Gdańsk: wtorek, 1 grudnia 2020
FORUM
Podstrony:

PP: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk, wtorek, 4 maja godz. 20.15. TVP Sport

strona 7/8

4 maja 2010, 23:00 / wtorek
Azok, jaga też nie jest potentatem ligi. Jednak ugrała jak na razie o 6 punktów więcej od nas i gdyby nie ujemne punkty, to dzisiaj byliby w lidze przed nami. Od kiedy pamiętam, nasze mecze z białymstokiem były okraszone "smaczkiem", nie tylko ze względów kibicowskich, ale tego co się działo na boisku. jaga to dobrze grająca drużyna, tylko debil zignorowałby zagrożenie ze strony Białoruskiego KS. Nie wierzę w to, że Kafar wystawiając skład na pierwszy mecz z jagą sugerował się tylko ich miejscem w lidze. Nie jest debilem, a więc... no właśnie co? Sabotaż? Mnie nie rozczarował dzisiejszy mecz, bo przy bezbramkowym remisie w Gdańsku, ten wynik promowałby nas. Punkt z zagłębia (jak ktoś z przedmówców wcześniej zauważył) kafar może sobie wpakować w dupę.
Racja oni powinni orać to boisko tam jakby sto bolidów tam przejechało. U częsci drużyny tego nie widziałem. Powiem że brakowało mi kogoś takiego jak np. kiedyś Pęki wstrząsnąłby tą drużyną i do przodu kurwa na te ruskie szmaty i miałby w dupie czy PP to dla nas problem czy nie Panie Kuchar!! A wielu z nich jak madonny się poruszali. Wkurwia Bąk na tej obronie wkurwiał dzisiaj Wiśniewski, wkurwiał najbardziej mnie Pietrowski. Zmiany?? Cóż łąwka zajebista ale myślałem że da szansę Szuprytowskiemu. Ładny gol Bajicia w końcu się na coś przydał, ale jak zobaczyłemw ostatniej akcji meczu Rogala co tam kiwał i się wywalił to ........... Szkoda gadać !! KAFAR SABOTAŻYSTA !!!

WSZYSCY DO KIELC !!! PO PROSTU BĄDŹMY !!
lechia Uk, jesli final kibicowsko jest wg ciebie slaby to ty gowno sie znasz na pilce, zebyscie wy mieli tyle km do przejechania na mecze tociekawe jakbys mowil?szkoda gadac co z niektorymi,a z piastem oddaliscie mecz i o tym kazdy wie nawet wy,ale ciezko sie przyznac, pozdro
4 maja 2010, 23:02 / wtorek
Nie przyjada !!!!! Specjalnie przylece do Polski i rozwale kraweznik przy sektorze gosci !!!!
4 maja 2010, 23:03 / wtorek
oles downie tak samo pedale twoja bialoruska druzyna oddala mecz walczacej o utrzymanie brudniej koszuli wiec przestan pierdolic . ile wam wojciechowski zaplacil. Mimo ze wkurwiasz gratuluje zdobycia Pucharu Polski...
4 maja 2010, 23:04 / wtorek
oles tak samo wy oddaliscie 3 pkt groclinowi, eot
4 maja 2010, 23:06 / wtorek
...Panowie luz :-\ ...Przynajmniej się postarajcie.W 2011 Lechia zacznie grać na super nowoczesnym nowiutkim stadionie i jeżeli za rok awansujemy do pucharów...To nawet złotówki nasz dobrodziej nie będzie musiał wydać by dostosować stadion do wymogów UEFA ,teraz pewnie były by to nie ziemskie pieniądze a i promocja żadna ...bo i niby czego ,stadionu który dosłownie za chwilę przestanie służyć piłkarzom i kibicom.A nie daj boże jeszcze do ,,Pełni Szczęścia,, wylosowalibyśmy jakiś Kazachów...Jezu ! i co wtedy...???Teraz Lechia pokaże klasę i z Koroną i z Bełchatowem a także z finalistami P.P a dlaczego?Bo naszych grajków na to STAĆ...A i zagrożenie żadne .
4 maja 2010, 23:06 / wtorek
Oles a co twoim zdaniem final kibicowsko bedzie na wysokim poziomie? To ja gratuluje :) Podaj 5 powodow dlaczego mecz by byl na wysokim poziomie pod wzgledem kibicowskim? CZEKAM!
4 maja 2010, 23:09 / wtorek
KAFAR I KUCHAR DZIĘKI ZA PUCHAR!
4 maja 2010, 23:11 / wtorek
tak dla przypomnienia:
odnośnik
4 maja 2010, 23:12 / wtorek
KAFAR DZIĘKUJEMY ZA PUCHAR I ZA WSZYSTKO ?
4 maja 2010, 23:12 / wtorek
przestańcie pierdolić bez sensu ... Jagiellonia była lepsza i tyle - co dziwne, my, nie grając o nic, odpuszczamy - a Jagiellonia walcząc o utrzymanie mimo wszystko w pucharze GRA PIŁKĘ. U siebie daliśmy rowa, na wyjeździe, gdzie trzeba atakować i orać trawę - nie dajemy rady - mówi się że gara się tak jak przeciwnik pozwala - no ale sorry ... nie było walczącej Lechii dziś. Gadajcie co chcecie, ale NASZA DRUŻYNA DAŁA DUPY !! JEDEN celny strzał na bramkę (Bajicia-gol) to co to jest ? ŻART ? Niecelnych też niewiele więcej ... prawda jest taka, że gdyby Jagiellonia chciała ten mecz wygrać, powieźli by nas 3/4:0 ... dajcie piwa i pozwólcie zapomnieć :/
4 maja 2010, 23:13 / wtorek
No i po ptakach.Dzisiejszy mecz jaki był taki był ale awans przegraliśmy u siebie niewytłumaczalnym składem i koniec.Do Kafara i ja i inni powinni miec pretensje o wstawianych grajków(o zimowej gadce że nie potrzeba nam wzmocnień,że mamy szeroką wyrównaną ławkę)Zresztą na co my liczyliśmy z Jagą że bedą grali typowo jak u siebie a my na luzie atak kontra i tyle ,ale to nie liga i 1 wynik określał byt i to my mielśmy grać jak u siebie atakiem pozycyjnym i tu duży klops.
4 maja 2010, 23:14 / wtorek
czekalem dlugo na ta chwile czytajac wasze wypociny wy germańskie kurwy zygac mi sie chcialo jakie to z was wielkie miastuchy najlepsi kibice itd.. nigdy nie mow nigdy gul wam skacze teraz niesamowicie bo jak mozna bylo odpasc z jakas tam białoruska JAGIELLONIĄ za wasze szyderstwa pod naszym adresem wy kurwa cwele z miasta z czerwonej poniemieckiej cegly jebal was pies i jebala was cala NASZ WIEŚ!! chuj wam murzynski w dupska kurwiszony pierdolone pamietajcie TYLKO JAGIELLONIA BIAŁYSTOK !! DUMA NASZEGO MIASTA !
4 maja 2010, 23:15 / wtorek
zapomniałeś dopisać "BIAŁORUSKIEGO"
4 maja 2010, 23:17 / wtorek
Idźcie pobiegać sobie dookoła stadionu czy coś, bo już się czytać tego wszystkiego nie da. Jakiś idiota chce łamać piłkarzom nogi i nikt go za to nie jebie.

Co jest, pierwszy raz mecz Lechii oglądacie po wpatrywanie się tylko w Ligę Mistrzów?
Zagrali na swoim średnim poziomie, nie sądzę żeby było ich stać na naprawdę dużo więcej, zwłaszcza że grają co kilka dni tym samym składem (wiem że w lidze angielskiej to norma, ale właśnie dlatego nasi piłkarze grają tu a nie w Anglii).

Rozumiem złość za to co Kafar zrobił w pierwszym meczu, ale takie chamskie wyzwiska w stronę jego i piłkarzy są zdecydowanie nie na miejscu. A jak ktoś jest taki twardy to niech się nie napina na forum tylko podejdzie pod stadion i powie mu to prosto w oczy.
4 maja 2010, 23:18 / wtorek
Mensej czy jak ci kurwa czarna matka dała na imię, znając smak w gębie i czucie w dupie murzyńskiego chuja nie proponuj go nam.
4 maja 2010, 23:18 / wtorek
Zybi, na chuj nam ten stadion? zeby 4000 ludzi przychodzilo na mecze tak jak ostatni na mecz z Piastem?
4 maja 2010, 23:20 / wtorek
WYGRAĆ PUCHAR TRZEBA CHCIEĆ PRZEDEWSZYSTKIM!!

Fragment wywiadu z Kucharem:

Redaktor:
"-Mówi pan o cierpliwej i konsekwentnej budowie zespołu, ale co będzie, jeśli Lechia zdobędzie w tym sezonie Puchar Polski (jest już w półfinale) i dostanie się do europejskich pucharów?"

Andrzej Kuchar:
"- To będzie pewien problem, bo nie wyobrażam sobie, abyśmy mieli grać europejskie puchary przed wybudowaniem nowego stadionu w Gdańsku."

Cały wywiad tutaj: odnośnik

KUCHAR SIĘ OCKNIE W RĘKĄ W NOCNIKU JAK NA BA PRZYJDZIE 5TYS. LUDZI BO NIKT POZA LUDZMI PRZYWIĄZANYMI DO KLUBU (czyt. klubu a nie dobrej gry zawodników, dobrego widowiska itd.) NIESTETY SIĘ NIE POJAWI!! MOGLI GRAĆ PRZEDEWSZYSTKIM O PUCHAR I BY NAPEWNO WIĘCEJ ZYSKALI NIŻ TAKIM CZYMŚ!!
4 maja 2010, 23:21 / wtorek
Kafarski to kaszubski Mourinho - zawsze ma racje!
4 maja 2010, 23:21 / wtorek
Czuję się fatalnie. Rozumiem przegraną po jakiejkolwiek walce, ale miałem wrażenie, że na boisku walczą tylko Buzała i Kapsa w bramce. Totalne dno. Mecz przegrany w drugiej linii, Nowak i Pietrowski - poziom B klasy. Nie lepiej Dawid, Wiśnia czy Ivans, który wyglądał dzisiaj jakby miał jakąś astmę, czy inny chuj, bo nie biegał nic. Żal, żal, żal. Następny raz w półfinale PP możemy być ch*j wie kiedy, a oba mecze oddajemy walkowerem. Chciałbym na końcu napisać, że dość mam reżyserki na Lechii. Podkładania się Piastowi, oddawaniu PP, amotorszczyzny, z takimi "firmami" jak Bytom czy Groclin. Już wolałem II-gą ligę i ten ogień w oczach naszych kopaczy w sezonie w którym awansowali do e-klasy, czy też nawet wcześniej, gdy ręka cwela Jezierskiego zabrała nam marzenia. Dlatego jestem zdania, iż kUCHAR CWEL POWINIEN WYPIERDALAĆ, jeśli okaże się, że macał on palce w zdemotywowaniu drużyny przed dwumeczem z Białymstokiem, czego po jego wypowiedzi dla Gówna Wybiórczego jestem raczej pewien.
4 maja 2010, 23:26 / wtorek
Ma ktoś bramki z meczu ?
4 maja 2010, 23:27 / wtorek
No i co tam panowie ? Jak humory dopisują ? :-) . Ty 1945 przypomnij sobie jaką deklarę złożyłeś przed meczem i zacznij już tu szczekać ratlerku . Jak byście posłuchali mnie i starannie rozważyli co tu pisałem to byście się wzajemnie tu nie stymulowali i łatwiej by było wam przeżyć porażkę . A tak to już sami nie wiecie....kogo macie wyzywać . Ale i tak powinniście się cieszyć bo na waszych oczach tworzy się historia . Jesteście świadkami powstania nowej Jagiellonii która w lipcu ruszy na podbój Europy . Wy i tak byście w pucharach nic nie zdziałali z tym waszym prezesem który boi się sukcesu . Trochę mi was szkoda że was tak nabija w butelkę . Ale tylko trochę :-) .
Jeszcze Pogoń wyeliminowała Ruch . Już piękniej być nie mogło .
A co do samego meczu to wasi piłkarze grali tak jak by im ktoś jaja opętał drutem kolczastym .
BBBBBBB BBBBBBBBBB BBBBBBBKS Jaga Jaga tak jest !!!!
4 maja 2010, 23:27 / wtorek
Jak marnie musi wyglądać życie niektórych osób w Białymstoku, skoro tak wielką frajdę sprawia im napinanie się w necie :). Awansowaliście do finału, nie dlatego że okazaliście się lepsi - tylko Kuchar i Kafarski nie chcieli w nim zagrać.

Czuję się oszukany z marzeń, nie obchodzą mnie wyniki Lechii w najbliższych trzech meczach - ba, niech zespół uplasuje się poniżej 8 lokaty i szlag trafi premie dla piłkarzy i kościerskiego Mourinho.
4 maja 2010, 23:29 / wtorek
Jedyna zalosna rzecza tu sa nethools, internetowi napinacze spod znaku [J]. W chuj zalosne, niesamowite dno. Szkoda nawet komentowac.
4 maja 2010, 23:29 / wtorek
4 maja 2010, 23:30 / wtorek
Ty białoruski głupku jeden z drugim, czytacie ten wątek choć trochę?? Widzisz kurwa baranie, że wszyscy jebią trenera, bo wystawił rezerwy w pierwszym meczu(czyt.odpuścił puchar), czytałeś wywiad z naszym "dobroczyńcą" Kucharem, który pisze, że Puchar w tym sezonie mu nie na rękę?? Więc piszcie sensownie, a nie się podniecacie, jakbym wiedział że nasz trenerio odpitoli taki numer to sam bym napisał, że przejdziecie. A teraz do budy.
4 maja 2010, 23:37 / wtorek
Skończcie pierdolić w internecie tylko kupujcie bilety do Kielc. Tam pokażmy swoje niezadowolenie i kto to tak na prawdę jest Lechia.
4 maja 2010, 23:38 / wtorek
Simek - Spokojnie nasz dobrodziej myśli perspektywicznie ....Kogoś tam kupi ,jeżeli stwierdzi że mu się to opłaci i pomoże zapełnić stadion (Da Zysk)...I niestety powinniśmy się już powoli nastawiać ....że ani on Ciebie ani na Mnie w dążeniu do ,,Wytoczonych,, celów zauważać nie ma zamiaru ...A uczucia i miłość do ukochanego klubu?Tego przecież pan sponsor nie ,,Obiecywał,, chronić ...i szanować...,,Kpisz Sobie???"
4 maja 2010, 23:40 / wtorek
kiedy się Rogalskiemu kończy kontrakt ?
4 maja 2010, 23:41 / wtorek
Glen D. dopiero co z nim przedluzyli rok temu na 3 lata wiec sie nie martw....
4 maja 2010, 23:41 / wtorek
Już nam Radek Michalski załatwił perspektywicznego Roglaskiego do 2012, także nie - dziękuje...
5 maja 2010, 00:01 / środa
a Bajic pewnie w pierwszym wyjdzie w kielcach za tą brmke życia znając nazego trenera a dzisiaj zagraliśmy zero żadnego pmysłu na gre zero agresji zapowiadanej przed meczem gdzie jest ta nowa LECHIA zapowiadana przez trenera Kafarskiego
5 maja 2010, 00:28 / środa
Cały mecz, bramki i wywiady pomeczowe na stronie TVP:
odnośnik

Szkoda, że tak późno strzeliliśmy bramkę na 1:1. 10 min wcześniej i może udałoby się strzelić jeszcze jedną.
5 maja 2010, 00:47 / środa
Pisanie dużymi literami wkurza czytających, ale to MUSI być dużymi:
DO M O D E R A T O R A: Kolega Mensej232 powinien otrzymać D O Ż Y W O T N E G O bana na wszystkich możliwych stronach Lechii Gdańsk.
Taka drobna uwaga.
A na marginesie meczu: Lechia to nie piłkarze. Może Romek Korynt, może jeszcze paru z historii. Obecni to głównie najemnicy. Wkłady do koszulek. 10 lat temu ich nie było, za 10 lat nie będzie żadnego z nich.
Lechia to nie działacze. Zwłaszcza ci nowiutcy. Ci, którzy wyciągali Lechię z klasy A - owszem. Obecni to tylko patrzą jak przyciąć. Kuchar to właśnie pokazał, jego lewa rączka Żelem też nie lepszy.
Lechia to kibice. Bez kibiców Lechia byłaby tym, czym jest Gedania. Piłkarze, trenerzy, działacze - oni się zmieniają. Nie było ich, są, nie będzie ich. Kibice byli, są i pozostaną.
W życiu można zmienić wszystko. Adres, żonę, samochód, obywatelstwo. Nie zmienia się klubu.
Nie pierwsza to i nie ostatnia sportowa porażka. Ale biało - zielona brać wytrwa. I dlatego Lechia jest wielka.
5 maja 2010, 01:18 / środa
Dżihad, ile Ty masz dziecko lat?

Za takie obrażanie piłkarzy powinieneś dostać płaskiego, ewentualnie z laczka od Castropa.
5 maja 2010, 02:57 / środa
Hmmm moze jest jeszcze szansa aby babajage spuscic do 1 ligi :)? Wystarczy, ze przegraja teraz z Ruchem a potem z Polonia B i ostatnia kolejka z nami ;] Tylko musza sie postarac takie ekipy jak Piast,Odra czy Groclin. Hehehe ale by bylo smiesznie :)
5 maja 2010, 04:59 / środa
"Śmiesznie" może też być jak my spadniemy. Teoretycznie jest taka opcja.
5 maja 2010, 07:24 / środa
Verde ja nie bronie Rogala bo wedlug mnie to slaby pilkarz, natomiast obiektywnie patrze na mecz w ktorym przez 88 minut bylismy zdecydowanie gorszym zespolem od Jagi i powinnismy przegrywac wyzej niz 0-1. Zauwaz rowniez ze z tych 88 minut az 60 gralismy z Nowakiem i Wisniewskim a tylko 28 z Buzala i Rogalskim. Poza tym Rogalski w koncowce mogl dac nam dogrywke ale jego strzal obronil bramkarz. I poza bramka Bajica byl to jedyny strzal oddany przez nas na bramke Jagi.
Logiczne jest wiec ze glownymi winowajcami slabej gry i niezadawalajacego wyniku sa ci ktorzy przebywali na boisku najdluzej i grali slabo - Dawid i Lukjanows - caly mecz, Pietrowski 73 minuty, Nowak i Wisniewski - 60 minut. To ci zawodnicy sa winni slabego wystepu Lechii, zmiennicy ktorzy weszli nie byli ani gorsi ani lepsi (chociaz wedlug mojej oceny grali przynajmniej bardziej ambitnie niz zawodnicy zmieniani) a grali krocej. Tradycyjnie jednak zjebki dostaja Buzala i Rogalski a innym patalachom co zagrali fatalnie i bez ambicji sie nie obrywa.
5 maja 2010, 08:33 / środa
Zastanawiam sie jak mozna wygrac mecz jesli w meczu oddaje sie dwa celne strzaly na bramke w ostatnich 3 minutach meczu?
Okazja na wejscie do finalu byla w tym roku ogromna. Podejscie p. Kuchara w kwestii PP jest dla mnie niezrozumiale.
Pytam sie po raz kolejny, dlaczego nie bylo strzalow na bramke?
5 maja 2010, 08:47 / środa
zaki bez napinki
5 maja 2010, 09:54 / środa
Słabo zagrali ale niech nikt nie pierdoli, że odpuścili czy coś, albo Kafar won...Gdyby nie karny u nas byłoby 2-2 i 1-1 (ciekawe tylko dlaczego komentarz po meczu był "no jaga dominowała w tym półfinale...), gdzie byliśmy pod koniec zeszłego sezonu a gdzie jesteśmy teraz z 6-tym miejscem i półfinałem (prawie finałem pp), a że mamy za słaby skład na więcej to widzi każdy...Zamiast pierdolić o wyrzuceniu wszystkich po kolei, wyzywaniu piłkarzy i wszystkich do okoła, proponuje zacząć dopingować Lechie...
5 maja 2010, 10:09 / środa
moze nie byl to super mecz,ale niech nikt nie pisze,ze sie nie starali.niestety atak pozycyjny to nie jest slaba strona tylko Lechii.w Polsce Zadna druzyna nie umie grac atakiem pozycyjnym.jaga skoncentrowala sie na obronie i kontratakach.poza tym chyba czesc "kibicow" zapomniala ze to jest SPORT.w sporcie raz sie wygrywa,raz przegrywa.zeby osiagnac cos wiecej niezbedne sa wzmocnienia skladu,a co sie z tym wiaze pozyskanie Powaznego Sponsora.jak jest ze sponsoringiem gdanskiego sportu chyba sami wiecie.nie ma u nas wielkich firm gotowych wykladac niezla kase na sport,tzn jest jedna ktora byloby stac (rafineria gdanska)ale oni wola dawac drobniaki niz powaznie zainwestowac w sport.dziwia mnie bluzgi na trenera,pilkarzy,zarzad....niektorzy szybko zapominaja gdzie Lechia byla jeszcze kilka lat temu,a gdzie jest dzis.a ci co pisza,ze Lechia to oni to juz mnie w ogole rozsmieszaja:)jesli Lechia to wy,to po co przychodzicie na stadion.usiadzcie sobie w godzinie meczu u siebie na podworku.wywiescie flagi i dopingujcie-tylko kogo? Lechia to my wszyscy!!!kibice,pikarze,zarzad....mysli sobie jeden z drugim ze jak zalozy szalik to juz jest Lechia....pachnie mi to :to ja CEZAR!!!:)nie podoba wam sie na Lechii to nie przychodzcie...idzcie sobie na zuzel,hokeja czy badmintona :)tak czy owak,dla Lechii nadchodzi czas podsumowan.kilku pilkarzom nalezy podziekowac za wspolprace..nie dlatego,ze odpuszczaja-tylko dlatego,ze ekstraklasa ich przerasta.Lechia gra prawie w jedenastu caly sezon.nasza najwieksza bolaczka jest brak Wartosciowych zmiennikow.takich,ktorzy wchodzac z lawki sa w stanie poderwac druzyne.to nieprawda ze mamy dwudziestu kilku rownorzednych pilkarzy.nie mamy.zeby osiagnac cos wiecej trzeba miec kase na transfery,rozbudowana siec skautow i kogos kto rozsadnie zaplanuje cele transferowe...niestety w Gdansku duzej kasy jeszcze pewnie dlugo nie bedzie....pozdrawiam
5 maja 2010, 10:38 / środa
Krótko:
sił na 90 minut falowych ataków nam zabrakło, bo w sobotę pełnym k***a składem udawadnialiśmu całemu światu, że nie ustawlilliśmy meczu z Piastem.
5 maja 2010, 11:43 / środa
Dokładnie kurwa mać tak jak pisze olo, że pierwszy mecz odpuścił to powoli człowiek zaczyna to trawić ale być takim bucem żeby w sobote nie dać odsapnąć czołowym grajkom to nie strawie nigdy!
Nie krytykowałem Kafara, wręcz odwrotnie byłem zwolennikiem trenera z naszego regionu, młodego, ale do huja wafla troche pokory by sie przydało!
Wszystkie marzenia poszły się jebać zupełnie bez walki!!!

Aejaejao!!!
5 maja 2010, 14:03 / środa
H. Reyman:Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki.
I tyle w temacie...
5 maja 2010, 14:56 / środa
Nasi kopacze (piłkarzy mamy kilku) od jakiegoś czasu już są niegodni podania ręki.
5 maja 2010, 15:12 / środa
Po raz kolejny wiekszosc tego forum pokazuje ile dla nich znaczy Lechia kiedy przegra wazny mecz. Który to juz raz pokazujecie...

Przykro mi że odpadlismy, ale gralismy z druzyna która rok czasu nie stracila wiecej niz 1 bramke u siebie, w losowaniu trafilismy najgorzej jak sie dało. Niestety.

Gdyby z przodu w Jadze nie było grosika to bysmy ich przeszli z palcem.. wiecie gdzie.
A ze on robil szum na naszych tyłach, to obroncy sie tak nie podlaczali do akcji.
Stało sie - odpadlismy. Mam nadzieje ze kurewska pogon zleje kurewska jagiellonie w finale, chociaz pogon jest mocno wykartkowana.

A Wy przestancie sie odwracac od Lechii ! A kazdy zawodnik, trener czy zarzad, czy tez kazdy kibic z osobna to Lechia. Nawet buzała którego nie znosze od poczatku jego pobytu tutaj, ale nie odwracam sie od Nich bo jest i tak ogromny progres w porownaniu z zeszłym sezonem.

Ale nie wszyscy to rozumieja...
5 maja 2010, 15:13 / środa
mam szczera nadzieje ze zarzad Lechii podejmie dzialania by rozwiazac kontrakty z takimi zawodnikami jak: Piątek, Buzała, Bajic, Kosznik, Rogalski. zas Pietrowski zostanie odsuniety do rezerw lub mlodej ekstraklasy. Jak widac potrzeba nam co najmniej 6 wzmocnien. reszta powinna zap.. na treningach a nie obijac sie. zawodnicy od kilku meczy nie potrafia w ogole zacentrowac w pelnym biegu (patrz rogalski i buzala), celnie podac za linie obrony (Nowak, Pietrowski) czy oddac strzal w swiatlo bramki (cala druzyna). najsmutniejsze jest to ze nie jet to brak umiejetnosci, gdyz te wszystkie elementy byly w poprzednich meczach.
5 maja 2010, 15:28 / środa
Pomocnik Lechii - Łukasz Surma stwierdził, że we wtorek ciężko było im się przebić przez dobrze grającą linię defensywną Jagiellonii Białystok.
- Nie ma tragedii. Po prostu nie weszliśmy do finału. Pokazaliśmy, że nawet w sytuacji beznadziejnej walczymy do końca. Jagiellonia udowodniła, że ma bardzo dobrą obronę i ciężko było nam się przebić przez ten mur. Białostoczanie zasłużenie awansowali do finału - powiedział dla jagiellonia.pl pomocnik Lechii.

dla kogo nie ma tragedii dla tego nie ma ...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.407