Gdańsk: piątek, 18 października 2019
FORUM
Podstrony:

W dniu meczu bilety droższe o 10 zł--kompletna klapa.

strona 1/1

1

27 kwietnia 2010, 16:45 / wtorek
Założyłem ten wątek ponieważ martwi mnie frekwencja na stadionach która cierpi na pewno na tym że ceny biletów są tak drogie w dniu meczu. Rok temu n mecze z Polonią Bytom czy z GKS Bełchatów przychodziło prawie 10tys. kibiców a na meczach takich jak z Arką Wisłą Legią czy z Lechem był komplet. Czy nie może być tak jak dawniej?? Gdzie działały wszystkie kasy i można było spokojnie chwile postać i kupić bilet, spić jeszcze piwko przed stadionem i udać się na mecz. Rozumiem że można wprowadzić coś takiego że tylko można nabyć bilety w przed sprzedaży na mecz z Arką. Ale nie z Polonią Bytom cz Craxą.
27 kwietnia 2010, 17:19 / wtorek
Zarzad wszystko robi zeby jak najbardziej utrudnic sprzedaz biletow aby wszyscy kupowali karnety bo przeciez mamy byc klubem nowoczesnym i musimy wzorowac sie na zachodzie... Jednak powinni robic to inaczej, potem tyko się dziwia ze im frekwencja spada i ze wiecej osob przychodzilo na Pelikan Lowicz na II lige niz teraz.
27 kwietnia 2010, 17:23 / wtorek
Ja tez jestem ciekawy jak wyglada to rozrachunkowo. Czy lepiej robic drozsze bilety i przyjdzie ok 6-8 tys, czy tansze i bedzie 10-12 tys? Wiem, ze znajdzie sie ktos kto chcialby by bilety byly po 100 i wtedy przyszloby z 500 kibicow, ale za to takich "fajowych" ;) A powaznie to moze zrobic jeszcze bilety po 15 zl - na luki miedzy ulgowym a prosta i miedzy kryta a zegarem? No i ta kwota 10 zl wiecej nie zacheca kibicow spoza Gdanska. A nawet jak ktos ma bardzo daleko w samym miescie to nie zawsze moze przyjechac do Wrzeszcza tylko po wejsciowki. Ale pewnie w tym sezonie sie juz to nie zmieni. Chyba, ze w ramach promocji/ eksperymentu beda jakies akcje na ostatni mecz: 15 V z Ludzmi Wschodu?
27 kwietnia 2010, 17:36 / wtorek
Mnie boli to że na mecz z Ruchem, który gra dobrą piłkę i kibice gości licznie przyjeżdżają i jest mobilizacja przychodzi tylko ponad 6 tys. kibiców i to w niedziele kiedy wszyscy mają wolne i mecz jest o 17. 3 lata temu to na meczu z Unią Janikowo więcej kibiców było!! Pamiętam jak trochę były kolejki przed kasami ale było ponad 7 tys. kibiców i piłkarze wygrali 5-1. Martwi mnie ta polityka obecnego zarządu :( Czy oni naprawdę mają gdzieś kibiców którzy tak dobrze dopingują Lechię?? I chcą ich wykurzyć ze stadionu zanim zasiądą rodziny na nowym stadionie w Letnicy.
27 kwietnia 2010, 17:48 / wtorek
statystyczny piknik nie pójdzie z baba stać 1h po bilet, widzi co się dzieje pod kasami i rezygnuje, idzie do multikina wspierać iti;(

porażka z tym zarządem siano biorą i do kąta po chajc chodzą darmozjady!

niech raz by się przeszli jak normalny kibic na zegar lub prostą, to tak jak Kuchar więcej by nie chodzili na Lechię
27 kwietnia 2010, 17:51 / wtorek
Od pół roku sytuacja z biletami jest taka sama, ale nagle problem co dla niektórych się pojawił.
- premiowani są kibice kupujący wcześniej, dzięki czemu problemy logistyczne (czy też bezpieczeństwo podczas sprzedaży) są zdecydowanie mniejsze.
- większość kibiców planuje wyjście na mecz wcześniej to i wcześniej zaopatrują się w bilety
- w dniu meczu są droższe tylko o 10zł nie jest to aż takie straszne pieniądze. W większości takie bilety kupują kibice przychodzący raz na jakiś czas i na pewno zniesienie tych 10zł nie spowoduje wzrostu kibiców o 2-4 tyś.
- niższa frekwencja jest spowodowana wynikami u siebie a nie cenami biletów

A co biletów na nowy stadion podejrzewam, że będzie analogicznie jak na innych stadionach. Będzie sektor ultras gdzie bilety w karnecie będą w okoli 10-15zł i sektory rodzinne i dla "pikników" gdzie bilety będą ciut droższe.

Poczytajcie o polityce cenowej np w Ślasku Wrocław na fanslask.pl i przestańcie narzekać na Lechię.
Zarząd powinien umożliwić w końcu nabywanie biletów dla zarejestrowanych kibiców z możliwością płatności on-line. Wtedy pseudo problem z 10zł nie będzie w ogóle miał miejsca bytu. Bo nie będzie trzeba jechać do kas po bilet.
27 kwietnia 2010, 18:02 / wtorek
kibiców na 2 lige przychodziło tyle samo a czasem i więcęj,tylko że gra naszej drużyny wyglądała z goła inaczej na T29 niż teraz na 17 meczy 15 zwycięstw i 2 remisy,tak więc większość ludzi przyciągała gra Lechii która grała na innym poziomie niż inne drużyny,a nie miłość do Lechii,jak by teraz tak wyglądała skuteczność to pewnie tego tematu by nie było
28 kwietnia 2010, 09:03 / środa
odnośnik Jakiś odzew ze strony klubu jest...
28 kwietnia 2010, 10:16 / środa
to jest kurwa odzew ? to że ja nie mam karnetu choć bylem na wszystkich meczach za takie pieniadze i za taki cyrk bo to co robia pilkarzyki inaczej tego nie nazwe ( nie przychodze na LECHIE dla tych pajacykow) to mam placic wiecej niz kurwa typ ktory przyjdzie pierwszy raz?
28 kwietnia 2010, 10:18 / środa
Już widzę te tłumy w środku majowego weekendu wybierające się na Piasta, brawo marketingowcy Lechii!

PS. Podejrzewam, że nigdy nie zrobią ukłonu w stronę osób, które zawsze są na Traugutta obecne - bo wiedzą, że i tak przyjedziemy, więc mają brzydko mówiąc na to wyjebane.
28 kwietnia 2010, 10:51 / środa
Kurwa wam to nic nie dogodzi.
Najpierw pierdolicie, że mało ludzi chodzi na mecze bo bilety za drogie.
Teraz jak zrobili promocję to macie żal, że to WY nie dostaliście zniżki.
Kupisz karnet=dostajesz zniżkę.
Kogo obchodzi Lechu że wolisz kupować bilety i przepłacać?
Klub się cieszy z takich mózgów bo zarabia więcej.
Więc nie płacz że ci za drogo skoro sam wybrałeś taki kierunek.
28 kwietnia 2010, 10:55 / środa
moim zdaniem wedlug mnie logiczne jest ze....nowi maja zniżke bo misiek_fan,nazwa,lechu i reszta i tak przyjda na mecz czy z karnetem czy bez, czy ze zniżka czy bez, bo i tak zawsze przyjdziemy...a oni chca zachecic nowych :) mam wyjebane czy płaca mniej czy wiecej. bedzie kosztowal 10 czy 50 to i tak zapłacimy i przyjdziemy. a to ze nas robią w huja na kazdym kroku to wiemy nie od dzis. mimo wszystko wole byc tym co ma karnet i chodzi od bardzo dawna niz byc nowym ktory korzysta z promocji bo jest okazja... pozdro
28 kwietnia 2010, 10:55 / środa
Chyba żartujesz, jeśli myślisz, że w sobotę w środku dnia ktoś, kto nie był jeszcze w tym sezonie na Lechii przyjdzie na mecz z Piastem Gliwice?
28 kwietnia 2010, 11:38 / środa
Jesli taką promocją chcą poprawić frekwencje, to muszą zrobić dobrą kampanie reklamową na miescie (a nie notka na stronie www i gdzies w kącie gazety DB czy GW). Poza tym sprzedaż biletów powinna byc w kilku dobrych punktach na miescie i mozliwie jak najszybsza. A każdy z nas wie ile czasu trwa kupno jednego biletu, z wybieraniem miejsc, zdjeciem i drukowaniem biletu.

Oczywiście wróżę tej akcji kompletną klapę, nie wiem co robią ci ludzie z marketingu, ale mam wrażenie ze robią to ludzie hobbysci po pracy niż zatrudnienie i opłacani przez klub "specjaliści".

Jak bedzie 8 tys to sukces.

TYLKO LECHIA!
28 kwietnia 2010, 12:18 / środa
zdziwisz sie cygnus. przyjdzie bardzo dużo ludzi. bedzie komplecik. dzien wolny od pracy, piekna pogoda bo zapowiedzieli słonce, godzina jak najbardziej odpowiednia, a na kibiców promocyjnych bym nie liczył. przyjda stali kibice którzy z róznych wzgledów nie mogli przyjsc na wczesniejsze mecze( srodek tygodnia,piątek itd) bedzie 10tys napewno( i tak powiedza ze jest z 7tys ale i tak bedzie widac ile tak naprawde jest)
28 kwietnia 2010, 12:29 / środa
podniesienie cen biletow w dniu meczu nie jest jakims chorym "widzimisie" Lechii tylko bzdurnych przepisow ze kazdy kto kupuje bilet musi miec zrobiona fotke chyba.dlatego klub probuje w ten sposob "zachecic" kibicow zeby nie kupowali wszyscy ostatniego dnia. dla narzekajacych rozwiazaniem jest kupno karnetu na cala runde:) pozdrawiam
28 kwietnia 2010, 12:55 / środa
misiek - obys miał racje :)
larsen70 - 99% ludzi, którzy przyjdą na mecz ma już za sobą robienie zdjeć(jest to tylko raz) , bo ilu nowych kibiców pojawia sie co mecz?
Własnie chodzi o zachęcenie potencjalnych kibiców, a robiąc podwyżki, sprzedaż tylko na stadionie lub robiąć obniżki "za 5 dwunasta" bez rozmachu nie osiągnie sie sukcesu, w postaci frekwencji pow. 10 tys.
Mnie osobiscie nie interesuje tłok na stadionie, ale dla dobra klubu powinna być progresja we frekwencji, a nie pustawe trybuny.

TYLKO LECHIA!
28 kwietnia 2010, 13:00 / środa
Tylko, ze jak jestes w bazie to nikt fotki Ci nie robi ani tydzien przed meczem ani w dniu meczu. Mysle, ze zarzadowi po prostu sie kalkuluje: ceny wyzsze o 10zl przyjdzie x osob i wiekszy zysk. Ceny normalne w dniu meczu- przyjdzie te same x osob + jeszcze troche ale zysk mniejszy niz gdy przyjdzie mniej osob a bilety drosze o 10.

"to mam placic wiecej niz kurwa typ ktory przyjdzie pierwszy raz?"

Bo do naszego klubu zawitala nowoczesnosc, swiatowe standardy, baltic arena i inne zelemy.
Jak w sieci komorkowej- Ty uczciwie masz telefon u nich 12 lat a masz gorsze warunki niz ktos, kto przyjdzie dzis i kupi abonament. Dokladnie to samo. Bo licza, ze sciagna jakies nowe osoby na stadion a i tak, ze bedzie ich wiecej niz ci, ktorzy ew. sie wykrusza. Dolicz do tego jeszcze tych co sa ZAWSZE i dzial marketingu klubu moze powiedziec, ze "patrzcie, ile sciagnelismy osob! ciezko harujemy by efekty byly jeszcze lepsze niz nam sie udalo uzyskac".
Wyzsze o dyche ceny udezaja glownie w osoby, ktore musza dojezdzac do Gdanska na mecze. I na to nie ma dobrego rozwiazania, chyba tylko przekalkulowanie ile meczy wypadlo w czasie rundy i kupno karnetu, to i tak taniej lub tak samo wyjdzie niz kupowanie biletow drozszych o 10zl a mniejszy troche problem.
Co do samej promocji na majowke- nie jestem jej tez jakos bardzo przeciw, jesli to przyczyni sie, ze przyjdzie choc jedna osoba, ktora "zostanie" i chwyci klimat.
28 kwietnia 2010, 13:52 / środa
''Karnet to bardzo duże udogodnienie dla kibiców'' - zwłaszcza przed bramofurtami
28 kwietnia 2010, 14:15 / środa
No w niedzielę to już była przegina z tą kolejką przy bramofurtach.Ten z ochrony w kamizelce jak z PKP mówił że niby szybciej nie można bo tak są ustawione że co 4 s jeden człowiek może wejśc.Jak już mecz się zaczynał i było słychac O Nasz.... i zaczeliśmy drzec mordy że to przegięcie i że mają to gówno całkiem otworzyc bo połowę meczu przegapimy to jakoś te kołowrotki zaczęły szybciej popierdalac!Czyli można!Kwestia ustawienia czasowego.Mam tylko jedną satysfakcję z tego długiego stania.Jakiś kolo przedemną się z boku władował a stałem do pierwszej bramofurty od bramy trochę się łokciami porozpychał i mówi sory ziom.Mruknołem ok.Potem się okazało że to Grubas z prostej.Kit z moimi żebrami

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012