Gdańsk: wtorek, 24 listopada 2020
FORUM
Podstrony:

Moderator MAM CIE W DUPIE !!!

strona 1/1

1

5 maja 2010, 13:06 / środa
Prześmiewcze, krytykujące ten burdel (forum) wątki usuwasz, a chamskie, anty-lechijne, kipiące od nienawiści posty zostawiasz ? Człowieczku ogarnij sie troche, bo głownie przez twoje przyzwolenie brat, bratu wilkiem !
5 maja 2010, 13:13 / środa
ty marys! ty to jakiś hartkor jesteś i bana sam zaraz dostaniesz;)
5 maja 2010, 13:37 / środa
właśnie xD
5 maja 2010, 23:05 / środa
Kolega marys ma sporo racji. takie oto gówno od 24 godzin wisi na stronie Lechii:

mensej232
4 maja 2010, 23:14 / wtorek
czekalem dlugo na ta chwile czytajac wasze wypociny wy germańskie kurwy zygac mi sie chcialo jakie to z was wielkie miastuchy najlepsi kibice itd.. nigdy nie mow nigdy gul wam skacze teraz niesamowicie bo jak mozna bylo odpasc z jakas tam białoruska JAGIELLONIĄ za wasze szyderstwa pod naszym adresem wy kurwa cwele z miasta z czerwonej poniemieckiej cegly jebal was pies i jebala was cala NASZ WIEŚ!! chuj wam murzynski w dupska kurwiszony pierdolone pamietajcie TYLKO JAGIELLONIA BIAŁYSTOK !! DUMA NASZEGO MIASTA !

Za coś takiego autor, ów mensej323 powinien dostać dożywotniego bana na wszystkich możliwych stronach Lechii Gdańsk!!!!!!!!!!!!!!!
5 maja 2010, 23:07 / środa
koles ma po czesci racje, niby moderacja, cenzura a tu chuj jeden wielki, jeden rzuca miesem, jeden przeklina, jeden obraza nasz klub i nic, to moze zrobmy otwarte forum bez logowania i swoisty hyde park, az wkurw bierze czasami. moderator wez sie do roboty
5 maja 2010, 23:24 / środa
To forum to faktycznie jeden wielki burdel. Najbardziej razi przyzwolenie na wzajemne bluzgi. Nie uczy szacunku do nas samych, a to już poważne wykroczenie. Wydaje mi się, właściciele tej strony nie do końca rozumieją pojęcie tzw. wolności słowa, dlatego autorytetów typu "Tangens" i jemu podobnych na próżno już tu szukać.
Ale co tam. Ważna jest ilość odwiedzin, logowań, reklam....kasa Misiu kasa
5 maja 2010, 23:35 / środa
usunięty
6 maja 2010, 13:44 / czwartek
Nie wiem, co napisał cordoba, ale jego wpis usunęliście.
natomiast wciąż widnieje w temacie Jagiellonia - Lechia na stronie 7. wpis menseja232. "Najciekawszy" fragment tego wpisu brzmi:
"...wy kurwa cwele z miasta z czerwonej poniemieckiej cegly jebal was pies i jebala was cala NASZ WIEŚ!! chuj wam murzynski w dupska kurwiszony pierdolone pamietajcie..."
To, że to ścierwo jeszcze tu jest stanowi skandal.
MODERATOR - działaj chłopie. Na co czekasz?
6 maja 2010, 14:20 / czwartek
Zgadza się, wpis do usunięcia. Podobnie jak masa wpisów obrażających kibiców z Białegostoku, czy też obrażających innych kibiców Lechii, czy też trenera Kafarskiego, czy też piłkarzy.
Na tym forum jest tyle wpisów do usunięcia, że pewnie moderator ma dość zabawy w kasowanie tego chlewa, bo inaczej tego nazwać nie można.
6 maja 2010, 15:01 / czwartek
widocznie twórcy lechia.gda.pl maja ta strone w pizdzie , ja nie wiem czy tak ciezko naprawde znalezc pracowitych moderatorów?
6 maja 2010, 16:32 / czwartek
"Podobnie jak masa wpisów obrażających kibiców z Białegostoku"

O rety, trzeba kasowac bo zrobi im sie przykro jak to przeczytaja co o tych chujach tu wypisywano!
6 maja 2010, 22:11 / czwartek
Najlepiej zamknąć to forum . Albo dla bluzgaczy zrobić oddzielne forum . 75% osób nie dojrzała żeby cokolwiek tu pisać . Zresztą chyba nikt normalny nie traktuje tego co tu jest pisane na poważnie .
7 maja 2010, 19:30 / piątek
może czas na zmiane moderatora?
7 maja 2010, 20:08 / piątek
usunac forum w pizdu na Lechia.net jest jakis poziom tylko ze mało osob tam pisze bo wola tu pisac chuje muje
7 maja 2010, 20:46 / piątek
tu jest w ogole jakis moderator?:)

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.340