Gdańsk: poniedziałek, 14 października 2019
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa sezon 2010-2011

strona 27/59

27 lutego 2011, 16:41 / niedziela
No to już wiadomo gdzie będzie tęczowa trybuna w Polsce. Wszystkie drogi pedałów prowadzą do Gdyni!! szpArka cała Polska z was się śmieje :)
Przypomnę ,że to nie był jakiś przypadek. Nie dalej jak tydzień temu gołodupcy też latali po murawie i stadionie odnośnik
27 lutego 2011, 17:05 / niedziela
Pytanko. Dlaczego wszędzie podaje się nas na 6-tym miejscu skoro jesteśmy na 5-tym. Bełchatów ma i gorszy bilans strzelonych jak i straconych. Ktoś wie? Bo bezpośrednie mecze liczą się dopiero na koniec sezonu, a teraz liczy się stosunek bramek.
27 lutego 2011, 17:07 / niedziela
"Dla celów ustalania tabeli po poszczególnych kolejkach rozgrywek w trakcie sezonu
w przypadku uzyskania równej ilości punktów
przez dwie lub
więcej drużyn, o zajętym miejscu decyduje w pierwszej kolejności ilość zdobytych punktów w spotkaniach między
tymi drużynami, a dopiero następnie korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
liczonych według obowiązujących reguł UEFA, co oznacza, iż należy stosować przy ustalaniu kolejności drużyn w tabeli w trakcie
sezonu zasadę uwzględniającą przede wszystkim wyniki bezpośrednich spotkań. Różnicę bramek ze wszystkich spotkań należy
uwzględniać w dalszej kolejności, wtedy, gdy dwa zespoły ze sobą jeszcze nie grały lub w przypadku więcej niż dwóch zespołów - gdy nie wszystkie grały pomiędzy sobą lub nie grały ze sobą takiej samej liczby spotkań."
27 lutego 2011, 17:54 / niedziela
Co za kurewskie prawo i sędzia! 3 lata zakazu + zawiasy 6 m-cy odnośnik
Jak widać dobrowolne poddanie się wyrokowi , nie popłaca.
27 lutego 2011, 18:00 / niedziela
Niestety przez zbliżające sie euro, i zwiekszajaca sie jakosc monitoringow itp- treba sie powoli do tego przyzwyczajac..
27 lutego 2011, 20:25 / niedziela
odnośnik żydki niezle dzisiaj odjebały :)
27 lutego 2011, 21:10 / niedziela
nie no, "awantura" jak skurwysyn :D
27 lutego 2011, 21:29 / niedziela
Żydzi, a ciągnie ich do ognia. Dziwne.
27 lutego 2011, 22:42 / niedziela
a ciekawe kto karę poniesie ( o ile jakaś będzie) żydki czy żydzew
27 lutego 2011, 22:52 / niedziela
Teraz arka bedzie wspomagac polonie w Gdansku. Warto by bylo sledzi przywitac gromkim '' PEDALY, PEDALY ! '' :))
27 lutego 2011, 22:56 / niedziela
Kara dla Widzewa - pewnie brak wyjazdów, może przy odrobinie szęścia jakieś zakazy stadionowe się posypią. I kara dla Lecha, że pozwolili na to.
Swoją drogą niezłe popierdoleńcy. W takich sytuacjach śmieszą mnie teksty typu "legalizacja rac" bo one przecież są takie bezpieczne.
27 lutego 2011, 23:12 / niedziela
No tak... niebezpieczne... Ponad 153 osoby zabite + 46 rannych w tym 2 żydów (incognito) i 1 kobieta na porodówce... a na poważnie jak masz takie bzdury pisać to lepiej nic nie pisz...

I mam nadzieję, że jednak zakazy się NIE posypią... chociaż przez to rzucanie rac, zapewne będą usilnie do tego dążyć aby kilka chociaż żydzewowi wlepić i odbębnić w mediach propagandę jak to radzą sobie z tymi "złymi i niebezpiecznymi bandziorami w szalikach"
27 lutego 2011, 23:54 / niedziela
Picknick najczęściej pierdoli głupoty tak więc się Simku nie dziw.
28 lutego 2011, 00:04 / poniedziałek
swoja drogą to było nawet zabawne z tą prośbą o nierzucanie racami... żydki mogą ściemniać że źle usłyszały...
28 lutego 2011, 00:14 / poniedziałek
Ta akcja z gołą dupą to nie pierwszy raz. Mecz otwarcia tam: odnośnik tylko zdjęcie ważne.

A propos tego kibica Legii, ostatnio czytałem też, że w Gdańsku na Baltic mają zamontować jakiś system kamer z możliwością szybkiego rozpoznawania twarzy, cośtam cośtam. Jak tylko znajdę, to rzucam linka.
28 lutego 2011, 00:26 / poniedziałek
Znalazłem. O testowaniu jakiegoś systemu bezpieczeństwa UE. Będziemy królikami doświadczalnymi na Baltic

odnośnik
28 lutego 2011, 00:44 / poniedziałek
orwell sie klania. niedlugo wszedzie kamery, brak obrotu gotowkowego i jestesmy w dupie
28 lutego 2011, 08:38 / poniedziałek
Lepiej tu pasuje "Raport mniejszości", na niektorych lotniskach jest od kilku lat testowany system identyfikacji po rysach twarzy, ktorych praktycznie nie można zmienic nawet operacja plastyczna
28 lutego 2011, 09:33 / poniedziałek
Jeśli cokolwiek stałoby się naszemu dziecku czy to na ulicy czy w kinie, na meczu a ten system pomógłby odnaleźć sprawcę, bylibyśmy wdzięczni do końca życia. Pytanie, czy system spełni taką rolę, czy chodzi jedynie o zmarginalizowanie aktywnego ruchu kibicowskiego...
28 lutego 2011, 10:08 / poniedziałek
Z przykrością muszę stwierdzić, że koledze powyżej popierdoliły się priorytety. "Gdyby dziecku coś się stało (...) system pomógłby w ustaleniu sprawcy"...

Gdybyś jeszcze napisał, że gdyby dziecko zaginęło, a system pomógł je odnaleźć, to uznałbym Cię za przerobionego przez Głos Tel Awiwu "ynteligenta". A tak aż boję się zapytać o Twoją profesję. Bo mentalność masz wybitnie nie kibicowską.
28 lutego 2011, 10:23 / poniedziałek
Widzew pokazał że ma jaja! Może poza rzucaniem rac na murawe i trybuny, ale i tak szacun:) Niewiele ekip w Polsce stać na taki bałkański;) numer w tych czasach.

Aejaejao!!!
28 lutego 2011, 10:38 / poniedziałek
Kontynuując wątek orwellowski, ciekawe czy na Baltic Arenie będzie cenzura wnoszonych flag ze względu na ewentualne treści patriotyczne, niepoprawne politycznie. Ja jednak liczę, że ten cały przemysł piłkarski nie może istnieć bez kibiców. Z kibicami każdy decydent musi się liczyć. Kibice zawsze mogą szantażować bojkotem. A publiczność piknikowa i ta w fotelach przed telewizorami to za mało.
28 lutego 2011, 11:00 / poniedziałek
Cóż 1947, widzę, że Twoja profesja to psycholog heh. Nie będę komentował Twojego wpisu bo jest on poniżej mojego poziomu. A kibicuję Lechii od 1984 roku.
28 lutego 2011, 11:27 / poniedziałek
inwigilacja zaczęła się już dawno kiedy pierwsze kamery pojawiły się w miejscach publicznych, teraz nie ma co się zżymać, że kamery są coraz lepsze i niewiele im umknie, jeżeli na nowy stadion Lechii przybędą kibole z mniej "zaprzyjaźnionych" klubów i zaczną robić zadymy i niszczyć co popadnie to niech ich rozpracowują z tych kamer i wyciągają konsekwencje...
28 lutego 2011, 12:50 / poniedziałek
"(...)zaczną robić zadymy i niszczyć co popadnie to niech ich rozpracowują z tych kamer i wyciągają konsekwencje..."

Ładnie masz najebane pod kopułą
28 lutego 2011, 13:36 / poniedziałek
jak żydzewiacy przyjadą w gości na BA i zaczną rzucać racami na wszystkie strony, a jedna przypadkiem Cię trafi w kopułę wówczas będziesz się mógł wykazać błyskotliwością w komentowaniu rzeczywistości
28 lutego 2011, 13:47 / poniedziałek
Jak mnie trafi to przejdę się do lekarza, a jak będę chciał poszukać sprawiedliwości to przejdę się na siłownię. Monitoring do niczego mi się nie przyda. Tyle dyskusji z tobą na ten temat...

Czy to forum jest jeszcze kibicowskie? Coraz większe zjeby się tutaj wypowiadają jeden ma nadzieję że "może przy odrobinie szęścia jakieś zakazy stadionowe się posypią", drugi liczy na to że "że kamery są coraz lepsze i niewiele im umknie, jeżeli na nowy stadion Lechii przybędą kibole z mniej "zaprzyjaźnionych" klubów i zaczną robić zadymy i niszczyć co popadnie to niech ich rozpracowują z tych kamer i wyciągają konsekwencje...".
28 lutego 2011, 14:15 / poniedziałek
No i pizduś, który w innym wątku straszył paragrafami kodeksu karnego, a gdy mówiono o Murzynach pierdolił coś o konstytucji. Ostatnio jakoś przestał się udzielać.

A Tobie, Mati, proponuję zastanowić się, bo skoro pierwszy raz poszedłeś na Lechię w 1984, to powinieneś mieć właściwy stosunek do otaczającej nas rzeczywistości. Lepiej się przyznać do błędu, niż w nim trwać.

Niestety, Buziek ma sporo racji, jak tak dalej pójdzie to zrobi się MO.pl
28 lutego 2011, 14:23 / poniedziałek
Buziek nie ma sporo racji. Buziek ma absolutną rację! Stadion (przynajmniej w Gdańsku) zawsze był miejscem wolności słowa, wolności zachowań. Jak dla mnie tak powinno pozostać. Przeprowadzając się np. z Moreny na Kokoszki, zmieniam TYLKO SWÓJ ADRES ZAMIESZKANIA, A NIE POGLĄDY. I tak powinno być przy okazji prezprowadzki na bursztynka.
28 lutego 2011, 14:23 / poniedziałek
Miało być Matti, a nie "Mati", za błąd - przepraszam.
28 lutego 2011, 14:26 / poniedziałek
nie lubimy ketrida2
28 lutego 2011, 14:54 / poniedziałek
Faktycznie Widzew zaliczył akcję roku. Za trzymania racy jakiś warszawiak dostał 3 lata zakazu stadionowego i pól roku zawiasów. Może poobstawiamy jakie kary ci dostaną?

Swoją drogą ciekawe co byście pisali jak by widzew odpalił taka akcję na T29. Wyobraźcie sobie na jaki sektor leciały by race? (ty 1947 nie musisz sobie nic wyobrażać)
28 lutego 2011, 15:03 / poniedziałek
idąc tropem logiki Buzieka to przyjezdni mogą rozpirzyć cały bursztynek i triumfalnie oraz bezkarnie wrócić do domu...Lechia niech zapłaci karę i koszty naprawy bo nie upilnowała, a on pójdzie na siłownię po sprawiedliwość...wolność słowa i zachowań - jak najbardziej ale niech bezkarnie nikt nie niszczy stadionu i tyle...
28 lutego 2011, 15:25 / poniedziałek
To ja polecam ci najpierw zapoznać się z prawem, a potem starać się o tym dyskutować. To ostatni mój post w tym temacie, na razie ignorancie

@Krisblue a kto zrobił tam sektor rodzinny?
28 lutego 2011, 15:58 / poniedziałek
prawo jest proste jak pejs Żyda...jak przybysze przemycą race na bursztynek i rozpalą sobie ognisko to Lechia pierwsza poniesie konsekwencje jako organizator i gospodarz meczu za to, że wpuściła przyjezdnych z racami...a anonimowi w swej masie goście wrócą sobie bezkarnie do chaty szczęśliwi z udanego najazdu na Gdańsk...niepotrzebnie się spinasz i rzucasz inwektywami
28 lutego 2011, 16:12 / poniedziałek
No i widzisz mimo mojego napomnienia nie chce ci się sprawdzić jakie są przepisy. Gdyby było tak jak piszesz to odnośnik ta decyzja byłąby bezprawna. Ale póki co to za kibiców gości odpowiada klub macierzysty bo to on(lub podmiot przez niego wskazany) jest organizatorem ich wyjazdu

Ja się wcale nie spinam to twoja sprawa że życzysz innym odsiadki za odpalenie racy, to świadczy tylko o tobie że starasz się chować za ochroną i monitoringiem. Nie miej do mnie żalu że cię obrażam, po prostu zmień siebie bo dla zjebów należą się zjeby i tyle.
28 lutego 2011, 16:30 / poniedziałek
1947: jeśli jakiś najebany palant, a takich ostatnio co raz więcej na Lechii miałby do mnie jakieś wąty albo co gorsza do dziecka, to jeśli dzięki temu systemowi jego zalana morda będzie sfotografowana to się ucieszę, bo jednego debila na stadionie będzie mniej...
28 lutego 2011, 16:47 / poniedziałek
Buziek ten kij ma dwa końce... "Na następnym posiedzeniu Komisji Ligi ma zostać rozpatrzona sprawa organizacji tego spotkania przez Lecha."... następnym razem Komisja ligi może wydać karę na gospodarza za braki w zabezpieczeniu meczu czy pod innym pretekstem..."życzysz innym odsiadki za odpalenie racy"... tu już manipulujesz,nigdzie tak nie napisałem... za samo odpalenie racy nikt nikomu odsiadki nie życzy...za rzucenie komuś nią na głowę to już inna sprawa...monitoring jest po to by kary za ciskanie rac w ludzi ponosili ci którzy je rzucają,a nie kluby...
28 lutego 2011, 17:15 / poniedziałek
Już raz się wyłamałem by ci odpowiedzieć teraz nie zamierzam. Masz tam trop teraz dowiedz się za co KL ukarała klub z Poznania. Gdy już się dowiesz będziesz wiedział że pierdolisz o sprawach o których nie masz pojęcia
28 lutego 2011, 17:33 / poniedziałek
wraz z wzrostem ligi i frekwencji wzrasta liczba pokemonów na trybunach. proponuje tobie kerid kup dobrą kamerę i filmuj gości na swoich kochnym bursztynku, a może coś trafisz i zarobisz na komisariacie ze 2 stówki za dobre zagonienie. tylko że OCHUI* nie jest nawet szanowany przez psa na komendzie bo jest konfidentem, a takich nikt nie lubi.

*osoba chętnie udzielająca informacji
28 lutego 2011, 17:41 / poniedziałek
Dzieciak mojego znajomego calkiem niedawno w wyniku rzucenia racy stracil oko. Dostal prosto w twarz. W wieku lat 13 nie widzi na jedno oko. Duce i Buziek zycze wam aby to samo stalo sie waszym dzieciom...wtedy zobaczymy kto tu jest tym OCHUI*

*osoba chętnie udzielająca informacji
28 lutego 2011, 17:58 / poniedziałek
Buziek tu nie ma znaczenia za co KL ukarała Lecha, wystarczy, że policja po meczu zgłosi złe zabezpieczenie sektora gości (tu mogą się przyczepić dosłownie o wszystko jak im wygodnie) i po burdach wywołanych przez przyjezdnych karę ponosi też gospodarz...
Duce pierwszy raz słyszę o tym co napisałeś, widać się na tym znasz...
28 lutego 2011, 18:16 / poniedziałek
Nie od dzis wiadomo, ze kibicowanie to nie zabawa...
28 lutego 2011, 18:41 / poniedziałek
Troche to smutne, że takie ketridów coraz więcej na Lechii. Niestety, jak kolega wyżej wspomniaj, to cena gry w eklasie, a z nowym stadionem przybędzie ich o wiele wiele więcej, niestety. A 'melanż' 5-ciolatków na sektorze rodzinnym trwa, dobrze że chociaż im żaden cieć nie mąci głowy tekstami o kibolach, niebezpieczeństwie ala gw i mają to wszystko gdzieś i świetnie się bawią.
28 lutego 2011, 19:18 / poniedziałek
cyt: "1947: jeśli jakiś najebany palant, a takich ostatnio co raz więcej na Lechii miałby do mnie jakieś wąty albo co gorsza do dziecka, to jeśli dzięki temu systemowi jego zalana morda będzie sfotografowana to się ucieszę, bo jednego debila na stadionie będzie mniej..."

Jeżeli ktoś miałby mieć wąty do Ciebie, albo - co gorsza - do (Twojego rozumiem) dziecka i Ty masz zamiar czekać na system identifikujący "zalaną mordę", to mnie zdecydowanie bardziej ucieszy Twoja nieobecność na stadionie.
("Ty", "Twojego", "Twoja", "Ciebie" z przyzwyczajenia... nie z szacunku)

Powtórzę się... zaiste chujowych czasów dożyliśmy.
28 lutego 2011, 19:25 / poniedziałek
Po prostu coraz więcej ludzi traktuje stadion jak multikino i tyle...
28 lutego 2011, 19:55 / poniedziałek
a jak mówiłem że trzeba lać tych pikników w morde i wywalać ze stadionu to wszyscy fuczeli, że Lechia to nie prywatne podwórko...no kurwa ładne jaja tu się robią...won z konfiturami policyjnymi:/
28 lutego 2011, 20:07 / poniedziałek
niejaki Litar amicowiec pokazał jak należy traktować pikników,a dla własnego bezpieczeństwa miał obstawę gotową przyjść z pomocą, zawsze to raźniej niż jeden na jednego...
28 lutego 2011, 20:18 / poniedziałek
dwa cytaty dla osobników o niewolniczej mentalności.

"Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich."
"Społeczeństwo, które będzie sprzedawać odrobinę wolności za odrobinę porządku, utraci obie te zalety, na obie bowiem nie zasługuje. "

Thomas Jefferson
28 lutego 2011, 20:28 / poniedziałek
Stara szkoła: nigdzie nie napisałem, że będę czekał na monitoring aż go wykryje to po pierwsze, po drugie ów pijany "kibic" najpierw dostałby w ryj z laczka (Castorp pożyczy), system niejako będzie sobie mógł działać powiedzmy "obok". Jeśli chodzi o race, cóż nie chciałbym być na miejscu bęcwała przez którego dzieciak stracił oko, w takiej sytuacji jestem za bezwzględnym zakazem stadionowym. Gdyby rzeczywiście prawo było egzekwowane to "kibice" by się zastanowili 3 razy zanim weszliby pijani na stadion czy zanim by rzucili racę.
Naprawdę w dupie mam to co myślą wielcy obrońcy wolności i praw człowieka na stadionie. Prawo do melanżu 5 latków stawiam na równi z prawem oglądania meczu przez kibiców, pikników, ultrasów i innych grup obecnych na stadionie:-)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.313