Gdańsk: niedziela, 17 listopada 2019
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa sezon 2010-2011

strona 24/59

1 lutego 2011, 16:06 / wtorek
wojciechowski jest "niesamowity", odnośnik
1 lutego 2011, 16:43 / wtorek
Koleżanko troszke masz nieaktualne wiadomości,bo Janasa zwolnili z Dyskopolo już jakiś czas temu i obecnie szkoleniowcem tego tworu jest niejaki Theo Boss.
1 lutego 2011, 16:45 / wtorek
Tak ale wtedy Janas był znowu dyrektorem sportowym a teraz i z tej funkcji został zwolniony
1 lutego 2011, 16:45 / wtorek
To Ty kolego pomieszales dwie sprawy. Jakis czas temu Janas przestal byc trenerem, ale powrocil na stanowisko dyrektora sportowego. Teraz rozwiazal umowe o prace i nie pelni tam juz zadnej funkcji.
1 lutego 2011, 16:47 / wtorek
A to chyba że tak...to niezły burdel tam mają na Konwiktorskiej:)
1 lutego 2011, 16:52 / wtorek
no przecież chodziło o zwolnienie z funkcji dyrektora sportowego,dlatego też wrzuciłam tą informację,i zgadzam się ze swoim przedmówcą, że warunki panujące w Warszawie są wręcz niepojęte :)
2 lutego 2011, 14:33 / środa
kolejny odnośnik fantastyczny news z konwiktorskiej. Ok nie przepadamy za bardzo za konwiktorską, ale szczerze to mi zal tych piłakarzy, bo przez debila prezesa nie mogą jechac na zgrupowanie reprezentacji, które jest najwyższym celem każdego polskiego piłkarza e karierze piłkarskiej. Dobrze że nasz Seba nie ma takich problemów z klubem.
2 lutego 2011, 14:35 / środa
No rzeczywiście debil prezes, tragedia nie pojadą na mecz reprezentacji B z reprezentacją B-Macedonii. Masz rację to debil że chce by piłkarze robili to za co im płaci, a nie latali na durne zgrupowania które i tak nic im nie dadzą bo na kadrę A żaden z jadących się nie załapie. To debil...
2 lutego 2011, 14:40 / środa
uwazasz ze na kadre A mierzejewski i Sadlok by się nie załapali ?
2 lutego 2011, 14:51 / środa
Uważam że na kadrę A załapie się z Polonii/Groclinu na tą chwilę tylko Mierzejewski to raz, a dwa po to są terminy FIFA żeby ich się trzymać, a jak ktoś chce powoływać po za nimi to musi się liczyć z widzimisię klubów. Po trzecie zaś co to za kara "nie przyjedą na mecz z Macedonią, to niech nie przyjeżdżają wcale" albo piłkarz X jest Smudzie potrzebny albo nie. Jeśli tak to po cholerę kara samego siebie(odwołując jego powołanie), a jeśli nie to po cholerę go powołuje. Ciekawe czy by BVB zwolniła Piszczka na mecz z Macedonią, jak uważasz? I czy uważasz że w razie odmowy należy nie powoływać Lewandowskiego i Błaszczykowskiego na mecz z Norwegią?

Nie widzę w tej sytuacji problemu z Wojciechowskim, on robi to co dla jego klubu najlepsze co wydaje się być logicznym postępowaniem. Jeśli zaś chodzi o piłkarzy to wiedzieli z kim podpisują kontrakt i wiedzą od kogo biorą pieniądze.
2 lutego 2011, 14:56 / środa
A czy oba te mecze nie są przypadkiem w terminach FIFA?
2 lutego 2011, 15:02 / środa
Jeśliby były Wojciechowski nie miałby prawa odmówić.
2 lutego 2011, 16:36 / środa
Dokładnie tak jak pisze buziek :) Ja będąc na miejscu Józka, prawdopodobnie zachowałbym się tak samo. Może i jest porywczy cham, ale coś w tej głowie jeszcze ma.
3 lutego 2011, 17:26 / czwartek
Piłkarz Jagiellonii Białystok Hermes został zdyskwalifikowany na rok za udział w aferze korupcyjnej - poinformowała stacja "Orange Sport Info".

Tydzień temu za udział w czynach korupcyjnych w czasie gry w Kolporterze Koronie Kielce zdyskwalifikowany został Maciej Pastuszka. Dziś Wydział Dyscypliny PZPN podobną karę nałożył na Hermesa. Decyzja nie jest prawomocna.

- W ciągu miesiąca mamy prawo złożyć odwołanie do Trybunału Piłkarskiego. Złożymy wyjaśnienia i będziemy czekać na prawomocną decyzję - skomentował prezes Jagiellonii Cezary Kulesza.

Na razie piłkarz przebywa z drużyną na zgrupowaniu w Turcji i będzie normalnie trenował.

- Tak, będzie trenował i grał w meczach sparingowych bo nieprawomocny wyrok nie ma rygoru natychmiastowej wykonalności. Jeżeli jednak ostatecznie Harmes zostanie zdyskwalifikowany, kontrakt z nim zostanie rozwiązany, bo przecież zawodnik nie będzie mógł świadczyć usług. Takie są zapisy - wyjaśnił prezes lidera tabeli Ekstraklasy.

hehe jaga traci wazne ogniwo
3 lutego 2011, 18:55 / czwartek
W obydwu stołecznych klubach nadal trwa radosna twórczość, co nie powiem ale bardzo mnie to cieszy. odnośnik koniec owego felietonu jest zabawny :)
Natomiast co do Legii ,to tu szczególnie się odznacza ich dyro sportowy i oby tylko nasi włodarze nie mieli takiej " taktyki transferowej " odnośnik
Życzę im dalszych i owocnych pomysłów, tak aby Lechia za każdym razem wyjeżdżała z Wa-wy z kompletem punktów!
3 lutego 2011, 19:52 / czwartek
Buzi wraca do swojej formy w sparingu Torfiorzy z FK Toboł Kostanaj zagrał 45min... i zmarnował setke:)

Jak na razie w sparingach 1:0 dla Poźniaka

Sędzia też ciekawy podyktował 3rzuty karne dla Kazachów
4 lutego 2011, 08:42 / piątek
odnośnik
opis "meczu" Gks Bełchatów z Tobołem ale tekst Buzały dobry: ..."Paweł Buzała o "sędziowskiej patologii"...:)
4 lutego 2011, 20:52 / piątek
nasz "ulubieniec" będzie "rządził" w stolycy ....
odnośnik
4 lutego 2011, 20:58 / piątek
Stolycy? Czytasz wiecej niz tylko tytul arta? :)
4 lutego 2011, 21:01 / piątek
stolycy górnego ślonska ;-)
myslałem, że chodzi o groclin
tak czy siak Przemek będzie tam "rządził"
4 lutego 2011, 21:03 / piątek
:)
Pewnie po rundzie wyladuje w Niecierzy.
4 lutego 2011, 21:16 / piątek
edit: Niecieczy :D
4 lutego 2011, 21:22 / piątek
A tam zong... mnóstwo byłych Biało-Zielonych, hihi.
4 lutego 2011, 21:32 / piątek
Bardzo mnie ucieszyło te wypożyczenie Srytki do Bytomia. Ponownie zobaczymy tego przygłupa u którego chuj rządzi w jego dupie.
Tak jebanego śledzia dawno nie widziałem.
4 lutego 2011, 21:35 / piątek
Chris - lekki masochista przez Ciebie przemawia :D
4 lutego 2011, 21:40 / piątek
No wiesz był Srytko na jesień, będzie teraz, jednym słowem będzie przednia zabawa na trybunach w czasie rozgrzewki tego debila.
4 lutego 2011, 22:22 / piątek
to sie Trytko nadzieje na biało zieloną kolonie:P

ogolnie co do takich historyjek, to gdzies w komentarzach bodajże na 90minut.pl przeczytalem kiedys dwa posty kolo siebie odnosnie bramkarzy w szparce.

Ktos zaproponowal Szamotulskiego, a ten drugi że chyba jestes pojebany, On z rodziny zawzietych betonów, jak On by U nas bronił to musielibysmy bronic flag przed jego atakami;) rozjebalo mnie to wtedy.

sledzie sa smieszne:)
5 lutego 2011, 18:01 / sobota
Sobotnie wieści ze stolycy. Na początek pełen profesjonalizm rodem z Łazienkowskiej odnośnik . A oto innowacje treningowe nowego trenera Groclinu rodem z Holandi... odnośnik .

A MY SWOJE!
5 lutego 2011, 18:05 / sobota
A byli tacy którzy płakali po tej "lokomotywie" w Lechii :)

A MY SWOJE!
11 lutego 2011, 09:05 / piątek
To przestroga dla piłkarzy Lechii co by chcieli grać w Legii .A jak już to żadnych testów :) od razu kontrakt odnośnik
11 lutego 2011, 10:01 / piątek
Nie ekstraklasa, ale nie chciałem zakładać osobnego wątku.
Kibice z Łęcznej walczą o tożsamość swojego klubu: odnośnik

Nawet jak kogoś ani ziębi ani grzeje Górnik Łęczna to warto wesprzeć, by niektórzy ludzie zrozumieli jak wielki jest sprzeciw całości Kibiców przeciw zmianom nazw klubów.
11 lutego 2011, 19:31 / piątek
odnośnik Nie jest to konkretnie o ekstraklasie ale o jednym z Klubow E-klasy dopre dopre warto przeczytac, u nas pewnie takiego bubla nie bedzie !!
11 lutego 2011, 20:42 / piątek
Jak ktoś był w Austrii na Euro to wie że ten w Poznaniu jakoś mocno nie odstaje. Nie to że bronie Lecha/Amiki ale wygląda to troszkę na forsowanie Bragi do 1/8 finału. Decyzja o nałożeniu kary 3 miesiące po ostatnim meczu i tydzień przed kolejnym jednak budzi zdziwienie.
11 lutego 2011, 21:11 / piątek
Hmm, na schodach stac nie mozna... ;)
12 lutego 2011, 13:10 / sobota
odnośnik
nie wiem gdzie to dodac wiec dodaje tutaj :) tak na poprawe humoru

Ave Lechia!
12 lutego 2011, 19:36 / sobota
hehe, taka dupeczka, ale nikt je gola nie strzelił.. w sumie nie dziw, to śledziuchy;)
15 lutego 2011, 11:55 / wtorek
15 lutego 2011, 16:55 / wtorek
odnośnik

Swoją drogą to już są jaja.Ekstraklasa S.A już za dużo sobie wymaga.Zamiast brać kwotę, którą daje im C+ to oni więcej chcą.Szkoda słów
15 lutego 2011, 21:54 / wtorek
Wiecej kasy dla ekstraklasy = wiecej kasy dla klubow = lepsi zawodnicy = atrakcyjniejsza polska liga. Wiec nie wiem co cie tak boli?
15 lutego 2011, 22:18 / wtorek
Więcej kasy dla ekstraklasy = więcej kasy dla klubów = więcej kasy dla zawodników. I niewiele więcej. Może poza tym, że jeśli dostaną mniej kaski, to pożądanymi kierunkami emigracji będzie nie tylko Zachód, (w tym Grecja i Turcja) oraz Rosja i Ukraina, ale i Słowenia, wybrane kluby Bułgarii...
15 lutego 2011, 22:22 / wtorek
Taka ciekawostka, wchodząc w sklep kibica Lecha/Amici Poznań wyskakuje coś takiego...
odnośnik

Heheh :)
15 lutego 2011, 23:57 / wtorek
dobre :-)
16 lutego 2011, 00:18 / środa
O już zmienili. A wcześniej wyskakiwała strona Amici, ze sprzetem agd ; )
16 lutego 2011, 10:02 / środa
A moze by tak okolicznosciowy transparencik podczas wspomagania Wisly na kurniku Ary.

,,Coz to za uczucie siedziec podczas obecnosci Lechii znowu na Gorce?,,
16 lutego 2011, 20:06 / środa
Głosujcie w jakiej TV chcecie mieć ekstraklase -> odnośnik
16 lutego 2011, 20:22 / środa
Jeśli nie chcecie kanału z tylko ligą polską za 15 zł miesięcznie to dla pytania nr. 7

Czy chciałby(aby) Pan(i) mieć możliwość dostępu do PŁATNEGO kanału TV z programami dotyczącymi wyłącznie polskiej Ekstraklasy piłkarskiej (transmisje meczów, skróty, wywiady)?

Wybierajcie zdecydowanie nie :)
16 lutego 2011, 23:32 / środa
no jednak taki kanał byłby najlepszym wyjściem... nie wszyscy mają c+. jest mnóstwo różnych dostawców tv i idealnym rozwiązaniem by było, gdyby każdy mógł mieć w swojej ofercie taki kanał. na pewno nie byłby drogi [w końcu to tylko jedna stacja], więc ja jestem za tym i na pewno bym wykupił.
17 lutego 2011, 14:51 / czwartek
15zł za kanał z ośmioma meczami co tydzień (z czego co najwyżej 3-4 są warte obejrzenia) i prawie że nieczynny w przerwie zimowej i letniej to nie jest dobry pomysł. C+ drogi, ale chociaż nie sama ekstraklasa leci.
17 lutego 2011, 15:09 / czwartek
sieksta, żeby kluby dostały tyle co dziś potrzeba by 1.2 mln abonentów(zakładając że znajdzie się ktoś kto wyłoży pieniądze na produkcje sygnału i całą oprawę w koło meczu) myślisz że znajdzie się aż tylu chętnych by wydać 180 zł rocznie na 240 meczów?
18 lutego 2011, 21:43 / piątek
odnośnik

Jak podaje dział marketingu Arki, do piątku sprzedano już 11 tysięcy z przygotowanych 15 139 miejsc na stadionie.

Czyżby nie zapełnią tego kurnika na otwarciu ? Śmiech na sali
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.278