Gdańsk: poniedziałek, 21 października 2019
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa sezon 2010-2011

strona 11/59

23 października 2010, 16:38 / sobota
Polonia zlała Cracovię. Drużyny z Warszawy się rozpędzają i zaczynają nam deptać po piętach. Musimy dziś wygrać!
23 października 2010, 17:53 / sobota
" Na boisku panował chaos, a w grze gdzie należy popisywać się walecznością i nieustępliwością piłkarze Pasieki czują się jak ryba w wodzie "
Trafne spostrzeżenie. Do przerwy Arka wygrywa 1:0...
23 października 2010, 20:14 / sobota
Ale padaka dzis zagrana z ta Wisla pierwsze polowa ok ale juz pozniej po stracie 2-go gola cisza Buval lipa co on akcji namarnowal dzis to szok,najbardziej boli taka wielka przegrana 5-2, mniejmy nadzieje ze to tylko taki kubel zimnej wody aby troszke nasi ochloneli a ze scyzorykami bedzie trzeba wrocic do normy i 3pkt.
23 października 2010, 20:33 / sobota
Widzew-Jagiellonia już 4:0
cała czołówka w tej kolejce zalicza wtopy
23 października 2010, 21:32 / sobota
hah ciekawe wyniki w tej kolejce
23 października 2010, 22:03 / sobota
Trzy czołowe drużyny bardzo wysoko przegrywają, mało tego, jedna z nich nie dostaje dwóch ewidentnych karnych a przy okazji jedna z bramek drużyny przeciwnej pada po spalonym...

Coś jest nie na rzeczy.
24 października 2010, 15:39 / niedziela
Górnik prowadzi z amica, jak tak sie skończy - spadamy na 4 miejsce.
24 października 2010, 16:21 / niedziela
2:0 Górnik Amika...

Spadamy w tym momencie na 4 miejsce w tabeli na 20min przed końcem meczu
24 października 2010, 16:24 / niedziela
I tak jest dobrze. Za tydzien wygrana z Korona i wrocimy minimum na 3 miejsce.
24 października 2010, 16:29 / niedziela
Zdechika gra w 10... Czerwona dla Iniacia
24 października 2010, 16:29 / niedziela
@Krzywy czemu zakładasz że wygramy. Nie żebym był jakimś złośliwym człowiekiem ale sędziowie wiele potrafią w tej lidzie...
24 października 2010, 16:42 / niedziela
Lechia 4 w tabeli. Musimy wygrać z Koroną. Nie ma innej opcji.
24 października 2010, 16:44 / niedziela
Przede wszystkim trzeba wygrać w Łodzi i to w regulaminowym czasie.
Mecze pucharowe mają duże znaczenie - pół godziny (w polskich realiach) robi dużą różnicę. Korona gra z Jagą.
25 października 2010, 01:12 / poniedziałek
k... na temat sedziowania w Krakowie powiedzielismy juz wiele. to byla kpina
nie inaczej bylo w Gdyni gdzie sedzia Musial (syn tego Musiala) podarowal Arce 100 zwyciestwo w Ekstraklasie. Ewidentny faul na polu karnym okolo 80 minuty na Nowaku. Bez gwizdka.
25 października 2010, 01:16 / poniedziałek
Faul był ale przed polem karnym... Nowak poprostu "wskoczył" do 16... A sam faul był na 17, 18 metrze
25 października 2010, 09:25 / poniedziałek
Tego Marciniaka co "sędziował" w Krakowie powinni raz na zawsze wypierdolić do A klasy. Wypaczył wynik swoimi kretyńskimi decyzjami. Dawno nie byłem tak wkurwiony jak w sobotni wieczór jak oglądałem co wyprawia ten nieudacznik.
25 października 2010, 12:18 / poniedziałek
Powiem wam tak .Był minął mecz trzeba pamiętać bo bylo to bardzo dobre widowisko.Teraz trzeba się skupic na PP i Kronie.Uważam iż Lechia w tej rundzie poza meczem z Polonią w Bytomiu gra dobrze i b.dobrze.Jestem pełen optymizmu i twierdze że Lechia dobrze grając na wyjazdach i lepiej u siebie (niż w zeszłym sezonie) mając tak szeroką ławkę może jeszcze pokazać w 6 -najbliższych meczach.Wszystkie drużyny są w naszym zasięgu i jak dobrze zagrają to jest do wzięcia 18-pktów.Oczywiście że może byc różnie ale 10-12 pk-tó jesteśmy w stanie zdobyć. 27-29 pktów dało by nam miejsce na podjum.Tylko by sędziowie byli normalni.Jak tak popatrzyć wstecz to z belchatowem straciliśmy 1-pkt wisła min 1-pkt Jaga 1-3 pkty( gdyby nie pompa) nie mówiąc o Ruchu.Tak więc gdybysmy tylko z Jagą wygrali to bylibyśmy liderem.
25 października 2010, 12:49 / poniedziałek
martwi mnie brak reakcji klubu na przekrety w wykonaniu sadziow juz w drugim naszym meczu wyjazdowym.
zawsze trzeba walczyc o swoje i byc stanowczym...
jesli nie zglasza sie zastrzezen do jawnego robienie w bambuko to daje sie przyzwoloenie na kolejne robienie z Lechii dostarczycieli punktow...
czy nie wazne jest to ze wynik idzie w swiat a z nim ewentualne pieniadze do zdobycia???smiem watpic...
klub przyjmuje role myszki siedzacej grzecznie pod miotla i to mnie wkurza.
wiem ze ta cala klika po ewentualnym zrobieniu rabanu moze na zlosc za wychylanie sie przed szereg dopierdolic sie jeszcze bardziej ale....ja bym zaryzykowal...a moze akurat bedzie odwrotnie i nastepnym razem zamiast dac przeciw nam nieslusznego karnego itp to rudy chuj pomysli 10razy czy warto stopowac swoja kariere z gwizdkiem...
25 października 2010, 19:50 / poniedziałek
atmosfera w klubiku ze smutnej krainy podziemnych pomarańczy nieco się zaognia.
Jakaś życzliwa osoba z szatni podpierdoliła Wichniarka:)

,,Jak powiedziała orange Sport Info osoba blisko związan z klubem, Wichniarek wprowadzał złą atmosferę w szatni zespołu i dlatego zadecydowano o jego odsunięciu. "Król Artur" stał się tym samym pierwszą ofiarą słabych występów mistrzów Polski w Ekstraklasie. Lech przegrał cztery ostatnie spotkania ligowe. onet.pl/ odnośnik
26 października 2010, 17:37 / wtorek
odnośnik Japończyk będzie sędziował nasz mecz z amiką
26 października 2010, 20:58 / wtorek
Podsumowanie pierwszych połów do 10. kolejki

Kto najlepszy?

Oczywiście LEchia

pełne podsumowanie odnośnik
27 października 2010, 09:47 / środa
TCZ1945 - "odnośnik Japończyk będzie sędziował nasz mecz z amiką"

jak jest po japońsku - sędzia chuj ? ktoś wie ?
27 października 2010, 10:11 / środa
butthead

z translatora oogle udało mi się wyciągnąć tylko tyle : ジャッジディ&# 12483;ク
27 października 2010, 10:43 / środa
裁判官 陰茎 Saibankan Inkei - sędzia penis
27 października 2010, 11:32 / środa
Jak jest po japonsku:

,,Sedzia wez sznur i powies sie a od naszej Lechii odpierdol sie,,.

,,Twoja stara pierze w rzece,,

Oraz

,,Masaaki Toma, co ?...Ty wiesz co,,
27 października 2010, 11:39 / środa
...i moze jeszcze to:

,,Zrobimy ci z dupy jesien sredniowiecza,,
27 października 2010, 12:25 / środa
mil - " Saibankan Inkei "

i tego się trzymajmy... a teraz wszyscy ! Sai-ban-kan I-nkei !
27 października 2010, 13:34 / środa
"Podsumowanie pierwszych połów do 10. kolejki

Kto najlepszy?

Oczywiście LEchia"

I tu się kłania przygotowanie motoryczne zimą. tak aby dwie połowy grać na obrotach nie gorszych niż przeciwnik.
27 października 2010, 22:36 / środa
Wracajac do sytuacji w Amice.

Widzieliscie ten filmik o Tshibambie :D ?

mnie rozbawil do łez hehe
odnośnik
28 października 2010, 17:14 / czwartek
Przeglądam 18tkę na Koronę i jak nic brakuje mi obrońców! Jest ich czterech razem z Kaczmarkiem. Aż prosi się o Janickiego zamiast np. Zejglić,Popielarz - tak tylko jako polisę. Oby nic złego nie stało się naszym stoperom bo moim zdaniem z powołanej kadry to tylko Surma dałby radę uzupełnić lukę - no chyba że zagramy na trzech obrońców i tak pociśniemy Koronę aby nie wychodzili z własnej połowy :)
28 października 2010, 17:23 / czwartek
oki zapomniałem że Janicki jest na reprezentacji ale i tak myślę że lepiej mieć na ławce jakiegoś obrońce nawet słapszego (z rezerw lub ME) niż samych pomocników i to głównie ofensywnych.
28 października 2010, 17:26 / czwartek
najlepsza obrona jest atak ;)
28 października 2010, 17:45 / czwartek
proponuje przeczytac wywiad z Łukaszem. Jak dla mnie sugeruje On na żywca, że "wielka trójka" po prostu musiała wygrać swoje mecze :

Liga nie wraca do "normalności"

Rozstrzygnięcia 10. kolejki ekstraklasy pozwalałaby stwierdzić, że liga wraca do normalności znanej z poprzednich sezonów. W ten sam weekend przegrały wszystkie drużyny zajmujące aktualnie miejsca na podium, a w dwóch przypadkach poniosły porażki z rąk "wielkich" tej ligi: Legii Warszawa i Wisły Kraków.
Wojskowi pokonali aż 4:1 wicelidera tabeli, Koronę Kielce na jej terenie. Biała Gwiazda z kolei przerwała zwycięską serią 3. drużyny ekstraklasy, Lechii Gdańsk, ogrywając ją przy Reymonta 22 aż 5:2. Dodatkowo lider, Jagiellonia Białystok poległ na terenie Widzewa Łódź.

Z tezą o powrocie starej hierarchii w ekstraklasie nie zgadza się kapitan Lechii, Łukasz Surma. - Powiem tak: przyjeżdżając wielokrotnie na Reymonta z Legią Warszawa nie miałem tylu sytuacji, co teraz z Lechią. Nie sądzę zatem, że liga wraca do "normalności". Będziemy dalej chcieli być czarnym koniem rozgrywek - mówi 33-letni pomocnik.

Biało-zieloni przegrali z Wisłą aż 2:5, ale przy odrobinie szczęścia
, to oni powinni w tak wysokich rozmiarach pokonać wicemistrzów Polski
. Surma twierdzi, że dla
jego drużyny to tylko wypadek przy pracy i Lechia dalej gra o najwyższe cele. - Na Wiśle taką przewagę trzeba wykorzystać i "skończyć" przeciwnika. Nawet po stracie bramek mieliśmy dodatkowe szanse. Wydaje mi się, że to za wysoka porażka w stosunku do tego, co pokazaliśmy. Nie załamujemy się. Zawsze kiedy jest taka seria i przegrywa się nie 1:2, a 2:5, to można mówić o zejściu na ziemię, ale nie sądzę, żebyśmy mieli spuszczone głowy - przekonuje kapitan Lechii.

Surma to wychowanek Wisły, więc ostatnia wizyta w Krakowie była dla niego szczególna. Jego losy potoczyły się tak, że ze względu na konflikt z władzami klubu, opuścił Reymonta wiosną 1998 roku, tuż po tym, jak w Białą Gwiazdę zainwestowała Tele-Fonika. Jego zdaniem drużyna budowana pod Wawelem przez Roberta Maaskanta nie może być w tej chwili postrachem ligi: - Ja będę zawsze wspominał Wisłę Henryka Kasperczaka, z którą miałem okazję się zmierzyć i tej Wiśle na pewno dużo brakuje do tamtej drużyny. To była Wisła idealna, chyba najlepsza w historii. Pamiętam, że wygrywałem z Legią w lidze wszystkie mecze, ale na Reymonta przegrywaliśmy i ten jeden mecz decydował o tym, kto wygra mistrzostwo. Dlatego jeśli miałbym wyznaczyć jakiś wzór
Wiśle, o są to lata 2002-2005 i tej drużynie jeszcze dużo brakuje.

Surma cieszy się, że na "stare lata" doczekał się spotkań polskiej ekstraklasy na nowoczesnych obiektach. Jest pierwszym wychowankiem Białej Gwiazdy (wespół z innym lechistą, Pawłem Nowakiem), który zagrał na jej nowym stadionie. - Cieszę się, że zdrowie pozwala i mogę grać
na takich obiektach. Pamiętam jak na Wiśle były jeszcze ta zakola, ludzie siedzieli na ziemi, brali gazetki, żeby na nich usiąść. Takie obiekty to super sprawa dla polskiej piłki. Ale w Gdańsku też będzie pięknie - uśmiecha się i dodaje: - To jest motywacja dla nas wszystkich - starszych piłkarzy. Aż chce się grać. Mecz wygląda inaczej, widowisko inaczej smakuje.
28 października 2010, 19:37 / czwartek
według niepotwierdzonych informacji Jacek Zieliński został zwolniony z posady trenera Lecha Poznań... W najbliższym meczu z Wisła trenera Zielińskiego ma zastąpić Jose Maria Bakero
28 października 2010, 20:04 / czwartek
I na dodatek 1wszy walkower w tegorocznych rozgrywkach ESY...

Komisja Ligi działająca przy spółce Ekstraklasa SA ukarała Polonię Bytom walkowerem za udział w meczu 9. kolejki z Jagiellonią Białystok nieuprawnionego do gry Clemence'a Matawu.

Komisja Ligi postanowiła zweryfikować wynik zawodów jako walkower na korzyść gospodarzy. Przyczyną walkoweru jest udział w tych zawodach Clemence'a Matawu, który wystąpił w meczu nie posiadając prawa do pobytu na terytorium Polski. Jednocześnie Komisja postanowiła utrzymać wynik z boiska (3:0 dla Jagiellonii Białystok - przyp. red.) uznając, iż należy zaliczać dorobek strzelcom bramek. Zgodnie z odrębnymi przepisami PZPN wszelkie napomnienia otrzymane w tych zawodach zaliczają się do rejestru.

20 października Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej stwierdził, że Matawu od 15 października przebywa nielegalnie na terytorium naszego kraju. Mimo to 16 października wystąpił on w meczu z Jagiellonią.

Zgodnie z § 63 ust. 5 oraz ust. 6 uchwały Zarządu PZPN w sprawie statusu zawodników występujących w polskich klubach piłkarskich, zawodnicy - cudzoziemcy spoza obszaru Unii Europejskiej mogą być bezwarunkowo uprawniani do gry jedynie na okres, na jaki mają prawo przebywania na terytorium Polski oraz na jaki otrzymali zezwolenie na pracę.

Obowiązek prowadzenia i posiadania aktualnej dokumentacji poświadczającej legalizację pobytu spoczywa na klubie, który jest odpowiedzialny za należyte poinformowanie organów prowadzących rozgrywki o jakichkolwiek zmianach dotyczących legalizacji pobytu zawodnika.

Matawu będzie mógł ponownie występować na polskich boiskach od dnia otrzymania zezwolenia na pobyt na terytorium kraju. Obecnie w jego sprawie trwa postępowanie karne.

odnośnik
28 października 2010, 20:04 / czwartek
Jak dla mnie po zatrudnieniu Bakero, amica jest głównym kandydatem do spadku. Koleś bez charakteru ma ogarnąć te przepłacane gwiazdki Lecha?
Bez szans.
29 października 2010, 19:52 / piątek
Do bardzo zaskakującej zmiany szkoleniowców doszło w naszej piłkarskiej Ekstraklasie. Jurij Szatałow rozwiązał kontrakt z Polonią Bytom i będzie nowym trenerem Cracovii Kraków. Jego miejsce na ławce trenerskiej w Bytomiu zajmie Jan Urban - podał serwis sportslaski.pl.

Poza tym Bełchatów wygrał po tragicznym meczu z Widzewem, po golu w ostatniej sekundzie. I to po jakim golu..

po tym meczu bełchatów ma 2 pkt nad Nami;/ wiec nie ma innej opcji - tylko 3 pkt !
29 października 2010, 19:55 / piątek
GKS wygrał z Widzewem 1:0, strzelając bramkę w ostatniej minucie meczu. GKS wskoczył na 3 miejsce w tabeli, my spadliśmy na 5. Jutro trzeba wygrać, bo możemy wylądować na 7 miejscu...
29 października 2010, 20:23 / piątek
Dobrze że Ulatowski nie jest już w Cracovi. Chłopak tam się tylko marnował. Co do Lecha i Bakero pożyjemy zobaczymy. Pamiętajmy że póki co trenerem był tylko w Poloni War... przepr. Wojciechowskiej, a tam żaden trener nie ma nic do gadania.
29 października 2010, 21:58 / piątek
jebane fartuchy z Białorusi prowadza od 83 minuty, heh już myślałem że dogonimy ich w najbliższym czasie.
29 października 2010, 22:21 / piątek
Niestety... oba dzisiejsze mecze szły po naszej myśli niemal do końca. Na nasze nieszczęście najpierw Izraelici a potem Dyskobolowcy dali sobie wbić bramę w końcówkach.

Nam nie pozostaje już teraz nic innego jak "puknąć" jutro Koronę, i to najlepiej "do koła".
29 października 2010, 22:25 / piątek
Co by nie mowic to szacun dla Franka sie nalezy. Najebal goli w tej lidze, a w sytuacji ktora mial dzisiaj przynajmniej polowa napadziorow zajebalaby w bramkarza albo w kosmos. I jeszcze janasowi dojebal.

Trzeba jutro jebnac Korone zeby utrzymac sie w grupie poscigowej.
29 października 2010, 22:29 / piątek
Picnick mozesz mi wytlumaczyc co mialo znaczyc 'Ze siechlopak Ulatowski w Cracovii marnowal'?
Przepraszam kim jest k... Ulatowski i co osiagnal?
29 października 2010, 22:53 / piątek
"Janasowi" z malej litery napisalem przez pomylke. Nie byla to zamierzona "chuliganska" akcja :)
30 października 2010, 12:24 / sobota
Picknick- odnośnik choc za weszlo nie przepadam to jest to dobry artykul.
30 października 2010, 12:38 / sobota
Dobre artykuły podpisuje się imieniem i nazwiskiem. A to jest jakiś anonim.
30 października 2010, 13:10 / sobota
Dokładnie jak mówisz.
Równie dobrze mogło by tego art. nie być.
30 października 2010, 14:35 / sobota
Picnick- Tak jak rze czekam az odpiszesz dlaczego Ulatowski sie marnowal. Jak na razie to jest po prostu chujowy. Wiec pewnie sobie jaja robisz jak nie to napisz dlaczgo sie marnowal.

Frajerska druzyna i frajerski trener to musialo sie tak skonczyc
30 października 2010, 20:04 / sobota
Do połowy Śląsk prowadzi z Zagłębiem 1-0 :)
30 października 2010, 20:33 / sobota
juz 2:0 dla braci z Wrocławia :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.294