Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Do "nie widzenia" wam wszystkim net chuligani

strona 1/1

6 maja 2010, 22:29 / czwartek
Proszę moderatora o wykasowanie wszystkich moich postów i zlikwidowanie mojego konta gdyż po 5 latach kończę pisanie na tym forum . To forum sięgnęło dna i ja z takimi "kibicami" Lechii nie chce mieć już nic wspólnego . Po za tym uważam że formuła tego forum już się wyczerpała i teraz służy ono jedynie do siania napinki i leczenia frustracji przez wszelkiej maści internetowych chuliganów mieniącymi się kibicami Lechii . Taplajcie się w gównie beze mnie . Nara .
6 maja 2010, 22:32 / czwartek
Masz sporo racji, niestety w ostatnim czasie to forum wygląda tak, jakby było przeznaczone dla pensjonariuszy zakładów w Tworkach czy Świeciu. Szkoda, bo pośród steku popłuczyn można znaleźć kilka interesujących wątków.
6 maja 2010, 23:13 / czwartek
żegnaj Diakomo

najpierw piszesz ze kuchar musi odejsc, a teraz sam spierdalasz
6 maja 2010, 23:38 / czwartek
zawsze zostaje forum na lechia.net gdzie Dario i reszta trzyma porzadek zawsze:)
6 maja 2010, 23:46 / czwartek
Boldi a Ty nie w Galerii na nocnej zmianie dzisiaj?
7 maja 2010, 00:04 / piątek
Simek.

Ja za Boldim też nie przepadam ale Ty akurat po swoich tekstach, po których Zostałeś zbanowany nie pownieneś już siać tutaj szydery... zajmij się lepiej nauką patryjotyzmu i szacunku do tego, co się szanować powinno... Szkoda, że tak wtedy Pojechałeś bo Byłeś jednym z nielicznych, których chętnie tu czytałem mimo,że nasze poglądy często były zupełnie różne...

z BIAŁO - ZIELONYMI pozdrowieniami
7 maja 2010, 00:06 / piątek
Dokładnie to samo chciałem napisać...
7 maja 2010, 00:09 / piątek
hmm widziales co pozniej napisalem juz z tego konta czy ominelo Cie? Jesli nie widziales to powroc bodajze na 7 strone tamtego wątku i bodajze 3ci post od dolu.
7 maja 2010, 00:11 / piątek
Wy wszyscy tacy strasznie poprawni, a jeden drugiemu od kurew i chujów to bez mrugnięcia okiem jedzie i pouczania to pierwsi jesteście. Najpierw patrzcie na siebie, a potem na innych.
7 maja 2010, 00:15 / piątek
Nie 7, a 6 strona, tak w połowie odnośnik . Nie sztuką jest komuś wypominać błędy. Sztuką jest się do nich przyznać i żałować, że się je popełniło.

Dobrej nocy.
7 maja 2010, 00:20 / piątek
Simek.

Zwracam honor. Faktycznie nie czytałem Twojego wpisu... ale wierz lub nie... przestałem czytać tamten wątek między innymi przez Ciebie bo nie mogłem uwierzyć, że można było coś takiego napisać. Ale fajnie się zrobiło, jak teraz mnie uświadomiłeś ze swoim wpisem:)

z BIAŁO - ZIELONYMI pozdrowieniami

P.S. Chciałem tylko jeszcze o coś zapytać. Jak nie chcesz, nie odpowiadaj. Czy tamte wpisy wynikały z braku bojaźni, braku szacunku do Głowy Państwa czy zwyczajnie Chciałeś sięnapiąć i pokazać, jaki to Jestes kozak? Pytam całkiem serio, bez żadnej szydery wobec Ciebie bo na prawdę ciężko uwierzyć, ze człowiek może mieć takie wypaczone poglądy...
7 maja 2010, 00:26 / piątek
Szczerze? Jak się teraz nad tym zastanawiam to sam nie wiem co mi się odwinęło w głowie, że dopuściłem się do napisania czegoś takiego i mimo tego, że przeprosiłem za tamte słowa to na samo wspomnienie tamtego wpisu mam moralnego kaca i nie chce nawet do tego wracać, ani mówić, że "było - minęło", bo fakt faktem było...
7 maja 2010, 00:30 / piątek
Prezydent RP to Prezydent RP, niezależnie kto nim jest, czy na niego oddaliśmy głos czy też nie, czy go lubimy czy nie to cały czas jest Prezydent RP i mimo wszystkich politycznych podziałów jakimi w życiu wielu z nas sie kieruje należy mu się szacunek, ale może już nie wracajmy do tego tematu, bo znowu rozpętamy małe "polskie piekiełko"...
7 maja 2010, 00:36 / piątek
Simek.

Dzięki bardzo za odpowiedź. Jak kiedyś będzie nam dane się poznać to Masz u mnie browarka:)

z BIAŁO - ZIELONYMI pozdrowieniami
7 maja 2010, 00:39 / piątek
wypierdalać wszyscy
7 maja 2010, 00:52 / piątek
usunięty
7 maja 2010, 08:38 / piątek
Diakomo juz sie prawie poryczałem ze Cie nie bede mogł juz niegdzie przeczytać. A Twoj post to pewnie Kuchar umiescił bo stałes sie neiwygodnym kibicem
Zenada
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.463