Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Kafar , mam Ciebie w dupie!

strona 1/3

5 maja 2010, 00:16 / środa
Trenerze :)
Ja osobiscie mam Ciebie w dupie....
I nawet jak wygrasz 15 meczy pod rzad to zdania nie zmienie!
Jestes cienki Bolek a nie Kaszub z krwi i kosci;)
To ze utrzymales Nas rok temu zapamietam....
Ale tego co spierdoliles nie dzisiaj , ale miesiac temu w Gdansku nie zapomne Ci nigdy!!
Mogles zostac Naszym Bohaterem , jak niegdys Jurek Jastrzebowski;)
Teraz bedziesz tylko i wylacznie jednym z wielu , ktorzy przyszli i odejda....
I nic wiecej
5 maja 2010, 00:20 / środa
Czarny i za to Cie lubie :) za tą bezpośredniość i szczerość :) Pozdro z Pruszcza ;)
5 maja 2010, 00:21 / środa
Nie można w meczu półfinałowym PP po wyeliminowaniu mistrza Polski czyli Wisły wystawiać rezerwowego składu podchodząc lekceważąco do rywala lub stosując się do odgórnych zaleceń... Trzeba walczyć o zwycięstwo a szansa była jak nigdy, ograć jagę i być w finale z pierwszoligową drużyną...

PIERWSZY MECZ TO KPINA Z KIBICÓW!!
5 maja 2010, 00:22 / środa
jak widać było miesiąc temu - MOŻNA
5 maja 2010, 00:25 / środa
Ja proponuje założyc wątek na temat faulu na Kaczmarku w dzisiejszym meczu!
Jak grać na całość to jeszcze niech bedzie z 5 watków na Kafarskiego!
Ogarnijcie sie przegrali, może i nawet mecz życia ale wasze płakanie nic nie da, lepiej pojechać do Kielc i pokazać że Lechia to MY KIBICE a nie pilkarzyki którzy maja wyjebane, dla nich liczy sie tylko KASA!!!
PS. Ale mam zjebany humor.
5 maja 2010, 00:50 / środa
W sumie też potępiam Kafara, ale skąd wiecie, czy gdyby w 1 meczu z Jagą zagrał pierwszy skład, to wynik byłby inny? Z Lechem nie grał Dawidowski, Wiśniewski, Bąk, a jednak ładnie grali chłopaki. Może pierwszy skład grałby taką samą padakę jak rezerwy...
5 maja 2010, 00:53 / środa
nie strugaj wariata,
nie chodzi o wynik,
ale o to że . . . mądrej głowie dośc po słowie, głupiemu to i referatu mało
5 maja 2010, 08:21 / środa
A ja bym chciał zoabczyc w tym meczu wczoraj rezerwy ! To co wczoraj zagrali był załosne! Farciarska bramka a poza tym nie istnielismy! Jaki finał??? Jagiellonia jest od nas sto razy lepszym zespołem i dobrze ze to ona zagra w LE!
No mnie osobiscie szlak zalał jak widze jak zostsało 30 min a chłopaki sobie graja sparing!
No nic przygoda była fajna a straconej szansy szkoda.

Jesli ktos chce zwalniac KAfara to co by zrobili z trenerem Ruchu??? A juz wiem!!! Pewnie Ruch im odpuscił bo i tak ma miejsce w pucharach.

Wiem ze apetyt rosnie w miare jedzenia ale jak na drugi sezon w Ekstraklasie mamy spokojne 6 miejsce, mamy połfinał PP i gramy (jak nam sie chce) ładny choc nieskuteczny futbol! A i co jeszcze istotne nie mamy derbów za rok :) Czy ktos z Was marzył o tym 5 lat temu ???
A i Jurka JAstrzebowskiego to tez bym zbytnio nie przeceniał.

Sezon uznac trzeba na duzy plus i latem zatroszzyc sie o fajny składzik by powalczyc o puchary by za rok zagrac od sierpnia zagrac na Letnicy!

A my swoje !!!!!!
5 maja 2010, 08:45 / środa
czytam wywiad z Kucharem i tam wypowiada sie Pan Andrzej w kontekscie PP że jego ewentualne zdobycie byloby swego rodzaju problemem, wyprzedzeniem faktów (planu dojscia do pucharów w przyszłych latach)..... stad myśle że pierwszy mecz odpuszczono celowo .... meczu z piastem w ogole nie ma co komentowac ....

tak jest w piłce że jak się pojawia szansa trzeba zrobić absolutnie wszystko żeby odnieść sukces .... potem są nakłady finansowe ...jest drużyna ...nowy stadion...i się okazuje że nic nie można ugrać bo zawsze coś nie wyjdzie bo sędzia bo to bo tamto ....
podsumowując takie odpuszczenie PP to skandal....
a kafar myślał że będzie szarlatanem...murinho ...wystawi słabszy skład i i tak da rade .... a tak jak się na tabelke patrzy to jeszcze to 8 miejsce nie jest wcale pewne ....

maaasakra
5 maja 2010, 09:22 / środa
Mam nieszczęście posiadać C+ i oglądam mecze w piłkę i ganiane za piłką . Kto powie gdzie jest tu nasza liga . Padaka . Mamy 6 miejsce wśród podobnych .
Po prostu są gorsi od nas . Nie wygrać żadnego meczu u siebie ??? trzeba to potrafić . Ten sezon do dobry trening pamięci , pamiętamy dobre zagrania , nie wykorzystane okazje itp.
5 maja 2010, 09:41 / środa
Watek powinien byc raczej skierowany do naszego wlasciciela bo to byla jego decyzja o odpuszczeniu pucharu. Mozecie sobie jechac na Kafarskiego ze powinien sie postawic i wystawic najsilniejszy sklad w pierwszym meczu ale gowno wiecie, idzcie sami do swoich szefow i zacznijcie im pyskowac jak jestescie tacy madrzy.
5 maja 2010, 09:44 / środa
Czarny68, postarzałeś sie o dwa lata?
5 maja 2010, 09:52 / środa
Zajmując 6. miejsce po rundzie jesiennej była realna szansa powalczyć nie tylko o 6. miejsce, ale może nawet o 5. Do tego finał PP, czy też sam PP jak najbardziej były realne, a po odpadnięciu Wisły i Legii zdobycz była praktycznie na wyciągnięcie ręki. Niestety minimalizm trenera i władz Klubu spowodowały, że ten sezon jest dla nas przegrany. Powiedzenie po pierwszej rundzie, że celem jest nadal miejsce w pierwszej ósemce było fatalnym posunięciem. Jak można powiedzieć, że naszym celem jest zajęcie niższego miejsca niż mamy obecnie i nie wykorzystanie szansy na poprawę tej pozycji? Przecież im wyższe miejsce tym większa kasa dla Klubu z C+. Czyżby w Lechii przelewało się od kasy? Nie lepiej było postawić przed zawodnikami i trenerem zadanie, że miejsce w ósemce jest dalej premiowane, ale jeżeli obronią 6. miejsce lub poprawią pozycję to będzie dodatkowa nagroda? Mielibyśmy walkę na boisku na wiosnę o każdy punkt, a nie takie minimalistyczne podejście, że dalej jesteśmy w ósmece i przy małym zaanagażowaniu, ciułając bez podjęcia ryzyka punktu, remisując jedynie obronimy miejsce w ósemce i wypełnimy zadanie, a więc zawodnicy i trener dostaną kasę, a dodatkowo trener będzie miał prawo oczekiwać przedłużenia kontraktu (za taką grę jak na wiosnę, za osiągniętą ilość punktów, za brak stylu, za minimalizmy, za drwienie z kibiców?). Do tego dochodzi cel jakim dla zawodników powinna być walka o Puchar. Czy 500 tyś. dla Klubu za wygranie to mało? Czy prestiż, możliwość zaistnienia w medaich (w jakże inny sposób niż ostatnio w kontekście meczu z Piastem), możliwość gry w Lidze Europejskiej, pozyskanie dzięki temu nowych sponsorów, reklamodawców, nowych rzesz kibiców w kontekście gry w przyszłości na Baltic Arenie to też mało warty aspekt? Mówienie, że Lechia nie jest gotowa na grę w Pucharach, że nie mamy stadonu jest bzdurą. Czy Jagiellonia albo Pogoń mają stadiony? Czy Wisła miała problemy z grą w Sosnowcu? Czy Ruch w ubiegłym sezonie broniąc się przed spadkiem miał obiekcje, aby zagrać w finale? Czy Portsmouth odpuściło w Anglii Puchar? Odnośnie stadionu to we wstępnej fazie spokojnie moglibyśmy zagrać w Gdańsku, a taka możliwość byłaby idealnym zaczątkiem dla budowy Wielkiej Lechii i podstawą pod pełny stadion na jesień przy T29 oraz pod potencjalne 25 tyś. na BA. Podsumowując dzięki Kafarowi i jego pracodawcom Klub stracił swoją grą na wiosnę kilka milionów dodatkowych złotych i sznasę na kilka dodatkowych milionów w kolejnym sezonie. Obawiam się, że jeżeli zostaniemy z Kafarem i takim podejściem władz Klubu to czeka nas pełen emocji przyszły sezon, gdyż będziemy walczyć o utrzymanie w ekstraklasie, a na trybunach zasiadać będzie po 4-5 tyś. widzów.
5 maja 2010, 10:02 / środa
RIKI TIKI NARKOTYKI!!!

KAFARSKI a ja cie nawet w dupie nie mam.. bo to bylby zaszczyt dla ciebie penero
5 maja 2010, 10:54 / środa
ochłońcie zdeka. jakby Lechia wczoraj na 2:1 w koncowce strzelila i pozniej po dogrywce/karnych weszla do finalu to pialibyscie z zachwytu jacy to nie jestesmy zajebisci. malo brakowalo, szkoda, ale trzeba zyc dalej.
pierwszy mecz z jaga nie wyszedl, coz, widocznie nie stac nas na final jeszcze w tym roku. przed sezonem polfinal kazdy wzialby w ciemno, to samo z 6 (poki co) miejscem w lidze. progres jest z kazdym rokiem i to widac, wiec bez goraczki, panowie.
bedzie dobrze!
AVE LECHIA
5 maja 2010, 11:28 / środa
prizon.brake i tobie podobni , jakby Lesia wygrała wczoraj 2:1 i jakby wygrała 50% meczy u siebie i jakby wygrała na wyjździe te co zremisowała i jakby ..........
to na pewno bylibyśmy w siódmym niebie i nawet kiepskie piwo było by smaczniejsze . Wyobraż sobie wodza np. Spartan wysyłającego do boju rezerwy .
Co by na to powiedzieli bukmacherzy ? .
Dobry trener i piłkarze nie odpuszczają żadnych meczy by nie rozmiękczać umysłu . itd
5 maja 2010, 11:49 / środa
nie ma co gdybać, co by było gdyby, bo gdyby sędzia nie uznał bramki z Lubinem w Gdańsku, gdyby odgwizał jakiegoś spalonego np. z Polonią W-wa to bylibyśmy jeszcze niżej, no chyba że gdyby Peszko nie strzelił nam bramki, a sędzia nie gwizdnął przeciwn nam karnego w Poznaniu, gdybyśmy dowieźli do końca meczu remis w Krakowie i tak dalej i tak dalej... Gdybanie pozostawmy na boku, a mówmy o faktach. Ja na wiosnę nie widzę progresu, tylko regres. O ile jeszcze z występów na wiosnę można było wyciągać pozytwyne wnioski i snuć wizje o postępującej budowie Wielkiej Lechii, to na wiosnę wszystko runęło jak domek z kart. Jeżeli nic się nie zmieni to jesień widzę w czarnych barwach. Spójrzmy np. co dzieje się we Wrocławiu...
5 maja 2010, 11:52 / środa
oczywiście pisząc o pozytwynych wnioskach miałem na myśli jesień, bo takiej wiosny jak teraz to już dawno nie pamiętam. Takie wiosny śmiem się pokusić o stwierdzenie, że kończyły się w dawnych czasach spadkiem Lechii.
5 maja 2010, 13:33 / środa
To dobrze , że wszyscy mieli takie ambitne plany. Cieszmy się jednak , że jesteśmy w lidze na kulturalnym miejscu , bo jak mawia Dariusz Szpakowski : To jest własnie kwintesencja futbolu i całe jego piękno. Raz na wozie , raz pod wozem. Płaczki sraczki! ( spodobało mi się to ) Postawcie się w sytuacji śledzi :)) Wiem , wiem ! Zaraz się zacznie : A co nas obchodzą bezdomni? Spójrzmy na własne podwórko ! Myślę , że gdyby ktoś nam w ciemno obiecywał środek tabeli i spokojne utrzymanie to nikt by nie marudził. Horror już był 6 kwietnia , plony zebraliśmy wczoraj i to już historia. Wystarczyło u siebie 1 : 0 i wczorajszy wynik byłby miodem na nasze serca. Tak sie jednak nie stało i cieszmy sie z tego co ugrali!! Pozdrawiam z pewną dozą optymizmu.
AVE LECHIA
5 maja 2010, 15:33 / środa
Niektorym to sie w glowach poprzewracalo i widzieli Lechie ktoregos maja na wielkim stadioniew Europie jak bija w finale ligi Europejskiej. Ja pamietam jeszcze pare lat temu Delte Miloradz i inne klubiki. Polowa z ludzi to nie wie co to bylo. Krowy, kozy polamane lawki o ile byly i boisko ogordzone bialo czerwona tasma ...

Strach pomyslec ze rok temu o tej porze Kafarowi wszyscy saali gale, jaki to super trener, wreszcie ten wlasciwy bo utrzymal Lechie. Chcecie Darka Kubickiego, zaloze sie ze by przegral 2 mecze i ludzie sukcesu kazali mu spierdalac.

Ja Kafara nie mam w dupie, tylko trzeba zapierdalac na trenignach i walczyc o zalozone cele. A celem bylo 8 miejsce i jest ten cel realizowany.
5 maja 2010, 15:44 / środa
ULG zabawny jesteś :-) Ja widziałem Lechię w finale PP walczącą o pierwsze poważne trofeum od 27 lat. Gdyby wygrali nagrodą byłoby reprezentowanie Polski na arenie międzynarodowej w Lidze Europejskiej. Z jakim skutkiem? Z takim jak pozostałych polskich klubów, ale nikt nie miałby pretensji, tylko by się cieszył że o Lechii jest głośno, że prestiż i ranga Klubu rośnie. Mówisz, że Lechia grała niedawno na boiskach - pastwiskach. Prawda, ale czy to znaczy że nie możemy wymagać poważnego podejścia do kibiców, którzy ratowali ten Klub z otchłani? Czy nie możemy oczekiwać walki o PP i walki w ekstraklasie? Gdzie była Pogoń ostatnio? Dziś są w finale PP. Z takim podejściem jakie prezentujesz Lechia w 1983 r. nigdy nie zdobyłaby PP, bo po co? Komu była potrzebna kompromitacja w Turynie z jedną z najlepszych drużyn świata?
5 maja 2010, 15:45 / środa
"Niektorym to sie w glowach poprzewracalo i widzieli Lechie ktoregos maja na wielkim stadioniew Europie jak bija w finale ligi Europejskiej."

Smiem twierdzic, ze wiekszosc miala wyjebane w europejskie puchary, raczej zalezalo na powtorzeniu sukcesu klubu...
Pomijajac czy slusznie czy nie ale to co teraz zostanie wylane na Kafara to bedzie nasz kaszubski Mourinho mial ciezej niz po pierwszym meczu z Jagiellonia.
5 maja 2010, 15:53 / środa
Moze i smieszny jestem, tez bym chcial zeby Lechia wygrala Puchar Polski.

Kafar podjal taka a nie inna decyzje i mial prawo. Czemu nikt nie ma pretensji do piatka ze spierdolil karnego ? Tylko do Kafara ?
5 maja 2010, 15:56 / środa
Pierdo... ę 8 miejsce i takie gówniane cele. Jak kogoś zadawala 8. miejsce, to niech się zapisze razem z innymi słabeuszami do takiej ligi, gdzie gra się o 8 miejsce. Jak se ją wygra, to będzie miał upragione, zaszczytne 8. miejsce. A jak ktoś gra w ekstraklasie, to niech gra po to, by tę ekstraklasę wygrać i by zdobyć mistrzostwo. Jedynymi celami Lechii w przyszłym sezonie jest mistrzostwo Polski i zdobycie Pucharu Polski. I tylko takiego trenera i tylko takich działaczy potrzebujemy, którzy jasno zadeklarują osiągnięcie takich celów. A nie takich, co będą się wykręcać sianem, że nie czas, że trzeba być realistą, że sukcesy buduje się latami, że jeszcze niedawno Lechia grała w A klasie i tym podobne pierdoły i dyrdymały, którymi się nas od lat karmi. Albo i takie pierdol... jak te tegoroczne o utrzymaniu się, o 8 miejscu. Zawracanie gitary, marnowanie czasu, przejadanie środków. Takie sukcesy to o kant dupy rozbić. Życie płynie po polskiej krainie, czas nieubłaganie ucieka, a my... my czekamy już 60 lat, słuchamy co roku pierd....a, a w Trójmieście mistrza mistrza ciągle brak. W przyszłym roku oczekujemy samych zwycięstw w lidze i zdobycia wszystkiego co się da na krajowych boiskach. Tylko Ligę Mistrzów, pal ją licho, możemy odpuścić i skoncentrować się na polskiej ekstraklasa i pucharze Polski.
5 maja 2010, 16:56 / środa
w zadnym wypadku nie odpuszczamy Ligi Mistrzow !! slowo odpuscic nie powinno istniec na T29! a z reszta sie zgadzam
5 maja 2010, 17:46 / środa
ULG-popieram w 100 procentach to co napisales.tacy sa "wspolczesni" kibice.Lechia wygra derby z arka to jada wieczorem na stadion "poplywac" w chwale Zwyciestwa.jak druzyna przegra to wyzywaja zawodnikow,trenera i zawodnikow.na normalnym forum kibicow jakiejs druzyny taki temat wylecialby w pizdu,ale to jest jakies forum gdzie pluje sie jadem i rzuca pomowienia .w latach osiemdziesiatych nie do pomylenia bylo zeby wyzywac pilkarzy Wlasnego klubu-ale coz...spoleczenstwo nam chamieje,to chamieja i "kibice".
5 maja 2010, 18:02 / środa
"Czemu nikt nie ma pretensji do piatka ze spierdolil karnego ? Tylko do Kafara ?"

zalozmy - Lechia gra w finale pucharu i Kafarski wystawia sklad zlozony z graczy MESA - jeden z nich nie strzela karnego i przegrywamy 0-1...

do kogo masz pretensje? do mlodego, ze przestrzelil czy do Kafara, ze w tak waznym meczu najlepszych graczy posadzil na lawce?

pewnie do mlodego, bo trener moze wystawic kogo mu sie podoba, co nie?
5 maja 2010, 19:05 / środa
Ty Piatka nie porownoj do zawodnika z MESY. Piatek kapitan zespolu, w sierpniu kazdy mu gale robil jak arce strzelal bramki.

Po drugie ja w 1 meczu z Jagiellonia nie widzialem pilkarzy z MESY, a wczoraj ten kurdupel na ktorego kazdy najezdzal po meczu z ruchem i najezdza od dluzszego czasu calkiem niezly mecz zagral a brame wlozyl az milo.

To, ze zagrali inni zawodnicy nie znaczy, ze odpuscili, a po drugie nie dowiesz sie NIGDY, jakie bylo zalozenie z gory na ten mecz. Bo nawet jak znasz Kafara to ci nie powie prawdy czy, ktos puchar mu kazal odpuscic. A to ze grali inni zawodnicy nie znaczy ze odpuscili po prostu nie starczylo im umiejetnosci, a nie checi wygrania.
5 maja 2010, 19:13 / środa
Castorp! (Nie wierzę, że z Tobą dyskutuję, normalnie przerażają mnie ewentualne laczki) Odwiecznym problemem sportu w tym kraju, jest permanentny minimalizm. Tu wszystkim się wmawia, że "sukcesem będzie, jak nie spadniemy", w reprezentacji jadącej na mistrzostwa świata "sukcesem będzie wyjście z grupy" itd. Dla zarządu naszego klubu założony GOAL to 8 miejsce??? Śmieszne!
5 maja 2010, 19:24 / środa
"Piatek kapitan zespolu, w sierpniu kazdy mu gale robil jak arce strzelal bramki."

a na bramce mogl Tomaszewskiego wystawic - w 74 roku zagral mecz zycia na Wembley :)

" To, ze zagrali inni zawodnicy nie znaczy, ze odpuscili, a po drugie nie dowiesz sie NIGDY, jakie bylo zalozenie z gory na ten mecz. Bo nawet jak znasz Kafara to ci nie powie prawdy czy, ktos puchar mu kazal odpuscic."

czlowiek marionetka :) zgadzajac sie na ingerencje z gory rowniez robi z ludzi debili.

"A to ze grali inni zawodnicy nie znaczy ze odpuscili po prostu nie starczylo im umiejetnosci, a nie checi wygrania"

i tutaj masz ten BLAD Kafara, za ktory jest obecnie jebany :)
5 maja 2010, 20:14 / środa
wszędzie ten płacz

castorp, spokojnie, jeszcze pare sezonów temu gralismy w 5 lidze, jeszcze sezon temu walczyliśmy o utrzymanie w ekstraklasie. Jest lepiej i niech będzie coraz lepiej.
Też bym chciał Puchar Polski i Mistrza Polski ale trzeba patrzec realnie. Spojrz na nasz skład, musimy sie wzmocnić. Ciesze się, że jest progresja w porównaniu z zeszłym rokiem. Są 3 mecze wypełnijmy plan 8 miejsce, jeśli zostaniemy na 6 będzie super. Cele na przyszły sezon miejsce w powiedzmy pierwszej 5 no moze przesadzam ale 6 i finał PP, jeśli bedzie lepiej to super
5 maja 2010, 20:24 / środa
Nie ktorym poprostu poprzewracalo sie w dupach. Nie dawno to szlagierem kolejki byl mecz Lechia-Ruch lub Lechia-Polonia Warszawa czy nie wiem Lechia-Stal Stalowa Wola a teraz co? w tamtym sezonie ludzie zobaczyli Lecha, Wisle i Legie i teraz juz widzimy efekty. W lidze jest lepiej a na trybunach... gorzej ! Czy naprawde 6 miejsce w 2 sezon w Ekstraklasie po latach to jest zle? To nie 2 liga, ze z Buzala, Rogalskim i Cetnarowiczem bedziemy na 1 miejscu. LUDZIE OBUDZCIE SIE !!!
To jest zwyczajna PARANOJA !
5 maja 2010, 20:36 / środa
czarny 66 a ja mam ciebie w dupie bo chłopie jak idziesz na mecz to zapewne zjesc kiełbaske i ogladac dobry mecz...liga polska jest słaba jestes kibicem sukcesu nic pozatym w drugim sezonie mamy 6 miejsce jak narazie. dotarlismy do półfinału RPP jest wiec progres a tacy ludzie jak Ty chcielby Puchar Polski..i jeszcze miejsce na podium w lidze...Chorzy kurwa jestescie ...wezcie sie za doping a nie patrzycie kurwa na boisko jak kobiety ...aaa tak wogle to zauwazyłem ze niektóre kobiety zaczeły dopingowac bo takie czarnuchy jak ty napewno narzekaja bo to zle bo tamto...dojebał bym ci w ryj chetnie.To na tyle.
5 maja 2010, 20:37 / środa
Lechista UK - zgadzam sie z Tobą w 100%. Nawet jak jest lepiej niż było to zawsze można powiedzieć ze jest ŹLE. Wiem ze nie jest to udana runda w wykonaniu Lechii, ale obwieszczac koniec świata?! Spójrzcie na śledzi, ci to mają szambo,albo nawet trzyszamba.

TYLKO LECHIA!
5 maja 2010, 20:52 / środa
5 maja 2010, 20:55 / środa
Założyć Wam wątek na tym forum czy sami sobie poradzicie?
5 maja 2010, 21:21 / środa
Nie najlepiej sie smucic ze mozna od Lechii wymagac coraz wiecej. Niektorzy zapominaja ze gralismy z Jagiellonia JAGIELLONIA. Druzyna kompletnie przecietna. Niczym sie nie wyroznia, moze tym ze nie potrafila wygrywac na wyjezdzie. Uwielbiam jak niektorzy w zyciu ustawiaja sie obok takich na ktorych tle wygladaja dobrze ale nie rzucaja sie w oczy BO PRZECIEZ NIEDAWNO GRALISMY W 2 LIDZE ! Skoro Buzala czy Rogal sa za ciency to co oni robia w naszym klubie? Co robia w meczowej 11? Jezeli graja to mam prawo wymagac zwyciestwa w kazdym spotkaniu. Tymbardziej w polfinale PP na wlasnym boisku nie z potega a z przecietna Jagiellonia.
5 maja 2010, 21:31 / środa
Lechista UK nie podniecaj sie 6 miejscem bo zostaly jeszcze 3 kolejki...

Jordanik zanim zaczniesz oczerniac kogokolwiek dowiedz sie kim jest! Zasanow sie czy ów Czarny niema wiecej wyjazdów i zasług dla Lechii niż Ty!!!

A teraz do Was dwóch - oboje jesteście minimalistami co jest żałosne. To , że ktoś oddaje puchar polski bez walki, zabijajac marzenia kibiców, szanse na przezycie czegos wspanialego i dla wielu najważniejszego w życiu nie jest dla Was problemem. Bo czego tu sie czepiac jak niedawno gralismy w A- klasie? Jak już wcześniej pisałem nie chodzi mi o to , że przegral ten półfinał, a chodzi o to w jakich okolicznościach go przegrali. I za to przyłaczam sie do Czarnego.... Kafar, mam Ciebie w dupie!!!!!!

Pozdro dla Czarnego i całego Przymorza!! NIE dla minimalistów i ciemnogrodu!!!
5 maja 2010, 21:32 / środa
hime - jagiellonia to nie taka slaba druzyna, gdyby nie - 10 punktow byliby nad nami w tabeli, sklad tez maja dobry
5 maja 2010, 21:36 / środa
wszyscy Ci, co pisza o 5 czy 2 lidze chyba caly czas nie wiedza o co ta cala awantura :)

ale mi sie nie chce juz tlumaczyc :)
5 maja 2010, 22:47 / środa
Ja pisalem, o lidze ! Popatrzcie na wyniki w lidze z tamtego sezonu i frekwecje na stadionie i wyniki w LIDZE i frekwencje z tego sezonu. Wiem, ze to nie jest odpowiedni temat ale... ;]
Moze powinnismy byc na miejscu 15, moze wtedy by przyszedl komplet.

Mnie tez boli to, ze zabrali nam Puchar. Zabrali nam juz go w Gdansku ale ile mozna plakac? Nic juz nie cofniemy, nic nie zrobimy. I tak Kuchar i Kafar tego nie czytaja wiec do kogo ten watek? Powiem tak... Do kogo te watki ? 10 watkow o kafarze, o kubickim zeby wrocil. A podejrzewam, ze jak by w Lechii znowu pracowal Kubicki to po rundzie by byly tematy ''Kubicki-Won''.
5 maja 2010, 23:10 / środa
czytaja czytaja, jak trenerem byl kaczmarek to czytal, wiem bo sam mi mowil jak go na zaspie spotkalem :)
5 maja 2010, 23:15 / środa
Kurwa czy do Was nie dociera o co kaman ?
Przecież tu nikt nie płacze o to, gdzie jest Lechia teraz a gdzie była jeszcze 5-6 lat temu i czy jest postęp czy nie !
Tu kurwa chodzi o to jak został przegrany - czytaj odpuszczony półfinał Pucharu Polski ! Jakoś nie dociera do mnie, że Klub któremu wszyscy oddajemy część swojego życia dał nam liścia w twarz i sam zrezygnował z kolejnego sukcesu który mógł odnieść już teraz, a nie jak jest zaplanowane przez naszych włodarzy za lat 2-3 ! Jak można odebrać kibicom coś o czym jeszcze nie tak dawno mogli tyllko pomarzyć, a co było na wyciągnięcie ręki !
I nie jest racjonalnym tłumaczenie tego, że piłkarze którzy grają mniej lub wogóle mogą powalczyć o finał, lub też to że przecież nie mamy stadionu na europejskie puchary. Wdupie mam takie podejście ! O co Lechia tek naprawde walczy na wiosne tego sezonu - o 8 miejsce będąc na 6, jest to naprawde powód do dumy w składzie napewno nie gorszym od jesiennego ! A co będzie jak w przyszłym sezonie staniemy przed możliwością zdobycia Mistrzostwa ? Też wystawimy rezerwy lub ME bo za wcześnie i będziecie przypominać gdzie byliśmy jeszcze kilka lat temu ?
Zawsze trzeba brać co daje nam los, bo potem długo nie będzie można z tego skorzystać a nie być mięką fają i oddać coś walkowerem wmawiając ogółowi że zrobiło się wszystko a generalnie stwarzając tylko tego pozory.
Napisze odrazu że jestem "piknikiem" który zjeździł za Lechią całą Polskę od 1986 roku i po wioskach w ostatnich 8 latach też. A wymagam chuj wie czego od klubu któremu oddaje część swojego życia.
5 maja 2010, 23:23 / środa
KUchar przepierdolił mecz nie Lechia. Kuchar powiedział nie mamy awansowac a pachołki w klubie mu sie podporzadkowali .
5 maja 2010, 23:25 / środa
castorp wpadł na forum, jak pamiętne "Wejście Smoka"!

Wrócę 30 lat wstecz. Biegłem z rana na autobus i przebiegając rów przemknęło mi przez oczy 20 Złotych. Cofnąłem się, podniosłem je i dalej biegnę na autobus. Przez myśl mi przebiegło, że skoro leżało 20, może leży jeszcze coś. Cofnąłem się, poszukałem i znalazłem jeszcze 20. Kumple ryli ze śmiechu, bo nie zdążyłem na autobus.

Dziś dostrzegam, że to kawał mądrego faceta.

Lechia nie cofnęła się, po swoje 20 złotych i nie zdobędzie PP. Autobus odjechał, czy będzie następny? Tego nikt nie wie. Może się zepsuje. Może rozpierdolą w międzyczasie ten przystanek, zwany PZPN? Może będzie .....
Zaliczyliśmy, jeden z najlepszych sezonów w 1 lidze.
Wyjazdowicze dostali chyba najlepszego bonusa w historii Lechii.
Ale, nie podnieśliśmy ekstra premii, w postaci PP i za to trzeba będzie, po wsze czasy, jebać wszystkich odpowiedzialnych za to zaniedbanie. Nawet debila który powiedział „Nie ma tragedii. Po prostu nie weszliśmy do finału.” Jeśli to naprawdę są jego słowa.

Kafar , mam Ciebie w dupie! Ale powiem Ci to osobiście!
5 maja 2010, 23:45 / środa
powiedz to kucharowi osobiscie jak go złapiesz a od Kafara sie odpierdol.Płaczecie jak stare baby czy to cos kurwa zmieni ze tu placzesz.Do Kielc jedziesz ? pewnie nie bo po chuj jechac jak nie awansowali do finału i juz o nic nie graja w lidze..
6 maja 2010, 00:05 / czwartek
Od Kafara się nie odpierdolę! Zniszczył moje marzenia i marzeń wielu innych. Na ten dzień czekało całe pokolenie Lechistów. I co?? on je zniszczył! Kafar nigdy nie odzyska mojego szacunku...nigdy. Sparingi to on może sobie z Kaszubią rozgrywać a nie z Lechią. Taką padlinę zagrać! To wstyd i hańba!

Kafar powinien brać przykład z oldboyów ci mają ambicję mimo że grają dla rozrywki. Ale oni mają Lechię w sercu! Kafar Lechii nie ma w sercu bo jeżeli nie widzi on problemu i mówi że liga jest ważniejsza po dostanie PLN do ja mam go w dupie i tyle w tym temacie.
6 maja 2010, 00:14 / czwartek
spokojnie nie panikujcie, swiat sie nie konczy na tym, nie w tym to w przyszlym roku jest puchar.

a od jagielloni poprostu bylismy slabsi i tyle
6 maja 2010, 00:32 / czwartek
DziuchniLG jakie cale pokolenia!? czy ty przed sezonem zakladales ze Lechia dojdzie do polfinalu PP? jesli tak to poprosze numery totolotka. Ja tez czekalem ale na awans do ekstraklasy upragniony, a to ze doslzismy do polfinalu PP to mila niespodzianka. Nierozumiem, tego ze niby puchar zostal odpuszczony. Lechia w calej tej rundzie troche slabiej gra, zreszta to widac po ostatnich meczach nie liczac meczu z lechem gdzie nasi pilkarze wzbili sie na wyzyny swoich umiejetnosci. Jagiellonia byla od nas troche lepsza o czym swiadcza obydwa mecze, bo gdyby nie bramka Baicia to bysmy chyba przegrali i drugi mecz.

nie ma co plakac, zostaly 3 mecze ja wierze w Kafara
6 maja 2010, 00:40 / czwartek
27 lat to nie pokolenie? Mówisz o niespodziance?? Ok to była niespodzianka ale jak można ją tak zmarnować? Co sobie Kafar myśli?? Takiej szansy możemy nie mieć na długie lata ponieważ mieliśmy dużo szczęścia. Ale jak się olewa kibiców, słucha się jakiś pseudo sponsorów w wystawia się las (drewna) zamiast piłkarzy to jak nie mieć pretensji do tego zdrajcy?? To był cios w plecy wymierzony w kibicowską brać która będzie pamiętać. Kafara nie będzie za nie długi czas, nie będzie go na Baltic Arenie. Ale my będziemy bo LECHIA TO MY a nie pseudo trener koala kafar.

AVE LECHIA
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.441