Gdańsk: poniedziałek, 6 lipca 2020
FORUM
Podstrony:


Wybory prezydenckie 2010

strona 7/23

18 czerwca 2010, 21:19 / piątek
Musze przyznać, że pierwszy raz od jakiegoś czasu złapałem lekką wątpliwość odnośnie mojego głosu.. Lekko wacham sie teraz miedzy Komorowskim a JKM.. JKM wypowiada sie czysto i zwięźle, tak jakby to nazwać "po chłopsku", i każdy go rozumie - dlatego też i jego poparcie rośnie.

Gdyby kampania trwała z miesiac dłużej, myśle że JKM mógłby nieźle namieszać - ale niestety kampania tyle nie trwa, wiec i nie ma zbytnio szans na zwyciestwo.

Dlatego szkoda mi stracić głosu na JKM, który i tak na milion procent nie ma szans jeszcze w tych wyborach - bo jakbym oddał go na JKM, to zawsze jeden głos mniej przeciwko Kaczyńskiemu.

A nigdy nie chciałbym dopuścić żeby prezydentem został Pan "Veto".
Wtedy bedzie 5 lat zmarnowanych. Ciągłe kłótnie itp- a wiadomo że Lech to nawet 30% nie stanowił kłopotu w ustawach co bedzie stanowił Jarek. To on był za vetowaniem wszystkiego..

Wiec myśle, że wszystko pozostanie u mnie bez zmian - i oddam głos na B.K.
Chociaż zaznaczam, że gdyby JKM miał duże szanse n azwyciestwo, mógłbym zagłosować na niego. Niestety nie ma.

Mam nadzieje,że Komorowski wygra w 1 turze.
Ps. Mimo, że na tym forum dużo ludiz jest przeci B.K , to sondy i sondaże pokazuja, że jednak większość Lechistów jest za B.K. I to o całe 16%.
18 czerwca 2010, 21:30 / piątek
JKM nie jest materiałem na przywódcę państwa. Jest dobry wyłącznie do TV, mówi ciekawie i atrakcyjnie dla ludzi. Stwierdza to z rozgoryczeniem wyborca JKM od zawsze. Chyba dojrzałem i nie rajcują mnie już teksty o bandzie, korycie i 5% podatkach. Pana Janusza będę zawsze darzył sympatią, ale głosu mojego nie dostanie. Pierwszy raz od... cholera, ok. 20 lat :-).
18 czerwca 2010, 21:38 / piątek
Flaga Lechii dzisiaj na Targu Rybnym na konwencji Kaczyńskiego jasno pokazuje po czyjej stronie sa sympatie kibicow Lechii Gdańsk.Przynajmniej tej częsci,dla której wartości Polskiego Bastionu Prawicy nie są pustymi slowami.A dla tevaenopolakow,ktorzy tez kibicuja Lechii Gdańsk pozostaje glosowanie na kandydata,ktorego popiera czerwony morderca-gen Jaruzelski,Cimoszewicz i inne komuchy.Smutne ze doczekaliśmy takich czasów....
18 czerwca 2010, 21:48 / piątek
WhiteGreenBlood
18 czerwca 2010, 21:19 / piątek
"...bo jakbym oddał go na JKM, to zawsze jeden głos mniej przeciwko Kaczyńskiemu..."

Chyba jednak jeden głos więcej przeciwko Kaczyńskiemu, nieprawdaż?
A swoją drogą jeśli na kilkadziesiąt godzin przed głosowaniem masz wątpliwości na kogo chcesz swój głos oddać to najlepiej zostań w domu. Tak się składa, że ten oto JKM głosi pogląd, iż prawo głosu powinni mieć tylko ci, którzy mają w temacie rozeznanie i się polityką interesują, czy wręcz nią żyją. Ty Boldi skacząc od sasa do lasa, wahając się między bądź co bądź skrajnie różniącymi się w poglądach kandydatami, dajesz bez wątpienia dowód na to, że poglądów politycznych/gospodarczych/ustrojowych W OGÓLE NIE MASZ. Głosujesz na hrabiego tylko po to, żeby prezydentem nie został Kaczyński.
Cóż, demokracja to oddanie władzy w ręce ludu, a że głupich znacznie więcej niż mądrych więc wynik wydaje się być niestety przesądzony, a amator wsi może chłodzić szampany.

Heil Lechia!!
18 czerwca 2010, 21:51 / piątek
To, że wisiała flaga nic nie pokazuje.
Każdy może iść i ja zawiesić, nawet na wystąpieniu "Lepperów" i innych.
To nic nie świadczy.

Wiem, że to też nei za dużo świadczy, ale :
Sondaż z Lechia .net :
39% Komorowski, 33 Kaczyński, 19% JKM.

NA trojmiasto.pl :
B.K :46%
J.K : 18%

i chociaż wiem, że to nic nie znaczy- bo głosować w ankiecie może byle szczyl, to jednak mam nadzieje że sie sprawdzi.

Ps. Co najlepsze, nawet dziś w trójmieście, J.K zagrał na współczuciu ludzi - prosząc o minute ciszy za śmierć Lecha.. To już robi sie poprostu wkurzajace.

w ostatnich sondażach przed cisza wyborczą, ostro rośnie poparcie dla B.K
odnośnik
18 czerwca 2010, 21:54 / piątek
skytożerca, normalnie sie wypowiadam, ale Ty już zaczynasz wrzuty.. DObrze, że chociaż kilku przed Toba wypowiedziało sie w normalny sposób.

I chyba źle zrozumiałeś mój post.
Oddam głos na Komorowskiego, bo tylko on ma szanse na zwyciestwo z J.K. - i stałem po Jego stronie od poczatku.
18 czerwca 2010, 22:07 / piątek
"To, że wisiała flaga nic nie pokazuje.
Każdy może iść i ja zawiesić, nawet na wystąpieniu "Lepperów" i innych.
To nic nie świadczy."
Widzisz Boldi,chcesz zeby traktować cie powaznie ,a ciagle sie osmieszasz.
Jesli myslisz ze kazdy moze isc i zawiesic flage Lechii Gdansk Bog Honor Ojczyzna to jestes bez urazy ale durniem.Jesli myslisz ze ta flage zawieszono by na spotkaniu z Lepperem,albo nawet z twoim bostwem Komorowskim to jestes durniem do kwadratu.
To ze flaga Lechii wisi to nic nie znaczy-tak rzecze Boldi.Kolejna perelka po argumencie w postaci obrazkow z demotywatorow.:)Sorry Boldi,moze wracaj jednak na lotnisko?
18 czerwca 2010, 22:10 / piątek
Boldi mam pytanie. W dzien wyborów galeria jest otwarta?
18 czerwca 2010, 22:19 / piątek
WhiteGreenBlood

to że zaczynasz się wachać, to oznacza, że myślisz, pęka bańka
Boldi trują od 89 roku ze wszystkich stron że pan Veto i pan Wszystkopodpisujący.... nie masz wrarzenia, że jesteś marionetką do wrzucania kart wyborczych, wrzucającym paszę pierdzikrzesełkarzom z po i pisu pseudo peeselu i czeronogwardzistom?
zaszczucie osiągnęło poziom krytyczny, a po twojej wypowiedzi nabieram nadzieję, że wkrótce coś się zmieni.
W Katyniu wymordowano polską elitę, został motłoch, ale genetycznie nasz Polski naród odradza się.
Nastanie dzień w którym Polacy wytrzeźwieją przestaną myśleć karegoriami z przed 20 lat.

Polska Biało-Czerwoni !!! odnośnik
18 czerwca 2010, 22:24 / piątek
Kaczynski wsród kibiców Lechii Gdańsk
odnośnik
18 czerwca 2010, 23:08 / piątek
Jeżeli dla kogoś Kaczyński Komorowski lub inny polityk jest ważniejszy niż Lechia to po co chodzi na jego wiece z flagą Lechii? Lepiej zróbcie flagę swojego kandydata na prezydenta i z nią chodźcie na wiece.

JKM - popieram
18 czerwca 2010, 23:24 / piątek
WBG tutaj będzie 2 tura więc jeszcze zdązysz oddać głos na Komorowskiego.
W pierwszej głosujmy jak sumienie i rozum podpowiada a nie przeciw komuś czy na mniejsze zło, na to jest czas w 2 turze.

emeryt
18 czerwca 2010, 21:30 / piątek
"JKM nie jest materiałem na przywódcę państwa. Jest dobry wyłącznie do TV, mówi ciekawie i atrakcyjnie dla ludzi."

Nie bój się nie wygra ; ) Ale właśnje teraz jest szansa na promocje wolnościowych poglądów, teraz nie chodzi o JKM tylko o idee która może się rozwinąc w niedalekiej przyszłości.

polecam tekst Michalkiewicza
fragmenty

Stąd płynie wskazówka również dla nas, byśmy nie poddawali się propagandzie „zmarnowanego głosu”, którą podczas każdych wyborów częstują nas i faszerują przedstawiciele i liderzy partii uznających się za poważne. Namawiają oni nas, byśmy nie kierowali się dobrem narodu, dobrem państwa, ani nawet własnym sumieniem – bo wtedy – powiadają – zmarnotrawimy nasz głos. Namawiają nas, byśmy popierali tego, który ma szanse wygrać. Może to i dureń, albo nawet szubrawiec – ale ma szanse - i to wyrównuje wszystkie braki.

Również i te wybory mają swoich dwóch faworytów. Oni – we własnym i w upowszechnianym mniemaniu – mają największe szanse. Taki jest rozkaz i my mamy mu się podporządkować. Najwyraźniej i faworyci i ich impresariowie uważają, że wiedzą o nas i o naszych zachowaniach więcej, niż my wiemy o sobie sami. Być może to prawda, ale jeśli tak, jeśli wyniki głosowań są znane z góry, jeśli propaganda potrafi wzbudzić w nas odruchy przewidywalne, niczym u psa Pawłowa - to wszystkie wybory, podobnie jak cała polityczna demokracja, zaczynają wyglądać bardzo podejrzanie.

Z kolei rywal marszałka Komorowskiego, prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński nawołuje do zakończenia „wojny polsko-polskiej”, to znaczy wyraża nadzieję, że w przypadku jego zwycięstwa dojdzie do zawarcia politycznego porozumienia miedzy PiS i PO – takiej wielkiej koalicji. Skoro tak, to może ten cały konflikt, w jaki obydwaj próbują nas wciągać, sprawiając wrażenie, że gdyby mogli, to utopiliby się w łyżce wody – że to wszystko, to tylko komedia?

I zwróćcie Państwo uwagę, że przez te lata wielkie ugrupowania, co to „miały szanse”, nie położyły temu kresu – i teraz chcą się tylko „pięknie różnić”, to znaczy – w tej sprawie nie różnić się wcale. I dlatego nasi okupanci nie tylko pozwalają im „mieć szanse”, ale nawet w tym celu dzielą się z nimi pieniędzmi zrabowanymi podatnikom.

całość odnośnik
19 czerwca 2010, 01:39 / sobota
ad jarek - widać trzeba jeszcze krócej i prościej, bo już sie pojawia że 'wyrwane z kontekstu itd.':
castorp stwierdza (pośrednio - nawet nie musi być to jego stanowisko, ale vide wspomniany kontekst), że życie ludzkie należy chronić od chwili P O C Z Ę C I A
natomiast dostaje ciętą ripostę, sugerującą w związku z powyższym, że według niego (i ojca dyrektora oczywiście, bez niego obyć sie nie mogło) K A Ż D Y (!) STOSUNEK M U S I mieć konsekwencję w postaci "nowego życia" (więc...)
niestety, ale tak to wygląda, no ale przy tak dziurawej logice innych efektów raczej być nie może :))))

ad wugieb - "JKM wypowiada sie czysto i zwięźle, tak jakby to nazwać "po chłopsku", i każdy go rozumie" - hehehe :)))))))))))))
i naprawdę, zadziwia mnie ten upór, jak widać szarża lekkiej brygady w apogeum :))))))

szalom
19 czerwca 2010, 06:20 / sobota
zegar - dzieki za normalna, inteligentną wypowiedź.
Szkoda,że tej inteligencji zabrakło niektórym nad Tobą.

co do ciagłego wypominania prób PO "zgody z rosją:

"prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński nawołuje do zakończenia „wojny polsko-polskiej”"

Pinochet, niestety jeśli dojdzie do 2 tury to mnie nie bedzie w kraju. Wakacje,urlop:)

Ps.
Jeśli dla kogoś jakikolwiek polityk, jest ważniejszy niż Lechia - niech se weźmie ta flage iii.. do widzenia.
19 czerwca 2010, 08:02 / sobota
Mam nadzieję, że po wygranej Bronislawa Komorowskiego wreszcie zostaną ujawnione zbrodnie PIS! Przyznam, że nigdy nie czułem się tak zaszczuty i zagrożony jak podczas rządów Kaczystowskich. Człowiek wiedział gdzie zasypia, ale nie gdzie się obudzi! Podobnie jak Pan Prezydent Bronisław coś tam robiłem przeciw komunistom i teraz tego się wstydzę, bo reżym komunistyczny w porównaniu z kaczorami to było NIC!!! Panowie! Zgoda buduje, a Kaczyński rujnuje...
Mam nadzieję obudzić się w Polsce dobrobytu, tolerancyjnej, gdzie po meczu, na piwo będę mógł pójść z kolegami którzy pracując niegdyś w Służbie Bezpieczeństwa, dziś prowadzą mnie do dobrobytu...

ZGODA BUDUJE!!!

Jako kibic wiem ile znaczy słowo ZGODA i jestem pewny, że każden kibic cieszy się z naszej ZGODY z Włodzimierzem Cimoszewiczem.
19 czerwca 2010, 12:02 / sobota
Podoba mi się wypowiedź Eljota czysty sarkazm to co przedstawił w swoim poście. Osobiście myślę ,że na "Gazobronka" zagłosują osoby którym nie przeszkadzają ludzie pokroju Misiaka, Karnowskiego, Mira,Zbycha ,Grzesia, Sawickiej,Rosoła itd. Wiadomo, że rządząca partia reprezentuje interesy tylko jednej grupy społecznej. Przypomina mi się hasło przedwojenne które bardzo pasuje do dzisiejszej grupy trzymającej władze cytat " Wasze ulice ,Nasze kamienice".
19 czerwca 2010, 12:42 / sobota
emeryt:
"JKM nie jest materiałem na przywódcę państwa....Pana Janusza będę zawsze darzył sympatią, ale głosu mojego nie dostanie. Pierwszy raz od... cholera, ok. 20 lat :-)."

W tych wyborach nie chodzi o to żeby JKM został prezydentem, chodzi o pokazanie, że mamy dość socjalizmu, afer, propagandy i tych samych twarzy na stołkach.
Ja mam nadzieję, że kandydat głoszący hasła wolnościowe uzyska takie poparcie, że rządzący będą musieli się liczyć z jego(naszym) zdaniem.

Skończy się wieczny socjal finansowany z płaconych podatków. Skończy się wpieprzanie we wszystkie dziedziny życia. Każdy będzie odpowiedzialny za siebie.

Opamiętaj się i głosuj na JKM. Niech jego partia będzie trzecią siłą a nie SLD.

Co do zmarnowania głosu. Nie zmarnujesz bo i tak będzie 2 tura i tam zagłosujesz na "mniejsze zło".
19 czerwca 2010, 12:49 / sobota
JKM pisze:
"Oto – podane przez TVP – ilość czasu poświęconego przeż reżymówkę poszczególnym Kandydatom:

odnośnik

P.Bronisław Komorowski: 43 h 9' 37”.

P.Jarosław Kaczyński: 23 h 19' 15”.

P.Grzegorz Napieralski: 19 h 38' 19".

P.Waldemar Pawlak 13 h 31' 56".

P.Andrzej Lepper: 3 h 22', 52".

P.Bogusław Ziętek 2 h 5' 19".

P.Kornel Morawiecki 1 h 57' 36"

P.Janusz Korwin-Mikke 1 h 41'.

P.Marek Jurek 1 h 23' 10".

P.Andrzej Olechowski 1 h 15' 29 ".

Jak łatwo policzyć: na „Bandę Czworga” poszło 101 h 22' 14” - a na szóstkę pariasów: 11 h 45' – przy czym na p.Leppera więcej, niż na mnie i p.Jurka łącznie!!

Zwraca uwagę usilne popieranie Lewej Nogi: p.Napieralski miał 13 razy tyle czasu, co ja. Po czym czytałem już co najmniej trzy wypowiedzi, że „Grzesiek zawdzięcza to swojej wyjątkowej pracowitości....”, dwa razy: „ ...atrakcyjność programu SLD...” itp.

Niektórych niedoinformowanych zdumiewa potraktowanie p.Olechowskiego. Przypominam, ze twierdziłem, iż miał On odegrać rolę zagrożenia – na wypadek, gdyby w ostatniej chwili JE Donald Tusk, wbrew zakazowi bezpieki, zdecydował się wystartować. Gdy to zagrożenie zniknęło, p.Olechowski został porzucony jak stary kapeć. Przyznać trzeba, ze tak potraktowany uniósł się ambicją – i odmówił wycofania się i poparcia p.Marszałka. Myślę, że po wyborach będzie miał kłopoty. Zwłaszcza gdyby się okazało (co bardzo prawdopodobne), że ani ja, ani p.Napieralski nie wchodzimy, a Jego głosów zabraknie p.Marszałkowi do zwycięstwa w I turze – zasię w drugiej zwolennicy PO wyjadą sobie na zagraniczne wakacje... i wygra p.Kaczyński..."
odnośnik
19 czerwca 2010, 13:31 / sobota
Panie Sowa!
Jaki sarkamzm? Ja naprawdę uważam, że jak ktoś ma odrobinę oleju w głowie, to zagłosuje na Prezydenta Komorowskiego! Uważam Pana wpis za sarkastyczny i niewłaściwy w tym oraz innych (ewentualnych) miejscach.
Pan nie jest kibicem, pan jest nazistą i faszystą i nie chcę znać kogoś takiego.
Żegnam
19 czerwca 2010, 13:35 / sobota
Jeśli chodzi o pana Olechowskiego, to jest on absolutnie poza zarzutem. Tak twierdzi każdy kto był w służbach.
(A ja w to wieżę)
19 czerwca 2010, 13:55 / sobota
Andrew - z całym szacuneczkiem, nie czas na JKM, bo w pierwszej furze musi wygrać Bronisław Prezydennt III RiP.
ZGODA BUDUJE!

Oddaj swój głos na Pana Prezydenta Komorowskiego!
(Tylko On i Duck walczyly o wolno Polskę)

Reszta to nazi!!!

(Chcesz obozów - wybierz większe ZLO)
19 czerwca 2010, 14:01 / sobota
Chodzi mi o DONALD duck ;)
19 czerwca 2010, 14:06 / sobota
luzujcie suty, banda zlodziei a wy sie pocicie jak szesnastolatki na wfie ;] jkm chociaz jest uczciwy ale tez ma kilka dosc dziwnych wrzutow.

btw eljot, no tak, a kaczynski nie mial nic wspolnego z okraglym stolem i walesa haha
19 czerwca 2010, 14:08 / sobota
LJ miszcz szydery ironicznej;)
19 czerwca 2010, 14:39 / sobota
grucha604
Miał, NIESTETY. Ale i tak będę głosował PRZECIW (a czemu, to sobie dośpiewaj).
I coś takiego ( dla "kumatych" przypominam, że to z przed 21 lat)
odnośnik
19 czerwca 2010, 14:43 / sobota
ZGODA BUDUJE
19 czerwca 2010, 14:54 / sobota
Dobra, wypadam z netu, więc jedno hasło;

NIE JESTEŚ STONKA
GŁOSÓJ NA BRONKA!!!

(Stonka amerykańska była w okewsie lat 40-50 głównym przeciwnikiem Kaczystów. Zrzucona zostałe w celu wstrzymania filmu: " O dwóch takich co robili stonce pod górę"
Szalom
19 czerwca 2010, 16:16 / sobota
jedyny sondaż dostępny podczas ciszy przedwyborczej w Polsce na stronie ks Lechia.net odnośnik
19 czerwca 2010, 16:43 / sobota
Koniec z lustracją! Koniec rozliczeń! Dla konfidentów to koncert życzeń "Od dzisiaj wszyscy jesteśmy święci!" Vivat Platforma i konfidenci!

Przed sądem złodziej śmiało ucieka Od dziś korupcja prawem człowieka! Nareszcie wszystko wróci do normy Więc podziękujmy ludziom Platformy!

"Gazobronek" zostanie Prezydentem ale Madagaskaru
19 czerwca 2010, 19:43 / sobota
ja tez mam haslo :

przebrala sie miarka! sram na bronka i jarka!
19 czerwca 2010, 20:12 / sobota
Kaczyński nie jest moim idolem. Dlaczego? Tu jeden z powodów:
odnośnik
Nie tylko ten zresztą. Kłopoty setek pijanych rowerzystów to tez jego "dzieło".
Ale jak sobie pomyślę o wałkach POpaprańców, to ogarnia wściekłość. Tym większa, że niemal bezsilna. Kradną, kręcą, kombinują, ale ponieważ robią to ręka w rękę z właścicielami medialnymi i tak mają niesamowite poparcie. Bo w TV (lub z GWazetach) wytłumaczą, że POzlodzieje chcą dobrze, że skradziony zakład to tylko zakład sprywatyzowany za złotówkę, że program "Orlik" jest wspaniały (choć mógłby być o połowę tańszy), że gafy Bronka to lapsusy (mimo iż ilość tych "lapsusów" udowadnia, ze Bronek to idiota).
A teraz zagadka dla WGB, eljota i paru innych: jak myślicie, dlaczego Bronkowi tak się śpieszyło by zrobić jako pełniący obowiązki prezydenta krok w kierunku przejęcia telewizji publicznej?
Jeśli macie choć trochę oleju w głowie, a po wpisach widać, że gamonie nie jesteście, to przemyślcie ten ruch Bronka. Zwłaszcza w kontekście jego, jak to określiłem? Lapsusów?
PS Jak Bronek wygra, to nie będzie prezydentem który się postawi. Który będzie walczył o polskie sprawy. Podpisze co mu podeślą, zrobi co mu karzą. Pytanie tylko, czy decydenci będą z Warszawy (co wątpliwe), czy Moskwy.
19 czerwca 2010, 20:36 / sobota
hehehe, upewniłeś się czy to napewno ten? :)
swoją drogą - jak sie nie mylę, to Bronek nie został jeszcze włączony do 'pocztu żydów polskich przyłapanych z kipą na głowie' - kolejny dowód, że antysemityzm wylewa się z tej kandydatury, ajwaj!
a pozatym, w post skryptumie kulega zapomniał o Tel-Avivie (chociaż... może coś jest na rzeczy z tym, patrz powyżej...)

szalom

ps. nie żebym był zwolennikiem teorii, że 'pijani rowerzyści niosą śmierć', ale jednak.. cóż, mimo wszystko argument to z nieco wyższej pólki, niż ta z demotywatorami i sondażami :) (no chyba, że ci 'pijani rowerzyści' to wcześniejsi 'grzybiarze' czy inni 'grillownicy', jeśli owszem to kajam się za brak rewolucyjnej czujności i proszę o wybaczenie)
19 czerwca 2010, 21:54 / sobota
Grucha - bardzo ładnie, bo i anarchistycznie i warcholsko, ale zważ, że robię koło dupy Prezydent Bronisławy i Stations OF The Crass jest gdzieś dalej i może po drugiej turze. (Po drugim Turze?)

Poza tym jest cisza. A więc:

ZAWSZE I WSZĘDZIE KOMUNA JEBANA BĘDZIE!

Zgoda buduje, masturbacja rujnuje!!!

o łen, o łen kocham tylko TVN!
20 czerwca 2010, 10:39 / niedziela
Ktoś puścił tu bąka ,nie glosuj na bron....
20 czerwca 2010, 11:33 / niedziela
ad eljot - hola hola, przed stacjami było jeszcze Feeding of the 5000, chociaż... 5 tysięcy, co to dla najjaśniejszego Bronka? :))) (zwłaszcza że, patrząc 'po sondażach', zdaje się karmić jeszcze wielu więcej)

szalom
20 czerwca 2010, 11:34 / niedziela
zgoda buduje, POddaństwo rujnuje
20 czerwca 2010, 20:08 / niedziela
Komorowski 45,7 %
Kaczyński 33.2%

I bardzo dobrze.
Szkoda, że juz nie w 1 turze, dużo nie brakowało..

No coż, szkoda że nie bede mógł głosowac w drugiej turze.
20 czerwca 2010, 20:42 / niedziela
zalezy jaki sondaż
Komorowski 40,70%
Kaczyński 35,80%
Napieralski 14,30%
JKM 3%

słabo bronek ledwo 40 : ))
jak w oficjalnych nie bedzie miał 40 to przegra : ))
zreszta poczekajmy na oficjalne wyniki
20 czerwca 2010, 20:42 / niedziela
Oj tak ogladaj wiecej TVNu...
Troche się pewnie zdziwisz jak zobaczysz oficjalne wyniki I tury z PKW.

Pozdro dla Biało-Zielonych!
20 czerwca 2010, 20:45 / niedziela
oczywiscie moj wpis byl kierowany do WhiteGreenBlood
20 czerwca 2010, 21:28 / niedziela
na własne oczy w empiku widziałem w wybiórczej w piątek Bronek miał 51%,
wugebie donek też cieszył się wygraną 12 dni
20 czerwca 2010, 22:16 / niedziela
tylko tym razem Lepper nie przekażę swojego elektoratu Kaczyńskiemu ( poprzednio Lechowi) bo nie ma czego.
Napieralski pewnie dogada się z PO.
20 czerwca 2010, 22:23 / niedziela
Oczywiscie że te wyniki jakie ja podałem były tylko SONDAŻAMI, z godziny 20 - chyba proste Misiek że nie podałem ostatecznych wyników co nie ?

W drugiej turze raczej bezproblemowo powinien zwycieżyć Komorowski, a to dzieki głosom właśnie wyborców Napieralskiego (wiadomo, bliżej im do dogadania sie z PO).

Ps. Musze przyznać, że zaskoczyła mnie pozytywnie wysokość poparcia dla Napieralskiego.
20 czerwca 2010, 22:31 / niedziela
No to sie w tym zgadzamy, a co Napieralskiego to:
- nie zaskoczyl mnie jego wynik
- wiadomo, że z kim się dogada ten wygra wybory
- jak wspomnialem wczesniej to on ma decydujacy głos
- nie cieszy mnie poparcie dla Napieralskiego, ale to wynika z moich poglądów
20 czerwca 2010, 22:52 / niedziela
Szanowne Państwo, (oklaskiler) !!!!!!!!!!
Szanowne Państwo !!!!! (Oklasky)!!!!!
Cicho, kurwa.
Więc, szanowne Państwo - teges - wygraliszmi!!!! (oklaski)
Przeszłam do drugyj dziury - wooops - przeszedłam do drugij fury (oczypizda el naturel).
Kaczor-Hitler przegrał, chociaż nie w pierwszej turze, ale spoko, wygramy!!!
Bronia jestem - bronimy mniem!
Zgoda Buduje (Z cimoszką zwłaszcza)
20 czerwca 2010, 22:56 / niedziela
ja określając to że mnie "pozytywnie" zaskoczyła wysokośc jego poparcie, mówiłem o tym w sensie, że cieszy mnie że nie jest jak to PL że dwaj kandydaci i potem dlugo nic.

Chciałbym żeby wybór prezydenta mógł być pomiedzy ogarnietymi kandytatami, żeby np było pieciu po okolo 20% poparcia, niz 10 z czego glosy Polaków praktycznie zawsze sa oddawane na dwojke.

Cieszy mnie poprostu, że chociaz troche zblizyl sie ktos trzeci.
20 czerwca 2010, 23:15 / niedziela
Pamiętam dzień - było popołudnie, tyś poszedł wymyc się pod studnie, a on przyjechał nagle. I miałam coś tam w gardle i to nie było podgardle, bo to Napieralski był!
Kocham Was
Bronia
20 czerwca 2010, 23:17 / niedziela
Jak te p... media nie lubią J.K.M. wogóle nie byli przygotowani na to że zajmie 4 miejsce. Najważniejsze są wywiady z Pawlakiem, Olechowskim i Lepperem, z Korwinem nic.
Co do wypowiedzi dwóch liderów: to że Bronek będzie właził w d.... Napieralskiemu to było do przewidzenia ale, że Jarek będzie mu właził to już żenada.
20 czerwca 2010, 23:25 / niedziela
Masz racje, pomijają JKM a 4 wynik zrobił.
Kto ma kota niech wejdzie w link
odnośnik ; )
21 czerwca 2010, 00:07 / poniedziałek
pierwsze wyniki komisji wyborczych (nie sondarze ! ! ! )
wyniki z protokołów które już dotarły do państwowej komisji, tj z 15 % wszystkich lokali wyborczych, na godzinę 00.00 21.06.2010

hrabia 37, 6 %
Kaczyński 35,8 %
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026