Gdańsk: poniedziałek, 20 stycznia 2020
FORUM
Podstrony:

Kafar , mam Ciebie w dupie!

strona 3/3

3 października 2010, 22:44 / niedziela
carpaccio - to nie było ani 99%, ani zadecydowana większość... to Wam się tak wydawało bo żeście się razem nakręcali i płakali...
4 października 2010, 20:24 / poniedziałek
nie przypominam sobie bym za kimś płakał:)) Wkłady do koszulek mnie nie interesują/-ały.

Gołym okiem widać zmianę polityki transferowej oraz stosunek do kibiców. Punktem przełomowym był protest.

Widzę, że coniektórzy nazywanie rzeczy po imieniu nazywają "płakaniem". Cóż, w kraju zdominowanym przez tvn, gw takie mylenie pojęć nie dziwi. Z drugiej strony zastanawiają pojawiające się co rusz remiscencje do niedawnych sporów. Widze czegoś wam chłopaki brakuje- trzeba cały czas mieć jakieoś wroga by egzystować??? Skąd ja to znam..........:)))
18 października 2010, 20:30 / poniedziałek
Czarny 66 mam Cie w dupie wielki "znawco" . Ciebie i twoich pomagierów z tego tematu . Znacie sie na piłce nożnej tak jak świnia na astronomii .
18 października 2010, 20:36 / poniedziałek
Kafar na fali z druzyna klepie rywali!
18 października 2010, 20:37 / poniedziałek
co sądzić o człeku, którego chęć jątrzenia przerasta radość po zwycięstwie nad znienawidzonym wrogiem????:)))
18 października 2010, 20:39 / poniedziałek
Maxwell po co jątrzysz, zaogniasz, prowokujesz ???
18 października 2010, 20:46 / poniedziałek
Jak po co? Typowy troll internetowy teraz się spuszcza na klawiaturę bo ktoś mu odpisał. A jak ktoś mu równo pojedzie to erekcja przez tydzień
18 października 2010, 20:58 / poniedziałek
A po to to wyciągnąłem żeby sobie szczekacze internetowi przypomnieli i poczytali sobie jak wyzywali trenera od pener itp. Bo pewnie Ci co tak ujadali na niego teraz są pierwsi żeby go uwielbiać . Niech się kurwa teraz wstydzą tych swoich bredni !!!!
18 października 2010, 21:09 / poniedziałek
Ty sie tak nie wyrywaj i nie podniecaj, bo nie jedna osoba jeszcze pamięta Kafarowi to jak nas wyruchał w PP. To, że jakimś cudem wyszły mu przypadkowe transfery to raczej dzieło przypadku niż jego geniuszu. Zresztą z wystawianiem mu laurek poczekajmy do 30 kolejki, bo na razie jest zdecydownaie zbyt wczesnie.

Nie daj co powtórzy sie scenariusz z zeszłego sezonu i na runde wiosenną znów będziemy ostatnia drużyna w lidze i wtedy to tobie będzie głupio :) Więc jeszcze sie wstrzymaj z tym wystawianiem laurek.
18 października 2010, 21:37 / poniedziałek
Musisz być mało inteligentny skoro nie rozumiesz, że swoimi wpisami niczym nie różnisz się od tych, od których uważasz się za lepszego. Bardzo często pewne zdania pisane są pod wpływem dużych emocji i nie widzę w tym niczego złego. Kafar przekombinował z PP i słusznie posypała się na niego krytyka. Najgorsi są jednak tacy ludzie, dla których porażki Lechii są ważniejsze niż jej sukcesy. Tacy którzy nigdy nie wybaczają i nigdy nie przyznają się do błędu. Tacy, którzy w gorszych chwilach z dumą mogą obwieszczać światu - a nie mówiłem ???

Błądzić rzecz ludzka, dopiero trwanie w błędzie staje się diabelskie.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.246