Gdańsk: poniedziałek, 6 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Wybory prezydenckie 2010

strona 8/23

21 czerwca 2010, 00:09 / poniedziałek
edyta

nie sondaże : ////

hrabia 39,7 %
Kaczyński 37, 7 %

z 15 % lokali

odnośnik
21 czerwca 2010, 00:42 / poniedziałek
Są dane PKW z 15,79 procent obwodów. Jarosław Kaczyński i Bronisław Komorowski prawie łeb w łeb!

Bronisław Komorowski otrzymał w I turze wyborów prezydenckich 39,69 proc. głosów, Jarosław Kaczyński - 37,68 proc., Grzegorz Napieralski 13,94 proc., Janusz Korwin-Mikke - 2,27 proc., Waldemar Pawlak - 2,20 proc. Andrzej Olechowski - 1,32 proc., Marek Jurek - 0,96 proc. Andrzej Lepper - 1,63 proc. Bogusław Ziętek - 0,17 Kornel Morawiecki - 0,14 proc. Frekwencja wyniosła 53, 57 proc. odnośnik
21 czerwca 2010, 01:53 / poniedziałek
ho ho może rzeczywiście nie bedzie 2 tury : )

Wyniki PKW po przeliczeniu głosów z około 49% obwodów
KomoroWSkI 39,08%
Kaczyński 38,34%
odnośnik
21 czerwca 2010, 02:47 / poniedziałek
"O godz. 2.30 PKW podała dane z 71 proc. komisji wyborczych. Na Komorowskiego głosowało 40,13 proc. Polaków, na Kaczyńskiego - 37,42 proc. Sondaże zawiodły."

źródło - gówno wybiórcze
21 czerwca 2010, 03:17 / poniedziałek
skoro mialem krecic anarchie to chce tylko wspomniec... "jebac system"

do skladu drugiej tury wspaniale pasuje pisenka dra hackenbusha

same chuje albo swinie! dlatego ja cham na wszystko sram, i w dupie mam, i jestem sam...
21 czerwca 2010, 03:27 / poniedziałek
Ja chyba na tego Komorowskiego zagłosuję.
Znaczy przepraszam, Hrabiego Komorowskiego...

Tyle cech w sobie łączy.
Niby konserwatysta, a z drugiej strony jakże nowatorski.
Nikt na świecie nie wpadł na to, żeby gaz ziemny metodą odkrywkową, a on - a jakże!
Twórczym rozwinięciem tej idei będzie zapewne łapanie przez naród owego darmowego gazu w reklamówki ew. baloniki.

I ta szarmanckość staropolska.
W moim towarzystwie chamów, gburów i prostaków ukuliśmy onegdaj określenie opisujące kobiety którym natura poskąpiła urody wedle klasycznych wzorców mianem "sympatycznych". A on, mistrz kompresji zredukował to do "kaszalotów". Całe 4 litery mniej! Znaczy oszczędny jest. Czyli kolejny plus.

I żonę ma, którą nikt nie określiłby mianem kaszalota. Reprezentacyjną znaczy.

Hobby ma też ekskluzywne takie, nie to co my.
Ponapierdalać z dubeltówki, stojąc na ambonie, do zwierząt od dni kilku przez służbę wabionych marchewkami. Ale to pewnie o ekologię chodzi. Że te stare i chore dobija. Serce mu się kraje i pięćdziesiątkę musi walnąć przed strzałem, ale strzela. Dzielnie. Bohatersko wręcz. Przecież to chwila moment, żeby taki dzik się znalazł na 4-metrowej ambonie.

I służby zdrowia nie chce prywatyzować.
Znaczy nie wiadomo co chce, ale skoro niezawisły sąd stwierdził że nie chce, to znaczy że nie chce i morda w kubeł. Program partii to chyba nie jest w tej sytuacji nic znaczącego, bo on jako prezydent będzie bezpartyjny. I własne zdanie będzie miał.
Wypisz-wymaluj jak z tym gazem.

I wąs posiada. Znaczy nasz. Sarmata.

Nie wyobrażam sobie lepszego kandydata.
Coby mu w ryj plunąć.

Było strasznie, teraz będzie śmiesznie.
Otóż lejdis end dżentelmens, wracając do sondaży...

"Millward Brown SMG/KRC został laureatem nagród Impactor dla Instytutu Badawczego Roku 2009 i Impactor Dekady! IdeaCard - badania z wyobraźnią..."

Nie chce mi się tego szukać na ich stronie, ale powyższa "wklejka" pochodzi z google - opis pod ich stroną:
odnośnik

Czy to nie aby to samo SMG/KRC, które dziś się w sondażu dla TVN pierdolnęło o kilkanaście punktów procentowych, jeśli chodzi o różnicę poparcia pomiędzy J.K. a hr. B.K. Kiedy standardowy błąd statystyczny wynosi 3%?
Znaczy google nie kłamie. Mają chłopaki wyobraźnię :)

PS
Nie jestem zwolennikiem PiS-u. W przytłaczającej większości, jeśli chodzi o program, jego wdrażanie, poglądy na gospodarkę itd zaciekłym wręcz przeciwnikiem.
Ale to co się, excuse my French, odpierdala w mainstreamowych mediach to jest jakiś kompletny kanał. Gdyby J.K. popełnił takie gafy jak Pan Hrabia (wyliczanka dostępna m.in. na blogach kataryny), wybiórcza by go zjadła z butami.

Wrzuciłem dziś do urny kartę bez krzyżyka przy żadnym z nazwisk. Po prostu żaden z tych panów nie budzi mojego zaufania. A za stary już jestem na wybieranie "mniejszego zła".
Chciałem też na własny użytek wysłać im sygnał, gdzie mam tę całą szopkę i że z tego miejsca jest całkiem blisko do drugiego. Tego, w które panowie mogą pana majstra w dupę pocałować. I nie godzę się ze stwierdzeniem, że był to głos nieważny.

Że skupiłem się w swej wypowiedzi na B.K.?
Nie, nie na zasadzie "bij mistrza".
Być może jestem estetą, czy też chciałbym aspirować choć do tego miana ;) i wybory te były dla mnie kwestią smaku.
A kandydat Komorowski jawi mi się jako wyjątkowo niesmaczny. Niestrawny i wywołujący wręcz wymioty.
21 czerwca 2010, 05:18 / poniedziałek
odnośnik

/////////////////////////

Dane przekazane przez PKW ok. godziny 2.30 w nocy, z 71 procent obwodów głosowania:

Bronisław Komorowski - 40,13 proc.
Jarosław Kaczyński - 37,42 proc.
Janusz Korwin-Mikke - 2,36 proc.
Marek Jurek - 1,02 proc.
Andrzej Lepper - 1,48 proc.
Kornel Morawiecki - 0,13 proc.
Grzegorz Napieralski - 13,89 proc.
Andrzej Olechowski - 1,37 proc.
Waldemar Pawlak - 2,03 proc.
Bogusław Ziętek - 0,17 proc.
A jak to wyglądało w sondażach?

Sondaż SMG/KRC dla TVN24:
Komorowski - 45,7 proc.
Kaczyński - 33,2 proc.
Napieralski - 13,4 proc.
Korwin-Mikke - 2,3 proc.
Waldemar Pawlak - 1,8 proc.
Andrzej Lepper - 1,4 proc.
Andrzej Olechowski - 1,2 proc.
Marek Jurek - 0,7 proc.
Kornel Morawiecki - 0,7 proc.
Bogusław Ziętek - 0,1 proc.

Sondaż TNS/OBOP dla tvp.info
Bronisław Komorowski - 41,2 proc.
Jarosław Kaczyński - 35,8 proc.
Grzegorz Napieralski - 13,5 proc.
Janusz Korwin-Mikke - 3 proc.
Waldemar Pawlak - 1,9 proc.
Andrzej Olechowski - 1,6 procent
Marek Jurek - 1,3 procent
Andrzej Lepper - 1,2 procent
Bogusław Ziętek - 0,3 procent
Kornel Morawiecki - 0,2 procent
Frekwencja wyniosła 54,4 proc.

Sondaż Homo Homini dla Polsatu
Bronisław Komorowski - 44,5 proc.
Jarosław Kaczyński - 34,3 proc.
Grzegorz Napieralski - 13,5 proc.
Waldemar Pawlak - 2,1 proc.
Andrzej Olechowski - 2,0 proc.
Janusz Korwin-Mikke - 1,9 proc.
Andrzej Lepper - 0,8 proc.
Marek Jurek - 0,9 proc.
Bogusław Ziętek i Kornel Morawiecki - 0 proc.
Frekwencja wyniosła - 58 proc.
////////////////////////////////////////////

Takie małe porównanie "rzetelnych" ośrodków badań opinii publicznej skonfrontowane z rzeczywistością. Błąd statystyczny wynosi do 2.8%(przy próbie od 1000 do 2500) oraz do 2.2%(przy próbie powyżej 2500).
21 czerwca 2010, 09:15 / poniedziałek
niech ktoś zbanuje tego idiotę. jak mozna pisać, że tą flagę może wieszać kazdy. weź chłopie sobie daj sobie spokój z chodzeniem na mecze jśli tak naprawdę uważasz. nic nie rozumiesz.
21 czerwca 2010, 09:30 / poniedziałek
Maćko, pisać może każdy kretyn, który nie wie co to za flaga i KTO z nią był...
KLIENT POWINIEN DOSTAĆ DOŻYWOTNIEGO BANA.
21 czerwca 2010, 10:05 / poniedziałek
No to teraz się zacznie polka ;-)

Donek i Bronek żeby zwiększyć swoje szanse na wygraną, zaproszą napierdalalskiego do rządu. Ciekawe co na to Waldek???? Pewnie się wkurwi i pierdolnie pięścią w stół!!!!! ;-))

No a "POmorski Bastion Prawicy" będzie musiał zbratać się z longinami i senyszynami, tak PO PrOeuropejsku ;-)))
Kurna, chciałbym zobaczyć jak WGB pije brudzia z Jolką Sz, a potem leci z nią w śliniaka :):):)
21 czerwca 2010, 10:10 / poniedziałek
Wynik wyborów to porażka. SLD 14% głosów !! Teraz zacznie
się wyścig kto bardziej wejdzie w dupę Napieralskiemu, a on już
zapowiedział, że poprze kandydata który odpowie mu na pytania: "co z
podpisem karty praw podstawowych, refundacją(!!) in vitro i wyjściem
wojsk z Afganistanu ?".

Kilka zapisów z karty praw podstawowych:
- prawo do życia (w tym zakaz orzekania i wykonywania kary śmierci)
- prawo do zawarcia małżeństwa i założenia rodziny
-zakaz wszelkiej dyskryminacji; poszanowanie różnorodności kulturowej, religijnej i językowej; równość płci ale przy dopuszczeniu "specyficznych korzyści dla płci niedostatecznie reprezentowanych"
- prawo do pomocy społecznej i mieszkaniowej
- prawo do pomocy socjalnej
- prawo dostępu do służby zdrowia

...czyli socjal i większe prawa dla "grup dyskryminowanych".
21 czerwca 2010, 12:56 / poniedziałek
odnośnik
hahahahahahahahah!!!!
21 czerwca 2010, 13:22 / poniedziałek
Komorowski w piątek podpisał ustawę PO rozbijającą rodziny. Za pieniądze podatników powstaną służby inwigilacji, pod pretekstem zapobiegania przemocy w rodzinach mogące odbierać dzieci rodzicom.

"Przemoc" zdefiniowana jest w ustawie jako ograniczenie m.in. "wolności" dziecka (sic!). Każdy myślący wie co to oznacza. Jest to krok w stronę KOMUNIZMU, TOTALITARYZMU, totalnej INWIGILACJI RODZINY, przypominającej czasy stalinizmu i hitleryzmu.

PO CO KOMU TAKIE SŁUŻBY, gdy socjologowie biją na alarm, iż już dziś dzieciom BRAK BARDZIEJ ZDECYDOWANYCH metod wychowawczych.

W SZWECJI udowodniono, że podobne prawo NIC NIE DAJE. Nie zmniejsza liczby patologii w rodzinach nawet o procent, natomiast lawinowo rodzi pomyłki, dramaty, rozbijanie rodzin, niezdolność młodzieży do społecznego życia z powodu BRAKÓW WYCHOWAWCZYCH.

STANOWCZO PROTESTUJĘ PRZECIWKO TAKIEJ PARTII RZĄDZĄCEJ, TAKIEMU PREZYDENTOWI i TAKIEMU PRAWU i wzywam WSZYSTKICH MYŚLĄCYCH RODZICÓW do otwartego ***PROTESTU***.

Teraz ważą się losy naszych dzieci i wnuków, naszych rodzin i naszego społeczeństwa, a także naszych pieniędzy.

I jeszcze jedna ciekawostka
odnośnik
21 czerwca 2010, 15:01 / poniedziałek
przepraszam ale jaka to ciekawostka ? czy chodzi o to że nie lubią tam Kaczyńskiego czy chodzi o fakt, że po za Kanadą i USA przegrał wszędzie. No chyba że o czymś nie wiem.
21 czerwca 2010, 15:30 / poniedziałek
Teraz po wyborach politycy PO umizguja sie do komuchów i nie widza w tym dziwnego(Schetyna)A co o Napieralskim mówil jeszcze niedawno prominentny polityk PO?Typowy język "miłości:)
odnośnik
A swoją drogą ciekawe sa uzasadnienia kibiców Lechii Gdańsk głosujących tak samo jak morderca Jaruzelski,Cimoszewicz i inne komuchy.Z jednej strony przekreślone twarze Jaruzelskiego na fladze dla uczczenia 13 grudnia,wielka zadyma o flage 17 wrzesnia,gdy napadli na nas Sowieci,a z drugiej strony kibice mieniący sie prawicowymi chca glosować tak samo jak Jaruzelski(ktory cale zycie Sowietom sluzyl) i inne czerwone ścierwa.Wewnetrzna schizofrenia czy TVN komus wyzarl mózgi?
21 czerwca 2010, 15:46 / poniedziałek
@up: po prostu niektórym klub pilkarski nie myli sie z klubem mysli (pseudo) politycznej :P
21 czerwca 2010, 15:50 / poniedziałek
Kaczyński w pierwszych słowach po wynikach zaczął włazić Napieralskiemu do d.... więc tymi tekstami o PO mnie nie rozśmieszaj. To poprostu zwykła gówniana polityka, czerwony czy biały nie ma znaczenia, na końcu politycy i tak mają w dupie swój elektorat nie ma znaczenia z jakiej partii są.
Na Kaczkę nie zagłosuje bo już jedna była i wystarczy. Ale nie jestem zadowolony z tego że rząd i posada Prezydenta będą w ręku jednej partii.
Jeszcze jedno mam nadzieję że Napieralski nie poprze nikogo.
21 czerwca 2010, 16:12 / poniedziałek
Jesli Kaczyński w pierwszych słowach zacząl wlazic w dupe Napieralskiemu,to chlopie chyba nie słuchałes Komorowskiego:)
Nie zmienia to faktu-jak prawicowy kibic Lechii Gdansk, moze glosowac na tego samego kandydata na prezydenta,co morderca Jaruzelski????Nie jestem w stanie tego zrozumieć.Chyba,ze jak mawia jeden z klasykow PO,nienawisc do Kaczyńskiego wyzarla wam mózgi.
21 czerwca 2010, 16:25 / poniedziałek
troche durna argumentacja :D
a jak jaruzel zaglosuje na kaczora to co?
lepiej jemu nie ufac bo jeszcze tak zrobi, bronka w koncu do pierdla wsadzil a kaczora nie :D
21 czerwca 2010, 16:44 / poniedziałek
odnośnik
odnośnik
odnośnik
krisblu2 -ciezko polemizowac z tak durna argumentacja jak Twoja.
Czy nie ma na lechia.gda.pl madrzejszych POwców???
Jaruzelski nigdy nie poprze Kaczyńskiego,popiera za to Komorowskiego.Pytanie co by byly gdyby poparl Kaczora jest komletnie bez sensu.
Do wiezienia to bedzie wsadzac PO-już szykuje represyjną ustawę o CBA,o jakiej PiS się nie śniło.Do tego chce cenzurować internet.Do czego PO jest zdolne jeśli chodzi o kibiców-pokazała wspólna akcja TVNu i policji jesli chodzi o kibiców Lecha Poznan czy slynna akcja Widelec,gdzie Schetyna kazal zatrzymac ponad 700 kibiców Legii Warszawa na prośbe wlaściciela TVNu.

Sprawa jest prosta-glosujesz na tego samego kandydata na prezydenta na ktorego glosuje morderca Jaruzelski(oczywiscie masz do tego prawo) i inni czerwoni-nie masz prawa nazywac sie prawicowcem,nie masz prawa powolywac sie na tradycje kibiców Lechii w walce z komunizmem.Stoczniowcy,robotnicy,kibice Lechii,Solidarnosc wybrzeza walczyla z Jaruzelskim,a dzis sa wsród kibiców Lechii ludzie glosujacy tak samo jak Jaruzelski.To naprawde schizofrenia albo brak rozumu.I jak masz odpisywać na swoim poziomie krisblu 2(a wiesz jaki masz poziom-watek o Smoleńsku) to nie odpisuj.Niech zrobi to ktos madrzejszy od Ciebie:)
21 czerwca 2010, 16:58 / poniedziałek
z jaruzelem podejzewam ze wiecej walczylem od ciebie i tobiepodobnych.

ale to byly inne czasy. a teraz czesc tzw prawicy probuje sobie zawlaszczyc takie symbole jak patriotyzm, ruch Solidarnosci, czy Lechia.
wara :P
21 czerwca 2010, 17:26 / poniedziałek
apropolis dzielenia na Polskę jasną, oświeconą, postepowa i ciemną, zasciankową i zakompleksioną,
młodych wykształconych z wielkich miast i bydło wyborcze o których to podziałach wspomniał krisblue

taki podział, kto potrafi czytac odczyta bez trudu,

Komorowski najlepsze wyniki uzyskał w województwach kolejno

pomorskim - 52,64 proc.
woj. opolskim 51,62 proc. głosów;
w woj. lubuskim - 51,09 proc.;
w woj. zachodniopomorskim - 49,95 proc.;
w woj. warmińsko-mazurskim - 47,86 proc.;
w woj. dolnośląskim - 47,17 proc.;
w woj. wielkopolskim - 46,95 proc.;
w woj. kujawsko-pomorskim - 45,81 proc.
i woj. śląskim - 43,94 proc
-------------------------------------------------- --------

W woj. podlaskim kandydata PO poparło 36,32 proc. głosujących;
w woj. mazowieckim - 39,10 proc.;
woj. lubelskim - 27,65 proc.;
w woj. łódzkim - 36,08 proc.;
w woj. świętokrzyskim - 29,30 proc.;
w woj. podkarpackim - 25,90 proc.,
a woj. małopolskim - 35,26 proc.

================================================== ==

Jarosław Kaczyński najwięcej głosów uzyskał na Podkarpaciu - 54,92 proc.
Na Lubelszczyźnie głosowało na niego 48,75 proc.;
w Małopolsce - 45,89 proc.;
w Świętokrzyskiem - 44,72 proc.;
na Podlasiu - 43,54 proc.;
na Mazowszu - 41,14 proc.
i w Łódzkiem - 39,77 proc.

-------------------------------------------------- -----------------------------------------

Kandydat PiS na Pomorzu uzyskał poparcie 28,42 proc.;
w Opolskiem - 26,67 proc.;
w Lubuskiem - 25,24 proc.;
w woj. zachodniopomorskim - 24,97 proc.;
na Warmii i Mazurach - 28,35 proc.;
na Dolnym Śląsku - 30,98 proc.;
w Wielkopolsce - 28,41 proc.;
w woj. kujawsko-pomorskim - 28,75 proc.
i na Śląsku - 33,55 proc

kto nie jest debilem kompletnym sam dla siebie, bez suflerów, będzie potrafił zinterprtowac te wyniki

apropolis zawłaszczania symboli Solidarności,
jesli Solidarność poparła Kaczyńskiego to . . . niepoparcie Komorowskiego jest zawłaszczaniem symbolu ? ? może tak może nie : ))))))))))))))))))))))))
pewnie w takim samym stopniu jak poparcie Kaczora jest niechybną oznaką zbydlęcenia i zakompleksienia
21 czerwca 2010, 17:49 / poniedziałek
Kolega "zwykły"wylicza jacy to zbrodniarze głosują na Komorowskiego.I co z tego na kogo głosuje jaruzel czy cimoszewicz,mam na nich wyjebane jak pewnie i Ty,że na twojego kandydata oddaje głos podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości w rządzie Jarosława Kaczyńskiego niejaki Andrzej Kryże,zapoznaj się troche z tą przejaskrawą postacią,jaki z niego był prawicowiec w czasach komuny i powiedz sobie-Tak to my zwolennicy Jarosława Kaczyńskiego jesteśmy jedyną,prawdziwą Prawicą w Polsce i tylko My,nikt inny może nazywać się Lechistą z zasadami.amen
21 czerwca 2010, 18:18 / poniedziałek
Było w tym temacie już troche poezji ale pozwole sobie dodać jeszcze coś nawiązującego do wyborów.

Lepiej boso wejść w psie gówno
Pod sufitem mieć nierówno
Pod kościołem być staruszką
Ze staruszką dzielić łóżko
Mieć skrofuły pod ogonem
Alzheimera z Parkinsonem
Z krematorium dostać paczkę
Nic nie jedząc miewać sraczke
Budzić śmiech wyrazem gęby
Stracić na raz wszystkie zęby
Lepiej czuć do siebie wstręta
Niż mieć z Jarka Prezydenta.
21 czerwca 2010, 18:41 / poniedziałek
to zadaj sobie pytanie czym sie rozni tamta Solidarnosc od tej sniadka i tego debila ze stoczni. A po wynikach widac ze na kaczke glosuje niewyksztalcona wies. Btw. Na jarka glosuje arka :)
21 czerwca 2010, 18:53 / poniedziałek
To,że na Kaczyńskiego głosuje arka to mnie akurat nie dziwi,bo nawet Pani Kępa na wiecu w Łomży wspomniała,że w ich sztabie są bezdomni.Wtedy nie wiedziałem o co jej chodzi ale dziś rozumiem.
21 czerwca 2010, 19:59 / poniedziałek
verde zwrocilem na to juz uwage przy poprzednich wyborach ale pare osob zaczela sie unosic ze jak mozna tak dzelic Polske. Teraz teza moja jak i pewnie wielu innych osob sie potwierdza, ta prawdziwa Polska, Polska od zawsze, glosuje na prawdziwego Polaka, a reszta glosuje jakby wracajac do swoich zachodnich korzeni.
21 czerwca 2010, 20:08 / poniedziałek
Krisblu2 -po wynikach to widac ze kryminaliści glosuja na PO,marszalkoprezydent wygral w kazdym wiezieniu i areszcie w kraju:)
A tak na serio swietny tekst o wyborcach PO i sondazach

odnośnik
21 czerwca 2010, 20:18 / poniedziałek
mnie niezmiernie cieszy wynik JKM. Wreszcie, przynajmiej część, zwolenników wolności uwierzyła, że głosując na Mikke nie oddaje się głosu w próżnię. Z czasem pojawia się kolejni odważni, bo ukryty elektorat JKM to, spokojnie, 20%.
Teraz tylko pozostaje czekac na kolejne wybory. A póki co trza głosować na Polaka.

Na marginesie- karygodna postawa tvp wobec JKM.
21 czerwca 2010, 20:20 / poniedziałek
którego debila ze stoczni ? ? bardzo liczę na odpowiedź,
bo jesli chodzi o tego co to za euromędrca z poręki słońca peru (patzr nocną zmianę, wojnę o ipn i w razie zainteresowania służ ekolejnymi) otóż jesli chodzi o tego euromędrca co to sam jeden system rozpracował,
to on a jakże . . . między swymi w tej kampanii (patrz choćby nocna zmiana, ipn a i dobrych parę dziesiątek innych), tyle że . . . po drugiej stronie co kaczyści tak się składa stoi, i jak się okazało zawsze stał, chyba że masz na myśli innego debila, stąd moje dopytanie, o którego konkretnie ci chodzi ?

skoro Ty możesz ze mnie robić niewykształconego wsioka : )
to dlaczego kaczystom nie wolno odmawiać Ci patriotyzmu ? ? ?
nie jest dla Ciebie żadnym usprawieddliwieniem niewiedza, a zwłaszcza na wiedzę się zamykanie,
nie jest przejawem wielkiego patriotyzmu jak dla mnie taka wizja państwa, ani taka wizja uprawiania polityki które zdefiniowaliście jako brzydką pannę na wydaniu która powinna nie tracić okazji do siedzenia cicho i cieszyć się polityką umizgów za uśmiechy,
nie jest równiez patriotyzmem zamykanie prawdy o czasach zbrodni komunistycznych i późniejszych motywacji tych kurew które w okresie transformacji robili za parawan mający zagwarantować nawet nie tlko bezkarność tychze zbrodniarzy co nawet uprzywilejowana pozycję startową
nie jest patriotyzmem KARYGODNE wzięcie współudziału premiera i rzadu w gierkach i wygrywaniu moskiewskich interesów

skoro Ty możesz ze mnie robić niewykształconego wsioka,
nie jest dla ciebie żadnym usprawieddliwieniem niewiedza, a zwłaszcza na wiedzę się zamykanie,
nie jest przejawem jak dla mnie taka wizja państwa które zdefiniowaliście jako brzydką pannę na wydaniu która powinna nie tracić okazji do siedzenia cicho i cieszyć się polityką umizgów za uśmiechy

czy różni się wieś w lubuskim, opolskim, warmii i mazurach od wsi na podlasiu i podkarpaciu czy małopolsce taki wniosek wysnułes z lektóry regionów Polski w których wygrywali kandydaci ? ?
szczególne wnioskowanie, interpretacja, szczególne dla, się kurwa młody wykształcony z wielkiego miasta odezwał : ) fan hrabiego z którego lotności kpią nawet ci którzy go rozprowadzają, a których jak wiadomo już nie ma : )

czy różni się wieś w lubuskim, opolskim, warmii i mazurach od wsi na podlasiu i podkarpaciu czy małopolsce taki wniosek wysnułes z lektóry regionów Polski w których wygrywali kandydaci ? ?
szczególne wnioskowanie, interpretacja, szczególne dla, się kurwa młody wykształcony z wielkiego miasta odezwał : ) fan hrabiego z którego lotności kpią nawet ci którzy go rozprowadzają, a których jak wiadomo już nie ma : )
21 czerwca 2010, 20:31 / poniedziałek
Patriotyzm?- odpowiedzą Ci, ze to przejaw zaściankowości.
21 czerwca 2010, 20:32 / poniedziałek
hehe, nieźle mi się poprzestawiało w poprzednim poście,

EDYTA

Krisblu ----> którego debila ze stoczni ? ? bardzo liczę na odpowiedź,
bo jesli chodzi o tego co to za euromędrca z poręki słońca peru robi u młodych wyksztłconych z wielkich miast,
otóż jesli chodzi o tego euromędrca co to sam jeden system rozpracował,
to on a jakże . . . między swymi w tej kampanii (patrz choćby nocna zmiana, ipn a i dobrych parę dziesiątek innych), tyle że . . . po drugiej stronie co kaczyści tak się składa stoi, i jak się okazało zawsze stał,
chyba że masz na myśli innego debila, stąd moje dopytanie, o którego konkretnie ci chodzi ?

skoro Ty możesz ze mnie robić niewykształconego wsioka : )
nie jest dla Ciebie żadnym usprawieddliwieniem Twoja niewiedza, a zwłaszcza na wiedzę Twoje się zamykanie,
nie jest przejawem wielkiego patriotyzmu jak dla mnie taka wizja państwa, ani taka wizja uprawiania polityki które zdefiniowaliście jako brzydką pannę na wydaniu, która powinna nie tracić okazji do siedzenia cicho i cieszyć się polityką umizgów za uśmiechy,
nie jest równiez patriotyzmem zamykanie prawdy o czasach zbrodni komunistycznych i zamykanie prawdy o późniejszych motywacjach tych kurew które w okresie transformacji robili za parawan mający zagwarantować nawet nie tylko bezkarność czerwonych zbrodniarzy co nawet ich uprzywilejowaną pozycję startową i tejże pozycji gwarantowanie, kosztem niechby tylko sprawiedliwości i przejrzystości reguł
nie jest patriotyzmem KARYGODNE wzięcie współudziału premiera i rzadu w gierkach i wygrywaniu moskiewskich interesów, kosztem prestiżu i powagi państwa polskiego

czym różni się wieś w lubuskim, opolskim, warmii i mazurach od wsi na podlasiu i podkarpaciu czy małopolsce ? taki wniosek wysnułeś z lektury regionów Polski w których wygrywali kandydaci ? ?
szczególne wnioskowanie, interpretacja, szczególne dla, się kurwa młody wykształcony z wielkiego miasta odezwał : ) fan gajowego z którego lotności kpią nawet ci którzy go rozprowadzają, a których jak wiadomo już nie ma : ) (patrz odpowiedź dukaczewskiego na sugestię jakoby hrabia był ich kukiełką : )))))))))
21 czerwca 2010, 21:02 / poniedziałek
odnośnik
wyyybboorrryyyyyyy
21 czerwca 2010, 21:03 / poniedziałek
Dobra, robi się kabaretowo.
No to schodzę do poziomu krisblu2. Jak piloci pod Smoleńskiem kierowani przez ruskiego kontrolera lotów:
Pierwsza dama z koleżankami:
odnośnik
21 czerwca 2010, 21:13 / poniedziałek
odnośnik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21 czerwca 2010, 21:20 / poniedziałek
Boldi a to dla ciebie odnośnik
21 czerwca 2010, 21:23 / poniedziałek
Boldi triumfalnie wkleja tekst z wp autorstwa Jacka Wodza.A kim jest pan Jacek?
odnośnik
Kolejny strzal w stope ,po zdjeciach z demotywatorow i fladze ,ktora kazdy moze sobie wziasc i powiesic:)
21 czerwca 2010, 21:30 / poniedziałek
tak WGB największym zagrożeniem dla Polski są Polacy: nacja ciemna, religijna i ksenofobiczna, słowem bydło wyborcze
nie dość otwarta, tolerancyjna i światła by zapomnieć niporozliczane zbrodnie komuny, że poprzestanę tylko na strzelaniu i zabijaniu stoczniowców wysiadających z skmki do pracy)
a także tych którzy do tego nierozliczenia niestrudzenie nie dopuszczali w "wolnej" już Ppolsce (patrz z jakich kurew razwiedka wystrugała KLD a później PO, i czymże owe kurwy tuskopodobne się owej razwiedce pozasługiwały; jak wyżej Twoja nie wiedza nie jest dla Ciebie żadnym usprawiedliwieniem, jak nie wiesz to weź sie kurwa dowiedz, bez tego . . . . robisz z siebie jełopa tęgiego )
21 czerwca 2010, 21:40 / poniedziałek
od 5:30
odnośnik
21 czerwca 2010, 21:48 / poniedziałek
WGB a czego ma dowieść ten tekst, który z tyloma wykrzyknikami wkleiłeś? Co jest w nim takiego oburzającego czy przerażającego. To że proboszczowie, jak stara się dowieść autor, śmią mieć jako obywatele własne poglądy polityczne i je prezentują, czy też to że J. Kaczyński dokonał zmiany wizerunkowej?

Na przyszłość odnośnik
21 czerwca 2010, 21:58 / poniedziałek
Radze obejrzeć
odnośnik
21 czerwca 2010, 22:01 / poniedziałek
zwykły :

" Gazeta Polska – Onet Kiosk29.11.2006" i tyle na ten temat.

buziek :

Nie chodziło o coś przerażajacego itp w jego wypowiedzi, te wykrzykniki miały świadczyć o tym , że ja tak samo twierdze, że Kaczyńskiego poparcie jest oparte krótka pamiecia narodu o zdymisjonowanym premierze, oraz przez wtrącanie sie kościoła ( rydzyk, radio Maryja ) w Polską polityke.
21 czerwca 2010, 22:18 / poniedziałek
może nie tyle krótka pamięć,
co przetrzeźwienie tej części społeczeństwa która dość już miała zakłamywania rzeczywistości przez zjednoczony front medialny,
acz . . . najtwardsi nadal wierzą że największą zbrodnią kaczyzmu jest zamordowanie Barbary Blidy to po pierwsze, i nieludzkie wprost wywieranie wpływu na realne postępy w sprawach tępiących wszelkie patologie III RP, skoro tak nieludzko wywierali wpływ, znaczy patologie zostały obronione

po drugie, poparcie podstawiańców tusko-komorowskich jest poparte niewiedzą,
zamknięciem się na pojawiające się dokumenty opisujące rzeczywistość ostatnich dwudziestu kilku lat,
kandydat nieprzemakalnych, na wiedzę jakakolwiek odpornych,
co widać, słychac i czuć chociażby po chórze wujów go popierajacych
21 czerwca 2010, 22:18 / poniedziałek
Czyli obywatel polski który zostaje członkiem niezależnej organizacji traci jednocześnie prawo do wypowiadania się na tematy polityczne? Czyli gdy ktoś otwiera w oparciu o organizacje do jakiej przynależy stacje radiową, telewizyjną czy gazetę to nie ma prawa forsować za ich pomocą takiej wizji świata jaka jest bliska jemu i jego organizacji?
Domyślam się że tak samo mocno oburzasz się na poparcie jakiego GW i TVN udzieliła Komorowskiemu?
Widzę że ludzie bliscy przegranemu obozowi(bo tak ten wynik pierwszej tury był porażką Bronka K.) starają się nie tylko narzucić innym(w domyśle głupim, zaściankowym, trzymającym się ornatu) własny system wartości. To jeszcze grzmią oburzeniem gdy okazuje się że znakomita część Polski tego nie kupuje.
21 czerwca 2010, 22:33 / poniedziałek
Boldi czy ty naprawde tego nie rozumiesz?Wkleiles tekst,gościa ktory od lat zwalcza PiS,pomijam nawet to ze to byly wieloletni komuch.To tak jak ja wkleilbym tekst ojca Rydzyka,o tym ze na PO glosuja kryminalisci(choc oni faktycznie tak glosuja:) )Cos o wyborcach PO:)
"DLA wyborcy Platformy/Komorowskiego trzyletni okres nieudolnych, aferalnych rządów, z finałem tragedii smoleńskiej i kompromitacją w czasie powodzi nie ma najmniejszego znaczenia dla oceny kandydata tej partii. Może to również oznaczać, że choćby Bronisław Komorowski był agentem rosyjskim lub mordercą – nie będzie to miało wpływu na preferencje wyborców PO.

Do świadomości tak sformatowanego wyborcy, nigdy nie zdoła dotrzeć żadna z konsekwencji związanych z wyborem tego kandydata. Groźba dominacji rosyjskiej i wystąpienia Polski z NATO, totalitaryzacja życia publicznego: rządy wojskowej bezpieki, wprowadzenie utajnionej cenzury, inwigilacja i represje wobec obywateli, gospodarcza zapaść czy uzależnienie od Rosji – wydają się dla wyborcy Komorowskiego kwestiami moralnie obcymi i nierozpoznanymi intelektualnie.

Podobnie - wszelkie rzeczowe i wsparte na faktach przekazy dotyczące tej ponurej postaci, nie mają szans dotrzeć do świadomości 40% wyborców. W tym samym obszarze niewiedzy znajduje się informacja o braku jakichkolwiek osiągnięć w 20 letniej karierze politycznej Komorowskiego, fatalnym dla wojska okresie jego ministrowania, czy braku kompetencji dla zajmowania poszczególnych stanowisk, niskim stanie wiedzy ogólnej kandydata i niedostatkach w zakresie elementarnej kultury.

Poważna, intelektualna schizofrenia dotycząca tej grupy Polaków byłaby doskonale widoczna gdyby zapytać wyborców Komorowskiego: czy chcą Polski politycznie i gospodarczo uzależnionej od putinowskiej Rosji, lub: czy są stronnikami sowieckiej ekspozytury wojskowej bezpieki, prześladującej przez dziesięciolecia ich rodaków i żerującej na gospodarce III RP? Można być pewnym, że te same osoby odpowiadając przecząco na takie pytania – jednocześnie, bez żadnych oporów popierają kandydata, który we wszystkich wypowiedziach reprezentuje interes Rosji, jest wspierany przez prasę rosyjską i funkcjonariuszy wojskowej bezpieki, a od wielu lat pozostaje politycznym patronem ludzi, wywodzących się ze zbrodniczej Informacji Wojskowej.

Takie zachowanie potwierdza obawy, że stan umysłu, jaki trzeba osiągnąć, by świadomie poprzeć kandydaturę Bronisława Komorowskiego nie pozwala już nigdy na powrót do normalności"
21 czerwca 2010, 22:46 / poniedziałek
na tym poziomie umysłowym trzeba dawać obrazkowe argumenty
np ten odnośnik
czy nie przyniosą nam wstydu za granicą ?
21 czerwca 2010, 22:56 / poniedziałek
ciekawy aspekt, jeśli ktoś zamyka się na opis reguł i mechanizmów rządzących Polską ostatnie trzy dekady,
zamyka się na prawdę i świadomie lub nie daje sobą manipulować,
jako już zmanipulowany czy nadal świadomie podejmuje decyzję ? ? : ))))

czy dostrzeże analogię pomiędzy rzetelnością sondaży które tendencyjnie w panice utrzymywano do ostatniej chwili,
z opisem rzeczywistości serwowanym przez te media, ze szczególnym uwzglednieniem rzetelnosci opisu tych środowisk które wystąpiły przeciw patologiom III RP,

jarek STG - słowo komentarza na temat sondaży robionych przez to ścierwo jak nazwałes pisowską telewizję oraz znaną na cełym świecie z żarliwego obiektywizmu, rzetelności i bezstronności WSI24 ? ? ?
21 czerwca 2010, 23:03 / poniedziałek
dobra jestem :)
verde no jak to kogo? skoro w parze ze sniadkiem to debil ze stoczni to guzikiewicz i galezewski dwa polglowki w sumie jeden
21 czerwca 2010, 23:05 / poniedziałek
Jarosław Kaczyński przekonywał, że nie boi się zarzutów o swoje lewicowe poglądy. Zapewnia, że zmienił stosunek do lewicy po katastrofie w Smoleńsku.

Zdaniem kandydata PiS, dzisiaj warto używać tego słowa "lewica", a nie "postkomunizm".

- Bo stało się coś symbolicznego, zwrócili na to uwagę inni, ale ja to też państwu powiem. W tej strasznej katastrofie (prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem) zginęli także ludzie - i to ludzie dojrzali - z tego pokolenia, które było aktywne jeszcze w PRL, z tamtej formacji. I jest w tym coś, co ma wymiar symbolu, i dlatego ja dzisiaj będę zawsze już mówił lewica, nie będę używał tego słowa, którego sam używałem - powiedział Kaczyński.

Jak dodał, "oni tam pojechali oddać hołd ofiarom tego systemu, który kiedyś był także przez nich akceptowany". - Ale jest coś takiego, jak czynna skrucha, jest coś takiego, co powinniśmy uszanować. I to też chciałem powiedzieć - mówił kandydat PiS na prezydenta.

Kaczyński, który w drugiej turze wyborów będzie walczył m.in. o głosy sympatyków Grzegorza Napieralskiego podkreślał, że polski patriota z jednej strony chce zrobić wszystko, żeby rozkwitała indywidualna działalność gospodarcza, w czym - jak ocenił - napotyka wiele przeszkód, które trzeba zlikwidować.

- My nie boimy się żadnych zarzutów, niech nam mówią, że jesteśmy lewicowi, może i po trosze jesteśmy - mówił Kaczyński.

odnośnik
21 czerwca 2010, 23:06 / poniedziałek
zwykly : "Niech nam mówią, że jesteśmy lewicowi, może i trochę jesteśmy. Ja już będę od dziś używał tego słowa, nie będę używał słowa "postkomunizm", którego używałem" czyje to slowa?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.271