiej tury to mam nadzieję że do niej nie dojdzie bo wybór będzie z d... i nie chciałbym musieć mieć taki wybór.
Fajny link.
U mnie:
Andrzej Olechowski 61.54%
Bronisław Komorowski 53.85%
Janusz Korwin-Mikke 51.92%
Bogusław Ziętek 50%
Kornel Morawiecki 50%
Grzegorz Napieralski 50%
Andrzej Lepper 46.15%
Waldemar Pawlak 46.15%
Marek Jurek 42.31%
Jarosław Kaczyński 32.69%
No proszę, nawet mnie to nie zdziwiło.
4 czerwca 2010, 20:37 / piątek
Dla mnie nie jest zrozumiale ze komunistyczna świnia ,agent ,zdrajca olechowski startuje w tych wyborach!!!
Chyba bardziej mnie drażni niż rosyjski pachołek komorowski!!
4 czerwca 2010, 22:11 / piątek
A ja odwrotnie

odnośnik
5 czerwca 2010, 13:15 / sobota
Zgodność Twoich odpowiedzi:
Janusz Korwin-Mikke 82.69%
Kornel Morawiecki 69.23%
Andrzej Lepper 67.31%
Waldemar Pawlak 63.46%
Jarosław Kaczyński 57.69%
Marek Jurek 55.77%
Andrzej Olechowski 53.85%
Grzegorz Napieralski 53.85%
Bronisław Komorowski 44.23%
Bogusław Ziętek 40.38%
5 czerwca 2010, 14:24 / sobota
odnośnik z dedykacja dla Piknicka
5 czerwca 2010, 14:32 / sobota
dobry test bo ostatnią osobą na jaką bym zagłosował to brat pedałów bronek

Janusz Korwin-Mikke 57.69%
Andrzej Lepper 53.85%
Marek Jurek 50%
Waldemar Pawlak 50%
Kornel Morawiecki 42.31%
Bogusław Ziętek 38.46%
Andrzej Olechowski 36.54%
Jarosław Kaczyński 34.62%
Grzegorz Napieralski 34.62%
Bronisław Komorowski 34.62%
5 czerwca 2010, 17:31 / sobota
Cholera, u mnie niespodzianka wysoko Andrzej Lepper;)
Dobry test !! Pozdrawiam!
5 czerwca 2010, 17:32 / sobota
:) nie słyszałem toche kiepskie. Grupa Operacyjna lepszy kawałek zmontowała
odnośnik
5 czerwca 2010, 17:51 / sobota
Picknik powiedz mi jakim cudem komorowski jest u ciebie tak wysoko?
5 czerwca 2010, 17:58 / sobota
protokolant_syj -powiem ci szczerze ze tez mnie trochę to zdziwiło!!(z tym pedalstwem się trochę zawiodłem)
No cóż raz jeszcze rozwiąże test i zagłosuje tak jak mówi sumienie!!
W drugiej rundzie będzie o wiele prościej !!
Pozdrawiam!!
6 czerwca 2010, 01:08 / niedziela
Zgodność Twoich odpowiedzi:
Janusz Korwin-Mikke 78.85%
Andrzej Lepper 71.15%
Marek Jurek 67.31%
Waldemar Pawlak 59.62%
Jarosław Kaczyński 59.62%
Kornel Morawiecki 59.62%
Bronisław Komorowski 48.08%
Grzegorz Napieralski 44.23%
Andrzej Olechowski 40.38%
Bogusław Ziętek 40.38%

odnośnik
odnośnik
plus
odnośnik
6 czerwca 2010, 12:18 / niedziela
Pinochet - JKM to jedno ale ten ostatni odnośnik REWELACJA!!! Szczególnie czapka szwedzka od 1968 roku (to juz sama końcówka). Szacunek dla Panów Piaseckiego i Rewińskiego że jada po wszystkich równo.
6 czerwca 2010, 15:25 / niedziela
czapka wygrała!!No cóż tylko żydom można się z siebie naśmiewać!!
6 czerwca 2010, 21:44 / niedziela
a logo peło widziało się - 'dobra robota' :)))
co do śmiechu - no pewnie, wszak goje to jednak nawet jak mają jakieś poczucie humoru, to o Żydach to dobrych żartów i kawałów jednak tworzyć nie umieją, ale już za to szmoncesy to cymesik taki niektóre /większość znaczy/ że hoho, istny majstersztyk :)))

a skoro się już wszyscy wynikami chwalą...
Janusz Korwin-Mikke 78.85%
Andrzej Lepper 69.23%
Marek Jurek 61.54%
Waldemar Pawlak 53.85%
Jarosław Kaczyński 53.85%
Kornel Morawiecki 50%
Bogusław Ziętek 44.23%
Andrzej Olechowski 42.31%
Bronisław Komorowski 42.31%
Grzegorz Napieralski 38.46%
i nie dziwi mnie, że u wielu (w tym mnie) Lepper jest tak wysoko - poprostu w niektórych sprawach ma dość zbliżone, jednak w tych co bardziej priorytetowych (przynajmniej u mnie) różnica poglądów jest zasadnicza (zresztą, w sumie o Lepperze możnaby wiele napisać, ale sobie odpuszczę)

szalom
6 czerwca 2010, 22:50 / niedziela
Ten test to normalnie jakby pod JKM robiony :) Dałem ten test do rozwiązania mojej lepszej połowie i mimo, że jak większość kobiet jest zdecydowaną przeciwniczką Korwina, to też jej wyszedł na Iszym miejscu (ponad 70% zgodnych odpowiedzi). Wyśle jeszcze ten link do innych może zmienią trochę podejście do swoich kandydatów i nie kandydatów.
7 czerwca 2010, 00:19 / poniedziałek
Wysłać ten link z testem na naszą klasę, face book i inne tego typu do wszystkich znajomych to może wszyscy zmienia zdanie:)
7 czerwca 2010, 16:26 / poniedziałek
odnośnik Wywiad z JKM. Polecam, duzo ciekawych wypowiedzi. Niedługo pan Janusz bedzie gościł w Trójmieście ,jak będzie znana data to zapodam.
7 czerwca 2010, 18:56 / poniedziałek
chętnie zawitam!!
Dobry dokument-odnośnik
7 czerwca 2010, 22:16 / poniedziałek
"Tusk: TVP jest się jak sztab wyborczy, Kaczyński robi kampanię na tragediach

Bronisław Komorowski jest gotów do debatowania, (...)ale w sprawach politycznych telewizja publiczna zachowuje się jak sztab wyborczy jednego z kandydatów, więc trudno się dziwić - mówił premier Donald Tusk podczas konferencji prasowej.
- Nie sądzę, żeby Jarosław Kaczyński był gotów przyjąć zaproszenie sztabu wyborczego którejś z partii, aby w jej siedzibie odbyła się ta debata - mówił Tusk. Premier odniósł się do słów marszałka Sejmu, który odrzucił ofertę debaty czterech kandydatów na prezydenta w TVP mówiąc, że nie "przyjmuje ustaleń prezesa PiS z prezesem pisowskiej telewizji".

Amen, dziekuje. Dobranoc.
7 czerwca 2010, 23:13 / poniedziałek
zaklinanie deszczu, niech nie przychodzi, pies mu mordę lizał
7 czerwca 2010, 23:34 / poniedziałek
Bo media to jedno wielkie G. Nieważne czy to jest TVN czy TVP czy Polsat. Już nikt nawet nie udaje że jest obiektywny. Każdy wyraźnie pokazuje, że popiera tego czy tamtego kandydata. Takiej szopki już dawno nie było. Żeby było obiektywnie to debata by chyba musiała się odbyć w śp Sky Orunia. Chociaż zaznaczam że nie wiem czy czasem nie byli upolitycznieni.
8 czerwca 2010, 14:56 / wtorek
Dla Komorosia, jak sam on pewnie myśli, najlepszym formu do dyskusji jest partyjna telewizja PO czyli TVN. W telewizji obiektywnej, publicznej nie chce wystąpić - ma cykora, robi uniki, szuka pretekstów i wykrętów. Ale gdziekolwiek nie spotkałby się z Kaczyńskim, nie ma szans w debacie. On to czuje. Ten lokajski ciamciaramcia bez pomocy swego partyjnego suflera, twarzą w twarz z Kaczyńskim, zostanie powalony na kolana i zjedzony przez Kaczyńskiego bez najmniejszego problemu. Tak jak jego partia, także sam Komoroś jest kandydatem reklamówkowym z sondaży, mediów i billboardów, nie kandydatem programowym zdatnym do dyskusji merytorycznej, debaty, konfrontacyjnej wymiany poglądów.
8 czerwca 2010, 15:11 / wtorek
substytut
8 czerwca 2010, 17:39 / wtorek
Ciekawe dlaczego J.Kaczyński nie przyjoł zaproszenia na debate która ma się odbyć na UW,skoro i tak zwycięstwo by miał pewne.Sam nie popieram decyzji Komorowskiego o zrezygnowaniu z debaty w siedzibie TVP,ale z drugiej strony rozumiem jego decyzje.Każdy widzi w jakim kierunku patrzy publiczna tv i dobrym rozwiązaniem jest debata na neutralnym terenie jakim jest UW która nie będzie przygotowana przez ludzi powiązanych z jedną czy drugą partią.Najlepiej dla Kaczyńskiego byłoby zorganizować debate w TV Trwam
8 czerwca 2010, 18:11 / wtorek
a może na politechnice ? albo w jamimś nieznanym do ostatniej chwili miejscu ? : ))))) i czasie rzecz jasna, po to by Sławomir spec od marketingu politycznego Nowak i jemu podobni nie zdążyli skrzyknąć klaki

co byś powiedział na debatę jednak w publicznej,
rzecz jasna przy prowadzeniu znanego na całym świecie z żarliwego obiektywizmu red. Lisa Tomasza, uzupełnionym dla parytetu takowąż Olejnik Moniką z konkurencyjnej prorządowej dla równowagi TVN

może być ? ? ?
serialnie pytam,
8 czerwca 2010, 18:26 / wtorek
Twoja koncepja mi odpowiada,ja wyżej napisałem,że nie popieram takiej decyzji jaką podjoł(oby jeszcze zmienił)Komorowski.Ostatnio obserwowalem debate a może bardziej wymiane poglądów Kaczyński vs Staniszkis,z góry było wiadomo że jest ustawiona przez sztab JK i takich rzeczy nie chciał bym więcej widzieć,dla tego też rozumiem,że Komorowski odmawia tej debaty w TVP bo wie co by go tam mogło spotkać
8 czerwca 2010, 18:42 / wtorek
więc zostańmy przy tym publiczna ALE z lisem i olejnik w roli bezstronnych aribtrów, prowadzących
reprezentatywni przedstawiciele mediów z zestawami pytań to najsztub, zakowski i paradowska,
pytania od telewidzów redagują i przekazują miecugow z sianeckim
program artstyczny wojewódzki@figurski
kto wie . . . może już niedługo Wasze marzenia się spełnią,
Kamiński odwołany, prezesa IPN wybierze środowisko które najgłośniej ryczało przeciw ujawnianiu kapusiów i zdrajców,
krajowej rady radiofonii nie jebnęliście tylko dlatego ze zrywane jest quorum

tymczasem . . . póki jeszcze nie wszystko zajete . . . w temacie debaty w publicznej robienie bokami . . a może na uniwerku ? a może . . . są w lesie ? ? ?
8 czerwca 2010, 18:53 / wtorek
nie wiem do kogo kierujesz zwrot-"wasze marzenia"
8 czerwca 2010, 22:18 / wtorek
Chris źle link dałeś, tutaj wywiad z JKM polecam odnośnik
plus odnośnik
tchórze z JKM się boją zmierzć heh
TVP zorganizuje w sumie trzy debaty. Kolejna, z udziałem Marka Jurka, Andrzeja Olechowskiego i Janusza Korwin-Mikkego, która miała odbyć się w czwartek 10 czerwca na antenie TVP Info, stanęła pod znakiem zapytania. Swojego udziału nie potwierdził na razie Andrzej Olechowski. Kandydat Prawicy Rzeczypospolitej na prezydenta Marek Jurek również zapowiedział, że nie weźmie udziału w debacie prezydenckiej organizowanej przez TVP.
odnośnik
na deser
Autorytety PO: Celebryci (znani i lubiani) odnośnik
9 czerwca 2010, 20:07 / środa
do tych, którym wydaje się, iż jesli ktoś widzi szkodnictwo dla Polski gajowego z wąsem w wolnych chwilach amatora WSI, to ten ktoś kto to dostrzega musi bys propisowski,

apropolis owego szkodnictwa,
ciekawe, nawet bardzo, przyznaję sam żyłem bandyckim skokiem PO na samą funkcję prezesa IPN,
tymczasem . . . . . .

odnośnik

istotnie, jesli kazdy esbek bedzie miał dostępn do wszystkich orginałów materiałó tworzonych przez siebie, bądź traktujących o nim, z brakiem wykreslenia osób trzecich,

w sumie hiperbezczelny patent z bolkiemi jego pobraniem orginałów a potem sadowym orzeczeniu że nie mozna skazać wałęsy ze wzgledu na brak orginałów, obleciał przy otumanionym społeczeństwie,

no to . . . . bezczelność galopująca . . . . kazdy esbek, już nie tylko euromędrzec z poręki słońca peru, ale KAŻDY esbek tworzacy bądź przewijający się w aktach pobierze sobie ich orginały,

ps. znamienna koalicja wymieniona w tytule z linku, w jakże znamiennej sprawie,
9 czerwca 2010, 20:11 / środa
oczywiscie bolek kiedy czyścił materiały traktujące o wałęsie jeszcze euromedrcem nie był, a zwłaszcza euromędrcem z poręki słonca peru,
wręcz przeciwnie,
ale już wtedy były widome znaki swiadczace o tym że fortuna donka przy razwiedce,
o czym także traktuje link wklejony w poście wyżej
9 czerwca 2010, 22:59 / środa
Na szczęście jak mój syn będzie dorosły to większość eSBeków będzie na tamtym świecie i niebędzie musiał uczestniczyć w dyskusjach na ten temat. No chyba, że nadejdą czasy karania za nalażenie do PO lub PIS i piekiełko zacznie się od nowa.
9 czerwca 2010, 23:29 / środa
oby nie musiał,
ot choćby w kwestii bezpieczeństwa kraju,
motywacji którymi kierował się np Bolek forsując koncepcję NATO-bis, czy oferujac rosjanom tereny opuszczanych baz przez rosyjskie wojska na zagospodarowanie przez rosyjsko-polskie spółki,

czy teraz, kwestii związanych z bezpieczeństwem energetycznym Polski, wieloletnich umów z Gazpromem w kotekście perspektyw wydobywania gazu łupkowego,
zrzekania się kolejnych obszarów suwerenności panstwowej, nadrzedności prawa unijnego nad polskim w kontekście pretensji niemieckich czy żydowskich o rekompensaty powojenne, mamy aby potwierdzoną granice z Niemcami ? ? ? innych takich,

obyśmy w przyszłości, my i Twój syn nie musieli uwzględniać przy ocenie podejmowanych przez rząd decyzji kwestii nieczystych i niejawnych intencji,
zastanawiać się dlaczego też Polska nie wykonała najmniejszego wysiłku by przejąć kontrolę nad wyjaśnieniem przyczyn śmierci jej najwyższych władz i dowództwa wojsk, i dziesiątki jak nie setki innych

oby nie musiał,
amen
9 czerwca 2010, 23:38 / środa
zresztą, kwestia bezpieczeństwa wewnętrznego jak najbardziej też podpada pod kwestię ukazania niejawnych ośrodków decyzyjnych w państwie i zależności pomiedzy nimi
10 czerwca 2010, 00:29 / czwartek
verde
9 czerwca 2010, 23:29 / środa
zrzekania się kolejnych obszarów suwerenności panstwowej, nadrzedności prawa unijnego nad polskim w kontekście pretensji niemieckich czy żydowskich o rekompensaty powojenne, mamy aby potwierdzoną granice z Niemcami ? ? ? innych takich,

odnośnik

Dlatego trzeba odrzucić okrągłostołowe partie
10 czerwca 2010, 10:28 / czwartek
to są wybory prezydenckie a nie parlamentarne : )
z drugiej strony zwycięstwo hrabiego faktycznie może na dłuższy czas, o ile nie na zawsze uchronić wszelkie patologie III RP

w temacie gry interesów Polska - Rosja

odnośnik
10 czerwca 2010, 11:40 / czwartek
Pinochet. Tak to o ten link mi chodziło:). sorrki ale się wówczas śpieszyłem no i dupa była :)
Tu wklejam harmonogram wizyty JKM w Trójmieście.
PIĄTEK - 11/06 - Trójmiasto

11:30 - konferencja prasowa - Temat: Przemysł stoczniowy szansą dla regionu i Polski

Miejsce: Sopot, Molo

12:00 - kandydat będzie rozmawiał z wyborcami na sopockim molo

15:30 - spacer po ulicy Długiej w Gdańsku, kolejna okazja do spotkania z Januszem Korwin-Mikkem

17:00 - otwarte spotkanie z wyborcami - Temat: "Polska - najkosztowniejsza bandera świata"

Miejsce: Gdańsk, ul. Rajska 6, ośrodek NOT
Kto ma czas i ochotę,to warto przyjść.
10 czerwca 2010, 16:11 / czwartek
10 czerwca 2010, 20:36 / czwartek
odnośnik
Janusz Korwin Mikke Mocno Masakruje Młodego lewaka
DOBRE:)
10 czerwca 2010, 20:42 / czwartek
odnośnik
Stare ale dobre
kORWIN-MIKKE vs BIEDROŃ tez konkret :)
10 czerwca 2010, 21:14 / czwartek
Chris, dzięki za info. Praca, dom, dzieci......człowiek nawet nie wie co się dzieje w mieście:))
10 czerwca 2010, 22:15 / czwartek
wczorajsza debata 8 kandydatów odnośnik
poziom antykaczystów odnośnik
plus na deser od 0:10 hahah odnośnik
10 czerwca 2010, 22:24 / czwartek
o tym jak to pełowcy borykają się ze zorganizowaniem konwencji wyborczej, robieniem tłumów na wiecu poparcia dla hrabiego pod a jakze hasłami pomocy powodzianom (co na to figurski z tym drugim przygłupem wojewódzkim? )

CYTAT: " . . . – Dostaliśmy wewnętrzne polecenie, by każdy poseł zorganizował ze swojego regionu autokar pełen ludzi na tę imprezę. Chodzi o to, by pokazać rozmach – mówi inny z posłów PO.

W autokarze mają być działacze Platformy i zwykli wyborcy.

Agrykola jest w stanie pomieścić ok. 100 tys. osób. Posłów w Klubie PO jest ponad 200, więc przy założeniu, że jeden autokar pomieści 40 osób, partia przywiezie sobie około 8 tys. gości.

– Ale nie jest to wcale łatwe. Mimo że ma być koncert, ludzie wcale się tak nie garną, jest ładna pogoda, każdy woli zostać w domu, niż gnać w autobusie przez pół Polski – narzeka rozmówca "Rz".

Inny z posłów dodaje, że najpierw w sztabie Bronisława Komorowskiego pojawił się pomysł, by parlamentarzyści opłacali z własnej kieszeni wynajęcie takiego autokaru. A to co najmniej kilkaset złotych.

– Ale wszyscy się oburzyli i teraz zapłacić ma za to partia lub komitet wyborczy – opowiada poseł PO. – Ja mam tylko przypilnować, aby autokar był pełny.
. . . . . "

jak dla mnie to trochę robią bokami już,
ciekawe czy zbirą dla powodzian więcej niż sami wydadzą na powożenie się na nich ? ?

odnośnik
10 czerwca 2010, 22:50 / czwartek
JKM - pomidor : )
miszcz

jutro w Gda ?
trzeba się będzie kopnąć,
niech ma ; )
13 czerwca 2010, 13:57 / niedziela
2 raz ten sam link dałem
miało być to odnośnik
hahaa
13 czerwca 2010, 21:55 / niedziela
jarekSTG 8 czerwca 2010, 17:39 / wtorek napisał: " . . . Ciekawe dlaczego J.Kaczyński nie przyjoł zaproszenia na debate która ma się odbyć na UW,skoro i tak zwycięstwo by miał pewne.Sam nie popieram decyzji Komorowskiego o zrezygnowaniu z debaty w siedzibie TVP,ale z drugiej strony rozumiem jego decyzje.Każdy widzi w jakim kierunku patrzy publiczna tv i dobrym rozwiązaniem jest debata na NEUTALNYM terenie jakim jest UW która nie będzie przygotowana przez ludzi powiązanych z jedną czy drugą partią. . . .Najlepiej dla Kaczyńskiego byłoby zorganizować debate w TV Trwam . . . "

no i po debatach

tutaj masz relację z NEUTRALNEJ : ))))))))))))))))) imprezy na nomen omen UW,
odnośnik
14 czerwca 2010, 02:25 / poniedziałek
Jesli cos dla was znacza słowa BÓG HONOR OJCZYZNA to nie głosujcie na komorowskiego !! Ten człowiek nie wie co znacza te słowa
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.504