Gdańsk: środa, 16 października 2019
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa sezon 2010-2011

strona 26/59

25 lutego 2011, 21:54 / piątek
jeeeeeeeeeest!!!
25 lutego 2011, 21:56 / piątek
A na stadionie zapadla niezreczna cisza. Prawdziwy Wislak z krwi i kosci strzela i rozwesela bialo-zielona strone Trojmiasta.
25 lutego 2011, 22:03 / piątek
dzis są dobre wyniki, bo przegrana arki jest dla mnie zawsze dobrym wynikiem, poza tym Legia na remis z cracovią, czyli 15 i 16 pozycja obsadzona dwoma kochasiami.

Oby jutro LECHIA powtórzyła wynik Wisły.

TYLKO LECHIA!
25 lutego 2011, 22:06 / piątek
a ja naprzeciw powiem... mogło być tak pięknie. Stracone punkty Legii plus Wisły i
oba zespoły w zasięgu . A tak... Wisła uciekła. Swoją drogą, który to już mecz z Arką wygrany tylko jedną bramką. Postawa Wisły to dobry prognostyk przed meczem z nami ;-)
25 lutego 2011, 22:10 / piątek
co Małecki pokazywał na koszulce?, czy ktoś wylapal.
AVE LECHIA!!!!
25 lutego 2011, 22:12 / piątek
Na koszulce był motyw z flagą Lechii : Pruszcz Gdański
szacun
Myślę, że Wisła grała bardzo fajnie, kilka technicznych groźnych akcji, solidnie w obronie. A wynik...cóż, taka jest ekstraklasa, mecze są ciężkie, wyniki niskie, pamiętajmy, że to był wyjazd na trudny teren, poza tym Arka grała bardzo agresywnie, podobnie jak jesienią, co dobrze prognozuje na derby:)
o'k
25 lutego 2011, 22:13 / piątek
Brawo Wisła.Brawo Mały!!!Szacunek za flagę miniaturkę Pruszcz Gdański na koszulce!!!Ku..a szkoda że zapalenie płuc mnie dopadło.Dziś Gdynia jutro Chorzów wypadły mi z rozkładówki :-( !!!
25 lutego 2011, 22:18 / piątek
Dobry mecz Craxa-Legia.To zapowiada ciekawa ligę na wiosnę.
25 lutego 2011, 22:27 / piątek
Dostałem SMS ze stadionu:

"Śledzie - choć w nowej puszce - po napoczęciu śmierdzą tak samo"

:)
25 lutego 2011, 22:27 / piątek
Zapowiada się wspaniały sezon ; ))
25 lutego 2011, 22:39 / piątek
No to miejmy nadzieje, ze nasi grajkowie dostroja sie do dobrego poziomu i jutro powalcza :) A swoja ciekawe skad akurat Pruszcz Gdanski na koszulce Maleckiego? Chce odkupic swoje grzeszki z jesieni: z Wisla-Lechia?
25 lutego 2011, 23:12 / piątek
Brawo Malecki! Fiesta fiesta fiesta americana arka to kurwa w dupe jebana!
25 lutego 2011, 23:26 / piątek
Z jednej strony fajnie ze sledziki spadaja,
ale szkoda ze nie bedzie derbow na Baltic Arenie
Cały mecz to jedna WIELKA kopanina, praktycznie nie byłoa żadnej skladnej akcji po obu stronach, Wisła miała lekka przewagę i trochę szczesliwie ale zasłużenie wygrała,
ale z taka grą na majstra bedzie ciezko, jezeli nie poprawia gry to jest spokojnie do ogrania o sledziach nie wspominajac.
Gorzej ze jak sie sraksa rozegra i to tu bedzie ciezko o punkty
26 lutego 2011, 00:11 / sobota
Sledzie się utrzymaja. Spada Bytom i Ruch/Widzew/Craxa
26 lutego 2011, 00:19 / sobota
bezdomni nic się nie zmienili po przerwie. 100% antyfutbol. do tego ta żałosna klatka i derby znowu jakieś żałosną liczbe dostaniemy...Wisła 0 zgrania, ale myśle, że z czasem i zgraniem mogą śmiało walczyć o mp. Dla nas 2 pierwsze mecze 6pkt, innego wyjścianie widze.
26 lutego 2011, 01:03 / sobota
Jak to był dla Was 100% antyfutbol to chyba nie oglądaliście tego meczu w ogóle, albo żal Wam dupę ściska, że był to dobry, szybki mecz z obu stron i oby więcej takich spotkań w naszej słabej lidze.
26 lutego 2011, 01:10 / sobota
czy ten bytom spadnie to ja bym nie był taki pewny, wkońcu znaleźli sponsora to i długi spłaca.

co do sledzi, to niestety grali w miare dobrze- ale wątpie że beda tak grali caly czas, to pewnie sila sprezenia n anowym stadionie, zaraz im przejdzie
26 lutego 2011, 01:12 / sobota
cruz jakie grzeszki?
Przecież to jest zawodnik i jego rolą jest strzelanie bramek.
Co nie zmienia faktu że jest to typowy kibic Wisły.

Co do meczu w miarę ok jak na 1 raz. I tylko jeden komentarz - Melikson. Jak tak dalej pójdzie to skończy jak Błaszczykowski.
26 lutego 2011, 01:13 / sobota
malcolm, stary nie chwal dnia przed zachodem slonca. Szczegolnie w naszej mega ''przewidywalnej''ekstraKASIE
Jebac arke
26 lutego 2011, 01:15 / sobota
A koszulkę zapewne dostał przed meczem od któregoś z kibiców.
26 lutego 2011, 01:21 / sobota
Oczywiscie gratulacje dla Wisly!!
A co do Maleckiego ,to teraz zapewne malolaty w Pruszczu beda latac w koszulce Patryka. Fajna zagrywka.
26 lutego 2011, 02:02 / sobota
Meczyk tam ciekawy. Podobał się żydek nowy, niezły Bułgar. Śledziki zamurowały bramkę, ale się im nie udało. A ten ich niby super bramkarz to jakaś pipka. po jego babolach powinno być co najmniej 2:0.
26 lutego 2011, 02:06 / sobota
I jeszcze jedno. Arkę można nienawidzić. I słusznie. Ale dla nas lepiej jak w lidze jest. Po pierwsze 6 punktów co sezon, gratis. Po drugie Lepiej jak spadnie jakiś min klubik z Bełchatowa. W gdyni to chociaż jacyś tam kibice są.
26 lutego 2011, 02:18 / sobota
Nie przesadzaj, jacy tam kibice, którzy występując w roli gospodarza dają gościom jeździć po sobie jak po starej szmacie.
Popierdółki nie kibice... a w dodatku gołodupcy... w każdym bądź razie ze trzech z nich naliczyłem, hihi.
Kto nie skacze ten za Wisłą, hahahahahaha !!!!!!!
Już na inaugurację stadionu dali dupy z tą przyśpiewką w kontekście Lechii. Miałem niezły ubaw ogladając to gdzieś w necie.
Typowe nierozgarnięte małolactwo... jacy kibice? To za wielkie słowo jak na nich.

Szkoda tylko atmosfery Derby jak spadną. Te 6 pkt odbijemy w przyszłości na kimś innym.
26 lutego 2011, 09:35 / sobota
Ten gol Małeckiego podobny do gola Buzały z meczu derbowego;)
26 lutego 2011, 11:08 / sobota
Kurwy wcale dobrze nie grali. Mecz nie byl wcale taki szybki, gralo im sie trudno na zmrozonej murawie, a i Wiselka nie grala super pilki wiec arka na ich tle nie wygladala tak beznadziejnie. Obysmy w maju mogli z Wislakami swietowac spadek zydow i arki!
26 lutego 2011, 12:33 / sobota
Wisla z arka juz nie od dzis sie meczyla, chodzi mi o wyniki. Od kilku meczow Wisla wymecza 1:0. sledzie zamurowaly bramke,Wisla caly mecz dyktowala warunki. Mieli duzo szans, kilka 100% akcji a arka? nie wiem czy cos 100% bylo. arka bedzie grala antyfutbol w tej rundzie tez i o to jestem pewny.
Mam nadzieje, ze sledzie spadna. Mam w dupie te 6pkt (choc zawsze nie wiadomo bo to derby, wszystko moze sie wydarzyc), mam gdzies te derby. Poprostu nie chce, zeby ta arka byla w ekstraklasie bo moim zdaniem taki klub jak arka, z takimi kibicami nie powinien byc w ekstraklasie. Za wysokie progi !
Ogolnie nie chce np. ogladac na C+ Lige+ jak podsumowuja mecz arki. Nie chce czytac sobie infromacji i w dziale ekstraklasa jest arka ! nie chce, ich miejsce jest w I lidze ! !!!!
26 lutego 2011, 12:48 / sobota
Oglądam sobie na spokojnie teraz mecz sledzie - Wisła i na trybunach, przynajmniej narazie, słychać tylko naszych braci i nas :)
26 lutego 2011, 12:56 / sobota
tez zawsze tak twierdze te 6 punktów mozna zdobyc na innym rywalu a śledzi trzeba tepic ja bede sie cieszył z kazdej ich wpadki , w tym sezonie w koncu polecą i skonczy sie sen o pucharach he he pozdro
26 lutego 2011, 14:48 / sobota
odnośnik juz wiemy czemu małecki miał ta koszulkę
26 lutego 2011, 15:31 / sobota
wymienila sobie jaga Grosickiego na "bramkostrzelnego Grzelaka" hehe a tu zonk:)

Fatalnie zakończyła się sobotnia gierka treningowa dla pozyskanego z Sibiru Nowosybirsk Bartłomieja Grzelaka. 29-letni napastnik zerwał ścięgno Achillesa i rundę wiosenną ma już z głowy.

a Oni przelozyli mecz bo sie niby bali o kontuzje:)
26 lutego 2011, 15:51 / sobota
Małecki się już wypowiedział czemu miał koszulkę Pruszcz Gdański.
"...Po zdobyciu gola strzelec jedynego gola meczu zaprezentował specjalną koszulkę. - Dostałem ją od kolegi z Pruszcza Gdańskiego. Zawsze gdy na meczu wisi flaga "Pruszcz Gdański" to strzelam bramki. Dlatego zrobił mi taką koszulkę, zakładam ją zawsze przed meczem i przynosi mi szczęście. "

Zainteresowani wiedzą o jaką osobę chodzi. Z Pruszcza to akurat jest więcej osób z którymi Małecki woli mieć dobry kontakt.
26 lutego 2011, 16:03 / sobota
No to jebane krety z belchatowa od 53min 1-0 w dupe! Nic innego tylko zwyciestwo dzisiaj musi byc !
26 lutego 2011, 16:10 / sobota
Bełchatow w 10 i 1-1 asystował Buzała
26 lutego 2011, 16:11 / sobota
Buzała asysta, gol Nowaka i już 1-1 :)
Buzała wchodzi na boisko i po minucie zalicza asyste. Ciekawostka - Mysiak ex Lechista za słaby na bodajże 3 ligową Lechię gra cały mecz w Bełchatowie.
Uprzejmie rozrysowuję, że Paweł Buzała na boisku melduje się w żółtych ciżemkach i odrazu asystuje przy golu!
26 lutego 2011, 16:12 / sobota
życze chłopakowi jak najlepiej, ładna asysta.
26 lutego 2011, 16:12 / sobota
ten Buzi jest niemożliwy, jeszcze im zrobi mecz. inna sprawa , że Bytom stanął pod swoja bramką(?) kto tu gra w "10"?
26 lutego 2011, 16:13 / sobota
Taki wynik mógłby się utrzymać ;)
26 lutego 2011, 16:20 / sobota
Jeszcze sobie o Buzale przypomnimy, 3/4 bramek Lechii padło z jego udziałem.
26 lutego 2011, 16:22 / sobota
Boldi czy ty powaznie uwazasz zerwanie sciegna przez Grzelaka za smieszna rzecz? Zajebisty jestes, serio.
26 lutego 2011, 16:28 / sobota
patrząc na gre dzisiaj Buziego, który w Bełchatowie jest nr 1 chociaz krotko gra, to przez pryzmat ceny spodziewam, ze Późniak zadziwi mnie jeszcze bardziej. wszytskie akcje idą strona Buziego.
27 lutego 2011, 02:19 / niedziela
odnośnik

Idz pan w ch*j z tym Panstwem
27 lutego 2011, 07:21 / niedziela
a tu tzw "kibuce"WIELKIEGO MZKS tak od ok8min:odnośnik
27 lutego 2011, 07:28 / niedziela
gorzko gorzko gorzko ;]
27 lutego 2011, 12:31 / niedziela
odnośnik
DupArka
27 lutego 2011, 13:48 / niedziela
odnośnie tego co zapodał 1947 to już nie wiem czy ten śmieszny klubik jeszcze bardziej może się upodlić i ośmieszyć

Boże dziękuję Tobie że urodziłem się po tej stronie Trójmiasta...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033