Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

KORONA KIELCE-LECHIA GDAŃSK, sobota 08.05.2010r godz. 19.15

strona 1/5

5 maja 2010, 13:32 / środa
Dyskusja o meczu:) Moim skromnym zdaniem trzeba zagrać jak w Poznaniu i wygrać z Koroną pomagając braciom ze Ślaska w utrzymaniu.
5 maja 2010, 15:34 / środa
Mysle ze moze byc klopot z wlasciwa koncentracja naszych zawodnikow na ten mecz, choc z drugiej strony graja o swoje premie. Smieszne jest to ze gdyby Hubert strzelil karnego z bytomiem to mielybysmy 6 pkt przewagi nad kolejnymi druzynami (5 ale lepszy bilans) i mogli zaczynac wakacje.
Dla mnie ciekawsze od trzech ostatnich meczow beda przymiarki do ruchow organizacyjnych, personalnych i finansowych w klubie w przerwie letniej. W obecnym stanie obawiam sie ze nastepny sezon bedzie raczej krokiem wstecz i przyniesie rozczarowanie. Obawiam sie jednak sezonu z cyklu "czekamy na nowy stadion i jakos to bedzie".
5 maja 2010, 15:38 / środa
Niestety prawdopodobnie Hubert nie zagra do konca sezonu :( Pewnie bedzie taka obrona jak w meczu z babajaga wczoraj.
5 maja 2010, 16:07 / środa
zabierają tam paski jeszcze?
5 maja 2010, 16:32 / środa
Lechista UK - na szczęście się mylisz (a przynajmniej mam taką nadzieję).
- "Piłkarz jest już po badaniu USG – mówi trener odnowy biologicznej Robert Dominiak. – Diagnoza wskazuje na naderwanie w jednym z rdzeni mięśnia dwugłowego uda. – Mamy już rozpisaną terapię i postaramy się przywrócić zawodnika do pełni zdrowia na najbliższe spotkanie w Kielcach."
Cyt. z odnośnik .
Miejmy nadzieję, że zdążą go "naprawić" na czas.
5 maja 2010, 16:39 / środa
Kierowalem sie tym co mi powiedzial Sergejs, no ale miejmy nadzieje, ze to nie bedzie powazna kontuzja.
5 maja 2010, 16:58 / środa
Myślę, że nasi piłkarze muszą jeszcze się trochę postarać, żeby odebrać te zamrożone 50 % premii za zajęcie co najmniej 8 miejsca w lidze!! Przypuszczam, że będą gryźć trawę, ale miejsce w ósemce będzie!! Szkoda tylko pucharu:(:(
5 maja 2010, 19:03 / środa
ma się rozumieć, że teraz hardo i ofiarnie bronimy mitycznej 8 pozycji, niczym brytyjskie lwy Singapuru, konfederaci Okopów Świętej Trójcy, Ordon Reduty czy teksańce Alamo...

chociaż, z drugiej strony, w sumie nie ma potrzeby, nie powinno się i wogóle nie wypada narażać pana inwestora na jeszcze większe wydatki :)))

szalom
6 maja 2010, 11:25 / czwartek
Chociaz ten mecz jest w moje urodziny, to choc ciezko to powiedzieć - mam nadzieje ze go przegramy.

I ze przegramy pozostałe do końca sezonu.
Wtedy z tego forum, i ze stadionu zaczna znikac jedna po drugiej mordki kibiców, którzy ciagna na T29 wiedzeni zapachem wyników, i wylewaajac pomyje na Lechie od dluzszego czasu.

Zniknijcie z "życia Lechii" - wyjdzie to klubowi na dobre.
6 maja 2010, 11:33 / czwartek
Oj Boldi, Boldi ...
6 maja 2010, 11:40 / czwartek
hehe widze ze jedn idiota cos napisal i juz inni to łapia:) masakra
6 maja 2010, 11:47 / czwartek
Oj, WhiteGreenBlood rozczaruję Cię. Nawet jak Lechia przegra wszystkie trzy mecze do końca sezonu, to ja na Lechii i tak się pojawię, bo robię już tak od ponad 30 lat. To że krytykuję Kafara za wiosnę, władze klubu za: podejście do kibiców, brak informacji o konkretach, bierność, samozadowolenie, minimalizm i niedostrzeganie tego co wg mnie widać gołym okiem, nie zmieni faktu że Lechia jest moim Klubem. No, a gdyby tak się stało że Lechia już nic nie wygra do końca rozgrywek i wypadnie poza pierwszą ósemkę, to jestem ciekaw jak zareaguję na to władze Klubu, jak określą ten sukces i czy dalej będą chcieli budować zespół pod wodzą Kafara...
6 maja 2010, 12:09 / czwartek
Dla Boldiego jestes i tak kibicem sukcesu bo domagasz sie wynikow.
6 maja 2010, 12:45 / czwartek
Dali

Kafar ma WARUNEK zdobycia conajmniej 8 miejsca, jesli tego nie zrobi moga go zwolnic lub pójsc na ugode i dać mu jeszcze szanse w np połowie przyszłego sezonu.

Ale powiedz tak szczerze. Kogo Ty bys chcial za kafara?
KAczmarka ? Prosze Cie. Duzo ludzi by odpowieddziało że Kubickiego- ALE on jednak ma zarzuty korupcyjne i sprawe w toku. Nieważne, że nie chodzi o mecze - ale ma.

Wiec kogo Ty bys proponował ?
Przyjdzie jakis idiota jak Zieliński i bedziemy znowu grali najwieksza padake w lidze..
6 maja 2010, 13:10 / czwartek
Słuchaj, w sprawie Kubickiego ta cała "afera" to tylko zasłona dymna, po prostu facet ma swój honor i tyle. Skoro tak bardzo w Lechii działacze brzydzą się korupcją - to dlaczego zakupiono Zabłockiego, którego udział w korupcyjnej aferze piłkarskiej został udowodniony?

Jak już pisałem - mam nadzieję, że na mecie sezonu będziemy na 9 lokacie. Z pewnością byłaby to TRAGEDIA dla Surmy i kolegów.
6 maja 2010, 13:39 / czwartek
WhiteGreenBlood, ja mam tylko nadzieję że władze Klubu po zakończeniu sezonu, bez względu czy będzie miejsce w pierwszej ósemce, czy poza ósemką dokonają oceny słabych występów Lechii na wiosnę pod wodzą Kafara i jego personalnych decyzji. Mam też nadzieję, że oceniając sztab trenerski i zawodników, władze Klubu będą miały odwagę też przyjrzeć się sobie. Co do trenera, a dokładnie pytania kogo bym widział na miejscu Kafara to tak jak nigdy nie wypowiadam się w kontekście zawodników, których widziałbym w Lechii, tak i w tej kwestii się nie wypowiem. Dlaczego? Dlatego, że nie znam rynku trenerskiego w Polsce, ani też nie mam wiedzy na temat co Lechia może potencjanym trenerom zaoferować. To chyba rola ludzi w Klubie, aby penetrować rynek, w celu wyszukiwania trenerów którzy swoją postawą mogliby dać sznse na zmiany jakości gry Lechii itp.
6 maja 2010, 15:08 / czwartek
Kosznik w "18"

Obawiam się o wynik.
6 maja 2010, 15:24 / czwartek
a nie ma powodu się obawiac o wynik,
wynik to się liczył w dwumeczu o finał PP,
ten sezon ligowy niech już dogrywają

dajcie już spokój Rafałowi i innym,
chłopak półtorej roku nie grał w piłkę, a i inni powinni dostać w trzech ostatnich meczach ostatnie szanse,
z naciskiem na słowo OSTATNIE jeśli na tle walczącego przeciwnika nie potwierdzą swej przydatności,
będe zawiedziony jesli nie zobaczę Kowala na przykład, uważam że przekreslono go niezasadnie,
dałbym się jeszcze wykazać Kosznikowi, Rogalowi, Buzale i temu Oleg nigdy nie bedę podobny do piłkarza Lajzansowi, juniorom,
kurwa kiedy jak nie teraz ? ?
w grach kontrolno-treningowych ? ? ? wewnętrznych

niech Bajic pociągnie gre z Lajzansem, do tego Rogal, Kowal jakiś junior,
szpica Zabłocki z Buzałą,

można było w półfinale ? ?
można było,
a nie można teraz ? ?

teraz właśnie trzeba,
by móc ze spokojnym sumieniem z niektórymi się pozegnać
a niektórym . . .dać jakąkolwiek szanse na obronienie się, tu mam na myśli konkretnie krzywdzonego Kowala,
6 maja 2010, 16:28 / czwartek
Wydaje mi sie, ze niektorzy juz dosc dosadnie pokazali czy sa przydatni, a raczej, ze nalezy sie z nimi pozegnac. W tym meczu powinno dac sie szanse Szuprytowskiemu, Rosinskiemu... to, ze moj ulubieniec Rafal nie gral 1,5 roku chuj mnie obchodzi, takich jest wiecej na rynku- idac tym tokiem myslenia nalezy kazdemu z nich dawac szanse? Szanse mial, nie wymagam od kazdemu mega umiejetnosci ale niech sie choc troche do kurwy nedzy staraja, vide:Buzi, ktoremu brak umiejetnosci ale widac, ze on przynajmniej chce(juz pomiajajac rozne pobocznosci dotyczace jego osoby). kosznik: szacunek do Lechii (przypominam zeszloroczne chuj z Lechia jade na Cypr, chec wydojenia klubu, ktory zgodzil sie go z powrotem przygarnac, starania na boisku itd. , itd.), walka, szacunek do NAS, , w skali od 1 do 10 oceniam na hmm... -11?
O ile Cacic przynajmniej nie udawal, ze chce grac i byc zdrowym tylko doic kasiore na intratnym kontrakcie to ten jegomosc wciska nam kit i pokazuje gowno swoja gra, dzieciaki z MESY go objezdzali na sparingu.
Dawac szanse Kowalowi czy komus, kto sie wyroznia z mlodziezy jaknajbardziej. Nie twierdze tu oczywiscie, ze wszyscy z Mlodej powinni grac w 1 skladzie, bo jak graja to chyba wiekszosc z nas widziala ale sa wsrod nich talenty i je powinno sie promowac a nie Ronaldo z Koscierzyny czy drewniakowi Bajiciowi co mu wyjdzie jeden mecz na 30. Ci gracze byli wystawiani do skladow, mieli caly sezon. niektorzy runde, by wykazac sie na treningach i pokazac ci potrafia a co pokazywali wchodzac na boisko kazdy widzial.
Co do samego Kowala to chyba jest jakis konflikt z trenerem, mimo, ze jest to troche jezdziec bez glowy to jednak na pewno jest to bardziej wartosciowy zawodnik niz niektore drewna, ktore sa trzymane chyba na sile.
6 maja 2010, 16:51 / czwartek
Niestety ale dla Kafara i chłopaków nie jest to meczem o nic

Walczą jeszcze o premie które są zamrożone .

Szybka kalkulacja ,miedzy pierwszym pucharowym meczem dwa trudne spotkania z bezpośrednimi rywalami w tabeli ligowej czyli Zagłębie Lubin i Polonia Bytom.
Cel postawiony przez zarząd to 8 miejsce ,a za puchar dostali by dopiero w razie wygrania.
Po prostu jak dla mnie Kafar obsrał się i kosztem pucharu oraz "magicznych" momentów dla WSZYSTKICH PRAWDZIWYCH KIBICÓW - wybrał siano oraz zadowolenie pracodawcy .
7 maja 2010, 12:03 / piątek
Pucharu szkoda, ale to już przeszłość. Teraz trzeba się skupić na jak najlepszej grze, aby zająć miejsce w pierwszej ósemce. I nie dla tego, że nasi piłkarze dostaną zamrożone pieniądze, ale klub dostanie większą gratyfikację od Canal + za zajęte miejsce na końcu sezonu. A w przerwie władze klubu muszą przewietrzyć szatnię i wzmocnić drużynę.
7 maja 2010, 14:33 / piątek
''BIAŁOŃSKI: Ciężki do wytypowania mecz. Lechia na wyjazdach wypada lepiej niż u siebie, ale Korona musi jeszcze punktować, podczas gdy Lechia może punktować. TYP: 1.

KOŁTOŃ: Gospodarze grają naprawdę ciekawy futbol, o czym ostatnio przekonała się i Legia - mimo wygranej, i Wisła - przegrywając. TYP: 1.

MIELCARSKI: Pachnie remisem, ale dla Korony wygrana z Wisła może okazać się dużym bodźcem. TYP: 1.

WOŁOWSKI: Korona walczy o ligowy byt, w meczu z Piastem Lechia pokazała, że bez motywacji wysilać się nie zamierza. TYP: 1.''
7 maja 2010, 15:28 / piątek
Piłkarze Lechii nie wygrali żadnego z ostatnich ośmiu meczów, stracili niepowtarzalną szansę na Puchar Polski, a w lidze tylko dzięki słabości innych drużyn wciąż tkwią na 6. miejscu
Jeśli do końca sezonu biało-zieloni nie wygrają ani jednego spotkania, dobre wrażenie, które sprawiali przez większość rozgrywek, uleci niczym piękny sen. Niby Lechia potrafiła grać ładną piłkę, niby była jednym z pozytywnych objawień ekstraklasy, ale w ostatnich tygodniach spisuje się po prostu słabo. Nie dość, że nie wygrywa (ostatnie i jedyne na wiosnę zwycięstwo w lidze odniosła 13 marca ze Śląskiem Wrocław), to poza nielicznymi wyjątkami swoją grą męczy kibiców. Ci swoje niezadowolenie pokazują w najłatwiejszy możliwy sposób: w coraz mniejszej liczbie pojawiają się na stadionie przy Traugutta. Ostatnie spotkanie z Piastem oglądało zaledwie 4 tysiące widzów i to pomimo promocji "Majówka z Lechią". To najniższa frekwencja w Gdańsku od 11 listopada... 2007 roku, kiedy jeszcze w II lidze Lechia podejmowała Tura Turek. W obliczu przeprowadzki na nowy stadion te liczby muszą bardzo niepokoić kierownictwo klubu. - To na pewno smuci, ale i jest pewnym paradoksem - mówi trener Lechii Tomasz Kafarski. - W końcu od dawna Lechia nie była tak wysoko w krajowej hierarchii, na dodatek według wielu obserwatorów gra efektowną piłkę. Niestety, głównie w meczach wyjazdowych - przyznaje szkoleniowiec.

Apogeum niemocy piłkarzy Lechii przypadło na dwa ostatnie spotkania - wspomniany z Piastem i pucharowy z Jagiellonią. Szczególnie w Białymstoku biało-zieloni wyglądali, jakby na boisko wyszli za karę i nawet cudowny gol Marko Bajicia nie był w stanie zatrzeć złego wrażenia. Szansą na częściową rehabilitację będą trzy ostatnie mecze ligowe: wyjazdowe z Koroną Kielce i GKS Bełchatów oraz na własnym stadionie z Jagiellonią. W sobotę rywalem Lechii będzie Korona (godz. 19.15, transmisja Orange Sport). - Nie stawiamy sobie żadnego planu minimum na te trzy mecze. Każdy z nich chcemy wygrać, w każdym chcemy pokazać dobrą piłkę. Tak, aby z podniesioną głową zakończyć sezon. No i wypełnić założony cel, czyli minimum 8. miejsce - podkreśla Kafarski. Do Kielc i Bełchatowa (mecz z GKS odbędzie się we wtorek, piłkarze po spotkaniu z Koroną nie wracają do Gdańska, a ich bazą będzie Gutów) zabrał 19 piłkarzy. Poza rezerwowym bramkarzem Sebastianem Małkowskim próżno szukać wśród nich młodzieży. - Ja lubię stawiać na młodych piłkarzy, ale pod warunkiem że są w odpowiedniej formie - wyjaśnia Kafarski. - Myślałem np. o Jasiu Weberze, jednak on po kontuzji nie jest jeszcze w optymalnej dyspozycji. Nie wziąłem też Damiana Szuprytowskiego, którego zastąpił Karol Piątek. A to dlatego, że potrzebuję gracza bardziej defensywnego i wszechstronnego - dodaje szkoleniowiec. Z zespołem pojechał Hubert Wołąkiewicz, który odniósł kontuzję w czasie rozgrzewki przed meczem z Jagiellonią. Decyzja o tym, czy zagra z Koroną, zapadnie tuż przed meczem.
GW, 06.05.2010
7 maja 2010, 20:44 / piątek
wycieczka w przyszlosc....sobota godzina 23 ...
Lechia wygrala -komentarze,kurwa dzis grali dobrze a w pucharze tragedia...ewidentnie odpuszczony mecz :)
Lechia zremisowala-komentarze,kurwa jeden mecz na wiosne wygrany a reszta to tragedia,cala wiosna do dupy....:)
Lechia przegrala-komentarze,kurwa Kafar won,Kuchar won,pilkarze won -Lechia to My :)
pozdrawiam haha
7 maja 2010, 21:12 / piątek
KAFAR WON !!!!!ucz sie na kaszubi!!jestes za tępy na ekstralige!!won!won!won!
7 maja 2010, 21:16 / piątek
cezar_70 przypomnij mi kto nas utrzymał w Ekstraklasie?
7 maja 2010, 21:29 / piątek
Simek jeśli pozwolisz to ja Ci przypomnę. Utrzymał nas zaprzyjaźniony Piast Gliwice, który oddał nam mecz bez walki.

J***ć Kafarskiego i cały warsztat trenerski jego!!!
7 maja 2010, 21:46 / piątek
tylko na forum Lechii mozna bezkarnie jechac po trenerze i zawodnikach uzywajac slow chamskich,a moderatorzy(o ile tu sa w ogole nie reaguja)kibicowsko jestesmy w glebokiej dupie:)
7 maja 2010, 22:01 / piątek
Nie bronie Kafara, ale...

...1 mecz nas nie uratował... wiekszosc z was ocenia Kafara przez pryzmat tego 1 meczu, a Kafarski przed tym zdobyl kilka waznych punktow bez ktorych ten mecz z Piastem bylby bez znaczenia. To tak w kontekscie zeszlego sezonu. Kafar nie jest za głupi na Ekstraklase, ale po prostu on nie jest obecnie wstanie walczyc takim klubem jakim jest Lechia o cos wiecej jak środek tabeli, bo mu jawnie brakuje doświadczenia i odwagi w podejmowaniu trudnych decyzji, bo sie zwyczajnie w swieci gubi. Dlatego w Lechii jest potrzebny ktoś kto ma jaja i kto nie boi sie wziąć na klate ewentualnych niepowodzen a nie zwalac wine na presje kibicow, chociaz nie przecze ze jej nie ma, bo my jako ze bulimy za bilety i karnety to wymagamy aby Lechia prezentowala sie godnie na tle kazdego rywala w ekstraklasie, wiec argument o presji moze sobie Kafarski wsadzic w dupe.

Tak czy inaczej nie rozmywajmy tego tematu, bo ten jest o jutrzejszym meczu
7 maja 2010, 22:22 / piątek
"kibicowsko jestesmy w glebokiej "

Jezeli jakies forum jest dla Ciebie wyznacznikiem czy ktos jest kibicowsko git czy nie to powodzenia, wniosek na podobnym poziomie co teksty gowna wybiorczego o kibolach.
7 maja 2010, 22:45 / piątek
zgadzam sie z tt.!
7 maja 2010, 23:02 / piątek
ja mam dwie propozycje albo remis albo wygrana LECHII
8 maja 2010, 14:11 / sobota
Czy ktoś może znalazł transmisję z dzisiejszego meczu, jesli tak proszę o link. Będę wdzięczny z resztą nie tylko ja.

z Biało-zielonymi pozdrowieniami.

Lechijko lać tych scyzorów !!!!
8 maja 2010, 14:38 / sobota
sprawdź na livetv.ru/pl 30 minut przed rozpoczęciem
8 maja 2010, 14:55 / sobota
Zaryzykuję stwierdzenie, że jak dziś nie wygramy, to skończymy poza pierwszą 10-ką. Sytuacja w tabeli jest bardzo nieciekawa.
8 maja 2010, 16:13 / sobota
W mojej ocenie bardziej zaryzykuje zarząd jeśli Lechia conajmniej nie zremisuje, a Kafar dalej będzie pierwszym szkoleniowcem. Może i plan minimum na koniec sezonu będzie wykonany, ale czy naprawde to wszystko na co stać nasz ukochany klub? Może kiedyś doczekamy się chwili, w której piłkarze wezmą sobie do serca to że grają w Lechii Gdańsk i tu się zapierdala!!!
8 maja 2010, 18:34 / sobota
Lechia rozpocznie mecz z Koroną Kielce w składzie: Kapsa - Kaczmarek, Kozans, Bąk, Mysona - Pietrowski, Surma, Bajić - Wiśniewski, Lukjanovs, Buzała.
8 maja 2010, 18:50 / sobota
Ma ktoś może linka do transmisji?? Tylko nie do sopcasta, bo jakoś mi nie chce on współpracować z moim lapkiem:(:(
8 maja 2010, 19:06 / sobota
jak ktoś chce do sopcasta ;-) to kanał 80250
8 maja 2010, 19:07 / sobota
Jak ktoś korzysta z sopcasta to proszę linka do 4 transmisji:)
odnośnik
8 maja 2010, 19:15 / sobota
Laizans zamiast Kozansa jeszcze rogala mi brakuje
8 maja 2010, 19:15 / sobota
Dawid przez przypadek nie dostał czerwonej z Piastem? I Co to za srodek obrony jest :/
8 maja 2010, 19:16 / sobota
Kozans kontuzja na rozgrzewce niby.
8 maja 2010, 19:19 / sobota
Żaden kanał mi nie działa. Na którym w końcu jest transmisja?

Z góry dzięki za odpowiedź.
8 maja 2010, 19:20 / sobota
www.meczyki.pl
8 maja 2010, 19:21 / sobota
Channel - 80250

Dziala...
8 maja 2010, 19:23 / sobota
mi tez ten kanal sopcasta nie chodzi... macie cos innego?
8 maja 2010, 19:25 / sobota
8 maja 2010, 19:26 / sobota
naszych niema na stadionie
8 maja 2010, 19:28 / sobota
 
1 2 3 4 5
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.439