Gdańsk: środa, 17 kwietnia 2024

Ekstraklasa sezon 2010-2011

strona 21/59

1 grudnia 2010, 15:40 / środa
No przeczytalem i przemyslalem. I co?
1 grudnia 2010, 15:40 / środa
dajcie spokój. Oszołom (zresztą sama ksywa mówi za siebie) to zwykły netowy troll, nie należy go karmic. Ostatnio napisał, że Lechia po meczu w Lubinie rozpoczęła własnie obronę przed spadkiem. Pisze takie bzdety i potem podniecony czeka aż ktoś mu odpisze, dlatego dajcie na luz i nie odpowiadajcie mu.
1 grudnia 2010, 15:43 / środa
Ale w domciu wszyscy zdrowi Maciusiu?
1 grudnia 2010, 15:44 / środa
ok !
1 grudnia 2010, 15:47 / środa
hehe wiedziałem że zaraz odpisze, zwykły troll.
1 grudnia 2010, 15:55 / środa
Tak Maciusiu tak. Nie zapomnij leków na wieczór wziąć. A wracając do sytuacji pomeczowej z Lubinem to jeśli dla Ciebie 6 punktów do pozycji spadkowej nie jest walka o utrzymanie to może jednak zmień lekarza i niech Ci mocniejsze środki przepisze. Zobaczysz co będzie gdy nie uda się wywieźć punktów z Chorzowa co przy tej formie którą prezentują na dzień dzisiejszy wcale mnie nie zdziwi. Co do Baczka to naturalnie ironiczny wkręt ale do takich bezmózgow jak Ty wszystko dociera tylko jak jest napisane dużymi, drukowanymi literami.
1 grudnia 2010, 16:04 / środa
Czujesz się bardziej wartościowy obrażając innych? Czujesz satysfacje pisząc takie farmazony na publicznym forum jak ten o Bączku?

Zapytaj go osobiście jakie ma plany.

Aha i na koniec: Szczerze mnie to wali czy wywieziemy punkty z Chorzowa czy nie. Czy będziemy grali w 6 lidze czy w lidze mistrzow. Ja będę chodził bez względu na wyniki.

Proszę nie odpowiadaj.
1 grudnia 2010, 16:05 / środa
"jeśli dla Ciebie 6 punktów do pozycji spadkowej nie jest walka o utrzymanie to może jednak zmień lekarza"

Tzn, że jak tracimy 7 pkt do lidera to jesteśmy jedną z drużyn, która walczy o Mistrzostwo Polski? Spoko :)
1 grudnia 2010, 16:05 / środa
Ok !!! A co do obrażania cieciu to przypomnij sobie trolla i twój pierwszy wpis jelopku.
1 grudnia 2010, 16:07 / środa
Pogadamy na wiosnę Simciu.
2 grudnia 2010, 13:23 / czwartek
odnośnik no to mamy epoke lodowcowa
2 grudnia 2010, 17:30 / czwartek
Co prawda nie ekstraklasa ale nie będę osobnego wątku zakładał:

MŚ 2018 - Rosja
MŚ 2022 - Katar

Cóż za "nieoczekiwany" wybór... ;)
2 grudnia 2010, 22:45 / czwartek
Śląsk Wrocław, Legia Warszawa, Widzew Łódź, Górnik Zabrze, Polonia Warszawa i Zagłębie Lubin zostały przez Komisję Ligi ukarane w związku z incydentami podczas meczów 14. i 15. kolejki Ekstraklasy - informuje ekstraklasa.org.
Klub z Wrocławia otrzymał najwyższą karę - 10 tysięcy złotych. Kara dotyczy wydarzenia z 14. kolejki ekstraklasy, gdzie WKS podejmował Ruch Chorzów. Śląsk będzie musiał zapłacić za wrzucenie drugiej piłki na boisko, co spowodowało przerwanie korzystnej akcji drużyny Ruch Chorzów.

Widzew Łódź otrzymał karę finansową w wysokości siedmiu tysięcy złotych a wniesienie i odpalenie przez kibiców tego klubu środków pirotechnicznych, których cześć została wrzucona do sektora buforowego. Kara na łodzian została także nałożona za rzucanie śnieżkami w kierunku zawodników. Dotyczy to meczu Widzewa z Górnikiem Zabrze.

- Na klub Górnik Zabrze nałożono kare finansową w wysokości pięciu tysięcy złotych z wznoszenie przez kibiców tego klubu okrzyków o treściach antysemickich podczas meczu
15. kolejki Ekstraklasy Widzew Łódź - Górnik Zabrze - informuje ekstraklasa.org.

Za wniesienie i odpalenie środków pirotechnicznych przez kibiców Legii Warszawa podczas spotkania w Bytomiu z Polonią klub z Warszawy będzie musiał zapłacić trzy tysiące złotych.

Za rzucanie śnieżkami w kierunku zawodników klub Polonia Warszawa zapłaci karę w wysokości dwóch tysięcy złotych. Kary nie uniknie także Zagłębie Lubin, które zapłaci tysiąc złotych za rzucanie śnieżkami w pole gry
podczas meczu 15. kolejki Ekstraklasy KGHM Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk.
3 grudnia 2010, 17:14 / piątek
Widzewowi udało się pozyskać pierwszego nowego zawodnika, który zacznie występy w barwach łodzian od rundy wiosennej. Mowa o Jurijsie Žigajevsie, który jest reprezentantem Łotwy. 25-letni boczny pomocnik podpisał kontrakt z klubem na 1,5 roku z możliwością jego przedłużenia.
- Drużyna nie udała się jeszcze na zimowe urlopy
, a już teraz postanowiliśmy ją wzmocnić. Naszym pierwszym nabytkiem przed rundą wiosenną jest reprezentacyjny pomocnik skrzydłowy Łotwy. To już kolejny kadrowicz w drużynie Widzewa. Jurijs Žigajevs był jednym z najlepszych
zawodników FK Ventspils i mocno przyczynił się do zdobycia przez ten klub wicemistrzostwa kraju. Występy w ekstraklasie Łotwy łączył z grą w reprezentacji, z którą walczy obecnie w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy 2012 - powiedział Mateusz Cacek, wiceprezes zarządu KS Widzew Łódź S.A.

Urodzony w 1985 w Leningradzie, Jurijs Žigajevs swoją karierę piłkarską rozpoczynał w klubie FC Ilukste. Następnie był zawodnikiem FK Zibens Zemessardze, skąd trafił do FK Riga. Debiut w ekstraklasie Łotwy zaliczył w 2002 roku. Od 2008 roku reprezentował barwy FK Ventspils, z którym wywalczył mistrzostwo oraz wicemistrzostwo kraju, a także grał
w Lidze Europejskiej. Žigajevs jest etatowym reprezentantem Łotwy. W jej barwach zadebiutował w 2007 roku. Do tej pory zaliczył 21 występów oraz 1 gola w kadrze, którego zdobył w meczu
z Luksemburgiem w kwalifikacjach do MŚ 2010.
3 grudnia 2010, 19:15 / piątek
Podsumowanie roku ,punkty zdobyte w 2010 roku.Bardzo ciekawe .
Tabela Ekstraklasy w roku 2010:
Widać jak słabą rundę wiosenną Lechia miała.
P Kafarski trzeba to poprawic by taka runda sie nie powtórzyła.

1. Lech Poznań 52 42:18
2. Wisła Kraków 49 38:22
3. Jagiellonia Białystok 48 31:24
4. Korona Kielce 47 34:28
5. Legia Warszawa 44 33:34
6. GKS Bełchatów 43 36:30
7. Zagłębie Lubin 40 31:28
8. Polonia Warszawa 38 35:31
9. Ruch Chorzów 38 29:28
10. Lechia Gdańsk 34 34:35
11. Śląsk Wrocław 33 34:36
12. Polonia Bytom 30 22:31
13. Arka Gdynia 30 23:35
14. Górnik Zabrze 22 15:25
15. Cracovia 22 28:50
16. Widzew Łódź 18 23:18
17. Odra Wodzisław 16 14:17
18. Piast Gliwice 11 9:21

(Michał)
4 grudnia 2010, 09:28 / sobota
ciekawe artykuły, "Historia Polskiej Piłki" - tym razem o Polonii Bytom.

odnośnik
4 grudnia 2010, 18:37 / sobota
Podsumowanie statystyczne rundy jesiennej Ekstraklasy

odnośnik
4 grudnia 2010, 22:30 / sobota
Przeczytajcie to koniecznie , Traore wyróżniony :) odnośnik
5 grudnia 2010, 17:32 / niedziela
Jedenastka rundy jesiennej ekstraklasy według SportoweFakty.pl
(...)
Deleu - z obsadą prawej obrony mieliśmy największy problem. W końcu postawiliśmy na debiutującego w polskiej lidze Brazylijczyka. Deleu w ostatnich miesiącach prezentował równą formę i zasłużył na to wyróżnienie najmocniej spośród innych prawych defensorów ligi.

Abdou Razack Traore - 22-letni zawodnik rodem z Wybrzeża Kości Słoniowej przerasta polską ligę. Lechia wykazała się nie lada zmysłem, ściągając go z Rosenborgu Trondheim, co nie udało się w poprzednich miesiącach Zagłębiu Lubin i Wiśle Kraków.

Ławka rezerwowych: Łukasz Surma

całość
odnośnik
5 grudnia 2010, 22:39 / niedziela
hahahaha patrzcie na to :D na nagrode dla arboledy :D

"Najlepszym piłkarzem w kategorii "Obcokrajowiec roku" roku został defensor mistrza Polski - Manuel Arboleda. Nominowani oprócz zawodnika Lecha Poznań byli także Bruno Coutinho (Polonia Warszawa) i Darvydas Sernas (Widzew łódź). Popularny "Maniek" w nagrodę oprócz statuetki dostał także... pralko-suszarkę."

pralko-suszarka :D amica wronki !
6 grudnia 2010, 18:40 / poniedziałek
Wywiad z Józefem jak zwykle pełen ciekawych rzeczy. Bardzo mi się spodobał "klub Kokosa" :)))odnośnik
6 grudnia 2010, 21:02 / poniedziałek
mecz Wisła-Lechia wybrany najlepszym spotkaniem tej rundy przez ekstraklase.tv
odnośnik
8 grudnia 2010, 07:19 / środa
Johny____
1 grudnia 2010, 15:37 / środa
oszolom_
1 grudnia 2010, 15:15 / środa
Wiem z pewnego źródła, ze bezdomni pertraktują z Mateuszem Bączkiem. Są na 99 procent dogadani.

ta.weź to przeczytaj i przemyśl co napisałeś

maćko
1 grudnia 2010, 16:04 / środa
Czujesz satysfacje pisząc takie farmazony na publicznym forum jak ten o Bączku?

Tak bylo.

A tak jest : odnośnik

No i co Johny i Maciusiu? Jak nie śledź to żyd hehe. Duzo się pomyliłem? Wara opadła? Młodzi jeszcze jesteście i trochę brakuje wam czegoś co gdy ja zacząłem kibicować nazywało się kumacja. Milego dzionka:)
8 grudnia 2010, 08:43 / środa
Oszi, jesteś moim bohaterem! Skąd Ty to wszystko wiesz? i kto Ci dał cynk ile ja mam lat? Bączek?
Tak czy inaczej - dobrze mieć takiego informatora na forum jak Ty.
miłego dzionka dla Ciebie też.
8 grudnia 2010, 10:15 / środa
Wybrano najlepszą '' 11 '' polskiej ekstraklasy rundy jesiennej . Wsrod nich znalazło sie 2 naszych graczy ( Paweł Nowak, Luis Carlos Santos ''Deleu'' ) . Nic tylko pogratulować i oby jak najwiecej takich wyróznien.
odnośnik
LG!!!
8 grudnia 2010, 10:20 / środa
maćko
8 grudnia 2010, 08:43 / środa
Oszi, jesteś moim bohaterem! Skąd Ty to wszystko wiesz? i kto Ci dał cynk ile ja mam lat? Bączek?

Twoja żona szepcze mi to czasem do uszka. Papa.
8 grudnia 2010, 11:54 / środa
Bramkarz Lechii Gdańsk do jutra musi przekonać szkoleniowca Cracovii

Szymon Opryszek: Dlaczego zdecydował się pan na testy w Cracovii?

Mateusz Bąk: - Od kilku dni trenowałem w Krakowie z trenerem Piotrem Wrześniakiem, by podtrzymać formę. Dostałem propozycję testów, więc nie miałem daleko. O podpisywaniu umowy nie będę rozmawiać, bo na razie przyjechałem ćwiczyć i pokazać się trenerowi.

Pana klub wyraził zgodę na testy?

- Umowa z Lechią obowiązuje mnie do końca czerwca 2011 roku. Po powrocie z Maritimo przegrałem rywalizację z dwoma dobrymi bramkarzami. Trener Tomasz Kafarski odsunął mnie od zespołu i już w lipcu dostałem wolną rękę w poszukiwaniach nowego klubu.

Działacze Cracovii myślą o przedłużeniu umowy z Marcinem Cabajem...

- To ikona klubu, mam dla niego duży szacunek. Gdybym jednak bał się rywalizacji, to siedziałbym w domu i skręcał długopisy.

Czy ewentualne związanie się z zagrożoną spadkiem Cracovią to nie ryzyko?

- Chciałbym poczuć smak rywalizacji i wrócić na ekstraklasowego konia, z którego spadłem. Miałem za luźne siodło, ale kupiłem nowe (śmiech ). Energia mnie rozpiera, chcę grać. Mam tylko dwa dni na przekonanie trenera. W życiu wszyscy mamy mało czasu. Sytuacja Cracovii jest ciężka, ale Szatałow nieraz udowadniał, że jest ambitny. Nie ma co załamywać rąk, dopóki istnieją matematyczne szanse na utrzymanie w ekstraklasie.
8 grudnia 2010, 12:07 / środa
oszolom napisał: " . . . Duzo się pomyliłem? . . . "

mało ?
konkurs: 99 % dogadany z bezdomnymi, a dwa dni trening-testów w Cracovii to mało czy dużo?
8 grudnia 2010, 12:25 / środa
to jest to somo,co z ta slynna tradycja,no...

P.S. ,,pan szosty kwietnia...''-mistrzostwo verde :)
8 grudnia 2010, 13:56 / środa
sracovia czy bezdomni jeden chuj.
8 grudnia 2010, 14:03 / środa
Dokładnie t-t. Ale niektórzy i tak udają, ze deszcz pada jak im się w ryj pluje. Za sama chęć gry u żydów Mateusz powinien więcej nie pokazywać się przy Traugutta. Niestety ale ostatnia ikona Lechii w przeciwieństwie do teraźniejszych wkładek do koszulek to Zdzichu Puszkarz.
8 grudnia 2010, 16:32 / środa
Chyba Cię trochę poniosło Antku Oszołomie z tym porównaniem. Co nie zmienia faktu, że "Bączek" i Cracovia brzmi co najmniej dziwnie.
8 grudnia 2010, 17:49 / środa
Panie Oszołomie skończ Waść pierdolić. Skoro znasz tak doskonale sytuację w klubie(no bo przecież sprzedałeś niusa że Bąk jest na 99% dogadany z bezdomnymi) to wiesz dlaczego Bąk został przesunięty do rezerw i wiesz dlaczego nie wróci do pierwszego zespołu. Owszem może posiedzieć na dupie przez pół roku i brać kasę za nic, a potem odejść. Jednak ma on już 27 lat i jeśli ma jeszcze gdziekolwiek pograć na poziomie na który go stać to każdy miesiąc jest ważny i w takiej sytuacji nie dziwię się mu że bierze każdą ofertę która się pojawia nawet od Żydów.
Zaś tekst o tym że ma się nie pojawiać na Traugutta to niezły żarcik z twojej strony biorąc pod uwagę ile lat poświęcił dla tego klubu.
8 grudnia 2010, 18:43 / środa
buziek
1945 % Poparcia !
8 grudnia 2010, 22:11 / środa
Wiecie dlaczego kocham to forum? Bo sa tu takie wynalazki jak Buziek. O wiejusie nie wspomne bo to tylko dupooliz poprzedniego. Brawo. Argumentacja mnie powaliles Buziasty. Nie nie zartowalem. Kto wchodzi w jakiekolwiek uklady ze smieciami typu pyry, bezdomni, zydzi nie jest godny by jego stopa kiedykolwiek pojawila sie na swietej T29.
8 grudnia 2010, 22:28 / środa
oszołom skąd masz dopalacze?
8 grudnia 2010, 23:34 / środa
oszolom - widze mamy tego samego informatora - ja slyszalem, ze Hubert podpisze kontrakt z klubem z ekstraklasy
9 grudnia 2010, 00:12 / czwartek
WKS dopalcze dalej sa ogolno dostepne tylko ze trzeba miec odpowiednie numery telefonow :)
9 grudnia 2010, 12:05 / czwartek
widzieliscie wywiad z pasieka :D ?

---
- Gramy tak jak na Zachodzie. Preferujemy wysokie tempo akcji i krótkie krycie. Może dlatego nasi rywale za nami nie nadążają - mówi trener Arki Gdynia Dariusz Pasieka

Więcej... odnośnik
------

hehe Oni tyle fauluja bo przeciwnicy za nimi nie nadążają :D ehh te sledzie:)
9 grudnia 2010, 12:29 / czwartek
Po tym wywiadzie z pasieką już wiem skąd oszołom bierze te dopalacze. Jak tak można, od śledzi?
9 grudnia 2010, 13:22 / czwartek
Może zjadł po prostu śledzia i mu zaszkodził.
9 grudnia 2010, 14:30 / czwartek
Tomasz Frankowski został wybrany Piłkarzem 90-lecia Jagiellonii Białystok. Nagroda została wręczona podczas obchodów jubileuszu istnienia Jagiellonii. Nagrodę Trenera 90-lecia otrzymał Michał Probierz.

"Momentem 90-lecia" uznano zdobycie w maju 2010 roku w Bydgoszczy Pucharu Polski. Z kolei "Bramką 90-lecia" uznano historyczne, bo pierwsze trafienie w najwyższej klasie rozgrywkowej Jarosława Michalewicza, w meczu przeciwko Widzewowi Łódź (1:1) 7 sierpnia 1987 roku.

W "Jedenastce 90-lecia" znaleźli się: Mirosław Sowiński (występował w Jagiellonii w latach 1978-91) - Jarosław Bartnowski (1981-93), Stanisław Szwejkowski (1974-81), Sławomir Tołkacz (1970-84), Antoni Cylwik (1983-90) - Andrzej Ambrożej (1982-90, 1991-92, 1994-95), Dariusz Czykier (1983-89, 1994-96, 1999-2000, 2001/02), Dariusz Bayer (1981-83, 1985-89, 1995/96) - Tomasz Frankowski (1991-92, 2008-10), Jacek Bayer (1983, 1986-89, 1993-94) Jerzy Zawiślan (1972-76).

Jagiellonia w 90 rocznicę swojego istnienia została uhonorowana również przez PZPN. Prezes związku, Grzegorz Lato uhonorował Jagiellonię Diamentową Odznaką związku za wybitne zasługi sportowe osiągnięte na przestrzeni lat. Jest to najwyższe odznaczenie związkowe, jakie może otrzymać klub w Polsce. Ponadto klub otrzymał pamiątkowe patery z Ekstraklasy SA oraz Podlaskiego Związku Piłki Nożnej - poinformował klub na swojej stronie internetowej.
9 grudnia 2010, 14:38 / czwartek
No na szczęście jest Oszołom, odkrywca(odkrywa sprawy niedostępne dla postronnego kibica. Jak np że Bąk jest o kroczek od Arki) i wynalazca(wynajduje sposoby zachowania wobec tych których nie lubi), demaskator(zdemaskował mnie jestem wynalazkiem, chuj tam że to nie ja się ukrywam pod "oszolom_" bez imienia, bez nazwiska, bez ksywy nawet) mało tego to jeszcze niezwykły analityk(bo przecie bronimy się przed spadkiem). Oszołomie prowadź!

Zaś tak na szybko to Nowaka i Surmę wpuszczasz łaskawie na T29 czy każdorazowo muszą się przebijać przez kordon z twojej osoby? No bo jak to może być że Nowak(8 lat w Cracovii) i Surma(brat to kapelan pejsiastych, a drugi to były asystent trenera) brukają murawę na Traugutta?

PS. Wiem na 99% że oszołom jest młotem(może tak na prawdę jest debilem, a może normalnym człowiekiem ale co tam internet wszystko przyjmie, prawda oszolom?)
PPS. Zaś Bąk będzie na Traugutta pewnie dosyć często nawet jeśli otrzyma kontrakt, często jestem na stadionie niedaleko niego, czekam aż się ujawnisz i go wyprosisz

Tak więc serdecznie pozdrawiam panie Oszołom. Zdrowie ci się przyda bo umysłem na chleb nie zapracujesz, a nie zawsze matka z ojcem będą utrzymywać
9 grudnia 2010, 16:04 / czwartek
hehe, w jedenestce dzieięćdziesięciolecia głodnej litwy piłkarze ostatnich czterech dekad,
pierwsze pół wieku dokonań na niwie sportowej omal stuletniego klubu amba wpierdoliła,
tzn klub był a nawet rozkwitał, tylko . . . wiedziało o nim ściśle wtajemniczone grono, no i roczniki miał wówczas nietęgie jak widać
dość powszechna zdaje się przypadłość ostatnimi czasy, żeby daleko nie szukać ; )

ps. tak wiem, czepiam się
9 grudnia 2010, 17:48 / czwartek
Pięknie piszesz buziek. Wytłumacz tylko może wszystkim co znaczy słowo " zaś". To coś w rodzaju "ino"?. U nas w Gdańsku tak się nie mówi. Może w kręgach przybłędów takich jak ty małolacie owszem ale to jest forum GDAŃSKIEJ Lechii a nie białoruskiego Dynama Mogilew. Jak już młodzieńcze wyciśniesz pryszcze (tych z twojego mózgu niestety się nie da) odezwij się. Nie wcześniej niż na wiosnę. Tak po 3 - 4 spotkaniach ligowych. Wtedy pogadamy na temat obrony przed spadkiem. Moze są tu tacy którzy widza troszeczkę dalej niż pryszcz na końcu własnego nosa panie buziek.
9 grudnia 2010, 18:32 / czwartek
No i widzisz jak łatwo wychodzi z ciebie prostak? Pozdrowienia dalej ślę, chociaż z coraz mniejszą wiarą.
9 grudnia 2010, 19:49 / czwartek
oszolom_ to taki prostak, że nawet nie jestem w stanie tego rozrysować.
10 grudnia 2010, 11:10 / piątek
@oszolom_ : nie kompromituj się już. Widzę, że chcesz byc zabawny na siłe, ale jakos Ci to nie wychodzi...
10 grudnia 2010, 18:23 / piątek
ja sie pytom co to jest polonia Bytom?

odnośnik
10 grudnia 2010, 22:52 / piątek
Nie jest to o reprezentacji forum ale..Chwilę później sędzia podyktował rzut karny dla Bośni po faulu Wołąkiewicza. "Jedenastkę" w gola zamienił Misimović. ten co dal rady teraz
odnośnik chyba za duzo mysli gdzie ma kontrakt podpisac :)
1 ..... 19 20 21 22 23 ..... 59
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.514