Gdańsk: środa, 15 lipca 2020
FORUM
Podstrony:


Wybory prezydenckie 2010

strona 4/23

14 czerwca 2010, 08:10 / poniedziałek
I po pierwszej debacie. Najlepiej się zaprezentowali pod względem merytorycznym i wizerunkowym Kaczyński i Napieralski, nieźle też Pawlak. A Bronek Komorowski cieniutko, bladziudko, bezbarwnie. Smędził ogólnikami, nie odpowiadał na pytania dziennikarzy, omijał tematy, mało konkretny. Taki pustak fistaszek.
Jak najwięcej debat, a Komoroś w sondażach poleci na łeb i szyję.
14 czerwca 2010, 10:24 / poniedziałek
castorp-" A Bronek Komorowski cieniutko, bladziudko, bezbarwnie. Smędził ogólnikami, nie odpowiadał na pytania dziennikarzy, omijał tematy, mało konkretny. Taki pustak fistaszek."

Jeśli Twoim zdaniem Komorowski omijał tematy,nie był konkretny to napisz co autor miał na myśli. Jarosław Kaczyński-"Jeśli chodzi o in vitro, to jest kwestia moralnie skomplikowana. Ja będę zachowywał swoje stanowisko jako katolika, alę poprę każde starania, żeby polskie pary miały dzieci"
14 czerwca 2010, 11:10 / poniedziałek
a wiesz co to jest leczenie niepłodności?
14 czerwca 2010, 11:11 / poniedziałek
a wiecie co to sa 4 kurwy na wizji? :D
14 czerwca 2010, 11:30 / poniedziałek
jarek -----> czyżby kłopot z przeczytaniem nienazbyt skomplikowanego zdania ?
na to wygląda,

" . . . będę zachowywał swoje stanowisko jako katolika, alę poprę każde starania, żeby polskie pary miały dzieci . . ."

czy jeśli ja założę gang porywający dzieci w krajach ociennych po to by oddać je polskim parom to takie działanie będzie przez niego popierane jako kazde ? ? ?

czy jeśli polska para pedałów zawnioskuje o adopcję to taki wniosek uzyska poparcie Kaczyńskiego jako kazde działanie na rzecz tego by ta polska para miała dziecko ? ? ?

czy tez Kaczyński będzie popierał kazde działanie w ramach światopogladu ograniczonego nauką kościoła katolickiego ? ? ? ?

co tu w tej wypowiedzi do kurwy nedzy jest niezrozumiałe ? ? ? ?

a przy okazji
hrabia herbu Korczak grymasi, dąsa się, przestrasza (IV RP rzecz jasna przestrasza), łże, gani, obraża, okazujac łaskę ze przyszedł nawrzucał gospodarzom, po czem walił pieścią raz w prawo raz w lewo (Kaczora i Napieralskiego) - słowem zgoda buduje :)))))))))))))) ot powaga urzędu, jak ją widzi kandydat
tyle ze bez podobnych palikoto-niesioło podobnych zagrywek budujących substytut jaki jest każdy widzi, ciepłe kluchy nie dające się sterowac WSI jak oznajmił Dukaczewski ze względu na to że sa . . . uwaga, uwaga. . . . zbyt inteligentne : ))))))
taka to zgoda ze bez podgrzewania wojny przeciw kaczystom nic po narcyzach krygujących się sztuczkami pod sondażowe słupki poparcia

zresztą, mniejsza o przywary gajowego z wąsem w wolnych chwilach amatora WSI

znamienna wypowiedź na temat widzenia polityki zagranicznej i roli Polski jako naturalnego lidera i stronnika tych państw naszego regionu które samodzielnie siły przebicia nie mają,
co siła rzeczy (jak słusznie podczas debaty zauważył Kaczor) zwiększa prestiż Polski na arenie międzynarodowej, wobec nie dość silnego znaczenia Polskie gospodarczo czy militarnie, trzeba grać na tą rolą bo to jest szansa i la naszych sasiadów i dla nas

tymczasem Komorowski: " . . . nie możemy aspirować do pozycji lidera w regionie /Europa Środkowo-Wschodnia/ gdyż to MOZE SIĘ NIE SPODOBAĆ innym państwom z regionu oraz możnym w Europie. . . "

potrzebny komentarz ? ?
brzydka panna na wydaniu, nie możemy wnioskować do rosjan o przejęcie śledztwa bo oni mogą odmówić, nie traćmy okazji, korzystajmy z możliwości siedzenia cicho bo . . . ktoś może odmówic, komuś może sie to nie spodobać, i cała politykę miłości i umizgów za uśmiech szlag wtedy trafi
a podobnych można by mnożyć w dziesiątki jak nie w setki

zresztą o czym tu gadać jesli hrabiemu w temacie Polska a kraje nadbałtyckie i Gruzja, mylą mu się one z . . . . . Afganistanem,
kurwa odpowiedź ni przypiął ni wypiął
zresztą jak sam substytut
14 czerwca 2010, 12:05 / poniedziałek
To chyba nawet taki mądrala jak Ty,nie do końca rozumie jakie było pytanie w debacie bo piszesz cos o porywaniu dzieci,homoseksualistach.Kaczor nie potrafi w jednoznaczny sposób stwierdzić czy jest za in vitro,czy nie.Z jednej strony tak dla in vitro,aby nie pokazać się jako bezduszny człowiek dla ludzi którzy w przeciwieństwie do niego chcieli by aby z ich miłości było coś więcej niz tylko papierek w urzędzie,lecz coś więcej w postaci potomstwa którego są pozbawieni z przyczyn nie zależnych od nich i gdzie inne metody leczenia nie przynoszą efektów.Z drugiej strony Kaczyński nie chce zostać wyklęty przez rodzine Radia Maryja,które jest przeciwne takim rodzajom pomagania ludziom którzy się kochają i bardzo by chcieli mieć coś jeszcze kogoś oprucz nich samych dla kogo warto żyć i pod kogo snuje się plany i marzenia.Ja osobiście jestem za taką metodą leczenia i pomagania małżeśtwom,chodzi mi o małżeństwa mężczyzna+kobieta bo tylko takie uwazam za normalne i legalne,ale takie leczenie nie może być dofinansowne przez Państwo dla wszystkich.
14 czerwca 2010, 12:31 / poniedziałek
Kaczyński jest przeciwko in vitro w takiej formie jak się to teraz praktykuje. Każdy człowiek, który opowiada się za obroną życia od chwili poczęcia, musi mieć takie stanowisko jak Kaczyński. Zapłodnienie in vitro polega na tym, iż zapładnia się pozaustrojowo kilka zarodków, jeden lub część z nich wszczepia kobiecie, a resztę (niewykorzystaną) wylewa się do kibla. Taka to jest "metoda leczenia". Czyli inaczej mówiąc godząc sie na in vitro, akceptuje się niszczenie (aborcję) niewykorzystanych zarodków. Niszczy się powstały zarodek (człowieka) nie w ciele kobiety, ale w próbówce. A ty, gościu, gratulacje, masz takie poglądy jak lewica, SLD, UW, PO. Trudno sie dziwić, że taki bliski jest ci Komorowski.
Jak będzie Komorowski prezydentem, to dupa blada i nie masz szans na zawetowanie przez niego postępowych, tolerancyjnych i proeuropejskich (forsowanych przez lewactwo Unii Europejskej) wymysłów i patologii legislacyjnych w rodzaju legalizacja związków partnerskich, dopuszczalność aborcji, in vitro, adopcja dzieci przez pederastów itp.
14 czerwca 2010, 12:47 / poniedziałek
A Ty kolego jak odbywasz stosunek z kobietą to za każdym razem jest z tego jakieś nowe życie,czy może zabijasz możliwość powstania z tego człowieka.Proponuje Ci zorganizować manifestacje pod jakąś fabryką prezerwatym skoro ich działanie zmierza nie tylko do ochrony zdrowia ale też do przyszłego morderstwa.Albo możesz zaangażować się w powstawanie domów dziecka,bo jeśli uwżasz,że każdy stosunek powinien oznaczać nowe życie to gratuluje poglądów wprost od ojca dyrektora
14 czerwca 2010, 13:02 / poniedziałek
castorp nie odbywa stosunkow z kobietami-on wali konia,ale lewa reka,a to sie nie liczy !
Ludzie,przestancie pierdolic glupoty.
14 czerwca 2010, 13:36 / poniedziałek
Ty Jarek STG chyba nie zrozumiałeś nic z tego, na czym polega procedura "medyczna" pod nazwą in vitro. Tu nie chodzi o jakieś zapobieganie ciąży (na przykład poprzez stosowanie prezerwatyw), ale niszczenie zarodka ludzkiego, czyli o wylewanie do kibla już powstałego życia ludzkiego w stadium zarodkowym. Inną sprawa jest, gdy samoistnie, w ciele kobiety zarodek taki obumiera, a inną gdy jakaś okularnica-laborantka albo lekarz-demirug wylewa próbówkę z człowiekiem do kibla i spuszcza wodę. Różnica pomiędzy jednym a drugim jest taka, jak pomiędzy naturalną śmiercią człowieka ze starości a zabójstwem. Jeszcze inną sprawą przy in vitro jest bawienie się w Pana Boga.
Sprawdź też słowo "demirug", bo pewnie jako typowy peowiec jesteś niedoedukowany. Wiadomo przecież, że TVN wiedzę o świecie dostarcza w formie skróconej, powierzchownej i płytkiej.
Czarny, puchu marny, to ty sam pierd... głupoty, ciulu złoty.
14 czerwca 2010, 13:56 / poniedziałek
Leczenie raka lub innych śmiertelnych chorób u ludzi też jest zabawą w Boga,przecież los tak chciał i mamy się z tym pogodzić?W imie czego ludzie nie mogą być szczęśliwi w imie wiary w Boga czy wiary w Kaczyńskiego?bo jeśli tak a nie inaczej wygląda zabieg zapłodnienia in vitro a nie podoba się on Tobie czy Twojem Guru Kaczyńskiemu,to co,ludzie maja wierzyć w to,że ktoś z otoczenia pana prezesa wyprzedzi nauke wszystkich krajów i wymyśli nową metode zapładniania,która w Twoim mniemaniu będzie lepsza,mniej szkodliwa
14 czerwca 2010, 14:18 / poniedziałek
Podobnie jak twój guru Komoroś we wczorajszej debacie omijasz temat, albo udajesz, że nie rozumiesz istoty problemu. Różnimy się też w definiowaniu tego, co kryje sie pod pojęciem "leczenie". In vitro nie jest żadnym leczeniem (choć nazywa się je leczeniem bezpłodności), jest czymś odwrotnym od leczenia, czyli ratowania zdrowia i życia. W in vitro w zamian za jedno powstałe życie, zabija się przy okazji kilka innych żyć. Chyba że ty w swojej pokrętnej moralności Kalego akceptujesz taką "cenę" takiego "leczenia". To może zgodzisz się również na to, aby na przykład chorych na raka lub na inne śmiertelne choroby leczyć w ten sposób, że będzie się pobierać organy do przeszczepu od osób niepełnosprawnych, chorych umysłowo, więźniów, albo ze specjalnych ferm od ludzi hodowanych na części zamienne. Może nawet uważasz, że hitlerowscy lekarze w obozach koncentracyjnych mieli prawo dla dobra nauki dokonywać eksperymentów medycznych na więźniach w imię rozwoju nauki, dla dobra, szczęścia i zdrowia innych ludzi, przyszłych pokoleń. No bo w końcu, jak piszesz, w imię czego ludzie nie mogą być szczęśliwi, bo jasne, że ani Bóg, ani Kaczyńskie, ani ja nie mamy prawa stać na drodze szczęścia ludzi, na drodze nauki i postępu.
14 czerwca 2010, 15:02 / poniedziałek
Castorp może i masz racje,może i jestem niedoedukowany ale napisz mi człowieku skąd Ty bierzesz takie informacje na temat zapładniania metodą in vitro,z praktyki czy może z braku elementarnej wiedzy na ten temat,której nie pokazują w TVP
14 czerwca 2010, 15:11 / poniedziałek
Interesuję się tą problematyką, to wiem więcej niż przeciętny telewidz TVN i amator tamtejszych seriali "Usta usta" czy "Majka".
14 czerwca 2010, 15:38 / poniedziałek
castorp : kiedy powstaje czlowiek? ;]
14 czerwca 2010, 15:42 / poniedziałek
Skoro jesteś taki obeznany to powinieneś wiedzieć,że w naturalnym rozrodzie tylko 25-30 proc. zarodków zagnieżdża się i rozwija dalej. Pozostałe obumierają. A zatem, czy ktokolwiek może powiedzieć, że w rozrodzie naturalnym urodzenie dziecka jest "zawsze okupione śmiercią jego sióstr i braci"?
I jeszcze jedno jeśli jesteś za ochroną życia to powinieneś wiedziec do czego może doprowdzić nie zalegalizowanie in vitro w Polsce,mianowicie chodzi o to,że prawo po upływie kilku lat(w Anglii jest to 10),nakazuje zniszczenia embrionów a w Polsce jest ich kilkadziesiąt tysięcy
14 czerwca 2010, 16:03 / poniedziałek
TVP zawiesiła program Tomasza Lisa
Telewizja Polska zawiesiła dzisiejszą emisję programu Tomasza Lisa. Taką decyzję władze TVP wydały, gdy okazało się, że gośćmi znanego publicysty będą Bronisław Komorowski i Grzegorz Napieralski, a Jarosław Kaczyński - który również był zaproszony - do studia nie przyjdzie.
Barbara Hrybacz, która jest wydawcą programów Tomasza Lisa nie kryje zaskoczenia decyzją TVP. - To kuriozalne. Tydzień temu nie było mowy o żadnej uchwale. Nic nam nie przedstawiono na piśmie - mówi w rozmowie z TOK FM.

Jak zaznacza o programie wyborczym, w którym miało wziąć udział trzech kandydatów na prezydenta - Komorowski, Napieralski i Kaczyński - telewizja wiedziała już od co najmniej trzech tygodni. Taką formułę władze TVP miały też zaakceptować. - Ponad tydzień temu dopytywałam jeszcze, czy program jest i czy mogę już formalnie zapraszać kandydatów. Powiedziano mi, że "tak, oczywiście". Napieralski od razu przyjął zaproszenie, Komorowski też, ale musiał zmienić plany. Natomiast z panem Jarosławem Kaczyńskim był problemy, od dwóch miesięcy staraliśmy się by był w naszym programie - opowiada Barbara Hrybacz.

Dodaje, że twórcy programu byli w stanie pójść na kompromis - zamiast prezesa PiS w audycji miał wziąć udział przedstawiciel sztabu Kaczyńskiego: Joanna Kluzik - Rostkowska lub Adam Bielan. Ale od połowy ubiegłego tygodnia do Barbary Hrybacz zaczęły napływać "niepokojące sygnały". - Padały takie sugestie, że skoro kandydat PiS nie weźmie udziału w programie, to może w ogóle byśmy zmienili formułę audycji - twierdzi wydawczyni programu Tomasza Lisa. Ostatecznie dziś dowiedzieli się, że programu wcale nie będzie.

Castorp i dziwisz się,że wole TVN a nawet Polsat od tego ścierwa jakim jest TVP,za które wszyscy muszą płacić.Ale Majki nie oglądam jedynie po pracy przy objedzie Anna Marie:)
14 czerwca 2010, 16:37 / poniedziałek
No i cale szczęście ,ze jarek zrezygnował z programu u tego szmaciarza którego najczyściejszymi gośćmi są jego autorytety ,kapusie sowieccy jak kwasniewski i jaruzelski !
A c o do tvn-u to nie mam tej ubeckiej stacji od ponad roku i bardzo mnie to cieszy!!!
Na pohybel kapusiom i zdrajcą!!
Bóg Honor Ojczyzna!!!!
14 czerwca 2010, 16:39 / poniedziałek
Jarek wszyscy już poznaliśmy twoje poglądy,wiemy ze kochasz TVN i popierasz Komorowskiego.Ale przestań,juz nas męczyć swoimi wypocinami,pisaniem bzdur o rzeczach których nie rozumiesz,i nachalną propagandą pro Tuskową.Zrozum chłopie żę są ludzie,dla których TVN jest tym samym co dla ciebie Radio Maryja .Zakoncz swoją pisaninę na tematy polityczne,bo się tylko ośmieszasz,tak jak larsen 70.
14 czerwca 2010, 16:50 / poniedziałek
nie ma co sie klocic, kazdy z nich jest super ;] dlatego w 2. turze glosuje na obydwu - sa siebie warci.
14 czerwca 2010, 17:00 / poniedziałek
A napisz dlaczego nie miał bym tutaj nic napisać i czemu twierdzisz,że się ośmieszam,może tylko dlatego bo Tobie się to nie podoba?Wiem,że racje mają tylko ludzie popierający J.Kaczyńskiego i tylko Oni mogą zabierać głos wszyscy inni to zdrajcy,rusofile,itd.Zachowujesz się jak wczoraj jeden z autorytetów PiS-owskich-"Daj spokój. Z Tobą nie można dyskutować.Wychodze."Zgadnij kto to?
14 czerwca 2010, 19:02 / poniedziałek
Jarek gościu a pisz sobie co chcesz.Nic tak nie zniechęca do Komorowskiego jak bełkot,dzielenie Polakow,nachalna propaganda elit, język nienawiści, jake stosuja jego zwolennicy tacy jak ty.Nic tak nie zniecheca jak ciagle podkreslanie wlasnej madrosci,nieomylnosci prze PO i wyzywanie ludzi o innej orientacji politycznej od moherow,ciemnoty itp.Zachowanie Krzeminskiego w TVNie skandaliczne,ciagle przerywanie ,przekrzykiwanie i nie reagowanie przez prowadzącego dziennikarza.Ale takie sa standardy TVNu -przyjaciół PO jak powiedział pan Wajda.A swoja drogą iti patataj!Precz z komuną!
14 czerwca 2010, 19:15 / poniedziałek
jarek jak jesteś urodzony po 89'to rozumiem ale jak nie to pojąć tego nie mogę jak ciężko jest ci odróżnić świat realny od wirtualnego.
Moja żona tez miała długo z tym problem ,wychowana w rodzinie o komunistycznych poglądach ale na cale szczęści potrafi juz rozróżnić fałsz od prawdy!!
I jak to grucha powiedział i jest w tym trochę prawdy że obaj sa siebie warci to mimo wszystko w drugiej rundzie oddam głos na jarka .Nie wyobrażam sobie by liberałowie mieli monopol bo to tylko doprowadzi do szybszego rozbioru mojej ojczyzny która i tak jest już na skraju wytrzymałości .
Jak można glosować na partie której liter przytula sie do kgb-owskiego szmaciarza,gdzie adam michnik ze swoja wymiotna popiera komorowskiego , gdzie zydowscy anty Polacy z wajdą ,bartoszewskim ,kutzem stoją murem za PO weź mi to wytłumacz!!!

platforma obywatelska rządzi tym krajem przez trzy lata i jaka jest zmiana od czasu kiedy dostali władze? Tylko mi nie mów że to wina prezydenta .
Teraz mogą wszystko i dlaczego dalej nic nie robią?
Nie sprawdzili sie ,okłamali swoich wyborców i powinni dostać od nich z buta!!
14 czerwca 2010, 19:18 / poniedziałek
14 czerwca 2010, 19:29 / poniedziałek
"język nienawiści, jake stosuja jego zwolennicy tacy jak ty"-jeśli można to zacytuj jedno moje zdanie w którym był wyczytałeś przejawy nienawiśi
14 czerwca 2010, 19:44 / poniedziałek
14 czerwca 2010, 19:51 / poniedziałek
Wybacz chłopie, ale nie chce mi sie tego wszystkiego wklejać i czytać ponownie.Prześledz swoje wypowiedzi na temat wątku katastrofy pod Smoleńskiem-poczytaj swoje wypowiedzi na temat PiSu,niezyjacego prezydenta,JK, i wszystkiego i wszystkich którzy nie popieraja PO.Jezyk pełen inwektyw,nienawiści jadu i frustracj.Język typowy dla PO.Co prawda wiele brakuje ci jeszcze do Niesiolowskiego czy Paligłupa,ale widac ,że sie starasz:).Piszę ci to ja ,pisało wiele osób w wątku o Smoleńsku-piszesz bzdury,powtarzasz puste slogany,prowokujesz,jesteś odporny na wiedzę,jeżeli nie jest ona przychylna dla PO,wklejasz jakies linki lub kopiujesz wiadomości jeżeli uważasz,że w jakimś stopniu kompromituja one PiS czy Kaczyńskiego.Jak ktoś wcześniej stwierdził,ja też zaczynam zgadzać się ze na forum oddelegowała cie mlodzieżowka PO...
14 czerwca 2010, 20:05 / poniedziałek
jarku jednak tvp nie zawiesila programu u liska chytruska wiec będziesz mial dzisiaj trochę radochy jak dwóch panów będzie sie głaskać po kutaskach!
odnośnik
Posłuchasz jak biedny komorusek będzie płakał na IV RP i wszystko co pisowskie.
Skandalem jest to że takie parchy jak tw"alek"tw"wolski"agent sowiecki komorowski dostają caly program dla siebie,żenada!!
14 czerwca 2010, 20:22 / poniedziałek
ha dobre ja i młodzieżówka?Ale jeśli już piszesz o agresji,to radze Ci zauważyć jakie słowa dobierane są przez Twoich kolegów bo berecie(sam sobie odpowiec jakim),pomoge Ci jakbyś nie dostrzegał:kurwa,chuj,itd.Tylko zwolennicy JK wypisują wiecznie,że ktoś kto nie zgadza się z Ich wizją Polski jest nie kompetętny,ślepy,itd.Radze Tobie poczytać komentarze na portalu do którego wrzuciłeś link i powiedzieć sobie,że to elektorat PO i BK jest jest tym agresywnym
14 czerwca 2010, 20:28 / poniedziałek
Tu nie chodzi o to czy PO czy PiS sa zle i pisanie, że ktoras z tych partii np. chce zrusyfikowac, zgermanizowac, sterroryzowac kraj jest objawem hipokryzji lub problemow z bania.
Obydwie te PRAWICOWE (o to glownie chyba nam chodzi) partie maja w swoich szeregach patriotow, ktorzy chca jak najlepiej dla ojczyzny. Tylko... musi w koncu ktores z tych ugrupowan dojsc do wladzy. Nie moze byc tak ze rzad walczy z prezydentem, prezydent z rzadem i tak w kolko. Jak teraz Kaczynski zostanie wybrany i bedzie kontynuowal schedę po swoim bracie wprowadzajac veta to dalej wszystko bedzie stac w miejscu...
Trzeba w koncu dac swobodę PiS lub PO w rzadzeniu i najszybciej mozna to osiagnac glosujac na Komora, jezeli ma cos w najblizszym czasie się ruszyc inaczej dalej bedzie burdel do nastepnych wyborow i moze jeszcze dluzej.
14 czerwca 2010, 20:39 / poniedziałek
TBG-"Teraz mogą wszystko i dlaczego dalej nic nie robią?"
Z tego co wyczytałem z Twoich wczesniejszych wpisów to popierasz PiS i Jarosława Kaczyńskiego,ale to co napisałeś to zaprzeczenie tego co mówią politycy i zwolennicy nie tylko tej partii.Przypomnij sobie jaka była reakcja na kandydature Belki na szefa NBP,na deklaracje o nie przyjęciu sprawozdania KRRiT...Nie pamiętasz już jaki był krzyk,że tak nie można bo Komorowski jest tylko P.O. Prezydenta?I pozwole sobie dodać,że urodziłem się przed rokiem89 i z całą szczerością nie pochodze z rodziny o komunistycznych zapędach,to tak na marginesie.ave
14 czerwca 2010, 20:43 / poniedziałek
Przykład nienawiści polityków PO
odnośnik
Przykład nienawiści jej wyborców
odnośnik
Co do twojego wpisu,ze tylko zwolennicy JK przeklinaja i że każdy kto sie z nimi nie zgadza jest niekompetentny wg nich-zenujacy i wlasnie na poziomie PO.Mogłbym rzecz,ze na poziomie Bronka"Gafy" Komorowskiego:
odnośnik
14 czerwca 2010, 20:47 / poniedziałek
odwołując się do kolegi z Osowa.Już raz mielismy pełną władze w rękach jednej partii,jak ona wyglądała każy pamięta nawet ludzie którzy tworzyli IV RP nie chcą do tego wracać,więc może teraz powinna inna odnoga prawicy dostać swoją szanse na budowe Polski i wtedy będziemy mogli realnie spojżeć na jej wizje budowy kraju,przynajmniej wtedy będzie można rozliczyć wszystkich z tego co za swoich rządów zrobili
14 czerwca 2010, 20:49 / poniedziałek
Trzeba dać swobodę?
Chyba kolego żartujesz ,ja czekam od 21 lat na pokazanie akt wszystkich komunistycznych kapusiostw i szmaciarzy gdy wygra komorowski i rządzić będzie platforma instytucje takie jak IPN przestana istnieć !!!Juz dzis komoruski wybrał prezesa tej instytucji i założę sie z tobą ze juz nigdy nie usłyszysz i nie przeczytasz żadnej książki wydanej przez IPN która będzie bezpośrednio kierowana w kapusia.
Maiła niedługo ukazać sie książka na temat kwasniewskiego lecz coś juz sprawa ucichła!
Z tych wszystkich partii taka prawica jak ze mnie lewica!!
Boże broń Polskę od czerwonej zarazy!!!!
14 czerwca 2010, 20:55 / poniedziałek
jarku dla twojej wiadomości nie jestem zwolennikiem PIS-u więc cos ci sie jednak pomyliło!!
W drugiej rundzie zagłosuje na jarka bo to mniejsze zło dla Polski!!
A co do IV RP co ci sie tak nie podobało?
Chyba coś ukradłeś ,że tak się ich bałeś!!Bo ja z czystym sumieniem człowiek, jakoś spałem dobrze :)
14 czerwca 2010, 20:58 / poniedziałek
chcesz się licytować na gafy,prosze bardzo
JK śpiewa hymn-odnośnik
JK o konopii-odnośnik
JK radzi na kogo głosować-odnośnik
JK o Tusku-odnośnik
chcesz jeszcze,bo widze,że do niektórych dociera tylko przekaz z youtube
14 czerwca 2010, 21:06 / poniedziałek
"A co do IV RP co ci sie tak nie podobało?"
A kolega TBG jezdzi na mecze?Bo jeśli tak to powinien zauważyć,że ta władza wprowadziła tak zwane 24h sądy w których człowiek nie miał szans do jakiejkolwiek obrony,a wystarczyło być w niewłaściwym czasie i miejscu by dostać w najlepszym wypadku zakaz stadionowy,ale dla takich pożądnych ludzi to nic,że kolega po szalu za to bo stanoł np. w obronie kolegi dostanie wyrok z natychmiastową wykonalnością
14 czerwca 2010, 21:10 / poniedziałek
Zaki PO jest prawicowa???PO jest partią władzy a nie partią prawicowa!Kilka pierwszych lepszych przykladów na lewicowość PO:
-europosłanka PO z Warszawy jest Danuta Huebner-minister w rzadzie Leszka Millera-
-szefem NBP wlasnie został- dzięki PO- były lewicowy premier Marek Belka
-rządy koalicji PO SLD w Warszawie
-politycy tacy jak Palikot,Róża Thun,Lena Kolarska-Bobińska z poglądami prawicowymi nie mają nic wspólnego,tak jak wspierajace PO media typu lewicowa Gazeta Wyborcza czy Polityka.
14 czerwca 2010, 21:20 / poniedziałek
jarekSTG: " . . . język nienawiści, jake stosuja jego zwolennicy tacy jak ty"-jeśli można to zacytuj jedno moje zdanie w którym był wyczytałeś przejawy nienawiśi

z drugiej strony rozumiem jego decyzje.Każdy widzi w jakim kierunku patrzy publiczna tv i dobrym rozwiązaniem jest debata na neutralnym terenie jakim jest UW która nie będzie przygotowana przez ludzi powiązanych z jedną czy drugą partią.

wole TVN a nawet Polsat od tego ścierwa jakim jest TVP,za które wszyscy muszą płacić. . . "
==================================================

pierdolisz jak połamany,
odnośnik tu masz relacje z neutrealnej imprezy na UW która nie była : ))))))))))))))))))))) przygotowan przez ludzi związanych z jedną czy druga partią
zarzuciłem link i poprosiłem żebyś sie odniósł, rzecz jasna nie stać cie na odszczekanie kretyństw które tu wypisujesz,

debata w TVP odbyła sie przy braku jakiejkolwiek stronniczości, bez wyjącej i tupiącej publiki, jak najbardziej bezstronnie - i znowu kurwa nic, nie stać cie na odszczekanie pierdolonych wcześniej kocopołów,

debatę wyborczą TVP zorganizowała w niedzielę, i najwidoczniej uznała że program znanego w całym świecie z żarliwej bezstronnosci i obiektywizmu redaktora lisa tomasza to nie jest miejsce na wyborcza agitkę gajowego z wąsem za publiczne pieniądze,
chuj jest stronniczo-wazeliniarski aż z telewizora w oczy i uszy szczypie, wazelina chlapie i kapie, przydupas władzuni, pupilek w dupę lepszy, kurwa arbiter elegancji beniaminkowi się zamarzył to i nie dziwota że mu zabronili,
to nie jest prywatny program w prywatnej telewizji która może sobie popierać kogo chce i kiedy chce
jak jakies tvny czy polsaty chcą sponsorowac hrabiemu klakę to pies im mordę lizał, mogą (i robia w wszystkich audycjach informacyjnych że o błazeństwach dla młodych wykształconych z wielkich miast typu szkła kontaktowe nie wspomnę ) ale publiczna ani nie może ani . . . na szczęście nie chce, robić klaki substytutowi

jeśli nie dostrzegasz, w którym miejscu używasz języka nienawiści,
jesli nie dostrzegasz że zrobiłes z siebie kretyna rzucajac oszczerstwa przed debatą wyborczą w TVP które to oszczestwa nie sprawdziły się w absolutnie niczym, i teraz udajesz greka jakby nigdy nic rzucajac ścierwami na tvp które i tak jest samymi kurwami i chujami chocby nic z twoich katastroficznych wieszczeń absolutnie się nie sprawdzało
a jako przyklad podajesz bezstronną debatę na UW niezorganizowaną przez ludzi powiązanych z młodziezówką peło, bez poręczenia której nikt w auli uniwerku nie zasiadł,
to . . . co ty kurwa masz zamiast mózgu ? ? ? ? ścierwo ?
zrób nam wszystkim łaskę i jesli doprawdy nie masz nic mądrego do napisania, nie sil się
zresztą . . . nic poza kompromitowaniem opcji której próbujesz bronić nie uzyskujesz,
może komu innemu się uda, tobie na pewno nie co już ci tu kilka osób wyżej napisało
14 czerwca 2010, 21:29 / poniedziałek
Jarek a akcja Widelec mówi ci coś???Co kazał zrobić Schetyna na "prośbę" towarzysza Waltera z TVNu z kibicami Legii?700 osób zatrzymanych i bitych na komendach w calym Mazowszu,masa bezsensownych zakazów,zatrzymani byli nawet niewidomi,ktorzy akurat wychodzili z siedziby niewidomych.I to wszystko z czasach kiedy premierem jest Tusk i rządzi PO.Ja mimo swojego nicku:) akurat jezdze na mecze i nigdy nie było tylu represji i zakazow jak teraz. Za rzadów Platformy wzrosla liczba podsluchow,jest ich więcej niz za rzadów PiSu.Tak jak pisalem wcześniej jestes odporny na wiedzę jesli jest niedobra dla PO,znow wklejasz linki o Kaczyńskim,chlopie wyluzuj sie,odejdz od monitora,zajmij sie rodziną.Tutaj nikogo nie przekonasz,wszyscy maja wyrobione opinie i nikt nie zmieni zdania pod wplywem twoich postow.Glosuj sobie na Komorowskiego,ja zagłosuje na Kaczyńskiego,ale juz nie męcz ta swoja anty pisowska retoryką.Gdyby nie PiS to nie mialbys o czym mowic i pisac,tak jak straciłoby sens istnienie PO-jeśli nie mogliby krytykowac PiSu i Kaczyńskiego to musieliby zaczac rządzić,a wiadomo,ze nie mają żadnych pomysłow,poza ogólną propagandą.
Z mojej strony koniec tematu(przynajmniej dzisiaj:))
14 czerwca 2010, 21:34 / poniedziałek
i jeszcze . . .przepraszam powtórzę sam siebie

tego chyba gafa hrabiego nazwać nie można ? ?

znamienna wypowiedź na temat widzenia polityki zagranicznej i roli Polski jako naturalnego lidera i stronnika tych państw naszego regionu które samodzielnie siły przebicia nie mają,
co siła rzeczy (jak słusznie podczas debaty zauważył Kaczor) zwiększa prestiż Polski na arenie międzynarodowej, wobec nie dość silnego znaczenia Polskie gospodarczo czy militarnie, trzeba grać na tą rolą bo to jest szansa i la naszych sasiadów i dla nas

tymczasem Komorowski: " . . . nie możemy aspirować do pozycji lidera w regionie /Europa Środkowo-Wschodnia/ gdyż to MOZE SIĘ NIE SPODOBAĆ innym państwom z regionu oraz możnym w Europie. . . "

potrzebny komentarz ? ?
brzydka panna na wydaniu, nie możemy wnioskować do rosjan o przejęcie śledztwa bo oni mogą odmówić, nie traćmy okazji, korzystajmy z możliwości siedzenia cicho bo . . . ktoś może odmówic, komuś może sie to nie spodobać, i cała politykę miłości i umizgów za uśmiech szlag wtedy trafi
a podobnych można by mnożyć w dziesiątki jak nie w setki

zdecydowania żadna gafa,
raczej śpiewanie tak jak zagrają,
jesli pociąganie za sznurki można nazwać graniem, ale powiedzmy że od biedy można
jesli ktoś mówi ze Polska powinna rezygnować ze swoich szans bo to się komuś nie spodoba,
to albo jest idiota skończonym,
albo śpiewa tak jak zagrają mu ci kórym faktycznie mogłoby to się nie spodobać, to na przykład by Polska skonsolidowała rozproszone głosy podrobniejszych krajów naszego regionu,
zdaniem amatora wsi . . . .eeeeh jest wyżej

to znacznie więcej mówiące obnażenie się niż wszystkie gafy wszystkich kandydatów razem wzięte
14 czerwca 2010, 21:35 / poniedziałek
jarku a zapomniałeś juz o aresztowanych kibicach legii warszawa a możne już nie pamiętasz o kibicach lecha poznań? tak bym mógł wyliczać i wyliczać. No cóż ty i tak powiesz ze to wina Kaczynskiego bo w tym czasie był prezydentem!! Juz nie pamiętasz prowokacji wyborczej i grupy iti ?Krótka pamięć kolego po szalu.
To pis byl partią która broniła aresztowanych kibiców w Warszawie nie platforma obywatelska.Zakaz stadionowy mój kochany braciszek dostał za czasów platformy wiec nie zwalaj mi tu winy tylko na sady 24godzinne!
14 czerwca 2010, 21:44 / poniedziałek
nie,nie zapomniałem,tak samo jak tego,że PiS deklarował zapłacić kare która była nałożona na Lechie za wywieszenie flag upamiętniającej mord na narodzie Polskim przez czerwonych
14 czerwca 2010, 21:51 / poniedziałek
To pamietasz że zbiórke a Sejmie przeprowadzil Jacek Kurski i sam wpłacił tysiąc zlotych?
Verde wyczerpał temat o tobie-nie dasz rady nikogo przekonac,kompromitujesz PO ktore chcesz bronić,odpuść sobie chłopie...
14 czerwca 2010, 21:53 / poniedziałek
Wiec już wiesz za czyich rządów kazano ściągnąć flagę wywieszona na T29?
Wiec pamięć ci trochę powraca i to mi sie podoba:)
14 czerwca 2010, 22:17 / poniedziałek
I tak na koniec jarku ,deser na dobranoc o prywatyzacji szpitali
Warto obejrzeć!!!!
odnośnik
odnośnik
Z ostatniej chwili sztab wyborczy BK złożył pozew przeciwko JK
14 czerwca 2010, 22:21 / poniedziałek
14 czerwca 2010, 23:21 / poniedziałek
Wiekszosc tu wypowiadajacych , choc osobiscie mnie to dziwi, naprawde chce oddac glos na J.K.

Ci sami ludzie przez ostatnie 3 lata kpili, szydzili, nasmiewali sie z zmarlego L.K - byl on obiektem wielkich drwin - nagle katastrofa pod Smolenskiem odmienia wszystko i Ci sami ludzie wielce bronia "gorszego" klona L.K, ktory na poczatku oglosil ze bedzie "nieetyczne" kandydowanie w wyborach w takiej sytuacji w jakiej znalazla sie Polska polityka- wiec sie pytam - nagle etyka przestala obowiazywac i jednak mozna kandydowac?

Ci sami ktorzy kpili z rzeczy takich jak :
" z ziemi Polskiej do wloskiej"
odnośnik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

albo znajacy Polskie realnie jak "Artur Borubar" czy "Perejro" :
odnośnik !

Teraz nagle po Jego smierci wszyscy kpiacy i szydzacy chca oddac glos na jego klona, i to mozna rzec klona spod ciemniejszej gwiazdy.

Bliźniacy co Hymnu Polski nie znaja. Kpina i Żal jeśli ten czlowiek zostanie prezydentem.
I najgorsze w tym wszystkim jest to, że to wlasnie tragicznie zmarly L.K - był lepszym z tej dwojki.

Jarosla Kaczynski jest jeba*** kriopijca zerujacym na przelanej krwi swojego brata, i na dramacie powodzian.

NIECH SPIERDALA MUZINA KARMIC W AFRYKA ALBO LUD Z POLSKIEJ DO WOLSKIEJ PROWADZIC.
14 czerwca 2010, 23:42 / poniedziałek
A ty kolego znasz wszystkie zwrotki hymnu narodowego ?
14 czerwca 2010, 23:51 / poniedziałek
naprawdę straszna sprawa z Borubar" czy "Perejro" :)
Za takie błędy ,no przekonałeś mnie nie będę glosował na złego kaczora!! co żeruje na smoleńsku i powodzi!!
żałosny jesteś!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.269