Gdańsk: wtorek, 1 grudnia 2020
FORUM
Podstrony:

Kuchar odejdź z Lechii !

strona 1/2

5 maja 2010, 10:17 / środa
Człowieku my tu chcemy prawdziwego sponsora /który niech sobie tam zarabia na Lechii/ ale takiego co zbuduje tutaj wielki klub . Klub piłkarski to nie fabryka gwoździ czy majeranku . To specyficzne przedsiębiorstwo gdzie bez zaangażowania emocjonalnego nic się nie osiągnie . Jak widzę to co się dzieje teraz to ni mniej ni więcej ale robi pan to samo co Walter w Legii albo Solorz w Śląsku czyli nie interesują pana wyniki sportowe TYLKO I WYŁĄCZNIE KASA JAKĄ PAN BĘDZIE CHCIAŁ WYCIĄGNĄĆ Z DZIERŻAWY NOWEGO STADIONU !!! . Dlaczego władze miasta tego nie widzą ? Dał pan pan temu wyraz udzielając tego słynnego już wywiadu . Ja wolę żeby piłkarze grali bez pana pieniędzy nawet w III lidze ale z pełnym zaangażowaniem i wolą walki o jak najlepszy wynik . Pomyślał pan co poczuł trener i piłkarze jak przeczytali że nie wyobraża pan sobie pan gry w europejskich pucharach bo nie mamy niby stadionu ? Myślę że na fazę eliminacyjną stadion by nam dopuścili a przy ewentualnym awansie do fazy grupowej można by było grać np. w Bydgoszczy . W Białymstoku jest jeszcze gorszy kurnik z 3 grzędami i tam jakoś nie boją się sukcesu . Myślę że przed przyszłym sezonem będzie pan chciał celowo osłabić jeszcze Lechię żeby piłkarze nie odwalili jeszcze jakiegoś numeru i nie awansowali do pucharów bo znowu nie będzie panu na rękę .

Dlatego odejdź człowieku i zostaw nam Lechię w spokoju !!!!!!!!!
5 maja 2010, 10:24 / środa
I jeszcze jedno : jak ktoś ma tu bluzgać na Kuchara to niech sobie daruje i nie robi obciachu . Prosiłbym o merytoryczną dyskusję o przyszłości naszego klubu .
5 maja 2010, 10:26 / środa
diakomo,jesli tak lubisz trzecia lige to moze sie przerzuc na:OrkanRumia,Chojniczanke,Gryf Slups,Cartusie lub Gryf wejherowo.wybor pozostawiam Tobie :)
5 maja 2010, 10:33 / środa
co Kuchar myśli o Pucharze Polski

,,-Mówi pan o cierpliwej i konsekwentnej budowie zespołu, ale co będzie, jeśli Lechia zdobędzie w tym sezonie Puchar Polski (jest już w półfinale) i dostanie się do europejskich pucharów?

- To będzie pewien problem, bo nie wyobrażam sobie, abyśmy mieli grać europejskie puchary przed wybudowaniem nowego stadionu w Gdańsku. No bo gdzie? Na obecnym stadionie przy ul. Traugutta? A co będzie, jeśli w Lidze Europejskiej trafimy np. na Juventus? I gdzie go podejmiemy? Ale jak już będziemy mieli ten "problem" na głowie, to zarząd na pewno go rozwiąże.
,,
5 maja 2010, 10:41 / środa
diakomo napisał:

TYLKO I WYŁĄCZNIE KASA JAKĄ PAN BĘDZIE CHCIAŁ WYCIĄGNĄĆ Z DZIERŻAWY NOWEGO STADIONU

hmm, pozwolę sobe nieśmiało zauważyć, że to klub Lechia SA będzie płacił za wynajęcie stadionu, a nie "dostawał kasę za jego dzierżawę".
5 maja 2010, 10:48 / środa
LECHIA to nie żadne szpaneskie hobby, jak sadze jest dla pana.

z taką filozofią to LECHIA nigdy nie będzię <<Wielka>>
Dla nas jest WIELKA, a pańskie zachowanie i wypowiedzi są niesmaczne i nie do zaakceptowania.
nie trzeba srać kasą bo to dumy i szacunku nie dodaje, tylko wątpliwą zazdrość,
a Walka fer plej i Honor to są nasze prawdziwe wartości!

ale tacy jak pan tego nie zrozumią
5 maja 2010, 11:03 / środa
posrod nas tak na prawde nikt nie mysli ze czecia lyga lepsza niz miejsce w pierwszej 10 w ekstraklasie i polfinal pp, co? czasy grania gdzies na zapleczach dawno minely, Lechia stworzona jest zeby grac o najwyzsze laury i zaszczyty. potrzeba jedynie czasu i zdobytego doswiadczenia, by obrocic wszystko w sukces. miejmy nadzieje ze za rok bedzie (jeszcze) lepiej niz w tym. alleluja.
5 maja 2010, 11:32 / środa
diakomo,
a czytałeś strategię klubu na lata 2009-2014, gdzie tam widziałeś zarobek, bo ja tylko inwestycje, w klub i drużynę. Puknij się w ten pusty łeb i nie wzniecaj poruty. Zastanów się jak przygotował kafar drużynę w okresie zimowym...! A jak by było o'k to co dalej byś pisał takie pierdoły? W twoim wątku nic nie ma z merytoryki dyskusji, temat niczym z kampanii wyborczej PiS.
5 maja 2010, 12:17 / środa
Szpila, skoro wchodzisz na politykę, to ja pozwolę sobie zauważyć że cała strategia klubu, jak i inwestycje pana Kuchara, są tylko pustą gadką, żywcem wyjętą w kampanii peło. Gadką tak pustą, jak klubowa kasa.

Nasz inwestor ma plan, jak najszybciej wprowadzić Lechię na giełdę i opierdolić akcje. Zysk będzie miał godny. A co dalej będzie z Lechią?? Mam nadzieję, że nie spotka nas los koszykarskiej sekcji Śląska, gdzie pan Kuchar również był "inwestorem".
5 maja 2010, 12:39 / środa
Po co kurwa grac w pucharach, toż to same problemy! jeszcze się jakiś sponsor napatoczy chcąc się zareklamować poza Polskę na Lechii jej stadionie bądź koszulkach, albo jeszcze jakaś stacja będzie chciała wykupić prawo do nadawania meczu w LE, po toż to same kurwa problemy! Po co kupować zawodnika z głośnym nazwiskiem, żeby 5tys ludzi więcej na mecz przyszło-bez sensu. Bańkami wody morskiej zapełnimy BA!! Tak to jest pomysł! Ty nawet Traugutta już nie zapełniasz.
Wytłumacz się Kuchar z tych słów!
Tylko mali ludzie są stworzeni do rzeczy małych, a wielcy do wielkich. Widać ty jeszcze nie dorosłeś.
5 maja 2010, 13:02 / środa
Gdzie Kucharów sześć tam nie ma co jeść
5 maja 2010, 13:49 / środa
"Zygmunt Solorz, mimo słabej rundy jesiennej w wykonaniu Śląska Wrocław, nie zamierza rezygnować z budowania silnego zespołu. Zapowiada poważne wzmocnienia w letnim okresie transferowym. Mimo słabej gry Śląska, osobą odpowiedzialną za transfery ma być nadal Ryszard Tarasiewicz. W klubie uważają, że trener Śląska albo nie docenił większości rywali, albo przecenił możliwości swojego zespołu. Możliwe jest również, że miało miejsce jedno i drugie. W każdym razie działacze klubu są przekonani, że wzmocnienia są niezbędne, jeżeli klub chce walczyć o najwyższe cele w lidze.
Członek Rady Nadzorczej klubu Michał Janicki twierdzi, że problemem nie jest brak pieniędzy na transfery, lecz znalezienie odpowiednich zawodników. - Przyszły sezon to ma być początek przełomu. Chcemy wzmocnić drużynę na tyle, żeby walczyć o pierwszą trójkę. Dłużej nie możemy czekać, bo prześpimy moment oddania stadionu na Maślicach - powiedział dla Przeglądu Sportowego Janicki. "
Warto zwrócić uwagę na ostatnie zdanie. My zgodnie z wywiadem, jakiego udzielł Kuchar za rok mamy walczyć o miejsca 4-6, czyli krótko mówiąc w najgorszym wypadku o miejsce, które zajmujemy w tej chwili. Zakładając, że wypadniemy poza pierwszą ósemkę, a być może zajmiemy ostatecznie 8. miejsce faktycznie będzie progres... No, ale przecież wszystko jest OK zgodnie z dalszą wypowiedzią Kuchara odnośnie pytania kiedy zbuduje Wielką Lechię: "To nie ja buduję, tylko zarząd, pracownicy klubu, sztab trenerski, a przede wszystkim zawodnicy. Nie zapominajmy też o istotnej roli kibiców, władz miejskich i samorządowych. Chcemy, by klub był mocny w sezonie 2013/14 lub 2014/15. Ale nie powiem, że będziemy wtedy mistrzem Polski, bo tylko szarlatan może tak powiedzieć". Tak więc Panowie spokojnie większe sukcesy nas nie czekają w najbliższej przyszłości...
5 maja 2010, 13:52 / środa
nie wiem gdzie to mam wsadzic wiec robie tutaj odnośnik
5 maja 2010, 14:27 / środa
mam nadzieję, że zawodnicy Lechii z kafarskim na czele zajmą 9 lokatę na koniec sezonu.
5 maja 2010, 15:29 / środa
Nie znam Kuchara, nie wiem jakie ma metody i plany wobec Lechii. Nie jest tajemnica poliszynela, ze czeka glownie na decyzje czy Lechia zostanie operatorem PGE Areny. Wszystko zalezy zapewne od tego. Druga sprawa, ze ktos sie wpierdolil na mine, i nie wem czy to zrobil, zarzad klubu, czy miasto.

Jedno jest pewne, niektorzy nie moga pojac, ze sponsor to nie tylko przelew milionow na konto. My nie jestesmy Barcelona czy Realem, ze ze sprzedazy gadzetow na caly swiat plynadokasy miliony. Rysiu Krauze lal kase na Arke i co z niej zrobil ?
Chuja maja teraz, klub trzeba budowac z glowa, pilka nozna to biznes jak kazdy inny. Prawda jest taka, ze Kuchar mysli w swoim uczuciu dobrze, ma leb do tego, jest cwany. Niestety ktos tego cwaniactwa nie przystopowal.

Odejdzie Kuchar i co przyjdzie do nas Lotos ? Da kilknascie baniek przez 2-4 lata odejdzie i zostawi po sobie spalona ziemie i bedzie krach ? Nie chcialbym tego. Co bedzie jak takiemu szejkowi sie odechce bawic w Manchester City ? Nic nie bedzie, piach i melina zostanie ...
5 maja 2010, 15:36 / środa
Powiem ci co będzie. zarząd będzie zapraszał kibiców na Lechię...wspomóżcie, pomóżcie, pokibicujcie, wspaniali jesteście, bez was to nie to samo, jesteście najlepsi w Polsce!
..naiwniacy chyba, ale skończyło się, radźcie sobie sami huje bez szacunku dla kibica.
5 maja 2010, 15:47 / środa
Mnie wlasnie bardziej wkurwia brak szacunku dla kibica.

Stanie w kolejce po bilety 2 h, zaraz ktos mi napisze, ze moglem kupic karnet Otoz nie moglem, z roznych wzgledow. Rozumiem doskonale, ze to planowanie budzetu, pewny kapital, ale kibic z biletem jest tak samo wazny jak z karnetem. Po drugie dopierdalenie do cen 10 zl wiecej ?

Po trzecie poltora miliona zlotych wydano na mlodziez w Lechii :) Dobre :) Tyle to wplywa chyba do kasy Redboxa :)
5 maja 2010, 16:10 / środa
5 maja 2010, 20:16 / środa
Larsen daruj sobie podobne teksty o 3 lidze i Gryfie Słupsk. Gryf to nasi ziomale i co z tego, że z 3 ligi. Szacunku trochę.
5 maja 2010, 20:24 / środa
Czy ktoś pomyślał, że Kuchar mamrocząc o Wielkiej Lechii w 2014 roku pieprzy jak potłuczony???

Skoro chce mieć Wielki Skład dopiero za 4 lata, to po co teraz opłaca Surmę, Nowaka, Dawidowskiego czy Kaczmarka?? Przecież oni za 4 lata nie będą już grać w piłkę. A jeśli nawet, to nie na poziomie ekstraklasy!!! Po co płacić im pensje??

Dla wszystkich, którzy uważają że drużynę buduje się latami. Może i latami, ale ja jeszcze nie słyszałem o drużynie, która po 4-5 latach budowy odniosła jakiś sukces. Najlepszym przykładem w polskiej lidze jest Legia. Budują, budują i zawsze chuja mają. Wisła swoją drużynę zrobiła w przerwie zimowej, kiedy z miejsca spadkowego awansowała do czołówki. Następny sezon dał im pierwszego mistrza.
5 maja 2010, 20:53 / środa
Łowco Skór- piłkarze których wymieniłeś sa dobrymi piłkarzami w ekstraklasie ale to wszystko. Kuchar po to płaci im i podpisuje kontrakty, żebyśmy mieli drużyne zdolną utrzymać sie w ekstraklasie. A co okienko do 2014 będziemy sie wzmacniać (mam nadzieje). Tak jak mówisz moglibyśmy nie podpisywać kontraktów z nimi bo pewnie nie zagrają 2014 roku ale w ten sposób szybko byśmy spadli z ekstraklasy
5 maja 2010, 21:33 / środa
pompowano balon nadziei na finał PP (conajmniej). Jeszcze te komentarze przed meczem z białorusią żywcem z roku 83...............

Do tej pory Lechia to była pewna idea. Wobec wszechobecnej korupcji bylismy ostoją czyści, poleciała nawet głowa Kubickiego by rozwiać wszelkie wątpliwości. Co roku progresja, awans do extraklasy. Szczerze, ilu z tych jeżdzących po wiochach w to wierzyło? Ja na pewno nie. (Nawet w 2 ligę nie wierzyłem znając nasze, Gdańskie, realia). I nagle taki klops. Rozumiem, że po staraniach można nie osiągnąć zamierzonego celu. To jest sport, niczego do końca nie da się przewidziać. Jestem w stanie zrozumieć, że ktoś ma kilkuletnią wizję budowy drużyny. Jednak odpuszczenia sukcesu, który był na wyciągnięcie ręki, niepodjęcie walki, zakpienie wręcz z Nas- kibiców to...........miało być bez bluzg.

Ostatecznie zostaliśmy zrobieni w wała. Jak pisało kilka osób wcześniej i innych wątkach- coś pękło, coś się zmieniło, to już nie ta sama Lechia.
5 maja 2010, 21:37 / środa
Łowca.
Trzyma ich bo po pierwsze w tym momencie stanowia o sile naszej druzyny a pozatym mlodsi tez sie musza przy kims ogrywac.

Co do budowania zespolu.
Odbudowywala sie przeciez i Lechia i Pogon i Zawisza.
O ile dobrze kojarze Villareal tez w ciagu kilku lat z lig regionalnych doszedl do ligi mistrzow. Chelsea po przyjsciu Abramowicza na kilka sezonow zdominowala lige.

Przykladow pewnie bylo by jeszcze wiecej gdyby sie zaglebic.

4-5 lat to tak naprawde bardzo duzo na zbudowanie solidnego zespolu. Problem w tym ze do tego trzeba miec pieniadze, checi i pomysly.
5 maja 2010, 21:39 / środa
zzz - bardzo trafne podsumowanie... moze nareszcie co niektorzy zatrybia o co chodzi...
5 maja 2010, 22:11 / środa
do dord
Powiem ci co będzie. zarząd będzie zapraszał kibiców na Lechię...wspomóżcie, pomóżcie, pokibicujcie, wspaniali jesteście, bez was to nie to samo, jesteście najlepsi w Polsce!
..naiwniacy chyba, ale skończyło się, radźcie sobie sami huje bez szacunku dla kibica.

Kolego, mam nadzieję, że jak będzie jak mówisz to ne LESII się nie pojawisz!!! Mów proszę w swoim imieniu, bo mimo tego Wasze pieprzonego narzekania 99% i tak będzie dalej chodziła na mecze. Cholera mnie bierze jak czytam te pierdoły!!! Dobrze Marcin Gałek Napisał: PARADOKS!!! Mamy takie a nie inne miejsce w tabeli, graliśmy w półfinale PP, klub ma ambitne plany rozwoju w postaci przeróznych interesów, o których my zielonego pojęcia ne mamy ale oczywiście kilku mądrali zamiast przy odbudowywaniu Klubu zająć się sprawami LECHII, zasiąść w zarządzie przeglądali ostatnie strony trójmiejskich gazet jak to LECHIA spuszcza łomot kolejnym rywalom i pnie się w górę.
Dzisiaj każdy jest mądry ale jak się P. Kuchar pojawił 2 lata temu to wszyscy piali z zachwytu... a kto ne piał i wiedział, że będzie z tego lipa to czemu do kurwy nędzy nie poszedł do moznych klubu, nie przedstawił się jako menago mówiąc, że to wszystko jedna wielka LIPA!!!
Jacy my jesteśmy upośledzeni!!! Mnie też boli gra naszych Piłkarzy w ostatnich tygodniach, boli mnie, że w przerwie między rundami nie było wzmocnień, boli mnie, że P. Kafarski nie wystawił takiego składu w PP u nas, który odprawiłby z kwitkiem Jagę już w pierwszym spotkaniu... ale co z tego??? Panie i Panowie, każdy z nas czuje się jak właściciel klubu, bo każdy ma tak głęboko w serduchu LESIĘ, że poświęca znaczną częśc sowjego czasu na rozmowy, dywagacje czy pisanie na forum o problemach klubowych. Kumam to, jak najbardziej ale zamknijmy ryje i dajmy ludziom pracować!!! Ja wychodze z założenia, ze nawet jeśli któyś z rządzących chciał zrobić pod górkę klubowi dla własnej korzyści majątkowej to gdy tylko pomysli o nas, o kibicach to Mu się odechce przekrętów... sam srałbym w gacie więc gadanie o przekrętach P. Kuchara, P. Jenka, P. Turnosia - których zaznaczam nie darzę sympatią ale też pierdół nie wypisuję o Nich ma wprost proporcjonalnie tyle do ratowania Klubu co nasz wkłąd w rozwój LESII!!!
P. Kafar popełnił błąd w PP w Gdańsku, niesmak pozostanie, to fat niezaprzeczalny ale pisanie o Nim kaszub pierdolony i tego typu wyrażenia są trywialne jak nasza gra... a wiadomo, że nasza gra jest bliska ekipy III ligi...
Wybaczcie poplatanie w tekście, ale chciałem tyle powiedzieć, że miejsca by nie starczyło a w głowie w chuk myśli, któe chciałem tu przelać...

z BIAŁO - ZIELONYMI pozdrowieniami

P.S. Pomyślcie czsami, czy Wy, my chodzimy na T29 na piekne mecze czy chodzimy tam dla naszych BARW...
5 maja 2010, 23:04 / środa
Bardzo dobry wpis powyżej. Można się pod nim podpisać obiema "rencyma". Mam w związku z tym pytanie do "zzz" i podobnie jemu myślących. Co teraz robić ? Co począć wobec tragedii, którą głosisz ? Pytam poważnie. Obrazić się na Lechię i schować barwy do piwnicy, czy co ? Jakie widzisz wyjście z tej sytuacji ?
5 maja 2010, 23:23 / środa
Spadek do I ligi... prawda, że proste?
5 maja 2010, 23:30 / środa
Phiii...a czemu nie rozj..ć tego w pył i zacząć od 6 ligi ??? Może my kibice byśmy się tak wtedy dopingu nauczyli ???
6 maja 2010, 00:36 / czwartek
ta zwolnic Kafara wyrzucic Kuchara a najlepiej na trenera wziasc kononowicza.
polowa forum wielki placz kurwa to nie telenowela brazylijska
6 maja 2010, 08:41 / czwartek
antynettroll, jak chodzisz do pracy czy szkoły(nie wiem) to pracujesz tylko pierwsze pół roku a potem obijasz gruchy? w szkole zaliczasz jeden semestr robisz "dobre wrażenie" a potem cudem zdajesz do następnej klasy? o czym to świadczy, żeś jest leń obibok i opierdalator choć zdolny.
Zobacz sobie tabelę jesienną i na wiosnę, zobacz wyniki Lechii i przestań pieprzyć że jest ok bo to "paradoks". Twój stary kurwa to paradoks minimalisto jeden! Liga trwa rok sezon letni i zimowy. Ten kto ustawia cele przed drużyną powinien sie puknąć w piersi i przyznać do błędu, a jak na razie żadnego odzewu ze strony zarządu!żadnego! to jest największe olewanie kibica!
Takie stawianie sprawy dla takich dorobkiewiczów, którzy grają w Lechii powoduje, że na jesień graja tak że mają szanse na puchary a na wiosnę nie muszą się wysilać i oddają wszystko co można oddać! to jest kurwa paradoks! czy ja mówie tylko w swoim imieniu. Albo jesteś gościem bez charakteru albo zwykłym minimalistą człowiekiem, któremu do życia wystarcza chleb i woda.
6 maja 2010, 08:44 / czwartek
stare baby przestac płakać. a jak nie dacie rady to jutro są gorzkie żale w kościele.

na przestrzeni lat, bycie kibicem Lechii zawsze wiązało się z większą ilością porażek niż wygranych. teraz odpadliśmy z półfinału (!) Pucharu Polski i jest płacz jakby ktoś umarl. obraźcie się i przestańcie chodzić. tak będzie najlepiej.
6 maja 2010, 09:33 / czwartek
antynettroll - dobry wpis, słuszne przemyślenia, a chyba niechcący dotknąłeś sedna problemu - napisałeś : "klub ma ambitne plany rozwoju w postaci przeróznych interesów, o których my zielonego pojęcia ne mamy" - wynik sportowy w tej rundzie jest słabiutki, ale to tylko sport, większość klubów w zimie się bardzo wzmocniła my nie.
Na piłkarzy, zarząd, trenera, właściciela sypią się gromy z jasnego nieba, niektóre być może słuszne, większość grubo przesadzonych, a sporo poniżej jakiegokolwiek poziomu, ale niewiedza rodzi strach i podpowiada najbardziej nieprawdopodobne scenariusze.
Od dość długiego czasu czuć w powietrzu, że atmosfera na T29 siada, że wszyscy do wszystkich mają o coś pretensje i ja w tym miejscu mam też jedną pretensję do wymienionych powyżej - już dawno powinni zacząć spotykać się z kibicami i tłumaczyć, wyjaśniać i informować (oczywiście o tym o czym mogą) - jeśli my mamy być w przyszłości "głównymi sponsorami" Lechii to mamy do tego prawo, a oni wręcz obowiązek, a tak od wieków nie przypominam sobie żadnego czytelnego komunikatu z klubu, co jakiś czas można tylko przeczytać w "obcych mediach" jakiś wywiad z Kucharem, który i tak każdy interpretuje po swojemu, co powoduje jeszcze większą dezinformację, kłótnie i coraz bardziej nieprawdopodobne hipotezy.

ZARZĄDZIE !!! - apeluję - zacznijcie się z nami kibicami spotykać (liczyć) - informować i wyjaśniać, bo inaczej to piekło się nigdy nie skończy, a na mecze będzie przychodzić tylko garstka najwierniejszych
6 maja 2010, 11:51 / czwartek
antynettroll napisał: ".....mimo tego Wasze pieprzonego narzekania...... P.S. Pomyślcie czsami, czy Wy, my chodzimy na T29 na piekne mecze czy chodzimy tam dla naszych BARW..."

: )
może zacznij od siebie ?
odpowiedz sam sobie na pytanie: czy te pieprzone narzekania były efektem nie-pięknego meczu czy OBRAZY naszych BARW ?

owocnych przemyśleń
zresztą po co piszę? groch o ścianę,
przecież Ty stawiając swoje post scriptum dajesz świadectwo swych możliwości co do pojęcia o co tu wogóle poszło
6 maja 2010, 12:03 / czwartek
do dord

Kolego po szalu, z moim ojecem to przegiąłeś i nie będę tu o Nim rozmawiał bo podajesz przykłady z podwórka wzięte nie mając innych... spoko Twoja sprawa

Nie jestem minimalistą, i zaznaczyłem w swoim poście, że mnie również boli w chuk spraw, jakie się dzieją obok... ale jak to P. Tomaszewski kiedyś powiedział: w Polsce mamy 40 milionów trenerów:) Powiedz mi, co mają powiedzieć kibice bez wątpienia lepszych ekip od nas, któe do tego grają w ekstraklasie kupę lat: Amica sra się o mistrzowstwo kilka lat, Legia to samo, odpadają w przedbiegach w PP, bo dla nich odpaść w 1/16 to wsytd. Nam się udało, po tylu pieprzonych latach mamy takie a nie inne miejsce w tabeli, mieliśmy półfinał... spieprzony na własne życzenie ale jednak był a my szukamy zawsze dziury w całym: a to pikniki przeszkadzają, a to nie ten doping co kiedyś, a to zarząd dorobkiewicz, a to P. Kuchar taki i owaki... śmiech mnie ogarnia, jak to czytam... Wierz mi proszę na słowo, że podczas meczu PP w Krakówku już się umawiałem na Bydgoszcz z kilkoma osobami i był to wtedy jedyny ważny cel, jaki miałem na dugi weekend majowy. Nie wyszło? No nie wyszło. Wina leży po stronie trenera? Jak najbardziej!!! Ale nazywać Go pierdolonym kaszubem, twierdzić, że jest mariontką klubową to jest Twój minimalizm. Dlaczego? Ano dlatego, że to kolejny dowód na to, że argumenty takie słychać od pijaczków pod stadionem a prawda jest taka, że P. Kafar przyznał się po niekąd, że miał nadzieję, że zmiennicy poradzą sobie w pierwszym meczu PP. Zawiódł się na Nich po całej linii ale też po prawdzie, mimo, że trener Twierdził na początku sezonu, że ma 20 chłopa o zbliżonym poziomie grUUUbo się mylił. Bo nasza ławka to miernota jakich mało dlatego tu mam koljny wyrzut do trenera, że nasza młodzież teraz nie gra zamiast kilku grajków, którzy powinni maksymalnie pomagać w rezerwach zdobyć awans, bo na ekstraklasę się nie nadają a biorą gruby chajc za to.

Tak na koniec, żeby się nie rozwodzić. Dord, ja już jestem za stary, żeby zostać trenerem. Może skoro Masz taką wartką głowę do tego, to zajmij się trenerką. Kariera czeka. Jeśli też nie Możesz z powodu wieku a wcześniej w tym kierunku nie poszedłeś to znaczy tylko i wyłącznie, że z tym zawodem Masz tyle wspólnego, co wiadomości o sytuacji o budowaniu Wielkiej LECHII i ani ja ani Ty nie mamy zasranego prawa ubliżać P. Kafarskiemu. Krytyka? Jak najbardziej. Ale w ramach normalności a nie szukanie sensacji typu: P. Kuchar stwierdził, że nie możemy zagrać w pucharach to trener się podstawił i przepierzył PP:)

P.S. Fajnie Koza przy zapisach na wyjazd powiedział gościowi o liczbie wyjazdowej do Kielc. Gramy padakę to mało ludzi się zapisuje. Ty też tak powiedziałeś i ja twierdzę to samo. Ta runda to dno w wykonaniu naszych pikarzy ale to, że jednak ktoś jedzie na ten najbliższy wyjazd, czy na obydwa, do Kielc i Bełchatowa to znaczy, że jest minimalistą...? Nie sądzę...
6 maja 2010, 12:21 / czwartek
antynettroll napisał: " . . . Ale nazywać Go pierdolonym kaszubem,.......... to jest Twój minimalizm. Dlaczego? Ano dlatego, że to kolejny dowód na to, że argumenty takie słychać od pijaczków pod stadionem ........ o liczbie wyjazdowej do Kielc. Gramy padakę to mało ludzi się zapisuje. Ty też tak powiedziałeś i ja twierdzę to samo......"

to nic specjalnie mądrego nie twierdzisz : )
znam ludzi ; ) którzy jezdżą niekoniecznie za sportowymi uniesieniami, i to nie od wczoraj ani od przedwczoraj,
ale sie sfochowali, jak to ludzie którzy mają prawo czuć że ktoś ich obraził,
bo mają prawo się tak czuć
jeśli Ty z tych wszystkich, tą masę ludzi którzy poczuli się obrażeni tym jak ich/nas potraktowano podczas pierwszego meczu półfinałowego
otóż jeśli Ty robisz z nich wszystkich pijaczków spod stadionu,
to kurwa z jakiej takiej parady przyjmujesz nick antytrolla ? panie czuję-się-lepszy i w dupie mam tych których obrażono
przestań wkurwiać i nie broń przegranej sprawy,
bo ona jest nie-do-obronienia
6 maja 2010, 12:25 / czwartek
to ważne,
My nie czujemy się zawiedzeni,
My czujemy się obrażeni,
stąd ciśnienie jeszcze długo pewnie nie spadnie,
o ile wogóle spadnie
6 maja 2010, 12:40 / czwartek
to są pokolenia kibiców,
lata poświecone dla TYCH BARW, często gesto wyrzeczeń, poświęcania spraw osobistych, rodzinnych, zawodowych dla Niej, dla Lechii,
przy czym każdy tą emocję odnajduje inaczej,

kazdy w przynależności do wspónej sprawy odnajduje dla siebie inne wartości
inaczej tą emocję przeżywa i dobrze,
ilu nas tyle wyobrażeń o Wielkiej Lechii, często gęsto przesiąknietych jak wspomniałem dłuuuugimi latami życia z Nią i dla Niej,

po 27 latach stajac w obliczu powtórzenia największego sukcesu w historii klubu,
na trybunach pojawili się ludzie którzy mieli JEDNO i TYLKO jedno pragnienie, marzenie

to jak ich potraktowano, to jak ich obrazono,
doprawdy . . . zwrot pierdolony kaszub to jest niewyobrażalny szczyt powściągliwości

ps. tak, Wy wszyscy,
którzy czujecie sie obrazeni,
czujcie się pijaczkami spod stadionu, jako rzecze anty-troll,
6 maja 2010, 12:47 / czwartek
verde

Napisałem o pijaczkach w kontekście braku lepszych argumentów od tych, które słyszy się na każdym rogu a nie po to, żeby komukolwiek ubliżyć. Jeśli ktoś poczuł się urażony to przepraszam... sam lubię spić piwko przed meczem:)

Verde, nie chcę bronić sprawy, bo gdzieś też napisałem, że niesmak pozostanie... bardziej chodzi mi o fakt, że wszyscy jesteśmy nagle fachowcami od trenerki, wystawiania składu, prowadzenia klubu, inwestowania, rozwoju, szkoleniu młodzieży i tak dalej, i tak dalej... i kazdy ma nawet nie ciut ale sporo racji w tym wszystkim ale mi chodzi o to, żeby nie jechać od razu ze zwalnianiem trenera czy nazywania P. Kuchara od takich i owakich.
Mi też brakuje sukcesów, też bym wiele spraw rozwiązał inaczej... ale wiem też, że patrząc na to z boku łatwo jest coś po fakcie powiedzieć. Przegrywamy ważny mecz i P. Kafar dla nas jest na wylocie. Nie bronię Go, broń Boże tylko powtórzę: ochłońmy... Tak sobie myślę, gdybysmy zdobyli PP w tym roku to czego oczekiwalibyśmy w przyszłym sezonie? Ewentualnie nieudane eliminacje do LE na T29 też byłyby dobrym pretekstem do wywalenia trenera...ehhh... i tak w koło macieju:)

Verde, w naszym Klubie jak w życiu... raz lepiej raz gorzej ale ważne, żeby trzymać się razem i tyle. Ważne, żeby uświadomić sobie bardzo ważną rzecz: w sporcie zawsze więcej jest przegranych niż zwycięzców... wygrywa zawsze tylko jeden... przegrywają setki, tysiące...

6 maja 2010, 12:53 / czwartek
Verde, a najlepsze jest to, że Ty z całego wpisu przyczepiłeś się do pijaczków... to wygląda, jakbyś szukał teraz poparcia u forumowiczów tylko po to, zeby na mnie pojechali teraz... skoro sam spijam piwko przed meczem to też muszę się zbluzgać teraz... Nie chcę się napinać ale uzmysowić Ci, że temat sprowadziłęś do trywialnych rzeczy...

P.S. Po raz enty wspomnę: mnie również boli padaka w wykonaniu naszych pikarzy i jeszcze bardziej boli ten puchar... a raczej jego brak... ale cóż, żyje się dalej i czeka na sukcesy... bo to jest piękno sportu... ta adrnalinka, że może już za rok się uda...:)
6 maja 2010, 12:53 / czwartek
Do pencerlg: Gdzieś czytałem że Lechia w młodej ekstraklasie gra zawodnikami młodszymi o rok i dwa, w porównaniu do innych drużyn, aby się ogrywali. Jeśli to prawda to uważam, że tak jest ok.

Wracając do PP to jak ktoś napisał, uważam ze nas kibiców zrobiono w wielkiego wała. A jak jeszcze Surma mi mówi, że nie ma tragedii, to aż wkurw bierze :(

Jeśli chodzi o seniorów to od dawna się zastanawiam czemu nie gra 2-3 młodszych zawodników, skoro i tak nic nam nie grozi. Na pewno graliby lepiej niż bajicie, koszniki, rogalskie i inne czasem wynalazki Kafarskiego. Nawet Laizans mnie nie przekonuje, a czasem i Nowak kopie się po czole.
6 maja 2010, 13:05 / czwartek
verde, Ty piszesz tak jakby świat się skończył. Niewątpliwe jeśli chodzi o cały ten półfinał pozostaje duże rozgoryczenie, niesmak i wątpliwości. Zwłaszcza jeśli chodzi o postawę właściciela klubu. Jednak świat dalej biegnie do przodu i trzeba sobie jakoś z tym wszystkim poradzić. Lament nie wiele tu zmieni. Z tej gorzkiej lekcji trzeba wyciągnąć wnioski na przyszłość.
Z niecierpliwością czekam na zakończenie sezonu i jakieś spotkanie z Zarządem (Właścicielem), sztabem trenerskim, aby porozmawiać o tym wszystkim co się stało, a także jaka czeka nas przyszłość.
6 maja 2010, 13:46 / czwartek
przepraszam kaszubów za mój ostatni wpis, bez urazy, zapał polemiczny, to nie było za mądre
oczywiście myślałem personalnie tylko i wyłącznie o ..... Kafarskim, , przepraszam

antytroll---> ja sprowadziłem temat do trywialnych rzeczy ? ? ?
a kto pomylił oburzenie po tym jak nas kibiców potraktowano, jak nas obrazono z pieprzeniem pijaczków spod płotu po nie-pięknym meczu ? ? ?
ja trywializuję ? ? ?
kto sprowadza TĄ rZECZ o która poszło, i o która cały czas idzie do zdobycia-niezdobycia Pucharu ? ?

kiko ---> ja nie pisże jakby swiat się skończył,
ja pisze jakby Kafarski sie dla mnie skończył, wolno mi ? ? a może i nie tylko dla mnie,
dostrzegasz różnicę ? ? nie można mylić cipy z okiem,

pozostaje duże rozgoryczenie, niesmak i wątpliwości? trzeba sobie jakoś radzić ? ?
NIE TYLKO
przede wszystki UZASADNIONY GNIEW, za obrazę o której pisałem wyżej;
ja nie mam watpliwości, Kafarski mnie obraził, nieprzedawnialnie
ale i obawa przed podobnymi na przyszłośc o ile TU I TERAZ rzeczy karygodne ukarane nie zostaną,
6 maja 2010, 13:47 / czwartek
"Co teraz robić ? Co począć wobec tragedii, którą głosisz ? Pytam poważnie. Obrazić się na Lechię i schować barwy do piwnicy, czy co ? Jakie widzisz wyjście z tej sytuacji ?"

Na pewno nie będę siedział cicho.... Skoro pytasz poważnie to sam wystawiasz sobie niezbyt pochlebną opinię.

Przechodząc do porządku dziennego nad tego typu działaniami tracimy swój Lechijny charakter dryfując w kierunku śledzi i ich przyjaciół z Wronek.
Nie będę się już rozpisywał bo widzę, że większość pojęła o co chodzi. Krótko- nie chodzi o puchar a podejście do sprawy.

"........a czemu nie rozj..ć tego w pył i zacząć od 6 ligi ??? Może my kibice byśmy się tak wtedy dopingu nauczyli ???"

Mi się podoba atmosfera na T29. Może przenieś się do Poznania???:))) "Pytam poważnie":))
6 maja 2010, 16:57 / czwartek
Lechia Gdańsk to nie miejsce dla małych ludzi ,którzy swoim marketingiem niszczą to co było tworzone przez tyle lat ,przez KIBICÓW którzy są Historia oraz jednym z głównych znaków rozpoznawczych Klubu.
Oczywiście słyszymy ciągle narzekania nowych pucybutów z Wrocławia i okolic o atmosferę wokół klubu, że jest coraz gorzej z frekwencją .
!!!!to tylko i wyłącznie wasza wina!!!!
waszego świetnego marketingu ,na sile udowadnianiu kibicom zaangażowanym ze są niepotrzebni ,wręcz niszczycie to co było zbudowane.Zróbcie kolejne promocje dla nowych kibiców(narawde świetny pomysł) olewając starych i oddanych będących niezależnie od sytuacji Fanów.
Swoja droga ciekawy jestem jak wyszła akcja z przyciągnięciem na mecz za połowę ceny nowych kibiców - żadnej informacji ,cisza? Zresztą po takim meczu to pewnie była ich ostatnia wizyta na meczu Lechii ;)
Właśnie te osoby które tak bardzo chcecie wyjebać,wyciszyć i odstawić na boczny tor to osoby które tak jak wcześniej ,teraz i później będą jeździć za swoja drużyna oraz przychodzić na jej mecze.Są niewygodni bo dużo wiedzą interesują się sytuacja w klubie i widzą ze jest źle.
Wy odejdziecie - my zostaniemy.
Dostaniemy zakazy za bycie niewygodnym - miną .
To nie jest prywatna zabawka-eksperyment wyrostków z Wrocławia to jest nasze życie.

piłkarze z innych klubów dali nam wyróżnienie jako jednej z trzech najlepszych publiczności w Polsce ,a my musimy wysłuchiwać lamentu naszych piłkarzyków oraz zarządu ze nie ma wsparcia w nas - paradoks .

słyszałem też że negocjacje porozumienia na linii kibice - klub stoją od kilku dobrych miesięcy w tym samym punkcie co się zaczynały.Chyba nie ma już co liczyć na jakiś przełom ,obym się mylił .
6 maja 2010, 17:15 / czwartek
gdzieś to pisałem,
6 tysięcy na pierwszym meczu półfinałowym,
to zasługa,

1/ działaczy i prowadzonej polityki klubu,
2/ transmisji telewizyjnej,
3/ złej pogody,
4/ złego terminu,
5/ braku zainteresowania kibiców rozgrywkami pucharowymi na tym etepie,

jakaś refleksja ? ? ?
6 maja 2010, 17:31 / czwartek
"Phiii...a czemu nie rozj..ć tego w pył i zacząć od 6 ligi ??? Może my kibice byśmy się tak wtedy dopingu nauczyli ???"-większość z nas już to przechodziła i co?kto chciał dopingować wtedy to dopinguje i jest z LECHIĄ też dzisiaj,czasem sie nie zgadzamy ale tworzymy całość,a ztego co piszesz to raz na 10 lat powinniśmy zaczynać na nowo i co by to dało,za owe 10 lat znów by się odezwały głosy,że może czas rozjebać to co może i ty budowałeś i rozsławiałeś więc nie zabieraj niektórym ludziom tego o czym pare lat temu marzyli,w ostateczności masz rezerwy Lechii w IV lidze jeżeli lubisz jezdzić na wiejskie klimaty
6 maja 2010, 17:33 / czwartek
e tam i tak nie jest najgorzej najlepiej to biadolic ze nie ma pucharu i tak dalegodoszlismy miejsce w tabeli tez w miare oby byla progresja i za rok jeszcze lepiej a ze malo ludzi na stadionie hehehhe HALO ludzie jeszcze bedziecie za tym tesknic jak na PeGeR Arene wpadnie 15 tys fanow w kapciach i popcornem i drugie tyle gapiowiczow co na widok stadionu beda klepac kapucyna i dalej beda krecic nosem ze to nie to co na chelsey TAKZE KURWA DOBRZE JEST pozdr
6 maja 2010, 18:14 / czwartek
prawda
"...piłkarze z innych klubów dali nam wyróżnienie jako jednej z trzech najlepszych publiczności w Polsce ,a my musimy wysłuchiwać lamentu naszych piłkarzyków oraz zarządu ze nie ma wsparcia w nas - paradoks..."

Czy ty byłeś w tym roku chociaż raz na stadionie ??? Człowieku mamy 50 osobowy młyn i doping na poziomie III ligi. Nie wierz we wszystko co ci napisze GW, pokaże TVN itp.

"...Lechia Gdańsk to nie miejsce dla małych ludzi ,którzy swoim marketingiem niszczą to co było tworzone przez tyle lat ,przez KIBICÓW którzy są Historia oraz jednym z głównych znaków rozpoznawczych Klubu..."

Ten znak rozpoznawczy klubu jest niestety złej jakości. Cytat z artykułu na stronie głównej :

"....Public relations meczu- pod tym enigmatycznym terminem mam na myśli opinię jaka panuje wśród osób, które na spotkaniach piłkarskich nie bywają. Większość z nich uważa stadion piłkarski za miejsce pełne brutalności i wulgaryzmu, w którym kilka tysięcy ludzi gromadzi się tylko po to, aby o godzinie wyznaczonej datą meczu, dać upust swoim negatywnym emocjom..."

Nie za bardzo wiem, co zostało zbudowane i co się teraz psuje. Ponadto wszystko w życiu się zmienia. Sposób kibicowania też. Przecież normalnym jest chyba, że na Arenie Gdańskiej nikt nie będzie tolerował zapijaczonych mord, fanatyków nazizmu czy po prostu zwykłych kretynów. Tu gra idzie o tysiące dusz, a nie o kilkudziesięciu "ortodoxów". Niestety na każdej wojnie czy przy każdej reformie muszą być ofiary. Taka prawda.
6 maja 2010, 19:04 / czwartek
marys
6 maja 2010, 18:14 / czwartek
prawda
"...piłkarze z innych klubów dali nam wyróżnienie jako jednej z trzech najlepszych publiczności w Polsce ,a my musimy wysłuchiwać lamentu naszych piłkarzyków oraz zarządu ze nie ma wsparcia w nas - paradoks..."

Czy ty byłeś w tym roku chociaż raz na stadionie ??? Człowieku mamy 50 osobowy młyn i doping na poziomie III ligi. Nie wierz we wszystko co ci napisze GW, pokaże TVN itp.

Jaka gw hahah i tvn
Piłkarskie Oskary to były za rok 2009
Lechia 2 miejsce na podium
z tego co pamietam to piłkarze wszyskich zespołów wybierali publiczność.

Nowością jest kategoria Publiczność Roku, w której wyróżnieni zostaną kibice charakteryzujący się najbardziej żywiołowym i kulturalnym dopingiem.
PUBLICZNOŚĆ ROKU
Lech Poznań
Lechia Gdańsk
Ruch Chorzów
odnośnik odnośnik
6 maja 2010, 19:17 / czwartek
" . . . Nie za bardzo wiem, co zostało zbudowane i co się teraz psuje. Ponadto wszystko w życiu się zmienia. Sposób kibicowania też. Przecież normalnym jest chyba, że na Arenie Gdańskiej nikt nie będzie tolerował zapijaczonych mord, fanatyków nazizmu czy po prostu zwykłych kretynów. Tu gra idzie o tysiące dusz, a nie o kilkudziesięciu "ortodoxów". Niestety na każdej wojnie czy przy każdej reformie muszą być ofiary. Taka prawda. . . "

to zerknij na mój poprzedni post w tym temacie jak nie wiesz co jest psute,
no chyba, że te brakujące parę tysięcy do wypełnienia trybun (w mieście gdzie . . . .wiadomo ) w meczu półfinałowym interpretować jako sukces pozbycia się tych, którzy na Letnicę nie są w planach,

zrobienie z tych co przyszli tatów wariatów mogło tylko i wyłącznie ten "sukces" wzmocnić

tylko tak dalej
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.014