Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice ,SOBOTA, godz. 14:45

strona 8/8

3 maja 2010, 16:23 / poniedziałek
Patrząc na tabelę i pozostałe spotkania drużyn z miejsc 7-11 stwierdzam, że mamy dość spore szanse na miejsce w ósemce, ale musimy wygrać przynajmniej 1 mecz. Choć z taką grą nie wiem czy wygramy cokolwiek do końca sezonu.
3 maja 2010, 19:52 / poniedziałek
"Panowie a mi tu zalatuje cynizmem i hipokryzją. Cofnijcie się do wątku Piast-Lechia z ubiegłego sezonu. Jakoś nikt nie pisał o smrodzie, mieszanych uczuciach, o tym, że czuje się zniesmaczony, oszukany. Tylko każdy się cieszył. Piast chciał przy pomocy Lechii spuścić żaboli i to zrobił, a Lechia nie chciała pomóc sledziom i tyle w temacie. "

I ten wpis powinien cala dyskusje zamknac. A nasi kopacze maja teraz zapierdalac na 150%.
3 maja 2010, 20:37 / poniedziałek
Wiedzialem ze watek ten rozciagnie sie na tyle stron z racji wyniku. A ja powiem wam tak. Nie doszukujcie sie jakiegos odpuszczania wyniku. Wlasnie ogladalem na orange Ekstraklasa raport i podali tabele uwzgledniajaca mecze rozegrane w 2010. A wiec podaje od konca... Miejsce 16 grajacy piach Slask Wrocław, miejsce 15 kurwy i miejsce 14 Lechia Gdańsk... Wnioski? Lechia na wiosne gra beznadziejnie, wiec nie patrzcie przez pryzmat całosezonowej tabeli. Gramy taka sama chujowizne jak Slask i szmaciarka. Czemu nikt sie nie czepia Jagiellonii ze odpuscila mecz z brudnymi koszulami? Niemal że pewna utrzymania Jagiellonia , której do utrzymania brakuje z 2 pkt i ma oprócz meczu z groclinem dwa mecze u siebie i wyjazd do slabej na swoim terenie Lechii, dokonuje 7 (siedmiu!!!!) zmian w podstawowym skladzie!!! Odpuścili mecz przed pierwszym gwizdkiem... Przecierz to skandal przypominam ze groclin gra o utrzymanie!!!! Bzdury pisze? No pewnie że bzdury. Tak samo jak Wy wszyscy którzy zakladacie , że czternasta na wiosne Lechia nie może przegrac z wyzej notowanym Piastem! Że mając za 3 dni mecz, ktory jest dla mnie, jak pewnie dla wiekszosci z Was najważniejszy oszczędzali siły - podobnie jak Jaga z groclinem! Jakbyśmy wywiesili trans " Wygrać z Piastem - olac puchar" to może szbciej biegaliby a wtedy o wynik można byłoby być spokojnym.

szparka dziwko spadek blisko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3 maja 2010, 20:42 / poniedziałek
Druga sprawa, że nawet jak było coś na rzeczy to w zeszłym sezonie było cacy a teraz bee?? Ciekawe ile wylewajacych tu poty w ogóle zaglądałoby na to forum!? Bo Lechia przegrywa z Flotą, Sandecja badz innym Kszo wiec w dupie mieliby Lechie aż do nastepnego awansu! Myśle ,że pare gwiazd z forum odpadłoby....
3 maja 2010, 20:47 / poniedziałek
Piłkarze Lechii grają na T29 straszną PADAKE w tej rundzie,frekwencja tylko to potwierdza. kolejny mecz nie wyszedł i tyle w temacie.
3 maja 2010, 20:58 / poniedziałek
fakt...część tej rundy, poza kilkoma ekscytującymi momentami, jest mało ciekawa, jeżeli chodzi o zdobycze punktowe; za dużo remisów, niewykorzystywanie atutu własnego boiska...
pokuszę się nawet o stwierdzenie, że za dużo mieszania w składzie...gdzie niby to ma być atut, że mamy szeroką kadrę, ale wydaje mi się, że z niektórymi to powinni renegocjować kontrakty vide panowie Rogalski czy Bajić
ale nie o to mi chodzi, żeby kogoś personalnie się czepiać, po prostu nie dają rady i tyle...ale, to co robi Tomek Dawidowski, jako kibicowi i samemu uwielbiającemu grę w piłkę za cholerę się nie podoba ( walka walką, zaangażowanie tak, ale nie chamskie granie) to nie jest szczyl co ma 17 lat ...
4 maja 2010, 00:01 / wtorek
Czyli Lechia jest 3 od dołu w tabeli pod względem ilości pkt w tym sezonie?! Niech jeszcze ktoś napisze, że odpuścili Piastowi to padnę ze śmiechu. Jesteśmy cieńcy jak barszcz i nie ma co się dziwić, że przegrywamy z Piastem u siebie. Najgorsze jest to, że jak w następnym sezonie nic nie zmienimy, to będziemy walczyć o utrzymanie...
4 maja 2010, 07:49 / wtorek
echa spotkania ciag dalszy :
odnośnik

Daliby juz z tym spokoj.. Juz mi sie sluchac/czytac tych wypocin nie chce.
4 maja 2010, 08:25 / wtorek
wydaje się co niektórzy patrzą w perspektywie rozkapryszonyuch dzieciaków

patrząc realnie, chodząc po ziemi,
ww tym sezonie pkty na własnym stadionie oddaliśmy Wiśle Kraków, Amice Poznań, Ruchowi Chorzów, Legii Warszawa, GKSowi Bełchatów, Polonii Bytom, kieleckiej Koronie, Śląskowi Wrocław, Groclinowi Warszawa, Odrze Wodzisław, i Piastowi Gliwice,
plus bonus w Pucharze Polski na dwa z Wisłą i Jagiellonią mecze zrobilismy zaliczek tyle ile zrobilismy 0-1-1; bramki 1-2

takie są fakty,
i chuj mnie obchodzi co kto obstawiał, co kto wycofał, co kto w złej wierze wypisuje (chociaz to akurat najmniej, chiwd)
jedyna różnica, akurat tak się złożyło że teraz przed arcyważnym meczem, rewanżem batalii o finał Pucharu Polski NIKT NORMALNY nie będzie o te pkty lamentował, płakał,
bo nie ma po czym,
zwłaszcza wobec tego na przykład że jest potrzeba, aby starczyło piłkarzom pary na ewentualne 120 min po dogrywce w Białym
i tak jestem lekko rozczarowany że wyszlismy znowu wszystkim co najlepsze i wbrew efektom jednak nasi piłkarze trochę poszarpali, a wyszło . . . jak zawsze
wszystkie ręce na pokład i już tu nie beczeć bo zachowujecie się jak . . . . ugryzę się w język,
trzy dni przed pierwszym meczem półfinału powalczyliśmy, depnęlismy ( w sensie piłkarze) o jeden pkt na 2-2, by potem w tamten wtorek wyszło jak wyszło,
gdyby teraz depnięto podobnie a finał w Bydzi uciekł w dogrywce meczu białostockiego,
przecież Ci sami co lamentują o pkt z Gliwicami byli by pierwsi z pretensją o recydywę z premedytacją w złej wierze oddania rewanżu
4 maja 2010, 09:36 / wtorek
kiko7: "Dlatego wobec powyższego zastanawia mnie brak reakcji ze strony Zarządu. Z tego co mi wiadomo pomówienia jak i znieważania są w Polsce karalne. Na miejscu Klubu nie zastanawiałbym się i wytaczał procesy sądowe wszystkim tym, którzy szkalują dobre imię Lechii."

No to pojechałeś z koksem:) Wiesz dlaczego Zarząd nigdy w życiu tego nie zrobi? Bo wtedy są świadkowie, przesłuchania, sprawdzanie bilingów, rozmów, itp. Ja na miejscu zarządu nie miałbym 100 proc. pewności czy walka była czysta, chociaż chciałbym wierzyć, że tak było, ale to nie ma żadnego znaczenia. Otóż najsłabszym ogniwem jest czynnik ludzki, jeśli kilkanaście osób o czymś wie, to lepiej nie ryzykować że ktoś nawali i palnie coś bez sensu, albo okaże się że telefonował do kogoś kto u buków stawiał jakieś duże pieniądze na niespodziewany wynik. Więc zapomnij o procesach sądowych, bo mogą zakończyć się rykoszetem.
4 maja 2010, 09:47 / wtorek
verde, te wyniki u siebie mogą więc wyglądać na całosezonową politykę udawadniania, że stadion na Traugitta zrobił się jakiś pechowy i nie sprzyja dobrym wynikom więc czym prędzej trzeba się będzie przenieść tam, gdzie część kibiców nie chce iść...
4 maja 2010, 10:06 / wtorek
ale te wyniki TO SĄ FAKTY,
wkurwia mnie jak ktoś doszukuje się koniunkturalnie jakichś podtekstów w tym meczu,
ja wręcz mam pretensję do Kafara że przed rewanżem w półfinale wystawił ZNOWU najmocniejszy skład, coby nie powiedziec trochę poszarpali (tak trochę poszarpali ! ! !) a wyszło jak zawsze,
może . . .młodziez coś by udowodniła i uszczknęła jakieś punkty, gdyby nie . . .też by chuje jechali że "ułozone", że drugi skład, że młodzież, chiwd

głodna litwa wyszła drugim składem przeciw walczącemu o życie Groclinowi który za śp Polonii zawsze miał wysokie notowania u leśnych dziadków,
przeciwko walczacemu o utrzymanie Groclinowi z którym zwyciestwo na finiszu poprzedniego sezonu dawało głodnej litwie utrzymanie na dwie kolejki przed końcem rozgrywek,
przecież takich spiskowych kombinacji można mnożyć w dziesiątki ? ?
tylko po co ?
ciśniemy na Puchar, ligę dogrywamy
oni zresztą też

ps. ja nie chcę
4 maja 2010, 10:42 / wtorek
Gramy coraz gorzej od kiedy mamy w klubie tego psychologa, specjaliste od ukladu szarych komorek kopaczy. O czym oni rozmawiaja na zajeciach ? O sztucznych nawozach i o karmieniu labedzi w parku ? Ten gosciu powinien odbierac staranne nauki od naszych doswiadczonych psychologow jak nie chce zeby go wkrotce z klubu do innego psychologa wyjebali.
Ciekawe o czym im prawil przed dzisiejszym jakze waznym meczem, aby wskrzesic w nich duch walki i przepotezna wiare we wlasne sily, aby wyszli na pelnej kurwie i jechali z kurwami przez pelne 90 minut....rozmawiali pewnie o poczatkach taternictwa jaskiniowego w Polsce i o kluczach do firan.
4 maja 2010, 11:09 / wtorek
"- Ktoś w tylko sobie znanym celu nakręcą jakąś spiralę podejrzeń nie mającą nic wspólnego z rzeczywistością. Piast strzelił gola więcej i wygrał, a trener Wieczorek po raz trzeci znalazł sposób na Lechię. Po prostu - mówi prezes Lechii Maciej Turnowiecki. "

Zatem już dawno należało pożegnać się z jednym z oficjalnych patronów medialnych Lechii Gdańsk, Panie Prezesie.
W Poznaniu jednak mają jaja, a jak będzie w Gdańsku ?
4 maja 2010, 11:40 / wtorek
OK, spirali już nie nakręcajmy, zwłaszcza, że nakręcona i tak jest mocno, tegoroczny bilans na T29 wybitny faktycznie nie jest, niejednego meczu, w którym mieliśmy przewagę i okazje nie wygraliśmy.

A piłkarze sami sobie winni, że dziś w ich stronę padają takie podejrzenia, sami sobie winni, że nie skasują 150 tys. premii za wygranie meczu, który można było spokojnie wygrać, sami sobie winni, że ich miejsce w ósemce i otrzymanie całych premii za sezon nie jest jeszcze pewne. Cały czas obiektywnie pamietajmy, że gdyby nie "-10" Jagiellonii to bylibyśmy pod nią.

Pożegnać się z patronem medialnym też oczywiście można, aczkolwiek w tej akurat sytuacji nie widzę powodu. Czego Wy oczekujecie od mediów?? że nie będą drążyły, dociekały, podejrzewały? Czy nam się to podoba, czy nie to media często wyciągają to co bez nich nigdy nie ujrzałoby światła dziennego! Chcecie tego co było za komuny?? Czytać tylko to co poprawne, ustalone, nie mącące, zgodne z obowiązującą linią, nie szkodządze? To duch czasów komuny. Jak komentarze Szpakowskiego, który raz na 20 meczów potrafi delikatnie powiedzieć, że sędzia się w jakiejś sytuacji pomylił.
4 maja 2010, 11:45 / wtorek
DOKLADNIE! PO CO TRZYMACIE GAZETE WYBIORCZA JAK ONA NAS SZKALUJE? TO JAKIS FETYSZ? LUBICIE JAK KTOS WAS(A PRZY TYM I NAS, KIBICOW) OBRAZA? JAK KTOS OBRAZA NASZ UKOCHANY KLUB?

Z TYM TRZEBA COS ZROBIC, TAK TO NIE MOZE ZOSTAC.
4 maja 2010, 11:48 / wtorek
t-t, towarzysze też by nie lubili gdyby ich trybuna ludu obrażała, więc nie dopuszczali do tego, trybunę też redagowali towarzysze...
4 maja 2010, 13:26 / wtorek
olo, jak zapraszam kogoś do siebie na obiad, on naplułby mi do zupy, to bym go wyjebał przez balkon. I nie ma to nic wspólnego z cenzurą.

Żydowska niech sobie pisze co chce, to jej prawo. Ale niech ci kłamcy nie mają nic wspólnego z Lechią, a na mecze niech kupują bilety z własnej kasy.
4 maja 2010, 13:45 / wtorek
Jeżeli Lechia jest tak tragicznie słaba ,a mecz z Piastem zwykłym beznadziejnym występem to:

1)to nie ma się czego bać, a wszelkie artykuły i wpisy(w tym moje)należy traktować jako gówno warte wypociny...

2)tak jak verde napisał na pkt w tym meczu należałoby mieć wyjebane(we wtorek puchar), gdyby nie fakt ogromnego nagłośnienia medialnego i podejrzeń jeszcze przed meczem, w wypadku zwycięstwa bądz nawet remisu wizerunek klubu ogromnie by zyskał(jak wielkie ma to znaczenie marketingowe powinien wiedzieć każdy nawet średnio kumaty), a po drugie skoro całe siły na puchar to po jaki chuj gramy praktycznie pierwszym składem...

3)trenerowi należałoby chyba postawić jakieś ultimatum, bo to co się dzieje to kompletny regres,a w takim układzie należy sądzić,że to on za to odpowiada, obecne szkody mogłyby zostać wyrównane nie tyle awansem do finału co raczej zdobyciem PP, tym bardziej, że za obecną sytuację(1-2 z białorusią) także odpowiada trener Kafarski...takie ultimatum świadczyłoby także jednoznacznie o celach i ambicjach klubu...

4)wobec gry jaką drużyna pokazała w sobotę dziś nie powinnismy się nawet łudzić, jednak osobiście wierzę w awans i w to ,że dzięki niemu ten śmierdzący wątek umrze śmiercią naturalną...
4 maja 2010, 14:23 / wtorek
to nie jest smierdzący wątek,
jest taki sam jak prawie wszystkie w tym sezonie poświęcone meczom Lechii w Gdańsku
jedyne co tu śmierdzi to śmierdzące insynuacje śmierdzących śmierdzieli : )

a zastanowiłes się może że "fakt ogromnego nagłośnienia medialnego i podejrzeń jeszcze przed meczem" (buch, ale wyolbrzymił) mogły być tylko i wyłączniem biciem piany
a/ naszego rywala pucharowego który tym mógł chciec wywrzec presję by Kafar zagrał pierwszym składem (sami zresztą zagrali drugim) nie szczędząc sił na rewanż
b/ rywali Piasta w walce o utrzymanie by wywrzeć presję na Lechię by ta stojąc w obliczu możliwości odniesienia największego sukcesu w historii klubu zabijała się w niewieleważnym meczu ligowym z Piastem
c/ po prostu ludzi Lechii źle życzących

pomimo rozlicznych sugestii o oszczędzaniu się Kafar wystąpił pierwszym składem a ugrał to co zawsze,
może teraz będa do niego pretensje o to że na przykład Jagiellonia odpoczywała a my nie ? ?
w Lubinie bił się o punkt i go zdobył z opłakanymi skutkami
z Piastem pierwszym składem nie zdobył niic z zobaczymy jakimi skutkami w białym

osobiscie wierzę że to już koniec roznoszenia przez ciebie smrodu w tym wątku,
a wszelkie artykuły i wpisy traktujemy tak jak w końcu sam do tego doszedłeś,
ewentualnie idź na forum głodnej litwy lub bezdomnych, tam twe żale trafią niechybnie na podatny grunt
4 maja 2010, 14:28 / wtorek
Po takiej serii jak ma Lechia, trener Kafarski w innym klubie by już nie pracował... No może z wyjątkiem Śląska Wrocław. Tam Tarasiewicz ma jeszcze gorszy bilans. Poczekajmy na wynik dzisiejszego meczu. Jak będzie niezadowalający to proponuję zarządowi przemyślenie sprawy.
4 maja 2010, 14:40 / wtorek
M.M. tyle tylko że akurat z tego meczu nie ma co robić Kafarowi zarzutu,
więcej,
wielu ze względu na dzisiejszy rewanż domagało się obejrzeć w sobotę głębokie rezerwy, i tak to powinno wygladać
świezość (może będzie dogrywka?), możliwośc kontuzji, inne takie
tak uczyniła Jagiellonia z grającym o zycie Groclinem,
i żadne edwiny tam się chyba nie prują o medialnie wyolbrzymianych podejrzeniach jeszcze przed meczem,
uznano gradację priorytetów głodnej litwy jako . . . normalną kolej rzeczy
za trzy dni puchar, wychodza drugim składem, potrzebowski Groclin wygrywa z niepotrzebowsą Jagiellonią, ta wychodzi na nas na kilku dniach większego odpoczynku
tak miał postąpić Kafar już w meczu z Lubinem,
wtedy popełnił błąd,
teraz . . . zobaczymy co dzisiaj ujrzymy
4 maja 2010, 14:44 / wtorek
verde,co by dzis nie bylo-smrod pozostanie.
Co mi po tym,ze Lechia bedzie grala ambitnie.......
4 maja 2010, 14:54 / wtorek
Verde, jasne, że się zastanowiłem, nawet czekałem na wypowiedz prezesa, że te kursy itd... to dlatego, że był plan gry rezerwami ,trochę osób o tym wiedziało, a po tym co wypisywały media uznaliśmy, że trzeba zdobyć pkt i wyszedł pierwszy skład ale się nie udało...,brzmiało to troche inaczej...chuj nieważne

Ps.sram na forum bezdomnych, ciebie tam nie wysyłam,jak podejrzewasz mnie o chęć szkodzenia Lechii to się grubo mylisz a swoje zdanie już od dawna ma prawo wypowiedzieć każdy czy ci się to podoba czy nie...sam może załóż forum: "masz inne zdanie niż verde to wypierdalaj"..., dodatkowo: smród będzie i to raczej nie przeze mnie,przeceniasz moje możliwości...,a za chujowe decyzję ,a taki był ich finał powinna chyba być jakaś odpowiedzialnośc...poza tym diametralnie zmieniasz zdanie przy każdej okazji ,poczytaj swoje wcześniejsze wpisy...
4 maja 2010, 14:56 / wtorek
smród po pierwszym półfinale tak,
wiesz że myślimy podobnie, przynajmniej o tym ; )
zresztą , , ja już tu morze literek o tym wylałem i . . . wystarczy,
ale . . . niepojęte jest jak można miec pretensje o niewyszarpane pkty w meczu z Piastem na trzy dni przed dzisiejszym rewanżem, zresztą walnie przyczyniając się do szkalowań klubu, srać we własne gniazdo jakimis z dupy wyjętymi teoriami,

jak dla mnie to własnie w sobote mieliśmy zagrać juniorami, czy do tego człowieka (K.) wogóle cokolwiek dociera ? a ewentualne punkty miały być funkcją gry naszego zaplecza (moze dlatego wycofano?)
tymczasem, ani nie zaprezentowało sie zaplecze, ani pierwszy nie odpoczywał/nienarażał się na kontuzje, ani . . punktów których i nie żal i na które specjalnie nie liczyliśmy w kontekście tego o czym pisałem wczesniej
no nic . . . poczekajmy do wieczora
niech tylko zobaczę szybkiego, dynamicznego, bajecznego który w sobotę wypoczywał ;) normalnie wskocze do telewizora ; ))
4 maja 2010, 16:24 / wtorek
A ja swoje: Lechia przegrywając z Piastem zagrała w najlepiej rozumianym własnym interesie. Niezależnie, czy zostało to zrobione przypadkowo, czy specjalnie. Uwalenie Arki, najbliższego przeciwnika, który w regionie rywalizuje o rząd dusz jest - patrząc dalekosiężnie - priorytetem. Coś na ten temat mogą powiedzieć w: Krakowie, Łodzi, na Górnym Śląsku, Rzeszowie i w paru innych miastach oraz regionach. Nawet w samej Gdyni, gdzie Arka przetrwała dominację (sportową) Bałtyku.
Teraz trwa wojna o to, czy Pomorze będzie podzielone miedzy Lechię i Arkę. Jest szansa, by ich zdominować, by Arka pozostała klubem niemal wyłącznie gdyńskim. Skoro jest szansa, to trzeba tej szansie pomóc.
A zwycięzcy nikt się nie pyta jak, dlaczego i po co wszczynał wojnę...
4 maja 2010, 17:51 / wtorek
"walnie przyczyniając się do szkalowań klubu, srać we własne gniazdo jakimis z dupy wyjętymi teoriami,"

No teraz to pojechałeś, w twoich ustach ciężko o większą hipokryzje...mam przytoczyć parę twoich wypowiedzi(np o sabotażu,oddaniu meczu PP itd)...?!!! Normalnie miałem do ciebie szacunek, bo to właśnie dzięki presji kibiców dzisiaj Lechia będzie zapierdalać ,ale ja widzę ,że ty jak chorągiewka jesteś...
6 maja 2010, 23:13 / czwartek
Mecz Lechia - Piast pod lupą Komisji Ligi:
odnośnik
7 maja 2010, 12:02 / piątek
Panowie proponowałbym zakończyć temat meczu z Piastem.Dla mnie wszystko łączy się w pytania:
1)Komu zależało żeby zrobić nagonkę medialną na ten mecz?(arka,polonia W.)
2)Kto ma kasę żeby taką nagonkę zrobić?
3)Czemu nie ma dyskusji o odpuszczeniu meczu przez Jagę lub wczorajszy arki z Bełchatowem?
Odpowiedzcie sobie sami na te pytania.Pozdrowienia dla wszystkich komu bliska jest Lechia.
Ps.Im więcej dyskusji będzie na forach w tym temacie tym większą pożywkę będą mieli pismaki
14 maja 2010, 14:22 / piątek
14 maja 2010, 16:11 / piątek
Niby nie , ale smród nadal jest i bedzie sie wciąż ciągnać. Ciekawe co na to Kuchar i Zarząd? nie ma to jak budowanie dobrej opinii i wizerunku klubu
1 2 3 4 5 6 7 8
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.456