Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa sezon 2010-2011

strona 14/59

5 listopada 2010, 21:59 / piątek
No to brawo Wisla !!! teraz Slask i Lechia po 3pkt!!!
5 listopada 2010, 22:00 / piątek
Ale beka. Siedze, pije browca, 93 minuta i dekoder mi sie wylaczyl. Kombinuje co jest, udalo sie. Wlaczam i jeeeeest :))))))))) 1:0 dla Wisełki. Do kompletu jeszcze Śląsk i Lechijka...
5 listopada 2010, 22:01 / piątek
Każdy to powie WISEŁKA Rządzi W Krakowie!!!
5 listopada 2010, 22:02 / piątek
"mam beke z Wisly jak sobie rady nie da"
Gówno sie znasz.Ja mam z Ciebie beke bo juz sobie rady nie dales.Nie chce mi sie pisac bo i tak w takich przypadkach jak twoj nie przyniesnie to zadnego skutku.TO co kibic sukcesu.Beke pokrecimy
5 listopada 2010, 22:05 / piątek
To co grała Wisła to totalna padaka. Nie dało się tego oglądać. Ale gratuluję im wyniku xD Mieli mega farta.
5 listopada 2010, 22:10 / piątek
co sie beton sadzisz ?? Wisla padake grala i jak by przegrala to by przegrala mnie Wisla tak nie interesuje co LECHIA !!! Skoro udalo sie Wisle wygrac to brawo super Ale bardziej sie ciesze jak Lechia wygrywa !!! Wiec sam wyluzuj szelki kibicu ssukcesu...
5 listopada 2010, 22:11 / piątek
Mam nadzieję że już w niedzielę wrócimy na miejsce w tabeli przed Wisłę. A jeżeli do tego wygra Śląsk to łykniemy jeszcze Bełchatów.
5 listopada 2010, 22:24 / piątek
zaryzykowalbym stwierdzenie ze w tym sezonie kierunkowy do warszawy pozostanie 0:3, chociaz ja stawiam skromne jeden zero dla Lechii, po bramce Sazankowa w 76 minucie...
5 listopada 2010, 22:28 / piątek
Wisła bardzo słaby mecz. Ale liczą sie 3 punkty. Co do 15 kolejki Ekstraklasy to Ekstraklasa SA bardzo Nas nie lubi. W tym samym dniu wyznaczyć nasz wyjazdowy mecz z krecikami kiedy nasi bracia z Wrocławia będa grać z kurwami w Gdyni. Co za kurwy w tej Ekstraklasie SA
5 listopada 2010, 22:36 / piątek
Nas tylko lubi Mielcarski, Węgrzyn i Basałaj. Zawsze chwalą Lechie, reszta albo nie ma nic do powiedzenia albo krytykuje. A o ekstraklasie lepiej nie pisac... Apropos wygranej Wisły, sorry, ale ja nie mam nic przeciwko wygranej z polonia (groclinem) w 94 minucie... Byle 3 pkt i warszawa w komplecie zdobyta.
5 listopada 2010, 22:40 / piątek
Znowu na farcie.. czyzby Wisla musiala byc naprawde w czolowce?
5 listopada 2010, 23:03 / piątek
Spadamy na 7 miejsce... Trzeba wygrać w Warszawie.
5 listopada 2010, 23:07 / piątek
chwila, jak tak czytam czy powinna być w czołówce. Czy mamy sie smucić, że ograła cracovie? Ludzie? Rozumiem, że z Nami to był fart z pomocą sedziego, ale nie smućmy się, że wygrali z pasami czy jak oni tam. Owszem ja też jestem zły, że nie mamy takiego farta co inne zespoły typu bełchatów - jeden strzał celny w 96 minucie, korona z Nami - co zagrała? Padline i po spalonym 3 pkt. Swoją drogą Kafarski sie szczyci 40 dośrodkowaniami w meczu z kielcami, ja zaś powiem, że powinien szybciej robić zmiany. Mamy napadziorów chyba ze 4-5ciu a on Sazankowa wpuszcza w 83 minucie, a wcześniej Dawidowskiego, który łapie żółtą. Wracając do tematu, dobrze cracovii, 1 liga blisko, a Wisła i tak nie zwojuje wiele w tym sezonie, podobnie jak legia i lech który też spuchnie po osttanich sukcesach. Ograć polonie i nie patrzeć na szczęście i nieszczęście I(i)nnych
5 listopada 2010, 23:19 / piątek
Spadamy na 7 miejsce... Trzeba wygrać w Warszawie.
chuj ci spada !!!!!!!!!!!!!!!!
trzeba to jechać na wyjazd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5 listopada 2010, 23:36 / piątek
nie napinajmy sie,
niektorzy sa na 16tym. Mnie tylko wkur....a te 9 pkt ktore zaje...li Nam sedziowe...
5 listopada 2010, 23:57 / piątek
Czy was tu co niektórych do końca pojebało żeby życzyć naszym przyjaciołom przegranej? I to jeszcze z tymi żydowskimi kurvami? No nie do wiary co tu za ludzie zaczęli zaglądać...

Brawo Wisełko, jazda, jazda, jazda!!!
6 listopada 2010, 00:07 / sobota
To wlasnie napisałem, tyle, ze łagodniej. Dla mnie wygrana Wisły ma zajebisty wymiar - zemsta za zeszły rok i końcówke sezonu gdzie zabrali Wisełce mistrza Polski w 94 minucie. Dzisiaj mam nadzieje bramka z 94 minuty własnie w ostatecznym rozrachunku spuści cracovie do 1 ligi. Bravo Wisła
6 listopada 2010, 03:43 / sobota
MateuszMLG : dziabaj ;]

zydzi znowu w dupe i to mi sie podoba.po burzy slonce wychodzi zza chmur

na marginesie : pantera rzadzi
6 listopada 2010, 10:41 / sobota
I sprawiedliwości stało się zadość,za wszystkie krzywdy w Strefie Gazy muzułmanin pogrążył żydów.Jude 0- Wisła 1
6 listopada 2010, 10:59 / sobota
grucha604: co Ty znowu chcesz dziabc ?
6 listopada 2010, 11:02 / sobota
mialo byc - dziabac
6 listopada 2010, 11:08 / sobota
czytac umiesz czy nie? ;]
6 listopada 2010, 11:35 / sobota
Śląsk wygra, pyry dostają w dupę i na spadku mamy Amice z żydami czyż to nie piękne?
6 listopada 2010, 11:41 / sobota
no wiesz jakos mi to czytanie wychodzi, ale nie zaczailem o co Tobie chodzi, wiec spoko damy rade !
6 listopada 2010, 12:06 / sobota
jakos kiepsko chociaz lepiej niz pisanie. to dotyczylo twojego postu z poprzedniej strony, ktory jest juz usuniety.
6 listopada 2010, 13:19 / sobota
Domyslam sie ktory. Jak kogos tym urazilem to przepraszam, co by nie bylo to na serio nie zyczylem Wisle przegranej !!!
6 listopada 2010, 13:32 / sobota
"Śląsk wygra, pyry dostają w dupę i na spadku mamy Amice z żydami czyż to nie piękne?"
Jesli można powybrzydzać, to na spadku wolałbym Pyry ze śledziami....mogą byc po żydowsku :)

TYLKO LECHIA!
6 listopada 2010, 13:44 / sobota
Jak kogoś interesuje to dziś w TVP2 o godz. 15:35 mecz Legia - Jagielonia. Trzymam kciuki za Jage.
6 listopada 2010, 13:46 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
6 listopada 2010, 13:52 / sobota
"Lepiej gonić króliczka niż go złapać" :) po za tym "Wybrzeże Kości Słoniowej Biały"
zmień ton to zniżę się do Twojego poziomu i możemy dyskutować.
6 listopada 2010, 13:59 / sobota
sorki "biały" z małej litery
6 listopada 2010, 14:38 / sobota
Jestem bardzo ciekaw jak Arka sobie poradzi z Koroną. Jeśli śledzie utrzymają poziom z ostatnich spotkań u siebie, a Korona zagra jak z nami, to Arka ma szansę wygrać. Wtedy Arka będzie mieć 16 pkt, a my mamy 17 pkt. Kolejny powód, by jutro wygrać.
6 listopada 2010, 14:57 / sobota
Najlepszy wynik to chyba bedzie remis w meczu Legia - Jaga. :)
6 listopada 2010, 15:11 / sobota
M.M spokojnie. Szpara ma tyle punktow co ma bo gra na tej swojej smiesznej murawie. Zobacz ich mecze na wyjazdach...0 doslownie 0 strzelonych bramek :))) 5 bramek strzelonych w 11 meczach , to jest smiech , wstyd i kpina. Czy wygraja czy nie i tak beda bronic sie do ostatniej kolejki przed spadkiem...i spadna razem ze sraksa. Nie wiem czy zauwazyles ale ze Szparki wszedzie jest szydera na temat ich antyfutbolu. To jest zdecydowanie najgorzej grajaca druzyna w ekstraklasie . Oni wychodza mecz zremisowac a jak sie cos tam uda to moze wygrac. JEstem pewien, ze na koniec sezonu na ostatnich miejscach bedzie Sraksa , Szpara , Polonia Bytom i Ruch Chorzow i dwie z tych 4 druzyn spadna z hukiem.
6 listopada 2010, 15:44 / sobota
Masz rację - może i grają najgorzej w lidze, ale u siebie całkiem skutecznie. Stracili tylko 6 bramek - najmniej w ekstraklasie.

Niestety Górnik wygrywa do przerwy z Polonią 1:0 i ucieka nam w tabeli. Szkoda tych ostatnich głupio przegranych meczy. Teraz będzie nam bardzo ciężko wrócić do pierwszej trójki.
6 listopada 2010, 16:24 / sobota
człowieku oni nie stracili tak mało bramek przez tak dobra obrone, tylko przez to że ich obrona sklada sie z 11 zawodnikow ! graja taka padake, ze nawet ich "liczni kibice" mowia ze sie nie da tego ogladac. Zreszta wynik strzelonych bramek to jest wstyd dla nich na całą europe, świadczy tylko o "poziomie" jaki prezentuja
6 listopada 2010, 16:35 / sobota
Ale czy to ważne, że się nie da oglądać? Najważniejsze są punkty. Jakoś Arka potrafiła wygrać z Jagą i GKS-em - my nie.

Górnik - Polonia 1:1
Legia - Jaga 1:0
6 listopada 2010, 16:36 / sobota
no to gornik vs polonia b. 1-1 to nie ucieknie gornik tak bardzo!
6 listopada 2010, 17:42 / sobota
Hahaha ale brama! Chyba Legia się obudziła na dobre. Nieźle grali, Iwański spieprzył dwie setki. Legia nam ucieka w tabeli.
6 listopada 2010, 17:45 / sobota
no to teraz media się posrają...swoją drogą, dobry był tekst jakiegoś krawata w przerwie, że jaga to pierwszy zespół który przyjechał do warszafki i nie muruje bramki tylko atakuje. hahaha.
6 listopada 2010, 18:10 / sobota
Śląsk prowadzi w Bełchatowie 0-1 :) brama Sotirovica :)
6 listopada 2010, 18:15 / sobota
Dobry medz krawaciaży chyga Skorża poukładał wszystko tak jak myślał od począdku.Dobrze że graliśmy już w Warszawce.
6 listopada 2010, 18:48 / sobota
Teraz jeszcze My musimy wygrać...
6 listopada 2010, 18:53 / sobota
Brawo! Śląsk wygrał z GKS-em! Lech znowu w strefie spadkowej.

Drużyna, która jutro wygra wskakuje na 4 miejsce. Remis da nam tylko 6 miejsce.
6 listopada 2010, 18:56 / sobota
Aha i jeszcze jedno - jeśli Korona wygra jutro w Gdyni to wskakuje na fotel lidera.
6 listopada 2010, 18:56 / sobota
Ale tabela zaczyna sie spłaszczać.Jak nie zdobedziemy pkt-ów w Warszawie lub Poznaniu może być nie dobrze.Będzie ciekawie.
6 listopada 2010, 19:29 / sobota
śledzie prowadzą z Koroną 1-0....
6 listopada 2010, 19:39 / sobota
bo wykorzystali to co mieli. My niestety nie umielismy wykorzystac masy sytuacji. Jezeli bedziemy wykorzystywac w przyszlosci przynajmniej polowe sytuacji to bedziemy wygrywac trzema lub nawet czterema bramkami.
6 listopada 2010, 19:40 / sobota
No i właśnie o tym pisałem. Jak Arka to wygra to będzie miała tylko 1 pkt mniej niż my. Robi się bardzo ciasno w tabeli.

Poza tym - my nie potrafimy strzelić Koronie gola w 90 min, a Arka grająca całą drużyną na swojej połowie strzela w 12 min. Trochę wstyd.
6 listopada 2010, 19:46 / sobota
M.M jestes irytujacy.. Nie widziales jak Korona grala z Nami a jak gra ze sledziami ?! U Nas grala tylko obrona z probami kontry, wiec arka walnela lage do przodu i labukas biegowo to wykorzystal. Czy Ty czlowieku naprawde nie widzisz roznicy w tych meczach czlowieku ?

ps. tak na poprawe nastroju :) hehe
odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.028