Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Ekstraklasa sezon 2010-2011

strona 30/59

3 marca 2011, 13:29 / czwartek
konfucjusz: odnośnik czy to są zasady?
3 marca 2011, 13:29 / czwartek
Może nadinterpretacja, ale dla mnie stwierdzenie, że ktoś może jeździć ze względu na rodzinę jest po prostu bez sensu, bo nie jesteś jedynym dla którego rodzina jest ważna...Rozumiem jeszcze jak jest sytuacja, że nie można jechać, bo są jakieś obowiązki, które wymagają udziału osobistego... Zresztą na wyjazdach były już sytuacje, że małżeństwo z dzieckiem jechało, więc w czym leży problem?? Tak na marginesie: pamięta ktoś ile miał najmłodszy wyjazdowicz?

@gashead: Tylko, że w Barcelonie to ogólnie kibice rządzą klubem. Socios mają przecież prawo do wyboru Prezesa klubu. Jak u nas tak było to dopiero pikole i gw podniosłyby lament...
3 marca 2011, 13:29 / czwartek
Panowie! Szanuje wasze opinie, ale to jest watek EKSTRAKLASA 2010/2011.

Załóżcie nowy wątek na ten temat w Gadkach lub też zawrzyjcie kompromis uznając że prawdziwym kibicem jest ten kto ma KARTE KIBICA !

ps. ja jeszcze nie mam, wiec cięte riposty są niepotrzebne :)

Pzdr.

TYLKO LECHIA!
3 marca 2011, 13:31 / czwartek
Arkadiusz istnienie różnych grup społecznych na trybunach jest normalne. Nie jest normalne decydowanie mniejszości jak ma zachowywać się większość. Nie jest normalne używanie przemocy wobec kogoś tylko dlatego, że ma inne zdanie na temat kibicowania. Podkreślę jeszcze raz że w dupie mam najebanego pajaca, który sapie do mnie pokazując mi co mam robić, takich "kibiców" trzeba tępić. Nie jest normalne, że klub płaci karę finansową za to że prawdziwi kibice demolują mienie.
Czujesz się Arkadiusz szarym kibicem, ok myślę, że mogę czuć się podobnie na meczach. Nie zamierzam udowadniać niczego, robię swoje i w dupie mam IDEOLOGIĘ tworzoną na potrzeby chwili...
3 marca 2011, 13:39 / czwartek
Kkrisblu pojedz kiedyś to zobaczysz!

Jednak matti trudno się z Tobą zgodzić, większosc osób ktore znam ,a które jezdza na wyjazdy, ma prace, rodzine, dzieci i mimo wszystko sa tam gdzie gra Lechia...bo to ich sposób na życie.Nie dziw się,że nie chcą być wrzucani do tego samego worka , w którym jesteś Ty i z resztą 90% fanów zasiadających na Traugutta. Oczywiscie, że masz prawo nazywać się kibicem , jesteś nim.
Zielony bardzo słusznie napisał, przeczytaj to uważnie.
Potem ,jeżeli chcesz sam się przekonać dlaczego jesteś odbierany jako oglądacz, pojedz po prostu raz, drugi na wyjazd.Zrozumiesz dlaczego ludzie( których wtedy poznasz) nie chcą by miedzy nimi a Tobą stawiać znak równości.
Panie Matii jesteś kibicem, wsród swoich znajomych pewnie nawet kibolem,lecz pamiętaj, że dla niektórych osób długo bedziesz zwykłym piknikiem. Tak to wygląda.Znam wiele osób, przy których sam czuję się jak zwykły oglądacz, ale w pełni to akceptuję i nie próbuje nawet twierdzić,że jest inaczej. Nie znaczy to,że jesteś gorszy, ale może kiedyś zauważysz różnicę...bo ona po prostu jest.Naprawdę po przeczytaniu nawet tylko kilku postów danej osoby od razu można się zorientować kto jest kim...

Absolutnie nie miałem zamiaru Cie obrażać nie odbieraj tak proszę moich słów
3 marca 2011, 13:41 / czwartek
Simek pisząc o tym,że ci którzy jezdza na wyjazdy od dawna maja prawo czuc sie lepszymi kibicami tworzysz jakies niepotrzebne podziały i zniechecasz młodych i nowych do jezdzenia na wyjazdy.Nie szukajmy podziałów miedzy soba,kibicujemy temu samemu klubowi jestesmy Lechistami.Chodzi o to aby tępić społeczniactwo a nie licytowac sie kto lepszy kto gorszy

Teczowykrzys: Pisałem o podstawowych zasadach panujacych na stadionie,a ty wklejasz regulamin,rece opadaja
3 marca 2011, 13:53 / czwartek
Podziały są i bez tego, widać to było choćby przy proteście na początku sezonu komu zależy na klubie, a komu, żeby tylko mecz obejrzeć. Dlatego nie uważam, że swoją wypowiedzią tworzę jakiekolwiek podziały. Zresztą kto nie jeździ niech żałuje ;)
3 marca 2011, 13:54 / czwartek
Mam nadzieję, że po takiej dyskusji (mimo że sie jeszcze nie zakończyla) wspólnie bedziemy dopingować naszych graczy w meczu z Polonią Bytom. W jedności siła!!! Poza tym w każdej społeczności są pewne podziały. Co by się stało gdyby wszyscy ludzie w Polsce byli bogaci? Jest to niemożliwe ,bo byliby równie dobrze biedni. Musi być iluś biednych(nie mówię ubogich), iluś średnich i iluś bogatych. Jak jednych albo drugich jest za dużo wtedy się rodzi rewolucja i zaczyna panować prawo chaosu.
3 marca 2011, 13:56 / czwartek
edwinsopot: byłem i widziałem
ps. jak się czujesz po spacyfikowaniu za całkiem niegłupie artykuły

konfucjusz: bo to też są zasady, tylko ma się je w dupie dlatego teraz za race jest taka kara jaka jest, bo się nimi rzuca
jeżeli kibice mają rządzić na stadionie to powinna obowiązywać jedna nadrzędna zasada NIE SZKODZIMY KLUBOWI. A jak dla kogoś "kibicowanie" jest ważniejsze niż dobro Klubu no to jednak coś jest nie tak.
3 marca 2011, 13:57 / czwartek
Macie specjalnie stworzony wątek i tam sobie piszcie. Nie po to tyle pracy wkładałem w założenie nowego wątku, żeby nikt z niego nie korzystał.
3 marca 2011, 14:02 / czwartek
Widzisz Krisblu, dziekuje, ze mówisz ze sa nieglupie:)
Czuję się bardzo dobrze, dlatego właśnie, że znam zdanie "kibicow" i tylko ono jest dla mnie istotne, a oglądacze i (osoby które znają świat kibicowski tylko z forum) niech mają swoje. To jest właśnie idealna ilustracja tego o czym mowie...
3 marca 2011, 14:05 / czwartek
Panowie przechodzimy do drugiego wątku bo syf sie zrobi i rozmyje sie gadka.Tutaj piszemy o ekstraklasie
3 marca 2011, 16:22 / czwartek
Dzikidingo - Dzieki!!!

TYLKO LECHIA!
3 marca 2011, 18:29 / czwartek
Na dzisiejszym posiedzeniu Komisja Ligi Ekstraklasy SA ukarała kluby - Widzew Łódź, Lecha Poznań, Arkę Gdynia, Wisłę Kraków i Legię Warszawa.

Widzew Łódź został ukarany zakazem udziału zorganizowanej grupy kibiców w czterech wyjazdowych meczach Ekstraklasy. Dodatkowo Komisja Ligi ukarała łódzki klub karą finansową w wysokości piętnastu tysięcy złotych w związku z zakłóceniem porządku przez kibiców tego klubu w trakcie meczu 16. kolejki Ekstraklasy Lech Poznań - Widzew Łódź (wniesienie i odpalenie środków pirotechnicznych, które były rzucane w kierunku sektorów zajmowanych przez kibiców gospodarzy oraz na płytę boiska - w związku z tym sędzia był zmuszony do przerwania zawodów; spalenie szalików klubowych Lecha Poznań; zniszczenie elementów sektora kibiców gości).

Na Lecha Poznań została nałożona kara finansowa w wysokości pięciu tysięcy złotych za wznoszenie przez kibiców tego klubu okrzyków o treściach antysemickich podczas meczu 16. kolejki Ekstraklasy Lech Poznań - Widzew Łódź.

Na Arkę Gdynia nałożono karę finansową w wysokości trzech tysięcy złotych za szczególne natężenie wulgarnych okrzyków wznoszonych przez kibiców tego klubu oraz obraźliwe okrzyki kierowane pod adresem jednego z piłkarzy Wisły Kraków podczas meczu 16. kolejki Ekstraklasy Arka Gdynia - Wisła Kraków.

Na Wisłę Kraków nałożono karę finansową w wysokości pięciu tysięcy złotych za szczególne natężenie wulgarnych okrzyków wznoszonych przez kibiców tego klubu oraz zniszczenie krzesełek w sektorze kibiców gości podczas meczu 16. kolejki Ekstraklasy Arka Gdynia - Wisła Kraków.

Na Legię Warszawa nałożono karę finansową w wysokości trzech tysięcy złotych za wniesienie i odpalenie przez kibiców tego klubu środków pirotechnicznych w trakcie meczu 16. kolejki Ekstraklasy Cracovia - Legia Warszawa oraz niewykonywanie poleceń organizatora zawodów po zakończeniu meczu.

//////////////////////////////

I jak tam karanie Lecha/Amiki za race Widzewa?

Zaś co do kary dla Wisełki to świństwo te krzesełka same pękały. Przyszedł mróz, materiał sztywny jak skała wystarczyło trącić nogą i krzesełko pękało... ;]
3 marca 2011, 19:18 / czwartek
Ciekawy jestem czy Wisła jest już taka słaba że przegrywa z Podbeskidziem(mecz z Rybiołogłowymi jakoś też mi nie zaimponował mimo że wygrany).
Co Sądzicie
3 marca 2011, 19:20 / czwartek
Na Arkę Gdynia nałożono karę finansową w wysokości trzech tysięcy złotych za szczególne natężenie wulgarnych okrzyków wznoszonych przez kibiców tego klubu oraz obraźliwe okrzyki kierowane pod adresem jednego z piłkarzy Wisły Kraków podczas meczu 16. kolejki Ekstraklasy Arka Gdynia - Wisła Kraków.

lol, prawie jak za muche ;]
3 marca 2011, 22:46 / czwartek
a za publiczne obnażanie kara nie obowiązuje?
Czy moze sektor tęczowy rządzi sie swoimi prawami?

Co na to prezio gdyni Wojciech Szczurek , który tak sie obawiał ze rodziny z dziećmi bedą zdegustowane wulgaryzmami? Pijane obszczymury obnażający sie na stadionie pewnie nie zniechęcą "rodziny z dziećmi", w końcu gołe dupy pokazywali gdynianie a nie przyjezdni.
Qrva! rzygać mi sie chce jak słysze ten szczurkowe pierdolenie.

TYLKO LECHIA!
3 marca 2011, 23:46 / czwartek
Przecież jakby ich za to ukarali to by była homofobia, więc logicznym jest że nie mogli ich ukarać...
4 marca 2011, 07:51 / piątek
odnośnik

to się nazywa POZnański styl :)
4 marca 2011, 09:37 / piątek
No to będzie po wielu latach jakiś klub z poznania w ekstraklasie
4 marca 2011, 11:27 / piątek
To takie "poznańskie".
4 marca 2011, 11:48 / piątek
Jazdza - raczej w Poznaniu juz nie bedzie poznanskiego klubu.
4 marca 2011, 11:50 / piątek
Einherjer Oni nie kupuja licencji klubu, tylko Jego miejsce.
Jesli wybierac amice a warte, to o wiele lepiej postepuje warta, co zaznaczam odrazu że nie oznacza mojej tolerancji dla tego dzieła.
4 marca 2011, 11:52 / piątek
Nie jestem oblatany w przepisach pzpn, ale na jakiej zasadzie mozna kupic miejsce?
4 marca 2011, 12:01 / piątek
Też nie do końca o tym pamietam jak to działa, ale pamietam że dawny Lech chcący odkupić na poiczątku miejsce Amici, zdecydował się jednak wykupić licencje amici (prawdopodobnie chcąc się odciąć od swojej korupcyjnej przeszłosci,a że wpadli jak "z deszczu pod rynne",to inna bajka). Wiem tylko, że wykupienie miejsca musi być przyklepane przez komisje PZPN.
4 marca 2011, 12:02 / piątek
Tak to działa odnośnik
4 marca 2011, 12:09 / piątek
odnośnik
i tak
4 marca 2011, 12:10 / piątek
Krystyna nie wpierdalaj sie miedzy wodke, a zakaske jak mezczyzni rozmawiaja.

Jakby mialo byc tak jak w linku Kryski to jak klub zagralby w pierwszej lidze, skoro w eklasie gralby polaczony klub?

Ja jednak mysle, ze odbywa sie to na wymianie licencji. Warta kupuje Polonii licencje i w rozliczeniu daje swoja.
4 marca 2011, 12:10 / piątek
Nie, to nie tak działa.
To co wkleiłeś to jest właśnie przykład wykupienia licencji a nie miejsca.

Wtedy nic nie wpływa na tabele końcowe, poprostu Warta zajeła by miejsce Polonii w e-klasie, i odwrotnie.

nikt postronny nie awansuje wtedy dodatkowo, ani też nie uratuje dupy przy stoliku, vide arka z poprzednich lat

Bo jeśli nastapiło by połaczenie klubów, (wykupienie licencji) to Polonia Bytom spadła by na ostatnie miejsce w tabeli, co oznaczało by (na ten moment) uratowanie dupy arce. (tak bylo kiedy Lech połaczył sie z Amica)

Polonia zapewne zajeła by wtedy miejsce swoich rezerw w niższych ligach, tak jak to zrobiła oryginalna amica.
4 marca 2011, 12:22 / piątek
Blada Twarz to wódka czy zakąska? :P

I opcja na którą dziadki już się godzą to: przeniesienie Polonii do Poznania i połączenie klubów pod nazwa Warta i grają na miejscu Polonii.
II opcja to jak w przypadku AGD: Polonia "kupuje" znak i zawodników, zmienia nazwę i miasto gdzie gra.

Kupowania miejsca w lidze formalnie nie ma a takie mechanizmy mają zielone światło leśnych dziadków. Kibice Śląska do tego nie dopuścili i chwała im za to. Poloniści też nie odpuszczą. Poza tym Polonia zleci.
4 marca 2011, 17:21 / piątek
Trochę z innej beczki, ale warto, według strony wp.pl stadion Jagiellonii powstanie później niż 2012r. To już chyba się nie doczekamy wyjazdu do Białej Białystok:)

odnośnik
4 marca 2011, 18:07 / piątek
Jak narazie Slask ladnie cisnie cracovie... zydki nic specjalnego a WKS mial juz kilka fajnych akcji a nawet kilka setek.
4 marca 2011, 19:29 / piątek
odnośnik Wiem ze to nie nie ten wontek powinien byc o modzie raczej ale fajne adidasy
4 marca 2011, 19:41 / piątek
Śląsk zremisował ze sracowią 0-0, szkoda:(
4 marca 2011, 19:43 / piątek
takie okazje :/ chcialbym zebysmy remisowali w takim stylu ;)
4 marca 2011, 19:48 / piątek
Mając taką przewagę remis jest skandalem!
4 marca 2011, 20:27 / piątek
Skandal to mało powiedziane... zresztą mecz sędziował Borski, więc jakoś gradu bramek się nie spodziewałem ;) choć najmniej 2 karne dla Śląska w 1 połowie powinny być podyktowane, a Wisła prowadzi już z Ruchem 1-0
4 marca 2011, 20:49 / piątek
Wisła idzie na mistrza i bardzo dobrze. ;D 40' dalej 1-0
4 marca 2011, 21:20 / piątek
akurat patrząc na tabele to remis jest dobrym dla Nas układem, bo Ślask zrównał by się już z Nami w tabeli, a tak to możemy odskoczyc na 5 punktów
4 marca 2011, 22:00 / piątek
Wisła wygrała z Ruchem 3-1
5 marca 2011, 11:03 / sobota
I bardzo dobrze :)
5 marca 2011, 15:24 / sobota
Cała Polska dupy chowa!!! TINKI WINKY jest z Chorzowa!!!
5 marca 2011, 16:39 / sobota
Górnik - Zagłębie 5:1

Nie ma innej opcji jak pokonać Polonię.

Swoją drogą jak dotąd same zajebiste bramy padają.
5 marca 2011, 18:02 / sobota
Trzy genialne bramy Górnika! Jesteśmy na 7 miejscu, trzeba wygrać!
5 marca 2011, 18:47 / sobota
Mama nadzieję że zaczna strzelać bramy bo to już czas. Z ruchem i jaga za mało strzałów z daleka.Zobaczcie górnik dzis strzelił 3- z daleka dlaczego ? BO PRÓBOWALI no i wyszło.
5 marca 2011, 19:00 / sobota
Żydzew wygrał z Koroną.Jest okazja jutro wskoczyć parę miejsc wyżej w tabeli ale trzeba Wygrać!.Bo z kim wygrywać jeśli nie z takim bytomiem, który jest ligowym średniakiem.
5 marca 2011, 19:31 / sobota
5 marca 2011, 20:09 / sobota
Cionek czerwona kartka nie zagra z nami :)
5 marca 2011, 20:14 / sobota
Jak nie zagra to chyba ze Śląskiem.
5 marca 2011, 20:15 / sobota
dwie zolte, a nie czerwona wiec zalezy ile mial zoltych wczesniej.
1 ..... 28 29 30 31 32 ..... 59
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023