Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia To My !! Kibice po pólfinale PP ........

strona 1/1

4 maja 2010, 23:52 / wtorek
Kurwa Panowie otrząśnijcie się . OK każdy ma prawo oczekiwac że nasi będą zapierdalac każdy mecz na 100% ( bo płacicie bilety no i w ogóle jesteście super kibice) . Wyjazdowe 6:2 z srakowią 3-1 z Wisłą mimo porażek dobre mecze z ległą i amicą -w takim telegraficznym skrócie sezonu - rozpaliły głowy "Naszych Mega Fanów" . Też mnie wkurwia że nie pojadę do krzyżaków 22 maja ale co nie takie rzeczy widziały moje oczy jako kibica Lechii. Takiego sezonu ( nie mylic z rundą wiosenną ) od dawna nie było. Ktoś napisał że jaga do potentatów nie należy a zapierdalała na maxa i zdobyła tyle i tyle punktów i gdyby nie te -10pkt .....bla bla bla. Popatrzcie ile w ostatnim roku wydali na transfery i kto do jagi trafił - mój wpis dotyczy ogólnie całego sezonu i malkotentów ale z racji tematu meczu z jagą zamieszczam tu- jakie nazwiska. Może patrzę na to wszystko inaczej niż częśc z WAS Panowie. Bo pamiętam porażki w dawnej II lidze , ciągłe batalie o utrzymanie i ciągłe miejsca między 13 a 18 w w/w lidze. Ok =trzeba iśc z duchem czasu . hmmm a może tak nie jest. zostawmy na boku czy zagrania kuchara czy kafara są ok . Chodzi mi o widoczny progres. W porównaniu do poprzedniego sezonu jest widoczny. Jak widzę wpisy na forum ,typu "gdzie można obejrzec mecz ? " lub "kto ma linka do meczu? " itd. to widac morze ekpertów . nie każdy może pofatygowac sie na każdy mecz wyjazdowy ok, ale kurwa wasza mac widac jak nasi grają w tym sezonie , jak wypowiadają się o naszych w C+ czy Orange sport , bo szybka piłka mnie nie interesuje..... Panowie to że jeden z drugim zapłacił za mecz 30zł nie oznacza od razu że nasi w 2im sezonie mają grac wyłącznie o MAJSTRA. Kiedyś był lament że na wyjazdach nie grają teraz że u siebie . Kurwa uprawiał ktos kiedyś sport ?? jakikolwiek sport?? z naciskiem na słowo sport !!!! Taka jaga 2 lata na wyjeździe nie wygrywała i co ?? psy na nich wieszali ?? tylko u nas wysyp znawców futbolu . Panowie nie mam zamiaru obrażac nikogo tylko weźmy się wszyscy w garśc a Ci co po ostatnim meczu w lidze (Piast) krzyczeli "oszuści !! ", "OSTATNI RAZ BYŁEM", "bojkot ostatniego meczu" . chciałbym zaapelowac do wszystkich aby zrobic mega doping-na ostatnim meczu- i cała prosta niech podejdzie pod łuk pod zegarem i niech przypomną się lata gdy chodziło nas po 3-4 tys którym zależy, a nie takim co mecz musi kończyc się 3:0 albo sie obrażę ....

Zaraz się zacznie na forum że "mam prawo wymagac - bo jestem sponsorem i płacę za bilety" oraz że "pikniki muszą wypełnic w przyszłości BAi wszyscy są potrzebni" i że "nie uważaj się za lepszego bo na 6-lige jeździłeś" , " mam dośc że ktoś mnie w wała robi" ..... tu nie o to chodzi . Sedno sprawy to czy jeden z drugim chce byc kibicem Lechii w przyszłości czy lepiej pozostac przy premiership i LM ??????
Trenera możemy rozliczyc w kolejnym sezonie , nie wszystko od razu , "łyżeczką pomalutku a lepiej smakuje "

pozro dla normalnych .
5 maja 2010, 00:00 / środa
"OSTATNI RAZ BYŁEM", "bojkot ostatniego meczu"

jak dla mnie to git, ze wpadli na taki pomysl, niech tylko sie zastosuja do tego co krzyczeli i wypierdalaja!
5 maja 2010, 00:06 / środa
spalonyŻywcem a jak napluje Ci w twarz to powiesz, że deszcz pada. Złość wypowiadających się na forum nie wynika z faktu, że przegrali ten dwumecz. Jeżeli odpadlibyśmy po walce myśle, że lamentu nie byłoby a na pewno nie bylby taki. Fakt jest taki, że dzieki Kafarowi!!!!!! .... przegraliśmy ten puchar!!! I każdy kto ma pojęcie o piłce wiedział już przed pierwszym gwizdkiem , patrzac na sklad ,że mecz ten został odpuszczony. Pisze , że jest to wina Kafara bo mimo wszystko on odpowiada za wyniki drużyny i nie powinien sie poddawać jakimkolwiek ewentualnym naciskom z góry! Każdy docenia progres drużyny.... Czy jest to progres okaże sie po 3 czekających nas meczach... A że zostały nam takie "spacerki" jak wyjazd do Kielc i Bełchatowa oraz przyjazd do naszej niezdobytej twierdzy Jagiellonii to wcale ten progres nie jest taki pewny.... Podobnie niech kazdy zerknie w przeszłośc a dokladnie do rundy jesiennej i popatrzy na nasze zdobycze punktowe mecz po meczu, np szczęśliwe zwyciestwo z Zagłębiem.... Dlatego jeżeli chcesz mówić o progresie Lechii wstrzymaj sie jeszcze na te trzy kolejki...
5 maja 2010, 00:07 / środa
Eh, widzę że wciąż niektórzy nie rozumieją o co tak naprawdę chodzi. Nie mam pretensji do porażek, jeśli po ambitnej walce przeciwnik okaże się lepszy - wówczas nagrodzę chętnie brawami postawę naszych piłkarzy. Tu jednak chodzi o coś zupełnie innego - okradzenie z marzeń i naplucie kibicom w twarz w pierwszym meczu półfinałowym, który rozstrzygnął rywalizację. Drużyny walczące o coś (w przeciwieństwie do nas!!!): Ruch o podium w lidze, Jagiellonia o utrzymanie, a Pogoń o awans zagrały oba spotkania półfinałowe w możliwie optymalnych składach.
5 maja 2010, 00:07 / środa
A ja TYLKO PYTAM ? po jakiego chuja wygraliśmy z Wisłą ??? trzeba było tam odpuścić, nikt by nie miał pretensji.
I ja kolego też pamiętam lata 80 i 90 i jestem dumny z tego co jest, tylko niech ktoś z klubu otwarcie się przyzna po jakiego chuja wygrana z Wisłą ? tu jest pies pogrzebany.
Ja też nie marzyłem w tym sezonie o mistrzostwie i pucharach ale czy to nie jest czysta promocja dla klubu zdobyć PP skoro jesteś w półfinale ?
5 maja 2010, 00:12 / środa
W przyszłym sezonie proponuję walkę o spadek do I ligi lub w ogonie e-klasy - tylko w takim przypadku na T29 wróci NORMALNOŚĆ... (szeroko rozumiana...)

Pierwszy krok zrobiony - 4000 najwierniejszych na trybunach.
5 maja 2010, 00:14 / środa
JUz Ci LGPG pisalem na gg po co wygraliśmy z Wisełką.... 6 tysiecy na półfinale razy średnio 20 złotych za bilet daje 120000 PLN minus koszty (premia za awans, Taurus, oswietlenie, podatki, baba w kasieda myśle z 70 tysi zysku. Wygranie PP to koszt 500000 premii obiecanej przez Kuchara. Wiec proste, że ów jegomość ma w dupie ten puchar!!! Zarobił co się dało i odpuścił....
5 maja 2010, 00:18 / środa
podpisuję się pod moim wpisem i każdego z Was z osobna każdy ma trochę racji ........ każdemu zależy na dobru Lechii .... jak pisałem wcześniej weźmy na bok to co zrobił kuchar czy Kafar w 1szym meczu. cały banał co zrobimy teraz my - KIBICE. Koledzy oszukano mnie tak samo jak Was . Tym wpisem chciałem podjąc dyskusję , w którą stronę pójdziemy teraz ..... ot
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.400