Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Ekstraklasa sezon 2010-2011

strona 22/59

11 grudnia 2010, 00:00 / sobota
gmoch
9 grudnia 2010, 19:49 / czwartek
oszolom_ to taki prostak, że nawet nie jestem w stanie tego rozrysować.

Ciebie chłopcze tatuś zrobił bo nie miał co robić wiec się nie pręż. Jak masz szczenę taka jak faciu noszący w nazwisku twój nick to powtórz tatusiowi ode mnie , ze slaby z niego rzeźbiarz i niech więcej za robienie dzieci się nie bierze.

Dzikidingo
10 grudnia 2010, 11:10 / piątek
@oszolom_ : nie kompromituj się już. Widzę, że chcesz byc zabawny na siłe, ale jakos Ci to nie wychodzi...

Do ciebie słówko na końcu pajacyku.

Nie no ja wiem. Przecież z was wszystkich tacy eksperci, ze dech zapiera. Bak pertraktuje z żydowskim pomiotem z gorszej części Krakowa ale jest git. Ważne, żeby pan "zaś" miał swoje pole do popisu i mógł polizać pindolka mateuszka.

Hubert jak wcześniej zauważyłem gra cienizne i wypalił się ale co niektórzy :

oszolom_
4 grudnia 2010, 22:57 / sobota
Po ostatnich występach Huberta jako zarząd zastanowił bym się nad nowym kontraktem dla niego. Jednakże wysokość tegoż mocno bym zaniżył. Hubert się w dla Lechii wypalił. W tej chwili jest jednym ze słabszych ogniw drużyny.
betonLG
5 grudnia 2010, 00:14 / niedziela
Nie patrz na grę Huberta pryzmatem meczy z Lubinem i Łodzią.Jest to berdzo dobry zawodnik doceniany nie tylko na T29.Może te całe zamieszanie wokół niego nie służy jego grze.Za mlody jest aby sie wypalić bo dużo jeszcze przed nim,mam nadzieje ze u nas.Chociaż przerzucie mówi mi ze odejdzie.Obym się mylił.
Tylko Lechia!!!

A teraz juz nie?

konri
10 grudnia 2010, 22:37 / piątek
Słaby występ Wołąkiewicza nie jest żadnym zaskoczeniem - już z Widzewem i w Lubinie wyglądał bardzo słabo. Może trochę gwiazdka zejdzie na ziemię po tym spotkaniu.
Wiele
10 grudnia 2010, 23:04 / piątek
Po ostatnich słabych jego występach w lidzei i dzisiaj w kadrze może stracic motywacje więc ja bym sie zastanowił nad podwyższaniem kontraktu dla niego.Ostatnie pół roku w Lechii które jemu zostają może być dla niego ciężkie.Jeśli ktos go zechce od razu to niech coś zapłaci bysmy mogli kupić kogos nowego.Jeśli nie to ME wita.No niestety takie jest życie.Szanuje Huberta za to co zrobił dla Lechii ale przegina i musi ponieśc konsekwencje.
trampi
10 grudnia 2010, 23:19 / piątek
Skład debila Franciszka Smudy - Bośnia i Hercegowina 2:2 (1:1)

Zespól patałachów wystawionych przez FS, zremisował z cieniasami ligi podwórkowej BiH. Głównym winowajcą straty bramek pseudo reprezentacji, był Hubert. Nie dość, że cień zawodnika, ktory rozegrał najgorszą runde w swej ligowej karierze, bez formy, został powołany do reprezentacji, to został wystawiony przez idiotę, zwanego selekcjonerem narodowej jedenastki, na pozycji w której "nowy reprezentant", czuł się jak gówno w przerembli.
cordoba
10 grudnia 2010, 23:31 / piątek
Niech idzie w pizdu do groclinu lub amiki.Trzeba osłabiać potencjalnych konkurentów do walki czołowe lokaty w lidze.

Ojejej .... to już nie jestem beee? Żałosne z was dupki. A ty dzikidingo nie wpierdalaj się miedzy wódkę a zakąskę bo ci parę rzeczy wypomnę. Chcesz?

To jak buziek? Wytłumaczysz co to te "zaś"?
Zal mi wielu z Was wielcy eksperci.
11 grudnia 2010, 00:10 / sobota
Zaś jest to spójnik przeciwstawny zamienny ze słowami "natomiast" bądź "właśnie" lub podkreślający dany fragment zdania np:

1. "Chciałem właśnie iść po piwo"

1a. "Chciałem zaś iśc po piwo"

Brzmi tak samo prawda?

2. "Piast jest dobry, natomiast Specjal znakomity"

2a. "Piast jest dobry, zaś Specjal znakomity"

Jeśli nadal nie zrozumiałeś znaczenia tego słowa to niech Ci Gmoch rozrysuje :)
11 grudnia 2010, 11:41 / sobota
Dawaj oszołomie dawaj. Wypominaj, napoć się trochę - 660846961.
11 grudnia 2010, 13:24 / sobota
Oszołom to nie żaden oszołom tylko Kurski lub Błaszczak albo Giżyński z pis bo tak sie zachowuje wszech wiedzący teoretyk.Wszyscy są be be tylko on i tylko on wie najlepiej co w danej chwili napisać dokładnie jak pis.Wszyscy sie ich czepiają zabijają nagadują ale oni swojej winy w tym nie widzą.Cały świat smieje sie z Kaczyńskich ale oni uważają że świat jest przeciwko nim.
11 grudnia 2010, 15:29 / sobota
Nie zamierzam ci tłumaczyć znaczenia podstawowych słów w języku polskim. Od tego jest pani polonistka poproś jak w poniedziałek pójdziesz do podstawówki. Jestem przekonany że ci pomoże.

No i tradycyjnie ślę pozdrowienia. Sam wiesz dlaczego... Walcz dalej wojowniku
11 grudnia 2010, 23:47 / sobota
Chłopaki nie ma co z doświadczonym, oświeconym oszołomem_ dyskutować. Jaki nick taki dyskutant.

pozdrowienia z Grecji,
Jacek
13 grudnia 2010, 23:20 / poniedziałek
Najważniejszy moment rundy - Lechia Gdańsk: Legia na kolanach
sportowefakty.pl

odnośnik
14 grudnia 2010, 22:15 / wtorek
żabole maja ponoc 9 baniek dlugu i zaczeli super wyprzedaz ;] haha

odnośnik
15 grudnia 2010, 02:00 / środa
czy ktos chociaz mniej wiecej orientujesie kiedy beda karnety?
15 grudnia 2010, 10:33 / środa
ciekawe kto z pomocnikow był wyżej niż Traore?

Tygodnik Piłka Nożna podsumował piłkarską jesień typując najlepszych piłkarzy na poszczególnych pozycjach. Miło nam odnotować, że na pierwszym miejscu wśród prawych obrońców Ekstraklasy znalazł się Luiz Carlos Santos Deleu. Nie zabrakło także wysokich ocen dla innych lechistów.

W klasyfikacji prawych obrońców drugą pozycję zajął Hubert Wołąkiewicz, a na trzecim miejscu wśród prawych pomocników znalazł się Abdou Razack Traore. Przedstawiciela Biało-Zielonych nie zabrakło także w klasyfikacji stoperów. Na dziesiątej pozycji uplasował się Krzysztof Bąk.
15 grudnia 2010, 11:28 / środa
zarząd wykazuje jakieś zainteresowanie boninem? wg mnie to on jest warty więcej niż cały górnik.
15 grudnia 2010, 16:20 / środa
za Piłką Nożną

Bramkarze: Sandomierski - Pawełek - Kelemen - Isailovic - Kotorowski
Obrońcy:
Prawi: DELEU - Bruma - Kikut - Wojtkowiak - Rzeźniczak
Środkowi: Arboleda - Skerla - Astiz - Cionek - Stano - Chawez - Bosacki - Banaś - BĄK
Lewi: Kiełbowicz - WOŁĄKIEWICZ - Dudu - Paljic - Sadlok
Pomocnicy:
Prawi: Mierzejewski - Peszko - Wróbel - Bonin
Środkowi: Radovic - Bartczak - Kaźmierczak - Sobolewski - Mila - Vrdojak - Sawala - injac - Vukovic - Stilic
Lewi: Małkowski - Kupisz - TRAORE - Kirm - Kriwiec
Napastnicy: Frankowski - Rudnevs - Grosicki - Sernas - Niedzielan - Sobiech - Robak - Brożek - Jankowski - Nowak
-----------

mnie się nasuwa jedno pytanie dlaczego niema Bąka w kadrze?
15 grudnia 2010, 18:05 / środa
PN to szmatławiec, nie ma co sobie zawracać głowy ich wypocinami. Jankowski - Odkrycie Roku, hehehe.
16 grudnia 2010, 14:54 / czwartek
Lechia Gdańsk po rundzie jesiennej

Nie mistrz Polski Lech Poznań ani lider Jagiellonia Białystok, ale Lechia Gdańsk prezentowała najładniejszą piłkę w rundzie jesiennej sezonu 2010/11. Na razie wystarczyło to na szóstą pozycję w Ekstraklasie.

całosc : odnośnik
16 grudnia 2010, 15:06 / czwartek
Fragment wywiadu z Małeckim:

"- Po meczu w Krakowie trener Skorża podszedł do mnie. Spytałem go czy faktycznie chciał mnie w Legii. Odparł „tak, ale wiem, że byś nie przyszedł, bo ty jesteś wiślak z krwi i kości". Oni wiedzą, że być może Wisła zgodziłaby się mnie sprzedać, ale ja powiedziałbym wtedy nie - mówi piłkarz Białej Gwiazdy.
Do barw klubowych Małecki podchodzi bardzo emocjonalnie. Trzeba przyznać, że taka postawa to rzadkość wśród piłkarzy.

- Nie po to całuję herb Wisły, by potem przejść do jej największego wroga. Z tego samego powodu nigdy nie przyjmę oferty z Lecha Poznań czy Cracovii. Oprócz Wisły, w Polsce mógłbym grać tylko w zaprzyjaźnionych z nią klubach: Lechii Gdańsk lub Śląsku Wrocław. Albo w Zagłębiu Sosnowiec, gdzie już grałem i bardzo mnie tam cenią - mówi Małecki."

Jesli za kilka lat Małecki bedzie wypowiadał sie w tym samym tonie tzn ze jest ewenementem w skali kraju.

TYLKO LECHIA!
16 grudnia 2010, 18:57 / czwartek
odnośnik

Haha, ładnie ich chcą wydoić - takich frajerów jak w Gdyni to nie było nigdzie w ostatnich latach w piłkarskiej Polsce, nie dość, że zarabiali wówczas kupę kasy (chyba najlepszy trener ligowy dostał wówczas nawet podwyżkę w II lidze :D), to jeszcze teraz mogą ich wydoić z tytułu "awansu" :D. No, ale trudno się dziwić takiemu Nawrocikowi, Basterowi czy Chmiestowi, przecież oni już przez całe życie tyle nie zarobią.
16 grudnia 2010, 19:33 / czwartek
Najlepsze są tam komentarze rybiogłowych, żeby to PZPN wypłacił tym piłkarzom te 3 bańki, bo to PZPN ich awansował :)))

No ale jeśli ich pseudokopacze mieli w kontraktach zapis o premii za awans, czy to przez zielony stolik czy przez lige, to arka może już się szykować do wypłaty, a co za tym idzie... za niedługo derby Gdyni :))
16 grudnia 2010, 20:14 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
16 grudnia 2010, 20:38 / czwartek
won z takimi linkami, pajacu

jeszcze sie chwalisz ze cie dziewczyna zdradza ;d
28 grudnia 2010, 23:15 / wtorek
śledziom nie podoba się aby nowy stadion debiutował w meczu z Wisłą :))))

żródło wybiórcza i rewelacyjny komentarz Korolczuka ROTFL
-------------------
- Na otwarcie stadionu chcemy piłkarskiego święta, a mecz z Wisłą takim nie będzie. Kibice gości mogą nie podzielać naszych dobrych nastrojów - uważa prezydent Gdyni Wojciech Szczurek

Mecz Arki z Wisłą Kraków, który będzie spotkaniem podwyższonego ryzyka (kibice obu drużyn od lat żyją w konflikcie), miał się odbyć jeszcze jesienią, ale z powodu opadów śniegu cała kolejka ekstraklasy została odwołana i przełożona na rundę wiosenną. Ekstraklasa SA, czyli spółka zarządzająca rozgrywkami, wraz ze stacją Canal+ wyznaczyły Arce nowy termin meczu z wicemistrzami Polski. Spotkanie ma się odbyć w piątek 25 lutego o godz. 20. Ale klub w porozumieniu z władzami miasta (na czele z prezydentem Gdyni Wojciechem Szczurkiem) stara się, by uroczyste otwarcie nowego stadionu odbyło się tydzień później, kiedy do Gdyni przyjedzie zaprzyjaźniony z Arką Lech Poznań. Taki plan ułożono jeszcze przed startem ligi.

Wczoraj klub z Gdyni wysłał do Warszawy pismo, w którym zwraca się z prośbą o przełożenie meczu z Wisłą.

- Nie widzę możliwości, by mecz został przełożony na inny termin, przynajmniej z dwóch powodów - odpowiada Marcin Stefański, dyrektor logistyki rozgrywek ekstraklasy. - Po pierwsze, Canal+ wyznaczył już nowy termin, a nas łączą umowy ze stacją, dlatego nie możemy wpływać na ich plany transmisyjne. Po drugie, nie możemy wyznaczać nowych terminów, które kolidowałyby z innymi rozgrywkami, np. Pucharu Polski. A Wisła nadal gra w pucharze, dlatego innego terminu w ciągu całej rundy nie ma.

- Otwarcie stadionu to impreza miejska, stąd moje zaangażowanie - tłumaczy Szczurek. - Runda jesienna przebiegała zgodnie z planem do momentu, kiedy nie z naszej winy ostatnia kolejka została odwołana. Od tamtej pory szukamy najlepszego sposobu, by inauguracja nowego obiektu była w Gdyni piłkarskim świętem. Chcielibyśmy, aby był to dzień radosny, pogodny, by na stadion przyszły całe rodziny. Obawiam się, że kibice gości z Krakowa mogą nie podzielać naszych dobrych nastrojów, dlatego wraz z klubem zwróciliśmy się do Ekstraklasy SA i Canal+, by umożliwiono nam najpierw grę z Lechem, a nie Wisłą. Choć biorąc pod uwagę fakt, że stacja telewizyjna wyznaczyła już terminy meczów, nie tylko naszego, mam świadomość, że nie będzie to łatwe.

- Terminarz rozgrywek to system naczyń połączonych. Zmiana jednego meczu powoduje zmiany kolejnych, dlatego nie widzę możliwości, by spotkanie zostało przełożone - wyjaśnia Stefański.

Dodatkowym problemem jest fakt, że nowy stadion w Gdyni nie został jeszcze oddany do użytku, więc automatycznie nie został jeszcze dopuszczony do rozgrywek.

- Komisja licencyjna, która ocenia obiekt, nie zbiera się ad hoc, by podjąć decyzję w ostatniej chwili. Na to potrzeba czasu. Dlatego najpóźniej w połowie lutego nowy stadion Arki musi być gotowy. W przeciwnym razie, jeśli klub i władze miasta nie wyrobią się z pracami, Arka nadal będzie grała na sztucznej nawierzchni na Narodowym Stadionie Rugby - tłumaczy Stefański.

Gdyby tak się stało, to tylko na meczu otwarcia Arka straciłaby nawet ok. pół miliona złotych!

- Z wpływów za bilety i transmisji na żywo [Canal+ zapowiedział, że jeśli spotkanie z Wisłą nie będzie meczem otwarcia nowego stadionu, to go nie pokaże] do kasy klubu wpłynęłoby ok. 500 tys. zł mniej - szacuje Stefański.

W Gdyni zapewniają, że zdążą z odbiorem stadionu, a konkretny termin poznamy być może już w piątek.

Komentarz Macieja Korolczuka

Inicjatywa klubu i miasta to dobry pomysł - na otwarcie stadionu lepiej grać mecz przyjaźni z Lechem.

Opór ze strony ligi i Canal+ dziwi, bo kiedy latem 2009 r. ustalano terminarz rozgrywek, okazało się, że w rundzie jesiennej Arka z wszystkimi czołowymi drużynami zagra u siebie, jeszcze na starym obiekcie. Wiosną 2010, na czas budowy nowego stadionu, miała się przecież przenieść na sztuczną nawierzchnię, co nie uśmiechało się Wiśle, Legii czy Lechowi. Podobnie było z jesiennymi meczami już w obecnym sezonie - czołówka na sztuczne boisko do Gdyni nie przyjechała.

Teraz to Arka potrzebuje pomocy z terminami, ale wygląda na to, że w lidze są równi i równiejsi.
29 grudnia 2010, 00:52 / środa
K.... Gdzie jest moderator wywalić tego linka i wyp..... tego Madiana
29 grudnia 2010, 01:05 / środa
Wyluzuj. nie patrz na ten mecz jak na ARKA - Wisła, lecz jak na mecz Arka - WISŁA. I już optyka się zmienia.
I tak dla rozluźnienia:
odnośnik
29 grudnia 2010, 09:48 / środa
Rolmopsy po prostu wolą na otwarcie stadionu dostać w dupsko od lecha a nie od Wisły.
29 grudnia 2010, 10:09 / środa
Jak znam życie, sp.z o.n. szczur/rysiek "załatwi" brak licencji na 1 termin i Wisełka "przymusowo" zagra na narodowym ukraińskim.
29 grudnia 2010, 11:07 / środa
Przeczytajcie ostatnie pytanie i odp.

odnośnik
29 grudnia 2010, 11:27 / środa
śledzie jak zawsze muszą kombionować i się ośmieszać. Najpierw im terminarz nie pasuje a teraz kombinują z pojemnością sektora gości. W kwestii terminarza-co oni mają kurwa do gadania? Sektor gości na 350 miejsc to śmiech na sali. Jak to przejdzie to stracę nadzieje na normalność w naszej piłce
29 grudnia 2010, 11:27 / środa
nie ma chyba żadnego obowiązku dawania 5%, i my powinniśmy zacząć dawać tym śmieciom tyle ile oni nam. 350 na baltic arene i chuj. bezdomne ścierwo.
29 grudnia 2010, 11:28 / środa
Chyba ich pojebało... muszą dać mininimum 5% biletów kibicom gości i chuj to kogo obchodzi na ile oni sami sobie wymyślili pojemność tego sektora, a przeciez nie trudno wyliczyć, że 5% z maksymalnej pojemności stadionu to nie jest 350 miejsc... Są przecież przepisy, które to regulują i mam nadzieję, że ich wyprostują. Wygląda to tak jakby asekuracyjnie już dawali sygnały przed derbami, żeby potem wyszło, że oni są cacy, a inni to nie wiadomo czego chcą jak oni tylko tyle dać mogą.
29 grudnia 2010, 11:52 / środa
Jak liczny będzie sektor dla kibiców gości?

- Sektor dla kibiców gości ma pojemność 750 miejsc i jest zlokalizowany dokładnie w narożniku pomiędzy trybunami: "Tory" oraz "GOSiR".

z tego linku od nazwy
29 grudnia 2010, 11:55 / środa
Widać był błąd w artykule, bo poprzednio było podane 350 miejsc, a teraz poprawili na 750 i jest tyle ile powinno być. Tyle nerwów przez jakiegoś nieudolnego gryzipiórka na SF ;]
29 grudnia 2010, 11:56 / środa
Pewnie z przyzwyczajenia napisal bo wiedzial z kim robi wywiad
5 stycznia 2011, 09:22 / środa
No to na dzień dzisiejszy mamy już jednego spadkowicza. Coś w stylu ŁKS .Jedno ciekawe kogo to uratuje przed spadkiem? Na dziś to cieszyła by się szpArka odnośnik
6 stycznia 2011, 14:07 / czwartek
I Brozek odchodzi z Wisly do Trabzonsporu dziwne patrzac na to ze Wisla chce caly czas walczyc o LM sprzedajac tylu graczy
6 stycznia 2011, 18:23 / czwartek
Z tymi Brożkami to są jaja jak berety...teraz Wisła będzie straszyć emerytem Żurawskim albo jakimiś wynalazkami z Bałkanów...
7 stycznia 2011, 11:10 / piątek
Murawski najprawdopodobniej wraca do Polski, negocjuje z Lechem i jeszcze jednym polskim klubem.
8 stycznia 2011, 14:11 / sobota
Sory ze nie ten temat
Turniej z LECHIĄ
odnośnik
8 stycznia 2011, 17:17 / sobota
adam... Jak bys mogl podac wyniki byl bym wdzieczny, sam nie moge ogladac bo w pracy jestem a na moim tel nie da rady ogladac. Wielkie dzieki i pozdro
8 stycznia 2011, 17:27 / sobota
Lechia Gdańsk - Team Forcars Słupsk 3:1.
-----

Wisła - Lambada 1:1

Puma Team - Gwiazdy Ligi 0:2

Gryf Słupsk - Wisła 0:3
-----

Gwiazdy Ligi - Lechia 0:5

Śląsk - Lamdaba 3:3:

Puma Team - Team Forcars Słupsk 2:2

Gryf - Lambada 2:4
-----

Gwiazdy Ligi - Forcars Słupsk 0:4

Wisła - Śląsk 2:2

Lechia - Puma Team 6:1

W półfinale zagrają: Forcars Słupsk - Śląsk Wrocław i Lamdaba - Lechia Gdańsk
9 stycznia 2011, 13:45 / niedziela
Wychowanek Zenita Sankt-Petersburg i młodzieżowy reprezentant Rosji, Pavel Kolomov, może jako pierwszy w zimowym okienku transferowym zasilić drużynę PGE GKS Bełchatów.
Występujący w ostatnich sezonach w litewskim Żalgirisie Wilno blisko 22-letni pomocnik przybył dziś do Bełchatowa, by wziąć udział w jutrzejszym treningu "Brunatnych".

Niezwykle ofensywnie usposobiony zawodnik może występować na każdej pozycji linii pomocy. Ma na koncie wiele asyst i bramek. Kolomov był najlepszym zawodnikiem październikowego sparingu pomiędzy GKS a Żalgirisem.

Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, to młody Rosjanin podpisze umowę z bełchatowskim klubem w najbliższym tygodniu.
11 stycznia 2011, 18:07 / wtorek
Coś mi się zdaje ,że do Zabrza długo nie zawitamy. Remont u żaboli będzie trwał chyba tyle co budowa stadionu Baby Jagi. Czyli bardzo,bardzo długo :( odnośnik
11 stycznia 2011, 18:15 / wtorek
Nie dać licencji na następny sezon i tyle.Z jakiej racji mają nie wpuszczać gości?.Dość wymyślanych remontów akurat sektora dla przyjezdnych.Mam nadzieję że Ekstraklasa S.A. da im warunek albo sektor gości albo nie ma licencji.
11 stycznia 2011, 18:17 / wtorek
Ta yhm
12 stycznia 2011, 09:36 / środa
Decyzja o nieprzyznaniu ŁKS licencji na grę w Ekstraklasie jest nieważna! Wraca więc telenowela pt. Licencja dla ŁKS. Sprawa jest zagmatwana.

Latem 2009 roku PZPN odmówił łodzianom przyznania licencji. ŁKS nie spełniał wymogów związanych z finansami, infrastrukturą, na dodatek niektóre dokumenty złożył w związkowej Komisji Licencyjnej po upływie wymaganego terminu. W efekcie klub został przesunięty z siódmego na ostatnie miejsce w tabeli i kolejny sezon musiał grać w pierwszej lidze.

Wtedy ówcześni właściciele spółki zaskarżyli decyzję związkowej Komisji Odwoławczej podtrzymującej odmowę przyznania licencji do WSA. Ten, po trwających niemal półtora roku utarczkach proceduralnych, wczoraj ogłosił wyrok, unieważniając wcześniejsze decyzje PZPN.

Powód jest zaskakujący: sąd uznał, że w trybie przyznawania licencji w pierwszej kolejności nie powinien obowiązywać "pobłogosławiony" przez UEFA podręcznik licencyjny, lecz zasady zawarte w kodeksie postępowania administracyjnego. W związku z tym sąd wytknął Komisji Licencyjnej szereg uchybień natury formalnej, co jego zdaniem powoduje unieważnienie wszelkich decyzji.

- Jestem ogromnie zaskoczony decyzją sądu. Oczywiście, że w czasie całego trybu rozpatrywania wniosku opieraliśmy się na podręczniku licencyjnym, a teraz słyszę, że tak nie wolno. Przecież takie procedury obowiązywały od dawna we wszystkich innych rozpatrywanych przypadkach - dziwi się ówczesny szef Komisji Odwoławczej Zbigniew Lewicki. Prawnicy reprezentujący PZPN już zapowiadają wniesienie skargi kasacyjnej do Naczelnego Sądu Administracyjnego.

już sie zaczynają licencyjne szaleństwa
12 stycznia 2011, 11:09 / środa
Boldi, jakie licencyjne szalenstwa? Wszal LKS nie dostal licencji nieslusznie, zycze im szczerze wygranej z kurwami z pzpn.
12 stycznia 2011, 22:13 / środa
Dobra beka u Szparkowcow. Pozbyli sie dwoch glownych bramkarzy Witkowskiego i Bledzewskiego, podpisali z Kowalewskim a tu taki zonk :D

Arka informuje, że w dniu dzisiejszym pomimo uzgodnionych warunków kontraktu z Wojciechem Kowalewskim oraz jego menadżerem otrzymała oświadczenie zawodnika, że z Arką Gdynia kontraktu nie podpisze i zwiąże się umową z innym klubem.

hahaha zajebiste :D
12 stycznia 2011, 22:21 / środa
No
W końcu będą grać ofensywny futbol
System: 0-11
12 stycznia 2011, 22:29 / środa
nikt nie chce w szparce grać, arka dziwko derby blisko!
12 stycznia 2011, 22:42 / środa
O ja pierdole :D. Ale mi sie micha cieszy. Az browarka pod trzeba by odpalic :D.
12 stycznia 2011, 23:04 / środa
Heh, bez mydła ich wydymał. No, ale zawsze wolny jest Marcin Cabaj, pasowałby idealnie.
12 stycznia 2011, 23:24 / środa
Ale bym chciał na derbach zaśpiewać: Cabaj gol, Cabaj gol, Cabaj gol, Cabaj gol, Cabaj gol, Cabaj gol, Cabaj gol, Cabaj gol, Cabaj gol, Ca-baj GOL!!!
1 ..... 20 21 22 23 24 ..... 59
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.533