Gdańsk: wtorek, 24 listopada 2020
FORUM
Podstrony:

PP: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk, wtorek, 4 maja godz. 20.15. TVP Sport

strona 6/8

4 maja 2010, 22:20 / wtorek
JABAC CIEBIE JB SZMATO
Za takie wyniki w rundzie rewanżowej,w każdym klubie gdzie szanuje się kibiców powinno się zmienić trenera!!!!!!!
Kafarski dziękujemy i powodzenia!!!
Coś was boli???????

:))))))))

lechyjo nie płacz...........
4 maja 2010, 22:21 / wtorek
gosciu wez sie nie osmieszaj, idz po piwko otworz sobie i sie ciesz, ale nie pierol na cudzym forum glupot idioto
Nie dyskutujcie z tym zalosnym internetowym napinaczem.
Kurwa! Już w pierwszym meczu Kafarski opierdolił mnie z pucharu. Kurwa! Nie wiem co powiedzieć!!! Huuuuuj!!!!
4 maja 2010, 22:22 / wtorek
KUBICKI WRÓĆ !!!
4 maja 2010, 22:22 / wtorek
mam tylko wielka nadzieje ze tych 2 patałachów juz nie bedzie w Lechii ( Buzała i Rogal) ... jak chca zostac w trojmiescie to niech ida do Bałtyku tam jest ich poziom
4 maja 2010, 22:23 / wtorek
Krzysiu Lg niejestem na meczy a dlatego ze dzisiaj sie zareczylem wiec nie mialem jak,a szmata to jestes ty,wiele klubow z Polski,kibicow powie, zep olowa z was to chamy nic wiecej, bialystok wyzywacie od bialorusisnow a skad sa wasi potmokwoei, zeslaska brudasami, tylko kim wy jestescie, koniec tematu, pozdro dla normlanych,w lidze tez w dupe dostaniecie
4 maja 2010, 22:24 / wtorek
@19_LG_45

"A co, nie jesteś dumny z Lechii że doszła aż tak daleko?
STOP KIBICOM SUKCESU!"

CO TY KURWA PIERDOLISZ JACY KIBICE SUKCESU LECHIA TO MY A NIE TE JEBANE PANIENKI TO SA DLA MNIE FRAJERZY SZACUNEK ZA TO CO ZROBIL GORNIK ZABRZE PO SKONCZONEJ LIDZE(WJEBAL SIE I ZACZAL NAPIERDALAC I SCIAGAC KOSZULKI) POWINNISMY WBIEC I IM WPIERDOLIC NOSZĄ NASZ SWIETY HERB NA PIERSI I GO KURWY JEBANE HAŃBIĄ . NIE MAJA SZACUNKU DO NAS DO LECHISTÓW ZA TO CO ROBIĄ

LECHIA TO MY !!!!!
4 maja 2010, 22:24 / wtorek
Gratulację dla Jagieloni. Była lepsza, a z Frankiem i Grochem są wstanie strzelić gola każdej drużynie. A Frankowi życzę Pucharu.
Od Kafara się odp...cie. Nieobrażając naszych zawodnikó ale "z g... bata nie ukręcisz"
Bramka z wolnego to perełka długo się o niej będzie pamiętać.
Póki co jest to najlepszy sezon jaki większość kibiców Lechii pamięta. Ale w przyszłym sezonie oczywiście liczymy na więcej. Plan minium już chyba osiągnięty.
4 maja 2010, 22:25 / wtorek
dobry (seialnie tak uważam) mecz Lechii, próbowali grac swoje, niestety, przeciwnik też gra ! ! ! to dla tych którzy uważają/uważali że jak Lechia zagra wszystkim co najlepsze w jednym meczu z dwóch to wystarczy,
miał zaliczkę, zagęścił środek pola, grał presingiem, w pełni zmotywowany,
całość ustawił mecz pierwszy,

Kafarski to nie jest zły trener,
z takiego materiału jaki ma zrobił przyzwoitą drużyne jak na warunki polskiej ligi,
grajacą ładna piłkę, przyjemnie było patrzeć . . .niestety tylko momentami,

ale za to co zrobił w pierwszym meczu półfinałowym, to jak dla mnie Go już nie ma,
może zostac tam w Białymstoku,
dowody w innym miejscu

kibice w białymstoku przed meczem mogli obejrzeć przegrany przez Jagę finał w Olsztynie '89,
klimat,
co dedykuję naszym markującym, pozorującym działania,
6 tysi w pierwszym półfinale w Gdańsku to tylko i wyłącznie ich zasługa
po co piszę? i tak nie dotrze
4 maja 2010, 22:25 / wtorek
Naiwnych nie sieją sami sie rodzą - to o sobie.
Dla tego klubu całe życie, serce, pieniądze, wszystko. Dopóki na Lechii z premedytacją będzie rządziło kunktatorstwo, frajerstwo i oszustwo nigdy tu nie wrócę. I choćby Nou Camp wybudowali, dopóki ten zespól nie bedzie budowany na zasadach ducha sportu i walki bez względu na zajmowane miejsce w tabeli, nigdy. Tyle kosztuje szacunek kibica. Żegnam bez złośliwości i bólu. Może w końcu ktoś otworzy oczy.
4 maja 2010, 22:26 / wtorek
Ja sie rowniez zareczalem w dniu meczu Lechii a na meczu bylem. Daj spokoj clzowieku i nie pisz tu, idz sie cieszyc ze swoimi. My chcemy tu sobie w spokoju sie powkurwiac, bez waszego towarzystwa.
BANDA BIAŁOSTOCKICH PEDAŁOW!! WON IDIOCI Z TEGO FORUM !
Czy wygrywasz czy nie ja i tak KOCHAM CIĘ!!!
Ludzie otrzezwiejcie troche i zrozumcie ze nie przegralismy tego meczu przez Buzale i Rogala (trzeci wasz ulubieniec Bajic akurat jebnal brame sezonu) tylko przez Nowaka, Pietrowskiego, Dawidowskiego i Wisniewskiego ktorzy zagrali bardzo slaby mecz. Gdyby nie to, to wczesniej wymienionej trojki by w ogloe nie bylo na boisku!!!
4 maja 2010, 22:27 / wtorek
Gringo!jakie piwko!mleko co najwyżej...przecież to zwykle małolactwo co na mecze nie chodzi bo rodzice nie puścili.Nikt poważny nie wchodzi na cudze forum i się tak nie frajerzy.zaprzestańmy już tej polemiki z dziecmi neo.mama zaraz wyłączy im kompa i każe się spac położyc:)
4 maja 2010, 22:27 / wtorek
graliśmy dzisaj padake jeden strzał życia bajicia i nic więcej na ostatnim meczu transparent "Kafar dziękujemy za puchar"
4 maja 2010, 22:30 / wtorek
Widowisko prawie podobne do piłki nożnej, w 4 lidze było lepiej.
To co oni dziś odpierdalali, woła o pomstę do nieba.
Nieważne czy mieli odpuścić czy chuj wie co, ale technika, przyjecia, porozumienie, szybkość, myślenie, obrona i pomoc w Lechii to jest pomyłka.
Z 5 albo 6 piłkarzy jest do wymiany.
Bilet na takie widowisko powinien być za max 5 zł.
Jaga tak samo, chuj nie zespół. Żenada to wszystko.

Bajić do Realu Madryt ! <hahaha> ;- )
Nie no ubaw przez cały mecz.
4 maja 2010, 22:31 / wtorek
Czy wygrywasz czy oddajesz mecz ja i tak kocham Cie!!
4 maja 2010, 22:31 / wtorek
Picnick

jaki kurwa plan minimum ?? jak my kurwa lige skonczymy na 11-12 miejscu !

popatrz na terminarz !!
4 maja 2010, 22:32 / wtorek
AHA I KRZYCZCIE WSZYSCY DALEJ " TOMASZ DAWIDOWSKI " BO NAPRAWDE SWIETNY TO JEST PILKARZ, NAPASTNIK - 1 BRAMKA, 15 CZERWONYCH KARTEK
grają jak ostatnie łajzy i nie da się nic powiedzieć jak tylko obrazy na nich zero ambicji pomysłu o jakiejś agresji była mowa przed meczem jakoś jej nie widziałem ;///
Widzieliście jak piłka chodziła po tej nienaturalnie wysokiej trawie?To był nasz dodatkowy przeciwnik.
Dajcie już spokój Kafarowi,to jest trenejro szykowany na lata i wasza złość nic tu nie pomoże.
No i chwila ochloniecia.. nie pierwszy raz przepierdalamy, po pierwszym meczu nadzieje troche przygaszone byly ale jak zawsze wierzylem.
Czesc sie starala, czesc mniej, teraz to juz nic nie zmienia. Wszyscy wiemy jak potrafi grac Lechia i wszyscy bez wyjatku oczekiwalismy, ze zagraja tak jak potrafia najlepiej. Chuj, trudno, nie pierwszy i nie ostatni raz. Jest mi, jak pewnie kazdemu z nas w chuj przykro, pewno gdyby nie grali czasem tak zajebiscie mniej by ta porazka bolala. Trudno, teraz czas na mecz z korona. I na porzadne najebanie sie, co kazdemu po dzisiejszym meczu polecam.
SAMI PLUJECIE SOBIE W TWARZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PIERWSZA ÓSEMKA TO WSZYSTKO NA CO STAĆ LECHIĘ W CHWILI OBECNEJ
PUCHARU NIKT NIE OBIECYWAŁ
I KONIEC TEMATU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4 maja 2010, 22:33 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
4 maja 2010, 22:34 / wtorek
Cała obecna runda jest bezbarwna w naszym wykonaniu, prócz kilku przebłysków takich jak bramka Bajića, która okazała się strzałem życia...

Kafar osiągnąłeś przyzwoity wynik w lidze mimo braku nazwisk...
ale to co odpierdoliłeś w pierwszym meczu, to po prostu nie da się tego zapomnieć...
4 maja 2010, 22:35 / wtorek
azok

Racja, pucharu nikt nie obiecywał, ale jeżeli dochodzi się do 1/2 finału to siłą rzeczy wypada chociaż powalczyć, a czy Ty w tym dwumeczu widziałeś żeby nasi kopacze walczyli choćby 5 minut ?
4 maja 2010, 22:36 / wtorek
carpaccio,
jak dorwiesz ten mecz
Rogal którego bronisz,
wchodzi na ostatnie 30 minut,
w minucie 66 lub 68,
chodzi o ten moment gdy bodaj Frankowski strzela w okolice okienka naszej bramki,
Kapsa to zbija na róg,
zwróć uwagę na zachowanie w akcji bezpośrednio poprzedzającej ten strzał Franka,
no przecierz ten człowiek jest niereformowalny ! ! !
akcja przeciwnika idzie od jego strony a on kurwa . . . emerytowany obserwator z ramienia pzpn
tym którzy mu przedłużyli ostatnio kontrakt najchętniej osobiście wbił bym go do dupy
4 maja 2010, 22:37 / wtorek
81 i coś tam dalej...Kafar nbie osiągnął przyzwoiego wyniku w lidze...jak pójdzie źle to nawet w pierwszej 10 na koniec nie wylądujemy...
4 maja 2010, 22:38 / wtorek
Pierdolicie ,że Lechia to My a jak jest mecz na Traugutta to połowy sie mordy nie chce otworzyć zeby wspomóc Naszych!!

Dlaczego nie bluzgaliscie kafara po meczach z Arką, Wisłą czy Lechem?

NIe pamiętacie jak rozjebaliśmy Cracovie 6-2?

Jak tak uwarzacie ,że Lechia to MY to zróbmy piekło w ostatnim meczu z jagą i pokażmy na co stać Traugutta 29 a nie tylko lamentujecie na forum!!

Założę się ,że większość z Was siedzi na prostej albo w sektorze rodzinnym i wcinać kiełbaski zamiast pomóc Biało-Zielonym zajebistym dopingiem!!!

MIAŻDZYMY U SIEBIE TE KURWY Z BIAŁEGOSTOKU!!!
4 maja 2010, 22:40 / wtorek
"a czy Ty w tym dwumeczu widziałeś żeby nasi kopacze walczyli choćby 5 minut ?"

A ja na przyklad widzialem. Niejaki R. kosznik przebiegl sie az z 5 razy, dla niego to byla mega walka po ktorej do tej pory dochodzi do siebie.

Moze w przyszlym roku, panowie, TRZEBA WIERZYC!
Madian wiesz co współczuję Ci!!!!! Czy ty naprwdę nie kumasz o co szło w PP????To Ci odpowiem: o coś większego niż liga, ale idź wsuwać gięta i tyle
To teraz piłkarz, który dostaje GRUBĄ kasę za to aby pojawić się na 2 godziny dziennie od poniedziałku do piątku oraz na 1 mecz w weekend do SWOJEJ PRACY musi obiecywać walkę o zwycięstwo?? Czy to jego zasrany obowiązek?? Czy trener który odbiera swoją pensję głównie dzięki kibicom chodzącym na mecz, nie ma obowiązku wystawić w PÓŁFINALE PUCHARU POLSKI najsilniejszego składu?? Do kurwy nędzy nie mieszajcie pojęć piknika i człowieka który nie daje się robić w chuja!
4 maja 2010, 22:42 / wtorek
Ale trudno porażki są wliczone w ten sport nie zawsze można wygrywać Jaga okazała sie lepsza w dwumeczu.

Trzeba sie podnieść z kolan i grać dalej czasu sie nie odwróci.
4 maja 2010, 22:43 / wtorek
Nie udało sie i trudno, ale po bramce Bajicia było "widać" fetor posranych białorusinów.
Szkoda ze nasi po tym zamiast rozegrać jakąś akcje kopali na aferę, choć Rogal dobrze strzelił.
Teraz białoruś już odpala swoje wozy drabiniaste i zaraz dopadną do gminnego komputera z netem i zacznie sie..... hehe.
Z przekroju sezonu trzeba przyznać, ze jagiellonia ma najbardziej zakompleksionych "nethoolsów", nawet śledzie przegrywają z nimi.

TYLKO LECHIA!
4 maja 2010, 22:43 / wtorek
probierz i piłkarze jagi musieliby być ćwierćmózgami z c-klasy, żeby nie wykorzystać szansy, jaką postawił przed nimi kafarski we wcześniejszym meczu. Do dzisiaj nie mogę odżałować tej pierdolonej porażki. Opublikowana później wypowiedź kuchara, tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że mnie kurwa wespół oszukali. Gdzie jest Wielka Lechia moich marzeń, naszych marzeń. Bo jak kurwa dla zarządu problemem jest puchar, to gdzie piłkarze Lechii mają się ogrywać z zespołami z zagranicy? Czym nasz jebany inwestor chce przyciągnąć te tłumy na T29, które później przyjadą do Letnicy? Znowu będziemy siedzieć w cztery tysiące na hiciorach ligowych z Gedanią, czy innym Turem Turek??
4 maja 2010, 22:44 / wtorek
Jak tak uwarzacie ,że Lechia to MY to zróbmy piekło w ostatnim meczu z jagą i pokażmy na co stać Traugutta 29 a nie tylko lamentujecie na forum!!

POKAŻMY TO W KIELCACH WYJEBANE W TEN MECZ POKAŻMY KTO RZĄDZI NA KIBICOWSKIEJ SCENIE!
4 maja 2010, 22:44 / wtorek
Madian: Jaga okazała się lepsza w dwumeczu tylko DLATEGO ŻE KAFAR STRZELIŁ SAM SOBIE I NAM W KOLANA wystawiając w 1 meczu taki skład
4 maja 2010, 22:45 / wtorek
NIE WIEM KURWA CZY WIEKSZOSC Z WAS OGLADAŁA TEN MECZ CZY NIE ALE KOMENTATOROW OD HUJA !!! ZERO KURWA WALKI 0000000000000 NASI NAWET NIE FAULOWALI ZERO AGRESJI !! GDYBYM JA TAM GRAŁ TO TE HUJE W OSTATNICH MINUTACH MIELI BY NOGI POŁAMANE , A NASI BIEGALI JAK BY W 1 MECZU BYŁY PRZODY 5-0
Jagiellonia nie moze z Gdanka wyjechac w ostatnim meczu.
No ale szczeże to jednak nasi piłkarze nie pokazują swoich najlepszych form..
Dobre i to że chociaż do 1/2 finału doszli..Ale ogólnie to się boje już meczu z Jagą u nas..
No 5 to było dzisiaj w końcówce :)
a na powaznie niejesteśmy niestety potentatem ligi
Kafarski zostanie rozliczony po sezonie
przypomne wam coś
Derby dwa mecze wygrane (mina śledzi w gdyni bezcenna)
pozycja w lidze nie najgorsza jak na możliwości Lechii
A że teraz troszke siadli cóż może to kondycja
To są też tylko ludzie myślice żę prześpią dzisiejszą noc spokojnie będą mieli wiekszego kaca niż niektórzy z nas
każdy ma upadki i wzloty i tak większość pójdzie na stadion i bedzie skandowała ich nazwiska a ci co sie najbardziej puszą to są tą brakującą połową kibiców (kibice sukcesu ) taka jest prawda
pozdrawiam
4 maja 2010, 22:52 / wtorek
Moim zdaniem Kafar dal dupy w pierwszym meczu. Jak mozna wystawic 2 sklad na 1/2 PP u siebie? Moim zdaniem, jezeli Kafar wystawil pierwszy sklad na mecz przy T29 to naprawde wtedy moglo byc hmmm 1:0 dla Lechii albo 1:1 i wlasnie MY bysmy byli blizej finalu. Widzielismy co robili pedaly z jagielllllloni. Od 1 do 93minuty grali na czas !!!! Do tego czesciej sie bronili, wiecej pilkarzy bylo na ich polowie.

Co mozna powiedziec? Gdyby Lechia strzelila gola wczesniej... tak w 80minucie to mysle, ze przez te 13 minut by im strzelili. Do tego pedal sedzia doliczyl TYLKO 3minuty!!!!! Caly czas jak wspomnialem idioci z jagiellllllllloni wstrzymywali do tego te male bialoruskie dzieci pod koniec nie chetnie podawaly pilki.

Powiem tak final Pogon-Jagielllllllonia to kompletna kicha, kibicowsko ! Ja ogolnie raczej tego finalu nie obejrze bo szkoda czasu.

Jeszcze do wszystkich bialorusinskich napinaczy... Cieszcie sie i zycze milego ogladania finalu w TV. Podpowiem, ze final bedzie w TVP2 :) Dodatkowo, wiem, ze macie kompleksy i musicie sie wyszalec no ale... na okrzyk LECHIA ! Zawsze czuliscie, czujecie i bedziecie czuc RESPEKT!
4 maja 2010, 22:55 / wtorek
Półfinał przegrany w meczu w Gdańsku.
Wystawienie rezerw i porażka .
W innym wypadku Jagielonia całkiem do przejścia.
Mam nadzieje że za odpuszczenie Pucharu spotka ich kara
4 maja 2010, 22:59 / wtorek
Podejrzewam, ze teraz to dopiero zacznie sie dramat na linii pilkarze-kibice. Do tego bedzie jeszcze mniej ludzi i jeszcze gorszy doping.
Mam nadzieje, ze sie myle !!!
4 maja 2010, 22:59 / wtorek
A ja choć boję się tego meczu u nas z Jagą .. mam nadzieje że jak przyjadą " oni " to pokażemy im czym jest potega Lechii - w kibicowaniu i w meczu . ; )
4 maja 2010, 23:00 / wtorek
Szkode że nie szli PO TRUPACH DO CELU!!!!!
PO TRUPACH DO CELU
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.406