Gdańsk: wtorek, 31 marca 2020
FORUM
Podstrony:

Wybory prezydenckie 2010

strona 6/23

15 czerwca 2010, 16:29 / wtorek
Komorowski w programie u T.Lisa na temat wojsk w Afganistanie:
(..)Rząd lewicy popełnił według mnie szaleństwo bo wysłał żołnierzy polskich na raz, na dwie wojny. Do Iraku i do Afganistanu(...)

(...)Ja zawsze mówiłem, że to jest ponad polskie realne możliwości i ponad siły i ponad koszty do udźwignięcia, więcja zdania osobistego nie zmieniam(..)
Komorowski w Sejmie:
Z dużą satysfakcją, ale i ze świadomością trudności przyjmujemy decyzje rządu pana premiera Millera, szczególnie wtedy, gdy muszą one zapadać w jeszcze trudniejszej sytuacji finansowej czy niełatwej sytuacji politycznej.

Chciałbym zaznaczyć to, że i wtedy, i dzisiaj przywiązujemy dużą wagę do porozumienia ponad podziałami politycznymi w takich właśnie momentach, w takich właśnie sprawach, w obliczu takich właśnie wyzwań, przed którymi staje Polska. Chcemy, aby to szczególne porozumienie w sprawach obronności, w sprawach bezpieczeństwa było także i dzisiaj obowiązujące, by stanowiło wyzwanie dla wszystkich rozsądnych sił politycznych.

Z tych powodów udzielamy pełnego poparcia dla niełatwej decyzji. Rozumiemy tę decyzję, czujemy się za nią również współodpowiedzialni.

(...)Panie Marszałku! Wysoka Izbo! Panie Premierze! Miejmy świadomość, że decyzja ta jest ryzykowna, bo oczywiście żołnierze polscy ginęli, biorąc udział w misjach zewnętrznych. Takie ryzyko jest również i dzisiaj. Bądźmy dobrej myśli, ale miejmy świadomość, że żołnierze polscy jadą na wojnę.

W obliczu takiego właśnie wyzwania miejmy również świadomość, że dzisiejsze deklaracje o stosunku poszczególnych sił politycznych do decyzji rządu premiera Millera będą oznaczały również jutro czy pojutrze stosunek do żołnierzy polskich, którzy na wojnie się znajdą. Naszym chłopcom należy się solidarność wszystkich sił politycznych Polski.

Ot cała prawdomównosc Komorowskiego:)))
15 czerwca 2010, 16:53 / wtorek
tak dawno mnie tu nie było, że czytając większość postów musiałem ręce z podłogi u sąsiadów w piwnicy zbierać, więc skupię się tylko na kilku kwiatkach:

tak, twoje pożalsięboże argumenty są powalające, zwłaszcza do tych, które poprzedzają - ot, tak jak larsen, zamiast odpowiedzieć na pytanie, zadajesz nowe, a po tem standardowe raductio ad absurdum, i siejmy dalej ferment w koło...

co jest kompromitujące w wypowiedzi nt. euro? to każdy musi hołdować zasadzie "ein union, ein volk, ein ojro"? prosto - Polska nie jest gotowa na przyjęcie sztucznej 'wspólnej waluty', a dzięki temu, że mamy kontrolę nad swoim WŁASNYM I ODDZIELNYM systemem walutowym Tusku mógł się pochwalić zielonym konturkiem, pozując do najbardziej propagandowego zdjęcia ostatniej dekady, vide Grecja chociażby, najczytelniejszy przykład
argumenty rodem z demotywatorów - trudno komentować, no tak - na całe szczeście, są u nas MŁODZI WYKSZTAŁCENI Z WIELKICH MIAST, którzy swoje opinie polityczne budują przeglądając demotywatory :)))))))))))))) chociaż to nawet śmieszne nie jest, ale śmiechu warte
czemu się wstydzą? może dzieki naszej szkole złodziejstwa, nie wiem...i GÓWNO MNIE OBOCHODZI, czemu 'przeglądający demotywatory wstydzą się przyznać za granicą' - skoro wstydzą się przynzać, to... chuj im w dupę, niech sie nie przyznają i zostaną tam jak najdłużej, najlepiej zrzekając się (zresztą chuja wartego) obywatelstwa, w każdym razie - skoro oni afiszują się hasłem 'wstydzę się, że jestem polakiem', to też się wstydzę, że...oni są 'polakami', zresza gadki o 'pośmiewisku europy' też mnie jeszcze bardziej bawią - kto to jest kurwa ta europa? lewacki le mąd, czy inny francuski kurewnik?
a co do in vitro... widać, że poraz kolejny pieprzysz głupoty, poniekąd oskarżając kogoś o posiadanie poglądów (!), zwłaszcza inne niż twoje posrane widzimisie, w dodatku bawiąc się w etyka od katechizmu i teologa-domatora... ergo lepiej zamilcz i się nie kompromituj, bo... właśnie to robisz, i to na całej linii, mówiąc o czymś o czym nie masz NAJMNIEJSZEGO pojęcia, dziękuję dobranoc

szalom

ps. albo i nawet c.d.n.
15 czerwca 2010, 17:09 / wtorek
lecim dalej, całość posta poprzedniego oczywiście skierowana do wugieba

a co do cytatu z wielbnego Tuska, zakończonego autroskim 'amen'em, to nie martw się, w końcu jak to ujął pewien znany i lubiany artysta 'szkoły na to pójdą' Andrzej:

"Mamy przyjaciół w TVN, wspiera nas też druga prywatna telewizja"
odnośnik
no, ale wiadomo, tvp=upisowiona, ba, znałem nawet takich co twierdzili, że już w 2005 w tvp była feta jak Lech Kaczyński wygrał wybory :))))))))))
no i wiadomo, że przecież w tvp od pisowskiej propagandy aż się roi, szczególnie odpowiada za to główny pisowski demagog na kraj, mianowicie nowy redaktor wprostu (dobra gazeta była [*]...), Tomasz Lis

szalom

ps. a, i proszę państwa, można zauważyć, że to forum rewolucjonizuje naukę - jak się okazuje, wg odkrycia tym razem biologa-amatora, każdy stosunek kończy się poczęciem! dziękujemy, jarkuSTG :)))))
15 czerwca 2010, 17:22 / wtorek
i jeszcze co do lawet anty-aborcyjnych, inna wspomniana w artykule:

odnośnik

szalom
15 czerwca 2010, 17:26 / wtorek
jarekSTG napisał:
"ale ani jeden z kandydatów tego niezmieni,może wypadało by rozwalić KRUS,to by mogło podnieść nasze emerytury....Tak jak i Ty ja również płace bandycki ZUS,wiesz ile to kosztuje a co na starość Cie czeka,a jakiś bamber płaci tyle składki na kwartał co my na miesiąc i o przyszłość się nie martwi"

A może pójść o krok dalej i rozwalić ZUS??

Nie oszukujmy się ale składka emerytalna jest wydawana na bieżąco, na twoim koncie w zus-ie są wirtualne pieniądze, zapis na papierku....składka na zus to kolejny fajnie nazwany PODATEK (podatek belki, składka na recykling samochodu, opłata za zwolnienie z podatku, znaczek skarbowy, winieta na wjazd do centrum, akcyza, mandat za złe parkowanie,ubezpieczenie chorobowe itp itd).

Nie lepiej jakby każdy sam decydował gdzie,ile i kiedy odłożyć na emeryturę??

Jest kandydat który chce to zmienić, ale widać większość traktuje wybory jakby było tylko dwóch kandydatów.... moim zdaniem nie ma ŻADNEJ różnicy(gospodarka) między nimi.
15 czerwca 2010, 17:46 / wtorek
WBG-Pytanie dla zwolenników L.K, i Pisu :
Wiecie dzięki komu ludzie za granica wstydzą sie przyznać skąd pochodzą?
Odpowiem ci na to pytanie bo skąd możesz wiedzieć mając 26 lat!!
Nie myśl sobie że nasza emigracja trwa od 5czy 6 lat bo sięga o wiele dalej juz w końcowym etapie 19 wieku żydzi chcieli stworzyć w Polsce judeopolonię ,wpływając na wielka fale emigracji która sięgała ok 2 mil naszych rodaków .Większość emigrujących wybrała stany zjednoczone a w tym czasie do polski przyjechały dziesiątki jak nie setki tysięcy żydów z całej europy ,głownie ze wschodu.
Druga największa fala(nie licząc okresu wojennego) miała miejsce w latach 80 ,kiedy to nękani przez bezpiekę działacze związków zawodowych i nie tylko dostawali bilety w jedna stronę bez prawa powrotu do ojczyzny!!
Kierunek to usa,canada i australia,w tym czasie ich miejsca zajmowali głownie agenci sb tacy jak ,kuron ,michnik walesa,geremek,i tysiące innych którzy po 89'roku zaczęli rządzić Polska i rządzą nią do dziś!
KOLEJNA fala EMIGRACYJNA MIAŁA MIEJSCE PO OTWORZENIU GRANIC GDY STALIŚMY SIĘ CZŁONKIEM JEBANEJ ZYDOUNIEUROPEJSKIEJ!!
W kolejnych latach kolejne miliony naszych rodaków ,większości młodych ludzi, którzy z braku pracy i złych warunków w swoim kraju wyjechało głownie do angli ,irlandii ,szkocji i hiszpani .
W zamian za te miliony które wyemigrowały z kraju każdego dnia do warszawy przylatuje kilkanaście rodzin z izraela ,wypełniając lukę po naszych i konsekwentnie realizują swój plan stworzenia judeopoloni w NASZYM KRAJU!!!
Odpowiadam wiec ci na zadane pytanie,podziękuj żydokomunistą i ich wybrańcą
a głownie LECHOWI WAŁESIE bo to on zdradził miliony polaków którzy z stąd wyjechali,to on skłócił nasz kraj do tego stopnia że dziś siedzimy na forum i się na wzajem opluwamy!!To on mając władze w rekach mógł w jednej chwili oczyścić Polskę od komunistycznych zdrajców!! I tak bym mógł godzinami wymieniać co spierdolił walsa lecz po co ?Ty jak i wielu młodych ludzi nigdy tego nie zrozumiecie wy zawsze będziecie winić Kaczynskich !! Czy to ich wina że anglia za ich rzadow dala prawo do legalnej pracy,a jak myślisz co by sie stało gdyby anglia dala prawo wjazdu lagenie 10 lat wcześniej, myślę ze z kraju wyjechało by z 4 miliony !!
Emigranci z usa ,kanady ,australii dziekuja ,lechowi walesie za zdradę ojczyzny!!!
Emigranci z wysp brytyjskich dziękują Lechowi Kaczynskiemu i PIS bo tak mówi im gazeta wyborcza i tvn!!
Ja nigdy nie będę sie wstydził z skąd pochodzę ,jestem dumny z bycia Polakiem!!
A takich co sie wstydzą to olewam ciepłym moczem i życzę im by więcej tu nie wracali!!!!
Przepraszam za błędy i styl lecz nigdy nie bylem w tym dobry !!
15 czerwca 2010, 18:09 / wtorek
"ps. a, i proszę państwa, można zauważyć, że to forum rewolucjonizuje naukę - jak się okazuje, wg odkrycia tym razem biologa-amatora, każdy stosunek kończy się poczęciem! dziękujemy, jarkuSTG :)))))"
Napisze coś w stylu tych z którymi się nie zgadzam-"czytanie ze zrozumieniem to Twoja słaba strona",odpowiedz mi obrzezańcu gdzieś Ty coś takiego wyczytał w moim wpisie.I jeszcze jedno nawet jak bym w taki sposób napisał to nie morzesz mi zarzucić nie prawdy,bo możliwość zapłodnienia kobiety nie jest uwarunkowana w zaden sposób,jest to każdego indywidualna cecha organizmu,jeden ma tak żywotne plemniki,że każdy strzał kończy się zapłodnieniem a inny ma z tym problem,oczywiście w dobrym czsie trzeba się zpasować z kobietą i nie ma problemu aby każdy stosunek kończył się poczęciem dziecka.Jak dorośniesz może się dowiesz więcej na ten temat niż mówią na lekcjach wych.do życia w rodzinie
15 czerwca 2010, 19:13 / wtorek
dum de dum:
castorp: "(...) Każdy człowiek, który opowiada się za obroną życia OD CHWILI POCZĘCIA, musi mieć takie stanowisko jak Kaczyński."
kryptobiolog-amator: "A Ty kolego jak odbywasz stosunek z kobietą to za każdym razem jest z tego jakieś nowe życie,czy może zabijasz możliwość powstania z tego człowieka (...) [bliżej niezwiązany bełkot] (...) bo jeśli uwżasz,że każdy stosunek powinien oznaczać nowe życie to gratuluje poglądów wprost od ojca dyrektora"

szalom

ps. nie sądziłem, że tak są antysemiccy, wyborcy -nomen omen- Komora, ajwaj! :)))))))))

ps2. no i oczywiście przy okazji wracając na stronę z cytatem, dowiedziałem się, że mamy również wśród nas - sam nie wiem, kogo, może to jakieś medium w stylu jasnowidza z Człuchowa? - mianowicie kulega wugiebie, co to dobrze wie kto z kogo śmiał się przez ostatnie lata i na kogo teraz będzie głosował :)))

szkoda tylko, że podobnie jak reszta tutejszych dzikichdingów, nazw i innych 'sympayków pana Tuska', nadal żyje w świecie i świętym przekonaniu, że 'irasiady' i inne strzszne ajwaj gafy był kompromitacją na skalę światową, już o tym że to nie Lech był autorem słynnego wykonania hymnu a Jarosław nie wspominając, no ale może teraz sobie wreszcie to ostatnie uśiwadomili/mią, bo 'potrzeba sytuacji'... :))))
już o tekstach o jakichś 'krwiopijcach' nie wspominając, bo bo tego typu się nie da dotrzeć, bo 'ten typ tak ma', i tak to się kręci - usłyszy opinitwórcze medium, zakonotuje, rzuci dalej, dalej, dalej, niczym bohaterska szarża lekkiej brygady
/zresztą, jaki to dramat? ja słyszałem, że to 'zasłużona kara za pochowanie mordercy na świętej ziemi Wawelu', więc niech teraz pokutuje ciemny lud, zwłaszcza że większość to wyborcy pisu, więc nie szkodzi przecież.../
15 czerwca 2010, 19:19 / wtorek
Świetna lektura na letnie wieczory !!
odnośnik
15 czerwca 2010, 19:19 / wtorek
warszawska młodzieżówka partyjna imienia grzegorza schetyny : )

odnośnik
15 czerwca 2010, 19:24 / wtorek
Chłopczyku z synagogi rozumiesz znaczenie słowa możliwość?
15 czerwca 2010, 19:41 / wtorek
tak znam, chłopczyku ze starogardzkiego oddziału Młodych Demokratów - to chyba jakiś człowiek jest, skoro go zabić można :))) (ot, takie drobne, jakby dostosowanie się)

więc może bardziej, w bardziej przystępnej fromie streszczenia, czy innego bryka, pogrubiłbym to nawet i wyszczególnił jakoś, ale sie nie da, przykro mnie bardzo:
"OD CHWILI POCZĘCIA"
"(...) uwżasz,że każdy stosunek powinien oznaczać nowe życie"
over
...te goje, to jednak głupie są... :)))))))))

szalom
15 czerwca 2010, 19:59 / wtorek
Sory,że ciągne ten temat jeszcze ale niestety nie ma tu opcji priv,a ciągle wkręcasz,że coś takiego napisałem.Wyrywasz coś z kontekstu,ale jak już pisałem nie jest to nie możliwe,przedstaw mi jeden medyczny fakt,że jeden(każdy) stosunek nie może być tym celnym i nie pisz,że jestem głupi tylko dlatego bo nie podzielam Twoich poglądów
15 czerwca 2010, 20:03 / wtorek
15 czerwca 2010, 20:15 / wtorek
Jarek naprawde daj sobie spokoj.Sa madrzejsi zwolennicy PO od ciebie,moze oni niech coś napisza sensownego.Praktycznie w każdym twoim poście ktoś udawadnia ci klamstwo,wytyka brak wiedzy lub powtarzanie sloganow.Ty nie ustosunkowujesz sie do tego tylko dalej piszesz cos anty PiS.Choc i tak przyznaje ,że masz lepsze argumenty i wiedzę niz inny as popierajacy Bronka-Boldi vel WGB to i tak jest to przerazliwie mało...A swoja droga argumenty przecie Kaczyńskiemu w postaci obrazków z demaskatorów przejdą chyba do historii tego forum.
15 czerwca 2010, 20:16 / wtorek
Kaczyńskiemu rośnie odnośnik
15 czerwca 2010, 20:32 / wtorek
kto płaci za sondaż ten wygrywa odnośnik
15 czerwca 2010, 20:34 / wtorek
A co myśli o wyborach doradca prezydenta Rosji?
"Oczywiście z Bronisławem Komorowskim jako prezydentem będzie więcej zrozumienia i rozwój stosunków będzie szybszy - powiedział Jurgens, który jest doradcą Dmitrija Miedwiediewa i kieruje Instytutem Rozwoju Współczesnego, przygotowującym projekty modernizacji Rosji.

(...)

-Ale pan Kaczyński- oczywiście nie jest taki prorosyjski i ma wizerunek człowieka krytycznego wobec rosyjskiej historii - to nie mniej jednak jest mężem stanu dużego kalibru i o europejskim uznaniu - przyznał ekspert. - Jestem więc absolutnie pewny, że ktokolwiek wygra prezydenckie wybory, będzie brał pod uwagę rosyjski punkt widzenia. Jak dodał chodzi szczególnie o współpracę gospodarczą, zwłaszcza dotyczącą surowców i tranzytu energii, a także rozwoju infrastruktury czy kwestię Kaliningradu."

Jeśli ktoś ma wątpliwości jaki zapadnie jutro wyrok sztab Komorowskiego kontra Kaczyński w sprawie o prywatyzacje służby zdrowia to przypominam ze sedzia w tym procesie jest sędzia MATLAK-zgadnijcie kto jest autorem ponizszego orzeczenia w innej sprawie???
"Negatywne treści na temat Adama Michnika redaktora naczelnego Gazety Wyborczej oraz wydawcy tej gazety Agory S.A. są sprzeczne z zasadami współżycia społecznego."
15 czerwca 2010, 20:35 / wtorek
tak wiem,nie dawno niejaki verde wytknoł mi,że nie odpisuje na jego zaczepki i jego argumenty,ale nie mam ochoty polemizować z kimś tak radykalnym,węszącym wszędzie spiski o jednoznacznych poglądach,po paru Twoich wpisach widze,że jesteś inteligentniejszym człowiekiem ,zdolnym do dialogu chociaz w poglądach politycznych się nie zgadzamy,dlatego prosze Cie nie pisz,że w moich wpisach jest jedno wielkie kłamstwo,propagandowe slogany,ale jeśli Twoim zdaniem tak jest to wytknij mi takowe a postaram się do nich odnieść
15 czerwca 2010, 21:11 / wtorek
Jarek napisałes
"Prawda o rządach PiS. W tym okresie bowiem, jak wskazują dane NBP, gwałtownie, najszybciej po 80 roku, rosło zadłużenie zagraniczne Polski (a więc nie licząc wzrostu zadłużenia wewnętrznego)- aż o 100 mld dolarów!"
Tymczasem
odnośnik
Jasno widac jak rząd Tuska zadluża Polske
Napisaleś o debacie Komorowskiego na UW ,ze Kaczyński stchorzyl,gdy wiadomo,ze na tę debate z publiczności nie mógł nikt wejść poza mlodzieżowka PO,ktora wywiesiła odpowiednie plakaty i transparenty.W TVP na debate nie chcial sie zgodzic Bronek,choć i tak przyszedł proponujac w zamian debate w TVN.(Swoją drogą corka Schetyny pracuje tam?)
Piszesz o TVP ze jest PiSowska gdy tymczasem zatrudnia Lisa,Żakowskiego,ktorzy maja wlasne programy kopiąc jak moga PiS i Kaczyńskiego.Tymczasem mainsternowe media zwalniają nieprawomyślnych dziennikarzy np Igora Jankiego z Superstacji.
Napisaleś ze Pośpieszalski jest dla ciebie tym samym co Palikot.Już to porownanie tak naprawde dyskryminuje ciebie.I tak dalej i tym podobnie.Wybacz,ale nie chce mi się wyliczać twoich kłamstw,przeinaczeń,pólprawd czy argumentów rodem ze szkla kontaktowego.Po prostu odpuść sobie polityke a skup sie na Lechii:)
16 czerwca 2010, 11:34 / środa
prosze tu masz coś o zadłużaniu Polski i nie jest to żaden portal,felietonistów z prawa czy lewa-odnośnik

Co do debaty na UW,nie wiem czy widziałeś tą debate w całości czy może sugerujesz się tym co ktoś napisał.Ja ją obejrzałem i nie było jakiejś wielkiej stronniczości,oczywiście więcej było zwolenników i kartonowych transparentów BK,ale też była duża flaga tych co popierają Kornela Morawieckiego.

Co do TVP,dobrz,że napisałeś o Lisie pewnie zauwazyłeś jakie było zamieszanie z jego programem po tym jak pan J.Kaczyński odmówił wzięcia udziału w nim,gdzie przez kilka tyg.zapowiadał,że się stawi na zaproszenie.

Też zgodze się z tym,że TVN patrzy w jedną strone ale masz wybór możesz tej stacji nie oglądać i nie płacić na jej utrzymanie a z TVP jest inaczej możesz nie oglądać ale i tak prawnie musisz za nią płacić,w dodatku z pieniędzy które my płacimy TVP zrobiła sobie kolejne zródło dochodu jakim jest TVP Sport,który jeśli chcemy oglądać trzeba wykupić sobie jakiś pakiet telewizji N lub canal+

O Pospieszalskim napisze tylko tyle,że po kilku jego programach mam go serdecznie dość,jest największym przykładem jak można się chełpić czyjąś tragrdią,gdyby nie katastrofa pod Smolenskiem człowiek jego pokroju by nie istniał a tak przedstawia jakieś dziwaczne tezy o zamachu napędzając sobie oglądalność. Z tym swoim filmem to już pojechał po całości,pogłebiając konflikt społecznościowy jaki był w tych dniach po katastrofie.
16 czerwca 2010, 11:56 / środa
@ jarekSTG i zwykły ktos. Panowie jeżeli wypowiadacie sie na tematy ekonomiczne to nie robcie innym wody z mózgu i przy okazji sobie również. Bo uprawiacie wówczas propagandę obydwu najwiekszych partii politycznych w Polsce. Oczywiście można się podpierać wskaźnikami ekonomicznymi i słupkami, twierdząc ,że za jednej partii kiedy była u władzy było dobrze a za drugiej kiedy była u władzy lub jest ,to jest źle!!!
Niestety lub stety, w zależności kto w Polsce rządzi obie partie na to czy w jest u nas dobrze lub źle nie mają zbytnio dużego wpływu:((((
Jak wiecie lub nie ale Każda gospodarka wolnorynkowa rozwija się w sposób cykliczny. Każda ,no z małymi wyjątkami np. Korea Pół. lub Kuba(wiadomo komunizm).Zjawisko cykli w gospodarcze zostało zaobserwowane już w XIX przez niejakiego francuza Clementa Juglara i trwa do obecnych czasów.
Jeżeli przyjmiemy tezę,że Polska ma gospodarke wolnorynkową ( ja się akurat z tym nie zgadzam), to również naszego kraju dotyczą cykle koniunkturalne.Historia świata pokazuje,że nie kązdy wzrost gospodarczy będzie trwał wiecznie. Po kązdym wzroście musi przyjść recesja. taka jest po prostu logika cykli koniunkturalnych i bez względu jak byśmy zaklinali rzeczywistość to jej nie zmienimy!!! Oczywiście można się spierać,że jedni lub drudzy zrobili coś złego lub dobrego lub mogą zrobić ale to i tak nie zmienia postaci sytuacji,że obie te partie nie powinny się zajmować gospodarką!!!! To tyle.
Ja na pewno zagłosuje na JKM!!!
16 czerwca 2010, 12:25 / środa
Dobrze, że chociaz na JKM.

Jak wygra ta dwulicowa klamliwa poczwara i zacznie się mscic na rzadzie PO, to bedzie wojna na kolejne pare lat. Dobrze ze coraz wiecej osob to widzi.

"Jarosław Kaczyński ma sprostować słowa ws. prywatyzacji szpitali - oświadczył sąd w trybie wyborczym. Kaczyński oskarżył Bronisława Komorowskiego o to, że marszałek sejmu wspierał prywatyzację służby zdrowia."
16 czerwca 2010, 12:55 / środa
Zgadza się.
Jak wygra ta dwulicowa klamliwa POczwara i zacznie się mscic na rzadzie PiS (bo rządy oszukańców wkrótce dobiegną końca w niesławie), to bedzie wojna na kolejne pare lat. Dobrze ze coraz wiecej osob to widzi.

Była posłanka PO Sawicka niewątpliwie wspierała prywatyzację służby zdrowia. Ciekawsze czy jej klubowy kolega Bronek też miał podobne poglądy na te materię.
16 czerwca 2010, 13:12 / środa
Oj castorp,zawiodles mnie.
Tak liczylem na Twoja inteligencje,a Ty odczytales moj wpis,jakobym mial dojebac Tobie.Szkoda :(
Ten tekst o puchu-dobry
o ciulu-juz nie bardzo,bo hanysowem zalatuje :)
Pisalem zebyscie przestali pierdolic glupoty,bo temat aborcji,in vitro,to temat rzeka.
16 czerwca 2010, 15:01 / środa
Kaczynski przegral w sadzie z Komorowskim o rozszerzanie kłamstw - Kaczyńskiemu udowodnili kłamstwa, a Wy dalej slepo w kaczoland.
16 czerwca 2010, 16:22 / środa
WhiteGreenBlood:

Pytałem cię wcześniej, ale chyba nie zauważyłeś. Więc zapytam jeszcze raz.

Podałeś wcześniej argument przeciwko Kaczyńskiemu, że nie chce wprowadzić Euro. Możesz podać jakieś plusy wprowadzenia Euro do Polski??

WhiteGreenBlood:"Kaczynski przegral w sadzie z Komorowskim o rozszerzanie kłamstw - Kaczyńskiemu udowodnili kłamstwa, a Wy dalej slepo w kaczoland."

Nie kłamstwa tylko kłamstwo. Mianowicie Kaczyński powiedział, że Komorowski mówił, że chce prywatyzacji służby zdrowia. Prawda jest taka, że on tak nie powiedział, ale ludzie z PO owszem mówili o takiej możliwości.
16 czerwca 2010, 17:15 / środa
... ani jeden ani drugi

1 tura tylko Korwin-Mikke.

gościu z wyrazistymi poglądami, których nie boi się pokazywać.
Nawet jeżeli z niektórymi ciężko się zgodzić to chłop ma jaja.

PO wczoraj sobie strzeliło samobója z Cimoszewiczem. Jeszcze brakuje tylko poparcia Kwacha.
Jako ugrupowanie skupiające poglądowo bardzo rozbieżnych ludzi skręciło mocno na lewo. Zyskają kilka procent postkomuny ale stracą kilkanaście procent konserwatystów.

Obiektywnie najlepszą kampanię i rzeczową ma Napieralski ale odpada w przedbiegach z wiadomych względów (SLD=KGB).

Dlatego tylko Korwin w 1 turze.
16 czerwca 2010, 20:33 / środa
Do "Zwykły ktoś" za akapit "Jeśli ktoś ma wątpliwości jaki zapadnie jutro wyrok sztab Komorowskiego kontra Kaczyński" -
Gratulacje! Trafiłeś w "10".
Też zauważyłeś, że wszystko jest przewidywalne. Może paru POmocników z tego forum ruszy jakimś zwojem.

TAK dla
JKM - za poglądy na gospodarkę
Morawiecki - za patrzenie na państwo

NIE dla
Komorowskiego - głupio niebezpieczny, by nie powiedzieć niebezpiecznie głupi.
16 czerwca 2010, 20:46 / środa
nie ruszą,
ani jeden ich tu wpis tutaj nie rokuje takiej szansy,
nawet gdyby mogli . . . boją się tego, lepiej nie

sędzina Matlak: " . . . "Negatywne treści na temat Adama Michnika redaktora naczelnego Gazety Wyborczej oraz wydawcy tej gazety Agory S.A. są sprzeczne z zasadami współżycia społecznego. . ." : )))))))))))))))))))
16 czerwca 2010, 20:54 / środa
1947 - hrabia to madry nie jest, jakby nie patrzec to fakt,
ale nie jego głupactwo tylko przemawia przeciwko,
jest zakładnikiem niejawnych ośrodków władzy,
tylko i wyłacznie dzięki ich sile i wpływom przy swej lotności zaszedł tam gdzie zaszedł,
głupek przerobiony do obgrywania co mu rozpiszą,
i w ostatnim zdaniu akurat nie głupek jest tym najgorszym
16 czerwca 2010, 21:05 / środa
Boję się, ze kolega Verde ma 100 procent racji.

Swoją drogą owe uzasadnienie wyroku "Negatywne treści na temat Adama Michnika redaktora naczelnego Gazety Wyborczej oraz wydawcy tej gazety Agory S.A. są sprzeczne z zasadami współżycia społecznego. . ." jest swoistym kalamburem. Bo jak ja teraz powiem "Michnik ty żydzie" to co ów sędzia pocznie? Jeśli orzeknie iż określenie "żyd" jest dla Michnika obraźliwe, to tak, jakby stwierdził iż żydostwo jest - według orzekającego - czymś wstydliwym, nieprawdaż? A to trąci antysemityzmem... samego sędziego.
A Michnik jest żydem.
16 czerwca 2010, 21:20 / środa
to nie jest kwestia obaw, te mogą sugerować niepewność co do jego postaw, tymczasem ona, jego postawa jest jak najbardziej przewidywalna, rozczytywalna o ile ktoś ma czas i ochotę przesledzić jego urobek za ostatnie lata,
obgrywa co mu rozpisza nie od dzisiaj ani nie od przedwczoraj, nie wiem czy warto o tym po raz tysiączny,
nie ma co liczyć na to że nagle z tym zerwie,
gajowy z wąsem w wolnej chwili amator wsi nie wzięło się tak całkiem z niczego i znienacka,
jak co niektórym młodym wykształconym z wielkich miast mogłoby się wydawac
16 czerwca 2010, 22:22 / środa
zresztą, co tu dużo pierdolić,
kto i z kogo powoływał KLD i poźniejsze peło to nie jest kurwa jakas szczególnie tajemna wiedza,
wystarczy chcieć i wyszukać, internetu jeszcze nie ocenzurowali,
takie nocne zmiany to nie był wypadek przy pracy, bynajmniej,
co się dziwić że najbardziej bolał ich IPN
17 czerwca 2010, 10:05 / czwartek
Wreszcie jest szansa, że JKM osiągnie przyzwoity rezultat. Sporo moich znajomych deklaruje, że w I turze odda na niego głos.
17 czerwca 2010, 14:33 / czwartek
I bardzo dobrze!
Na pewno po wyborach będzie o nim głośniej!!
17 czerwca 2010, 15:12 / czwartek
populistyczne wytwory masowej kontoli wyżarły Wam mózgi !!!

Pora się ogarnąć!
Wystarczy szczucia Pis-iorami, ile jeszcze będzie Po-likotawania, ile nawrócona postkomuna będzie jedyną alternatywą dla objazdowego cyrku wyborczego nic nieróbstwa i krzesłopierdzenia? Dość bolków, olków..
Najwyższy Czas ! By prezydent był Polakiem, bronił interesów Polaków.
zagłosujesz na Jarka, Bronka, Pawlaka, Napieralskiego- nic się nie zmieni, tylko nazwisko nowego prezydenta RP

Polska zasługuje na coś więcej
Wyjdź z letargu
Weź Matkę, Ojca, Siostrę i Brata, Kumpla, Sąsiada na wybory
Zagłosuj
17 czerwca 2010, 23:02 / czwartek
17 czerwca 2010, 23:09 / czwartek
18 czerwca 2010, 08:40 / piątek
Tusk kłamie,zeby obronić Komorowskiego,a Tomasz Lis milczy
odnośnik
18 czerwca 2010, 09:02 / piątek
10 powodów dlaczego nie zagłosuję na kandydata PO na prezydenta

1. Dlatego, że kandydatem PO jest Bronisław Komorowski, który jako jedyny poseł tej partii sprzeciwił się rozwiązaniu WSI.

2. Dlatego, że PO jest partią nieskuteczną, weźmy choćby nie zrealizowaną obietnicę wprowadzenia podatku liniowego.

3. Dlatego, że PO jako partia, której program był przede wszystkim programem gospodarczym, oddała stanowisko minstra gospodarki partii koalicyjnej.

4. Dlatego, że PO jest partią, która nie budzi mojego zaufania i mam duże obawy, żeby powierzać tej partii pełnię władzy w Polsce.

5. Dlatego, że PO nie ma wizji dla Polski, prowadzi politykę na podstawie sondaży i wstydzi się swojego programu.

6. Dlatego, że PO nie potrafi pozbyć się ze swojego szeregu ludzi takich jak Mirosław Drzewiecki, Janusz Palikot czy Stefan Niesiołowski. Za to pozbyła się Macieja Płażyńskiego, Jana Rokity czy Zyty Gilowskiej.

7. Dlatego, że PO nie wyjaśnia przyczyn katastrofy pod Smoleńskiem w sposób jasny, uczciwy i budzący zaufanie.

8. Dlatego, że PO chce zniszczyć IPN, który odkrywa wiele nieznanych faktów z najnowszej historii Polski.

9. Dlatego, że członkowie PO na pytanie co chcą zrobić dla Polski mówią tylko o tym czego nie zrobił PiS.

10. Dlatego, że nie chcę żyć w kraju, w którym Polacy mają niewiele do powiedzenia i w którym Niemcy, Francuzi czy Belgowie mówią nam, którędy może, a którędy nie może przebiegać obwodnica Augustowa.

Nie chce, żeby moim prezydentem był człowiek który jest niekompetentny i który chce objąć urząd prezydenta tylko po to, żeby zostać Pierwszym Podpisywaczem III RP. Nawet jak coś przeczyta przed podpisaniem to i tak nie będzie w stanie tego zrozumieć.
Za chwilę cisza wyborcza i nie będzie można nawet wymówić nazwisk kandydatów na prezydenta. Ale o Platformie pisać będzie można. Przecież sędzia Matlak orzekła, że B.Komorowski nie ma żadnego związku z PO, z programem partii nie można go identyfikować, mało tego, jest nawet mu przeciwny. Nieważne jest nawet to, że został desygnowany na kandydata w czasie prawyborów w Platformie, a w sprawie tzw. komercjalizacji złożył swój podpis.

20 czerwca musimy wybrać rozumem, skoro rządowi go brakuje. Katastrofa smoleńska nie miała prawa się zdarzyć. Mówi o tym cały świat, krytykując też oddanie śledztwa w ręce Rosjan, którzy winni są tak samo, jak polski rząd. Nie zabezpieczyli lotu, lotniska, nie sporządzili sekcji zwłok, zmanipulowali nagrania a teraz chcą przetopić na złom ostatni dowód w śledztwie, szczątki tupolewa. Nasz rząd milczy.

Unia zarzuca Polsce, że nie wdrożyła dyrektywy z 2007 roku o zapobieganiu powodziom, którą notabene przygotował PiS. Przebywający na szczycie UE w Brukseli Donald Tusk Tusk tłumaczy się :Chciałbym, aby nikt nie myślał, że ta dyrektywa mogła uchronić przed powodzią, bo to nieprawda. Nie miała żadnego wpływu na przebieg akcji ratowniczej. Czy ma jakiekolwiek pojęcie, czego dotyczy dyrektywa? Czy tak samo jej nie czytał jak Konwencji Chicagowskiej?

W PiS-owsiej telewizji kandydat na prezydenta Komorowski radował nasze oczy i uszy 43 godziny, program Lisa i Żakowskiego nadawany jest w prime time, a „Warto rozmawiać” J.Pospieszalskiego o północy. Pisowska telewizja milczy też o ostatnim przekręcie rządu Platformy, w sprawie przetargów na budowę autostrad. Prokuratura ujawniła, że na początku tego tygodnia funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymali siedem osób, którym prokuratura przedstawiła zarzuty czynnej i biernej korupcji oraz udziału w zmowie przetargowej. Podejrzani to "pracownicy oraz reprezentanci firm działających na rynku budownictwa drogowego oraz jednego z oddziałów Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad". Szczegóły oczywiście nie zostaną ujawnione przed wyborami, by nie popsuć wizerunku partii rządzącej i jej kandydata. W pisowskiej telewizji niespodziewanie szybko ucichła też sprawa stadionu narodowego, gdzie pokazywano ludzi zatrudnionych bez umów, wypłat i ubezpieczenia czy przekręty przy budowie Orlików. Dlatego jakakolwiek i o czymkolwiek debata Komorowskiego z Kaczyńskim byłaby gwoździem do trumny tego pierwszego, który zdaje sobie sprawę z przewagi intelektualnej przeciwnika i grzechów własnych i własnej partii.

Dos już afer i kręcenia lodów. Dość rządów nieudaczników i cmentarnej mafii. Nie chcemy być marionetkami pociąganymi za sznurki sztabów wyborczych, bo odkryliśmy ich fałsz i manipulacje. Chcemy prezydenta prawdziwego. By myślał i troszczył się o Polskę. By jego władza służyła nam. Głosujmy rozumem a nie zmysłami, które są złudne. Idźmy na wybory i nie pozwólmy, by ktoś zdecydował za nas. Zagłosujmy na Polskę. Bo Polska jest najważniejsza
18 czerwca 2010, 09:38 / piątek
blah blah blah sciana tekstu
18 czerwca 2010, 12:16 / piątek
18 czerwca 2010, 13:25 / piątek
A co o Komorowskim myśla kibice Sląska Wrocław?
odnośnik
Polecam filmik na końcu z wizyty Bronka w Poznaniu:)
18 czerwca 2010, 14:59 / piątek
Rozsylane smsy:)
Uwaga! Gajowy Bronek w niedzielę będzie polował na jelenie. Jelenie proszone są o pozostanie w domu. Ostrzeż znajomych, prześlij dalejA tak ogólnie to kupcie babci parasol bo będzie w niedziele lało .
18 czerwca 2010, 15:50 / piątek
18 czerwca 2010, 16:48 / piątek
18 czerwca 2010, 17:19 / piątek
18 czerwca 2010, 18:21 / piątek
18 czerwca 2010, 18:49 / piątek
Nie dajmy się oszukać!!! Głosujmy na JKM!!! Krótki spot!!!
odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.260