Gdańsk: wtorek, 24 listopada 2020
FORUM
Podstrony:

PP: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk, wtorek, 4 maja godz. 20.15. TVP Sport

strona 1/8

1 2 3 4 5 6 7 8
1 maja 2010, 19:03 / sobota
Mecz na który wszyscy czekamy !

Musimy go wygrać 2:0 i wygramy ! ! !

na ten mecz musi wybiec najsilniejszy skład, i zapewne wybiegnie.

Kapsa
Bąk - Kozans - Wołakiewicz - Mysona
Nowak - Surma - Pietrowski
Wiśniewski - Dawidowski - Lukjanovs

Bedzie dobrze. Jazda z Białorusią !
1 maja 2010, 19:29 / sobota
Wierzę w awans i w zwycięstwo! Tylko Lechia Gdańsk! Skończył się czas pięknych porażek do boju Ukochani!
1 maja 2010, 19:36 / sobota
Ja uwazam, ze mamy bardzo duze szanse ! Jak zagramy odpowiednim skladem i zagramy na 200% tak jak na wyjazdach to mamy AWANS! Choc Jagiellonia tez chce wejsc do finalu i nie mozna ich lekcewazyc.
WSZYSCY DO BYDGOSZCZY !!!
1 maja 2010, 19:47 / sobota
Według mnie Jaga jest w lekkiej zadyszce teraz..

Ze sledziuchami meczyli sie jak porabani, i fartem sie udało - teraz ogladam groclin - jaga i białorus gra wielka padake

LECHIOOOOO !!!!
1 maja 2010, 19:50 / sobota
My to za to gramy swietna pilke...

Oby powtorka z Wisly.
1 maja 2010, 20:15 / sobota
noo i juz pierwszy oszołom jest :)

po meczu z ruchem był zauroczony, po meczu z kuchenkorzem był już zakochany - teraz już Lechia jest beee.

jak ja to kocham :)
1 maja 2010, 20:17 / sobota
Jak siedzisz 23h na forum a reszte w kiblu to się nie dziwie.

Good night.
1 maja 2010, 20:18 / sobota
przykro mi ale ja pracuje, ucze sie, a na dodatek jeszcze imprezuje i smigam na zuzle hokeje czy tez kopane :)
ponadto mam dziewczyne juz 3 lata, i jestem szczesliwy w zyciu :)

przykro mi ze Tobie tak nie wyszlo :)
1 maja 2010, 20:51 / sobota
Pucharu nie drapniemy to jest moja opinia bez oczywiście napiny niestety
1 maja 2010, 20:52 / sobota
Co to jest temat o życiu prywatnym czy o meczu PP? Ogarnijcie się ludzie!

Jak zagramy i przyciśniemy białoruś tak jak zrobiła to dziś polonia-groclin to może coś tam ugramy..
1 maja 2010, 20:56 / sobota
Jaga jak już wspomniałem ma wyjebane bo dla niej najważniejszy jest mecz we wtorek, utrzymanie pewne ma u nas dziwne ciśnienie na nieistotne rzeczy
1 maja 2010, 21:01 / sobota
LECHIJKO JAZDA Z KURWAMI
1 maja 2010, 22:33 / sobota
7 ostatnich meczów Lechii - bez zwycięstwa. Tak naprawdę żadnych podstaw do dwubramkowego zwycięstwa w Białymstoku. Ale może jednak się uda, przecież poziom frustracji naszych piłkarzy pewnie już ze 30-krotnie przekroczył ustwowe normy, zwłaszcza po dzisiejszym meczu, gdzie tak bardzo chcieliśmy zdobyć jakiegoś gola, ale pomimo żarcia trawy, biliśmy głową w mur i się nie udało.

Na Puchar Polski trzeba zasłużyć, zobaczymy, czy zasłużyliśmy.
1 maja 2010, 22:38 / sobota
Umiarkowanie ,ale też wierzę ,w końcu gra w ustawionym meczu...pewnie działa bardziej frustrująco(motywująco, wkurwiająco), niż odpoczynek...może taki był plan...:)
1 maja 2010, 23:00 / sobota
każdy wierzy i ma nadzieję!!!ale!? wiadomo że lepiej nam się gra na wyjezdzie niż u siebie,tylko że jak wyjdziemy takim składem jak w pierwszym meczu z jagą to możemy zapomniec o pucharze na nastepne 27 lat! wogóle to kopacze grają tak jakby chcieli a nie mogli-czy to przypadek czy zamierzony cel miejsca 6-8 premiowanego przez klub?a gdyby było wyżej to co?komu by to przeszkadzało?napewno nie kibicom!!!!! może by tak nie kupowac karnetów w przyszłym sezonie i zarząd zrozumie że piłka jest dla kibiców a nie dla portfeli!!!
NA DOBRE I NA ZŁE-PUCHAR POLSKI NASZ!!!
1 maja 2010, 23:08 / sobota
Wy naprawdę dajecie wiarę w sukces z Jagą?
To po co przegraliśmy 3:1 u siebie ?

Ja się nie nastawiam na nic, jak będzie dobrze to super :)
Ave Lechia
1 maja 2010, 23:24 / sobota
marzy wam się Kuchar Zdobywców Pucharów hehe?... otóż pan Andrzej ma wyjebane na ten temat... wszystko jest jasne od dawna i poukładane... możemy się podąsać tylko co najwyżej... w tym sezonie dostaniemy już tylko zwycięstwo na T29 z rezerwowym składem Jagi na otarcie łez. choć i to nie jest pewne, bo trzeba piłkę kopnąć w miare prosto w kierunku bramki ew. karnego wykorzystać.

chciałbym się mylić.
1 maja 2010, 23:25 / sobota
Def jakie kurwa 3:1?!
Ty chyba byłeś na innym meczu...
Niestety podzielam zdanie Długiego w tym temacie :(
1 maja 2010, 23:28 / sobota
WYGRAĆ PUCHAR TRZEBA CHCIEĆ PRZEDEWSZYSTKIM!!

Fragment wywiadu z Kucharem:

Redaktor:
"-Mówi pan o cierpliwej i konsekwentnej budowie zespołu, ale co będzie, jeśli Lechia zdobędzie w tym sezonie Puchar Polski (jest już w półfinale) i dostanie się do europejskich pucharów?"

Andrzej Kuchar:
"- To będzie pewien problem, bo nie wyobrażam sobie, abyśmy mieli grać europejskie puchary przed wybudowaniem nowego stadionu w Gdańsku."

JEŚLI WYGRANA W PUCHARZE BĘDZIE PROBLEMEM TO NIECH TEN CZŁOWIEK IDZIE W CHUJ Z GDAŃSKA TAKIE MAM ZDANIE!! To po co w ogóle przychodzić na ten stadion kupować bilety na mecze pucharowe jesli oni nie chcą wygrać?

Cały wywiad dostępny jest tutaj: odnośnik

PS A w Białymstoku od czasów gdy byliśmy w 2giej lidze trwa jakiś chyba remont bo gości nie wpuszczają i powiedzcie mi kto im kurwa co roku daje licencje?
1 maja 2010, 23:29 / sobota
Gianni 2:1 * miało być. Reszta bez zmian :- )
1 maja 2010, 23:32 / sobota
Obawiam się że po wypowiedzi głównego udziałowca klubu który mówi że dla niego gra w przyszłym roku w LE jest wielkim problemem trener ulegnie presji i znów zagra głęboką rezerwą, obym się mylił

Panie Kuchar Bóg, wybacza Lechia nigdy
1 maja 2010, 23:35 / sobota
...a z ciekawostek -> nikomu nie udało się wywieźć z Białego w tym sezonie rezultatu, który dałby nam we wtorek awans do finału PP, prócz amiki... która wygrała 3-2 po golu w 88 bodaj minucie, odrabiając zresztą z wyniku 0-2

Kafar w pierwszym meczu wiedział co robi wystawiająć chyba najgorszą z możliwych 11-tek, nawet w najmocniejszym ustawieniu będzie teraz bardzo trudno odrobić straty. Zuch, kurwa.
1 maja 2010, 23:44 / sobota
Panowie, jak by Kafar mial wyrombane w PP to juz w meczu z Nielba wyszli bysmy 3 skladem ! Po co to wtedy bylo? Po co marnowanie sil na Odre czy 2 mecze z Wisla?
Hmmm a moze to klub tylko chcial kaski za bilety za te kilka dodatkowych meczow?
1 maja 2010, 23:50 / sobota
Fajnie, że wierzycie, ja tez, ale w tym roku Jagiellonia jeszcze nie przegrała u siebie w lidze a ogólnie w tym sezonie przegrała tylko raz - z Lechem, w dość dziwnych okolicznościach bo prowadziła już 2:0 a skończyło się 2:3. Mało? Po powrocie do ekstraklasy nie strzeliliśmy w B-stoku jeszcze gola. Forma naszych z dzisiejszego meczu nie napawa mnie optymizmem, sram na to czy ten mecz był ustawiony czy nie, po prostu widziałem dziś padline na T29, a żeby zobaczyć sie 22 maja w Bydgoszczy musimy zagrać lepiej niż w Poznaniu, takie jest moje zdanie.
1 maja 2010, 23:56 / sobota
Nie przegrala w tym roku? No to musi sie to wrescie zmienic :)
2 maja 2010, 01:25 / niedziela
Lechista_UK już Ci tłumaczę, przegrana z Nielbą czy rezerwami Odry byłby marketingową porażką działaczy(już nie wspominam o celu na ten sezon czyli 1/4 PP). Eliminacja Wisły była obliczona na dobrą prasę, co z resztą się udało.

Obym się mylił i obyśmy mecz ten wygrali przynajmniej 0-2, ja w awans ciągle wierzę ale jeżeli się nie uda to ja osobiście winić będę po kolei od najbardziej do najmniej winnego:
Kuchara
Janka i resztę zarządu
Kafarskiego
Piłkarzy
2 maja 2010, 10:44 / niedziela
A wy nadal swoje z tym awansem .... chociaż widzę że już pojawiają się głosy rozsądku . Ciekawe czy wam nie będzie wstyd czytać tego co tu wypisujecie po meczu . My z myślą o PP odpuściliśmy Polonii wczorajszy mecz . Wy Piastowi zresztą też ale z innych względów ------> Piłkarski Poker :) . We wtorek wjeżdżamy w was najmocniejszym składem . Jedynie El Mehdi Sidqy jest kontuzjowany . Premie za zdobycie PP piłkarze mają wysokie . I u nas w przeciwieństwie do was wszystkim działaczom na czele z prezesem bardzo zależy na zdobyciu pucharu . Szkoda mi jedynie że nie możecie wejść na ten mecz...

Ale to co tu wypisujecie ,nawet Zaki / fajne murzyńskie imię / który moim zdaniem jest chory i dojrzał już do lewatywy , jest niczym w porównaniu z tym co wypisuje Roman "Andersen" Zieliński . Dziś przeczytałem ten artykuł odnośnik i możecie mi wierzyć albo i nie ale popłakałem się ze śmiechu . Ten koleś nawet z wpierdolu pod kasami i ze spalenia 3 flag przez wroga potrafi zrobić sukces :))) .
2 maja 2010, 11:01 / niedziela
Ty żuberek wyjątkowy zjeb genetyczny jesteś. Ja też popłakałem się ze śmiechu ale z tego artykułu odnośnik i z was białoruskich pajaców.
2 maja 2010, 11:01 / niedziela
Ja uważam ze będzie 1-3 w Białym. Jeżeli zagrają tak jak z Lechem to jestem spokojny o wynik :)
2 maja 2010, 11:06 / niedziela
żuberek

nawet z śmiesznymi śledziami meczyliscie sie ogromnie, ratujac zwyciestwo w ostatnich sekundach rzutem karnym, że juz nie wspomne o wczorajszych batach od tragicznie słabego groclinu

Lechia na wyjazdach gra kapitalnie, jak tego nie widzisz to zobacz sobie miedzy innymi ostatni wyjazd w poznaniu, czy tez tabele punktowa Lechii na wyjeździe.

Bądź dalej taki pewny, my w pierwszym meczu tez byliśmy - tym razem odbije sie to na Was : )
2 maja 2010, 11:09 / niedziela
2 maja 2010, 11:17 / niedziela
Po tym co wczoraj zobaczyłem to przestałem wierzyć nawet w remis jutro. I niech nikt mi nie mówi, że oddaliśmy wczoraj mecz Piastowi, bo tak nie było. Nie zrozumcie mnie źle - życzę Lechii jak najlepiej, ale trzeba być realistą - nasz klub jest ostatnio w kryzysie. 1 (czyt. jedna) wygrana w tym roku w lidze mówi sama za siebie. Fatalna skuteczność - w każdym z ostatnich meczy mieliśmy parę sytuacji bramkowych, z których wykorzystaliśmy jedną lub żadnej.

Choć przyznam, że jakąś tam nadzieję mam, ale rozsądek ją tłumi :)
2 maja 2010, 11:17 / niedziela
buziek
1 maja 2010, 23:32 / sobota

...Panie Kuchar Bóg, wybacza Lechia nigdy.

To przykład, jak nieodpowiednio postawione znaki interpunkcyjne, zmieniają zdanie.
2 maja 2010, 11:25 / niedziela
Ja wierzę wbrew logice, że jednak się uda awansować (i jeśli tak się stanie, to i tak będę miał w pamięci pierwsze spotkanie). Kafarskiemu naprawdę zaczyna się palić się grunt pod nogami i jestem pewien, że tym razem wreszcie wystawi optymalny skład.
2 maja 2010, 13:29 / niedziela
Ejj... bez jaj... nawet jak stracimy jedną bramkę a trafimy 2 to jest jeszcze dogrywka.

Ja wierzę.
2 maja 2010, 15:08 / niedziela
Ciekawe jaką Lechie zobaczymy we wtorek...Tą wczorajszą czy tą środową...Oby tą drugą...i o finał jestem spokojny.
2 maja 2010, 15:14 / niedziela
Oby w końcu to nam dopisało szczęście. Jeśli uda się nam strzelić szybko bramkę to może być interesująco. Szybko strzelane gole to nasza specjalność. Liczę na powtórkę meczu z Wisłą w PP.

Walczyć o każdy centymetr boiska, nie odstawiać nogi, nie oszczędzać się. Tylko zwycięstwo !
2 maja 2010, 16:00 / niedziela
Nie wiem na czym niektórzy opierają swoje wizje, że Lechia pojedzie do Białegostoku i wygra tam w wymiarze dającym awans do finału. Po tym co ostatnio oglądam w wykonaniu Lechii przy T29, czy też na wyjazdach trudno wierzyć w to, że wygramy różnicą dwóch bramek lub doporowadzimy do dogrywki. Nie licząc meczu w PP, w którym Wisła zagrała bez obrońców i którym nie była zainteresowana, mając na uwadze walkę w lidze o mistrza, zanotowaliśmy jedno szczęśliwe zwycięstwo we Wrocławiu. Ludzie na wiosnę łącznie wgraliśmy 2 mecze na 12 spotkań! Jagiellonia gra na wiosnę lepiej od nas, oszczędzała siły w Warszawie, zależy im na PP, a do tego mają korzystny wynik z Gdańska. Jeżeli nie odpuściliśmy meczu z Piastem, tylko faktycznie chcieliśmy go wygrać, to optymizm jeszcze bardziej maleje. Chciałbym się myli, ale sądzę że Kafar mając na uwadze cieżkie mecze w lidze i wymykające się miejsce w ósemce, nie odda życia w Białymstoku. Czas zrozumieć, że dla niego liczy się wynik w lidze, bo z tego będzie rozliczony, a zawodnicy za to dostaną kasę na koniec sezonu. Za finał PP władze klubu nic nikomu nie gwarantują.
2 maja 2010, 18:31 / niedziela
dobrze że Jaga jest pewna siebie i nie istotne, że po wejściu tylko Dawida i Luki pod koniec pierwszego meczu nie wychodziła z pola karnego, nie mieli jeszcze do czynienia z Lechią grającą pełnym składem i tak jak w meczu z Lechem. A wystarczy 15 minut takiego meczu z jak z Legią i pa Jagusia:)
2 maja 2010, 18:39 / niedziela
szanowni panowie.chodzi o wygranie z jaga,wejscie do finalui wygranie PP.nie piszcie o lidze europejskiej:)kocham Lechie,ale trzeba byc realista....
2 maja 2010, 19:30 / niedziela
rzeczywiście Trampi, mój błąd winno być:
Panie Kuchar! Bóg wybacza. Lechia nigdy
2 maja 2010, 19:41 / niedziela
Mam nadzieje, że Kuchar czyta to forum i przestraszy się tego hasła. Uff...dzięki Ci buziek, że jesteś z nami. Szacun !
2 maja 2010, 19:43 / niedziela
A ja wiem że kuchar nie czyta tego forum niestety (myśl realistycznie) może by zmądrzał.
2 maja 2010, 19:45 / niedziela
spoko marys gdy tylko będziesz potrzebował wsparcia to pisz tutaj na 100% poprę Cię dobrym słowem. Ja po prostu lubię patos
2 maja 2010, 19:57 / niedziela
Jeszcze jakbyś napisał, że w Lechii nigdy nie zagra żaden murzyn, arab czy eskimos i w razie jakby co to zrobimy, to nie będzie dopingu (jak na Legii), wtedy już zupełnie byłbyś BOHATEREM !
2 maja 2010, 20:04 / niedziela
Skoro mam szansę w twoich oczach zostać bohaterem to nie mogę nie skorzystać:
W Lechii nigdy nie zagra murzyn Arab czy Żyd?

Już nim jestem ? Dostanę dyplom, albo chociaż certyfikat ?
2 maja 2010, 20:07 / niedziela
Kurwa źle nie Żyd, Eskimos. Dlaczego napisałem Żyd? Teraz już nigdy nie będę twoim bohaterem. No kurwa mać! taka szansa....
2 maja 2010, 21:31 / niedziela
Heh, Probierz akurat jest w Naszej Piłce w nSporcie i strasznie się Białoruchy napinają na PP i europejskie puchary. Nawet prowadzący mowią o tranferach na Europę i mówią, że we wtorek to już tylko kropka nad i...

No, żeby się nie zdziwili, bo marzenia o Europejskiej Bialorusi mogą prysnąć ;D
2 maja 2010, 21:44 / niedziela
Obysmy im otarili nosa. Widze, ze oni sie za bardzo woza ! Probiez tez taki europejski zaczyna sie robic.
DO BOJU LECHIO !
2 maja 2010, 21:51 / niedziela
Lyczmański wczoraj do Frankowskiego powiedział "żeby o faule się nie wkurwiał ze nie gwiżdże bo zaraz będą w europejskich pucharach grac, a tam takich fauli się nie gwiżdże"

No to zadanie dla naszych forumowych spiskowców, aby rozkminić, czy białoruś już kupiła mecz z Lechią i ewentualny finał w Bydgoszczy (to może tłumaczyć zresztą trwające już od dłuższego czasu wykupywanie miejscówek w pociągach z Białego do Bydgoszczy) hihi... do dzieła!

1 2 3 4 5 6 7 8
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.383