Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Ekstraklasa sezon 2010-2011

strona 10/59

16 października 2010, 22:42 / sobota
Po porażce Bełchatowa z Koroną wystarczy, że zgodnie z tradycją pokonamy Arkę i wskakujemy na 3 miejsce z niewielką stratą do Korony i Jagiellonii:):)

Trójmiasto jest nasze.....!!!!!!!Trójmiasto do Lechii należy....!!!!!
16 października 2010, 22:50 / sobota
Jest szansa na puchary patrzac optymistycznie z taka gra jaka prezentujemy oczywiscie zdarzy sie przegrac z najlepszymi w tym sezonie sa to jednak druzyny ze srodka tabeli tamtejszej ligi(sezonu) wiec Lechio do boju o kazdy mecz o kazdy punkt.
Mistrz- jeszcze nie w tym sezonie ale puchary jak najbardziej sa realne po to aby nabyc doswiadczenia w europejskiej piłce ktora sie naprawde zmienia jak nasz liga, kazdy z kazdym ale jutro Tylko LECHIA.
18 października 2010, 13:49 / poniedziałek
Cieszą kolejne pkt i miejsce w lidze na półmetku jesieni. Tym bardziej że przed nami trudniejsza część. Zostało 7 meczów z czego 5 to wyjazdy. Miejmy tylko nadzieję, że tacy przeciwnicy jak Polonia, Lech czy Wisła nie zdążą szybko wrócić do swojego wcześniejszego poziomu gry.Po łatwej i wysokiej wygranej z Wisłą za tydzień, czeka nas za dwa tygodnie hit ekstraklasy Lechia-Korona :)
18 października 2010, 14:24 / poniedziałek
W czołówce jest mega ciasno i jedno potknięcie może spowodować spadek nawet o 3-4 pozycje, także ciągle trzeba być skupionym bo spadek poniżej 6 miejsca oznaczałby porażkę, w takim wypadku koniecznością byłoby wygranie pucharu, bo nie wyobrażam sobie Lechii nie grającej w pucharach Euro.
18 października 2010, 16:03 / poniedziałek
szanse na MP wg. bwin.com

Jagiellonia Białystok 3.00
Polonia Warszawa 4.50
Korona Kielce 4.50
Lechia Gdańsk 8.00
GKS Bełchatów 10.00
Wisła Kraków 10.00
Lech Poznań 11.00
Legia Warszawa 20.00
Widzew Łódź 50.00
Górnik Zabrze 50.00
Ruch Chorzów 150.00
Zagłębie Lubin 250.00
Arka Gdynia 350.00
Cracovia 500.00
Polonia Bytom 500.00
Śląsk Wrocław 500.00
18 października 2010, 19:32 / poniedziałek
Przetarg na prawa medialne - czas na rewolucję w Ekstraklasie

Ekstraklasa SA, spółka prowadząca rozgrywki najwyższej klasy, w piątek skierowała do wszystkich potencjalnych licencjobiorców zaproszenie do składania ofert na nabycie praw medialnych. Rozpoczęty przetarg dotyczy trzech najbliższych sezonów: 2011/2012, 2012/2013 i 2013/2014.

Główna różnica pomiędzy obecnym a poprzednim przetargiem polega na braku tzw. pakietu głównego nadawcy, który zakładał prawo do transmisji "na żywo" wszystkich spotkań. Teraz należy on do Canalu Plus.

- Trzy główne pakiety są skierowane do telewizji płatnych. Największy pakiet zawiera cztery mecze, a dwa pozostałe po dwa. Wszystkie mogą trafić do jednej stacji, ale równie dobrze mogą je nabyć trzy różne podmioty - poinformował rzecznik prasowy Ekstraklasy SA Adrian Skubis.

Jak wyjaśnił, telewizje składając oferty na poszczególne pakiety znają terminy spotkań i wiedzą, czy obejmują one mecze pierwszego, drugiego czy siódmego wyboru. "Według tego podziału będą dokonywać wyboru poszczególnych meczów do swojej oferty" - dodał.

Czwarty pakiet, także skierowany do telewizji kodowanej, dotyczy magazynu ligowego ze skrótami wszystkich meczów (może trafić do stacji, która nie będzie pokazywać "na żywo" żadnego spotkania). Pakiet piąty przeznaczony jest dla telewizji bezpłatnej o zasięgu ogólnopolskim i obejmuje: relację "na żywo" czterech wybranych meczów z całego sezonu, magazyn ze skrótami wszystkich spotkań oraz transmisję meczu o Superpuchar. Natomiast pakiet szósty umożliwia dostęp do krótkich informacji (migawek), czyli tzw. News Acces.

W związku z rozłożeniem terminów każdej ligowej kolejki na cztery dni, magazyn ligowy ze skrótami meczów w stacji ogólnodostępnej (obecnie w TVP) będzie nadawany w poniedziałkowy wieczór, po ostatnim spotkaniu. "Chcemy, by ten magazyn miał stałą porę i stanowił ważny element ramówki" - podkreślił Skubis.

Wszystko wskazuje na to, że w związku z poniedziałkowym terminem jednego meczu, program pozostałej części kolejki będzie wyglądał następująco: dwa mecze w piątek, trzy w sobotę i dwa w niedzielę.

- Wszystkie kolejki będą miały stałe godziny rozpoczęcia meczów, które choćby w minimalnym stopniu nie będą nakładać się na siebie - dodał rzecznik Ekstraklasy SA.

Nowość od następnego sezonu stanowić będzie również fakt, że sygnał ze wszystkich meczów będzie produkowała Ekstraklasa SA bądź wskazany przez nią podmiot, a nie jak do tej pory właściciel pakietu dla tzw. głównego nadawcy.

- Telewizje otrzymają od nas gotowy produkt, m.in. z identyczną oprawą graficzną, jak to ma miejsce w Bundeslidze czy lidze angielskiej. Wszystkie transmisje będą realizowane w technologii HD i przy użyciu co najmniej 9 bądź 13 kamer, co oznacza podniesienie standardów jakości przekazu - stwierdził Skubis.

Termin składania ofert na wszystkie pakiety upływa w samo południe 15 listopada. Później rozpocznie się proces oceny i wyboru ofert, a dopiero kolejny etap to procedura zawierania umów.

- Zanim zapadną ostateczne decyzje w sprawie podpisania umów, zasięgniemy oczywiście opinii naszych akcjonariuszy, czyli 16 klubów występujących w ekstraklasie. Dopiero, gdy zatwierdzą wybór konkretnych ofert, przystąpimy do finalizacji rozmów i podpisania umów - dodał Skubis.

Obecnie prawa do transmisji meczów ligowych należą do stacji Canal Plus, a także - na zasadzie sublicencji - do Orange Sport. W 2008 roku suma trzyletniego kontraktu wyniosła 360 mln złotych.

Onet: odnośnik

-----------------------------

Pomożcie, bo ja chyba czegoś nie rozumiem. Skoro teraz będa pakiety i każdy pakiet będzie mogła wykupić inna telewizja to co? Żeby mieć stuprocentową pewność, żeby obejrzeć daną drużynę będzie trzeba mieć wykupione trzy dekodery? No bo założmy, że w jednej kolejce będzie mecz Wisła - Lech i transmisje przeprowadzi C+, w następnej kolejce mecz Wisły trafi do Polsatu, a w jeszcze nastepnej będzie go transmitował Tv"N". To tak będzie wyglądać?

Poza tym chyba wszystko wskazuje na to, że niestety klamka zapadła i liga będzie grać w poniedziałek. Szkoda, bo to na pewno i jestem tego w milion procentach pewny będzie oznaczać znaczny spadek liczby kibiców na stadionach (u siebie) jak i na wyjazdach. W takim razie na cholerę te stadiony?

Piłka nożna (jeszcze) dla kibiców...?
18 października 2010, 19:38 / poniedziałek
Przede wszystkim to liczy sie kasa z transmisji..
Poza tym teraz, żeby oglądać całą lige też trzeba mieć dwie stacje.
Prawa telewizyjne ma c+, a pokazuje tylko dwa mecze - wiec jaki ma to sens ?
Ci co chca obejrzec wiekszosc ligi musza miec orangesport, ktory ma prawa od C+.
Chodza sluchy ze cala lig amoze byc w orangesport, i dlatego rozwazany jest wariant z meczami w poniedzialki.
18 października 2010, 19:48 / poniedziałek
Nie rozumiesz. Co z tego, że teraz lecą mecze także w Orange Sport, skoro masz te kanały w Cyfrze plus i mozesz je obejrzeć na jednej platformie. Jak inne mecze pójdą na Polsat Sport, albo jakimś kanale w N to już mając Cyfrę plus ich nie zobaczysz.

No chyba, że się mylę, ale skoro C+ wykupi jeden pakiet, Polsta drugi a TVN trzeci to u każdego będą inne mecze, które sobie tam wybiorą.
18 października 2010, 19:59 / poniedziałek
do Moderator
3 tygodnie temu (po meczu z Górnikiem) stawka na Lechię była 150:1.
Wtedy też obstawiłem.
18 października 2010, 20:11 / poniedziałek
aaa ja poprostu nie wiedziałem że Cyfra ma tez orangesport z canalem +. Bo ja akurat mam orangesport wziety z TP w pakiecie z netem,tylko po to zeby ogladac lige wlasnie. A z dekoderow to mam polsatu. Wiec mi to w sumie wszystko wisi, ktora stacja by go nie miala.. No ale domyslam sie ze nie wszyscy pakuja sie w 250zl miesiecznie zeby ogladac lige Polską co weekend.. sam sie sobie dziwie:) Myśle że sprawa z transmisjami może zostać tak jak jest do tej pory.
18 października 2010, 20:47 / poniedziałek
W piłkarskiej Ekstraklasie zapowiada się rewolucyjna zmiana. Jak podaje poniedziałkowy "Przegląd Sportowy", połowa klubów obecnie grających w najwyższej klasie rozgrywkowej jest za tym, aby powiększyć ligę. Są też pomysły aby zmniejszyć liczbę klubów.

W tej chwili mówi się, aby zwiększyć liczbę klubów do osiemnastu. Dzięki temu zespoły rozegrałyby więcej spotkań. Kolejnym plusem takiej decyzji byłoby to, że kluby grające w europejskich pucharach miałyby dobre przetarcie ligowe przed bataliami o fazy grupowe Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej.

REKLAMA Czytaj dalej

Bardziej kontrowersyjną decyzją (choć ciężko powiedzieć, czy gorszą) jest opcja zmniejszenia liczby drużyn, ale zwiększenia ilości spotkań. Przy 12 drużynach w lidze, można byłoby rozegrać cztery rundy (z każdym rywalem grałoby się dwa razy u siebie i dwa razy na wyjeździe). Wówczas liczba kolejek wyniosłaby czterdzieści cztery.

"Przegląd Sportowy" informuje jeszcze o innej opcji rozgrywania sezonu przy dwunastu zespołach: 2 rundy systemem mecz i rewanż 2x11, następnie podział ligi na grupy mistrzowską (6 zespołów) i spadkową (6 zespołów).

Według sondy, jaką przeprowadził "Przegląd Sportowy", osiem klubów jest za zwiększeniem ligi. Cztery zgodziłyby się pod pewnymi warunkami, a cztery pozostałe nie widzą w tej chwili najmniejszego sensu powiększania Ekstraklasy.
-------------

znowu utrzymanie arki przy zielonym?
18 października 2010, 20:56 / poniedziałek
i jeszcze cos :

Wyniki konkursu na najlepszego piłkarza września:

1. Andrzej Niedzielan (Korona Kielce) 13
2. Darvydas Sernas (Widzew Łódź) 7
3. Abdou Razack Traore (Lechia Gdańsk) 6
4. Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok) 4
5. Maciej Małkowski (GKS Bełchatów) 2
20 października 2010, 12:17 / środa
Hahaha, zastanawiałem się tylko czy tu czy w uśmiechnij się :)

odnośnik
20 października 2010, 12:23 / środa
Sorry, że post pod postem, ale jeszcze znalazłem coś ciekawego. HOP-BĘC Ekstraklasy.

odnośnik
20 października 2010, 12:41 / środa
Bardzo mi się te zdanie podoba " W praktyce wydaje się, że Cracovia powalczy z Arką Gdynia i Polonią Bytom, a dwa z tych trzech zespołów spadną. Przy czym jeśli nie spadnie akurat Cracovia, nie będzie to żadnym sukcesem Ulatowskiego - po prostu efekt spieprzonej przez niego roboty nie będzie aż tak spektakularny."
Najlepiej jak by te 3 ścierwa spadły :) ale to nie możliwe:(
Obstawiam Kurewską Polonię i Sracovię. Szczególnie pejsom to się należy.
A tu jest cały link do tego cytatu odnośnik
21 października 2010, 10:41 / czwartek
Ekstraklasa SA ustaliła dokładny terminarz 12. i 13. kolejki rozgrywek. Mecze zostaną rozegrane w dniach 5-7 i 12-14 listopada.

12. kolejka:

5 listopada (piątek):
Cracovia - Wisła Kraków, godz. 20:00.
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź, godz. 20:00.

6 listopada (sobota):
Górnik Zabrze - Polonia Bytom, godz. 14:45.
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok, godz. 15:45.
GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław, godz. 17:00.
Arka Gdynia - Korona Kielce, godz. 19:15.

7 listopada (niedziela):
Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk 14:45.
Ruch Chorzów - Lech Poznań, godz. 17:15.

13 kolejka:

12 listopada (piątek):
Widzew Łódź - Cracovia, godz. 20:00.
Wisła Kraków - Legia Warszawa, godz. 20:00.

13 listopada (sobota):
Lech Poznań - Lechia Gdańsk, godz. 18:15.
Polonia Bytom - Arka Gdynia.
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów.
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze.

14 listopada (niedziela):
Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów, godz. 15:00.
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok, godz. 17:15.
21 października 2010, 11:19 / czwartek
odnośnik

A tu plan transmisji. najbliższe 4 spotkania Lechistów w C+, tak jak sobie tego poniektórzy życzyli;)
21 października 2010, 11:50 / czwartek
oj Przyrowski ty przygłupie w śmiesznych fioletowych gaciach.To ci szefuncio dojebał.Nie dbasz o higienę japy?!!!O fuj.Bo ci Janas nie pozwoli więcej laski zrobić!
21 października 2010, 12:29 / czwartek
Ta te transmisje to tylko dlatego że gramy na wyjeżdzie z Wisłą ,Polonią i Lechem .Ja bym wolał transmisje u nas na stadionie by nasz klub zarabiał,co oczywiście mnie nie zwalnia od przychodzenia na Lechię bo zawsze na niej jestem jak gramy u siebie,a nie tak znowu pyrlandia, zarabia dodatkowy grosz bo co chwila ich pokazują a potem się wymądrzają jacy to oni nie są gospodarni etc.
21 października 2010, 13:06 / czwartek
"Zielony Zielony
21 października 2010, 12:29 / czwartek
Ta te transmisje to tylko dlatego że gramy na wyjeżdzie z Wisłą ,Polonią i Lechem .Ja bym wolał transmisje u nas na stadionie by nasz klub zarabiał,co oczywiście mnie nie zwalnia od przychodzenia na Lechię bo zawsze na niej jestem jak gramy u siebie,a nie tak znowu pyrlandia, zarabia dodatkowy grosz bo co chwila ich pokazują a potem się wymądrzają jacy to oni nie są gospodarni etc."

jak nie masz pojęcia o czym piszesz to nie pisz lepiej nic.
przeczytaj regulamin premiowania i zmień ten zapis.
nie ma znaczenia czy gramy u siebie czy na wyjeździe. Lechia i tak dostaje premię z c+
21 października 2010, 13:30 / czwartek
Wiem co piszę .Tak zmienili sposób premiowania wcześniej całkowicie był skierowany na klub który był gospodarzem teraz też coś dla gości wpada,lecz nie o tą pomniejszoną sumę z transmisji z C+jak słusznie zauważyłeś mi chodzi a o wpływy dodatkowe z reklamodawców którzy wiedząc że mecz będzie transmitowany na żywo są dużo bardziej zainteresowani sponsoringiem takiego wydarzenia.Wg.firmy Deloite zajmującej się różnorakimi sprawami finansowymi wpływy z dodatkowych pieniędzy z okazji transmisji meczu ligi polskiej mogą osiągnąć nawet 3 krotną wartość sumy przekazywanej przez stację C+ za dany mecz a osiąganie 1,5 krotności staje się standartem , a te wpływy wiadomo przecież że idą w całości na potrzeby Gospodarza spotkania.Dlatego też kluby które są medialne i często pokazywane pozwalają sobie np. na wynajmowanie elektronicznych tablic(Lechia z takich tablic korzystała bodajże chyba tylko 2 krotnie i za każdym razem była transmisja na żywo w tv) za które trzeba sporo zapłacić ale to i tak przynosi im duży wpływ a można pokazać dużo większą ilość sponsorów.Pozdr. i zapraszam do dalszej dyskusji na ten czy inny temat.
21 października 2010, 13:56 / czwartek
Wybacz w tą stronę mój tok myślenia nie poszedł.

a tak się składa że z c+ dostaje tyle samo kasy jeden i drugi klub czyli w tym sezonie chyba 151tyś. za transmisję.

poza tym to zdaje mi się że na każdym meczu na naszym stadionie widzę te same reklamy. kiedyś czytając ofertę na stronie Lechia.pl dla sponsorów nie widziałem różnicy w cenach nabywania powierzchni reklamowych na bandach i banerach w zależności od transmisji w TV. ale może się coś zmieniło w tej kwestii.
21 października 2010, 14:05 / czwartek
Nie o cenę chodzi tylko o zasięg reklamy, C+ ma blisko 3.2 mln abonentów zaś Orange Sport zaledwie 630 tyś, firmy chętniej wykupują pakiety reklam w tych klubach które są często pokazywane w Canal+
22 października 2010, 19:40 / piątek
Ślask 0:0 z bytomiem. Beznadziejny mecz.. Ale Mila wraca do formy.
22 października 2010, 20:15 / piątek
No, Koronka już w dupkę dostaje.
22 października 2010, 20:26 / piątek
Widac, ze Korona to nie ta sama ekipa bez Vukovicia i Niedzielana ! Ogladam mecz i jak narazie moge powiedziec, ze Korona gra padake. Z kolei Legia chyba sie powoli odradza... choc o miejsca w 1-2 moga zapomniec.
22 października 2010, 20:37 / piątek
Oczywiście, że mogą zapomnieć, bo miejsca 1-2 są zarezerwowane dla kolejno: Lechii i Wisły.

Ale już remis.
22 października 2010, 20:39 / piątek
Niezłe jaja. ale akcja zajebista Legii.
22 października 2010, 20:44 / piątek
Malkowski czerwona...za tydzien nie zagra z nami .
22 października 2010, 20:44 / piątek
I dobrze :)
22 października 2010, 21:00 / piątek
legla wygrywa , my jutro i drugie miejsce jutro dla nas :P, jest to bardzo optymistyczne rozwiazanie, ale cien szansy jest :)
22 października 2010, 21:18 / piątek
Człowieku, jaki cień szansy? To Wisła ma cień szansy, by wygrać z nami.
22 października 2010, 21:20 / piątek
Na ta chwilę oczywiście, nie mówię, że tam jako klub ich zjadamy.
22 października 2010, 21:25 / piątek
prosze Cie niestety, ale nie stawialbym Lechii w roli faworyta w meczu na wyjezdzie z Wisla , mimo wszystko ... wystarczy spojrzec jak buki obstawiaja , a oni raczej w wiekszosc przypadkow maja racje ... ale nic mam nadzieje, ze milo sie zaskocze, czekam na to od kilku lat, chodzac na Wisle :)
22 października 2010, 21:35 / piątek
No i Legia rozjedzie Koronę i dobrze już 1-3
22 października 2010, 21:38 / piątek
No jak kolega wyzej legla-korona 3-1 wiec jutro tylko zwyciestwo Lechijko tylko zwyciestwo !!!
22 października 2010, 21:38 / piątek
Słuchaj... Buki stawiały mecz Legia - Lechia tak: Legia (około, niepamietam) 1,5 Lechia 5. Jak się skończyło? Mało mnie obchodzą buki, nawet dziennikarze stawiają Lechie jako faworyta. Ja też. Piłkarze i sztab też. Nie chodzi o hurraoptymizm, ale o wymaganą w drużynie o coś walczącej pewność siebie i wiarę w swoje umiejętności. Lechia ma dobrą drużynę, to już udowodniła, a to, że jadą na mecz zmobilizowani i PEWNI tego, że są drużyną, która grając swoje może (i powinna) ten mecz wygrać, to akurat bardzo dobrze.
22 października 2010, 21:47 / piątek
Piłkarze Lechii jesteście wielcy, nawet nie czytajcie tego forum, zajmijcie się sobą, a będzie zajebiście.
22 października 2010, 21:52 / piątek
Do boju, rozjebiecie tą Wisłę!!!
22 października 2010, 21:58 / piątek
Ale masakra! 4:1.
22 października 2010, 21:59 / piątek
No i dobrze, to wynik pod nas.
22 października 2010, 22:20 / piątek
Wynik tego meczu to 2 dobre wiadomości dla nas:
1. Jak jutro wygramy to mamy vicelidera
2. Korona jest do rozklepania - fakt, grali bez najlepszego zawodnika i w osłabieniu, ale jednak
22 października 2010, 22:24 / piątek
1. Jutro tam będziemy.
2. Za tydzień się tam utwierdzimy.
22 października 2010, 22:30 / piątek
Mam nadzieje że Stano i Hernani nie poprawią swojej gry przez tydzień i będą grali w Gdańsku tak jak w scyzorowie...

Jedyne 2 momenty godne zapamiętania z tego meczu to jest piękny pass Szałachowskiego(podobną zagrał Surma w Gliwicach i wykończył Zabłocki) i dalsza część akcji + bramka nr 4 i ośmieszenie obrońcy przez Manu i przy okazji ośmieszenie się Radovica który za szybko wyskakuje do piłki a uderza ja stojąc już praktycznie na nogach...

Jak dla mnie chociaż Legła strzeliła te 4 bramki(i to może pomóc jej w obudzeniu się) nie pokazała nic nadzwyczajnego bo:
1wsza bramka: sytuacja podobna do tej sprzed 2godzin z meczu Polonia B - Śląsk tam sobie jakoś Śląsk poradził a tu Korona praktycznie nic nie zrobiła(błąd lini defensywnej)
2ga bramka: piękny pass znowu błąd obrony nietrzymanie lini spalonego
3cia bramka: piłkę stracił zawodnik korony szybka krótka kontra 3obrońców do 1 zawodnika Ległej i Iwański wychodzi no czysto
4ta bramka: bez komentarza...

W tym meczu obrona scyzorów zagrała jak obrona Craxy...
22 października 2010, 22:39 / piątek
Czyzby przebudzały sie niedzwiedzie.Dzisiaj Legia mam nadzieje że jutro Wisła nie obudzi sie jeszcze.Za tydzień wislacy za tydzień.
22 października 2010, 23:01 / piątek
Czy jaki wiem czy to taki dobry wynik dla nas? Lepszy byłby remis, bo liczy się tabela na koniec sezonu, a nie aktualna - Korona na pewno obsunie się w niej, a Legia może złapać wiatr w żagle, bo zagrali naprawdę dobre zawody, a następny mecz mają u siebie z cienkim Górnikiem.

A w ogóle to nie ma się co oglądać na innych, tylko wygrywać kolejne spotkania :).
22 października 2010, 23:03 / piątek
No więc konri tak jak piszesz, nas nie interesują inne wyniki, tylko jebiemy i wszystkie mecze wygrywamy. A, że np. Korona traci punkty, to zajebiście. ;)
22 października 2010, 23:10 / piątek
nie bede cytowal sam siebie, ale tak jak napisalem przed ta kolejka - Korona bez Niedzielana nie istnieje, dzis Legia im to pokazala doszczetnie. Ktos tam sie przysadzil do mnie jak napisalem ze Korona bez Niedzielana nie istnieje, pozdrawiam tego pazia teraz.

Szkoda, ze nie padlo na mecz z Nami - Vukowic wroci po kartkach, a Niedzielan pewnie sie wyleczy. Chociaz zwyciestwo w pelnych skladach smakuje lepiej :)
22 października 2010, 23:13 / piątek
i jeszcze jedno, zeby realnie msylec o dobrej pozycji - jutro musza byc 3 punkty ! bedzie 5 przewagi nad Legia i to bedzie w miare bezpieczny dystans
23 października 2010, 16:25 / sobota
W 11 kolejce jaga gra z groclinem a My z koroną, wtedy się bardzo dużo wyjaśni i ustali tabelę do końca rundy.
1 ..... 8 9 10 11 12 ..... 59
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.502